Évfolyam | Csapatnév, Iskola | Csapattagok
5
| Aduász | Budapesti Ward Mária Ált. Isk. 1/1 Hesz Tamás | Pethő Eszter Hajba András Sándor Máté 5
| Bad Boys | Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk. 1/2 Jakab Petra | Vencel Tünde Hornyák Petra Berghamer Ádám 5
| Gauss | Deák Téri Evangélikus Gimnázium 1/3 Antalffy Zsófia | Herényi Barnabás Horváth Balázs Vértessi Ferenc 5
| K.B.KRI.N.OLI. | Áldás Utcai Ált. Isk. 1/4 Janzer Olivér | Peschka Krisztián Kovács Bence Héjja Norbert 5
| Lánctalpas rohamkukacok | Áldás Utcai Ált. Isk. 2/1 Berki Anna | Mecseki Dóra Novák Richárd Szodfridt Marcell 5
| Matek cowboyok | ELTE Gyakorló Ált. Isk. 1/6 Bajnok Eszter | Tolnay Norbert Székely Gellért Beke Orsolya 5
| Menő manók | Veres Péter Gimnázium 1/7 Csapodi Borbála | Matos Lilla Erdősi Eszter Horváth Orsolya 5
| Miss Matek | Babits Mihály Gimnázium 1/5 Bakos Anikó | Siráky Dalma Thék Regina Vojtkó Luca 5
| Okos tojás | Jedlik Ányos Gimnázium 2/2 Bencze Beatrix | Fülöp Rea Juhos Melanie Gyenes Zoltán 5
| Szuperokostojások | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola 2/3 Kovács Márton | Réz Ádám Molnár Anna Csépány Bertalan 5
| XIV. Móra 1. csapat | Móra Ferenc Ált. Isk. XIV. 2/4 Szkupien Bence | Szkupien Zoltán Eke Gerard Ian Pattantyús Ádám 6
| Abszolút 4 | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium 2/5 Gergely Dániel | Kovács Dániel Majer Bettina Czina Réka 6
| Béna | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 2/6 Kiss Eszter | Máté Áron Szenczi Zoltán Varsányi Csaba 6
| Csipet-csapat | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium 2/7 Szkiba Veronika | Véges Katalin Becker Dániel Rábai Domonkos 6
| Egy híján húsz | Babits Mihály Gimnázium 3/1 Bálint Márton | Hornyák Krisztina Illés Zsombor Könye Viktor 6
| Fényes SSSS | Veres Péter Gimnázium 3/2 Watzker Anna | Martos Máté Fatér Alexa Czumpf Gabriella 6
| Haverok | Kapocs Általános és Kéttannyelvű Iskola 3/3 Mezei Adrián | Nádi Márk Tukacs Máté Verasztó Zsolt 6
| Jókai1 | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola 3/4 Konkoly Csaba | Mészáros Edina Mets Ildikó Horváth Vilma 6
| Kisszámolók | Áldás Utcai Ált. Isk. 3/5 Gyóni Orsolya | Forrás Zsófia Prohászka Zoltán Kovács Dániel 6
| Kutyafülűek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Ált. Isk. és Gimn. 3/6 Öreg Zsombor | Szabó Gergő Varga Samu Pardavi Dávid 6
| Okos sünik | Kosztolányi Dezső Ált. Isk. 3/7 Andrási Gergely | Bartha Emese Székesi Lilla Kakasi Dávid 6
| Számegyenes | Sashalmi Tanoda Ált. Isk. 4/1 Molnár Máté | Kecskeméti Gergő Ádám Liliána Marussy Kristóf 6
| Számkirályok | Áldás Utcai Ált. Isk. 4/2 Bodai Kristóf | Sándor András Dankó Levente Papp Gergely 6
| XIV. Móra 5. csapat | Móra Ferenc Ált. Isk. XIV. 4/3 Szalay Ákos | Kiss Máté Kiss Bálint Horváth Bálint 7a
| 2x2 néha 5 | Nádasdy Kálmán Művészeti és Ált. Isk. 4/4 Dávid Margit | Lázár Botond Fintor Zsófia Zibrinyi Bettina 7a
| A 4 összetett szám | Angol Tagozatos Ált. Isk. 4/5 Fakan Péter | Csernyánszky Nándor Csordás Tamás Maginecz János 7a
| A 7. géniusz | Áldás Utcai Ált. Isk. 4/6 Ayhan Dániel | László Zsófia Rácz Marcell Vallus Eszter 7a
| Bánya II. | Janikovszky Éva Ált. Isk. 4/7 Stuber Nikolett | Szeles Anita Domina Fanni Daku Gergő 7a
| Geometrikus gárda | Bajza Utcai Ált. Isk. 5/1 Bánki Csaba | Gallwitz Balázs Szőgyi Botond Orosz Bálint 7a
| Gyök a harmadikon | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola 5/2 Pálfy Gergő | Káplár Roxána Ur Soma Frank Dávid 7a
| Kanos | Erkel Ferenc Ált. Isk. és Gimn. 5/3 Sinka Pálinkás Gabriella | Nagy Zsófia Rimai Zoltán Pham The Hung 7a
| Nekem nyolc | Krúdy Gyula Ált. Isk. 5/4 Juhász Zsuzsanna | Melcher Bálint Pécsi Lilla Tóth Krisztián 7a
| Vermes 3. | Vermes Miklós Ált. Isk. 5/5 Szedrei László | Lévai Henriett Juhász Bettina Gyuricsek Bianka 7g
| Asszociatív Albatroszok | Szent István Gimnázium 5/6 Máthé Boglárka | Simigh Fruzsina Szabó Eszter Szlamka Zsófia 7g
| BéNaGuVa | Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. 5/7 Békefi Klára | Gulyás Katalin Nagy-Baló Zsuzsa Vajda Lilla 7g
| Big Mazzy | Deák Téri Evangélikus Gimnázium 6/1 Balogh Dániel | Szádvári Dániel Traply Enikő Schrancz Ágoston 7g
| Észlények | Veres Péter Gimnázium 6/2 Temesvári Eszter | Tihanyi Dóra Sváb Gergely Dankovics Attila 7g
| JÁGragály | Jedlik Ányos Gimnázium 6/3 Borbás Enikő | Csépány Balázs Bognár Erzsébet Szentjóbi Hajnalka 7g
| Képlet | Városmajori Gimnázium 6/4 Barát Krisztina | Kornya Sarolta Fáth Johanna Hajnal Anna 7g
| Menő manók | Szilágyi Erzsébet Gimnázium 6/5 Kránicz Péter | Lőrincz Dóra Máté Márta Szkiba Tamás 7g
| Páratlan négyes | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium 6/6 Botond Ákos | Farkas Máté Pintz András Radvány Tamás 7g
| Sakk-Mat(t) | Babits Mihály Gimnázium 6/7 Berkes Tibor | Lotz Bence Nagy Ágnes Szőke Zsófia 7g
| X az x-ediken | Veres Péter Gimnázium 7/1 Bolonyai Borbála | Dudás Eszter Gazsi Tímea Horváth Kitti 7s
| A nagy ma-ma-ma-matematikusok | Árpád Gimnázium 7/2 Diriczi Tamás | Kalydi Balázs Sass Zoltán Török Flóra 7s
| Berzsenyi's Superstars | Berzsenyi Dániel Gimnázium 7/3 Daku Gergő | Mikecz Kálmán Palinca Richárd Vári János 7s
| Buborache | Bárczi Géza Ált. Isk. 7/4 Fábián Károly | Istráb Bettina Szilágyi Andor May Balázs 7s
| FazeMath | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 7/5 Backhausz Tibor | Bujdosó Levente Dénes Benjámin Végső Tamás 7s
| LogIQ | Szent István Gimnázium 7/6 Tábori Zsófia Anna | Bod Petra Zemcov Tamás Glázer Ádám 7s
| M&M Miss Matematika | Szent István Gimnázium 7/7 Kovács Viola | Vida Sára Duczon Eszter Fekete Krisztina 7s
| Silly girls | Berzsenyi Dániel Gimnázium 8/1 Fiktusz Lilla | Frankl Nóra Kocsis Éva Kotormán Kitty 8a
| Face of humor | Fazekas Mihály Főv. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 8/2 Király Balázs | Bakos Patrick Vantal Gergely Székely Áron 8a
| Garfield | Herman Ottó Ált. Isk. 8/3 Dér Zsolt | Csoma Kristóf Metlágel Richárd Mezei Márk 8a
| IQ négyes | Budapesti Ward Mária Ált. Isk. 8/4 Bersényi Ágoston | Szilágyi Péter Balás András Fülöp Gergely 8a
| Ördöglakat | Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk., Gimn. és Zeneiskola 8/5 Mona Dániel | Petrik Bence Oláh Petra Kovács Álmos 8a
| Piramisok | Medgyessy Ált. Isk. 8/6 Almási Attila | Donáth Ágnes Karát Anita M.Tóth Gábor 8a
| Prím Team | Angol Tagozatos Ált. Isk. 8/7 Kopász Krisztián | Kőműves Róbert Mező Zsófia Székely Anna 8a
| Sündisznók | Zugligeti Ált. Isk. 9/1 Bunyevácz Ágnes | Deák András Kérészy Zsófia Varga Máté 8a
| Vajk-1 | Vajk-sziget Ált. Isk. 9/2 Budai Magdolna | Csuba Mariann Erdei Zsófia Gonda Andrea 8a
| West-s-ek | Áldás Utcai Ált. Isk. 9/3 Gyóni Dorottya | Gere Lóránt Kemecsei Zita Nyitray Dániel 8g
| 3KoH | Szent István Gimnázium 9/4 Horváth Dóra | Kórádi Zoltán Kovács Dániel Kónya Miklós Máté 8g
| Aszaltszilva | Babits Mihály Gimnázium 9/5 Gépész Tamás | Gépész Zoltán Marton Tamás Varga Tamás 8g
| Fantasztikus négyes | Kempelen Farkas Gimnázium 9/6 Erdélyi Dávid | Major Eszter Séra Mihály Somlói Dorottya 8g
| Fél dodekaéder klinogonális axonometriával | Veres Péter Gimnázium 9/7 Szalay Dávid | Fekete Norbert Magyar Tamás Kapitány Domonkos 8g
| Katicabogár | Toldy Ferenc Gimnázium 10/1 Telek Hanna | Berta Szabolcs Klaniczay János Tóth Kata 8g
| Kókuszdió | Móricz Zsigmond Gimnázium 10/2 Fedor Zsuzsanna | Hollósi Rita Kesztyűs Orsolya Kovács Dorottya 8g
| Kri-Zsu-No-Bá | Jedlik Ányos Gimnázium 10/3 Bali Krisztina | Benda Zsuzsanna Farkas Noémi Szabó Bálint 8g
| Mesemaci | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium 10/4 Simonkay Márton | Pálffy András Petrik Gergő Balázs Boldizsár 8g
| Tetraéder | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium 10/5 Himes Eszter | Fenyves Bettina Mravik Zsófia Bernát Mónika 8g
| Trefort/8b | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola 10/6 Hocza Tímea | Danyi Eszter Szűcs András Schuszter Zoltán 8s
| A Jó, a Rossz, a Csúf meg a Pappál | Szent István Gimnázium 10/7 Papp Pál András | Pocsai Dávid Rutai Richárd Wiedemann Ádám 8s
| Kockás nadrág | Árpád Gimnázium 11/1 Angi Bernadett | Gondos Judit Ficzere Zsófia Kálmán Viktória 8s
| Leszámolók | Teleki Blanka Ált. Isk. 11/2 Takács Mariann | Lakatos Zita Tokaji Kristóf Hartai Krisztián 8s
| Pálvölgyi show | Szent István Gimnázium 11/3 Balla Attila | Holler Katalin Jobbágy Bálint Nguyen Tuan Hai 8s
| Szivacs | Berzsenyi Dániel Gimnázium 11/4 Hornyan Gergely | Jeszenszki Katinka Macgill Hajnal Szentmihályi Zsombor 8s
| Tavaji balynokok | Árpád Gimnázium 11/5 Szabó Zsolt | Novák László Szabó Balázs Kiss Mátyás 8s
| Túrós gyökér | Berzsenyi Dániel Gimnázium 11/6 Korondi Zénó | Maszlov Szergej Nap Sándor Szendrei Péter |