Észak-Buda | (I., II., III. ker.)
Áldás Utcai Általános Iskola (Süveges-Szabó Marianna) | Veres Péter Gimnázium (Békéssy Szilvia) Aquincum Általános Iskola (Vitézné Szabó Györgyi) Bárczi Géza Általános Iskola (Kardos Tamásné) Baár-Madas Református Gimnázium (Merényi Imre) Pitypang Utcai Általános Iskola (Fodor Éva) Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola (Jáky Adrienn)
|
| Dél-Buda
| (XI., XII., XXII. ker.)
| Szent Margit Gimnázium (Kujbus Attiláné) | Kempelen Farkas Gimnázium (Csébics Anikó) Teleki Blanka Általános Iskola (Várhalmi Ilona) Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola (Borbély Judit) Arany János Általános Iskola és Gimnázium (Antal Erzsébet)
|
| Észak-Pest
| (IV., XIII., XV. ker.)
| Babits Mihály Gimnázium (Földiné Veress Zsuzsanna) | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola (Kovács Judit) Pannónia Általános Iskola (Majorosné Seres Éva) Károlyi István 12 Évfolyamos Általános Iskola és Gimnázium (Csernyánszkyné Nagy Tünde) Kossuth Nevelési-Oktatási Központ (Tófalviné Mógor Ilona)
|
| Kelet-Pest
| (X., XIV., XVI., XVII. ker.)
| Móra Ferenc Általános Iskola XVI. (Dr. Gyopárné Barzsó Margit) | Szent István Gimnázium (Magyar Zsolt) Móra Ferenc Általános Iskola XIV. (Dr. Pattantyúsné Tóth Gyöngyi) ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (Fazakas Ágnes) Batthyány Ilona Általános Iskola (Ondreák Ivett)
|
| Közép-Pest
| (V., VI., VII., VIII. ker.)
| Fasori Evangélikus Gimnázium (Halász Tamás) | ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium (Antal Zoltán) Hild József Általános Iskola (Göggené Somfai Zsuzsa) Fazekas Mihály Főv. Gyak. Általános Iskola és Gimnázium (Jakucs Erika) Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium (Cservenkáné Pál Ilona)
|
| Dél-Pest
| (IX., XVIII., XIX., XX., XXI., XXIII. ker.)
| Lónyai Utcai Református Gimnázium (Polgár Orsolya) | Kandó Téri Általános Iskola (Takács Béláné) Jedlik Ányos Gimnázium (Árváné Doba Mária) Nagy László Általános Iskola és Gimnázium (Brecsokné Kertész Ágnes) |
Bács-Kiskun megye | ||
Szilády Áron Református Gimnázium, Kiskunhalas (Osváth Emese) Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét (Soltészné Almási Ildikó) Református Általános Iskola, Kecskemét (Soltészné Almási Ildikó) Nagyasszonyunk Általános Iskola és Gimnázium, Kalocsa (Korsós Lajosné) Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola, Kunszentmiklós (Czapáry István) | ||
Baranya és Tolna megye | ||
Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs (Englertné Eklics Ibolya) Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Bonyhád (Genczlerné Herczeg Ágota) Általános Iskola, Bóly (Mede Zsoltné) | ||
Békés megye | ||
GYAKI 5. sz. Általános és Sportiskola Tagint., Gyula (Marczis Györgyné) Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba (Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó) Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola, Szarvas (Juhász Istvánné) | ||
Borsod-Abaúj-Zemplén megye | ||
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Sajószentpéter (Kozma László, Kozma Lászlóné) Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Miskolc (Klaj Sándorné) Szerencsi Általános Iskola és AMI, Szerencs (Maczkóné Matlák Julianna) | ||
Csongrád megye | ||
Vedres István Szakközépiskola, Szeged (Udvarhelyiné Béres Irma) Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szeged (Nyitray Tamásné) Koszta József Általános Iskola, Szentes (Balogh Terézia) Makói Általános Iskola, Makó (Dobsa Jánosné) | ||
Fejér megye | ||
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár (Laskó Zoltánné) Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk., Bicske (Tóthné Pósfai Ágnes) Dózsa György Általános Iskola, Dunaújváros (Tóth Györgyné) ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd (Téglás Anita) | ||
Győr-Moson-Sopron megye | ||
Kovács Margit ÁMK, Győr (Palasics Tamásné) Deák Téri Általános Iskola, Sopron (Gergely Zsuzsanna) | ||
Hajdú-Bihar megye | ||
Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény (Weinémer Sándor) Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma, Debrecen (dr. Bajza Istvánné) Csapókerti Általános Iskola, Debrecen (Bardócziné Weinémer Éva) Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló (Vargáné Várszegi Csilla) Bocskai István Általános Iskola, Derecske (Alföldi Zsoltné) | ||
Heves és Nógrád megye | ||
Felsővárosi Általános Iskola, Eger (Dr. Farkas Sándorné) Kálváriaparti Általános és Sportiskola, Gyöngyös (Keresztesné Horváth Andrea) | ||
Jász-Nagykun-Szolnok megye | ||
Bercsényi Miklós Gimnázium, Törökszentmiklós (Tóth Éva) Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Szolnok (Faragóné Szalai Mária) SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény (Pomázi Imréné) | ||
Komárom-Esztergom megye | ||
Vaszary János Általános Iskola, Tata (Gazda-Pusztainé Véber Gabriella) József Attila Általános Iskola, Esztergom (Makovicsné Szabó Mária) Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány (Huma Erzsébet) | ||
Pest megye | ||
Árpád Fejedelem Általános Iskola, Ráckeve (Csizmadia Lajosné) Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs (Guinn Judit) 1. számú Általános Iskola, Budaörs (Rétiné Munkácsi Ágota) Bolyai János Általános Iskola, Érd (Kántor Aranka) Széchenyi István Általános Iskola, Alsónémedi (Vásárhelyiné Nagy Éva) Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós (Herbayné Dudás Éva) Gróf Andrássy Gyula Általános Iskola, Vecsés (Nagy Gyöngyvér) Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda, Cegléd (Nagy Zoltánné) Mátyás Király Általános Iskola, Csömör (Merényi Márta) Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Gödöllő (Szabóné Ekker Éva) Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunakeszi (Csákó Józsefné) Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre (Földiné Koczor Tünde) | ||
Somogy megye | ||
Gróf Széchényi Imre Általános Iskola, Balatonföldvár (Kazsokiné Reinhardt Katalin) Toldi Lakótelepi Általános Iskola és Gimnázium, Kaposvár (Mészárosné Segesdi Zsuzsanna) | ||
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye | ||
Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény (Bíró Éva) | ||
Vas megye | ||
Zrínyi Ilona Általános Iskola, Szombathely (Bartalis Istvánné) | ||
Veszprém megye | ||
Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém (Horváth Szilárdné) Tapolcai Általános Iskola Bárdos Lajos Int., Tapolca (Gyarmati Zoltánné) Fekete I. és Vörösmarty M. Általános Iskola és Gimnázium, Ajka (Török Viola) | ||
Zala megye | ||
Eötvös József Általános Iskola, Zalaegerszeg (Grófné Györkös Valéria) Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa (Erdősné Németh Ágnes) | ||
Kovászna megye (Románia) | ||
Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy (Gödri Judith) |