Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Betűkalózok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 214
| 180 | (11) 34
| Ihász Bertalan, Koller Péter Bálint, Mód Péter Tamás, Tóth Vivien Vanda
| Felkészítő tanár: Takácsné Vajda Zsuzsanna
| 2.
| HÉvízipókok | Illyés Gyula Általános Iskola, Hévíz 213
| 180 | (14) 33
| Bencze Lilien Alexa, Clausen Anna Solveig, Gárdonyi Ajsa, Gyarmati Ádám
| Felkészítő tanár: Szalai Klára
| 3.
| 4 kisokos | Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 212
| 176 | (7) 36
| Szemlér Bálint, Turi Anna, Bailey Kámea, Jónás Gergő
| Felkészítő tanár: Kocsisné Nánai Tünde
| 4.
| Feladatmesterek | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger 211
| 182 | (13) 29
| Dér- Herendovics Botond, Fehér Zsófi, Juhász Levente, Révész Gergely Péter
| Felkészítő tanár: Sárándi Ida
| 5.
| Aranymálinkó | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest IV. 205
| 176 | (5) 29
| Berthóty Gellért, Bubics Anna, Halupka Sára, Huszárszky Veronika
| Felkészítő tanár: Langné Urbán Erzsébet
| 6.
| Tudós Túró Rudik | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 201
| 170 | (12) 31
| Gyöngy Lilla, Hevessy Péter, Nováki Péter, Szabó Luca
| Felkészítő tanár: Nagy Gizella
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Veresi méhecskék | Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház 170
| 170 | (15) -
| Takács Dóra, Koharek Anna, Vörös Natália, Lászlóffy Adél
| Felkészítő tanár: Tomkó Jánosné, Fejesné Menyhárt Erzsébet
| 8.
| Mátyás szuper négyese | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola, Kecskemét 168
| 168 | (12) -
| László Tímea, Lendvai Zalán, Oravecz Kata, Pintér Eszter
| Felkészítő tanár: Pesling Melinda
| 9.
| Magyarmániások | Kazincy Ferenc Általános Iskola, Békéscsaba 168
| 168 | (13) -
| Brhlik Anna, Laurinyecz Anna, Páskuj Kitti, Varga János
| Felkészítő tanár: Dombiné Pécs Anikó
| 10.
| Betűqvartett | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 165
| 165 | (12) -
| Báló Laura, Langó Rebeka, Katona Márk, Szűcs Bence
| Felkészítő tanár: Bartáné Szabó Mónika
| 11.
| nyelvészek | Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi 164
| 164 | (13) -
| Kara Dorottya, Gréczi Evelin, Fodor Anna, Kullmann Borbála
| Felkészítő tanár: Fekete Jánosné
| 12.
| Rég-Ész | Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc 160
| 160 | (7) -
| Imri Hanna, Lupkovics Lilla, Petrik Lujza, Vitelki Gergő
| Felkészítő tanár: Elekné Aranyos Krisztina
| 13.
| Megamagyaros | Aquincum Általános Iskola, Budapest III. 158
| 158 | (13) -
| Bakos Viktória, Bata Zsombor, Egri Dániel, Török Márkó Gábor
| Felkészítő tanár: Dignerné Mezőfi Gabriella
| 14.
| Eszes palánták | Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda 156
| 156 | (5) -
| Jenei Marcell, Lipcsák Franka Eszter, Molnár Eszter, Papik Petra
| Felkészítő tanár: Herczegné Kovács Mónika
| 15.
| Tudorka | Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes 156
| 156 | (14) -
| Fási Regő, Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Pádár Gábor
| Felkészítő tanár: Pappné Pintér Etelka
| 16.
| Betűfalók | József Attila Általános Iskola, Esztergom 155
| 155 | (10) -
| Mezei Milla, Pák Péter, Petró Péter, Vassy Botond
| Felkészítő tanár: Folyami Sándorné
| 17.
| Nyelv-észek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 153
| 153 | (10) -
| Baranyi Márton, Kosara Csaba, Rákos Samu, Betegh Janka
| Felkészítő tanár: Badacsonyiné Ágoston Ibolya
| 18.
| Baglyok | Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest VI. 149
| 149 | (12) -
| Bárd András, Mezei Boglárka, Miller Petra, Székely Léna
| Felkészítő tanár: Dr. Gergelyné Zeffer Katalin
| 19.
| Könyvmolyok | Baross Gábor Általános Iskola, Budapest XXII. 146
| 146 | (5) -
| Bende Barnabás, Hegyi Áron, Siristye Léna, Skrabák Virág
| Felkészítő tanár: Ipacsné Ribárik Éva
| 20.
| Könyvmolyok | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola, Zalaegerszeg 145
| 145 | (5) -
| Kőnig Anna Tímea, Németh Flóra, Simon Regina, Török Olivér
| Felkészítő tanár: Babatiné Simon Marianna
| 21.
| Észlények | Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola, Zalaegerszeg 135
| 135 | (12) -
| Dóra Tóbiás, Neubauer Linett, Simon Liliána, Szopka Fanni
| Felkészítő tanár: Babatiné Simon Marianna
| 22.
| Betűfegyencek | Vak Bottyán János Általános Iskola, Siófok 130
| 130 | (6) -
| Babos Anna, Bocsev Léna, Radnai Kata, Székely Viktória
| Felkészítő tanár: Romposné Sternóczky Beáta
| 23.
| ABC bajnokok | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd 110
| 110 | (6) -
| Kazsoki Martin, Nagy Judit, Simon Izabella, Tatai Sándor
| Felkészítő tanár: Irányi Rózsa, Kisné Paczona Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Sasszemek | Református Általános Iskola és Gimnázium, Kisvárda 195
| 167 | (13) 28
| Hudák Gábor, Cselle István, Nagy Bence, Péter Marcell
| Felkészítő tanár: Nagyné Ágoston Anita, , Toldiné Maklári Anita
| 2.
| Mosoly | Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely 190
| 158 | (13) 32
| Horváth Nóra, Kurusta Sára, Legoza Ádám, Oroszlán Mátyás
| Felkészítő tanár: Kovács Károlyné
| 3.
| A négy Anonymus | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 188
| 157 | (13) 31
| Heller Léna, Morvai Máté, Pintye Zsombor , Udvaros Anna Sára
| Felkészítő tanár: Dr. Kapásné Fóris Beatrix
| 4.
| Tudorka | Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom 188
| 154 | (11) 34
| Kürtösi Réka, Ladek Karin, Sulics Barnabás, Vlaicu Márk
| Felkészítő tanár: Herbsztné Pásztor Andrea
| 5.
| Elevenek | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. 187
| 155 | (12) 32
| Bartucz Nóra, Basa Lili, Mészáros Márta Mira, Rutkai Lili
| Felkészítő tanár: Czentye Kinga
| 6.
| Anyanyelvi varázslók | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest III. 186
| 160 | (14) 26
| Holló Csenge, Holló Eszter, Somogyi Balázs, Hádersprung Norbert
| Felkészítő tanár: Sárdy Ágnes
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Szókirakók | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 154
| 154 | (13) -
| Dominyák Virág, Farkas Lilla, Kiss Levente, Morvai Levente Mátyás
| Felkészítő tanár: Port Márta
| 8.
| Hunok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Budapest II. 151
| 151 | (10) -
| Bajnóczi Boldizsár, Bene Zsombor, Boldvai Koppány, Kerényi Balázs
| Felkészítő tanár: Körmendy Józsefné
| 9.
| Tarka szarka farka | Németh Imre Általános Iskola, Budapest XIV. 149
| 149 | (14) -
| Csendes Luca, Dabóczi András, Grosswald Vilmos, Németh Andrea
| Felkészítő tanár: Nagyné Tóth Katalin
| 10.
| Nyelvmozaikok | Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és AMI, Mezőkovácsháza 146
| 146 | (9) -
| Ale Izabella, Józsa Lilla, Katzenbach Gréta, Kovács Viktor
| Felkészítő tanár: Németh Gyuláné
| 11.
| Bazsó Pali | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XIII. 145
| 145 | (9) -
| Bácsatyai Lili, Gergely Barbara Csilla, Halász Anna, Ligeti Zsófia
| Felkészítő tanár: Leiter Krisztina
| 12.
| Azigék | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 140
| 140 | (10) -
| Komáromi Kevin, Zagyvai G. Dávid, Török Kíra, Dorogi Döme
| Felkészítő tanár: Angyal Krisztina
| 13.
| Szószólók | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 139
| 139 | (14) -
| Deák Máté, Horváth Jázmin, Kovács Vid András, Tóth Zóra
| Felkészítő tanár: Tercsiné Tóth Ilona
| 14.
| Magyar Tyúkok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. 138
| 138 | (8) -
| Bánovics Anna, Édes Emese, Kárász Hanna, Molnár Anna
| Felkészítő tanár: Simon Zsuzsa
| 15.
| Betűmesterek | Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, Hajdúböszörmény 137
| 137 | (7) -
| Komoróczy Gréta, Kovács Lili, Molnár Balázs, Szarvas Tamara
| Felkészítő tanár: Szigeti Éva
| 16.
| Izbégi Nyelvészek | Izbégi Általános Iskola, Szentendre 137
| 137 | (13) -
| Fási Bella Sára, Papp Ádám, Papp Anna, Polyányi Zorka
| Felkészítő tanár: Jancsó Katalin
| 17.
| Nyelvőrök | Fáy András Református Általános Iskola és AMI, Gomba 136
| 136 | (9) -
| Györke Csaba, Korényi Fanni, Lajti Regina, Piroska Klaudia
| Felkészítő tanár: Telekiné Csuta Erika
| 18.
| Mérai Gumimacik | Tarnamérai Általános Iskola, Tarnaméra 133
| 133 | (13) -
| Juhász Krisztián, Nagy Péter Botond, Orsó Vivien Kinga, Zombori Lili
| Felkészítő tanár: Major Lászlóné
| 19.
| Kisokos magyarosok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 131
| 131 | (13) -
| Buzsik Panka, Kanizsay Sarolta Zsófia, Laczi Hanna, Varró Evelin
| Felkészítő tanár: Bukta Emese
| 20.
| Magyar manók | Vak Bottyán János Általános Iskola, Siófok 130
| 130 | (9) -
| Árvai Kinga, Együd Szemőke, Németh Zsófia, Panykó Luca Sára
| Felkészítő tanár: Kolumbán Beatrix
| 21.
| Elekék (Figy Elek, Fül Elek, Esz Elek, Fel Elek) | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 117
| 117 | (10) -
| Faragó Marcell, Luczó Patrik, Pulics Martin, Sonkovits Árpád
| Felkészítő tanár: Badóné Fürtön Judit
| 22.
| Kisokosok | Rónai Ferenc Tagiskola, Miskolc 116
| 116 | (13) -
| Iván Rebeka Anna, Zsákai Csenge, Pongrácz Virág, Molnár Gerda
| Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| A négy nyelvőr | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 212
| 176 | (12) 36
| Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka, Takács Anna
| Felkészítő tanár: Bakó Tünde
| 2.
| Szófaragók | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 208
| 178 | (14) 30
| Czövek Gréta, Poharánszki Anna, Soós András, Tislér Levente
| Felkészítő tanár: Nagyné Dömös Erika
| 3.
| Ispiláng | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 198
| 170 | (14) 28
| Alaksza Emma, Csegzi Márta, Fehér Botond, Szóga Zsigmond
| Felkészítő tanár: Zuborné Sallai Márta
| 4.
| Szóbúvárok | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 196
| 161 | (13) 35
| Demcsák Anna, Gulyás Boglárka, Márky Anna, Sámuel Laura
| Felkészítő tanár: Bedey György, Szabó Veronika Vanda
| 5.
| Pajkos szavak | Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros 194
| 161 | (16) 33
| Komlósi Gréta, Murányi Lili, Pásti Anna, Szabó Sára
| Felkészítő tanár: Jakabné Balogh Rózsa
| 6.
| Anonymusok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 189
| 159 | (9) 30
| Farkas Izabella, Pataki Lili, Taylor Sol Nadia, Tran Thu Ha
| Felkészítő tanár: Horváth Beáta
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Rumini | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 154
| 154 | (11) -
| Bóné Márton, Káposztás Kristóf, Perczel Jakab, Szilágyi Máté
| Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné
| 8.
| ARANYCSAPAT | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 153
| 153 | (10) -
| Ákoshegyi Solt, Zeke András, Szmodits Zétény, Korzenszky Bence
| Felkészítő tanár: Babicz Mária, Szőnyi Gergely
| 9.
| Nyerő négyes | Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös 151
| 151 | (12) -
| Csipe Maja, Gonda Zsanett, Ludányi Veronika, Móricz Réka
| Felkészítő tanár: Bárdosné Kovács Erzsébet
| 10.
| Pátyi kisokosok | Bocskai István Magyar--Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Páty 151
| 151 | (14) -
| Bödőcs Boróka, Nagyházi Anna, Polgár Sándor, Semjén Adriána
| Felkészítő tanár: Szabó Tibor
| 11.
| Négyen négy ellen | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 150
| 150 | (12) -
| Paulovits Barnabás, Reviczky Tamás, Weisz Péter, Zelenyánszky Lőrinc
| Felkészítő tanár: Horváth Beáta
| 12.
| Iró deákok | Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg 148
| 148 | (10) -
| Serman Benedek, Simon Dániel, Végh Valentin, Vissi András
| Felkészítő tanár: Gombás Szilvia, Juhász Ildikó
| 13.
| Baglyos négyes | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola, Kecskemét 148
| 148 | (13) -
| Fábián Gyöngyi, Fülöp Anna, Gelányi Dániel, Kele Csenge
| Felkészítő tanár: Almási Pálné
| 14.
| Szófajok 2 | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. 146
| 146 | (14) -
| Horváth Emese Dorka, Jakabos Benedek Bálint, Molnár Anna, Páli Zsombor
| Felkészítő tanár: Szentkúti Judit
| 15.
| Betűkeverők | Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda , Győr 145
| 145 | (10) -
| Kompis Olivér, Molnár Mátyás, Pálfay Dániel, Papp András
| Felkészítő tanár: Miklósné Jancsó Hanna
| 16.
| Utolsók | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Pécs 144
| 144 | (9) -
| Albert Ákos, Bánáti Tamás, Bendik Orsolya, Flodung Áron
| Felkészítő tanár: Faránkiné Sótonyi Zsuzsanna
| 17.
| Arany nyelvészek | Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény 139
| 139 | (10) -
| Fegyveres Anikó, Loment Katinka, Nyíri Sándor, Varga Panna
| Felkészítő tanár: Nagy Nándorné
| 18.
| Nyelvészkedők | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 137
| 137 | (12) -
| Szathmári Gergely, Gál Máté, Bányai Kristóf, Koleszár Domonkos
| Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea
| 19.
| Versenyeszek | Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes 136
| 136 | (9) -
| Katarof Patrícia, Papp Eszter, Sipos Teodor, Szólát Viktória
| Felkészítő tanár: Dévayné Szabó Éva
| 20.
| Fejtörő (O)kosok | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula 136
| 136 | (12) -
| Herdeló Csongor, Székács Kristóf, Székács Márk, Turán Simon
| Felkészítő tanár: Csordás Katalin
| 21.
| Szuper négyes | Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka 128
| 128 | (14) -
| Jakab Fruzsina, Láposi Zoltán, Pesti Gréta, Végh Dorottya Dóra
| Felkészítő tanár: Murgulyné Kovács Edit
| 22.
| Rétipipitér | Hegedüs Géza Általános Iskola, Budapest XIII. 118
| 118 | (10) -
| Juhász Réka, Kabai Kolos, Busa Dorottya, Bello Anna
| Felkészítő tanár: Lukácsné Kovács Szabina
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Efla | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 225
| 194 | (15) 31
| Bohus Emese, Komesz Fruzsna, Kovács Laura, Zaránd András
| Felkészítő tanár: Gere Edit
| 2.
| "Nyelvtörők" | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 225
| 189 | (13) 36
| Molnár Kata Rozália, Molnár András Gergő, Zsebesi Dávid, Németh Máté Ervin
| Felkészítő tanár: Pintérné Bujtás Tímea
| 3.
| Bajos csajok bagollyal | Fillér Utcai Ált. Isk., Budapest II. 217
| 188 | (9) 29
| Hideg Sára, Nemes Lili, Soós Dorottya, Várkonyi Petra
| Felkészítő tanár: Törökné Orbán Zsuzsa
| 4.
| Kerge Ürge | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 214
| 181 | (15) 33
| Domján Flóra, Győrffy Johanna, Mészáros Katalin, Tóth Regina
| Felkészítő tanár: Elszeszer Valéria
| 5.
| Tizenötegésznyolc | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 213
| 185 | (16) 28
| Papp Virág, Somogyi Zita, Békei Dóra, Áron Gergő
| Felkészítő tanár: Richterné Rubes Zsuzsanna, Krassovics Anna
| 6.
| Elefántagyar | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr 211
| 186 | (12) 25
| Csimma Viktor, Lipták Lili, Németh Dávid, Tóth Lili
| Felkészítő tanár: Gecsei Kolos
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| nyelvÉSZleletek | NAPKORI JÓSIKA MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA, NAPKOR 179
| 179 | (13) -
| Bakti Boglárka, Gács Klaudia, Kota Dominika, Támba Renáta
| Felkészítő tanár: Heppné Hajdók Éva
| 8.
| Négyjegyű mássalhangzók | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 174
| 174 | (11) -
| Balázs Petra, Kővágó Zsófia, Leszkovszki Nóra, Nagy Patrícia
| Felkészítő tanár: Szöllősi Judit
| 9.
| Professzorok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest I. 172
| 172 | (12) -
| Gyulai Csongor, Szalay-Bobrovniczky Sári, Somorjai Noémi, Boros Mátyás
| Felkészítő tanár: Tóth Zoltánné
| 10.
| Nyelvészek | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 170
| 170 | (13) -
| Bertalan Anna Lili, Fehér Balázs István, Ecsedi Boglárka, Ó. Szabó Ákos
| Felkészítő tanár: Dr. Oláhné Szabó Judit
| 11.
| Kardfogú Tigrisek | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola, Budapest XII. 169
| 169 | (13) -
| Falus Barnabás, Kuti Hunor, Pomázi Csaba, Szlovencsák Nóra
| Felkészítő tanár: Bagi Éva, Koppán Szilvia
| 12.
| Lánykák | MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA, Budapest XIV. 168
| 168 | (13) -
| Schenk Anna, Rugási Csilla, Fülöp Sára, Várhegyi Panka
| Felkészítő tanár: Zellesné Mezősi Tünde
| 13.
| Pók a falon | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 168
| 168 | (16) -
| Szarka Ivett, Valter Vanda, Bársony Panna, Barkai Hanga Kincső
| Felkészítő tanár: Juhászné Szemán Renáta
| 14.
| Spiritusz | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 165
| 165 | (15) -
| Havasi Kinga, Kern Laura, Kollár Adél, Takács Teodóra
| Felkészítő tanár: Pozsgai Marianna
| 14.
| Szmötyik | Makói Általános Iskola, Makó 165
| 165 | (15) -
| Erdei Bori, Fejes Péter, Kiss Ferenc András, Kovács Luca
| Felkészítő tanár: Dancsi Györgyné
| 16.
| Magyar vándorok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 163
| 163 | (13) -
| Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila
| Felkészítő tanár: Kriston Vízi Józsefné
| 17.
| Leopárducok | II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Székesfehérvár 160
| 160 | (16) -
| Ács Zsófia, Balázs Fanni, Csoknyai Anna , Oláh Adél
| Felkészítő tanár: Kőné Szili Krisztina
| 18.
| Anonymus | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 159
| 159 | (10) -
| Borissza Gergely, Harmath Ádám, Kovács Botond, Varga Máté
| Felkészítő tanár: Berta-Tóth Katalin
| 19.
| Fejtörők | Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola, AMI és Gyakorlóóvoda, Szekszárd 158
| 158 | (14) -
| Bősz Máté, Szarka Bernadett, Vass Viola, Wágner Zita
| Felkészítő tanár: Vermesné Géczy Blanka
| 20.
| Zoboomafoo | Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös 154
| 154 | (10) -
| Rajki Sára, Réthy Dorka, Sankovics Anna, Szentpéteri Áron
| Felkészítő tanár: Makóiné Szalai Ildikó
| 21.
| Szállóigék | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 145
| 145 | (8) -
| Polyák Norma, Sulyok Anna, Kolok Balázs, Márton Kristóf
| Felkészítő tanár: Schulcz Zsuzsanna
| 22.
| Tudorok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok 123
| 123 | (12) -
| Kürthy Dóra, Csiszár Mercédesz, Péter Fanni, Szilágyi Júlia
| Felkészítő tanár: Dr. Horváthné Czakó Edit
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Tornádó 3. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola, Budapest XVI. 214
| 174 | (13) 40
| Ritz Juliette, Tusnády Simon, Varga Petra, Vass Dávid
| Felkészítő tanár: Lajkó Anita, Turai Julianna
| 2.
| Púpútevék | Vaszary János Általános Iskola, Tata 208
| 173 | (14) 35
| Barkóczi Dóra, Gerencsér Tímea, Halápi Levente, Schwaller Liliána
| Felkészítő tanár: Kárpáti Csabáné
| 3.
| Alfalányok | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 208
| 168 | (9) 40
| Börcsök Polli Zsófia, Dénes Dominika Zsófia, Papós Zita, Tilimpás Laura
| Felkészítő tanár: Kovács Tibor
| 4.
| Porcukros Pillangók | Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Verőce 197
| 174 | (8) 23
| Heiszig Regő, Selmeczi-Kovács Lili, Székely Zsófia, Szirtes Lili Lujza
| Felkészítő tanár: Grauszmanné Valkó Judit
| 5.
| Agyfullánk | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest XI. 197
| 166 | (16) 31
| Csajbók Levente, Hódi Mandula, Kecskés Dorka, Szabó Dániel
| Felkészítő tanár: Rédlyné Kovács Gabriella
| 6.
| Kutyák és macskák | Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat 191
| 169 | (13) 22
| Kanyó Diána, Jeney Eszter, Selmeci Dömötör, Laukó Vince
| Felkészítő tanár: Majdán Béláné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Könyvmolyok | Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy 162
| 162 | (12) -
| Juhász Réka, Konecsni Kata, Sipos Dorka, Tar Vilmos
| Felkészítő tanár: Pilling Adrien
| 7.
| Nyerő Négyes | Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI, Domaszék 162
| 162 | (12) -
| Balogh Szilárd, Engi Gábor, Kovács Mánuel, Ördögh Anett
| Felkészítő tanár: Viplakné Pásti Mária
| 7.
| Sok tyúk kakast győz | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 162
| 162 | (12) -
| Dobos Regina, Kormos Kristóf, Nényei Julianna, Tersztyánszky Flóra
| Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné
| 7.
| Szóvitézek | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 162
| 162 | (12) -
| Horváth Dorottya, Márialigeti Sára, Muszka Sára, Rigó Boglárka
| Felkészítő tanár: Tolnai Andrea
| 11.
| Kincskereső | Egry József Ált. Isk. és AMI, Keszthely 160
| 160 | (10) -
| Farkas Benjámin, Juhász Manuela, Kustos Norbert, Zrubecz Tamás
| Felkészítő tanár: Dr. Sipőczné Miglierini Guiditta
| 12.
| Kvartett | Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak 160
| 160 | (14) -
| Simai Anna Éva, Hegedüs Lili, Telenkó Tódor, Bodnár László
| Felkészítő tanár: Tamásné Soltész Magdolna
| 13.
| Triton | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Budapest II. 159
| 159 | (7) -
| Herman Antónia, Locher Anna, Muhari Anna, Őry-Kovács Anna
| Felkészítő tanár: Kassné Páni Judit
| 14.
| Gyilkos elmék | Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula 159
| 159 | (15) -
| Illyés Enikő, Szaszák Zsuzsa, Vígh Dániel, Vincze Zoltán
| Felkészítő tanár: Kolozsi Ildikó
| 15.
| Egy fiú és három lány | Eötvös József Általános Iskola és AMI, Vásárosnamény 157
| 157 | (15) -
| Bodnár Éva, Bodnár Gabriella, Kósa Eszter, Varga Szabolcs
| Felkészítő tanár: Kovács Lászlóné
| 16.
| Szóbeszéd | Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. 156
| 156 | (15) -
| Fricska Dorka, Séra Anna, Szamosvölgyi Veronika, Szávity Blanka
| Felkészítő tanár: Juhász Katalin
| 17.
| Költői négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola, Budapest XX. 153
| 153 | (14) -
| Deim Zsófia, Farkas Panna, Juhász Benedek, Lakó Liza
| Felkészítő tanár: Róthné Géczy Veronika
| 17.
| O-Kosok | Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája , Monostorpályi 153
| 153 | (14) -
| Duhonyi Szabina, Paluska Réka, Sóska Gabriella, Szabó Alexandra
| Felkészítő tanár: Kovácsné Adorján Ildikó
| 19.
| Ügyes négyes | Zamárdi Fekete István Általános Iskola és AMI, Zamárdi 149
| 149 | (15) -
| Csehi Gréta, Csonka Regina, Horváth Mirjam, Walter Dominika
| Felkészítő tanár: Benkő Margit
| 20.
| TengerÉsz | Dózsa György Általános Iskola, Veszprém 145
| 145 | (8) -
| Kárpáti Eszter, Lengyel Katalin, Samu Luca, Véber Liza
| Felkészítő tanár: Tóth Emese
| 21.
| Nyelvőrök4 | Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Ált. Isk. és AMI, Kiskunfélegyháza 140
| 140 | (11) -
| Papp Martin, Cseri Nikolett, Csányi Gábor , Ottó Dorina
| Felkészítő tanár: Kocsis Krisztina
| 22.
| Álmodozók | Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros 140
| 140 | (12) -
| Fodor Fanni, Kiss Kamilla, Orosz Annamária, Rácz Kata
| Felkészítő tanár: Jakabné Balogh Rózsa
| 23.
| Fanták | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok 133
| 133 | (10) -
| Horváth Regina, Burka Tibor, Balázs László, Finster Ádám
| Felkészítő tanár: Kelemen Sándorné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Székokóla Mabandó | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs 235
| 197 | (13) 38
| Kovács Balázs, Kocsárdi Márton, Lakatos Dóra, Székely Anna
| Felkészítő tanár: Gyeskó Ágnes, Héjja Ágnes
| 2.
| Sajt | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 207
| 174 | (13) 33
| Nyíri Anna Eszter, Rácz Zsombor, Szász Attila, Zsoldos Zsuzsa
| Felkészítő tanár: Brenyóné Malustyik Zsuzsa
| 3.
| Charlotte csapata | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 207
| 172 | (9) 35
| Kotorova Denica, Kurucz Blanka, Szarvas Dóra, Vadler Emma
| Felkészítő tanár: Gelniczky György
| 4.
| Árvíztűrő tükörfúrógép | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 204
| 173 | (15) 31
| Dömötör Máté, Páczai Panna, Ujházi Noémi, Papp Balázs
| Felkészítő tanár: Etédi Emőke
| 5.
| Egy Gyűrű | Vajda János Gimnázium, Keszthely 204
| 171 | (14) 33
| Bernáth Éva, Lekics Krisztina, Szládovics Katica, Tóth Veronika
| Felkészítő tanár: Szabó Edit
| 6.
| 3 grácia | Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Balassagyarmat 202
| 173 | (12) 29
| Jávor Boróka, Régi Bíbor, Suba Dorka, -
| Felkészítő tanár: Kollár Henrietta
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Semmi különös | Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár 169
| 169 | (14) -
| Erős Regő, Kedves Tamara Lilla, Nagy Ádám Dávid, -
| Felkészítő tanár: Horváth Ildikó
| 8.
| M.M. | Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. 161
| 161 | (12) -
| Hajdu Nelli, Kadocsa Csenge, Molnár Dóra, Nagy Anna
| Felkészítő tanár: Komárik Anna
| 9.
| Tig-Takk | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 161
| 161 | (14) -
| Klenczner Márton, Jancsó Edit, Réfi Dóra Zsófia, Farkas Balázs
| Felkészítő tanár: Tormáné Udvardi Ágnes, Krassovics Anna
| 10.
| Eszes Négyes | Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda , Győr 160
| 160 | (12) -
| Freiberg Rafaéla Jasmin, Koller Klaudia, Major Botond, Samodai Boglárka
| Felkészítő tanár: Dr. Montovayné Krupla Ildikó
| 11.
| Kekszes Kecske | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 157
| 157 | (16) -
| Horváth Veronika Lilla, Karosi Viktória, Keresztfalvi Zsombor, Orbán Gergely Balázs
| Felkészítő tanár: Gergely Magdolna
| 12.
| Nyelvészek | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs 154
| 154 | (7) -
| Bagi Bernadett, Bakay Blanka, Hoffmann Lili, Kalmár Csilla
| Felkészítő tanár: Héjja Ágnes
| 13.
| Életképek | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 154
| 154 | (10) -
| Bartos Boglárka, Katona Áron, Majerusz Ádám, Pecsenye Barbara
| Felkészítő tanár: Podhorszky Judit
| 14.
| NYIF | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 153
| 153 | (12) -
| Antal Katinka, Hegyessy Borbála, Horosz Kata, Gyimesi Anna
| Felkészítő tanár: Bujdosné Hricisák Viktória
| 15.
| magyarOK | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló 150
| 150 | (10) -
| Kölcsei Viktória, Kis Károly Árpád, Györgyi Zalán Zoltán, Tóth Benedek Tibor
| Felkészítő tanár: Váradi Orsolya
| 16.
| Írásban jelölt teljes hasonulás | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 150
| 150 | (11) -
| Balogh Zsombor András, Büki Balázs Richárd, Sipos Botond, Zsolnai Luca
| Felkészítő tanár: Studinger Józsefné
| 17.
| D.J.MIKE | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 136
| 136 | (11) -
| Alaksa Levente, Kállai Miklós, Krajewski Marcel, Teleki Sándor
| Felkészítő tanár: Dr.Bonhardtné Hoffmann Ildikó
| 18.
| Szuper hősök | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós 112
| 112 | (13) -
| Bódi András, Hajmann Viktor, Nyitrai Fanni Erzsébet, Pólik- Bodó Karolina
| Felkészítő tanár: Tóthné Nagy Zita
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Aranycsapat | Zamárdi Fekete István Általános Iskola és AMI, Zamárdi 233
| 198 | (13) 35
| Gál Péter Levente, Gruber Dóra, Horváth Balázs Bence, Varga Kata
| Felkészítő tanár: Benkő Margit
| 2.
| Anyu szerint okos vagyok | Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác 228
| 192 | (12) 36
| Alexy Milán, Dolnay Ádám, Fehér Boglárka, Zöld Béla
| Felkészítő tanár: Grauszman László
| 3.
| Omikron | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 226
| 190 | (15) 36
| Molnár Nóra, Pipis Panna, Suba Evelin, Dénes Dorka
| Felkészítő tanár: Kovácsné Bodzsár Zsuzsa
| 4.
| Tippelgettünk | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger 220
| 192 | (12) 28
| Orosz Ábel, Orosz Dávid, Osváth Patrik, Román Ádám
| Felkészítő tanár: Laczkóné Kiss Beatrix
| 5.
| Arany növendékek | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 218
| 183 | (16) 35
| Janku Flóra, Horváth Réka, Kovács Bence, Korcsog Adél
| Felkészítő tanár: Boda Margit
| 6.
| Analfabéták | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI, Budapest XIV. 210
| 177 | (10) 33
| Fülöp Anna Tácia, Knollmajer Gergely, Koczkás Martin Ámon, Krámer Péter
| Felkészítő tanár: Török Csilla
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Csinibaba | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 176
| 176 | (12) -
| Dobos Laura, Kövesdi Lilla, Mihálffy Ágota, Varga Sári
| Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné
| 8.
| Szentkirályi nyelvkirályok | Szentkirályi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szentkirály 176
| 176 | (15) -
| Festő-Hegedűs Kármen, Sándor Erzsébet, Urbán Orsolya, Varga Tünde
| Felkészítő tanár: Lórné Molnár Tünde
| 9.
| IKEA-s húsgombócok | Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Iskolaközpont, Zsámbék 175
| 175 | (11) -
| Banga Borbála, Horváth Anna, Karvázi Villő, Szabó Rita
| Felkészítő tanár: Pálmai Katalin
| 10.
| Cickányok | Vári Emil Társulási Általános Iskola, Kisvárda 173
| 173 | (14) -
| Kópé Boglárka, Mudri Panna, Szabó Viktória, Ténai Kincső
| Felkészítő tanár: Dr. Korponainé Móré Ágnes
| 11.
| Vastaps | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest IV. 170
| 170 | (11) -
| Földi Zsolt, Poór Vivien, Tóth Benedek, Vágó Hanna
| Felkészítő tanár: Kőművesné Nemesi Veronika
| 12.
| Banamemi | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola, Sárvár 169
| 169 | (15) -
| Csejtei Balázs, Németh Míra, Németh Nátán, Zsoldos Melissza
| Felkészítő tanár: Tóth Margit
| 13.
| Tudorok | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola, Budapest IV. 168
| 168 | (12) -
| Deák Júlia, Zábori Zsófia, Bocsák Tamás, Demjén Szilárd
| Felkészítő tanár: Rády Judit
| 14.
| Kakaós csigák | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 165
| 165 | (11) -
| Böcskei Bálint, Balogh Berta, Tollner Zsuzsa, Bartha Ákos
| Felkészítő tanár: Győriné Kerekes Zsanett
| 15.
| Szókincskeresők | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Gödöllő 162
| 162 | (14) -
| Madaras Bernadett, Farkas Emese, Sepsi Boglárka, Gerencsér Gemma
| Felkészítő tanár: Weidl Beatrix
| 16.
| Nefelejcsek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola, Csákvár 161
| 161 | (9) -
| Páll Alexa Réka, Szajkó Milda Blanka, Tamás Dóra, Varga Dominika
| Felkészítő tanár: Némediné Varga Judit
| 17.
| AdyAdal | Csillaghegyi Általános Iskola, Budapest III. 160
| 160 | (12) -
| Ábrahám János, Bakó Diána, Ciráki Levente, Torday Nándor
| Felkészítő tanár: Katona Jelena
| 18.
| Quartett | Vaszary János Általános Iskola, Tata 159
| 159 | (13) -
| Aranyi Luca, Csóka Máté, Molnár Anna, Paál Georgina
| Felkészítő tanár: Mesterné Lupták Marianna, Harsainé Dobis Adrien
| 19.
| Zsenikék 1 | Dr. Enyedy Andor Ref. Ált. Isk., Óvoda és Bölcsőde, Mezőcsát 158
| 158 | (10) -
| Nagy Bence, Olej Anita, Szaniszló Katalin, Tóth Viktória
| Felkészítő tanár: Rembeczkiné Szabó Ágnes
| 20.
| Körmondat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 156
| 156 | (10) -
| Bácsi Nelli, Király Bence, Kiss Péter, Rácz Janka
| Felkészítő tanár: Nagy Mariann
| 21.
| A csapat | Lázár Vilmos Általános Iskola, Budapest XX. 140
| 140 | (4) -
| Gál János, Kozák Botond, Majtényi Kristóf, Tran Kim Nikoletta
| Felkészítő tanár: Nagy Andrea
| 22.
| Béke szigete | Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós 124
| 124 | (8) -
| Németh Tamás, Gál Réka, Fórizs Nóra, Sánta Dániel
| Felkészítő tanár: Sósné Kádár Mariann
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Popontok | Katona József Gimnázium, Kecskemét 222
| 195 | (13) 27
| Bodnár Balázs, Csontos Fanni, Karsai Áron, Sebe Anna
| Felkészítő tanár: Földváriné Csuti Orsolya
| 2.
| Pitypang | Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest V. 221
| 195 | (10) 26
| Cselovszky Katinka, Főző Csenge, Kovács Anna, Szilas Veronika
| Felkészítő tanár: Jánosi Valéria
| 3.
| Corvinuszok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 218
| 182 | (16) 36
| Nagy Veronika, Reviczky Marcell, Tóth Fruzsina, Weisz Csaba
| Felkészítő tanár: Győri János
| 4.
| Merengők | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 216
| 186 | (14) 30
| Gintli Fruzsina, Nemes Zsófia, Szőke- Milinte Botond, Ligeti Márton
| Felkészítő tanár: Etédi Emőke
| 5.
| Egyszer élünk! | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 209
| 182 | (13) 27
| Kozma Bianka, Polonyi Domonkos, Veress Luca, Zentai Flóra
| Felkészítő tanár: Lippai Ildikó
| 6.
| Magyallatok | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 204
| 174 | (14) 30
| Antal Ákos, Bagyó Kinga, Joszkin Bianka, Komenda Dorottya
| Felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária, Őry Katinka
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Hard guys | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 173
| 173 | (11) -
| Bánfalvi Barnabás, Berta Márk, Somos Péter, Szegi-Bócz Dániel
| Felkészítő tanár: Kovács Attila
| 8.
| Nóló! | Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Piliscsaba 169
| 169 | (10) -
| Kubik Emese, Tóbiás Bálint, Benyó Pál Bertalan, Reischl Fülöp
| Felkészítő tanár: Tóbiás István
| 9.
| "Nindzsák pizsamában" | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 168
| 168 | (12) -
| Fűzfa Balázs, Harrach Bence, Kovács Botond, Varga Áron
| Felkészítő tanár: Pintérné Bujtás Tímea
| 10.
| Vakaró takarók | Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös 164
| 164 | (16) -
| Csintalan Rita, Csörgő Kata, Csörgő Terka, Erdélyi Dóra
| Felkészítő tanár: Bárdosné Kovács Erzsébet
| 11.
| Fecsegő poszáták | Kossuth Lajos Gimnázium, Tiszafüred 163
| 163 | (15) -
| Gelencsér Liliána, Jakab Péter, Kinál Dániel, Nagy Ádám
| Felkészítő tanár: Sütőné Seres Adrienn
| 12.
| Korrygációs gyűjtőtapasztalath | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr 159
| 159 | (14) -
| Gallyas Márton, Gyöngyösi Ádám, Herlicska Marcell, Kiss Márk
| Felkészítő tanár: Nyőgér Andrásné
| 13.
| Apámék csapata | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 157
| 157 | (11) -
| Morassi Máté, Tiszay Ádám, Varga Bálint Márk, Vári-Kakas Andor
| Felkészítő tanár: Turcsányi Márta
| 14.
| Delta | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 157
| 157 | (14) -
| Szabó Rita, Török Hanna, Kiss Gréta Emese, Kelemen Gitta
| Felkészítő tanár: Gyulai Edit
| 15.
| MOBILIS | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 156
| 156 | (13) -
| Bálint Bianka, Dila Sarolta, Gyenes Moira, Simó Lili
| Felkészítő tanár: Törökné Vermes Judit
| 16.
| Neonhangyák | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 155
| 155 | (12) -
| Nagy Liliána, Koleszár Panna, Csák Anna, Tarczali Áron
| Felkészítő tanár: Bilkayné Mészáros Andrea
| 17.
| Úszógumis gumikacsák | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 139
| 139 | (10) -
| Álló Ramóna, Fridrik Fanni, Katona Blanka, Szatmári Rebeka
| Felkészítő tanár: Goda Lilla Boróka
| 18.
| Nekem a banán a kedves étkem | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 78
| 78 | (8) -
| Kacskovics Domonkos Iván, Koller Noel, Kummer Márk, Szilágyi Áron
| Felkészítő tanár: Berényi Eszter
| |
Kategória | Csapatnév, iskola, csapattagok 3. oszt.
| Nyelv-észek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. Baranyi Márton, Kosara Csaba, Rákos Samu, Betegh Janka
| Felkészítő tanár: Badacsonyiné Ágoston Ibolya
| 4. oszt.
| Szókirakók | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém Dominyák Virág, Farkas Lilla, Kiss Levente, Morvai Levente Mátyás
| Felkészítő tanár: Port Márta
| 5. oszt.
| Rumini | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. Bóné Márton, Káposztás Kristóf, Perczel Jakab, Szilágyi Máté
| Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné
| 6. oszt.
| Szmötyik | Makói Általános Iskola, Makó Erdei Bori, Fejes Péter, Kiss Ferenc András, Kovács Luca
| Felkészítő tanár: Dancsi Györgyné
| 7. oszt. | ált. isk. Könyvmolyok | Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy Juhász Réka, Konecsni Kata, Sipos Dorka, Tar Vilmos
| Felkészítő tanár: Pilling Adrien
| 7. oszt. | gimn. magyarOK | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló Kölcsei Viktória, Kis Károly Árpád, Györgyi Zalán Zoltán, Tóth Benedek Tibor
| Felkészítő tanár: Váradi Orsolya
| 8. oszt. | ált. isk. Körmondat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola, Debrecen Bácsi Nelli, Király Bence, Kiss Péter, Rácz Janka
| Felkészítő tanár: Nagy Mariann
| 8. oszt. | gimn. MOBILIS | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. Bálint Bianka, Dila Sarolta, Gyenes Moira, Simó Lili
| Felkészítő tanár: Törökné Vermes Judit
| |