Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A nyerő négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Halász Loránd | Urbancsok Evelin Sarkadi-Nagy Petra Szilágyi Anna 82 pont | 2. hely | B.B.B. | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Dávid Levente Máté | Engi Dömös Horváth Bálint Bendegúz Kovács-Deák Zsombor 71 pont | 3. hely | Dalnokok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Geretovszky Anna | Széll Anna Weisz Máté Weisz Viktória 68 pont | 4. hely | SZÁMTUDÓSOK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Pásztor Gergő | Pintér Anna Kúsz Odett Mák Bence 66 pont | 5. hely | Manók | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Mucsi Tamás | Stefula Máté Szanda Márton Vincze Lilla 63 pont | 6. hely | Sárkányok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Balassa Tamás | Bárány Szabolcs Kuspi Levente Somogyi Áron 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Barcelona | Orczy István Általános Iskola | Szeged Balog Balázs | Fazekas István Richárd Péter Gellért Tímár Zsombor 60 pont | 8. hely | Számvarázslók | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Láng Béla | Posgay Ákos Réthi Patrícia Szőri Virág 60 pont | 9. hely | Baglyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bogyó Bence | Frajsták Raul Kádár Győző Tóth Bence 59 pont | 10. hely | ZÉNÓ | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Bánfi Dóra | Kovács Zénó Rébék Richárd Zsoldos Viktor 58 pont | 11. hely | Számzsonglőrök | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Lóki Roland | Sajgó Anna Béni Dóra Kocsis Benedek 57 pont | 12. hely | MATEK MANÓK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Tilimpás Laura | Galgóczki Zoltán Börcsök Polli Madrászki Bence 57 pont | 13. hely | Okosok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bertus Iván | Gut Zsombor Kovács Bence X 56 pont | 14. hely | AGYASCSAPAT | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Csiky Gergő | Hacker Zsófi Károlyi Laura Dénes Dominika 56 pont | 15. hely | Négyen egütt-nyerünk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bagi Kristóf | Molnár Emese Páger Gréta Potocska Tamás 55 pont | 16. hely | Matek Kígyók | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Mendei Barna | Molnár Márton Sarnyai Domokos Szegedi Zsuzsanna 51 pont | 17. hely | Vegyes négyes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Halasy László | Misku Tamás Lajos Szabó László Ferencz Benedek 50 pont | 18. hely | Okos Manók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Panna | Fekete Tamás Tolnai Milán Varga Levente 48 pont | 19. hely | Arany Sasok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Paplogó Marcell | Regényi Örs Szász Marcell Ulrich Botond 47 pont | 20. hely | matek-fejek | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Kovács Mánuel | Engi Gábor Martin Barnabás Grácin Mirkó 45 pont | 21. hely | SZÁMZSENIK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Fejes Regina | Tóth Krisztina Kurai Kevin Bencze Dorina 45 pont | 22. hely | Gyilkos Számok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Boa Bence | Eszenyi Kitti Halasi Blanka Tóth Marcell 44 pont | 23. hely | Édes négyes | Jerney János Általános Iskola | Szeged Dávid Patrik | kalapács Ferenc Marcell Nagy-Berta Emma Varga Ádám 43 pont | 24. hely | Fejtörő Manók | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Peckham Júlia | Bódi Krisztina Balogh Hanna Deluchi Míra 43 pont | 24. hely | Szimba | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Juhász Máté | Tóth Balázs Schindler Péter Kiri Gergő 43 pont | 26. hely | Ügyes négyes | Jerney János Általános Iskola | Szeged Atlasz Viola | Bálint Bence Gyömbér Ákos Kosik Levente 37 pont | 27. hely | Agyafúrt matematikusok | Ének-zenei Általános Iskola | Csongrád Bori Nándor | Kovács Sándor Szabó Márk Szín Patrik 36 pont | 28. hely | Okoskák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Attila | Bognár Patrik Imre Viola Molnár Olivér 36 pont | 29. hely | Matek Mókusok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Kukovecz Ákos | Nagy Dániel Balogh Dávid Juhász András 34 pont | 30. hely | Okos négyes | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bánhidy Jázmin Anna | Borbély Regina Fehétói Zsolt Ferenc Király Normann 31 pont | 31. hely | 100*100 | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Annus Endre | Papp Dániel Papp Péter Papp Sándor 29 pont | 32. hely | Harcikutyák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Horányi Virág | Keresztury Hanna Tráser Miklós László Tráser Nándor Zoltán 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számzsenik | Németh László Gimnázium és Általános Iskola | Hódmezővásárhely Kovács Ádám | László Alexa Pálma Molnár Sára Vékony Ákos 72 pont | 2. hely | Sólyom 2000 | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bindics Boldizsár | Hódács Flóra Mátyás Fanni Simon Zsófia 66 pont | 3. hely | Tigrisek | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Pataki Petra | Elekes Kristóf Hansel Botond Tarján Márk 65 pont | 4. hely | X-menők | Jerney János Általános Iskola | Szeged Gyuris Gergő | Julinek István Mravik Fanni Tajti Sándor 64 pont | 5. hely | BAGLYOK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Langó Patrik | Marshall Tamás Gábor Pipis Panna Suba Evelin 62 pont | 6. hely | Számkirályok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Lustyik Máté | Kun-Szabó Regina Kovács Szabolcs Bertus Tamara 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Géniusz | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Héjja Bence | Oláh Kende Simonffy László Szilágyi Lóránd 56 pont | 8. hely | Matek Démonok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Hajdú Botond | Kereszty Lóránd Lakatos Attila Szilassi Ábel 55 pont | 9. hely | Matek csajok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bővíz Anna Bella | Meleg Flóra Schüszler Janka Tóth Laura 55 pont | 9. hely | Szám-manók | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Cseh Laura | Jáksó Emese Vajka Vivien Varga Bálint 55 pont | 9. hely | Számbűvölők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Beke Csanád | Bíró Bence Held Bence Kondor Kristóf 55 pont | 12. hely | Titkos klub | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Izsó Lilla | Jaszenovics Rita Pap Johanna - 55 pont | 13. hely | SZÁMVÁMPÍROK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dénes Dorka | Dobos Donát Attila Giba Ádám Marsi Tamás István 54 pont | 14. hely | 4 kis Einstein | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Németh Alexandra | Czirok Szabolcs Papp Ádám Vass Gábor 53 pont | 15. hely | Tudorka | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Huszár Szabina | Presztóczki Natália Varga Viktória Vörös Béla 52 pont | 16. hely | Ördögök és boszorkányok | Jerney János Általános Iskola | Szeged Csizmadia Krisztina | Dékány Ádám Gyémánt Elizabet Oroszi Levente 51 pont | 17. hely | Számkommandósok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Kiss Tamás | Kurai Antal Szabó Kitti Vajka Petra 50 pont | 18. hely | Nike | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Duda Máté | Kiss Sára László Hunor Szögi Teodóra 49 pont | 18. hely | Törpök | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Borbás Dzsenifer | Földesi Gerda Kandó Dorottya Kiss Patrícia 49 pont | 20. hely | Számvadászok | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Hidvégi Bence | Mucsi Mária Szőri Vajk Zádori Zsolt 48 pont | 21. hely | Tudorkák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Lili | Bittó Anna Fritsch Zsófia Köteles Bettina 47 pont | 22. hely | Kisokosok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Cseh Bianka | Korda Lilla Tóth Emese Zita Török Máté 47 pont | 23. hely | "Matek zsenik" | Koszta József Általános Iskola | Szentes Berki Endre | Kollár László Sarusi Kiss László Szalánczy Eszter 46 pont | 24. hely | Számmanók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Andrikó Anett | Csepcsényi Szimonetta Szabó Fiametta 46 pont | 25. hely | XYZ | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Arató Máté | Máté Márk Tóth Ákos Sándor Zámbó Levente 46 pont | 26. hely | Okoskák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Jani Bence | Tóth Máté Varga Martin Varga Máté 45 pont | 27. hely | CsaDaBáDá | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bús Csaba | Fodor Bálint Kővágó Dávid Nagy Darinka 44 pont | 28. hely | "Matek guruk" | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kormányos Márk | Orgona Gergő Szabó Benjamin Szemerédi Gergő 44 pont | 29. hely | SZÁMKUKACOK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Igaz Henrietta | Juhász Anna Juhász Dóra Kajári Ádám 43 pont | 30. hely | "Kockafejek" | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bozóki Petra | Csobánczi Szabolcs Győri Anna Remzső Rebeka 43 pont | 31. hely | A kis matematikusok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csóka Erik | Győri Bertalan Lakos Marcell Lengyel Simon 43 pont | 31. hely | SZÁMPILLANGÓK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Barta Boglárka Zsófia | Bárdos Laura Gréta Mészáros Dorottya Pólya Anna 43 pont | 33. hely | Agyasok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Ambruzs Erik | Lhotsky Alex Sipos Zoltán Tóth Martin 42 pont | 33. hely | Terminátorok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balla Bálint | Kis Botond Lengyel Áron Pápai Balázs 42 pont | 35. hely | SZÁMBAGLYOK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dinnyés Eszter | Ghimici Alex Gábor Kiss Balázs Vörös János 42 pont | 35. hely | Ufók | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Anna | Csapó Dorka Sass Tábita Szép Violetta 42 pont | 37. hely | 666 | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Lakatos Csenge | Szeredi András Zoltán Váradi Melinda Verasztó Rajmund 41 pont | 38. hely | Sasok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bartos Bálint | Fenyővári Zsolt Herke Kornél Szabó Eliot 40 pont | 39. hely | MATEK BAJNOKOK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bagaméri Ádám | Deák Kristóf Juhász István Tamás Nagy Emese Dominika 38 pont | 40. hely | Aranybaglyok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Kiss Rita Boglárka | Gunics Viktor András Herczeg Zoltán Igor Csete Balázs 21 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okostojások | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Grácin Ibolya | Kasza Csongor Scheibl Rabán Ótott Péter 83 pont | 2. hely | Avengers | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bugya Dávid | Dallos Dániel Mészáros Zsolt Papp Dorián 77 pont | 3. hely | Szentesi számkirálynők | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Dimák Stella | Bátor Violetta Czesznak Dóra Szili Nóra 73 pont | 4. hely | Észunió | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Szabados Barnabás | Paksi Bence Piti Alexandra Kürti Péter 72 pont | 5. hely | Matekos vitézek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Gyulai-Nagy Dániel | Király Sándor Szekeres Tibor Thury Attila 71 pont | 6. hely | BGRG matek szörnyei | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Halasi Vanda | Váronyi Kamilla Fekete Janka Sipos Csanád 66 pont | 6. hely | Matek-okosok | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Varga Alexandra | Szabó Balázs Pörneki Ádám Bagi Roland 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | TUDÓSKÁK | József Attila Gimnázium | Makó Varga Kristóf | Szécsényi Nándor Szűcs Dániel Trauer János 64 pont | 9. hely | Matekkommandó | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Berezvai Zsombor | Badó Ádám Török Tamás Fazekas Levente 64 pont | 10. hely | Számkirályok | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Krizsán Beatrix | Ábrahám-Tandari Gerda Xu Dávid Gao Fanni 60 pont | 11. hely | Mateklányok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Farkas Eszter Abigél | Hadobás Rebeka Párizs Fanni Szűcs Eszter Noémi 59 pont | 12. hely | Négy Muskétás | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Horváth Péter | Szegedi Ákos Farkas Dániel Tráser Mihály 58 pont | 12. hely | Nonstop | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Domokos Márton K. Kiss Zsombor Sasvári Péter 58 pont | 14. hely | Kis Einsteinek | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Teleki Béla | Vándor Norbert Mátó Réka Bak Veronika 58 pont | 15. hely | JAGÖTÖS | József Attila Gimnázium | Makó Gajda Norman | Hevesi Leila Lakita Bettina Rácz Krisztina 58 pont | 16. hely | Gurasáva | Gregor József Általános Iskola | Szeged Gulácsi Zsombor Lajos | Rajnai Tamás János Sándor Bettina Varga Csenge 56 pont | 17. hely | Jó fejek | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Kardos Bálint | Koszta Kincső Kubatovics Kata Nagy Balázs 55 pont | 18. hely | Nescafe 4 in 1 | Koszta József Általános Iskola | Szentes Fekete-Nagy Tamara | Boros Gábor Sántha Balázs Szabó Judit 54 pont | 19. hely | Matek Gyíkok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Czakó Kálmán | Hegedűs Gyula Kecskeméti Márk x 53 pont | 20. hely | Aranyoskák | Jerney János Általános Iskola | Szeged Figura Brigitta | Gyuris Nikolett Márta Klaudia Retkes Janka 52 pont | 21. hely | Számkirály | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Berkes Péter | Fejes Bori Jaksa Zsolt Sütő Máté 51 pont | 22. hely | Pumák | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Kardos Botond | Harcsa-Pintér Noémi Szűcs Eszter Hegedüs Anna Ilona 50 pont | 23. hely | Észcápák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bucin Félix | Graur Bence Kovács Bálint Löffler Levente 50 pont | 24. hely | Négyes mérleg | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Hajós Noémi | Krucsó Zsófia Tamási Máté Ficsor Tamás 49 pont | 25. hely | A tudás gyökerei | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Benedek | Glatz Tamás Riesing József Somodi Máté 49 pont | 25. hely | Csipet csapat | Orczy István Általános Iskola | Szeged Kassai Réka | Nagymihály Petra Szabó Dániel Szénási Barnabás 49 pont | 25. hely | Ügyes négyes | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Csizmazia Réka | Dévai Virág Stachó Vivien Weszely Regina 49 pont | 28. hely | Kajasport | Orczy István Általános Iskola | Szeged Szélpál Attila | Tapodi Anita Tóth József Zsiga Kata 46 pont | 29. hely | Vitaminok | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Rozs Ádám | Kálmán Felícia Takács Adrienn Faragó-Mészáros Réka 46 pont | 30. hely | Kockázatosak | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Badó András | Fürtön Bence Rudisch Boglárka Veres Henrietta 45 pont | 30. hely | Okos Baglyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Pálus Rajmund | Gálfi Csenge Gáspár Ádám Rácz Noémi 45 pont | 32. hely | Négyek | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Borsi Dominik | Tapodi Fruzsina Sashegyi Zsolt Mészáros Tibor 44 pont | 33. hely | Polihisztor | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Beszédes Balázs | Törőcsik Roland Kóczán Kristóf Csák Laura 44 pont | 34. hely | "A" minősítés | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bárány Bence | Bezdán István Szirmai Áron Vályi Blanka 43 pont | 35. hely | Nagy fiúk | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Bindics Botond | Maksa Gergő Papp Dávid Szegfű András László 43 pont | 36. hely | Fantasztikus négyes | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Balog Milán | Gábor Bence Kovács Olivér Papp Ákos 43 pont | 37. hely | 100 fillér | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Kovács Ákos | Kovács Ádám Törjék Ádám Kecskeméti Bence 41 pont | 38. hely | Kisokosok | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Molnár Dóra | Narozsnik Nikolett Szalóky Bence Mikuska Tamás 40 pont | 39. hely | Tigrisek | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Ördögh András | Trója János Kalmár Katalin Török Rajmund 39 pont | 40. hely | Kertvárosi Katicák | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Balázs Boglárka | Szabó Csenge Szanda Réka Stiffner Borbála 39 pont | 41. hely | Kabala | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Ménesi Karola | Nagy Nóra Sára Németh Kíra Gabriella Rácz Angelika 38 pont | 42. hely | Minimatek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bodor Balázs | Czagány Máté Frankó Tamás Hajrán Amanda 38 pont | 43. hely | Ügyes négyes fiúk | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Árva András | Dobra Tamás Levente Fábián Gergő Reisz József 37 pont | 44. hely | 4s-halmaz | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Dobó Regina | Sztankovics Vivien Varga Brenda Pásztai Edina 37 pont | 45. hely | Csibészek | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bánfi Kristóf | Berta Efraim Csongrádi Dávid Simon Gábor 36 pont | 45. hely | IQ kommandó | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Bányai Viktor | Fazekas Márk Gajda Márkó Gyüre Levente 36 pont | 47. hely | 007 | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Szemendi Máté | Kiss Bendegúz Fazekas György Kiss Bence 35 pont | 48. hely | 5. csapat | SZKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Halápi Károly Bence | Magyar Molli Siskovics Amanda Szabó Bálint 32 pont | 49. hely | Király Számok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Füsti Gábor | Horeftos Alexa Turányi Norbert X 32 pont | 50. hely | A 4 farkas | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Beretka Annamária | Maczelka Diána Horváth Luca Horváth Dóra 29 pont | 50. hely | Matekzsenik | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bernáth Attila | Dömötör Krisztofer Horváth-Varga Georgina Péter Annamária Katinka 29 pont | 52. hely | Matek mumusok | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Kondorosi Gréta | Tóth Brigitta - - 26 pont | 53. hely | Nyerőnégyes | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balogh Martin | Hortobágyi Zalán Keresztúri Anna Tápai Dániel 23 pont | 53. hely | Retkesnégyes | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Faragó Tamás | Forrai Áron Kertai András Kispál Dávid 23 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matokosok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Vágó Ákos | Sarnyai Benedek Lajkó Kálmán Kovács Kristóf 128 pont | 2. hely | Végtelenben találkozunk! | Koszta József Általános Iskola | Szentes Horeftos Leon | Makai Lajos Nagy Odett Szegi Bogát 112 pont | 3. hely | Bólyais farkasok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Lévai László | Nagy Benjamin Pekárik János Sisák Donát 108 pont | 4. hely | Alfák | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Kovalovszki Balázs | Rácz Boróka Zsóka Páli Petra Jenei Zoltán 106 pont | 5. hely | Arany csapat | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Hansel Soma | Kovács András László Radics Levente Daniel Savanya Ferenc Béla 105 pont | 6. hely | 6. csapat | SZKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Bolváry Réka | Chen Péter Csúri Alexandra Sima Emese Cseperke 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hata | Jerney János Általános Iskola | Szeged Gyuris Bence | Hajas Tamás Koza Attila Nagy Martin 96 pont | 8. hely | Villámmatek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Gyenes Péter | Gyenes Tamás Nagy Ádám Szász Anna 95 pont | 9. hely | Számmanók | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Domokos Dávid | Fejes Máté Gera Dóra Kajári Dániel 94 pont | 10. hely | Három + egy | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Miron Dániel | Szél Andor Papdi Gergő Daróczi Gergő 92 pont | 11. hely | Zoknik | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Pintér Dóra | Magó Boróka Grácin Edit Dóda Boglárka 90 pont | 12. hely | 4 grácia | Koszta József Általános Iskola | Szentes Faragó Petra | Gugolya Vanda Mészáros Adrienn Rózsa Kata 90 pont | 13. hely | LÁNGELMÉK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Kóczián Szilárd | Sirokmán Zoltán Tenczer Tamás Viktor Varga Noé 84 pont | 14. hely | Csapat | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Árvai Balázs | Korom-Vellás Bálint Lukács Domokos Szögi Balázs 83 pont | 15. hely | Jótanácsok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Békési Gergő | Hegedűs Bercel Köteles Krisztián Sass Dávid 82 pont | 16. hely | A négy Bólyai | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Bozó Álmos | Forró Kristóf Kőszegi Máté Szanda Zsolt 82 pont | 17. hely | Tabán-team | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Szeged Berényi Bálint | Cseh Kristóf Puskás Tamás Szabó Márk 81 pont | 18. hely | Hófehérke és a 3 törpe | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay István Bogdán | Halász Ákos Sarusi -Kis Benedek Tolnay Kyra 81 pont | 18. hely | Rókus6 | Rókusi Általános Iskola | Szeged Kovács Gergő | Tímár Veronika Kiss László Csorba Zsóka 81 pont | 20. hely | Számol-ászok | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Borsos Éva | Babrián Bence Szűcs Dezső Szűcs Norbert 81 pont | 21. hely | Számlovagok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Kenéz Viktor | Faragó Nikolett Molnár István Varga Barbara 81 pont | 22. hely | Gregokosok | Gregor József Általános Iskola | Szeged Fekete Csilla Antónia | Horváth Tibor Rácz-Fodor Alexandra Vanda Wang Denis 78 pont | 23. hely | R2d2 | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Antal Ádám | Csonka Zoltán Langane Dominik Nagy Viktória 74 pont | 24. hely | Lúzer FC | Orczy István Általános Iskola | Szeged Félegyházi Máté | Francia László Makra Zsolt Nógrádi Dénes 72 pont | 25. hely | Ötlet | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Apjok Kitti | Busa Boglárka Szalma Hédi Szél Evelin 69 pont | 26. hely | Karolina | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Balogh Dénes | Dabis Máté Kamasz Tamás Tóth Sára 68 pont | 27. hely | Királyok | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Kordás Kristóf | Papp Benedek Tisza Olivér Vincze László 67 pont | 28. hely | Okoskod6sz! | Koszta József Általános Iskola | Szentes Elefánti Emma | Makai Edit Pólya Zsolt Szikszai Imre 67 pont | 29. hely | Tudorok | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Török Regina | Ördög Dorka Simon Ágnes Takács Diána 67 pont | 30. hely | Örökzöldek | Arany János Általános Iskola | Szeged Csabai Bálint | Somosi Sára Szivák Márk Varró Tamás 65 pont | 31. hely | Rombusz | Koszta József Általános Iskola | Szentes Járó Ádám | Lantos Angéla Deák Dóra Kapusi Réka 64 pont | 32. hely | Villámnégyes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Gombos Melitta | Balla Petra Kiss Réka Szőke Anna 63 pont | 33. hely | Ifjú géniuszok tanócai | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Gyukics Norbert | Szunyogh Zsanett Bálint Péter Zakar Barbara 62 pont | 34. hely | Négyzet | Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskolája | Szeged Demeter Szabolcs Imre | Miklós Zsolt Dániel Papdi Martin Tóth Ádám 62 pont | 35. hely | A nyertesek | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Kurucsai András | Kovács Raul Bakai Dániel Erdődi Ádám 58 pont | 36. hely | Matek zsenik | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Erhardt Nikolett | Lajkó Bence Gulyás-Kis Anna Gerlefelvi-Nagy Orsolya 58 pont | 37. hely | Szorzótábla | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Csaian Milán Eduárd | Kardos Ákos Kardos Tamás Szántó Bíbor 57 pont | 38. hely | 6ványozottak | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Barát János | Kolompár Bettina Mihály Bettina Nagy-György Szimonetta 55 pont | 38. hely | Ötlethalmaz | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Ráfi Balázs | Nagy Levente Kovács Joel Számel Krisztina 55 pont | 40. hely | MATEKOSOKOSOK | Koszta József Általános Iskola | Szentes Király Máté | Mihály Dénes Potocska Lujza Szekeres Luca 54 pont | 41. hely | CSÚCSFEJEK | Koszta József Általános Iskola | Szentes Fodor Diána | Sipos Fatima Szabó József Zsíros Frank 53 pont | 41. hely | Matekosok | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Mikó Dániel | Arany Márk Bence - - 53 pont | 43. hely | Osztag | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balla Bernadett | Jóri Endre Rojik Áron Vidu Veronika 52 pont | 44. hely | BAJNOKOK | Koszta József Általános Iskola | Szentes Litovszky Roland | Molnár Hajnalka Papp Viktória Varga Mátyás 49 pont | 44. hely | Sasszem | Jerney János Általános Iskola | Szeged Ádám Sára | Fődi Ákos Lászka Gergő Ördögh Vanessza 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hal6atlan | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Balla Tihamér | Kálmán Ferenc Kocsis-Savanya Miklós Mucsi Mihály 102 pont | 2. hely | Pont Az | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bakai Balázs | Gruber Kornél Locskai Béla Pipis Bence 87 pont | 3. hely | Omegák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Kiss László | Juhász Martin Gali Eszter Molnár Réka 85 pont | 4. hely | Csikósok | Gregor József Általános Iskola | Szeged Schimpl Viktória Judit | Török Szilvia Varga Krisztina Varga Petra 82 pont | 5. hely | Négyzetgyökerek | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Bereczki Ádám | Berta Martin Lajkó Ferenc Sántha Péter 77 pont | 6. hely | Teknősök | Orczy István Általános Iskola | Szeged Lajkó Róbert | Nagygyörgy Bence Németh Máté Ottlik Márk 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Göncölszekér | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Hajós Ferenc | Szabó Levente Szécsényi Endre Zentai Álmos 68 pont | 7. hely | Négyen lányok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Bencsik Lilla | Bodnár Janka Iványi Ingrid Tompa Viktória 68 pont | 9. hely | 3+1 | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Farkas Fanni Fruzsina | Hargitai Réka Makra Viktória Puskás Róbert 67 pont | 9. hely | Genusok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Sebesi Petra | Szabics Bence Szőke Ivett X 67 pont | 9. hely | Tizedestörp | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Mátyus Blanka | Meleg Vanda Racskó Anna Vályi Adél 67 pont | 12. hely | Glaccc | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balogh András | Forrai Benedek Hollós Tamás Lakatos Bence 64 pont | 12. hely | Príma prímek | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Haddad Sabrina | Markó Rebeka Vidács Dániel Wolf Márk 64 pont | 14. hely | Fiúkák | Jerney János Általános Iskola | Szeged Árendás Péter | Csipak Balázs Pesti Norbert Sós Levente 63 pont | 15. hely | Agyafúrt számolgatók | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Skorka Bence | Bacsa Tamás Bartók Mónika Vörösváczki Viktória 61 pont | 16. hely | Okosok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bereczki Bence | Kánvási Tamás Vecseri Bence Zoó Zoltán 60 pont | 16. hely | Porcicák | Orczy István Általános Iskola | Szeged Dudás Fanni | Kovács Natália Újfalusi Evelin Veres Anna 60 pont | 18. hely | 2x2 néha 5 | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Délei Ákos | Glatz Péter Karnok Máté Molnár Rebeka 59 pont | 18. hely | Csontikák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Darabos Vanessza | Grecsó Zsófia Sípos Elmíra Virágos Lia 59 pont | 20. hely | Bűvöskék | Koszta József Általános Iskola | Szentes István Márk | Mácsai Dániel Nagy Henriett Rác Diána 56 pont | 20. hely | K-négyzet | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Kondorosi Nándor | Kósa Balázs - - 56 pont | 22. hely | Megamatematikusok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Fehérvári Simon | Ocskó Anna Pável Vivien Törőcsik Károly Konrád 55 pont | 22. hely | Sziporkák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Korom Krisztina | Madácsy Hanna Pölös Martin Szabó Dániel 55 pont | 24. hely | Gauss family | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bognár Brigitta | Gémes Zoltán Imre Rebeka Rippa Ákos 50 pont | 25. hely | Leánykák | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bozsák Bozsóka | Czékus Melinda Czöndör Márta Hodács Vivien 47 pont | 25. hely | Tetramorf | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Ármán Gergő | Balajthy Lilla Márton Ágnes Szalai Lujza 47 pont | 27. hely | Kockák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Mihály Kinga | Nacsa Dániel Süket Richárd Tóth Balázs 46 pont | 28. hely | Nagy matematikusok | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Babos Nikolett | Mihálffy Adrienn Réthi Barnabás Török Anett 41 pont | 29. hely | Közös többszörös | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Diós Dóra | Janek Anetta Kádár Tamás Tóth Botond 39 pont | 30. hely | Tetra | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Ónodi Kinga | Dégi Bence Piri Kitti Szentesi Alexszandra 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős RMG Matek | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Gyulai-Nagy Szuzina | Regős Krisztina Széles Katalin Csonka Attila 103 pont | 2. hely | Kockások | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Cseri Gitta | Nagyistók Edit Szabó Anett 80 pont | 3. hely | Tarantula | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Lajkó Ágoston | Racs Ákos Urbán Dávid Németh Zita 76 pont | 3. hely | Zorró avagy az egész számok halmaza | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Viharos Loránd Ottó | Kovács-Deák Dániel Harangozó Márk Oláh Tamás 76 pont | 5. hely | Tornádó | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Németh Marcell | Kohlmann Dániel Sípos Bence M. Tóth Márton 67 pont | 6. hely | Okoskák | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Győrfi Mónika | Netedu Bianca Takács Helga Túri Szilveszter 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kenny | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Bodor Máté | Török Ince Barna Ádám Korsós Dániel 58 pont | 8. hely | Einsteinek | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Karsai Rózsa | Kiss Kinga Sári Franciska Újházi Júlia 57 pont | 9. hely | Corpuskulák | József Attila Gimnázium | Makó Békési Bella | Naár Írisz Barbara Vass Eszter Orosz Levente 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négyzetgyök-16 | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Berényi Balázs | Csercsinszki Bence Kálmán Réka Kóczán Dániel 115 pont | 2. hely | Csúcsok | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Szeged Török Ivett | Birkás Balázs Vaskó Bence Batári Dávid 102 pont | 3. hely | Túlokosok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Gera Nándor | Gruber Balázs Sáfár Péter Szirbik Bence 93 pont | 4. hely | Rókus8 | Rókusi Általános Iskola | Szeged Ács Sára | Gombos András Végh Bianka Mayer Balázs 93 pont | 4. hely | TEAMWORK | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bezdány Dániel | Csuka Bonita Zsófia Qian Lívia Simon Dávid 93 pont | 6. hely | Kispályások | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bérczesi Zsombor | Gergely Zsolt Koncz Péter Varga Bence 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | X a negyediken | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Barczánfalvi Gábor | Bocsik Balázs Kerekes Kristóf Nagy Gergely 87 pont | 8. hely | Prímák | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Szeged Király Dominika | Béres Bálint Bárdosi Szebasztián Vaskó Gábor 87 pont | 9. hely | Lopakodó Kommandó | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gut Fanni Réka | Katarof Orsolya Ternai Mariann Zelei Melitta Kitti 81 pont | 10. hely | Domatek | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Hedvicsek Anna | Kotogán Klaudia Pap Imre Négyökrű Martin 78 pont | 11. hely | 2X2 Néha 5 | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Zita | Benák Katalin Rudisch Ferenc Tézsla Rebeka 77 pont | 11. hely | Kakukktojás | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Berta Dénes | Hajós Mátyás Ihász István Kaszab Tamás 77 pont | 11. hely | Kopaszbarackok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Csanády Adél | Koltai Gabriella Szécsényi Ágnes Vecseri Dorina 77 pont | 14. hely | Zőccség a köbön | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Dóra | Bán Zsombor Lekeny Janka Lukács Benedek 75 pont | 15. hely | Hexa | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Buknicz Enikő | Borbély Bea Gyöngyösi Martin Inokai Fanni 72 pont | 16. hely | Recip Róka | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Gajda Ámon | Kosara Géza Papp Dániel Pölyhe Máté 71 pont | 17. hely | Proteam | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Balogh Nóra | Dohány Eszter Engi Renáta Porkoláb Gergő 70 pont | 18. hely | Mit tom én? | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Rozs Egon | Börcsök Máté Bozsó Dániel Kocsis György 64 pont | 18. hely | Settenkedők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bartucz Dóra | Lovasi Rézi Maszlag Annamária Németh Dóra 64 pont | 20. hely | Match Girls | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Bálint Alíz | Mígh Bettina Mezei Boglárka Rozsi Brigitta 58 pont | 21. hely | Línea | Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskolája | Szeged Daka Máté | Hajdú Levente Kónya Benedek Vincze Gergő 52 pont | 22. hely | AGIP | Jerney János Általános Iskola | Szeged Berta Eszter | Fődi Zita Saracer Denizhan Szilágyi Ádám 51 pont | 23. hely | FÁBA-Team | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Gyalai Fanni | Sándor Alexandra Erhardt Árpád Kotymán Barbara 50 pont | 24. hely | Dönci és csapata | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Boda Boglárka | Csorba Dániel Fekete Dénes Szép Diána 49 pont | 25. hely | Pascal | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Átyim Dávid | Hodik Viktor Tarjányi Eszter Farkas Krisztián 47 pont | 26. hely | WADO-RYU | Jerney János Általános Iskola | Szeged Csányi Ákos | Kerekes Bence Kondorosi Márta Pauk Adrienn 46 pont | 27. hely | Zsönöszök | Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Zsombó Takács János | Maróti Kristóf Szilágyi Ádám Nyerges Bence 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | Rózsaszín Párduc | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Bálint Karola | Forgó Ilona Jójárt Alexandra Horváth Vanda 100 pont | 2. hely | Bala | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Forgó Martin | Sebők Attila Tábori Balázs Vörös Bence 84 pont | 3. hely | BIGIQTEAM 2.0 | József Attila Gimnázium | Makó Kovács Norbert | Mészáros Máté Papós Ádám Kardos Vivien 67 pont | 4. hely | JAG-OSOK | József Attila Gimnázium | Makó Dán Annamária | Burai Fanni Fekete Dzsennifer Marsi Krisztina 64 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csongrád | Batsányi János Gimnázium | Pappné Hajas Ibolya | Hódmezővásárhely | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Csorba Emese | Hódmezővásárhely | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Nyáry József | Hódmezővásárhely | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Móriczné Kerek Annamária | Hódmezővásárhely | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Muladiné Somogyi Teréz | Hódmezővásárhely | Németh László Gimnázium és Általános Iskola | Mihály Lajosné | Makó | József Attila Gimnázium | Oroszné Kopányi Katalin | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Dr. Geráné Góg Ildikó | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Ratkainé Molnár Zsuzsanna | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Vörösné Hős Erika | Makó | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Körtefái Klára | Mórahalom | Móra Ferenc ÁMK | Szűcs Katalin | Szeged | Béke Utcai Általános Iskola | Baranyi Katalin | Szeged | Béke Utcai Általános Iskola | Hodákné Becsey Marianna | Szeged | Béke Utcai Általános Iskola | Melega Jánosné | Szeged | Gregor József Általános Iskola | Zubán Julianna | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Czékusné Démus Gabriella | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Dobó Imréné | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Lovai Károly | Szeged | Orczy István Általános Iskola | Fodor Csaba | Szeged | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Ábrahám Gábor | Szeged | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Tigyi István | Szeged | Rókusi Általános Iskola | Vincze Hajnalka | Szeged | SZKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Cservákné Krista Mónika | Szeged | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Kerekes Pálné | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Árvainé Libor Ildikó | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Dorka Péterné | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Konfár László | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Soós Edit | Szeged | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Machánné Tatár Rita | Szeged | Tisza-parti Általános Iskola | Molnárné Véber Krisztina | Szeged | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Nyitray Tamásné | Szentes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Baráthné Stefancsik Katalin | Szentes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Horváth József | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Balogh Terézia | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Lucza László | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Olaszné Vincze Gabriella | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Bartók Ágnes | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Papp Mária | |