Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Észlények | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 140
| 116 | (9) 24
| Kövesdi Máté, Miskucza Orsolya, Molnár-Sáska Zoltán, Veress Dóra
| Felkészítő tanár: Egriné Marián Valéria
| 2.
| Four for dance | 1. Sz. Általános Iskola, Budaörs 120
| 99 | (12) 21
| Bilibók Bence, Csutorás Barna, Csutorás Bence, Halas Gábor
| Felkészítő tanár: dr. Grafné Huszák Ágnes
| 3.
| Fazékból nőttünk | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 115
| 90 | (9) 25
| Kalmár Sára, Pánczér Eszter, Szalka Sára, Talyigás Flóra
| Felkészítő tanár: Szakolczai Katalin
| 4.
| Bölcs baglyok | Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós 107,5
| 82 | (6) 25,5
| Gerendy Máté, Holczer Zsolt, Kerekes Bálint, Szűcs Attila
| Felkészítő tanár: Hanácsek Lászlóné
| 5.
| CSEJUHAMA | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 102
| 78 | (16) 24
| Cseh Viktor, Hambalgó Máté, Juhász Ákos, Magyaródi Zsolt
| Felkészítő tanár: Csillag Beáta
| 6.
| A csipet-csapat | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XI. 99
| 80 | (12) 19
| Sápi Lili, Uzonyi Ákos, Pénzes Dániel, Kása Zita
| Felkészítő tanár: Tóth Ilona
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Kálvin31 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat, Püspökladány 78
| 78 | (9) -
| Egri Tímea, Kotra Zoltán, Csontos Erzsébet, Kárai Brigitta
| Felkészítő tanár: Koloszár Erzsébet
| 8.
| Kisokosok | Vári Emil Társulási Általános Iskola, Kisvárda 74
| 74 | (12) -
| Sitku Csaba, Dankó Bence, Béres Ádám, Sipos Gergő
| Felkészítő tanár: Hajnalné Vámos Edit
| 9.
| Számolászok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 73
| 73 | (12) -
| Kerekes András, Varga Márk, Zajácz Miklós, Kovács Andor
| Felkészítő tanár: Sólyom Istvánné
| 10.
| Tündérek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 71
| 71 | (6) -
| Janzer Lili, Kovács Kitti, Simon Zsófia, Gutman Anna
| Felkészítő tanár: Kruchió Mária
| 11.
| Skorpiók | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 70
| 70 | (16) -
| Gallai Gergő Soma, Sajgó Martina Valéria, Schuj Márton János, Herczeg Ádám István
| Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
| 12.
| Matika kft | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 64
| 64 | (6) -
| Görömbölyi Réka, Gulyás Máté, Mócza Milán, Réczi Tünde
| Felkészítő tanár: Koleszár Edit
| 13.
| Agyban Nagy | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Szolnok 62
| 62 | (6) -
| Emih Viktória, Munkácsi Éva, Spiegel Rita, Urbán -Pap Dóra
| Felkészítő tanár: Ságiné Szabó Erika
| 14.
| Turul madár | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 60
| 60 | (9) -
| Durst Tamás, Elbe Orsolya, Kaposi Benedek, Nemes Tamás
| Felkészítő tanár: Fehér Jánosné
| 15.
| Panda39 | Bulgárföldi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Miskolc 58
| 58 | (0) -
| Kovács Levente, Fekete Róbert, Pásztor Hanna, Omaszta Zsolt
| Felkészítő tanár: Venczel Lászlóné
| 16.
| Bölcsbagoly | Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. 55
| 55 | (6) -
| Burics Marcell, Kuba Ágnes Krisztina, Nagy Eszter, Szikszai Fruzsina
| Felkészítő tanár: Molnár Csilla
| 17.
| Bűvös négyes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentes 47
| 47 | (6) -
| Földvári Oláh Márk, Kürti Péter, Piti Alexandra, Révész Nikoletta
| Felkészítő tanár: Magyar Mária
| 18.
| Teknősök | Tomori Pál Általános Iskola, Budapest XIII. 45
| 45 | (3) -
| Guljajev Bálint, Márton Kata, Németh Patrik, Szűcs Mátyás
| Felkészítő tanár: Zsadányi Viktorné, Csiki László
| 19.
| Mateklovagok | 2. Számú Általános Iskola, Békéscsaba 41
| 41 | (11) -
| Kovács Bence, Hankó Miklós, Szántó Márkó, Köles István
| Felkészítő tanár: Tóthné Nyerges Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Aranyosok | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 150
| 124 | (16) 26
| Almási Nóra, Baran Zsuzsa, Pásztor Szabolcs, Varga Balázs
| Felkészítő tanár: Szarvas Márta, Tóthné Kukk Ibolya
| 2.
| Csipetcsapat | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 148
| 124 | (16) 24
| Mándoki László, Nguyen Hai Yen, Ta Dieu My, Tran Bach Khoa
| Felkészítő tanár: Farkas Mária, Gózonné Adámy Anna
| 3.
| Lángész | Ajaki Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Ajak 132
| 110 | (16) 22
| Bezzegh Ildikó, Kállai Adrienn, Pollák Csaba, Petró Zsolt
| Felkészítő tanár: Jenei Sándorné
| 4.
| KisGauss | Talento-ház A.Á. I., Budapest XI. 131
| 107 | (12) 24
| Kovács Áron, Kovács Benedek, Kovács Marcell, Medvegy Anna
| Felkészítő tanár: Szászné Gróf Gabriella
| 5.
| Kóstolók | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 128
| 102 | (14) 26
| Csabai Bence, Szegedi Kristóf, Ürögi Zsolt, Vadász András
| Felkészítő tanár: Kocsis Andrásné
| 6.
| Matekópék | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola, Szarvas 118
| 96 | (16) 22
| Buzás Balázs, Fabó Norbert, Jakab Máté, Velky Anna
| Felkészítő tanár: Tóth Ferencné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Agyasok | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 95
| 95 | (16) -
| Cseresznyés Balázs, Csitári Nóra, Csorba Csanád, Jakab Konrád
| Felkészítő tanár: Velkiné Semjéni Éva
| 8.
| Visegrád | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda, Budapest XV. 95
| 95 | (14) -
| Biró Attila, Csorba András, Garai Bendegúz, Krizsán György
| Felkészítő tanár: Bognárné Szőllősy Anna, Dávidné Haász Erika
| 9.
| Sasok | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 92
| 92 | (16) -
| Jobb Gábor, Balogh Bence, Szabó Valentin, Boros Csaba
| Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
| 10.
| Okostojások | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Pécs 91
| 91 | (16) -
| Klász Viktória, Bugovits Janka, Bugovits Luca, Mátyás Bettina
| Felkészítő tanár: Fáth Éva
| 11.
| Kis hercegek | Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok 90
| 90 | (12) -
| Algay Szabolcs, Kiss Attila Csaba, Kovács Dávid, Wesniczky Albert
| Felkészítő tanár: Füzes Edit
| 12.
| Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 87
| 87 | (16) -
| Ardai István, Jámbor Zsombor, Sagát Lóránt, Székely Péter
| Felkészítő tanár: Fischer Péterné
| 13.
| 4-fős 5-vös | Eötvös József Általános Iskola, Zalaegerszeg 86
| 86 | (8) -
| Kustán Bertalan, Szabó Krisztián, Rikk Zorán, Rózsa Ruben
| Felkészítő tanár: Grófné Györkös Valéria
| 14.
| Szuperagy | Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő 85
| 85 | (8) -
| Ernhoffer Orsolya, Putnoki Ábel, Réfi Krisztián, Udud Balázs
| Felkészítő tanár: Molnár Katalin
| 15.
| Gönczy Tudorka | Gönczy Pál Általános Iskola, Hajdúszoboszló 84
| 84 | (12) -
| Dancs Gábor, Szabó Rebeka, Szathmári Judit, Tóth Patrik
| Felkészítő tanár: Kissné Nagy Éva
| 16.
| Matek-ária | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 83
| 83 | (16) -
| Buzási Dániel, Csomor Balázs, Gucsi Bálint, Zsoldos László
| Felkészítő tanár: Tercsiné Tóth Ilona, Novákné KorossyJudit, Csepcsányi Éva, Nagy Tibor
| 17.
| KIS MATEMATIKUSOK | Bársony János Általános Iskola, Miskolc 81
| 81 | (8) -
| Bodnár Bence Ferenc, Kopcsó Máté Levente, Novák Márk, Varga Máté
| Felkészítő tanár: Tamás Ottóné
| 18.
| Bárányok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 80
| 80 | (12) -
| Sinkovicz Adél, Eszterhás Tamara, Lénárt Judit, Susánszky Vera
| Felkészítő tanár: Czibikné Nagy Irma
| 19.
| Remekelők | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 78
| 78 | (12) -
| Barkóczy Balázs, Kasnya Csanád, Keserű Norbert, Kovács Olivér
| Felkészítő tanár: Galsi Györgyné
| 20.
| Pöttöm Tudósok | Felsővárosi Általános Iskola, Eger 73
| 73 | (2) -
| Csutorás Júlia, Fügedi Lucia, Keskeny Petra, Sípos Cintia
| Felkészítő tanár: Gál Jánosné
| 21.
| Kis Akadémikusok | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 68
| 68 | (2) -
| Bozsik Szabolcs Dániel, Moldvay Marcell, Sipos Krisztina, Török Péter
| Felkészítő tanár: Szentmiklóssy Zsoltné
| 22.
| Okostojások | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, Makó 52
| 52 | (0) -
| Kardos Tamás, Kardos Ákos, Kabók Áron, Fejes Máté
| Felkészítő tanár: Jambricskó Andrea, Vörösné Hős Erika
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Okostojások | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 154
| 127 | (15) 27
| Berki-Müller Ákos, Fülöp Barnabás, Nagy Kartal, Tóth Bálint
| Felkészítő tanár: Nagyné Czaun Marianna
| 2.
| Auróra | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 144
| 123 | (12) 21
| Szabó Barnabás, Hepke Alajos, Hornák Bence, Csáti Olivér
| Felkészítő tanár: Herbert Mária
| 3.
| SZ.S.csapat | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 141
| 116 | (12) 25
| Bálint Bence, Fehér Bence, Cséka Botond, Major András
| Felkészítő tanár: Márton Gábor, Számadóné Békéssy Szilvia
| 4.
| Nemzeti Sakk | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest XIV. 137
| 111 | (11) 26
| Demeter Flóra, Bukovácz Lilla, Gräff Ádám Tamás, Tamás Bence
| Felkészítő tanár: dr. Born Andrásné
| 5.
| Okosabbak, mint 1 ötödikes | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 131,5
| 112 | (11) 19,5
| Csépke Attila, Vida Péter, Szőke Édua, Kakuk Dzsenifer
| Felkészítő tanár: Farkas Gáborné
| 6.
| 1+1=3 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 131
| 112 | (10) 19
| Garát Péter Zsombor, Kovács Bence, Szűcs Tamás, Trinh Tuan Viet
| Felkészítő tanár: Jakucs Erika
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Vadalmák | Brassó Utcai Általános Iskola, Budapest XVIII. 109
| 109 | (0) -
| Barcsa Bianka, Hirsch Máté, Radnóti Róza, Mór Baranyai Márton
| Felkészítő tanár: Fazekas Judit, Kissné Anna Ildikó
| 8.
| Észkombájnok | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola, Budapest XII. 106
| 106 | (14) -
| Ébner Bence, Fontanini Fedra, Gyetvai Viktor, Szabó Fruzsina
| Felkészítő tanár: Csahóczi Erzsébet
| 9.
| Agüero | Belvárosi Általános Iskola, Szolnok 105
| 105 | (8) -
| Vincze Máté, Palcsó Dávid, Szabó Gergely, Kovács Roland
| Felkészítő tanár: Fazekas Aranka
| 10.
| Kicsi Rigók | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 105
| 105 | (5) -
| Csáki Norbert, Hajdú Daniella, Heiner Attila Levente, Szamosfalvi Benjámin
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 11.
| Sportos matekosok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Pécs 105
| 105 | (3) -
| Pytel Bence, Sal Kristóf, Radnai Fanni, Kotsy Gergely
| Felkészítő tanár: Háhn Attila
| 12.
| Magyar Matekos Mókamikik | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 103
| 103 | (10) -
| Coulibaly Patrik, Kovács Bence, Palotai Bendegúz, Szebellédi Márton
| Felkészítő tanár: Varga József, Badó Zsolt
| 13.
| Matek Szeglet | Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. 100
| 100 | (9) -
| Szabó Kitti, Záhonyi Petra, Tóth Réka, Terjék Blanka
| Felkészítő tanár: Holló-Szabó Ferenc
| 14.
| Matek SC | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 97
| 97 | (5) -
| Karácsony Balázs, Kurdics Dániel, Kurdics Tamás, Barta Ákos
| Felkészítő tanár: Szanics Anikó
| 14.
| Számdarálók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske 97
| 97 | (5) -
| Moncsek Levente, Nagy Kristóf, Sági András, Ulrich Áron
| Felkészítő tanár: Lanczendorferné Kósa Katalin
| 16.
| Herman | Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs 96
| 96 | (0) -
| Felméry Máté, Horváth Levente, Kovács Benedek, Rátosi Márk
| Felkészítő tanár: Turcsik Viktor
| 17.
| Négy ész | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 94
| 94 | (10) -
| Frits Barna, Karácsonyi Zsolt, Komáromi András, Mérő Krisztián
| Felkészítő tanár: Földiné Veress Zsuzsanna
| 18.
| észnégyes | Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba 93
| 93 | (8) -
| Bartolák Alíz, Bencsik Péter, Dévai Henrietta, Varga Emese
| Felkészítő tanár: Arató Lajos
| 19.
| Kisbanyák | Első Óbudai Általános Iskola, Budapest III. 89
| 89 | (11) -
| Gyarmati Fanni, Nanys Mónika, Üveges Regina, Wisinger Flóra
| Felkészítő tanár: Szabóné Varga Erzsébet
| 20.
| Számfaló | Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. 70
| 70 | (8) -
| Kodaj Eszter, Kodaj Imre, Nagy Csaba, Rácz Imre
| Felkészítő tanár: Tenke Zsuzsa
| 21.
| 2+2 | Móra Ferenc ÁMK, Mórahalom 58
| 58 | (0) -
| Csonka Attila, Hargitai Réka, Makra Viktória, Puskás Róbert
| Felkészítő tanár: Szűcs Katalin, Martyin László
| 22.
| Lurkók | Teichmann Vilmos Általános Iskola, Kisvárda 53
| 53 | (5) -
| Csubák Ramóna, Kiss Emőke, Lizák Noémi, Sebők Erika
| Felkészítő tanár: Czap Jolán
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Atom kappanok | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 153
| 128 | (8) 25
| Tóth Adrián, Végh András, Orosz Áron, Máthé Dániel
| Felkészítő tanár: Viczencz Katalin, Szilágyiné Manasses Melinda
| 2.
| Villám3 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 152
| 127 | (6) 25
| Kovács Bálint, Hoang László, Sztán-Kovács Barnabás, Papp Benedek
| Felkészítő tanár: Csatár Katalin, Kornai Júlia
| 3.
| Racionális számok | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 151
| 125 | (13) 26
| Czékus Fülöp, Csanády Dávid, Kováts Levente, Máttyus Loránd
| Felkészítő tanár: Béres Györgyné
| 4.
| Matek-tenger kalózai 2 | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 149
| 128 | (16) 21
| Almási Péter, Bán Balázs József, Hajdú Kristóf, Horváth István Máté
| Felkészítő tanár: Szanics Anikó
| 5.
| NMKCs | Bárdos László Gimnázium, Tatabánya 146,5
| 122 | (8) 24,5
| Major-Eisler Botond, Makacsek József, Sorbán Zoltán, Váradi Gergely
| Felkészítő tanár: Csermák Júlia
| 6.
| Hamilton | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 146
| 121 | (4) 25
| Mike Dániel, Szalay Gábor, Szőke Márton, Temesi Bence
| Felkészítő tanár: Martonné Czemel Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Boys and Girl | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 117
| 117 | (6) -
| Hajdú Eszter, Horánszky Márton, Pap Áron, Szűcs Gábor
| Felkészítő tanár: Juhász Attila, Madarász Péter
| 8.
| Ész a hatodikon | Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 115
| 115 | (10) -
| Bartos Tamás, Fehér Marcell, Leszkó Katalin, Tulkán Simon
| Felkészítő tanár: Varga Tünde
| 9.
| Bükki medvék | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger 114
| 114 | (10) -
| Kucsma Levente István, Sütő Eszter Judit, Bóta Zsombor, Eged Renátó
| Felkészítő tanár: Dr. Hauser Zoltánné
| 10.
| Villám2 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 114
| 114 | (8) -
| Bukta Attila, Phan Tuan, Kovács Balázs, Nguyen Vi Vien
| Felkészítő tanár: Csatár Katalin, Kornai Júlia
| 11.
| Fiúész | Széchenyi István Általános Iskola, Mátészalka 113
| 113 | (16) -
| Baranyi Donát, Garamvölgyi Ákos, Kondor Dávid, Sinka Mátyás
| Felkészítő tanár: Stumpf Györgyné
| 12.
| Billió | Gregor József Ált.Isk, Budapest XVII. 111
| 111 | (16) -
| Mócsy Miklós, Mócsy Márk, Szegedi Ákos, Tóth Ákos
| Felkészítő tanár: Majzik Anna
| 13.
| Ki számol a végén | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 109
| 109 | (6) -
| Goór Vanessza Szonja, Kórós Dzsenifer, Mismás Valentin Richárd, Vatai Katalin
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 14.
| Fanatikus négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 104
| 104 | (16) -
| Babik Bálint, Talyigás Gergely, Tamás Csongor, Vásárhelyi Milán
| Felkészítő tanár: Rubóczky György, Paróczay József
| 15.
| GOTT | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 104
| 104 | (4) -
| Gajdos Gergely, Kun Olivér, Csilling Tamás, Csiszár Tamás
| Felkészítő tanár: Simon János
| 16.
| Sütimanók | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 103
| 103 | (10) -
| Vu Lien Viola, Szilvási Csenge, Holczer Viktor, Horváth Bátor
| Felkészítő tanár: Árváné Doba Mária
| 17.
| Kis Gaussok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 103
| 103 | (8) -
| Kocsi Ádám, Jakab Rebeka, Szőke Zoltán, Zabó Kristóf
| Felkészítő tanár: Nagyné Völgyi Ildikó
| 18.
| Deák6/a | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 101
| 101 | (10) -
| Bárkányi Kata, Fekete Panna, Kovács Rebeka, Szabó Attila
| Felkészítő tanár: Lovas Zoltán, Eisner Tímea
| 19.
| 4 Ász | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 99
| 99 | (10) -
| Bohus Liliána, Koszpek Barnabás, Lakatos Dániel, Varga Dóra
| Felkészítő tanár: Mayerné Balogh Mária, Lángfalvy Péterné
| 20.
| Matek Zsenik | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 98
| 98 | (8) -
| Steigler Alida, Schneiker Noémi, Berbekár Réka, Hermann Dávid
| Felkészítő tanár: Kiss Róbert, Óváriné Csabai Mária, Steigler László, Borsos Anita
| 21.
| Közös Nevezők | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 95
| 95 | (4) -
| Rozenberszki Dávid, Horváth Bendegúz, Szanyi Erik, Zseni Márton
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia
| 22.
| Jada | Tisza-parti Általános Iskola, Szeged 79
| 79 | (4) -
| Ádám Dóra, Dózsa Anna, Kószó Attila, Lekeny Janka
| Felkészítő tanár: Sántáné Prjevara Ágnes
| 23.
| Mátrix | Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok 78
| 78 | (6) -
| Balogh Márton, Nguyen Ly Kamilla, Petrezselyem Nóra, Szecsei Blanka
| Felkészítő tanár: Dr Burkáné Beck Csilla
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Apáczai3 | Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola, Nyíregyháza 137
| 120 | (16) 17
| Fekete Anett, Maga Balázs, Jasku Péter, Szabó Tamás
| Felkészítő tanár: Dr. Kanyuk Jánosné
| 2.
| Lapkasajtok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 133
| 110 | (16) 23
| Kerekes Gergő, Müller Enikő, Petrovai Noémi, Széplaki Máté
| Felkészítő tanár: Cz. Nagyné Bándi Klára
| 3.
| Matkincs | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentes 124
| 106 | (16) 18
| Tóth Édua, Janó Bence, Kürti Varínia, Vincze Zsolt
| Felkészítő tanár: Papp Mária
| 4.
| Prudens | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola, Hajdúnánás 123
| 109 | (14) 14
| Fejér Norbert, Harsányi Gábor, Kántor Tamás, Szabó Zoltán
| Felkészítő tanár: Szabó Attila
| 5.
| 7fő | Bálint Márton Általános- és Középiskola, Törökbálint 117
| 102 | (16) 15
| Farkas Dóra, Göttli Nóra, Martin Dóra, Nyíri Blanka
| Felkészítő tanár: Pintér Anita
| 6.
| Algebra vipera | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 112
| 104 | (16) 8
| Farkas Alexandra, Demcsák Richárd, Darai Tihamér, Oláh Péter
| Felkészítő tanár: Vassné Oláh Csilla
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| IBOLYAI FARKASOK | Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen 100
| 100 | (16) -
| Dzsanbolat Orgilbold, Kustár Annamária, Kovács Lőrinc, Tarsoly Zsófia
| Felkészítő tanár: Fazekas Sándor
| 8.
| Zsófi és az Ördögök | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 99
| 99 | (12) -
| Csizmadia Ádám, Fórián László, Katona Fanni Zsófia, Sági Róbert
| Felkészítő tanár: Fogarasiné Tamási Piroska
| 9.
| Erős 4es | Vaszary János Általános Iskola, Tata 97
| 97 | (6) -
| Biró Bettina, Gönczi Georgina, Kerti Kornélia Anna, Dózsa Eszter
| Felkészítő tanár: Demény Gáborné, Maráz Lászlóné
| 10.
| Tudor, Hapci, Vidor | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 94
| 94 | (12) -
| Kabos Eszter, Kozics Júlia, Hanák Zoé, Wéber Dóra
| Felkészítő tanár: Herbert Mária
| 11.
| Négyvezér | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 92
| 92 | (16) -
| Kocsis Richárd, Müller Anna, Südi István, Zelovics Dóra
| Felkészítő tanár: Nagyné Mészáros Beáta
| 12.
| Pöttyös tevék | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 90
| 90 | (6) -
| Erdős Georgina, Hernold Eszter, Nagy Zsófia, Rickert Anna
| Felkészítő tanár: Kovács Csongorné
| 13.
| Gordiusz | Gregor József Ált.Isk, Budapest XVII. 87
| 87 | (6) -
| Pongrácz Máté, Botka Levente, Péceli Bence, Szabó Jázon
| Felkészítő tanár: Bécs Lajos
| 14.
| BBKV | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 86
| 86 | (14) -
| Baráth Tamás, Bene Bence, Kalmár Patrik, Vezsenyi Ádám
| Felkészítő tanár: Soltészné Almási Ildikó
| 15.
| Négy észlény | Gádor Általános Iskola, Budapest XXII. 85
| 85 | (10) -
| Barbarics Dániel, Kiss Bence, Márton Máté, Nagy Kadosa
| Felkészítő tanár: Hegyi Béláné
| 16.
| Eszelősök | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Pécs 83
| 83 | (8) -
| Németh Tamara, Házenauer Edit, Albrecht Richárd, Takáts János
| Felkészítő tanár: Mándli Gyula
| 17.
| Kazinczy7 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészoktatási Intézmény, Encs 80
| 80 | (16) -
| Matkovics Gábor, Szarka Dániel, Pető Zoltán, Gottfried Máté
| Felkészítő tanár: Tarr Tamásné
| 18.
| Nyerő négyes | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ, Budapest XV. 80
| 80 | (6) -
| Bató Csaba, Semsei Dániel, Sulyok Eiler Máté, Ungi Keve
| Felkészítő tanár: Alföldi Ildikó
| 19.
| Thoma | Grassalkovich Antal Általános Iskola, Budapest XXIII. 79
| 79 | (8) -
| Hortobágyi Tamás, Németh Gábor, Németh Fruzsina, Moldvai Dóra
| Felkészítő tanár: Bárkányi Gergely
| 20.
| Matek ördögei | Óhatvani Óvoda és Általános Iskola, Hatvan 75
| 75 | (4) -
| Bakó Anett, Kovács Bence, Sándor Fanni, Tóth Dániel
| Felkészítő tanár: Kádár Emese
| 21.
| 4 in 1 | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola, Szarvas 74
| 74 | (12) -
| Babák Bence, Bae Sun Young, Fabó Nóra, Furár Adrienn
| Felkészítő tanár: Révész Éva
| 22.
| Prímszámok | Csete Balázs Általános Iskola, Jászkisér 56
| 56 | (6) -
| Cseh Réka, Kovács Eszter, Oláh Csaba, Papp Ádám
| Felkészítő tanár: Bobákné Major Margit, Molnár György
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Blades | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló 155
| 128 | (16) 27
| Bakó Aletta, Hajagos Emese, Kordás Péter, Ulveczki Balázs
| Felkészítő tanár: Deli Lajos
| 2.
| Szupersenkik | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 145,5
| 121 | (16) 24,5
| Homonnay Bálint, Németh Gergely, Németh Ilona, Tatár Dániel
| Felkészítő tanár: Rubóczky György, Táborné Vincze Márta
| 3.
| Panzerkampfwagen | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 145
| 123 | (16) 22
| Kósa Áron, Kőnig Balázs, Pásztor Dávid, Tran Duy An
| Felkészítő tanár: Morvai Éva
| 4.
| Elmesport | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 134
| 111 | (16) 23
| Leipold Péter, Nguyen Thy Nha Vi, Farkas Tamás, Földesi Tibor
| Felkészítő tanár: Árváné Doba Mária
| 5.
| Bajnok Béták | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 133
| 117 | (16) 16
| Büki Dávid, Kaposvári Péter, Kóródi Brúnó Zoltán, Kozár Eszter
| Felkészítő tanár: Juhász Attila, Marosszéky Gábor, Madarász Péter
| 6.
| Logikások | Révai Miklós Gimnázium, Győr 130
| 119 | (12) 11
| Margl Rebeka, Kovács Zsófia, Csóka Boglárka, Hegyi Fanni
| Felkészítő tanár: Zábrádiné Schmierer Emília, Csete Lajos
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| I.csapat | Deutsche Schule Budapest, Budapest XII. 107
| 107 | (16) -
| Balla Daniella, Mayer Bettina, Tempfli Dóra, Tolnai Norbert
| Felkészítő tanár: Christian Bernard
| 8.
| 4x=Zseni | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 102
| 102 | (8) -
| Gém Janka, Fülöp Zsófia, Lőrinczy Zsófia, Varkoly Fanni
| Felkészítő tanár: Varga Mária
| 9.
| Anmápépé | Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár 95
| 95 | (16) -
| Angyal Péter, Fekete Péter, Igari András, Gabnay Máté
| Felkészítő tanár: Czecherné Friedl Angéla, Ferenczy Sándor
| 10.
| www.BDG.7c.hu | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 95
| 95 | (10) -
| Czövek Márton, Deng Jie Dániel, Forrás Bence, Török Mihály
| Felkészítő tanár: Nemecskó István, Sztranyák Attila, Dr. Urbán János
| 11.
| Számológépek | Szent István Gimnázium, Budapest XIV. 87
| 87 | (16) -
| Erdős Ádám, Kovács Benjamin, Sveiczer András, Vörös Ákos
| Felkészítő tanár: Magyar Zsolt
| 12.
| okostojások | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 87
| 87 | (12) -
| Móczár Dávid, Fodor Dóra, Bulla Gréta, Szabó Benedek
| Felkészítő tanár: Kiss Róbert, Óváriné Csabai Mária
| 13.
| HéTIG | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 86
| 86 | (16) -
| Kaján Anna, Kramer Fanni, Kriszt Botond, Mucsi Éva
| Felkészítő tanár: Balázsné Zsigó Ágnes
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Hyperbúrák | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 146
| 127 | (16) 19
| Kocsis Alexandra, Nagy Petra, Molnár Dávid, Zilahi Tamás
| Felkészítő tanár: Bodnárné Kerekes Ágnes
| 2.
| U can't touch this | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szolnok 143
| 116 | (16) 27
| Kalocsai Ákos, Győrfi Patrik, Szabó Bence, Balla Fruzsina
| Felkészítő tanár: Szabóné Dóra Mónika, Tóthné Kálmán Mária
| 3.
| Logika | Barcsay Jenő Általános Iskola, Szentendre 134
| 121 | (12) 13
| Dömény Balázs, Harsányi Attila, Kovács Botond, Leitereg András
| Felkészítő tanár: Bíróné Bagdán Valéria
| 4.
| Kálvin81 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat, Püspökladány 124
| 118 | (16) 6
| Szilágyi Gergely, Varga Ákos, Schubert Nikolett, Egri Zoltán
| Felkészítő tanár: Schwarcz Tiborné
| 5.
| Észvesztők | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 122,5
| 113 | (16) 9,5
| Arnóczki Tímea, Filep Máté, Horváth Ákos, Kovács Nóra
| Felkészítő tanár: Ferenczi Imre
| 6.
| TIPP-MIX | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola, Szarvas 122
| 117 | (0) 5
| Benedeczki Éva, Ipsits Bence, Juhász Balázs, Kovács Gergely
| Felkészítő tanár: Juhászné Kurucz Edit
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Matekcsobrik | GYAKI 5. sz. Ált. Isk. és Sportiskola Tagintézmény, Gyula 109
| 109 | (15) -
| Bertalan Vera, Balogh Dóra, Képíró Richárd, Góg István
| Felkészítő tanár: Szabadosné Bécsi Katalin
| 8.
| Négyész | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. 106
| 106 | (0) -
| Szabó Dániel, Devecser Zsolt, Pákay Péter, Fodor Orsolya
| Felkészítő tanár: Dohány Edit
| 9.
| Matekkocka | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 103
| 103 | (16) -
| Sályi Gergő, Susanits Alexandra, Bara Dorottya, Blandl Andor
| Felkészítő tanár: Nemes Péterné
| 10.
| Kolbászlé | Kastélydombi Általános Iskola, Budapest XVIII. 100
| 100 | (1) -
| Tóth Péter, Mátrahegyi Roland, Gulyás Boglárka, Mécs Bálint
| Felkészítő tanár: Fenyvesi Mária
| 11.
| IQ NUQ | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 95
| 95 | (4) -
| Goór Csaba Bence, Greskó Mihály, Balogh Norbert, Vida Ádám
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 12.
| DÉEFKÁDÉ | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 88
| 88 | (1) -
| Réti Kristóf, Kínál Franciska, Mecseki Dóra, Kerényi Dániel
| Felkészítő tanár: Varga Jánosné, Szabóné Sárközi Márta
| 13.
| Petőfis szuper 4-es | Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 87
| 87 | (0) -
| Bartos Katalin, Böőr Zsófia, Kasoly Máté, Pribelszki Péter
| Felkészítő tanár: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
| 14.
| Sokszögek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske 86
| 86 | (2) -
| Lukács Laura, Mogyoró Piroska, Pethő Gergely, Tóth Zsófia
| Felkészítő tanár: Tóthné Pósfai Ágnes
| 15.
| Töprengők | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika 84
| 84 | (16) -
| Hilóczki Gabriella, Mihalik Adrienn, Papp Gabriella, Szobonya Réka
| Felkészítő tanár: Király Istvánné
| 16.
| Igazságosztók | Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Budapest V. 82
| 82 | (0) -
| Hesz Tamás, Venczel László, Pethő Eszter, Nagy Ambrus
| Felkészítő tanár: Palojtayné Szebeny Mariann
| 17.
| Laza-C | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, Makó 79
| 79 | (1) -
| Balázs Tibor, Dán Andráa, Kis Evelyn, Locskai Loretta
| Felkészítő tanár: Magony Istvánné
| 18.
| Trió | Dózsa György Általános Iskola, Veszprém 74
| 74 | (2) -
| Bettes Boglárka, Meggyesi Dóra, Tóth Zsuzsa, -
| Felkészítő tanár: Lengyel Károly
| 19.
| Nyomozók | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 74
| 74 | (0) -
| Juhász Tamás, Sebők Dávid, Széplaky Zsolt, Zsankó Tamás
| Felkészítő tanár: Mezőné Oszlánczi Ilona, Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
| 20.
| Egri Koordináták | Felsővárosi Általános Iskola, Eger 65
| 65 | (1) -
| Boros Dorina, Magyari Máté, Szöllősi Henrik, Berze Gergő
| Felkészítő tanár: Dr. Farkas Sándorné
| 21.
| Mágocs8 | Mágocs és Környéke ÁMK és Könyvtár, Mágocs 61
| 61 | (1) -
| Illés Dániel, Kajos Luca Fanni, Kontár Enikő, Siklódi Máté
| Felkészítő tanár: Schottné Gloiber Ida
| 22.
| Einstein | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét 58
| 58 | (1) -
| Déri Levente, Altmann Nikolett, Házi László, Králik Péter
| Felkészítő tanár: Józsa Aranka
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| köszönjükemese | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 156
| 133 | (16) 23
| Havasi Márton, Nagy Róbert, Tóth Emese Anna, Weisz Gellért
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Rubóczky György
| 2.
| Árpi | Árpád Gimnázium, Budapest III. 139
| 124 | (16) 15
| Kovács Bence, Nemecskó István, Rácz Kristóf, Sugár Miklós
| Felkészítő tanár: Besnyőné Titter Beáta, Vajda István
| 3.
| S-Team | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 137
| 121 | (16) 16
| Mezősi Máté, Négyesi Nándor, Stirminszki Réka, Varga Imre Károly
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 4.
| Sz.S-ek | Árpád Gimnázium, Tatabánya 132
| 118 | (16) 14
| Bogár Judit, Brunner Kristóf, Fehér Máté, Sipos Ágoston
| Felkészítő tanár: Kovácsné Schandl Ágnes
| 5.
| Lusták | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 122
| 111 | (2) 11
| Gazdag László, Hajdu Károly, Kovács Ádám, Pirisi Viktor
| Felkészítő tanár: Romhányi Katalin
| 6.
| Bobofóka | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 119
| 107 | (2) 12
| Bodor Ádám, Bogye Balázs, Fónagy Péter, Káldi Péter
| Felkészítő tanár: Ferenczi Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| DoKiAndPD | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 105
| 105 | (0) -
| Zanaty Dorottya, Zanaty Krisztina, Sallai Andrea, Pirityi Dávid
| Felkészítő tanár: Fazakas Ágnes, Paulovits Ferenc
| 8.
| 23,42 másodperc | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 104
| 104 | (0) -
| Janzer Olivér, László Dávid, Medek Ákos, Szilágyi Csaba
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Rubóczky György
| 9.
| BIG 8.e | Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 101
| 101 | (0) -
| Barta Barbara, Gyökös Réka, Gyulai Szilárd, Nagy Imre
| Felkészítő tanár: Weinémer Sándor
| 10.
| Szárazkolbász | Városmajori Gimnázium, Budapest XII. 96
| 96 | (0) -
| Bogár-Szabó Tamás, Farkas Denton, Havas Balázs, Vidos Bálint
| Felkészítő tanár: Kertai Helga
| 11.
| GAZ CSAPAT | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 95
| 95 | (10) -
| Geszler Evelin, Kecskés Flóra, Tamás Réka, Tóth Petra
| Felkészítő tanár: Siposné Tóth Krisztina, Lévayné Egyházi Piroska
| 12.
| Yetik | Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 94
| 94 | (2) -
| Kovács Máté, Lukácsi Levente, Raschek Bence, Sárdi Dávid
| Felkészítő tanár: Faragó Zsuzsanna
| 13.
| Magyar mackó ROCK | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 90
| 90 | (1) -
| Kecskés Balázs, Németh Barnabás, Filetóth Szabolcs, Zádor Oszkár
| Felkészítő tanár: Kazinczyné Darnai Erzsébet
| 14.
| Bundáskenyér | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 88
| 88 | (0) -
| Réti Marcell, Turjányi Attila, Szabella Olivér, Cs Nagy Norbert
| Felkészítő tanár: Knorrné Skapér Éva
| 15.
| Négyzetsrácok | Katona József Gimnázium, Kecskemét 67
| 67 | (1) -
| Móra Viktor, Takács Mátyás, Tóbi Luca, Soós Mária
| Felkészítő tanár: Nagyné Viszmeg Edit
| |