Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számzsonglőrök | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Fekete Barnabás | Kohán Mátyás Nyári Alexandra Szujó Szonja 84 pont | 2. hely | Villámkovácsok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Alasztics Márton | Gombás Dávid Hartai Ákos Polyák Jakab 56 pont | 3. hely | Számmanók | Vocational Academy | Győr Dudás Attila | Foltányi Kornél Frisch Marcell Nagy Szabolcs 50 pont | 3. hely | Törpokos | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Győr Faggyas Bálint | Jáni Kornél Saly Balázs Vinkovics Máté 50 pont | 5. hely | Turul | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Bakó Simon | Drozdík Csaba Gasztonyi Áron Nagy Máté 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
6. hely | Kismókusok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Győr Búza Boglárka | Kormos Gergely Lukács Virág Scheer Hunor 43 pont | 6. hely | Matekmágusok | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Csépán Georgina | Eged László Gyöngyösi Ádám Lampert Benedek 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Logimatek | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Csuta Ákos | Kapui Nikolett Németh Márton Villányi Soma 129 pont | 2. hely | Einstein | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Barti Nikolett | Csillag Bence Simon Dániel Gábor Sütöri Boglárka 78 pont | 3. hely | Tudor | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Bednarik Marcell | Lukácsi Levente Vajthó Réka Zadravec Liána 73 pont | 4. hely | Rákóczisok | III.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Borbély Boglárka | Pénzváltó Ágnes Skaliczky Lóránt Solymos Tamás 70 pont | 5. hely | Matekosok | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Cserjés Krisztina | Erdős Csenge Kéri Regina Réthi Bence 58 pont | 6. hely | Matekzsenik | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Balázs Fanni | Szakács Viktória Tóth Rinaldó Varga Vivien 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kisokosok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Benkó Petra | Gottlieb Kira Herk Violetta Zámolyi Laura 50 pont | 8. hely | Villám matekosok | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Bóta Dalma | Kaiser Donna Maár Alexandra Zalka Mónika 36 pont | 9. hely | Napmadár | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Hegyi Damján Domokos | Körmendi Szilárd Németh Mátyás Szegedi Zsófia 27 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ászok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Grósz Benedek | Schajermann Ákos Szollár Balázs Tóth László 107 pont | 2. hely | Üvegtigrisek | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Böjthe Nikolett | Hartványi Eszter Huszár Lili Sütöri Nikolett 106 pont | 3. hely | Villám lajhárok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Győrik Dorka | Kovacsics Kata Péntek-Strausz Kamilla Szász Maja 105 pont | 4. hely | Lángelmék | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Böröcz Krisztián | Káldy Kristóf Nagy Ákos Zalka Bogáta 97 pont | 5. hely | Kosár csapat | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Czinger Jákob | Madár Bence Mészáros Kristóf Takács Barnabás 94 pont | 6. hely | Magunk | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bajnóczky Anett | Farkas Réka Hermann Ramóna Lázár Liliána 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Girls | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Hajdár Máté | Mészáros Panna Somody Júlia Tamás Orsi 82 pont | 8. hely | Pöttöm Pannák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Horváth Panna | Karcagi-Mészáros Adél Nagy Krisztina Péter-Márton Kincső 77 pont | 9. hely | Királygárda | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Győrik Marcell | Posta Attila Saly Máté Márkus Roland 76 pont | 10. hely | Matek manók | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Győr Horváth Dalma | Babics Áron Deák Ádám Lajos Nikolett 73 pont | 11. hely | Péterfy-sek | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Dózsa Zsombor | György Levente Jánosa László Kapuszta Leila 63 pont | 12. hely | Vadbanda | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Balogh Ákos | Bene Márkó Károlyi Kata Takács Dominika 63 pont | 13. hely | Fej-számolók | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Botló Andrea | Horváth Adrienn Rémai Gábor Szakács Eszter 55 pont | 14. hely | Remek-elek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Farkas Levente | Havasi Gergő Nagy Máté Szabó Zoltán Mátyás 52 pont | 15. hely | Vadmacskák | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Cseh Dorina | Méri Julianna Németh Klaudia Ravazdi Renáta 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szupercsapat | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Farkas Júlia | Ferenczy Gergő Kókai Kristóf Ludvig Ábel 113 pont | 2. hely | Prok a négyzeten | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kovács Eszter | Németh Nikoletta Szabó Lívia Varga Márta 98 pont | 3. hely | Aranycsapat | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Hegedüs Krisztián | Hodossy Bálint Kosár Dániel Molnár Krisztián 87 pont | 3. hely | Logisták | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Pál Balázs | Pércsi Dávid Sárándi Dávid Selyem Róbert 87 pont | 5. hely | Hegymászók | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Győrffy Sebő | Hőbör Viktor Pusztai Dóra Streicher Bálint 84 pont | 6. hely | Kakaós csigák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csentei Boglárka | Csikai Csenge Sárközi Péter Sőnfeld Álmos 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Öveges utódai | Öveges József Általános Iskola | Pér Baranyai Bianka | Kele Dávid Szabó Réka Szilágyi Patrik 71 pont | 8. hely | Törpillák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Babos Réka | Nesztor Anna Németh Eliza Varga Dóra 71 pont | 9. hely | Pengék | Általános Iskola | Hegykő Zalaváry Bence | Kóczán Balázs Menyhárt Martin Poór Botond 70 pont | 10. hely | Csúcsratörők | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Berta Máté | Csoma Dominika Kövér Barnabás Sinkó Luca 69 pont | 11. hely | 2x2 néha 6.b | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Borbás Bence | Kalmár Martin Lukács Zoltán Rittenbacher Anita 67 pont | 12. hely | Livercommandó | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Győr Gyöngyösi Eszter | Kálmán Péter Kovács Evelin Pap Regina 65 pont | 13. hely | Bátrak | Szent István Király Általános Iskola | Bőny Baracskai Noémi | Molnár Bence Molnár Krisztofer Őri Ottó Milán 63 pont | 14. hely | Rejtjelek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Cox Dora | Forgács Fanni Gelencsér Antónia Pődör Ramóna 59 pont | 15. hely | Célkereszt | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Győr Horváth Ármin | Markotányos Bence Matkovits Vera Wéber Martin 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tökmind-egy | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Gombik Dániel | Herk Dániel Kotroczó Patrik Tóth Gábor 92 pont | 2. hely | Sportkockák | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Győr Borbély Bence | Suga Anett Szabó Nikolett Zolnai Gergő 72 pont | 3. hely | Négyzetgyökerek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Csikós Endre | Kozák Ádám Schreiner Gergő Sedivi Roland 68 pont | 4. hely | Szamabelle | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Győr Bozzai Benjamin | Bordas Sergice Viorel Maráczi Marcell Szele Leonárd 60 pont | 5. hely | Négyszögek | Dr Batthyány-Strattmann László Általános Iskola | Dunakiliti Dertyina Tamás | Kiss Patrícia Markó Bettina Zubán Kinga 59 pont | 6. hely | Tudorkák | Általános Iskola | Hegykő Erdősi Regina | Farkas Bianka Raffay Júlia Andó Vivien 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tündérek | Timaffy László Pedagógiai Központ | Hédervár Fövényesi Petra | Poloviczer Fanni Darázs Regina Bogár Mário 44 pont | 8. hely | Okos négyes | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Goda Rebeka | Papp Veronika Zámolyi Krisztina Zilahi-Szabó Viktória 43 pont | 9. hely | Százasok | Általános Iskola | Hegykő Kishegyi Mátyás | Horváth Barna Horváth Benjamin Raszipovits Zsombor 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A Csapat | Révai Miklós Gimnázium | Győr Lados Csaba | Nagy Gergely Pénzes Martin Villám Kristóf 110 pont | 2. hely | Komlplex számok halmaza | Révai Miklós Gimnázium | Győr Hoffman Gábor | Horváth Gábor Kocsár Máté Kovács Dániel 87 pont | 3. hely | Bad boys | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gősy Dániel | Varga Benjamin Varga Marcell - 87 pont | 4. hely | Gorgonzola | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Antali Zsófia | Bede Laura Jánoki Fanni Rendi Katalin 86 pont | 5. hely | Csokis fánkok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Baksa Boglárka | Balogh Gabriella Boda Csenge Kóbor Frida 84 pont | 5. hely | Smiley Snoopy | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Nagy Dominika | Németh Kitti Szabó Blanka Szabó Veronika 84 pont | 5. hely | Sün | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Berecki Szonja | Hatvani Viktória Koch Péter Komlós Boldizsár 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Janik az utcából | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Aller Imre | Koch Róbert Póta Sarolta Sárándi Johanna 80 pont | 9. hely | Bitumen beton | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Mikolasek András | Nagy Zsombor Vámos Gábor Vörös Kristóf 79 pont | 10. hely | C a négyzeten | Révai Miklós Gimnázium | Győr Ágoston Hunor | Bóka Adrienn Dobóczy Csilla Eszenyi Fanni 77 pont | 11. hely | Barbie girls | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Paulics Lilla | Ponty Dominika Lilik Virág Gunther Júlia 64 pont | 12. hely | Párizs | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Grill Dániel | Gerbert Ana Catherina Ihász Nóra Őri Fanni 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős "Jóbarátok" | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Hitter Eszter | Nemes Regina Németh Péter Spissich Boglárka 93 pont | 2. hely | Mórás Tudorkák | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Győr Gotterhalt Szabina | Niederhoffer Árpád Sipák Barbara Szabó Zsófia 85 pont | 3. hely | Bűvös négyzet | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Csonka Dávid | Győrik Petra Huszthy Fanni Pongrácz Anna 75 pont | 4. hely | Számlovagok | Széchenyi István Körzeti Általános Iskola | Csorna Horváth Róbert | Kovács Attila Rácz Máté Selyem Zsolt 68 pont | 5. hely | GyökERrek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Cox Peter | Kassai Szilvia Nagy András Váczi Fruzsina 66 pont | 6. hely | Maestro | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Becze Róbert | Fazekas Martina Szalay Dávid Szarka Fanni 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 2x2 néha 5 | Általános Iskola | Hegykő Balázs Péter | Ratatics Bálint Zsirai Máté Kóczán Kristóf 60 pont | 8. hely | Nagymenők | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Győr Daczi Dániel | Juhász Kristóf Matkovits Katalin Varga Bálint 56 pont | 9. hely | Csoki | Timaffy László Pedagógiai Központ | Hédervár Szalai Péter | Knoll Dévald Györkös Szabolcs Tálosi Gréta 54 pont | 9. hely | Matek mogulok | Dr Batthyány-Strattmann László Általános Iskola | Dunakiliti Galambos Pál | Kiss Regina Szelle Bernadett Szentkirály Csaba 54 pont | 9. hely | Számkirályok | Dr Batthyány-Strattmann László Általános Iskola | Dunakiliti Buga Kálmán | Rigó Tamás Szebeni Dávid Varga Martin 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Taurus | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Orbán Tímea | Sütöri Kitti Szabó Bence Tóth Bálint 121 pont | 2. hely | P.Sz.N.K. | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Khaut Kristóf | Németh Gergely Palasics Peggi Szabó Krisztina 115 pont | 3. hely | Don paralelepipidon | Kossuth Lajos Gimnázium | Mosonmagyaróvár Bekő Mária | Horváth Réka Kónya Krisztián Munka Márton 97 pont | 4. hely | Szelid iskolások | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Máté András | Mócsy Ádám Stipkovits Tamás Tóth Laura 96 pont | 5. hely | Logikások | Révai Miklós Gimnázium | Győr Csóka Boglárka | Hegyi Fanni Kovács Zsófia Margl Rebeka 93 pont | 6. hely | Géza | Révai Miklós Gimnázium | Győr Likár Viktor | Pataky Márton Solymos Balázs Villányi Bálint 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyerő négyes | Révai Miklós Gimnázium | Győr Babics Mátyás | Horváth Bence Horváth Levente Légrádi Gergely 87 pont | 8. hely | Géniuszok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Konozi Bence | Pintér Ákos Rezsőfi Aliz Varga Dániel 81 pont | 9. hely | Támadó repülő mókusok | Révai Miklós Gimnázium | Győr Majnik Zsófia | Molnár Noémi Tóth Regina Weisz Viktória 80 pont | 10. hely | Portékák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Anghelyi Szimonetta | Kovács Barbara Scheibelhoffer Liza Szalai Soma 75 pont | 11. hely | Agy a köbön | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bella Dávid | Benkó Luca Borbély Ágnes Egyházy László 72 pont | 12. hely | Szupercsillag harcosok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gede Martin | Háromszéki Bence Horváth Levente Jámbor Tamás 43 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csorna | Széchenyi István Körzeti Általános Iskola | Kozma Józsefné | Dunakiliti | Dr Batthyány-Strattmann László Általános Iskola | Mikus Sándorné | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Berta Erika | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Bodó Genovéva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Dömötörné Horváth Erzsébet | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Krupits Mária | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Nikházy Lászlóné | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Öllős Éva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Poóczáné Kecskeméty Szilvia | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Ritzinger lajos | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Sulyokné Jancsó Judit | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Takács Éva | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Bán Zsoltné | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Gombásné Marosvölgyi Anita | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Kollár Dalma | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Samodai Margit | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Vargáné Kutasi Lívia | Győr | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Bujdosó Márta | Győr | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Stelczer Csabáné | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Andorházi Anna | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kolonicsné Tóth Zsuzsanna | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Láng Rita | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Somosfalviné Fehér Gabriella | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Árki Tamás | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Csete Lajos | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Sántha Noémi | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Zábrádiné Schmierer Emília | Győr | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Dudás Sándorné | Győr | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Pingiczerné Gőcze Éva | Győr | Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános- és Középiskola | Vácziné Wirgha Anikó | Győr | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Luttenberger Gyöngyi | Győr | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium | Zoltainé Gesztesi Katalin | Győr | Vocational Academy | Németh Krisztina | Győrújbarát | III.Rákóczi Ferenc ÁMK | Pintérné Kántor Bernadett | Hegykő | Általános Iskola | Baumgartner Anna | Mezőörs | Magyar Műhely ÁMK | Dányi-Hegyi Diána | Mosonmagyaróvár | Kossuth Lajos Gimnázium | Józsáné Purgai Csilla | Mosonmagyaróvár | Kossuth Lajos Gimnázium | Leskó Ágnes | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Bednarikné Vizkeleti Beáta | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Laposáné Nagy Aranka | |