Körzeti forduló 2020/2021.
Az eredményhirdetések időpontjai

A körzeti forduló eredményhirdetéseinek időpontjai és helyszínei az egyes körzetekben:
(A díjak esetleges későbbi átvételére csak a megadott szervezőnél van lehetőség, azokat postázni nem tudjuk.)

Kedves díjazottak! A járványhelyzetre való tekintettel minden iskola csak egyetlen képviselőt (futárt, küldöncöt) küldhet az adott díjátadó helyszínére, aki elviszi iskolája összes díjazottjának a jutalmát, aki a jelölt időponttól 1 órán belül érkezhet a helyszínre.


Bács-Kiskun 2020. november 19. csütörtök 15:00
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
(6000 Kecskemét, Katona József tér 14.)

Szervező: Kisné Tóth Ildikó
 
Baranya 2020. november 18. szerda 14:00
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. Főbejárat
(7624 Pécs, Tiborc u. 28/1)

Szervező: Hebling Eszter
 
Békés 2020. november 18. szerda 14:00
Petőfi Utcai Általános Iskola
(5600 Békéscsaba, Petőfi utca 1.)

Szervező: Bordásné Mundrucz Csilla
 
Borsod-Abaúj-Zemplén 2020. november 19. csütörtök 14:00
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
(3529 Miskolc, Középszer u. 3.)

Szervező: Ágostonné Sápi Ildikó
 
Dél-Buda 2020. november 18. szerda 15:00
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
(1124 Budapest, Meredek u. 1.)

Szervező: Merényi Gabriella
 
Dél-Pest 2020. november 20. péntek 16:30
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt                   
 
Észak-Buda 2020. november 16. hétfő 16:00
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
(1039 Budapest, Csobánka tér 7.)

Szervező: Gelniczky György
 
Észak-Pest 2020. november 16. hétfő 16:00
Babits Mihály Gimnázium
(1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)

Szervező: Kaposiné Bodó Anna
 
Kelet-Pest 2020. november 20. péntek 17:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Nyugat-Buda 2020. november 16. hétfő 15:00
Áldás Utcai Általános Iskola
(1025 Budapest, Áldás u. 1.)

Szervező: Kerekes Zsanett
 
Csongrád-Csanád Egyeztetés alatt.
(Minden érintettet e-mailben időben értesítjük a díjak átvételének módjáról és időpontjáról)
Szervező: -
 
Fejér 2020. november 20. péntek 14:30
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)

Szervező: Bernáth Valéria
 
Győr-Moson-Sopron 2020. november 17. kedd 14:00
Kovács Margit ÁMK
(9024 Győr, Répce u. 2.)

Szervező: Palasics Tamásné
 
Hajdú-Bihar 2020. november 19. csütörtök 14:00
Derecskei Bocskai István Ált. Iskola és AMI
(4130 Derecske, Szováti u. 2.)

Szervező: Katonáné Ferencz Éva
 
Heves 2020. november 24. kedd 15:00
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
(3300 Eger, Kodály Z. u. 5.)

Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix
 
Jász-Nagykun-Szolnok 2020. november 20. péntek 15:00
Tóth Éva, lakás
(5200 Törökszentmiklós, Kölcsey Ferenc u. 16.)

Szervező: Tóth Éva
 
Komárom-Esztergom 2020. november 17. kedd 14:30
Vaszary János Általános Iskola, Haranglábnál
(2890 Tata, Országgyűlés tér 4., Haranglábnál)

Szervező: Hohner Natasa
 
Nógrád 2020. november 16. hétfő 16:30
Barkóné Benyovics Magdolna, lakás
(2660 Balassagyarmat, Bartók Béla u. 28.)

Szervező: Barkóné Benyovics Magdolna
 
Pest megye - délkelet 2020. november 16. hétfő 16:00
Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.)

Szervező: Gelencsérné Szarka Mária
 
Pest megye - délnyugat 2020. november 16. hétfő 15:00
1. sz. Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)

Szervező: Kapusyné Jenei Katalin
 
Pest megye - észak 2020. november 20. péntek 16:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Somogy/Tolna 2020. november 17. kedd 15:00
Kisfaludy Utcai Tagiskola
(7400 Kaposvár, Kisfaludy u. 26/A)

Szervező: Urbán Mónika
 
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2020. november 19. csütörtök 14:30
Vári Emil Általános Iskola
(Kisvárda, Mártírok útja 5.)

Szervező: Tóthné Annuska Zsuzsanna
 
Vas/Zala 2020. november 19. csütörtök 14:30
Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.)

Szervező: Babatiné Simon Marianna
 
Veszprém 2020. november 18. szerda 14:00
Deák Ferenc Általános Iskola, 10. terem
(8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.)

Szervező: Kása Zsuzsanna