Körzeti forduló 2021/2022.
Az eredményhirdetések időpontjai

A körzeti forduló eredményhirdetéseinek időpontjai és helyszínei az egyes körzetekben:
(A díjak esetleges későbbi átvételére csak a megadott szervezőnél van lehetőség, azokat postázni nem tudjuk.)

Bács-Kiskun 2021. november 25. csütörtök 15:00
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
(6000 Kecskemét, Katona József tér 14.)

Szervező: Kisné Tóth Ildikó
 
Baranya 2021. november 25. csütörtök 14:00
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. Sportcsarnok
(7624 Pécs, Tiborc u. 28/1)

Szervező: Hebling Eszter
 
Békés 2021. november 25. csütörtök 15:00
Erkel Ferenc Zeneiskola, Bartók
(5700 Gyula, Bartók Béla u. 3.)

Szervező: Kovácsné Fábián Andrea
 
Borsod-Abaúj-Zemplén 2021. november 25. csütörtök 10:03
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
(3529 Miskolc, Középszer u. 3.)

Szervező: Ágostonné Sápi Ildikó
 
Dél-Buda 2021. november 24. szerda 15:00
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
(1124 Budapest, Meredek u. 1.)

Szervező: Merényi Gabriella
 
Dél-Pest 2021. november 24. szerda 10:26
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt                   
 
Észak-Buda 2021. november 22. hétfő 16:00
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
(1039 Budapest, Csobánka tér 7.)

Szervező: Gelniczky György
 
Észak-Pest 2021. november 22. hétfő 10:26
Babits Mihály Gimnázium
(1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)

Szervező: Kaposiné Bodó Anna
 
Kelet-Pest 2021. november 24. szerda 10:26
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Nyugat-Buda 2021. november 22. hétfő 10:26
Áldás Utcai Általános Iskola
(1025 Budapest, Áldás u. 1.)

Szervező: Kerekes Zsanett
 
Csongrád-Csanád 2021. november 22. hétfő 15:00
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimn., AMI
(6725 Szeged, Szentháromság u 70-76.)

Szervező: Szabó Mária
 
Fejér 2021. november 26. péntek 14:30
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)

Szervező: Bernáth Valéria
 
Győr-Moson-Sopron 2021. november 22. hétfő 10:17
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyak. Általános Iskola
(9022 Győr, Gárdonyi u. 2-4.)

Szervező: Hujber Julianna
 
Hajdú-Bihar 2021. november 24. szerda 10:17
Derecske Városi Művelődési Közp. és Könyvtár
(4130 Derecske, Köztársaság út 107.)

Szervező: Katonáné Ferencz Éva
 
Heves 2021. november 23. kedd 15:00
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
(3300 Eger, Kodály Z. u. 5.)

Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix
 
Jász-Nagykun-Szolnok 2021. november 26. péntek 15:00
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
(5000 Szolnok Baross út 37.)

Szervező: Tóth Éva
 
Komárom-Esztergom 2021. november 23. kedd 14:30
Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata, Országgyűlés tér 4.)

Szervező: Lázár Katalin
 
Nógrád 2021. november 25. csütörtök 16:00
Krúdy Gyula Városi Művelődési Központ és Könyvtár
(3170 Szécsény, Ady Endre út 12. )

Szervező: Barkóné Benyovics Magdolna
 
Pest megye - délkelet 2021. november 25. csütörtök 16:00
Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.)

Szervező: Gelencsérné Szarka Mária
 
Pest megye - délnyugat 2021. november 23. kedd 10:22
1. sz. Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)

Szervező: Kapusyné Jenei Katalin
 
Pest megye - észak 2021. november 26. péntek 14:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Somogy/Tolna 2021. november 23. kedd 15:00
Kisfaludy Utcai Tagiskola
(7400 Kaposvár, Kisfaludy u. 26/A)

Szervező: Urbán Mónika
 
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2021. november 25. csütörtök 14:30
Vári Emil Általános Iskola
(4600 Kisvárda, Mártírok útja 5.)

Szervező: Tóthné Annuska Zsuzsanna
 
Vas/Zala 2021. november 25. csütörtök 14:30
Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.)

Szervező: Babatiné Simon Marianna
 
Veszprém 2021. november 25. csütörtök 15:00
Deák Ferenc Általános Iskola
(8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.)

Szervező: Kása Zsuzsanna