Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Manók | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Korponai Csanád | Matyi Dorina Szabolcs Soma Vass Gábor 121 pont | 2. hely | döntős Világ Virága | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Borbély Sára | Kisjós Bálint Muczárt Ádám Somogyi Csaba 105 pont | 3. hely | Varázsnégyes | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Ladányi Lúcia | Salamon Panna Balogh Áron Makrai Olivér 91 pont | 4. hely | Bolyai Gyémánt | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Czibók Jázmin | Gyürüs Hanna Roznár Ágnes Tánczos Tamara 91 pont | 5. hely | Szemfülesek | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Domján Eszter Lúcia | Kiss Gergely Kovács Nikolett Ur Bendegúz 89 pont | 6. hely | Betűfalók | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Anik Lilien | Farkas Rebeka Papp Emese Lili Vas Petra Dorka 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Balerinák | Ady Endre Ált. Isk.,Gimn. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Zalaegerszeg Csalló Dorina | Hartmann Nóra Marton Lora Szládovics Anna Dorina 86 pont | 8. hely | Tűzmanók | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Vuk Sára | Horváth Gréta Czigány Huba Klaszán Barnabás 85 pont | 9. hely | Szamócák | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Böröcz Annamária | Horváth Dávid Varga Virág Vizsy Lilla 81 pont | 10. hely | Betűbarátok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Czimmerman Fanni | Bodor Rebeka Lamm Erik Kovács Mátyás 79 pont | 11. hely | Tudorka | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Elek Péter | Kiss Laura Böröndi Barbara Vamper Dóra 77 pont | 12. hely | Cserfes lányok | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Tóth Janka | Horváth Sára Vugrinecz Kira Kanizsai Kira 76 pont | 13. hely | Nyelvőrök | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Böcskei Flóra | Farkas Elizabet Schindele Gréta Sisak Jázmin 75 pont | 14. hely | Tigrisek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Horváth Boglárka | Kiss Márton Lutár Nimród Tóth Csongor 73 pont | 15. hely | Tudorkák | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Benák Ede Árpád | Kőrös Virág Ladán Luca Sabján Adrienn 70 pont | 16. hely | Osztály királyai | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár László Simon | Nagy Katalin Kovács Dóra Molnár Bendegúz 69 pont | 17. hely | Szólovagok csapata | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Pókecz Patrik | Szmodics Krisztián Jandovics Ákos Billege Péter 67 pont | 18. hely | Ravasz rókák | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Németh Liána | Horváth Anna Horváth Barnabás Hajdu Sarolta 64 pont | 19. hely | Ko-Pa-Mé | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kovács Enikő | Mészáros Ádám Paksa Barnabás Papp Kristóf 61 pont | 20. hely | Szöveglovasok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Molnár Lilla | Meiszner Franciska Kiss Bence Tar Fruzsina 60 pont | 21. hely | Zsebmanók | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Varga Lili | Riczu Nóra Szalabán Hédi Schey Máté 54 pont | 22. hely | Szóbirtoklók | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Böröndi Bálint | Őry Klaudia Vugrinecz Kinga Koncz Péter 52 pont | 23. hely | Li-Mó-Ró-Se | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Liga Réka | Mónok Balázs Rózsás Bence Serman Benedek 49 pont | 24. hely | Bölcs baglyok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Herbáth Száva | Farkas Liza Füzes Biborka Győrvári Botond 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy Kisokos | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Bakon Bence | Horváth Eszter Nagy Tamara Schneider Anna 114 pont | 2. hely | Nyelvtudorok | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Huller Olivér | Leszkóczi Sára Molnár András Molnár Kata 111 pont | 3. hely | Nyelvelők | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Dömötör Zsóka | Kis Rebeka Veszelyi Tamás Mátyás Flóra 107 pont | 4. hely | Delfinek | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Egyed Márton | Kőszegi Márk Péter Benedek Szántó Benedek 98 pont | 5. hely | Agyas brigád | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Hábetler Leona | Rába Lőrinc Varga Árpád Varga Lilla 98 pont | 6. hely | Nyelvtan-Ászok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Barabás Regina | Buder Berta Marton Júlia Molnár Kitti 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvgyötrők | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Ferenczi Sebestyén | Pölcz Veronika Sreit Viktória Vizlendvai Lina 96 pont | 8. hely | Gold | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Bagó Anna | Bagó Lili Fodor Réka Udvardi Virág 95 pont | 9. hely | NyelvÉSZek | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Haraszti Dorottya | Horváth Emma Molnár Kristóf Németh Rebeka 94 pont | 10. hely | Betű zsonglőrök | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Darázsi Laura | Koczor Csanád Németh Márk Varga Nóra 89 pont | 11. hely | Okoskák | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bazsó Brigitta | Kovács Fanni Németh Gergely Puskár Panna 89 pont | 12. hely | Varázsceruzák | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Koltai Luca | Németh Kinga Pencsov Roland Rékli Bíbor 86 pont | 13. hely | Fejtörők | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Felméri Lilla | Szendrei Diána Aczél Péter Szabadics Kolos 86 pont | 14. hely | Szerénkék | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Biró Fanni | Bolla Lili Neuliszt Áron Pup Dorina Brigitta 85 pont | 15. hely | A 3 + 1 testőr | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Bertalan Balázs | Györök Andor Pajor-Tóth Máté Pers Máté 83 pont | 16. hely | Magy-agy | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Gáll Janka | Szalay Bálint Széll Bence Wohner Benedek 82 pont | 17. hely | Tollforgatók | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Doszpot Patrik | Jankoczky Soma Papp Levente Tóth Péter 82 pont | 18. hely | Katicabogarak | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Sipos Nikolett | Biró Nikolett Kalamár Eszter Husz Zsófia 81 pont | 19. hely | A 3 + 1 muskétás | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Bálint Gergely | Deák Ferenc Kelemen Kristóf Pauliscsák Bence 81 pont | 20. hely | Betűhorgász | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Szaksz Dorka | Góczán Luca Benedikti Anna Nagy Benedek 81 pont | 21. hely | Kincskeresők | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Ábrahám Lili | Lerch Henrik Liszta Lili Desits Zsófia 80 pont | 22. hely | Szóbúvárok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Kepe Klaudia | Tóth Miklós Újhelji Dániel Vámos Patrik Attila 73 pont | 23. hely | Ha-Já-Do-Ni | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Csalló Jázmin | Horváth Hanna Kincses Nikolett Simon Dorina 71 pont | 24. hely | Győzigék | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Böröndy Kata | Joó Dorka Kiss Gábor Solti Martin 63 pont | 25. hely | Négy Lotti | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Hart Lili | Koller Kata Szommer Lili Takács Nikolett 60 pont | 26. hely | Hibárlanok | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Horváth Csongor | Bacsa Dávid Kálcsics Marcell Csom Péter 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kincskereső | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Farkas Benjamin | Juhász Manuéla Kustos Norbert Zrubecz Tamás 105 pont | 2. hely | Kópicik | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Kossuth Domonkos | Landauer Bence Pócza Csenge Spilenberg Donát 101 pont | 3. hely | MagyarÁszok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Gerencsér Dóra | Hegyi Gabriella Horváth Réka Marton Adél 100 pont | 4. hely | Kisokosok(k) | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Czöndör Kitti | Schimmer Beatrix Zsuzsanna Tátrai Laura Varga Fanni 98 pont | 4. hely | Nyelv-Törők | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bende Vivien | Hábli Luca Németh Fanni Révész Natália 98 pont | 6. hely | NyelvÉszek | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Bondor Petra | Gardi Vivien Nagy Domonkos Pődör Anna 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szószegők | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Cseszka Bence | Véber Donátó Viganó Márió Vincze Mátyás 95 pont | 8. hely | Rozgonyis Nyelvészek | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Bali Georgina | Hegedűs Zsófia Sánta Sára Tóth Máté 92 pont | 9. hely | Betűvetők | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Horváth Réka | Kanizsai Léna Kele Jázmin Vaski Flóra 90 pont | 10. hely | Ragos főnevek | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Lenti Mayer Ádám | Mór Máté Paál Ábel Benjamin Weinhoffer Péter 87 pont | 11. hely | Csörfikék | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Karakai Fanni | Kovács Linett Ladola Liliána Szabó Patrícia 86 pont | 12. hely | Írásjelek | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Hajós Dorina | Kováts Adél Lang Flóra Rábavölgyi Nóra 85 pont | 13. hely | Zrínyi 5 | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Bakucz Liliána | Farkas Kata Kulcsár Bálint Lisztes Dusán 84 pont | 14. hely | Nyelvtörők | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Domján Tamás | Kiss Benedek Pintér Bettina Tóth Zsolt 82 pont | 15. hely | Agyasok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Baki Bence | Balogh Bence Briglevics Adél Török Zsófia 77 pont | 16. hely | Ütős négyes | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Horváth Martin | Léránt Kata Molnár Kíra Pintér Anna 77 pont | 17. hely | Furcsa négyes | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Lenti Györe Benita Azurea | Hamadeh Amir Jávor Laura Joós Annamária 75 pont | 18. hely | Fantasztikus négyes | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Keresztes Evelin | Knaller Anna Polgár Teodóra Takács Boglárka 75 pont | 19. hely | Huncutkák | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kovács Klaudia | Takács Laura Tornyos Kíra Varga Vivien 73 pont | 20. hely | Gézengúzok | Mindszenty Iskola Széchenyi Tagiskolája | Búcsúszentlászló Peterdi Regina | Nagy Kitti Luca Forintos Barbara Vörös Martin 72 pont | 21. hely | MAGYARAGY | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Baksay - Isopp Rebeka | Balogh Zsófia Rába Zsófia Varga Orsolya 72 pont | 22. hely | BLG Baglyok | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Horváth Zsombor | Salamon Soma Szirtes Botond Vékási Máté 69 pont | 23. hely | Manók | Hatos Ferenc Általános Iskola és AMI | Vép Habda Lorena | Király Virág Kósi Enikő Kovács Petra 68 pont | 24. hely | Betűfejtők | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Jeczó Virág | Németh Borbála Németh Fanni Szukop Anna 67 pont | 25. hely | Magyarguru | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Karakai Patrik | Szabó Patrícia Varga Anett Vida Krisztina 57 pont | 26. hely | Okoskák | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Megyesi Ádám | Molnár Bálint Széll Kristóf Turi Diána 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelv-ész | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Bálint Kincső | Horváth Emma Oláh Zsóka Tájmel Dorina 134 pont | 2. hely | Hatodikosokk | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Kovács Botond | Molnár Marcell Péteri Bence Varga Áron 129 pont | 3. hely | Csak srácok | Celldömölki Városi Általános Iskola | Celldömölk Horváth Ákos | Remport Donát Szabó Tamás Tarczi Zsolt 126 pont | 4. hely | Régi motorosok | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Győrvári Bálint | Horváth Anna Németh Bence Pankaczi Anna 121 pont | 5. hely | BaNaMeMi | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Csejtei Balázs | Németh Míra Németh Nátán Zsoldos Melissza 117 pont | 6. hely | Muszáj6 | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Draskovich Gellért | Harrach Bence Imre Dániel Tolvaj Péter 117 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zrínyi 6 | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Kecskés András | Kosztolánczy Dominik Mészáros Boglárka Simonics Lili 112 pont | 8. hely | Iniciálé | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Kovács Kristóf | Németh Adrienn Olasz Panna Varga Dániel 111 pont | 9. hely | Szmötyi | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Nagy Lili | Novák Lili Varga Erik Varga Zsófia 108 pont | 10. hely | Mákos sóska | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Csertán András | Losonczy Máté Rátfai Levente Tóth Tamás 106 pont | 11. hely | Szuper csajok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Dömötör Dorina | Horváth Dalma Nagy Henrietta Tamás Réka 103 pont | 12. hely | Butterflys | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Béres Evelin | Horváth Laura Somogyi Eszter Varga Réka 102 pont | 13. hely | Kaláris | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Balogh Annamária | Fekete Sára Ruzsics Lilla Szabó Noémi 99 pont | 14. hely | Hatások | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Holczer Dóra | Stankovics Anna Keserű Kitti Varga Fanni 95 pont | 15. hely | Magyar qartett | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Horváth Erik | Kalmár Rebeka Tóth Martin Varga Eszter 92 pont | 16. hely | Csak csajok | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Lenti Czigány Anna | Hermán Vanessza Varga Lilla Éva Volfram Enikő 91 pont | 17. hely | Szókovácsok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bart Krisztina | Mikola Dániel Mikola Dávid Visnyai Zoltán 88 pont | 18. hely | Két szőke, két Panna | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Hujber Panna | Farkas Emese Tomasics Panna Zsohár Sára 88 pont | 19. hely | Crafters | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Emmer Marcell | Horváth Marcell Kiss Zsombor Kovács Bálint 88 pont | 20. hely | Négy mágus | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bagó Benedek | Rikli Szabolcs Fenyvesi Ákos Bánfi Renáta 85 pont | 21. hely | Barbie vs. Predator | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Gyurkó Balázs | Karácsony Gábor Szabó Dóra Vastag Marcell 84 pont | 22. hely | Piskóták | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Birkner Emma | Csepreghy Réka Lorna Emma Jones Losonczy Róza 81 pont | 22. hely | Pötyi | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Szuhogyi Laura | Varga Virág Horváth Marcell Pánczél Dorina 81 pont | 24. hely | Rejtély Rt. | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Góczán Pál | Kovács Hanna Tóth Patrik Vörös Anna 80 pont | 25. hely | Nyelvészek | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Kiss Alexandra | Kovács Vivien Varga Henriett Vas Lilla 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Összetett mondatok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Mudry Anna Dorottya | Nith Balázs Tajmel Bálint Traub Sándor 119 pont | 2. hely | HOBÓ | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Balázsi Rafaella | Gál Boglárka Sára Hekfusz Máté Ódor Gergő 117 pont | 3. hely | Hétalvók | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Horváth Dorka | Kaló Eszter Lakatos Viktória Nagy Sára 115 pont | 4. hely | A négy muskétás | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Ceiner Annamária | Krasznai Kristóf Milassin Mór Vajda Kitti 104 pont | 5. hely | Kapuczni | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Gáspár Hanna | Mákos Boglárka Mákos Rebeka Pintér Fanni 91 pont | 6. hely | Helyes toldalékok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Csik Barnabás | Hegedüs Dominik Posztós Nóra Proszenyák Laura 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fineszesek | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Pataky Laura | Csonka Dorottya Szabó Dóra Horváth Karolina 90 pont | 8. hely | Anonymus | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Binder Natália | Hegyi Balázs Nagy Richárd Szakos Bence 88 pont | 9. hely | Jóbarátok | Celldömölki Városi Általános Iskola | Celldömölk Horváth Flóra | Horváth Konrád Marton Fanni Talabér Cintia 83 pont | 10. hely | Szemfülesek | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg László Marcell | Szabó Dániel Szabó Johanna Bereniké Tóth Kata 73 pont | 11. hely | Szentlászlói nebulók | Mindszenty Iskola Széchenyi Tagiskolája | Búcsúszentlászló Balázsi Regina | Gerencsér Petra Földvári Dániel Kalamár Kevin 72 pont | 12. hely | Bucimacik | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Ács Krisztián | Hart Gábor Góczán Szebasztián Szabó Bianka 60 pont | 13. hely | Nyelvőrök | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Hegedüs Filoména | Őri Zsófia Szabó Ádám Szép Adrián 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Minek nevezzelek? | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szombathely Czibók Réka Ágota | Pataki Júlia Pintér Virág Weeber Luca Borbála 135 pont | 2. hely | BLGéniuszok | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Boa Boglárka | Borsos Lilla Pirbus Virág Salamon Sára 116 pont | 3. hely | Zsíros kenyér | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Gyertyánági Péter | Szinyéri Bence Tukszár Zsófia Zsiray Júlia 113 pont | 4. hely | Tavirózsa | Vajda János Gimnázium | Keszthely Zámbó Lili | Tóth-Lakits Petra Vincze Berta Tavaszi Anna 104 pont | 5. hely | Pipitér | Vajda János Gimnázium | Keszthely Németh Loretta | Zombory Dóra Dancsák Laura Farkas Csaba 102 pont | 6. hely | Nefelejcs | Vajda János Gimnázium | Keszthely Horváth Patrícia | Pálfi Sára Holczer Olivér Szabó Máté 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvelők | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Doucha Lilla | Hohl Kitti Pusztai Bettina Szabó Kata 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Minőségjelzők | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Farkas Abigél | Geiger Luca Tóth Kata Vajda Emese 116 pont | 2. hely | Nyelvtörők | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Sárvár Erdős Dóra | Linka László Szabó Fanni Takács Roxána 112 pont | 3. hely | Mákvirágok | Egry József Ált. Isk. és AMI | Keszthely Czinege Ádám | Egyed Kristóf Novák Mercédesz Varga Ákos 110 pont | 4. hely | Okostojások | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Fekete Anna Luca | Károlyi Barbara Szabó Dorina Szabó Zsófia 96 pont | 5. hely | Karamellák | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Lenti Joós Petra | Németh Viktória Sabján Bianka Varga Kristóf 94 pont | 6. hely | Végzősök | Celldömölki Városi Általános Iskola | Celldömölk Baráth Kata | Gálik Milán Góman Klaudia Fazekas Kiara 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zrínyi8 | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szombathely Barabás Anna | Horváth Natália Kozma Gergő Wanek Dominik 90 pont | 8. hely | Jampik | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Lenti Godena Márk | Horváth Kristóf Nagy Dárió Tüske Bálint 89 pont | 9. hely | Nyelvtanbacik | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Balázs Andrea | Keszthelyi Vivien Kohári Annabella Ritecz Bence 87 pont | 10. hely | Kelebólák | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bük Tóth Bence | Csabai Amanda Varga Bálint Hajba Regina 85 pont | 11. hely | Amatőr Profik | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Németh Álmos | Pukler Kíra Solti Péter Tóth Rebeka 80 pont | 12. hely | Könyvmolyok | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Kovács Bálint | Nagy Gergely Prepok Szabolcs Schmidt Laura 72 pont | 13. hely | Mi 4-en! | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Zalaegerszeg Al-Jalal Isra | Baranyai Bianka Horváth Zsófia Koronicz Inez 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | Albínó harcsák | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Bécsi Bálint | Horváth Miklós Kristóf Koncz Balázs Zavaczky Áron 92 pont | 2. hely | Masni és csokornyakkendő | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Bene Barbara | Kertész István Németh Petra Simán Dániel 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Város | Iskola | Tanár
Bük | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Bogdán Krisztina | Bük | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola | Kadarkuti Judit | Celldömölk | Celldömölki Városi Általános Iskola | Berzsenyi Lilla | Celldömölk | Celldömölki Városi Általános Iskola | Küllei Katalin | Hévíz | Illyés Gyula Általános Iskola | Ferge Zsuzsa Réka | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Ács Katalin | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Dr. Polgárné Pósch Judit | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Katonáné Rosta Hedvig | Keszthely | Egry József Ált. Isk. és AMI | Pálcásné Dominkó Irén | Keszthely | Vajda János Gimnázium | Szabó Edit | Lenti | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthelyiné Olasz Szabó Tímea | Nagykanizsa | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Kocsis Anikó | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Knausz Ágnes | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Kovácsné Nemes Adél | Nagykanizsa | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Bartoly Ilona | Nagykanizsa | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Blasszauerné Bácskai Erzsébet | Nagykanizsa | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Simonné Krasznai Ágota | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Dr.Kupóné Gasztonyi Edit | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Gilitschné Horváth Gabriella | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Martonné Szécsi Zsuzsanna | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Pesti Győzőné | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Saliné Tánczos Mária | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Szekersené Sztankovics Andrea | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Vörös Andrea Tünde | Sárvár | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Bodorkós Andrásné | Sárvár | Nádasdy Tamás Általános Iskola | Máthé Csabáné | Sárvár | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Csóiné Szabó Enikő | Sárvár | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Rumplerné Jakics Erika | Sárvár | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Tóth Margit | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Bakó Zsuzsánna | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Bíró Zsanett | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Gáspárné Marton Tünde | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Nagyné Erőss Rozália | Szombathely | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Róka Judit | Szombathely | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kovács Klára | Zalaegerszeg | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola | Nagyné Péter Ágnes | |