Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ászok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Barsi Márk | Győri János Lehoczki Réka Vitéz Benedek 101 pont | 2. hely | Macskacicó | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Kövesdi Lilla | Nyárádi Emese Martos Domonkos Telbisz Csanád 99 pont | 3. hely | Tudóskák | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bánhidi Eszter | Kádár Kinga Morassi Máté Payrits Márton 96 pont | 4. hely | KEDVENCÜNK A MATEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Steingart Zsófia | Orosz Panna Móri Blanka Borsik Nóra 95 pont | 5. hely | Prím | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Dobák Dániel | Koltai Dániel Oláh Ráchel Zentai Benedek 84 pont | 6. hely | Sziporka | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Blaskovics Ákos | Csala Bálint Csala Péter Seybold Lívia 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Diana bika | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Szabó Levente | Cmarits Milán Szabó Samu Kováts Simon 82 pont | 8. hely | Palindrom | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Kőrösi Gergő | Lendvai Kata Odoemelam Emeka Stadler Domonkos 80 pont | 9. hely | Árpádschule3b | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Kubik Boglárka | Nemes Blanka Plachi Dóra Szabó Zalán 78 pont | 9. hely | Delta | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Rácz Bence | Hargittay Levente Karancsi Boldizsár Kresz Máté 78 pont | 11. hely | Kósmatekosok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ethey Fanni | Gálffy Veronika Örkény Bence Szipőcs Gergő 75 pont | 11. hely | Villámok | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Szabó Domonkos | Sztrókay Tamás Fejes Zsolt Angyal Mátyás 75 pont | 13. hely | Futó | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Falus Márton | Horváth Roxána Kornis Balázs Kövesdi Simon 74 pont | 14. hely | Négy zenész | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Madas Bálint | Németh Viktória Szíjjártó Magdaléna Mészáros Dorina 73 pont | 15. hely | Bagoly | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Patzauer Laura | Schieszler Miklós Tóth Benedek Veres Kata 72 pont | 16. hely | Csalamádé | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bohus Gyula | Liptai Benedek Makovsky Mihály Varga Sára 71 pont | 16. hely | Matek-okos | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Bakos Dorottya | Benedek Zsófia Pricz Balázs Wochna András 71 pont | 18. hely | Alfa | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bóday Gábor | Nahimi Hanga Náray Áron Schümeky Nikolett 65 pont | 18. hely | Manók | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Zeöld Bianka | Barta Ágoston Kovács Domonkos Balázs Áron 65 pont | 20. hely | Ciklon | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Cervenak Miklós | Várnay Ádám Hosszú Máté Varga Márk 63 pont | 21. hely | ÜGYESKEDŐK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Musa Ahmed | Musa Dália Szórády Gergő Nagy Tamás 62 pont | 22. hely | MEGOLDÁSOK CSAPATA | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bíró Zsófia | Walter Senon Buskó Aliz Molnár Dóra 62 pont | 23. hely | AGYTEKERCSEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Hubai Cintia | Kürti Gergely Szelényi Kristóf Módly Márk 61 pont | 24. hely | Észlények | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Ki Deborah | Mogyoródi Róbert Pásztor Gergő Telkes Ákos 60 pont | 25. hely | AGYAS CSAPAT | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bus Ágoston | Paál Dániel Majzik Bálint Kiss Bálint 59 pont | 25. hely | Árpádschule3a | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Dila Sarolta | Dudás Dominik Kovács Gergő Matók Milán 59 pont | 27. hely | Fehér rókák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ferge Dávid | Tass Bulcsú Váli Valter Varga József 58 pont | 27. hely | SZÁMKIRÁLYOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kátai Dóra | Szabó Anna Szabó Péter Arvid Papp Dominik 58 pont | 29. hely | Zseni lányok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Zepkó Borbála | Bendek Julianna Szabó Viktória - 56 pont | 30. hely | Gádorkák | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Budai Flóra | Feller Zóra Rompos Luca Rucska Gergő 55 pont | 31. hely | Kalkulátorok | Újbudai Alma Mater Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Gábor Botond | Mihalik Dániel Török Márton Zavaleta Fabio 55 pont | 31. hely | Pálcikák | Újbudai Alma Mater Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Maksi Mónika | Paterson Jázmin Szepesi Szilvia Udvaros Gertrúd 55 pont | 33. hely | Bástya | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Nemes Botond | Sembery Péter Turcsányi Ádám Vadász Áron 54 pont | 34. hely | Doktor Bubó | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Endrődi Benedek | Galambos Miklós Székely Fanni Szilágyi Lili 54 pont | 34. hely | ELTE-s matek zsenik | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Nyuzo Bence | Gallina Domonkos Gróf Dávid Vásárhelyi Márton 54 pont | 34. hely | Vad banda | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gál Károly | Ozoróczy Ákos Tamáska Márton Tóth Sándor 54 pont | 37. hely | Matek ördögök | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Dominik | Tarr Norbert Farkas Ádám - 53 pont | 37. hely | Okos kossuthosok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bejczy Péter | Bencze Márk Hampó Helga Vörös Eszter 53 pont | 37. hely | SASOKOSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kovács Zsombor | Pálfi Levente Cservák Zsolt Bukovics Brúnó 53 pont | 40. hely | TUDÓSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Omair Nada | Topánka Tifani Wlasitsch Lilla Németh Csaba 52 pont | 41. hely | Együtt a csapat | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bukovszky Kata | Horváth Dóra Kristóf Ákos Molnár Tibor 51 pont | 41. hely | Gézengúzok | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Nagy Benedek | Rákosy Dominik Szeidl Réka Urbantsok Tímea 51 pont | 43. hely | Az ötletes négyes | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Hájas Alexandra | Malik Anna Marchhart Júlia Szick Dóra 50 pont | 43. hely | Ferrari | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Füzesi Daniella | Koller Ákos Kozári Kristóf Vellai Viktória 50 pont | 43. hely | Puffogó Viperák | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Abonyi Levente | Baroch Márton Cserháti Csongor Mohácsi Méda 50 pont | 46. hely | Okoskák | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Szentmiklósi-Tóth Luca | Takács Márton András Szakálas Bence Váradi Zoltán 49 pont | 46. hely | Patagyuro | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Tamás | Méhész György Merényi Panna Romsics Rozina 49 pont | 46. hely | Szemfülesek | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bartók Bori | Antal Sára Varsányi Endre Láng Vanda 49 pont | 49. hely | HATEZER | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Major Tamara | Jelinek Anna Nagy Veronika Antal Melinda 49 pont | 49. hely | Kisokosok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Rácz Regő | Rákos Olivér Varga Szabolcs Varga Vivien 49 pont | 49. hely | Morzsák | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Bayer Kitti | Farkas Bence Galambos Barnabás Veress Attila 49 pont | 52. hely | A számok királyai | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. G. Rácz Balázs | Kállay Ágota Szűcs Dániel Tóth Balázs 48 pont | 52. hely | Fáraók | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Bácskai-Nagy Borbála | Bődey Kata Kravcsenkó András Kőrösi András 48 pont | 52. hely | Villám | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Hencsey Laura | Szondi Laura Végh Erzsébet Horváth Sára 48 pont | 55. hely | Kettes csapat | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gábriel András | Major Fanni Vajda Balázs Vancskó Mihály 47 pont | 56. hely | Árpádscule3ab | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Barna Bence | Fok Zsófia Molnár Illés Philipovszky Dávid 46 pont | 56. hely | Bölcs Bagoly | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Bakó Gábor | Balázs Dorottya Pákozdi Szabolcs Pap Dorina 46 pont | 58. hely | MATEKCSAPAT | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Flick Viktória | Fülöp Bence Raskó Réka Kamocsai Marcell 45 pont | 59. hely | Sózott gumibéka | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Norbert | Egri Áron Felsmann Balázs Jalsovszky Janka 45 pont | 59. hely | Szuper 4-es | Talento-ház AMI | Budapest XI. Mádi István | Reska Dorottya Julianna Soroncz-Szabó Flórián Tinta Dorina Daniella 45 pont | 59. hely | Szupercsapat | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Szilágyi Gerda | Törincsi Bence Greff Bálint Varga Kristóf 45 pont | 62. hely | Egyes csapat | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kerezsi Kázmér | Patyi Bence Szerető Benedek Váradi Szabolcs 44 pont | 62. hely | ÜGYESEN SZORZÓK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Marsi Gréta | Bozsik Anikó Némethy Panna Serrano Ibolya 44 pont | 64. hely | Vidám fiúk | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. DeákTamás | Lakatos Gergely Dévald Péter Páva Szabolcs 43 pont | 65. hely | Számlovagok | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Dávid János | Fehér Ádám Fóris Péter Paufler Beáta 41 pont | 66. hely | HÚSZEZER | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Palágyi Benedek | Popovics Marcell Szűcs Domonkos Tóth Marcell 39 pont | 67. hely | Hörcsögök | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Csillik Márton | Wohlfart Richárd Szuromi Noémi Vida Borbála 37 pont | 68. hely | Eszes csapat | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Kurucz Alexandra | Frey Dóra Homola Benedek - 36 pont | 68. hely | Tudorkák | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Czomba Vanessza | Katona Hanna Lukács Klaudia Stefanich Anett 36 pont | 70. hely | Hajrá Gádor! | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Szász Emese | Greksa Bence Michelisz János Mitró Márton 34 pont | 71. hely | Ütős | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bellavia Todd Márton | Jankó Eszter Liegner Nóra Mezősi Miklós 30 pont | 72. hely | Okoskodók | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Dreisinger Máté | Német András Weisz Tibor Carjavec Noel 28 pont | 73. hely | Kobra | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Fejes Márk | Molnár Péter Török Kornél Vízkeleti Bálint 18 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szupercsapat | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Elekes Péter | Ittzés Ambrus Kurdi Barnabás Szabó András 111 pont | 2. hely | IQ150++ | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Forgács Dániel | Schönberger Erik Szebenyi Ráchel Urbán Ágoston 108 pont | 3. hely | A csipet csapat | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Halmi Benjámin | Molnár Fanni Sápi Lili Uzonyi Ákos 106 pont | 4. hely | Villámeszek | Hermann Ottó Általános iskola | Budapest XXII. Gyugos Péter | Szick Bence Víg Levente Sulyok Liliána 104 pont | 5. hely | Jumarámi | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Bercsek Julianna | Vankó Milena Bánfi Máté Lengyel Márton 101 pont | 6. hely | Szupermatekik | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Barthó Bence | Ormay Mihály Vujosevics Eszter Vágner Barna 101 pont | 6. hely | Ügyes 3-as | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Finta Ervin | Jeney Hajnal Sugára Korondi Anett - 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Agybombák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Holtzer Gábor | Ratkovics Kinga Simák Károly Tóth Sára 100 pont | 9. hely | Gádor Négyes | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Pritz Boglárka | Gyűrűs Boldizsár Hódos Hunor Máttyássy Dániel 99 pont | 10. hely | ARANY CSAPAT | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bugár Gábor | Monostori Réka Nguyen Thao Anh Tasi Vince 96 pont | 10. hely | Kossuthosok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balla Zsolt | Gál Olivér Nemcsek Zsolt Szarka Dávid 96 pont | 12. hely | Dokioki | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Pichler Zsófia | Csider Alexandra Farkas Panka Szakmáry Virág 92 pont | 13. hely | Számmágusok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Benczik Szonja | Jankovics Lili Szabó Marcell - 91 pont | 14. hely | Gábab | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Tóth Gergely | Meleg Benjámin Gimesi Áron Gárdai Barnabás 90 pont | 15. hely | "A" csapat | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Csomós Bálint | Kovács Benedek Egressy János Bocsárdi Ábel Gergely 88 pont | 16. hely | Á.B.E.M. | Talento-ház AMI | Budapest XI. Hajdu Ádám | Jánky Eszter Slenker Balázs Thuróczy Karolina Mylan 88 pont | 17. hely | Bocskai4/fiúk | Bocskai István Általános Iskola | Budapest XI. Fóti Adorján | Máté Lajos Varga Dávid - 85 pont | 18. hely | Zugligeti Mikkamakka | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Bódy Bence | Fábián Csenge Kende Sára Kardos Orsolya 84 pont | 19. hely | KHPZ | Rózsakerti Általános Iskola | Budapest XXII. Pál Viktor | Koncz Sebestyén Zagyva Botond Horváth Dávid 83 pont | 20. hely | Négypöttyös dominók | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Andrási Bernadett | Czakó Zsombor Horváth Dániel Princz András 82 pont | 21. hely | Béfonya | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Czirják Luca | Élő Kata Jablko Rebeka Tarján Samu 80 pont | 22. hely | Sorozatok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. File Dániel | Kéry Márton Rákos Dominik - 79 pont | 23. hely | Csupacsoki | Kolonics György Általános Iskola | Budapest XXII. Sólyom Kata | Béla Zsófia Bárány Eszter Pokoly Petra 78 pont | 24. hely | Dianai bombázók | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Márton Áron | Zöldi Márton Papp Benedek Benkő Balázs 78 pont | 25. hely | Fürkészek | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Hegedűs Vince | Szabó-Feltóthy Laura Szekeres Ádám Tápay Bálint 78 pont | 26. hely | Bocskai4/lányok | Bocskai István Általános Iskola | Budapest XI. Gebes Jázmin | Oszoli Blanka Rabovszky Amanda - 77 pont | 27. hely | Dominó | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Deák Zsófia | Sembery Noémi Szabó Erzsébet Vadász Maja 75 pont | 28. hely | Matektudorok | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Herman Nóra | Kudor-Dani Gábor Attila Philippovich Mátyás Simó Márton 75 pont | 29. hely | Mikrokosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Pisák Levente | Stelczer Krisztián Szepcsik Márton Wendler Bálint 75 pont | 30. hely | Logikai mesterek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Horváth Aurél | Oláh Botond Szabó Balázs Walton Péter 74 pont | 31. hely | Matekördögök | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bajnok Dénes | Jankó Árpád Nagy Roland Seper Kristóf 73 pont | 32. hely | Fogaskerék | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Janurik Flóra | Koós Zsuzsa Kormos Anna Török Eszter 72 pont | 33. hely | Jedik | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Arany Dániel | Kolb Dóra Puglits János Radics Boglárka 71 pont | 34. hely | Baglyocskák | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Borbély Bálint | Erdős Dóra Fürjes Júlia Hörömpöli Krisztina 69 pont | 34. hely | Diana utcai lányok | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Mindszenti Kristóf | Tóth Kata Törő Dorottya Sváb Viktória 69 pont | 36. hely | Matekmakik | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bognár Sebestyén | Nádas Krisztián Hegedűs Marcell Sartori Lara 68 pont | 37. hely | Diana4 | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Stabb Hannah | Balai Lili Gaál Péter Szabó Áron 68 pont | 37. hely | Malom | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Berczik Anna | Blunck Antónia Jakab Anna Szőnyi Laura 68 pont | 39. hely | Matokosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Galsa Balázs | Hajtman Artúr Kálmán Levente Lénárd András 67 pont | 39. hely | SZÁMMANÓK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Gyöngyösi Krisztina | Király Adál Rabi Panni Orgyán Kristóf 67 pont | 41. hely | Bonus csapat | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Tóth András | Ramadan Olivér Szabó Martin Széchy Attila 66 pont | 41. hely | Számkirályok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bokros Vilmos | Bögöti Csongor Härtlein Károly Sepsik Olivér 66 pont | 43. hely | 4 lángész | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Zorka | Földényi Dóra Szabó Kamilla Takács Kata 65 pont | 44. hely | Overdose | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Horváth Lili | Darvas Dóri Wolf Ádám Miskolczy István 65 pont | 45. hely | 3+1 | Újbudai Alma Mater Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Ambrus Viktor | Hunfalusy Blanka Mátyás Emese Tóth-Mátrai Boróka 65 pont | 46. hely | Tökfilkók | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Gaál Dorottya | Hajdu Lili Mohácsi Márk Zana Klaudia 64 pont | 47. hely | Észlények | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Keszei Virág | Kósa Réka Seben Domonkos Thuránszky Barnabás 63 pont | 48. hely | Szorzó lányok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Csiszár Nóra | Szendrei Lili Bodosi Csillag Viág Sohodóczki Sára 63 pont | 49. hely | Matek testvérek | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Csébfalvi András | Jankó Attila Kárpáti Áron Garay Győző 62 pont | 50. hely | Okosnégyes | Rózsakerti Általános Iskola | Budapest XXII. Barakovics Dominik | Buncsák Henrik Magyar Sára Mihály Rolland 61 pont | 51. hely | Zsiráf | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Földiák Miklós | Klein Ambrus Hauki Mátyás Peller Miklós 61 pont | 52. hely | Csuka | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Bacsa Bence | Major Zsófi Kovács Tamás Bús Dániel 60 pont | 53. hely | 100% POWER | Hermann Ottó Általános iskola | Budapest XXII. Glávics Balázs | Hajduk Ivett Odegnál Bettina Sohan Dávid 60 pont | 54. hely | Kisokosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Almási Dorka | Bay Réka Rapszky Renáta Torzsa Gergely 60 pont | 55. hely | Számtündérek | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bakos Anna | Korponai Luca Pallaghy Julianna Róza Bánkövi Orsolya 60 pont | 56. hely | MATEK FÉRGEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Honfi Orsolya | Kálomista Gábor Lőrincz Kata Somogyi Péter 58 pont | 57. hely | BBIH | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Eimann Ilona | Élő Henrik Kabella Balázs Zsoldos Botond 58 pont | 58. hely | Skate | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Halász Kolos | Halász Gergő Tompa Lukács Vágó Máté 57 pont | 58. hely | SZÁMÖRDÖGÖK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kovács Anna | Szabó Domonika Paál Gábor Polgár Zoltán 57 pont | 60. hely | Szorzatok | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Cseh Klaudia | Kása Zita Falucskai Lilla Perlik Róbert 57 pont | 61. hely | VAGÁNYOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Sándor Ádám | Ruzsinszki Dávid Schmuch Bence Szecskő Ivett 56 pont | 62. hely | "3+1" | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Köhler Tamás | Lozsádi Bence Salfiti Juszef Terényi Dóra 56 pont | 63. hely | kétszerkettő | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Miklós Zsófia | Tóth Benjamin Pozsgay Sára Babos Lilla 54 pont | 64. hely | Számpásztorok | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Chrobák Adrián Márk | Horváth Adriána Csilla Iványi László Máté Molnár Kristóf 54 pont | 65. hely | Tantusz | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Gyarmati Marcell | Hoffer Péter Rényi Kitti Kiss-Szemán Bertalan 53 pont | 66. hely | Árpádschule4a | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bakos Dávid | Farkas Helka Kerekes Vince Varga Szabina 53 pont | 66. hely | JÁRKÁLÓ AGYAK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Karakas Barnabás | Herczog András Bertalan Márton Nagy Imre 53 pont | 68. hely | Árpádschule4b | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bánkuti Bianka | Móga Bernadett Nagy Gabriella Schinoge Petra 51 pont | 69. hely | BODZAVIRÁG | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Németh Marcell | Hőgye Nikolett Laczai Kamilla Sinka Fruzsina 51 pont | 70. hely | Zdadok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Forgó Zoltán | Rédei Donát Mozol Kristóf Zsida László 50 pont | 71. hely | Matek United | Hermann Ottó Általános iskola | Budapest XXII. Bartha Előd | Kovács Beatrix Tasnádi-Tulogdi Mátyás Tóth Raymond 50 pont | 72. hely | Rózsaszín párduc | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Schuch Barnabás | Szabó Eszter Sztankovics Brigitta Füzi Tímea 48 pont | 73. hely | Agyzsenik | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Eimann Milos | Elinger Samu Grossman Márton Terner Tamás 48 pont | 73. hely | QI | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Tell Márk | Bódis Ábel Ludányi Kristóf Írás Mátyás 48 pont | 75. hely | Rébuszok | Rózsakerti Általános Iskola | Budapest XXII. Tóth Alexandra | Korda Viktória Mohilla Kristóf Kapitány Angéla 47 pont | 75. hely | Sapkák | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Katona Csenge | Hann Zsuzsanna Szénásy Zsófia Tóth Stella Zita 47 pont | 77. hely | BALAMBÉR | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Katona Máté | Killi Gábor Hargitai Gergely Vámi Cintia 46 pont | 77. hely | Pengék | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Mészáros Attila | Szalai András Takács Gergely Tóth Márk 46 pont | 79. hely | Profik | Talento-ház AMI | Budapest XI. Kovács Dóra | Kovács Kolos Attila Mosonyi Martin Szabó Benedek 45 pont | 80. hely | Matekrókák | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kardos Nóra | Krämer Krisztofer Takács Anna Szalay Kristóf 45 pont | 80. hely | RTL klub | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Trombitás Tamás | Jobbágy Benedek Krikus Karina Kiss Júlia 45 pont | 82. hely | IQ | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Antal Dóra | Révész Tamás Mályusz Attila Molnár Barnabás 44 pont | 83. hely | Rakéta | Rogers Iskola | Budapest XI. Krenner Nadin | Monostori Anna Papp Kristóf 42 pont | 84. hely | Árpádschule4c | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Ferenczi Dorka | Horváth Cintia Sebestyén Tímea Szotta Viktória 41 pont | 85. hely | Kisbajnokok | Kolonics György Általános Iskola | Budapest XXII. Dani András | Dani Péter Nyári Merse Márton Roland 40 pont | 86. hely | Kis villámok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Horváth zsolt | Simkovics Katalin Árvai Máté Vass Bertalan 37 pont | 87. hely | Zéró | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Varga Marcell | Goda Áron Kállai Júlia Ternovics Dóra 34 pont | 88. hely | Thalész | Hermann Ottó Általános iskola | Budapest XXII. Kontor Balázs | Róka Károly Tasi Csenge Váradi Nóra 31 pont | 89. hely | Számvadászok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Balog Ádám | Kocsis Gergő De Jáger Roland Fábián Gergely 31 pont | 90. hely | TUDOROK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Igali Zsonbor | Bartha Richárd Vu Minh Hoang Jakoby Viktor 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kis Tudósok | Talento-ház AMI | Budapest XI. Kovács Áron | Kovács Benedek Kovács Zsófia Tamás Bence 139 pont | 2. hely | Gamma | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Zsófia | Al-Farman Petra Imre Ábris Molnár Benedek 129 pont | 3. hely | Matek Bt | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Csébfalvi Anna | Labán Roland Marosffy Bálint Tóth Ádám 126 pont | 4. hely | Törtetők | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Hinár Bence | Morassi Dávid Vincze Mátyás Zéman Levente 124 pont | 5. hely | Delta | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Hermann Péter | Rapp Vera Kurucz Daniella Kovács Petra 117 pont | 6. hely | Sakk-matt | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Bosits Balázs | Fehérvári Marcell Masek Gergely Meznerics Emma 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kis Gauss | Talento-ház AMI | Budapest XI. Bilal Szelim | Kovács Marcell Medvegy Anna Zsiborás Zalán 114 pont | 8. hely | Ötödikes 4-es | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Kozma Gergely | Stróbl Dániel Szabadhegy Dániel Komáromi Kende 104 pont | 9. hely | Aranynégyes | Budapesti Német Ált. Isk. és Gimn. (Deutsche Schule Budapest) | Budapest XII. Benkó Sándor | Howard Trisha Kovács Jonatán Veszelák Borbála 103 pont | 10. hely | Sirályok | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bálint Patrik | Cervenak Márton Hőnich Csongor Laczkó Gergely 102 pont | 11. hely | Malacka | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Gyürke Regina | Jávor Ádám Józsa-Lisztes Laura Zajtai Viktória 102 pont | 12. hely | E=mc^2 | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Róth Benjamin | Draskovics András Bácskai-Nagy Barnabás Sztrókay Balázs 101 pont | 13. hely | Szupercsokik | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Dudar Lili | Torma Borbála Takács Tamás Menyhért Júlia 100 pont | 14. hely | Négyzetek | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Bruckner Máté | Junghausz Gergő Pham Van Vinh Szűcs Anna 100 pont | 15. hely | Aphrodite | Rogers Iskola | Budapest XI. Jinda Borbála | Szőke Orsolya Terényi Lili Dobrádi Lilla 99 pont | 16. hely | Tökfilkók | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Pricz Márton | Móró Márton Balázs Sámuel Fotyék Tihamér 98 pont | 17. hely | Kis Da-Vincik | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Molnár Levente | Varga Bonifác Mátrai Bence Boros Marcell 98 pont | 18. hely | Plüssmackók | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Gaál Edina | Gede Andris Pekkala Erik Rozsnyói Péter 97 pont | 19. hely | Sivatagi kengurú | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Nagy Szonja | Móró Júlia Tóth Enikő Sára Wochna Eszter 94 pont | 20. hely | Egyremegy | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Schrotti Ágota | Boros Tímea Fülöp Dániel Paha Bálint 91 pont | 21. hely | Tökmindegy | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Dudás Kristóf | Fernezelyi Simon Pollner Barnabás Vásárhelyi Máté 91 pont | 22. hely | Kiszámolók | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kósa Kíra | Nedró Nikolett Reicher Luca Szikszay Dorottya 90 pont | 23. hely | 3 az 1 hez | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Rimek Adrienn | Szilágyi Hanna Nguyen Thi Mozol Gábor 90 pont | 24. hely | Dotyi II. | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Fésü Dorottya | Ajtony Anna Bődey Júlia Lestyán Réka 89 pont | 25. hely | SZÁMOLÓGÉP | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Plavecz Márk | Köteles Bernadett Kozma Luca Kovács Krissztina 89 pont | 26. hely | Húsos palacsinták | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Nagy Dániel | Kontor Márton Pintye Márk Pongrácz Attila 88 pont | 27. hely | Tudorkák | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Pap Szabolcs | Bujtor Bálint Fehér Attila Kovács Csilla 87 pont | 28. hely | Sült holló | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Czira Levente | Sáska Balázs Ónódy Péter Almási Dániel 85 pont | 29. hely | Matekos Kakasok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Frittelli Sofia | Halácsi Balázs Horváth Dominik Papp Alex 85 pont | 30. hely | ÁSZOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Gerencsér Dóra | Tot Mátyás Balogh Szabolcs Ngo Ha Trang Doris 84 pont | 30. hely | Furfangos 4-es | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Dvorzsák Fruzsina | Kádár Anna Magyar Angyalka Nemes Réka 84 pont | 32. hely | Szent Ignác | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Csákay Cecília | Nagy Kamilla Sáska Lili Oprea Ovidiu Cristian 82 pont | 33. hely | Matokosok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Beer Dániel | Simon Csaba Barabás András Lackó Lehel 81 pont | 34. hely | Számlopók | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Gödri András | Gremsperger Kata Horváth Enikő Mosoni Anna 81 pont | 35. hely | Pszicho-Paták | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Holló Anna | Vaskó-Fehérváry Virág Tárkányi Flóra Horváth Barnabás 80 pont | 36. hely | Újalmák | Újbudai Alma Mater Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Barta Zsombor | Di Giovanni Blanka Geiszl Nóra Kulcsár Péter 79 pont | 37. hely | Kicsi a bors, de okos | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Antal Péter | Bagi Donát Marosvölgyi György Nagy Botond 79 pont | 38. hely | Matekkukacok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Kovács Kata | Tóth Fanni Frank Sára Golda Péter 78 pont | 38. hely | PéBéeSzÁ | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Barborják Péter | Vida Benedek Márk Sándor Szergej Benedek Unger Ádám 78 pont | 40. hely | Számkirályok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Csonka Julianna | Márki Franciska Horváth Noémi Popa Csenge 78 pont | 41. hely | Zseni csapat | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Karancsi Zsófia | Karancsi Eszter Kövesdi Krisztina Bozsits Anna Maja 78 pont | 42. hely | Négy a nyerő | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Juhász Zsófia | Kondi Krisztina Mátlé Beatrix Zámbori Orsolya 77 pont | 43. hely | Delfinek | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Pál Zsombor | Bognár Bianka Molnár Dóra Vadas Bence 76 pont | 43. hely | Rózsabogarak | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Hóka Iván | Nagy Bálint Palkó Dániel Schieszler Mihály 76 pont | 45. hely | SZÁMKIRÁLY | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Barcsa László | Spacsek Márton Grimm György Kerekes Áron 75 pont | 46. hely | Jégsárkány | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Budapest XI. Posgai Márton | Palásthy Levente Bársony Lili Szelényi Bence 75 pont | 47. hely | Verhető verhetetlenek | Bocskai István Általános Iskola | Budapest XI. Englender Richárd | Kiss Előd Mártonyi Viktória Zrubecz Zsófia 75 pont | 48. hely | SZÁMLOVAGOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kürti Zoltán | Sáfrán Viktor Le Ngoc Tuong Radács Máté 75 pont | 49. hely | Atom-matekosok | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Csizmarik Milán | Ladányi Szandra Laza Szabolcs Nemes Kata 74 pont | 49. hely | Ordító Majmok | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Ben Yami Jotham | Ligeti Bálint Rajaram Gian Prem Tamás Bálint 74 pont | 51. hely | Agytröszt | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Baán Péter | Kiss Levente Roszkop Roland Sisák Pál 73 pont | 52. hely | Budafoki Négyes | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Kiss Soma | Márton Lívia Nagy Emese Vanicsek Richárd 73 pont | 53. hely | Számfalók | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Váradi Noémi | Veress Kata Simon Vivien Holczer Eszter 73 pont | 54. hely | Matek.o.sok | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Tevesz Judit | Vajda Tamás Újfalusi Dóra Schmál Dorina 72 pont | 54. hely | Zöld csigák | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Petik Ábel | Lengyel Miklós Cseh Julianna Thuránszky Alíz 72 pont | 56. hely | Négyzetgyök | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bach András | Bozóki Gergő Parragh Péter Tóth Lilla 71 pont | 57. hely | Végtelen tudás | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Eisrich Adrián | Felker Márk Magyar Arnold Menyhárt Regina 70 pont | 58. hely | Farkasok | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Derényi Áron | Kubanek Richárd Suhajda Olivér Uhljár Gergely 69 pont | 59. hely | Varázskocka | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Banzragch Uchral | Hága Norbert Séllei Máté Szabó Roland 68 pont | 60. hely | Lema | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. El Lahib Erik | Farkas Márk Goth Alex Rózsavölgyi Levente 68 pont | 61. hely | Háhápépé | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Horváth András | Horváth zsófi Pálvölgyi Eszter Pálvölgyi Bence 67 pont | 62. hely | Alfa | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Zomok Petra | Komáromi Réka Szemenyei Döme Beke Ambrus 65 pont | 62. hely | Matek FGK | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Fórizs Attila | Gáll Attila Gombás Timea Kovács Mihály 65 pont | 62. hely | Számturkászok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Lehel Annamária | Blaskovich Mariann Velkei Zsuzsanna Váczi Mária 65 pont | 65. hely | Észosztók | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Varga Balázs | Haála Kada Rózsa Dani Sólyom Dávid 64 pont | 66. hely | Kész-Ész | Rózsakerti Általános Iskola | Budapest XXII. Fehér Dorina | Kopányi Bálint Puskás Tiffany Zagyva Benedek 64 pont | 67. hely | Babos Cintia | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Babos Cintia | Benesóczky Zsófia Ronkai Anna Somlay Dorottya 63 pont | 68. hely | 4*1 | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Erős Áron | Millavári Áron Mohácsi Júlia Radnai Barnabás 62 pont | 69. hely | Sivatagi Mikulások | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Budapest XI. Milotai Márk | Szelényi Márton Bilau Tímea Sonnevend Eszter 62 pont | 70. hely | Papamike | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Marót Benedek | Komár Bálint Perepelica Kirill Szabó Márk 60 pont | 71. hely | Hupikék törpikék | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Bettina | Katovics Dóra Rappai Rita Simon Vivien 59 pont | 72. hely | Aranyos | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bencz Ádám | Molnár Péter Haris Démien Pásztor Eszter 58 pont | 73. hely | kisokos | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Lakatos Bernát | Mike Rebeka Nagy Kinga Siposs Lili 57 pont | 74. hely | Gyilkos számok | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Dosztán Patrik | Giang Dániel Szabó Richárd Virág Ádám 57 pont | 74. hely | Pendrive | Rogers Iskola | Budapest XI. Czibulka Balázs | Krivácsy Anna Seres Brúnó - 57 pont | 74. hely | SZÁMOLÓGÉPEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Urbán István | Nagy Martin Ferenczy Dániel 57 pont | 77. hely | Keményfejű Gesztenyék | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Benke Luca | Horváth Sára Ladányi Anett Pataki Dóri 56 pont | 78. hely | Tapsi Hapsi | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Andrejcsik Richárd | Rosselet Tara Ladányi Péter Lajkó Máté 56 pont | 79. hely | Logikai szita | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Hollósy Viktor | Kenderesy Lídia Rompos Márton Szemethy Martin 53 pont | 80. hely | Matekosok | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Führinger Olivér | Kásai Balázs Pallos Patrik Talabér Ilona 50 pont | 81. hely | Törtetők | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Szemerey Lili | Pick Alexandra Hüttner Dorina Csanády Anna 50 pont | 82. hely | Béta | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Panágh Zsófi | Németh Péter Griffits Dániel Héder Norbert 49 pont | 83. hely | MATEKZSENIK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Szabó Zsombor | Mizsák Máté Fodor Patrik Dávid Norbert 48 pont | 84. hely | Kétszer kettő néha öt | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Rebeka | László Fruzsina Szabó Hanna Vancskó Anna 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Dream Team 2 | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Cserba Máté | Papp András Fejes Péter Mrázik Tamás 115 pont | 2. hely | Agyilag Zoknik | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Csete András | Ébner Bence Gyetvai Viktor Szabó Fruzsina 110 pont | 3. hely | A számok rabjai | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Albert Eszter | Divényi Anna Leiwolf Mihály Ratkovics Gábor 110 pont | 4. hely | SZÁMOLÓGÉPEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Beke Anita | Mantuano Eszter Némethy Kitti Orosz Marcell 107 pont | 5. hely | Nyuszifül | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Mercédesz | Jencsik Tímea Varga Viktor Paller Nóra 105 pont | 6. hely | Természetes számok | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Michaletzky Tamás | Harsányi Gergely Pályi Patrik Réti Domonkos 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szent László | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Kalabay Márton | Pál Csaba Oláh Sára Ungvári Ildikó 99 pont | 8. hely | Borostyán | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Szűcs Márton | Maricza Katalin Gimesi Marcell Degtyarev Kirill 99 pont | 9. hely | Deltoid(ok) | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. László Dániel | Patthy Ágoston Simó Márton Szabados Dániel 94 pont | 10. hely | Argemadon | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Hőnich Artúr | Erdős Zoltán Walton Ágoston Márku Martin 93 pont | 11. hely | Géniuszok | Újbudai Alma Mater Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Harvey Anna | Mátyás Gergely Szepes András Vargha Dániel 92 pont | 12. hely | Deszkás csajok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Kovács Viola | Sándor Anna Várallyai Nóra Pisák Flóra 91 pont | 13. hely | Okostojások | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Hruby Richárd | Ilcsik Márk Király Ádám Komár Bence 91 pont | 14. hely | Csokibanán | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Hermann Dóra | Jánvári Zsófia Rozgonyi Emma Maradi Panna 89 pont | 15. hely | Teknőc | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ghyczy András | Koós Zsófia Sándli Orsolya Zsiros Levente 88 pont | 16. hely | SZÁMLÁLÓ | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Laczai Veronika | Schődl Nóra Boros Flóra Kisbán Zsófia 87 pont | 17. hely | M a köbön | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Ádány Balázs | Farkas Gergely Szolláth Rita Tengely Viktor 86 pont | 18. hely | Szendvicsek | Talento-ház AMI | Budapest XI. File Jennifer | Kovács Benedek Sánta Mihály Vitanov George 85 pont | 19. hely | Számlovagok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Kiss Rebeka | Mig Balázs Süle.szigeti Bulcsú Walton Mihály 84 pont | 20. hely | Szent Márton 2 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Farkas Bálint | Jankovits Hanna Szkiba Zsófia Zólomy Júlia 83 pont | 21. hely | Kabala koala | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Molnár Eszter | Benics Fanni Geday Gedeon Vízer Kristóf 81 pont | 21. hely | Négyesfogat | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Feller Donát | Király Laura Molnár Krisztina Tóth Laura 81 pont | 23. hely | Huncutkák | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Bartha Gábor | Siklós Olivér Somogyi Balázs Szabó Levente 80 pont | 24. hely | Tripla X | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bodó Kristóf | Molnár Zoltán Nar Tarkan Vida Kornél 80 pont | 25. hely | Gyalog galopp | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Buglyó Emese | Debreczenyi Márton Godányi Tamás Szabó Lili 79 pont | 26. hely | Tűzmadár | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Gazdag Csaba | Malaczkov Antal Kovács Gergely Palojtay Tamás 79 pont | 27. hely | ELTE-s fiúk | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Szabó Dániel | Dános Gábor Rajkó Dávid Gulyás Bence 78 pont | 27. hely | Tigis | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Tóth Gáspár | Fórizs Lehel Keresztes Botond Szabó Ádám 78 pont | 29. hely | Ki a király? | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Al - Jashi Kaled | Benedek Patrik Horváth Ádám Papp Gábor 77 pont | 30. hely | Hugonnai | Hugonnai Vilma Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Emese | Látos Lilla Sábián Balázs Tóbiás Bálint 77 pont | 31. hely | Rotring | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Wild Anett | Winkler Márk Bakos Bence Maruzs Brigitta 75 pont | 32. hely | Napóra | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Berczik Péter | Havasi Gábor Nagyistók Máté Térmeg Anita 75 pont | 33. hely | Alkonyat | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Badovszky Anita | Dobi Viktória Havadtői Emese Tarczali Dorina 74 pont | 34. hely | Maths Team | Talento-ház AMI | Budapest XI. Gulyás Bence | Király Bence Kiss Fruzsina Reska Barnabás 72 pont | 35. hely | Gumimacik | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Budai Tibor | Killy Elizabet Papp Evelin Tolvaj Roland 72 pont | 36. hely | Lúzerek | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Bayer Bence | Horváth Bendegúz Csizy Balázs Kasza Bence 72 pont | 37. hely | Pro-matekosok | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Bertalan Márk | Kozma István Németh Bálint Varga Zsolt 72 pont | 38. hely | Csak csajok | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Fehér Barbara | Mátrai Anna Nagy Gabriella Nyéki Szilvia 71 pont | 39. hely | Négyzetrács | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Gehér Panna | Megyesi Tamara Novák Csilla Rapszky Gabriella 70 pont | 40. hely | Szent Márton 1 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Dzsida Gergely | Havas-Volczer Xavér Perlik Boldizsár Tóth Ábris 68 pont | 41. hely | Matek zsenik | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Kis Nóra | Monostori Gergely Szabó Luca Tóth Máté 67 pont | 42. hely | Stéberképző Rt | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Antalóczy Levente | Parditka Kristóf Pintér Kálmán Fenyősi Zoltán 67 pont | 43. hely | Észbontók | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Sáfrán Boglárka | Csákvári Anna Szabó Viktor Schneider Réka 66 pont | 43. hely | MATEKMANÓK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Jakab Anikó | Szűcs Emőke Weis Olivér Szilágyi Ferenc 66 pont | 43. hely | Professzorok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Simon Kristóf | Smidelik Márk Szemenyei Adrián Kovács Vincze 66 pont | 46. hely | Szárnyaló számolók | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Balázs Álmos | Dobos Boglárka Kovács Eszter Lukács Orsolya 65 pont | 47. hely | Mínusz IQ-sokk | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Mihály Krisztina | Jassó Gergely Klung Máté Komorowicz Zsuzsanna 64 pont | 48. hely | Számszellemek | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Czoma Flóra | Gerencsér Anna Orosz Orsolya Simon Viktória 63 pont | 49. hely | Faktoriális | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Babics Borbála | Kézdy Borbála Nemessányi Cecília Szurdi Panna 62 pont | 49. hely | Family Guy fun | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Vágó Soma | Halász Dániel Sipos András Pintér Ádám Zsolt 62 pont | 51. hely | Dm | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Schubert Mátyás | Tremmel Dávid - - 61 pont | 52. hely | Ászok | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Bajusz Gyöngyike | Halász Karolina Samu Tünde Tábori Zsófia 61 pont | 52. hely | Menyus | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Kuslits Kata Rebeka | Mayer Johanna Manda Fodor Krisztina Tóth Viktória 61 pont | 52. hely | Rózsaszín párducok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Balogh Boglár | Dezső Vivien Jaubert Daphné 61 pont | 55. hely | Ész a negyediken | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Joó Péter | Gyöngyössy Éva Támba Bence Vekety Robin 60 pont | 55. hely | Imrések | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Fekete Ákos | Vész Márton Hernády Sára Schmutz Virág 60 pont | 55. hely | TELEMANÓK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Yousif Zarki Ádil | Czunyi Luca Pohly Melánia Karsai Nikolett 60 pont | 55. hely | Zsebibabák | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Grebanar Andrea | Ferenczi Fanni Kósa Kincső Máté Dalma 60 pont | 59. hely | Matek angyalai | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Demeter Dóra | Kovács Ágnes Oláh Tímea Reu Viktória 57 pont | 60. hely | Rombuszok | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Dudás Viktória | Romvári Márton Varga Berta Vereckei Bálint 56 pont | 61. hely | ZSENIKK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Szalai Szabolcs | Nagy Leonetta Garcia Elisabeth Vasas Júlia 55 pont | 62. hely | Királylányok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Rákóczi Dalma | Silip Zsófi Pálos Veronika Pásztor Petra 54 pont | 63. hely | Sünik | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Horváth Ábel | Tóth Anna Horváth Eszter Horváth István 54 pont | 63. hely | Villám csapat | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Medek Noémi | Rozgonyi Réka Nagy Alexandra Pavelka Dávid 54 pont | 65. hely | Dobókockák | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Csiszer Csenge | Kiss Fruzsina Rigó Fanni Gáspár Adrienn 52 pont | 66. hely | Agysejtek | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Cserkuti Áron | Gál Vilmos Pálfy Viktória Valentiny Andor 49 pont | 67. hely | Number girls | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Benczik Viktória | Füzesi Dominika Rozsnyói Réka Schrankó Stella 47 pont | 68. hely | OKOSOKK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Nguyen Van Phu | Sályi Gábor Rozner Emese Matos Szonja 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pascal háromszög 4 | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Felsmann Dániel | Dudits Álmos Tass Botond Simonyi Dániel 101 pont | 2. hely | PS 7 | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Czékus Fülöp | Kováts Levente Máttyus Loránd Schőn Balázs 99 pont | 3. hely | Pockányűző | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Márton | Molnár Anna Nemes Johanna Vincze Balázs 98 pont | 4. hely | Számördögök | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Burony Norbert | Gaál Norbert Mokos Dániel Stempler Dávid 96 pont | 5. hely | 2X2 | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Sándor Anna | Tasi Zsófia Abonyi Ákos Zhon Cseng 93 pont | 5. hely | Álmos | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Dóra | Steer Ádám Tary Patricia Tóth Eszter 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Az ördögi számok halmaza | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Major Gergely | Olajos Zsombor Paksicza Dániel Szentes Kristóf 84 pont | 7. hely | CUNCÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kelemen Veronika | Blandl Emma Szabó Blanka Németh Fanni 84 pont | 9. hely | Egy meg három | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bornemisza Balázs | Graffi Sarah Babos Tamás Reiter Róbert 82 pont | 9. hely | Rémes Négyes | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Balla-Somogyi Csaba | Svantek Dominika Szíjj Attila Újkéri Anna 82 pont | 11. hely | Csendestársak | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Kövér Máté | Köblös Dávid Pálmai Levente Richter Bence 78 pont | 11. hely | Kosoketam | Lágymányosi Általános Iskola | Budapest XI. Bosch Anna | Eljeadi Bertalan Márton Ádám Mikó Eszter 78 pont | 11. hely | Számistenek | Budai Sport Általános Iskola | Budapest XI. Arató Ádám | Derényi Dávid Havadi Milán Török Richárd 78 pont | 14. hely | Dobókockák | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kaszás Fanni | Lukács Norbert Purevochir Ori-Ujin Till Zsófia 76 pont | 15. hely | JACKSON FIVE | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Plavecz Norbert | Kaszán Attila Pfeifer Dániel 76 pont | 16. hely | IQ-mínusz | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Árpási Botond | Jordán Lilla Kovács András Mályusz Dominika 73 pont | 17. hely | Wallis küldöttei | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Békés Judit | Cressin Anna Imrefi Ágnes Rónaszéki Anna 72 pont | 18. hely | Matek Rudik | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Clementis Ádám | Ferenczi Zsolt Sipos Barnabás Tóth Gábor 72 pont | 19. hely | Skatulyaelv | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Mohácsi Márk | Rigó Péter Simonyi Balázs Tick Flóra 69 pont | 20. hely | Agóra | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Beneda Piroska | Masek György Palkovics Attila Zilahy Ulisszesz 67 pont | 20. hely | Zugboly | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Bernhardt Bence | Csepreghy Márton Korponai Kristóf Schieszler Máté 67 pont | 22. hely | Neon Négy | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Dén Zsófia | Nyitrai Fruzsina Száraz Lili Tevan Rebeka 67 pont | 23. hely | Bolyai-faló | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Abelovszky Emese | Bátki Soma Hirt Péter Juhász Levente 64 pont | 23. hely | Majmok | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Doszpoth Rebeka | Dosztán Roland Ispán Alexandra Mónus Gyöngyi 64 pont | 23. hely | Mongol futóegerek | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bánkövi Bence | Gábor Tamás Gisz András Kristóf Gergely 64 pont | 26. hely | egyszeregy | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Hámori Gergő | Mihály Klaudia Pávlicz András Varga Edvárd 63 pont | 27. hely | Négy Matek Muskétás | Újbudai Alma Mater Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Ábel Nikolett | Catale Manuel Jantek Dóra Morvay Viktor 62 pont | 28. hely | Fürge ürgék | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Inovay Tamara | Iván Eszter Kiss Boglárka Varga Csongor 61 pont | 28. hely | H1n2-7b | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bolehowszky Barbara | Juhász Lilla Korbuly Kamilla Tóth Dorottya 61 pont | 30. hely | Árpádschule7 | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bajtsy Violetta | Bársony Boglárka Költő Dorottya Szűcs Rebeka 61 pont | 30. hely | Számzsonglőrök | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Apáty Lilla | Pataki Panna Mándoki Olivér Dózsa Tamara 61 pont | 32. hely | A MATEK BIRODALOM NAGYJAI | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Tompa Szilvia | Tölgyesi Olivér Koppányi Márton Kovács Noémi 60 pont | 33. hely | "Mi tudjuk" | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Friedler Henriett | Gál Bianka Nagy Adrienn Torma Tifani 57 pont | 33. hely | Okos tojások | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Márton Dániel | Bánhidi Kornél Ács Zalán Rieb Fanni 57 pont | 35. hely | Diana7 | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Pataki Gábor | Marsai Máté Lipták Márton Major Barnabás 56 pont | 36. hely | IQ-nuku | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bartók Kinga | Stelczer Barnabás Tóth Márton Váradi Kitti 48 pont | 37. hely | Sasok | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Budapest XI. Várhidi Patrik | Bátori Borbála Almási Tünde Ágh Anna 47 pont | 38. hely | Körök | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Bíró Sándor | Győri Benedek Tóth-Salamon Réka Vincze Csaba 46 pont | 39. hely | Túró Rudi | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Budapest XI. Bokor Lívia | Lendvai Flóra Szatmári Vivien Nagy Kristóf 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Lolka és co. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Benyó Barnabás | Burian Lóránt Németh Norbert Tóth Máté 126 pont | 2. hely | Hedvig a bagoly | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Demes Mátyás | Kovács Gergely Markóczy Márk Soós András 111 pont | 3. hely | A csapat | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bognár Bence | Gönczi István Lonkai Kristóf Varga Dávid 108 pont | 4. hely | Körző | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Andróczi Júlia | Juhász Zsófia Memoli Laura Mód Sára 101 pont | 5. hely | Smile a4 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Tóth Orsolya | Sallai Csenge Dam Bernadett Horváth Anna 98 pont | 6. hely | Farkasok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bukovszky Botond | Laczkó Levente Lenky András Sohajda Ábel 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Twilighterek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Maczelka Hédi | Móritz Melinda Polgár Luca Szeghy Boglárka 93 pont | 8. hely | Nekem mindegy! | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Orosz Bence | Szalmásy Ákos Szauer Csilla Tuboly Gabriella 89 pont | 9. hely | Aranyásók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gansperger Gáspár | Kurutz András Szabó András Szokolai Bálint 88 pont | 9. hely | Dinnyék | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Budai Blanka | Kapitány Fanni Nagy Zsófia Szabó Blanka 88 pont | 11. hely | Süti | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Borsi Zsófia | Ferencz Hanna Gyepesi Flóra Vasicza Vera 87 pont | 12. hely | Szent Erzsébet | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Molnár-Gábor Noámi | Tusor Anna Oldal Judit Bolza Alíz 86 pont | 13. hely | Oposszumok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Csernik Gréta | Janzsó Annamária Molnár Judit Rákóczi Henrietta 85 pont | 14. hely | Bird ! | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kenesei Kristóf | Kludák Dániel Mile Flóra Révai Hanna 83 pont | 14. hely | Ez van: Sprite | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kovács Klaudia | Menyhért Dorottya Sápi Boglárka Szendi Vivien 83 pont | 16. hely | 1 x 1 | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bartók Tamás | Domokos András Gyulai Dániel Lendvay Marcell 77 pont | 17. hely | Dominócsoki | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Béres Veronika | Ipacs Diána Jakab Ákos Lükő Annaróza 74 pont | 18. hely | Winner | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Nagy Kristóf | Pásztor Boldizsár Györkös Áron Gémesi Áron 73 pont | 19. hely | Fekete delfin | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kertesy Adrienn | Szabó-Salfay Réka Takács Dóra Vargyay Bendetta 72 pont | 20. hely | Nekem nyóc | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Seres Attila | Lakatos Tádé Lógó Péter Kovácsházi Gergely 67 pont | 21. hely | Anti stréber klub | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Augusztini Krisztián | Gyáfrás Dominik Nász Levente Szabó Benjamin 66 pont | 22. hely | Pingvinkommandó | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Kabella Bálint | Koltai László Mandel Ármin Tóth Bence 64 pont | 23. hely | Tök 8 | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Komorowicz Dávid | Baglyas Győző Szabó Tünde Szabadszállási-Tóbi Nikoletta 63 pont | 24. hely | Szent Flórián | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Bethlenfalvy Péter | Devich Botond Kopácsi Péter Walton Fülöp 62 pont | 25. hely | Vegyes 4es | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Balogh Márk | Clapp Márk Nagy Nóra Tulassay Eszter 60 pont | 26. hely | Prímák | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Bükkerdő Kristóf | Dabóczi Márton Dénes Bálint Várallyai Benedek 53 pont | 27. hely | Number one | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Sárvári Barnabás | Zorkóczy Szilárd Vatamány Atanáz Tóth Márton 52 pont | 28. hely | Számlálók | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. B. Nagy Bence | Hunka Zsombor Galgóczy Tamás Molnár Dániel 50 pont | 29. hely | Jozsó | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bita Alexa | Moldován Bendegúz Sárdi Hanna Tamás Mihály 46 pont | 30. hely | Izék | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Juhász Kata | Pechlof Júlia Pechlof Luca Bakos Zsófia 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy Észlény | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Barbarics Dániel | Kiss Bence Márton Máté Nagy Kadosa 113 pont | 2. hely | "2+2" | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Fodor Brigitta | Holló Csaba Kovács Máté Lukács Eszter 108 pont | 3. hely | KIRÁLYTIGRIS | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bártfai Ádám | Dokupil Bence Pákozdi Kadosa Kerti Kristóf 100 pont | 4. hely | ONLINE | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Németh Ábel | Vörös Péter Nagy Péter Koncsár Balázs 95 pont | 5. hely | PS 8 | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Arendt Eszter | Dauner Ágoston Nyárádi Péter Molnár András 93 pont | 6. hely | CSEHANÓGA | Zugligeti Általános Iskola | Budapest XII. Ludman Hanga | Muzsnai Gabriella Polgár Csenge Zay Nóra 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kapcsos zárójel | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Aninger András | Bakacsi Kristóf Hepke Viola Hegyi Borbála 90 pont | 8. hely | Tetraéder | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Jármai Lajos | Jeges Dániel Kásai Dániel Ódor Csilla 89 pont | 9. hely | Négyzetgyökerek | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Budapest XI. Benkő Gizella | Somogyi Alíz Farkas Gábor Vámos Levente 89 pont | 10. hely | Alfa | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Gerdesits Pál | Sirkó Vivien Kovács Emőd Dudás Gábor 88 pont | 11. hely | Számlovagok | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Veres Sibil | Handzsiev Alexander Fülöp Dávid Madács Ágnes 88 pont | 12. hely | K.O. | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Balázs Emese | Fazekas István Kiss Réka Kiss Tibor 84 pont | 13. hely | NUMBER 1 | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Barabás Laura | Horváth Janka Legány Barnabás Lovass Gábor 83 pont | 14. hely | Fantasztikus 4-es | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kránicz Botond | Szikora Bence Váradi Máté Varga Bence 82 pont | 15. hely | Fineszesek | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Anda Dorottya | Kovács Balázs Menyhárt Kyra Nárai Bálint 82 pont | 16. hely | 1fő+3nő | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Pásztor Pálma | Jáni Zsófia Király Melinda Legány Réka 79 pont | 17. hely | focisták | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Békéssy Róbert | Kurucz Miklós Tuskó Gergely Vértesi-Nagy Dávid 78 pont | 17. hely | Kenny | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Füstös Brigitta | László Balázs Szántó Gergő Varga Ádám 78 pont | 19. hely | Lángelmék | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Dali Krisztián | Szentirmai Fruzsina Szökrön Ágnes Zalatnai Eszter 78 pont | 20. hely | (a+b)(a-b) | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Puskás Gergely | Miklós Mónika Docsa Márton Oláh Döme 74 pont | 21. hely | Árpádschule8 | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Gulyás Kinga | Keresztesi Dalma Kovács Richárd Manz János 73 pont | 22. hely | Nagykópék | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Budapest XI. Fallenbüchel Tamás | Federics Fanni Székely Sylvia Závodny Zoltán 70 pont | 23. hely | Türkisz | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Oláh Márk | Musch Hanna Kiss Dorisz Szedlacsek Zsófia 68 pont | 24. hely | Kockák | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kecskés Bendegúz | Mógor Enikő Szekeres Ádám Szilágyi Kitti 67 pont | 25. hely | MCNYERJÜK | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Apor András | Móricz Tamás Rimele Ronald Tarnay Mátyás 63 pont | 26. hely | Bajnokjelöltek | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Medve Natália | Tauber Áron Kovács Fruzsina Kreiner Bence 63 pont | 27. hely | Koviubi | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Budapest XI. Bedics Anna | Borza Zsófia Nagy Ádám Takács Gabriella 60 pont | 28. hely | Soproni Ász-ok | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Cilingir Kerim | Fekete Máté Györök Márk Varga Zsolt 57 pont | 29. hely | Gyilkos számok | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Bokor Erika | Kopasz Dóra Lukács Adrienn Toldi Anita 56 pont | 30. hely | egypontegy | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bokányi Gergely Márton | Radványi Balázs Tamás Bálint Tessényi Ármin 55 pont | 31. hely | Előd | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Minkova Martina | Kenéz Attila Kovács Kinga Mongontuul Ogi 52 pont | 32. hely | Diana8 | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Stolnicki Júlia | Koronczy Gergely Bobál Gergely Wakszmann Gergely 48 pont | 33. hely | 6-alma-sok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Koppány Bence | Nemes Ádám Rebrus Bendegúz Tringer Zsófia 45 pont | 34. hely | Törtetők | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Radnai Rudolf | Kovács Gergő Gárdonyi Vivien Erdei Győző 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Elsö csapaT | Deutsche Schule Budapest | Budapest XII. Mayer Bettina | Templi Dóra Ferenczi András Tolnai Norbert 114 pont | 2. hely | Diophantosok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Willing Ádám | Szőnyegi Petra Szabó Márk Bíró Zsófia 111 pont | 3. hely | Dream team | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Oláh Márton | Zaymus Gábor Molnár Szabolcs Blaskovich Bence 109 pont | 4. hely | (Frank)Einstein | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ilosvai Dániel | Mitnyik Levente Nagy Zsolt Strifler Kristóf 109 pont | 5. hely | Relatív prímek | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Somlói Tamás | Balogh Norbert Sevella Márton Faragó Endre 104 pont | 6. hely | Szorzás | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Csikós Eszter | Füzi Ágota Gyarmathy Szilvia Szentpáli Anna 103 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mit tudom én | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bíró Boldizsár | Filep Aaron Knébel Miklós Takátsy János 97 pont | 8. hely | Sörlovagok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Simon Márton | Hajtman Alfréd Hilt Bendegúz Ungvári Álmos 83 pont | 9. hely | Betonkeverők | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Dános Péter | Elődi Márton Keszthelyi Dávid Lakatos Péter 83 pont | 10. hely | Order of the Phoenix | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Bernáth Ádám | Grossmann Erika Kurucz Kinga Varga Ádám 81 pont | 11. hely | Olaffalo | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bärnkopf Anna | Gulácsi Orsolya Herein Fanni Tóth Luca 80 pont | 12. hely | Einstein boys | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Ember János | Gombás Vince Mórász András Valet Barnabás 79 pont | 12. hely | Tobozwetélkedő | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Hegedűs Márton | Limbek Soma Markó Ábel Szőllősi Máté 79 pont | 14. hely | Horgasfejű Galandférgek | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Seller Károly | Bencze Balázs Olexa József Qiao Viktor 78 pont | 15. hely | Zero | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Bisztriczky Bence | Necz Kinga Nyírő Balázs Szentkuti Péter 77 pont | 16. hely | Ametiszt | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Pogány Ádám | Berényi Andor Oláh Petra Maricza Péter 72 pont | 17. hely | Anoním | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Bús Bianka | Jancza Vivien Mayer Tamás Suba Gábor 72 pont | 18. hely | MTTM | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Csott Kata | Drajkó Lili Miha Dominika Veér Zsófia 69 pont | 18. hely | Teremtés | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Guller Imre | Horváth Gergely Pethes Ágoston Petik Barnabás 69 pont | 20. hely | Parabola | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Kőrösi László | Machula Gábor Misák Ferdinánd Oláh András 64 pont | 21. hely | Division | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Hock Brigitta | Kiss Vámosi Brigitta Lieber Alíz Tankó Eszter 64 pont | 22. hely | Fasírt | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Dohovits Ágnes | Laczkó Anna Póké Beáta Polacsek Zsófia 59 pont | 23. hely | Kacsák | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Lázár Viktória | Léber Alexa Szommer Zsófia Erdős Balázs 58 pont | 24. hely | Kornél | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Babos Szilárd | Darvas Máté Kováts Kornél Pál Zsolt 48 pont | 25. hely | Keksz | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Hermándy-Berencz Ákos | Henczes Gábor Tass Szaluter Dániel Zaka Norbert 39 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest XI. | Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Tóth Ilona | Budapest XI. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Ellenriederné Molnár Éva | Budapest XI. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Horváth Sarolta | Budapest XI. | Budai Sport Általános Iskola | Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna | Budapest XI. | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Gyarmatiné Kocsis Mária | Budapest XI. | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Pártos Zoltán | Budapest XI. | Don Bosco Katolikus Általános Iskola | Walcz Katalin | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Czentye Kinga | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Krausz Erzsébet | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Saródyné Végh Daniella | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Vadon Tünde | Budapest XI. | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Marton Lajosné | Budapest XI. | Kelenvölgyi Általános Iskola | Kotora Györgyné | Budapest XI. | Kelenvölgyi Általános Iskola | Pap Gáborné | Budapest XI. | Kincskereső Iskola | Pereczes Marianna | Budapest XI. | Lágymányosi Általános Iskola | Cserjésné Kláminger Erika | Budapest XI. | Lágymányosi Általános Iskola | Zobor Ildikó | Budapest XI. | Szent Margit Gimnázium | Szücs Anikó | Budapest XI. | Talento-ház AMI | Szászné Gróf Gabriella | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Bubenik Johanna | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Dr Prőhléné Hehl Éva | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Marosiné Szabó Erika | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Rózsa Katalin | Budapest XII. | Deutsche Schule Budapest | Pénzes Emilia | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Csahóczi Erzsébet | Budapest XII. | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola | Borsos Márta | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Bóta Mária | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Pálfalvi Tímea | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Pápista Eszter | Budapest XII. | Lauder Javne Iskola | Schmittinger Judit | Budapest XII. | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Béres Györgyné | Budapest XII. | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Csanády Gáborné | Budapest XII. | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Nyeste Ferenc | Budapest XII. | Pannónia Sacra Katolikus Általános Iskola | Selmeczy Csilla | Budapest XII. | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Péntek Anita | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Füzfa Orsolya | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Katonáné Cserepes Mária | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Lábóné Kulcsár Alice | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Pálfiné Kovács Erika | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Volf Annamária | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Kunstár Ibolya | Budapest XII. | Zugligeti Általános Iskola | Márialigeti Józsefné | Budapest XXII. | Gádor Általános Iskola | Hegyi Béláné | Budapest XXII. | Hermann Ottó Általános iskola | Szick Irena | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Nagy Emese | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Rakota Ilona | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Romhányi Katalin | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Turgyánné Ignácz Ágnes | |