Országos döntő - 2021. január 23.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve.

Évfolyam Csapatnév
Iskola, város Csapattagok
9(V)esz(t)esek
Karinthy Frigyes Gimnázium
Budapest XVIII.
Magyar Enikő
Kovács Anna Boglárka
Szabó Andrea
Németh Kincső
9Kebakobe
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
Celldömölk
Bezzeg Balázs
Kocsi Kadosa Ferenc
Kelemen Zétény
Balás Benedek
9Kérem, ne bántson!
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Kelemen Ádám
Kürti Nelli
Szarvas Jácint
Wittich Máté
9Konkurencia
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Eger
Bartus Diána
Hekeli Dóra
Humicskó Balázs
Tóth-Várady Tamás
9Papírtigrisek
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Zaválnij Dorottya
Farkas-Dancsházi Bálint
Molnár Kristóf
Prácser Péter
9Soltanács
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Fertály Dávid
Hercegovac Selma
Illés Ágnes
Solti Máté
10A Romlás virágai
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Császi Henriett
Mészáros Mandula
Pelle Zsófia
Tardi Flóra
10Babérlevél
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Cirici Alexandra
Virág Villő
Gréczi Lilla
-
10Bruh
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Tata
Engler Csilla
Fekete Lenke
Gunics Nóra
Szeidemann Márton
10Csenge és a Szívtiprók
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Kovács Csenge
Szabó Gábor
Tulipán Ádám
Linzenbold Csaba
10Digipizsi
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Pethe Sára
Schmidt Fanni
Kukk Máté
Mester Milán
10Kölcseys Észbontók
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Kató Luca
Nagy Panna
Varga Leona Rebeka
Lakatos Tamás
10Lányaim
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Hajder Alexandra
Szabó Anna
Szalai Zita
Várhegyi Melinda
10Tollforgatók
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
Barta Kristóf
Dohányos Máté
Kása Roland
Varga Zalán
11"Gondolta a fene!"
Pannonhalmi Bencés Gimnázium
Pannonhalma
Garajszki Bálint
Kőhegyi András
Tölgyesi Benedek Márton
Vissi András
11Hercegfiúcskák
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Feczkó Nóra
Gál László
Nabilek Péter
Vénusz Vilma
11Lámanők
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Tata
Fekets Anna
Kajfis Kíra
Kondor Zsófia
Tóth Kincső
11NyelvÉSZek
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
Iványi Evelin
Karácsony Gergő
Munkácsy Luca
Vigh Fanni
11Poggyásztároló
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Tárnoki Ágnes
Czaun Dóra
Gelencsér András
Baumann Kristóf
11Pucsőki Tönyözsrő
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Tata
Jakabovics Boldizsár
Koch Balázs
Tasnádi Márton
Varga Dániel
11Utisz, Péntek, Dömper és Zacskó
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Tóth Zsófia
Kézdy Judit
László Lilla
Czaha Gréta
12(Nyelv)Észbontók
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
Fésűs Sára
Híves Fanni
Nagy Alexandra
Tóth Alexa
12Csodacsapat
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Potori Gréta
Rubint Blanka
Pócs Ákos Manó
Szadeczky Lili
12Idén is sikert Aratunk nEm őket
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Fóti Neszta
Gedeon Anna
Calis Mihály
Nagy Gábor
12Időm-érték
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
Eger
Huszár Dániel
Mészáros Zsófia
Rozsnaki Fanni
Veres Franciska Ágota
12Nyelvtörők
Makói József Attila Gimnázium
Makó
Dognár Anna
Lovai Attila
Majoros Dóra
Oláh Zsófia
12Padlószőnyeg
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Isko
Bonyhád
Bauer Lujza
Demkó Petra
Hufnágel Klaudia
Illés Balázs