Országos döntő - 2022. január 22.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája és terembeosztása. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve.

Évfolyam Csapatnév
Versenyhelyszín
Iskola, város Csapattagok
92 szoknya 2 nadrág
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Peresztegi-Szakály Bálint
Fehér Anna Franciska
Karsai Kristóf
Seregélyes Mária
9Amazonok+áfa
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
Bácskai Eszter Borbála
Fazekas Kriszta
Kruták Dávid Gyula
Molnár Sára
9Bolyai ibolyái
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Jeney-Till Szonja
Mozsgai Lara
Göőz Lilla
Ondrejka Dóra Noémi
9Fodros Balaton (FODBAL)
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Piarista Gimnázium
Budapest V.
Barátossy Bulcsú
Maróti-Agóts Mátyás
Nádas András
Takács István Benedek
9Három ember és egy kecske
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Gödöllői Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Szüle Ákos
Szőke Dorka
Foris Máté
Regenye Júlia
9Lenin mauzóluemának lelinóleumozása
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Oszoli Dániel
Tóth Mihály
Lányi Dávid Milán
Szunyi Ádám
9Nyerő Vácisok
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Encs
Bodnár Petra
-
Szarvas Milán
-
9Tündérek
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Vásárosnaményi II.Rákóczi Ferenc Gimnázium
Vásárosnamény
Balázs Borbála
Baráth Patrícia
Gindele Kitti
Koncz Nóra
1010. C-sek
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
Miskolc
Kiss Jázmin Eszter
László István Boldizsár
Urbán Veronika
Fónagy Zsuzsa
10A Giga csapata
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Hajdú Gellért
Nyírő-Kovács Máté
Kürti Nelli
Kelemen Ádám
10A verseghy-i bárdok
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
Auerbach Anita
Kondacs Réka Tünde
Kondacs Virág Dorottya
Szabó Roberta
10Defenesztráció
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Beluzsár Bence
Gerhát Emese
Reményi Adrienn
Szalai Kristóf
10Faragatlan ficsúrok
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium
Kiskunfélegyháza
Borzai Viktória
Kőfalvi Dorottya
Kámán Ákos
Sándor Zétény
10Hobbitok
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Hornok Ágnes
Szabó Judit
Imreh Krisztina
Sántha Ádám
10Irodalmi kommandó
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga
Merényi Cecília
Nyisztor Zselyke
Zajácz Veronika
10Nagyi átka
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Császár László Márk
Bodor Emma
Gergely Dániel
Bódi Dávid
10Nymphaea albas
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
Boros Júlia
Donkó Édua
Siklós Dorina
Uri-Szabó Kíra Gréta
10Vigadalom
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Őze Virág
Gajzer Anna
Tényi Réka
Vajda Csaba
11Árpádosok
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
Pécs
Szabolics Kinga
Fehér Olivér
Stamler Csenge
Ujhelyi Zsolt
11Bolyai matekcsapat
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Budapest V.
Kalincsák Zsófia
Győri Anna
Miklós Dóra
-
11Bruhh
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Tata
Engler Csilla
Gunics Nóra
Fekete Lenke
Szeidemann Márton
11Magyar Múzsák
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Makói József Attila Gimnázium
Makó
Dömösi Lola Piroska
Hadobás Tamara
Králik Edina
Török Jázmin Viktória
11Nullmorféma
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Kiss Gábor Botond
Tar Dóra Emma
Robb Horkay Júlia
Gyenes Iván
11Nyerő dámák
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Érdi SZC Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium
Százhalombatta
Kecskeméti Dorina Csenge
Pozsgai Anna Csenge
Theodos Vivien Erzsébet
Török Csenge
11Zümmögés
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Gábor Dominik
Gede Eszter
Lehotai Dávid
Németh Dóra
12Action gratuite
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Czaun Dóra
Tárnoki Ágnes
Baumann Kristóf
Gelencsér András
12Andalúziai kutyák
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
-
Simon Sólyom Szabolcs
Csintalan Máté Ádám
-
12Formabontó "izmusok"
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Sári Eszter
Simon Bolda Bogáta
Tóth Lili Hanna
-
12Ikarus 405
Veres Péter Gimnázium
4. terem
ELTE Apáczai Csere János Gimnázium
Budapest V.
Bukovszky Eszter
Cardinael Jan Maerten
-
Masason Antal Zoltán
12Na, még egyszer utoljára
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Kis Veronika
Skrabák Boglárka
Börzsönyi Réka
Benedek Zoltán
12Négyes Kvartett
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Divinszki Ferenc Tamás
Kiss Laura Erika
Kováts Hanna Judit
Kuknyó Guidó Lajos
12Zöld zoknik
Veres Péter Gimnázium
4. terem
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Budapest XV.
Biczó Csenge Virág
Sebesi Julianna
Varga Beatrix
Varga Zita