Országos döntő - 2020. december 5.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév
Iskola, város Csapattagok
3Aranyalmák
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
Kolozsváry Zoltán
Molnár Benedek
Molnár Lili
Verók Zsófia
3Betűmágusok
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
Császár Lia Kiara
Mikusi Dorottya Flóra
Nagy Jázmin
Csillag Anna Lili
3BoZsoMíZa
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
Miskolc
Kóródi Boróka
Morvai Míra
Szendrey Zsombor
Vígh Zalán
3Bölcs bagoly03
Kunszt József Katolikus Általános Iskola
Akasztó
Turú Tímea
B.Nagy Luca
Németh Anna
Somogyi Levente
3Csodanyelv
Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Békéscsaba
Antalfai Emma
Krám Bianka
Lenti Zsôfia
Püski Petra
3Galagonya
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
Lytwyn Tivadar
Soltész Bence
Sződy Péter
Venglovecz Míra
3Gönczy ABCD
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
Domokos Tamás
Bai Zoárd
Czagány Dénes
Háda Lili
3Kutyák az ászok
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
Balog Ziva
Besenyei Lilla
Czizner Léna
Molnár Liza
3Magyar Agyak
Fillér Utcai Ált. Isk.
Budapest II.
Koncz Liliána
Harsányi Nagy Sophia
Székely Zsófia
-
3Magyar Mogyik
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Diószegi Borka
Lada Vince
Pauer Áron
Torma Domonkos
3Mi
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Kossuth Veronika
Kovács Zétény
Lontay Szabolcs
Pinczés Dominik
3Négylevelű Lóherék
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Szepesi Hajnalka Dóra
Nemesi Zsófia Julianna
Kopezda Lili Dóra
Lázár Léna
3Nem vagyunk mind angyalok
Szent József Iskolaközpont
Szekszárd
Korcsog Zsófia
Koller Bertold
Schubert Zsigmond
Szigeti Fülöp
3Nyelvtörők
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprém
Budai Johanna
Mátyás András
Mátyás Zsolt
Muraközi Bogi
3Okoskák
II.Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
Fekete Zalán
Gál Bianka
Lajtos Áron
Maróthi Eszter
3Refis Törpillák
Pécsi Református Kollégium
Pécs
Somogyi Kamilla
Róth Adél
Friedrich Aliz
Varró Reinhilde Rosemarie
3Szandai Szuper Négyes
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
Szolnok
Hamza Rebeka
Dobák Panna
Szász Anna
Szalmási Diána
3Szómágusok
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
Pallos Artúr
Görög Bálint
Bendó Lőrinc
Halász Eszter
3Töprengők
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
Hamar Máté
Lázár Hanna
Nagy Anna
Raffai Ramiz
3Vidámság
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola
Bük
Borbély Jázmin
Denkler Dávid
Bodorkós Dóra
Nyári Virág
3Villámagyúak
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Biró-Nink Hanna
Bőhm Péter
Nagy Virág
Répássy Luca
4Agymanók
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
Falusi Léla
Mayer Anna Zsófia
Szőke Liliána Dorka
Teleki Rita Vivien
4Aranyos-Alapos
Gazdagrét-Törökugrató Ált. Isk.
Budapest XI.
Gaál András
Gelencsér Tamás
Kovács-Herczeg Vilmos
Simon Kornél
4Baglyok
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
Borbás Emma Szonja
Feil Anna
Szabados Gréta
Szabó Blanka Ella
4Bánali 4
Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája
Várpalota
Bakos Bence
Csörgő Liliána
Szűcs Vanda
Vámosi-Szatmári Nikolasz
4Bolyaiszauruszok
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Szolnok
Bozsó Előd János
György Noémi
Herceg-Szántó Róbert
Vágó Réka Anna
4Bölcs csajok
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
Csányi Nóra
Kánya Anna Zsófia
Polónyi Emma
Sándor Boglárka
4Csillag csapat
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
Csizmadia Csenge
Gyurkó-Locher Helka
Mura Liza
-
4Hejesírók
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
Csáky Rozália
Ferencz Sára
Magyar Csanád
Németh Édua
4Irodalom Írói
Budapesti Fazekas Mihály Gimnázium 4.b
Budapest VIII.
Móricz Tímea
Kun Bence Kristóf
Karnitscher Bendegúz Örs
He Peilin Lilla
4Kaméleon
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda
Eger
Bozsik Borbála
Csabai Klára
Székely Martin
Tőzsér Levente
4Kisokosok
Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
Gyula
Bujdosó Zoé
Dávid Péter János
Csiszér Zsófia
Gyurkovics Attila Kristóf
4MerÉSZek
Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
Miskolc
Aleksza Boglárka
Berkő Dalma
Ivancsó Vanda
Lénárt Péter
4Mirminyó lányai
Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Aszód
Braun Blanka Liza
Juhász Emma
Mosuly Milla
Sáfrány Lotti
4Nyelvelő Nyulak
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Budapest II.
Forián-Szabó Ábel
Káldor Loránt
Karáth Ábel
Vető Samu
4Nyelvtan Négyes
Kecskeméti Corvin Mátyás Ált.Iskola
Kecskemét
Bense Bíborka
Péter Hédi
Vágó Péter
Vörös Adrienn
4Nyelvtantudósok
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája
Pécs
Késmárky Gréta
Lipcsei Dániel
Járai Dávid
Elekes Alma
4Okos gombák
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Budapest XV.
Káplár Alen
Keglovics Panka
Koller Tamás
Nagy-Alberti Noel
4Piros 4.a
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Benedek Noel Martin
Csik Attila Nimród
Csik Antal Csongor
Dévényi Ádám János
4Szóforgatók
Petőfi Sándor Általános Iskola
Mór
Juhász Emma
Juhász Panna
Nagy Fruzsina
Gyuris Panna
4Taroló Négyes
Dr Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
Chikán Anna Viktória
Gyúri Benedek
Sándor Krisztián
Szendrei Áron Lázár
4Tigrisek
Szügyi Madách Imre Általános Iskola
Szügy
Barát Nóra
Benke Adrienn
Herczeg Kristóf
Szabó Eszter
4Varázsceruza
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Tárnok
Ferenci Bence Balázs
Fodor Marcell Csaba
Egri Baléázs
-
5"Maszkos eszek"
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Isk
Szerencs
Fejes Bianka
Földvári Noel
Szabó Lenke
Weisz Laura
5"Névtelenek"
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Lepsényi Nóra
Reinhardt Léna
Jankovszky Sándor
Száraz Dóra
5Anonymus
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Szabó Levente
Bencze Zita Hargita
Kiss Gergely
Lakatos Eszter
5Betűvetők
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XIV.
Berki Viktória
Dér Réka
Sárközi Melinda Lívia
Szakolczai Vilma
5Bölcs baglyok
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Hegedűs Donát
Hegedűs Júlia
Szőke Natasa
-
5CsodaCsapat
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Szolnok
Csibrán Róbert Kornél
Kiss Luca
Kovács Karolina
Miklóssy Marcell
5Döntősök
Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
Nagyváradi Áron
Riegl Mia
Vadas Renáta
Illa Balázs
5Dráma láma
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kerekegyháza
Csiki Petra
Szabó Lilla
Botos József
Habran Nóra Szilvia
5Dumbledore
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
Budapest XII.
Eisler Olga
Huszár Emma Hedvig
Saly Sebestyén
Samu András
5Fahéjas csigák
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Nagy Levente
Albitz Csongor Attila
Széphalmi Zsolt
Hajdu Zétény
5Fejtörők
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és AMI
Zamárdi
Sárdi Eszter
Tóth Larina
Eindenpenz Lilla
Járó Anna Zorka
5Furfangosok
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Laczai Kamilla
Petykó Anna
Sajtos Nóra
Máté Beáta Szófia
5Három a magyar igazság, negyedik a ráadás.
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
Széles Balázs
Turi Panka
Baka Tas
Szerencsés Dóra
5InBorSáJá
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolája
Eger
Bancsók Sára
Kovács Regina Borbála
Takács Inez
Valcsák Jázmin
5Könyvek könyve
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Diákotthon
Szeged
Vér Nikolett
Böngyik Sára
Szécsi Anna
Kemény-Kriston Csenge
5Könyvészek
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Horváth-Lugossy Borbála
Földes Blanka
Pintér Anna
Imrei Vilmos
5Könyvklub
Szokolyai Cseh Péter Általános Iskola
Szokolya
Nyári Sámuel
Orosz Viktória
Petrik Laura
Van Der Veen Vince
5Krumpli-macskák
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Hajdúböszörmény
Cserkuti Zsófia
Török Attila László
Rácz Nikolett Nóra
Kunkli Mónika
5Magyar Ászok
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Győry Zsombor
Kiss-Jakab Árpád
Fujt Levente
Tóth Rebeka
5Megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Nagy Antal
Szarvas András
Turi Ármin
Ying Yong
5Nyelv- Észek
Gyulai Implom József Általános Iskola
Gyula
Balogh Csenge
Havas Katalin
Nagy Nerina Linda
Orosz Nóra Anna
5Nyelvkirályok
Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
Almási Alexandra
Gyurcsik Hanna
Pataki Balázs
Tóth Réka
5Nyerő csapat
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
Budapest V.
Eszik Viola
Veréb Fruzsina
Harcos Dániel
Bogdán Gina
5Szóban forgók
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
Bíró Ádám
Nagy Ádám
Grádvohl Kristóf
Varga Noel
5Szuper lányok
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Tornai Ilona
Szappanos Luca
Schreiner Viktória
Plánk Lilien
5Tudorok
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Rábapatona
Gáspár Vilmos
Molnár-Nagy Benedek Zoltán
Papp Roland
Roncz Petra
6AnyaNYELVtörők
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Boross Veronika
Fodor Bendegúz
Kolimár Kristóf
Ladányi Száva
6Aranyászok
Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Lupkovics Lázár
Terjék Temes
Herczeg Marcell
Garad Bercel
6Aranyoskáim
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kecskemét
Majoros Patrik
Varga Regina
Fogl Balázs
Szebellédi Emma
6Bags
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Eger
Horváth-Császár Sára
Kovács Gitta
Molnár Anna
Varró Boglárka
6Betűvetők
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Augusztin Anna
Paczári Zétény
Mede Jázmin
Dérer István
6Bigi Pigi
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Csizmadia Petra
Mérész Csenge
Nagy Olívia
Toók Panna
6Bölcs baglyok
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
Törökszentmiklós
Pató Angéla
Lőgyi Imre
Fejszés Panna
Szalóki Árpád
6Csak a 4
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Budapest IV.
Antal Flóra
Mészáros Csenge
Biró Benedek
Rónai Orsolya
6Csodaszarvas
Pécsi Református Kollégium
Pécs
Gönczi Emília
Blaskovics Botond
Fodor Teofil
-
6Dések
Bolyai János Általános Iskola
Érd
Gönci Gréta
Szilágyi Dániel
Mátyás Csenge
Kanizsai -Hodák Kata
6Diók
Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
Berta Lili
Bercea Dóra
Szájer Annamária
Tóti-Molnár Tekla
6Észbontók
Domaszéki Bálint Sándor Ált. Isk. és AMI
Domaszék
Horváth Hanna
Kardos Lora
Kászonyi Lilla
Szaszák Kata
6Gyémántbaglyok
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Győr
Szász Csenge
Szilvágyi Ágnes
Németh Lea
Katona Alex
6IQ nekünk nuku
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
Jenei Dávid
Kulcsár-Szabó Bendegúz
Stella Milán
Szabó Zétény
6Király négyes
Tüköry Lajos Általános Iskola és AMI
Körösladány
Nagy László
Ombodi Dominik Róbert
Hőgye Klarissza
Tóth Patrik
6Kisfarkasok
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Király Szonja
Molnár Réka
Robotka Réka
Vörös Johanna
6Kishölgyek
Nemzetőr Általános Iskola
Monor
Barna Kincső
Csontos Júlia
Lóránt Zsófia
Ponicsán Flóra
6KisnyelvÉszek
Szent József Iskolaközpont
Szekszárd
Birtalan Kincső
Nagy Dorka
Papp Dusán
Takács Adrienn
6Mert kell egy csapat
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI
Tatabánya
Czibula Emma
Nagy Gabriella Virág
Sztrémi Dávid
Turai Márton
6Rózsák
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Major-Udvarhelyi Cecília
Módos Réka
Tombor Veronika
Zlinszky Erzsébet
6SITek bosszúja
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Toponáry Sára
Király Izabella
Simon Tulipán
-
6Szótündérek
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Kiss Anna Zsófia
Szili Magda
Szijártó Nóra
Büki Hanna
6Tavi uborka
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
Budapest V.
Szűcs András Domonkos
Bíró Mihály
Sági Mihály Sámuel
Handler Ádám
6Tollforgatók
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
Szemenyei Jázmin
Reszegi Levente
Sári Bernadett
Szabó Fanni
7aÁbécés kifli
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Ágh Zsófia
Horváth Enikő
Simon Sára
Tóth Zsófia
7aBETŰCSERKÉSZEK
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Rédling Hanna
Breitenstein Benedek
Miklós Hanga
Koszorus Nóra
7aBolyai Lurkók
Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
Tóth Malvin
Varjú Zétény
Szilágyi Péter
Gyuricza Tamás
7aCsillámpónik
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
Kiss Natália
Czifra Lilla
Kovács Dorina
Szabó Diána
7aCsontos csibecomb csontok
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Serfőző Fanni
Kővári Zorka
Rossz Emese
Egri Sára
7aEszpalilu
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XX.
Cseh Eszter
Szalai Luca
Siroki Panna
Buzás Liliána
7aFele fiú fele lány
Szent Angéla Ferences Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
Gyönyörű Anna
Kurucz Fanni Júlia
Kühne Mikes György
Szalai Domonkos
7aHétbések
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Szipőcs Levente
Takáts Dániel
Szűcs Péter
Tölgyessy Johanna
7aJelikomuszkelini OMG
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Bognár Dominik Flórián
Kántor Dániel László
Kovács Donát Lóránt
Németh Áron Roland
7aKecskerímek
Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
Szabó Lara
Hegedűs Henrietta
Kortis Nóra
Kosik Noémi
7aKereki okosok
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kerekegyháza
Baracskai Zorka
Juhász Gabriella
Kaldenekker Rozina
Kollár Lili
7aKigyúrt csirkék csapata
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Kenderesi-Bartkó Petra
Krejcarek Eszter
Messel Hanga
Osváth Gréta
7aNégyen egyért
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Biatorbágy
Tallér Hanga
Fodróczy Lilla
Kovács-Ferenc Lorin
Szi-Benedek Kitti
7aNyelFtanosok
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Szentes
Lengyel Lili
Lénárt Noémi
Rapos Tímea
Szőke-Török Maja
7aNyelv-ész
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Ablonczy Nikolett
Horváth Vanda Lea
Kiszner Zita Katalin
-
7aNyelverők
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
Baldauf Zalán
Grádvlohl Péter
Pónácz Liza
Povázsai Lilla
7aNyelvész lányok
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és AMI
Zamárdi
Baricza Johanna Napsugár
Makláry Nóra Magdolna
Konkoly Rozina
Módos Anna
7aNyerő négyes
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Miskolc
Gyurján Lujza
Kolozsi-Mátyás Kamilla
Kolozsi-Mátyás Mira
Nagy Mónika
7aPlútó
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
Taksony
Csatlós Gréta
Wiedemann Lili Anna
Bíró Luca
Káli Kincső
7aReál ABC
Ujhelyi Imre Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Bándoli Zoé
Harsányi Marcell
Tuba Regina
-
7aRetekek
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
Haszonics Luca
Laki Csanád
Szabó Máté
Hegyi Miklós
7aSzandabanda
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
Szolnok
Gazsó Viktória
Kovács Kata Zsófia
Lengyel Nóra Bianka
Szegedi Botond
7aTigrisek
Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dunabogdány
Bicskei Annamária
Gutbrod Réka
Kovács Julianna
Liptai Rozina
7gA Négy Lotti
Tatai Református Gimnázium
Tata
Tasnádi Zsófia
Brunner Liza
Benkő Borbála
Essősy Viola Csenge
7gAlmák
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Marton Dóra Virág
Molnár Csenge
L. Nagy Hanna Laura
Rákhely Nóra
7gBéla a Burkus Bergengóc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Fazekas Nóra
Sztrinkai Anna
Borsos Miklós
Horváth Flóra
7gBolyai Gólyák
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
Pánczél Attila
Gera Máté Ádám
Gyenes Fanni
Vidra Laura
7gCéklák
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Rozgonyi Gréta
Deli Gréta
Balogh Kincső
Baloga-Barthi Boglárka
7gÉdes négyes
Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Szuhodolszki Barbara
Páczelt Júlia
Dobai Lili
Sulák Zsuzsanna
7gGyőzelemmanók
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Fátrai Dóra
Jurák Zoé
Korcsog Diána
Gál Viktória
7gJózsiék
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Győr
Börzsei András
Hancz Illés András
Erdélyi Balázs
Kovács Bálint
7gKorán reggel ritkán rikkant a rigó
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Bohner Emese
Hajdufi Imola
Tajta Sára
Varga Nóra Anna
7gLeglegleg
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Bánhegyi Nándor
Bertollo Antonio Giovanni
Gyenes Károly
Tóth Hanga Katalin
7gMagyar tudatlan emberek
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Berke Márta
Mihailov Klára
Szepesi Boróka
Till Petra
7gMég nem tudjuk
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Remák-Szabó Eszter
Balog Emese
Bazsa Eszter
Janurik-Nagy Hanna
7gMffc
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Majer Szonja
Nagy Botond
Damsits Dávid
-
7gNyel-vész
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Bencze Kinga
Gulácsi Lelle
Markó Hanna
Garai Boglárka
7gŐz elmegy
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Lévai Zita Kata
Nagy Villő
Baranyi Lilla
Demeter-Nagy Dorina
7gPaulák
Dugonics András Piarista Gimnázium
Szeged
Durst Janka Róza
Hegedűs Dóra Ditta
Szász Anna Borbála
Tripolszky Eszter
7gSzitavirágok
Dunaföldvári Magyar László Gimnázium
Dunaföldvár
Gungl Zolna
Kőszegi-Kövér Anna
Czompó Hanna
Stingli Zsuzsanna
7gTengerÉsz
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola
Hajdúszoboszló
Biró Sándor
Földesi Balázs
Simon Boglárka
Csala Zsombor
8a4 winners
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola Eötvös József Tagiskolája
Dorog
Brosch Bettina
Erős Rebeka
Hanzlik Fanni
Jurácsik Lili
8a4-máció
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
Miskolc
Szitka Luca Boróka
Horváth Hajnalka
Alberti Benedek
Balga Luca
8aA csapat neve
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Takács Klára
Kovács Máté
Korláth Gergő
Monostory Sarolt
8aBetűmágusok
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és AMI
Zamárdi
Németh Jana
Brucker Márta
Hoffmann Arnold
Varga András
8aBölcs Baglyok
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Borók Bence
Kiss Regina
Balaton Kincső
Deczki Stefánia
8aBringóhintók
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Törökbálint
Aranyvölgyi Virág
Hervay Dóra
Pentz Enikő
Szeder Janka
8aCsak csajok
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Rábapatona
Bán Loretta
Csák Evelin
Enzsöl Blanka
Györe Sára
8aCsapatnév:
Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
Budapest XIX.
Hortobágyi Gergely
Németh Mandula Sára
Weidinger Áron
Kerekes Botond
8aCsipkebogyók
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és AMI
Dánszentmiklós
Horváth Kincső
Kákes Milán
Tóth Luca
Tóth-Plósz Imre
8aFókapapa
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Koltai Levente
Makovsky Dániel
Martos Boldizsár
Schuszter János
8aGodzilla és a haverok
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Bujáki Donát
Tóth Eszter Csenge
Dallos Martin
Katona Benedek
8aHelyesek
Rákospalotai Kossuth Lajos Általános Iskola
Budapest XV.
Juhász Barbara
Laskovicz Anna Zsófia
Szilágyi Tibor Márk
Szlaukó Dávid
8aHEME
Fazekas Mihály Általános Iskola
Dunakeszi
Butenkov Emma
Kiss Eliza
Rotyik Misell
Takács Hanna
8aKlónozottak
Egry József Ált. Isk. és AMI
Keszthely
Balla Dóra
Kaszás Péter
Nagy Bence
Németh Mátyás
8aLyányok
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Budapest II.
Kovács Zille
Palicz Emma
Rozsondai Mara
Somlai Johanna
8aMagyaros hamburgerek
Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
Gyula
Molnár Eszter
Mári Botond
Dézsi Bettina
Óvári Lianna Magdolna
8aNégy évszak
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprém
Vörös András
Kiliti Eszter
Fehér Dzsenifer
Varga Dorottya Lili
8aNégyszerész
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Beck Szabolcs
Békési Attila
Kovács Bertalan
Szabó-Vukov Levente
8aNyelv-ászok
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bóly
Pleskonics Botond
Takaró Nóra
Tóth Anna Alma
Tóth Veronika
8aNyelvguruk
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk., Gimnázium
Szécsény
Gyebnár Keve
Simon Miksa
Nagy Roland Miklós
Szentgyörgyi Kristóf
8aNyelvőrzők
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Diákotthon
Szeged
Vilmos Édua Zita
Papp Zsófia
Szalkai Attila
Polyák Anna Orsolya
8aSzuperlative
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola, AMI és Gyakorlóóvoda
Szekszárd
Braun Marianna
Lábas Flóra
Rózsa Anna
Kiss Boldizsár
8aTehénfejű kentaurok
Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
Kemény Lili
Koncz Máté
Kutasi Boglárka
-
8aTekergők
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
Tajti Lotti
Tajti Odett
Tóth Renáta
Tulik Zóra Luca
8aTündérkék
Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár
Tiszaalpár
Dósa Kincső
Ollári Emma
Sashalmi Kata
Palásti Kitti
8gAlaszka
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Brányik Lea
Galyas Abigél
Kobela Kíra
Marsall Szofi
8gBörtönszökevények
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Győr
Baki Zselyke
Darázs Anna
Kapuy Júlia
Csonka Lujza
8gÉletképtelenek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Fülöp Máté
Juhos Bálint
Jurányi Benedek
Vajnai László
8gElkelkáposztástalanítottak
Árpád Gimnázium
Tatabánya
Lányi Dávid Milán
Oszoli Dániel
Szunyi Ádám
Tóth Mihály
8gFekete rigók
Egri Dobó István Gimnázium
Eger
Murányi Péter
Sági Roland
Sütő Áron
Szabó Marcell
8gGirls
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Tőke Luca
Kósa Sára
Vitkovics Vanda
Toplak Ágnes
8gKoronás cukor
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Kaáli Zsombor
-
Rajhona Csaba
Szunyi Borbála
8gKosokidallony
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Halasi Áron
Kovács-Bánhalmi Hédi Zita
Nagy Korina
Petrányi Lilla
8gMagyar Á(s)zok
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Hague Róbert
Rácz Péter
Pintér Benedek
Számadó Noémi
8gMajaros pidza
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Budapest XIV.
Andics Áron
Révész-Heuer Jakab
Shan Jia Hao
Szkalka Bendegúz
8gMini Málnák
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Szuszics Péter
Kánya Dániel
Vajda Ármin
Keller Krisztián
8gNincs név
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Ámon Leila
Farkas Ottó
Mester Hanna
Mihailov Zsuzsanna
8gPuckók
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Dunaújváros
Molnár Botond
Slihoczki Dániel
Szalai Levente
Szloboda Balázs
8gSzúk vagy szuvak?
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Kapusi Laura
Nádudvari Sára
Kiss Orsolya
Mi Jiaxuan (jessie)
8gTörvény- szeg- ŐK
Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda
Törökszentmiklós
Ács Zalán
Andrásik Rémó
Boda Olivér
-
8gTriumvirátus
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
Ficsor Flóra
Molnár Virág
Szepesi Melinda
-
8gTúróscsusza
Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Iván Máté
Ujpál Bálint
Varga Balázs
Bérczes Botond
8gÜtcsi
Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Aszód
Dala Georgina
Ruzsinszki Angelika
Deszk Szonja Laura
-