Csapatnév | Iskola | Csapattagok |
A Négy Einstein | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Balla Gergely Bognár Balázs Plicher Bálint Szűcs Máté |
A Négy totálész | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Hatházi Tamara Rónyai Zsófia Vajda Réka Zöllner Anna |
Stréberek | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Diós Dániel Járdányi Tamás Lévai Marcell Szabó András |
Vasördögök | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Horváth Viktor Minarik Balázs Sevcsik Gergely Tóth Márton |
Példa Falók | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Czeti Ágnes Fogarassy Camila Tasnádi Katalin Gombos Nóra |
GBBT | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Arató Tádé Cipka Boldizsár Müller Barna Sztrókay Gábor |
Matek Agyú Csigák | Törökvész Úti Ált. Isk. | Matzner Dániel Lakos Zoltán Szendrői Imre Zámbó Laura |
Deltoidok | Törökvész Úti Ált. Isk. | Ábele-Nagy András Kozics Dóra Tabányi Márk Kalácska Dániel |
Nonstop Matek | Törökvész Úti Ált. Isk. | Ruszó Gábor Galamb János Elődi Fruzsina Tajnay Kinga |
Matek Kosok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Sántha Konrád Bankó Bence Patonai Álmos Felföldi Anna |
Zümy | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Garamvári Flóra Kerese Judit Kovács Tímea Németh Nóra |
Rubik | Első Óbudai Általános Iskola | Lakosi Gábor Limbay Bence Bodon Zoltán Baróti Tamás |
Vörösvári | Első Óbudai Általános Iskola | Havas Katalin Simonfi Tímea Tünde Pócsi Anna Sorbán Orsolya |
Villám Agy | Csillaghegyi Általános Iskola | Gondos Dóra Czehlár Dorottya Bánhidi Dávid Szolnoki Balázs |
Csillaghegyi Csillagok | Csillaghegyi Általános Iskola | Bánlaki Mária Fekete Petra Paulik Rita Tóth Lili |
Okostojások | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Borsos Dávid Nagy Viktor Németh Viktoria Tamás Melitta |
Ki-Okoskodók | Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimn. | Farkas Péter Gelléri András Medgyesi Zsolt Zsichla György |
Okos Mókusok | Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimn. | Tóth Máté Nagy Martin Gerzsenyi Dávid Szegőfi Ákos |
Lóhere | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Gyimes Dávid Szimrók Zoltán Schneider Szilvia Markó Yvett |
Vadnyugat | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Jakkel Júlia Mezei Balázs Oláh Gergely Sebeő Konstantin |
Nekem 8-van | Áldás Utcai Ált. Isk. | Flikker Flórián Forrás Zsófia Gyóni Orsolya Prohászka Zoltán |
Neestea | Áldás Utcai Ált. Isk. | Álovits Márton Esztári Péter Kántor Bálint Suhajda Balázs |
Számkivetettek | Áldás Utcai Ált. Isk. | Dankó Levente Fülep Szabolcs Papp Gergely Sándor András |
Négy Ötöd | Áldás Utcai Ált. Isk. | Almási Nóra Bodai Kristóf Pázmány Cecília Szögi Anna |
Einstein | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Chen Hong Koszta Dániel Nguyen Tien Hung Valent Patrik |
Villámész | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Boros Nikolett Lefkovits Rebeka Mladenovic Kristina Muskovics Bianka |
Delfin | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Városi Lilla Ötvös Fiorella Song Yuang Shan Tsai Tay Attila |
Sandokan | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Pajor László Bóna Sándor Cseh Gergő Horváth Gábor |
Matek Zsenik | Pitypang Utcai Általános Iskola | Bányay Dániel Bányay Marcell Schwarzkopf Balázs Prósz Aurél |
Szellemesek | Pitypang Utcai Általános Iskola | Aniot Laura Bernáth Zsófia B. Nagy Krisztián Mervó Norbert |
Budavári kisokosok 5. | Budavári Általános Iskola | Bajczi Márton Gál Tamás Szabó Bettina Varga Csaba |
Vadlovak | Veres Péter Gimnázium | Rontó Laura Meggyes Viola Szaszkó Judit Merczel Kinga |
Menza Tagok | Veres Péter Gimnázium | Oláh Tamás Cseh Zoltán Balogh Dávid Fölföldi Krisztina |
Turbó Nyuszik | Veres Péter Gimnázium | Czumpf Gabriella Kerkovits Nóra Herbály Dorottya Watzker Anna |
Tejút | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Pásztrai Rosa Cseh Viktória Zimmer Krisztina Juhász Regina |
Budakalász TC | Veres Péter Gimnázium | Dócs Kristóf Böjte Gergő Balogh Márton Rontó Levente |
I.Q. | Veres Péter Gimnázium | Pizág Bertalan Erős Tamás Demeter Máté Pintér Zsolt |
Hurrikán | Bárczi Géza Ált. Isk. | Burda Beatrrix Burda Krisztina Szántó Zita Bereczki Renáta |
Ördögök | Bárczi Géza Ált. Isk. | Drevenka Andrea Lieber Tímea Vas Bence Borzák Péter |
Borsi | Bárczi Géza Ált. Isk. | Várady Luca Dani Orsolya Szemán Réka Connell Molly |
Nem igaz, hogy nem páros | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Tárczy Annamária Bereczkei Zita Kajati Mira Szabó Zsófia |
Dupla Páros | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Kövesi Dávid Szeder Gábor Zák Gábor Rácz Detre |
RSGT | Aquincum Ált. Isk. | Ruska Bernadett Somló Kinga Fekete Balázs Takács Bence |
EBÉCK | Aquincum Ált. Isk. | Kunsági Éva Enghy Boglárka Rikk Csaba Kara Katalin |
Segyev | Aquincum Ált. Isk. | Szabó Bence Pádár Péter Pinczés Péter Borbély Réka |
MA-TEMATIKUSOK | Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn. | Almási Lili Fenyvesi Kata Farkas Zoltán Hoóz Márton |
Kis Okosok | Veres Péter Gimnázium | Fatér Alexa Sváb Dorottya Teveli H. Dorottya Walter Zsófia |
Osztó-osztag | Veres Péter Gimnázium | Czucz Bálint Molnár Bendegúz Póti Csaba Vámossy Domonkos |
Kivonó Kommandó | Veres Péter Gimnázium | Bakai Dániel Regele Balázs Sármán Péter Simoncsics Dániel |
Fejszámolók | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Balázs Dávid Horváth András Horváth Péter Lökösházi János |
Gondolkodók | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Lukács Rebeka Sarkadi Viktória Thaler Viola Visnyai Viktória |
Mintamókus | Veres Péter Gimnázium | Gallai Katalin Sándor Tímea Egri Zsanett Izsó Zsuzsanna |
Fodroska | Fodros Utcai Ált. Isk. | Szemes Botond Szepessy Dóra Szántó Gerzson Braun Benedek |
L-me | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Bárdics Adél Ercse Norbert Marosi Gabriella Udvarhelyi Zsuzsanna |
Rasmus | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Bene Dia Petrics Tícia Hamza Judit Natália Dániel Barbara |
Rammstein | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Lágler Kristóf Harasztosán Ádám Marek Bertram Nagy Géza Richárd |
Kis Okosok 1. | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Zsakó András Zsíros András Németh Dorottya Lakatos Réka |
Kis Okosok 2. | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Czékus Gabriella Margitai Anna Holocsi Szilvia Molnár Noémi |
Tudorkák | Újlaki Ált. Isk. | Kiss Viktória Mészáros Kinga Akócsi Anna Lővei Tamás |
Kis Einsteinek | Újlaki Ált. Isk. | Bartkó Márton Bognár Zsombor Klebercz Balázs Bíró Gergely |
Boszorkányok a versenyben | Újlaki Ált. Isk. | Horváth Zsófi Mikó Johanna Kisgyura Melánia Schiller Dóra |
Ravaszdik | ELTE TOFK Gyakorló Általános Iskola | Görbicz Soma Görbe Huba Miklós Bertalan Veitz Kristóf |
Erdőalja-5 | II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. | Debrei Kata Dobrovich Attila Szerdahelyi Bence Vágujhelyi Gergely |
Csapatnév | Iskola | Csapattagok |
BéNaGuVa | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Békefi Klára Gulyás Katalin Nagy-Baló Zsuzsa Vajda Lilla |
KKZD | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Horváth Zsolt Kéki Dániel Németh Kinga Solymár Karen |
BDHA | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Bundula Bianka Göböl Dorina Huppert Hanna Sztrókay Anna |
BVBJ | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Kiss Bertalan Váczi Viktor Vári Balázs Vári János |
PFBV | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Hegedűs Petra Keresztes Fanni Szamos Bianka Tóth Adrienn Virág |
Pascal | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Dévényi Natalie Havas Gergely Havrilik Viktor Tukora Evelyn |
Fatuskók | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Boross Máté Kondor Benjámin Nikházy Gábor Szeles Balázs |
Citrom | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Jámbor István Kapitány Edina Takács Paula Tóth Máté |
Fura | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Kurcz Fanni Lengvári Lilla Ruttkay Fruzsina Salacz Johanna |
Bundi | Törökvész Úti Ált. Isk. | Karig Luca Solymos Adrián Matolcsy Balázs Saáry Ákos |
A Kft | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dobszay Katalin Balogh Fanni Szabó Tamás Gnandt Attila |
AnDaZoLa | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Jánossy András Major Dániel Némethy László Villányi Zoltán |
Hálózat | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Dicső Belián Márté Barnabás Torda Laura Zsáry Johanna |
Menő Manók | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Lőrincz Dóra Kránicz Péter Szkiba Tamás Máté Márta |
Vörös Rózsák | Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium | Patay Fanni Sámpár Kata Lehelvári Tünde Vatamány Viktória |
Bólyai | Első Óbudai Általános Iskola | Sass Barbara Palásti Viktor Szalavári Annamária Pánczél Tiborc |
Descartes | Első Óbudai Általános Iskola | Szobotka Laura Vértes Anita Vonnák Zsófia Turai Dániel |
Euklidész | Első Óbudai Általános Iskola | Szklenka Patrik Novák Máté Salfiti Murad Chessa Claudia |
Elfelejtettem | Kerék Utcai Ált. Isk. és Gimn. | Ágoston Attila Deák Péter Lakatos Bence Sztojcsev Tamás |
Négykerekű Harci Veréb | Kerék Utcai Ált. Isk. és Gimn. | Cseh Péter Kérges János Mátraházi Bence Zsoldos Gergő |
First | Csillaghegyi Általános Iskola | Tökölyi Anna Kocsis Eszter Justin Kata Chrenkó Júlia |
Mindentudók | Csillaghegyi Általános Iskola | Farkas Erik Bánhegyi Kamilla Gönczy Adrienn Krénusz Bence |
Észforgatók | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Boross Katalin Kis Márk Katula Bence Farkas Dávid |
Chipees | Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimn. | Bosnyák Flóra Fogarasi Blanka Káli Balázs Kovács Zsuzsa |
Analfa Békák | Áldás Utcai Ált. Isk. | Pershon Kristóf Proksa Gábor Sóos Gergő Huszár Vajk |
Géniuszok | Áldás Utcai Ált. Isk. | Ayhan Dániel László Zsófia Rácz Marcell Vallus Eszter |
Lehetetlenek | Áldás Utcai Ált. Isk. | Csoknyay Dóra Gyüre Krisztina Katona Máté Vétek Zsófia |
Kicsi Einsteinek | Áldás Utcai Ált. Isk. | Bihary Júlia Bükki Norbert Futó Judit Peschka Alfréd |
Eszetlenek | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Bakcsy Johanna Eszes Ténia Fischer Márk Lefkovits Szonja |
Cools | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Hinojosa Mario Nick Hanna Porkoláb Boglárka Yankson Alexandra |
Turpi úrfi | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Pajor Viktória Vajas Dániel Kató Réka Kovács Viktória |
Pitypang | Pitypang Utcai Általános Iskola | Czinder Gábor Csorba Benedek Olajos Dóra Szereda Natasa |
Budavári kisokosok 6. | Budavári Általános Iskola | Erdei Gergő Kiss Krisztina Siményi Sámuel Szegőfi Ákos |
Legények | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Frank Dávid Nemes Domonkos Ur Soma kovács István |
Boszik | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Káplár Roxána Maróth Boglárka Pálfy Gergely Perkovits Dóri |
Észlények | Veres Péter Gimnázium | Dankovics Attila Tihanyi Dóra Sváb Gergely Temesvári Eszter |
Falanx | Bárczi Géza Ált. Isk. | Holler Franciska Németh Nikolett Nagy Attila May Balázs |
Tudás a Negyediken | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Doros Júlia Kertész Márk Láng Ádám Tóth Borbála |
Fele fiú, fele lány | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Kende Anna Kunszt Edina Hajlik Gábor Vámos Márton |
Arkhimédész Körei | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Ivancsevics Ádám Lalusz Mercédesz Iványi Roland Tóth Eszter |
Tetramino | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Danielisz Dóra Farkas Krisztina Horváth Csilla Koncsag Bálint |
Nyerők | Aquincum Ált. Isk. | Német Benedek Kunsági Erzsébet Szabó Barbara Kis Szabó Laura |
Antilexikon | ELTE TOFK Gyakorló Általános Iskola | Görbicz Győző Tóth Ádám Páll Ferenc Lengyel Marcell |
Számmesterek | Veres Péter Gimnázium | Bakos Asztrik Baksa Márk Csák János Nagy Bernát |
Anonymus | Veres Péter Gimnázium | Bolonyai Borbála Dudás Eszter Gazsi Tímea Horváth Kitti |
Villámgyorsak | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Markovich Zsigmond Németh Ágota Staszny Balázs Bönöczk Orsolya |
Figyelmesek | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Harmath Soma Deák Zsolt Handley Zsófia Moór Emese |
Fodri | Fodros Utcai Ált. Isk. | Diósi Hanna Bihari Bence Várkonyi László Papp Zsolt |
Arcus Tangens | Veres Péter Gimnázium | Csikai Tamás Nagy Dániel Pupli Márton Varga Balázs |
Verhetetlenek | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Dudás Roland Balázs Patrik Mészáros Annamária Kolozsvári Judit |
Előretörtek | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Serfőző Nikolett Lévay Flóra Gilther Teodóra Szedenik Bálint |
IQ | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Bíró Gergő Mogyorósi Péter Karancz Ákos Sass Zoltán |
Okostojások | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Hátsági Bence Cser Dániel Miklósy Miklós Benkő Krisztina |
Erdőalja-6 | II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. | Rikó Marcell Szentes László Török Flóra Turtsányi Gábor |
Megoldó Kulcsok | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Gimn. | Bittner Zsófia Hemrik Mónika Máthé Boglárka Nyitrai Berdin Bianca |
Konvex | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Illés Bora Kisvárday-Papp Ákos Nemes Andrea Pardi Petra |
Csapatnév | Iskola | Csapattagok |
Szobafestőpemszlik | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Csuka Zsolt Jaczkovits Gábor Szemkeő Gábor Pál Domonkos |
Csacsi | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Balla Zsolt Hargitay Mátyás Hinsenkamp Péter Márkus Áron |
Malév | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Balázs Bence Jugovits Pál Kenderessy Szabolcs Farkas Alexandra |
SLK | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Csáki Lili Feantner Krisztina Kotán Loránd Szilágyi Bence |
SLR | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Iványi Borbála Orbán Bence Peskó Alexandra Sipos Lilla |
Bogárkák | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Dolovits Emese Felbert Zsuzsa Hackl Szilvia Vértes Miklós |
Agyas Csajok | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Huber Eszter Máté Réka Szabó Diána Zsengellér Zsófia |
Zsenik | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Farkas Tímea Gelencsér Orsolya Jakabi Viktória Máté Zsolt |
Aranycsapat | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Járdányi Benedek Horváth Dániel Ilyés Tímea Kormos Benjamin |
Euklid Ész Matekligája | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Nagy Noémi Knapp Zília Kopácsi Evelin Kardos Eszter |
Legkisebb Közös Többszörösök | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Molnár Ádám Széles Adorján Tóth Balázs Bojtor Krisztián |
Normálalakok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Patonai Gábor Hechtl Olivér Jármay Zsófia Csukrán Viktória |
Ezek is csak mi lehetünk | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Laky Dóra Szabó Eszter Török Betti Kovács Dorottya |
Thalész | Első Óbudai Általános Iskola | Rieger Dóra Limbay Réka Keresztfalvi Tibor Márkus János |
Alfa Delfinek | Remetekertvárosi Általános Iskola | Hoffmann Ágnes Kercseligeti Alexa Horánszky Flóra Tokárczyk Dorina |
Hegyezetlen Ceruzák | Remetekertvárosi Általános Iskola | Földi Balázs Karacs Daniella Horváth Dávid Krolopp Ádám |
Titánok | Csillaghegyi Általános Iskola | Botyánszki Martin Domahidi Áron Lukács Dániel Kiss Gergely |
A Négy Muskétás | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Bársony Ábel Diószegi Zsófia Nagy Sándor Pásztor Gergő |
Faltörő-Fejtörők | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Korondi Zénó Szendrei Péter Tóth Marcell Vida Péter |
Szőkék | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Dudás Júlia Heinrich Emese Jeszenszki Katinka Rozemberczki Rebeka |
Egoisták | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Ált. Isk. és Gimn. | Fogarassy Bálint Moldován Tibor Szabó Balázs Szabó Dávid |
Fürge Rókalábak | Áldás Utcai Ált. Isk. | Béres Bence Farkas Gergő Makkos András Székács Liliána |
Tücskök-Bogarak | Áldás Utcai Ált. Isk. | Cserdi Zsófia Megyesi Gabriella Szabó Andrea Tímár András |
2x2 Néha 5 | Áldás Utcai Ált. Isk. | Gere Lóránt Gyóni Dorottya Kemecsey Zita Nyitray Dániel |
SEK-es csajok | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Schaeczr Diana Csongrádi Natali Kajári Balázs Molnár Nikolett |
SST | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Juhos Péter Komlancz Roland Mladenovic Stefan Zhang Jiang |
Űrgolyók | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Nagy Alexandra Nagy Krisztina Serényi Krisztián Bálint Dorottya |
Hangyapockok | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Mona Dániel Oláh Petra Kovács Álmos Kovács Enikő |
7. Rádiósok | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált Isk., Gimn. és Zeneiskola | Csáry Edömér Petrik Bence Szomor Lilla Verhás Eszter |
Abszolút Nulla | Veres Péter Gimnázium | Kapitány Domonkos Szalay Dávid Fekete Norbert Magyar Tamás |
Matek Manusok | Bárczi Géza Ált. Isk. | Nagy Violetta Sajti Dániel Menyhárt Patrik Szalay Dávid |
Vizes Nyolcas Tudásúak | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Vörös Dorina Nagy Krisztina Benkő Tamás Balázs Patrik |
Medgyessy1 | Medgyessy F. Ált. Isk. | M. Tóth Gábor Dallos Dávid Almási Attila Ladányi Nikolett |
Medgyessy2 | Medgyessy F. Ált. Isk. | Donáth Ágnes Karát Anita Lakatos Brigitta Rátkai Tímea |
Spongebobs | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | György Péter Nagy Zalán Orosz Máté Pálfalvy Norbert |
Einstein Neutron | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Gaál Gergő Dániel Dorina Gulyás Kata Molnár Anita |
Pentium 4 | ELTE TOFK Gyakorló Általános Iskola | Fejes Ida Csikor Bence Karner Ádám Hajós Gábor |
Móricz-7a Alma | Móricz Zsigmond Gimnázium | Révész Lilla László Dániel Ferencz Melinda Töreky Zita |
Móricz-7a Körte | Móricz Zsigmond Gimnázium | Kesztyűs Orsolya Fedor Zsuzsa Döngölő Flóra Hollósi Rita |
Móricz-7a Szilva | Móricz Zsigmond Gimnázium | Gyurik Benett Korosmár Dániel Papp Júlianna Magyary-Koss Zsófia |
Móricz-7b | Móricz Zsigmond Gimnázium | Papp Dorottya Magyar Ádám Győri Mária Major Bence |
Tökfeyenord | Veres Péter Gimnázium | Bolonyai Flóra Kiss Dávid Tóth Tamás Kovács Máté |
Megfontoltak | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Asztalos Katalin Danyi Nóra Kollár Márta Poussel-Kafka Tara |
Szorgosak | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Gönczöl Péter Kassai Dóra Molnár Júlia Scharle Júlia |
Matek Boszik | Árpád Gimnázium | Molnár Léna Kiss Dóra Elek Zsófia Boda Daniella |
Tudósokk | Árpád Gimnázium | Farkas Bálint Áron Dékány Barnabás Vadász Gergő Horváth Bálint |
Savanyú Cukorkák | Árpád Gimnázium | Király Márton Dudás Gergely Deák Péter Major Zsombor |
Prímtényezők | Árpád Gimnázium | Kosik Péter Szaufman Ivett Abaházy Krisztina Homonyik Marcell |
Gyermókák | Árpád Gimnázium | Győri-Dani Veronika Forgách Kinga Márton Márk Móri Krisztina |
Senkik | Árpád Gimnázium | Angi Bernadett Ficzere Zsófia Papp Laura Südi Anna |
Gyökkettő | Árpád Gimnázium | Kiss Mátyás Novák László Szabó Balázs Szabó Zsolt |
Matléták | Árpád Gimnázium | Gáspár Balázs Gáspár Dávid Cserni Viola Stróbl Eszter |
Megszentségteleníthetet-lenségeskedéseitekért | Árpád Gimnázium | Gombos Judit Horváth Imola Kálmán Viktória Molnár Alexandra |
Kosarasok | Árpád Gimnázium | Árva-Tóth Olivér Boncz Tamás Krepuska Richárd Zsapka Martin |
Tim Fodros | Fodros Utcai Ált. Isk. | Kulcsár Gergő Soltész Róbert Vígh Marcell Bán Marcell |
Einstein | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Borbás Ádám Németh Kristóf Ádám Tamás Turi Petra |
Drakula | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Bíró Dorottya Horváth Anikó Nyíri Boglárka Ballagi Zita |
Matekterem Hősei | Újlaki Ált. Isk. | Pozsgai Diána Zhang Xisi Sebők Szilveszter Vecsei Miklós |
Erdőalja-7 | II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. | Bene Zsófia Mikó Márton Mindler Márton Török Réka |
Csapatnév | Iskola | Csapattagok |
Szigma | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Juhász Szabolcs Kádár Ábel Lékó András Pátkai Nándor |
Téka | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Nagy-Baló András Ruttkay Zsuzsanna Simonfi Enikő Tóth Réka |
Minszki Csirkék | Veres Péter Gimnázium | Pásztor András Peskó Márton Walter Péter Zseni Benő |
Mega Watt Részvénytársaság | Veres Péter Gimnázium | Mészáros Adorján Radnai Ágnes Tihanyi Zsuzsa Wallner Márton |
Bukott Angyalok | Veres Péter Gimnázium | Bíró Ágost Kőrizs Beatrix Szörényi Dávid Varga Botond |
Szuperegerek | Veres Péter Gimnázium | Lapos Rebeka Cerghizán Cynthia Szakál Diána Szántó Eszter |
Élő Kövek | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Blum Dávid Rácz Péter Szász László Ulrich Ákos |
Turbó Matekosok | Veres Péter Gimnázium | Lengyel Tamás Szentgyörgyi Balázs Tóth Áron Varga Áron |
Okos Manók | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Balázs Erika Horvát Nikolett Gaál Stefánia Kovács Kitti |
Überfals | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Ladányi Viktor Martinecz Péter Tóth Kitti Tóth Miklós |
Székely és a Pocok-Kommandó | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Fekete Zsuzsanna Holló-Szabó Réka Lukács Zita Székely György |
Fekete Paplanos Gólyák | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Bence Dóra Jeszenszky Marina Pálffy Veronika Pálóczi Emese |
Pihentagyúak | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Nagy Anna Sára Berghold Csenge Somogyi Márta Bocsi Krisztina |
Harántcsíkolt Izomszövet | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Tóth Lilla Nagy Renáta Barna Zsombor Horváth Szabolcs |
Eszemínusz | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Takácsy Zsófia Fazakas Horváti Krisztina Nádasdy Ramóna Szabó Kinga |
Anonymus | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Bede György Bankó Bálint Pintér Csaba Balázs Krisztián |
Retekegerek | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Bereknyei Gábor Czuczi Mátyás Lakatos György Rozemberczki Benedek |
Kínai Lóherék | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Duba Zsombor Faragó Ákos Lelkes Ádám Horovitz Gábor |
Szekrény | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Fehér Judit Kristóf Panna Rakonczai Judit Tóth Júlia |
Dobozos Krumplipüré | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Benedek Dóra Elek Ádám Szádvári Adrienn Szendrei Balázs |
HY/Kacsák | Berzsenyi Dániel GImnázium | Fischer Alíz Kriván Bálint Kiss Tamás Mátyus Gergő |
NANA | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Kelemen Zsuzsanna Nagy Anna Salamon Anna Tossenberger Anna |
KATANA | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Nagy Domonkos Kránicz Bence Mari Dániel Porkoláb András |
Pithagorasz | Első Óbudai Általános Iskola | Való Zoltán Szelényi Ádám Sándor Fábián Pintér Tamás |
Mittomén | Kerék Utcai Ált. Isk. és Gimn. | Gürtler Dóra Hadusovzky Petra Hajdu Tamara Kocsis Ágnes |
Mínusz | Kerék Utcai Ált. Isk. és Gimn. | Bednár Márk Borodi Szilvia Steier Márton Tóth Eszter |
Matek Manók | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Mester Dániel Pálffi Zsófia Tarcsa Leonetta Schinagl Szandra |
Ancel Team | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Deák Attila Kasnyik János Lajkó Ádám Szalay Norbert |
Cannibal Corpse | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Endrődi Zsombor Harsányi Viktor Kovács Tamás Lajkó Norbert |
Nevesincs | SEK Budapest Nemzetközi Oktatási Központ | Hamvas Fumikó Szabó Eszter Szebeni Dániel Yankson Barbara |
Dezoxiribo-nukleinsav | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Ált. Isk. és Gimn. | Herter Katalin Kazinczi Bence Kiss Ferenc Kőszegi Dániel |
Hidegkúti Matematikusok Klubja | Klebelsberg Kuno Ált. Isk. és Gimn. | Peltz Gergő Török Zsolt Széles Máté Móga Dénes |
Közös Többszörös | Áldás Utcai Ált. Isk. | Török Szandra Borlai Sára Bükki Rita Kovács Orsolya |
MA.G.Á.Z | Áldás Utcai Ált. Isk. | Angyalosi Ádám Horváth Zoltán Kovács Gergő Szirtes Marcell |
Okostojások | Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Bakonyi Noémi Berkes Barbara Gyulai Anna Szamos Csaba |
PEJZ | ELTE TOFK Gyakorló Általános Iskola | Pigler Borbála Szívós Eszter Katona Zoltán Váradi Péter |
Gordiusz | Bárczi Géza Ált. Isk. | Németh Dávid Korányi Gergő Hoffner Tamás Mészáros Zsolt |
Old Spice Girls | Bárczi Géza Ált. Isk. | Juronics Balázs Vilusz Dávid Kiss Annamária Gáspár Viktória |
Szent-Györgyi Ászai | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános és Szakiskola | Kerékgyártó Ádám Horváth Lídia Kovács Tihamér Szabados Réka |
Sivatagi Rohamkukacok | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Gáti Marcell Puskás Imre Molnár András Pryma Zoltán |
Vízilóvadász | Csik Ferenc Ált. Isk. és Gimn. | Vetter Dániel Zajtai Barbara László Márk Dákai Dávid |
Á-sok | Aquincum Ált. Isk. | Wieszt Ádám Bálint Andrea Furmann Zsófia Kovács Dávid |
Bé-sek | Aquincum Ált. Isk. | Ollós László Bugár Adrienn Brányi Bence Szegedi Máté |
Ötletesek | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Deák Ágnes Deák Julianna Kassai Virág Kriesch Barbara |
Fej vagy írás | Veres Péter Gimnázium | Lang Péter Fördős Márton Izsó Dániel Péter Gábor |
Agy Alakulat | Veres Péter Gimnázium | Besnyő Réka Szerb Anna János J. Zsófia Elekes Ábel |
X-Team | Árpád Gimnázium | Gazdi László Vad Ákos Bartos Ambrus Bartha Zsolt |
Ambrus a király | Árpád Gimnázium | Botlik Barnabás Héja Gábor Meszlényi Regina Weinhandl Róbert |
E=m*c^2 | Árpád Gimnázium | Lőrincz Orsolya Miklós Zita Nándorfi Erzsébet Szabó Fruzsina |
Ész a köbön | Árpád Gimnázium | Csizmadia Gábor Jani Lázár Siket Dávid Vadász Bálint |
Éljen Ambrus | Árpád Gimnázium | Gál Balázs Gavronek Ádám Gudenus Gergő Nagy Ákos |
Smarties | Árpád Gimnázium | Balázs Barbara Havasi Petra Székely Ádám Zsigmond László |
Újpest | Árpád Gimnázium | Bognár Gábor Erdélyi Kristóf Gaál Marcell Kovács Petra |
Fodros | Fodros Utcai Ált. Isk. | Debreczeni Anna Jüling Bettina Gangel Gergely Ádám Kata |
Erdőalja-8 | II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. | Bíró Nóra Madarász Ádám Török Gergely Zsigmond Levente |
Tudorkák | Zápor Ált. Isk. és Gimn. | Bányai Balázs Zeke Barnabás Fegyveres Dorottya Schlarb Krisztián |