Országos döntő írásbeli forduló - 2023. november 24., péntek 14:30

A döntő szabályai:

A döntő írásbeli fordulójának helyszínei, szervezői:


Bács-Kiskun Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
(6000 Kecskemét, Katona József tér 14.)
Szervező: Kisné Tóth Ildikó
kisnetothildiko@gmail.com
 
Baranya Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
(7624 Pécs, Tiborc u. 28/1)
Szervező: Hebling Eszter
heblinge@hotmail.com
 
Békés GYAKI 5. sz. Általános és Sportiskola Tagint.
(5700 Gyula, Nürnbergi u. 2.)
Szervező: Kovácsné Fábián Andrea
kovineandi@gmail.com
 
Borsod-Abaúj-Zemplén Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
(3529 Miskolc, Középszer u. 3.)
Szervező: Ágostonné Sápi Ildikó
agostonildo@gmail.com
 
Dél-Buda Teleki Blanka Általános Iskola
(1119 Budapest, Bikszádi u. 61-63.)
Szervező: Kovácsné Herman Katalin
koheka@gmail.com
 
Dél-Pest József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
(1201 Budapest, Attila u. 25-27.)
Szervező: Pongráczné Krizmanits Mária
krizmanits68@gmail.com
 
Észak-Buda Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
(1039 Budapest, Csobánka tér 7.)
Szervező: Gelniczky György
gelniczkygy@verespg.hu
 
Észak-Pest Babits Mihály Gimnázium
(1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)
Szervező: Kaposiné Bodó Anna
bodo.anna@gmail.com
 
Kelet-Pest Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)
Szervező: Magyar Zsolt
abacusujsag@gmail.com
 
Közép-Buda Arany János Á. I. és Gimn.
(1124 Bp. XII., Meredek u. 1)
Szervező: Csanády Szilvia
szilvia.csanady2011@gmail.com
 
Közép-Pest Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)
Szervező: Magyar Zsolt
abacusujsag@gmail.com
 
Nyugat-Buda Áldás Utcai Általános Iskola
(1025 Budapest, Áldás u. 1.)
Szervező: Kerekes Zsanett
kernetti@gmail.com
 
Csongrád-Csanád Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimn., AMI
(6725 Szeged, Szentháromság u 70-76.)
Szervező: Szabó Mária
marcsis@t-online.hu
 
Fejér Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Szervező: Bernáth Valéria
bvali62@gmail.com
 
Győr-Moson-Sopron Széchenyi István Egyetem, EGYETEMI KÖNYVTÁR
(Győr, Egyetem tér 1.)
Szervező: Hujber Julianna
hujber.julianna@sze.hu
 
Hajdú-Bihar Bocskai István Általános Iskola és AMI
(4130 Derecske, Szováti u. 2.)
Szervező: Katonáné Ferencz Éva
ferenczeva12@gmail.com
 
Heves Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
(3300 Eger, Kodály Z. u. 5.)
Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix
kissbeya@gmail.com
 
Jász-Nagykun-Szolnok Szolnoki SZC Jendrassik György Gépipari Technik.
(5000 Szolnok Baross út 37.)
Szervező: Tóth Éva
etoth1.65@gmail.com
 
Komárom-Esztergom Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata, Országgyűlés tér 4.)
Szervező: Lázár Katalin
kati.lazar68@gmail.com
 
Nógrád Balassagyarmati Szabó Lőrinc Ált. Isk.
(2660 Balassagyarmat, Május 1. u. 2.)
Szervező: Barkóné Benyovics Magdolna
benyomagdi@gmail.com
 
Pest vármegye - délkelet Monori József Attila Gimnázium
(2200 Monor, Ady Endre utca 12-14. )
Szervező: Kun Sándor
kun.sandor1128@gmail.com
 
Pest vármegye - délnyugat 1. sz. Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)
Szervező: Kapusyné Jenei Katalin
kapusy.kati@gmail.com
 
Pest vármegye - észak Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
(2120 Dunakeszi, Bazsanth Vince utca 10. )
Szervező: Omischel Mónika
barath.omi@gmail.com
 
Somogy/Tolna Kisfaludy Utcai Tagiskola
(7400 Kaposvár, Kisfaludy u. 26/A)
Szervező: Urbán Mónika
moneszcs@freestart.hu
 
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vári Emil Általános Iskola
(4600 Kisvárda, Mártírok útja 5.)
Szervező: Tóthné Annuska Zsuzsanna
todo98@gmail.com
 
Vas/Zala Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.)
Szervező: Babatiné Simon Marianna
bnesmarianna@gmail.com
 
Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola
(8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.)
Szervező: Kása Zsuzsanna
kasazsuzsa0205@gmail.com