Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Nyolc híján egy tucat | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros 126
| 103 | (3) 23
| Schneider Lilla, Szmodics Levente, Takács Márton, Hosnyánszki Noémi
| Felkészítő tanár: Kuruczleki Erzsébet
| 2.
| Tudorkák | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 126
| 98 | (3) 28
| Hajós Karina, Kelemen Anna, Németh Máté, Molnár András
| Felkészítő tanár: Róka Judit
| 3.
| Fejtörő 4-es | Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház 119
| 93 | (6) 26
| Bazsik Bence, Kaposi Márton, Békei Dóra, Gombos Gergő
| Felkészítő tanár: Bihercz Lászlóné
| 4.
| matekmanók | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged 117
| 89 | (9) 28
| Hámori Janka, Jászapáti Péter, Kóta Kata, Döme Janka
| Felkészítő tanár: Tánczosné Fullér Ildikó
| 5.
| Furfangosak | Virányos Általános Iskola, Budapest XII. 116
| 90 | (4) 26
| Mosteller Marcus, Somkuti Márton, Kovács Boldizsár, Horváth Ármin
| Felkészítő tanár: Kristóf Enikő
| 6.
| Villámcsapat | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 114
| 90 | (6) 24
| Keleti Domonkos, Márton Kristóf, Sárosi Levente, Zentai Bálint
| Felkészítő tanár: Jedlóczki Berta
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Borotvák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 86
| 86 | (7) -
| Tiszay Dávid, Gerő Botond, Bata Álmos, Szabó Kornél
| Felkészítő tanár: Csiszárné Tarcsi Judit
| 8.
| Villámszámok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola, Budapest IV. 86
| 86 | (0) -
| Kabina Botond, Ilyés Ádám, Molnár Dániel, -
| Felkészítő tanár: Szőczi Márta
| 9.
| Eszes négyes | Rónai Ferenc Tagiskola, Miskolc 85
| 85 | (3) -
| Bársony Panna, Oláh Csenge, Rokonay Szonja, Sághy Áron Tádé
| Felkészítő tanár: Fehér Ernőné
| 10.
| Okos aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 84
| 84 | (12) -
| Csernyánszky Balázs, Illés Nándor, Kapi László, Lengyel Ádám
| Felkészítő tanár: Szarvas Márta
| 11.
| Minimanók | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 84
| 84 | (9) -
| Fekete Zita, Molnár Emese, Mile Dóra Edit, Pollák Szabina
| Felkészítő tanár: Bíró Éva
| 12.
| Kisokosok | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola, Pécs 82
| 82 | (3) -
| Dorn Anna, Fazekas Bálint, Hölbling Botond, Trombitás Karolina
| Felkészítő tanár: dr. Feketéné Antal Alice, Fehér Sarolta
| 13.
| Kicsik | Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. 81
| 81 | (3) -
| Füredi Erik, Jankó Ádám, Horváth Antonia, Győrffy Johanna
| Felkészítő tanár: Vasné Légrády Mariann
| 13.
| Optimus | GYAKI Implom József Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 81
| 81 | (3) -
| Fekete Nóra, Paksi Benedek, Szabó Lenke, Szalai Mátyás
| Felkészítő tanár: Szákné Nagy Ilona
| 15.
| MATEKKALANDOROK | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 78
| 78 | (6) -
| Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila
| Felkészítő tanár: Csepcsányi Éva
| 16.
| Okos Mókusok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 78
| 78 | (3) -
| Balázs Petra, Iván Dóra, Kővágó Zsófia, Nagy Patrícia
| Felkészítő tanár: Majorné Czifrik Lívia
| 17.
| Matek rockerek | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 77
| 77 | (3) -
| Keltai Gabriella, Varga Zoltán, Rosta Dániel Levente, Szlobodnik Zsanett
| Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
| 18.
| Matek-okosok | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 77
| 77 | (0) -
| Ágfay Míra, Gasparics Kata, Szabó Bence, Vári Péter
| Felkészítő tanár: Szentmiklóssy Zsoltné
| 19.
| A KIS IMPOSZTOROK | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 76
| 76 | (4) -
| Varga Pál Patrik, Sándor Péter, Pap Egon, Aglan-Marzouk Omar
| Felkészítő tanár: Fehérné Istóczki Ildikó
| 20.
| A négy nagyokos | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 75
| 75 | (3) -
| Fey Mihály, Székács Benedek, Jakovác Márton, Jancsó Benedek
| Felkészítő tanár: Szabóné Sárközi Márta
| 21.
| Töprengő manók | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 70
| 70 | (12) -
| Ganczer Nándor, Szabó Csenger Márk, Szijjártó Péter, Szűcs Krisztián
| Felkészítő tanár: Müller Jánosné, Palotás Zoltánné, Szabó Lászlóné
| 22.
| Gyors matekosok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger 70
| 70 | (0) -
| Pápai Áron, Kucsma Lehel, Fábián Bálint, Koczka Szófia
| Felkészítő tanár: Jakab Andrea
| 23.
| Aranycsapat | Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. 67
| 67 | (9) -
| Bánszki Balázs, Majercsik Kata, Szunyog Gyöngyvér, Zambelly Soma
| Felkészítő tanár: Gáspárné Csillik Dóra
| 24.
| OkosAsok | Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi 66
| 66 | (1) -
| Gyuricza Ádám, Kovács Noémi, Ladányi Lőrinc, Taraj Márk
| Felkészítő tanár: Mergenthaler Mariann
| 25.
| Logikai 4-es | Keve-Kiserdei Általános Iskola, Budapest III. 64
| 64 | (0) -
| Fatér Petra, Korompay Róza, Korvicska Benedek, Pásztor Benedek
| Felkészítő tanár: Szepesiné Józsa Judit
| 26.
| Tudós Manók | Kovács Margit Általános Művelődési Központ, Győr 61
| 61 | (4) -
| Éhn Dorka, Horváth Emese, Szalay Botond Ákos, Szabó Zita Sára
| Felkészítő tanár: Balog Szilvia
| 27.
| Törpikék | Toponári Tagiskola, Kaposvár 61
| 61 | (0) -
| Újvári Zsombor, Bodó Ákos, Müller Júlia, Galaci Máté
| Felkészítő tanár: Vidákné Ambrus Zsuzsanna
| 28.
| Profi-négyes | Rozgonyi Úti Általános Ikola, Nagykanizsa 42
| 42 | (3) -
| Brünner Mátyás, Kertész Milán, Koczor Csanád, Pécsi Gábor
| Felkészítő tanár: Kovács Józsefné
| 29.
| Bajnokcsapat | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Szolnok 40
| 40 | (0) -
| Berecz Márk, Pintér Bertalan, Juhász Bálint, Szeghalmi Zsombor
| Felkészítő tanár: Dankó Erzsébet
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Téglatestek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola, Budapest III. 167
| 143 | (16) 24
| Beke Csongor, Gyimesi Péter, -, -
| Felkészítő tanár: Sziberné Komjádi Éva
| 2.
| Matekágyúk | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 143
| 119 | (16) 24
| Komáromy Soma, Kocsis Bálint, Hornák Gergő, Jedlovszky Pál
| Felkészítő tanár: Varga Jánosné
| 3.
| Focitudományi Akadémia | Bornemisza Péter Általános Iskola, Budapest XVI. 129
| 106 | (0) 23
| Kós Péter, Papp Balázs, Wittmajer Dávid, Zaszlavik Hanna
| Felkészítő tanár: Diron Eleonóra, Kós Géza
| 4.
| Agyafúrtak | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 122
| 102 | (0) 20
| Gajdos Balázs, Hajkó Bálint, Kálmánczhelyi Dóra, Zemlényi Regina
| Felkészítő tanár: Erdődiné Sándor Katalin, Nagyné Fekete Jolán,Szepesi Istvánné
| 5.
| Dinó | Brassó Utcai Általános Iskola, Budapest XVIII. 114
| 97 | (0) 17
| Büki Balázs , Kálóczi Kristóf , Novák Levente , Sipos Botond
| Felkészítő tanár: Vargáné Gábos Katalin Csomainé Molnár Margit
| 6.
| Matek manók | Zichy Miklós Általános Iskola, Zsámbék 111
| 99 | (16) 12
| Bekes Barnabás, Csótai Enikő, Haupt Márk, Mazug Péter
| Felkészítő tanár: Sallai B. Sándorné, Vanyurné Kovács Rita
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| ÉSZFORGATÓK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét 94
| 94 | (0) -
| Bukor Tamás, Gróf Bence, Mihalik Dániel, Szeverényi Szabolcs
| Felkészítő tanár: Gömöriné Galla Mária
| 7.
| Matek-Csajok | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 94
| 94 | (0) -
| Bíró Anita, Horváth Zsófia, Legény Lili, Szigeti Zsuzsa
| Felkészítő tanár: Hrenkó Lászlóné
| 9.
| Csipet csapat | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 89
| 89 | (0) -
| Gelencsér Gergő, Gergely Péter, Süli Réka, Szabó Dominik
| Felkészítő tanár: Garamszegi Rita
| 10.
| 4 Testőr | Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi 86
| 86 | (0) -
| Dalotti Ágoston, Gulácsi Máté, Kiss Barnabás, Kotmayer Előd
| Felkészítő tanár: Hellner Péterné
| 10.
| Számtan manók | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 86
| 86 | (0) -
| Forczek Dániel Károly, Komáromy Botond, Szobol Zsolt, Tusa Balázs Zoltán
| Felkészítő tanár: Dömötör Veronika
| 12.
| Bolondgombák | GYAKI Implom József Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 85
| 85 | (0) -
| Nicoara Eszter, Szép- Gergely Zsófia, Szaszák Zsuzsa, Vincze Zoltán
| Felkészítő tanár: Medvéné Varga Zsuzsanna, Szabóné Földesi Erika
| 13.
| Észpörgető | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola, Miskolc 84
| 84 | (0) -
| Espán Márton, Gyöngyösi Márk, Katona Áron, Molnár Zsombor
| Felkészítő tanár: Szűcs Anikó, Zajáczné Gulácsi Edit
| 13.
| Matekguruk | Eötvös József Általános Iskola, Zalaegerszeg 84
| 84 | (0) -
| Dömötör Petra, Horváth Petra, Karakai Patrik, Tóth Boglárka
| Felkészítő tanár: Szakonyné Feith Erika
| 13.
| Számerdő | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 84
| 84 | (0) -
| Bakró Csaba, Kubik Dominik, Nguyen Thac Bach, Pálinkás Kristóf
| Felkészítő tanár: Bodorné Nagy Mária
| 16.
| Négy Kicsi Lego | Koszta József Általános Iskola, Szentes 83
| 83 | (16) -
| Halász Loránd, Páger Gréta, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin
| Felkészítő tanár: Olaszné Vincze Gabriella
| 17.
| gönczy4 | Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen-Józsa 82
| 82 | (0) -
| Bőr Richárd, Halász Kristóf, Hogya Mátyás, Póka Lili
| Felkészítő tanár: Ignáth Ildikó, Szabó Éva
| 18.
| Csigavér | Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XIV. 79
| 79 | (0) -
| Diczházi András, Dömötör Máté, Jelinek Dorka, Nagy Czirok Csaba
| Felkészítő tanár: Szántó Zsuzsanna, Németh Gáborné
| 18.
| Tudósok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 79
| 79 | (0) -
| Máthé Kincső, Lázár Bence, Hetyei Kristóf, Zsilák Balázs
| Felkészítő tanár: Borók Beatrix
| 20.
| A 4 szám-ész | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 76
| 76 | (0) -
| Gyöngyössy Ádám, Pataki Ágoston, Szabó Bence, Zoller Norbert
| Felkészítő tanár: Bakó Zsuzsa, Horváthné Sámson Andrea
| 20.
| Villámlogika | Lauder Javne Iskola, Budapest XII. 76
| 76 | (0) -
| Oszkó Máté, Szebenyi Máté, Tardos Tamara, Varga Luca
| Felkészítő tanár: Kőkúti Ágnes, Szekeres Ferenc
| 22.
| Skorpiók | Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár 72
| 72 | (0) -
| Balla Ábel, Göcz Bálint, Rajnics Márton, Vida Róbert
| Felkészítő tanár: Ratkóczy Gáborné
| 23.
| Tudorkák2 | Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola, Karcag 69
| 69 | (0) -
| Czinege Tamás, Czombos István, Darók Illés, Vadász Tímea
| Felkészítő tanár: Némethné Tőkés Éva
| 24.
| Kis csalafinták | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola, Győr 68
| 68 | (9) -
| Markó Gábor , Balázs Zsófi, Kapui Henriett, Takács Gergely
| Felkészítő tanár: Ruppertné Hutás Kinga, Láng Rita, Somosfalviné Fehér Gabriella
| 25.
| Non-stop | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 65
| 65 | (0) -
| Felszeghy Márton, Pató Bálint, Rajkai László, Széplaki Soma
| Felkészítő tanár: Szilvásiné Turzó Ágnes, Herbály Attila
| 26.
| Furfangosok | Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós 62
| 62 | (0) -
| Csípán László, Dorogi Márk, Horváth Csaba, Müller Kristóf Endre
| Felkészítő tanár: Balázs Imréné
| 27.
| Nyertesek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom 60
| 60 | (0) -
| Berényi Szabolcs, Bundschuh Noé, Csányi Milán, Kovács Péter
| Felkészítő tanár: Kovácsné Horváth Beatrix, Varga Tímea
| 28.
| Bölcs Bagoly | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény, Salgótarján 55
| 55 | (0) -
| Barta Levente, Lászlók Áron, Sábián Gergő, László Levente
| Felkészítő tanár: Nagy Istvánné, Diószegi Istvánné
| 29.
| Dienes Valéria | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 54
| 54 | (0) -
| Kirschner Bernadett, Laták Marcell, Porkoláb Ákos, Rittberger András
| Felkészítő tanár: Lenkeiné Várhegyi Éva, Búsné Mikus Franciska
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Okoskodók | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 124
| 101 | (16) 23
| Csabai Mátyás, Márton Dénes, Matolcsi Dávid, Révész Balázs
| Felkészítő tanár: Horváth Gyöngyi, Gyomlainé Petró Éva
| 2.
| LoL | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr 122
| 103 | (16) 19
| Mihalicz Ivett, Werner Júlia, Szász Hanna, Gerlach Gerő
| Felkészítő tanár: Turner László
| 3.
| SzikraParázs | Lauder Javne Iskola, Budapest XII. 119
| 93 | (16) 26
| Dobák Dániel, Koltai Dániel, Stadler Domonkos, Zentai Benedek
| Felkészítő tanár: Márton András, Varga Péter, Kósa Tamás, Szép János
| 4.
| Hajós matek | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 114
| 92 | (16) 22
| Ferenczi Barnabás, Förgeteg Soma, Kerekes Anna, Varga Kristóf
| Felkészítő tanár: Sztanó Zsuzsa
| 5.
| Vuk-5. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK, Nagymányok 107
| 93 | (16) 14
| Feik Johanna, Gungl Brigitta, Ireczky Dániel, Melcher Márk
| Felkészítő tanár: Stallenberger Józsefné
| 6.
| Izbég5 | Izbégi Általános Iskola, Szentendre 103
| 93 | (14) 10
| Jancsó Dorottya 5.c, Rádi Anna 5.c, Horváth Márton 5.c, Kovács Boldizsár 5.a
| Felkészítő tanár: Pluhár Viktória
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| A tudás ördögei | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger 92
| 92 | (16) -
| Bóta Kata, Besenyei Dániel, Pálfy Kíra, Susán Hanna
| Felkészítő tanár: Tóthné Szük Erzsébet
| 8.
| A Herman bajnokai | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 92
| 92 | (10) -
| Balla Bence, Csák Anna, Schupler Bendegúz, Tóth Dávid Simon
| Felkészítő tanár: Kóródi Zoltán
| 9.
| Sziporka | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola, Budapest XI. 91
| 91 | (16) -
| Csala Bálint, Csala Péter, Blaskovics Ákos, Seybold Lívia
| Felkészítő tanár: Fretyánné Kozma Éva
| 10.
| Matek mágusok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 88
| 88 | (14) -
| Varga Bálint Márk, Böcskei Bálint, Garamvölgyi Dániel, Pap Arnold
| Felkészítő tanár: Szabóné Sárközi Márta
| 11.
| Számológépek | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 88
| 88 | (13) -
| Csontos Lilla, Fuisz Gábor, Misik Márton, Radvánszki Fanni
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia, Burian Hana
| 12.
| Izomagyak | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 87
| 87 | (16) -
| Chlebda Inez, Folytek Péter, Keltai Dóra, Ujvári Gergő
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 13.
| Homomatekuszok | Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza 87
| 87 | (13) -
| Róka Zita Lilla, Juhász Maja Lilla, Bán Dániel, Buzga Levente
| Felkészítő tanár: Róka Sándorné, Róka Sándor
| 14.
| G4 | Szent Korona Általános Iskola, Budapest XV. 84
| 84 | (16) -
| Barta Áron, Falvi Péter, Gyömbér Péter, Lozsi Sára
| Felkészítő tanár: Jakab Ágnes
| 15.
| A számok gladiátorai | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 83
| 83 | (11) -
| Kovács Botond, Harrach Bence, Molnár Marcell, Varga Áron
| Felkészítő tanár: Sütheő Cecilia
| 16.
| Agytröszt | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 82
| 82 | (12) -
| Farkas Boglárka, Forján Lilla, Hanzl Lilla, Udud Zsófia
| Felkészítő tanár: Thuróczy Erzsébet
| 17.
| Papírkoptatók | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda, Gödöllő 81
| 81 | (16) -
| Mészáros Bence, Nagy Máté, Papp Bendegúz, Szekeres Bálint
| Felkészítő tanár: Liszkainé Seres Mária
| 18.
| KRZT | Bárczi Géza Általános Iskola, Budapest III. 79
| 79 | (16) -
| Debreczeni Tibor, Huszti Zalán, Maszlovics Krisztián, Takács Roland
| Felkészítő tanár: Kövér Gábor
| 19.
| Fekete rigók | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 79
| 79 | (10) -
| Csizmadia Botond, Farkas Melitta, Fülöp Angéla, Gombkötő Zoltán
| Felkészítő tanár: Nagyné Völgyi Ildikó
| 20.
| Sztárai5 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda, Pécs 78
| 78 | (16) -
| Dékány Barnabás, Gyaraki Ervin, Pátri Eliot, Solymosi Krisztián
| Felkészítő tanár: Solymosi Jánosné
| 21.
| Viereck | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged 78
| 78 | (11) -
| Börcsök Blanka, Tóth Marcell, Szittyai Júlia, Toronyi Gergely
| Felkészítő tanár: Szentendrei Adrienn
| 22.
| Négyszer-ész | GYAKI Implom József Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 69
| 69 | (16) -
| Bozó Anna, Gyepes Rita, Mohamed Shaadi, Molnár István
| Felkészítő tanár: Szabóné Földesi Erika, Gulyás Csaba
| 23.
| Gombok | Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest VI. 69
| 69 | (10) -
| Bezerédy Bendegúz, Kisgyörgy Olivér, Kocsis Gergő, Mohácsi Márton
| Felkészítő tanár: Molnár Gabriella
| 24.
| Matekosok | Petőfi Sándor Általános Iskola, Túrkeve 67
| 67 | (10) -
| Bognár Ádám, Farkas Norbert, Takács Szabolcs, Gyarmati Gréta
| Felkészítő tanár: Bedőné Homoki Márta
| 25.
| Bölcs baglyok | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 65
| 65 | (14) -
| Forczek Bianka, Kasnya Csilla, Müller Éva, Simon Alexandra
| Felkészítő tanár: Kiss Zita, Nagyné Mészáros Beáta
| 26.
| Gumimacik | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda 63
| 63 | (16) -
| Birta Szilárd, Bartha Katalin, Antal Róbert, Ferencz Evelin
| Felkészítő tanár: Szabó Anna-Mária
| 27.
| Csillagok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény, Püspökladány 62
| 62 | (14) -
| Bordás Dóra, Horváth Petra, Kis- Simonka Zsóka, Sass Boglárka
| Felkészítő tanár: Tóth Bálintné
| 27.
| Kommandósok | Illyés Gyula Általános Iskola, Hévíz 62
| 62 | (14) -
| Horváth Dávid, Mózer Bence, Mózer Dániel, Rónaky Richárd
| Felkészítő tanár: Molnárné Kőcs Zsuzsa
| 29.
| Mindentudók | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola, Jászárokszállás 60
| 60 | (14) -
| Banka Tamás, Hopka Zoltán, Kerek Bálint, Olajos Márton
| Felkészítő tanár: Bankáné Mező Katalin
| 30.
| IQ Nuku | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 58
| 58 | (10) -
| Kovács Panna, Vida Eszter, Kökény János, Tokovics Dávid
| Felkészítő tanár: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Óváriné Csabai Mária
| 31.
| Minimanók | Premontrei Szent Norbert Gimn., Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 57
| 57 | (0) -
| Benyhe Anna, Erdei Judit, Hemrich Róbert, Takács Luca
| Felkészítő tanár: Szabóné Ekker Éva
| 32.
| Szupernégyes | Berzsenyi Dániel Tagiskola, Kaposvár 50
| 50 | (13) -
| Bitó Liliána, Pósza Levente, Szabó Barna Frigyes, Terestyényi Anna
| Felkészítő tanár: Dömötör Zoltánné, Packy Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Aktív határozatlanok | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 161
| 134 | (16) 27
| Kapui Nikolett, Mayer Fanni, Sándor András, Villányi Soma
| Felkészítő tanár: Berta Erika, Sulyokné Jancsó Judit
| 2.
| Matetika | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 147
| 126 | (10) 21
| Molnár-Sáska Zoltán, Veres Dóra, Seress Iván, Miskucza Orsolya
| Felkészítő tanár: Turányi Zsuzsanna
| 3.
| Hatodik | Noszlopy Gáspár Á.I. és AMI , Marcali 141
| 122 | (10) 19
| Bene Fruzsina, Kollár Martina, Ősz Zoltán, Szarka Álmos
| Felkészítő tanár: Kissné Ható Beatrix
| 4.
| Négy nagy agy | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 139
| 124 | (16) 15
| Kovács Kitti, Sáfi Lilla, Gutman Anna, Békési Emese
| Felkészítő tanár: Kruchió Mária
| 5.
| RESCHT | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 135
| 122 | (10) 13
| Egri Máté, Reczetár Donát, Schmall Róbert, Takáts Bálint
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó, Sütheő Cecilia
| 6.
| Ein Stein | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ, Budapest XV. 134
| 122 | (16) 12
| Bencze Tamás, Szücs Márton, Várkonyi Barnabás, Faragó Fanni
| Felkészítő tanár: Tófalviné Mógor Ilona
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Okostojások | Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola, Nyíregyháza 122
| 122 | (10) -
| Buskó Csenge, Gaál Benedek, Juhász Levente, Kulcsár Gergő
| Felkészítő tanár: Gát Györgyné
| 8.
| Angyalok | Ádám Jenő Általános Iskola, Kazincbarcika 121
| 121 | (16) -
| Gáspár Attila, Kovács Nikolett, Haraszti Liliána, Somosi Fanni Luca
| Felkészítő tanár: Molnár Anna
| 9.
| Fineszesek | Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba 119
| 119 | (10) -
| Botos Máté, Gaál Lilla, Szép Ábris, Varga Tamás
| Felkészítő tanár: Biró Jánosné, Véghné Bojtor Emma
| 10.
| Hupikék Zöldikék | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 115
| 115 | (8) -
| Lakatos Ádám, Lakatos Ágnes, Kornai Dániel, Dacher Ádám
| Felkészítő tanár: Kruchió Mária
| 11.
| Csejuhama | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 114
| 114 | (16) -
| Cseh Viktor, Hambalgó Máté, Juhász Ákos, Magyaródi Zsolt
| Felkészítő tanár: Bognárné Vajda Katalin
| 11.
| Matokosok | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 114
| 114 | (16) -
| Ágoston Tamás, Nemes Bálint, Németh Levente, Takács Marcell
| Felkészítő tanár: Pentz Magdolna
| 13.
| Négy muskétás | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 114
| 114 | (10) -
| Nikitscher Petra, Sulyok Liliána, Surján Anett, Nyisztor Virág
| Felkészítő tanár: Nagy Emese, Csébics Anikó
| 14.
| Lovagok, akik azt mondják: PI | Pannónia Általános Iskola, Budapest XIX. 109
| 109 | (10) -
| Imolay András, Kovács Mátyás, Keszthelyi Keve Bálint, Goschi Ádám
| Felkészítő tanár: Nagypál Ildikó
| 15.
| Védd a fákat, egyél hódot | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 108
| 108 | (7) -
| Zólomy Kristóf, Babik Barna, Szick Bence, Szakály Marcell
| Felkészítő tanár: Jakucs Erika
| 16.
| Agyrémek | Vaszary János Általános Iskola, Tata 106
| 106 | (10) -
| Maczkó Martin, Madarász Áron, Szi-Benedek Tamás, Szőnyeg Bence
| Felkészítő tanár: Avramcsevné Hegedűs Ildikó, Sebők István
| 17.
| Mi | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Keszthely 106
| 106 | (3) -
| Illés Márk, Markó Máté, Németh Gergő, Sisák László Sándor
| Felkészítő tanár: Enyingi Józsefné
| 18.
| Okoskodó Négyes | Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs 105
| 105 | (10) -
| Bálint Márton, Komkov Dániel, Mihályházi Péter, Muzslay Márton
| Felkészítő tanár: Fülöp Anna
| 19.
| 2x2=5 | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 104
| 104 | (10) -
| Angelus Hanna, Beskid Dorottya, Miskolczi Zsófia, Wallner Andrea Orsolya
| Felkészítő tanár: Katona Dániel
| 19.
| IBOLYA | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 104
| 104 | (10) -
| Czibók Réka, Barasits Flóra, Orgován Veronika, Pataki Júlia
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó, Sütheő Cecilia
| 21.
| Hatásoshatások | Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged 103
| 103 | (16) -
| Olajos Edit, Szemerédi Levente, Türr Erik, Varga Ádám
| Felkészítő tanár: Györe Mihályné
| 22.
| Okostojások | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola, Budapest XI. 103
| 103 | (10) -
| Turán András, Dezséri Bence, Kálmán Erik, Kovács Fruzsina
| Felkészítő tanár: Szendrőiné Szabó Andrea
| 23.
| Szellemírtók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Hajdúdorog 98
| 98 | (11) -
| Beke Norbert, Beke Zoltán, Krucsó József, Oláh Dávid
| Felkészítő tanár: Kissné Dobi Erzsébet
| 24.
| APEH | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. 95
| 95 | (13) -
| Tárkányi Damján, Bíró Gabriella, Lukács Tamás, Necz András
| Felkészítő tanár: Kovács Józsefné
| 25.
| Sasok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény, Salgótarján 93
| 93 | (10) -
| Gyetvai Izsák, Kassai Laura, Sütő Martin, Baranyi Levente
| Felkészítő tanár: Nagyné Barta Angéla
| 26.
| LeBeBáBo | Premontrei Szent Norbert Gimn., Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 92
| 92 | (9) -
| Farkas Bendegúz, Hetyey Botond, Sulyán Bálint, Vaszil Levente
| Felkészítő tanár: Albert Emőke
| 27.
| Deák 6/1 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 89
| 89 | (3) -
| Páhoki Tamás, Fekete Balázs, Hernádi Zsófia, Varga Dorottya
| Felkészítő tanár: Lovas Zoltán
| 28.
| Number1 | Mezőtúri Általános Iskola, AMI, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Könyvtár, Mezőtúr 86
| 86 | (10) -
| Busi Dóra, Korom Kata, Szabó Dorina, Szedlacsek Aletta
| Felkészítő tanár: Farkas Julianna
| 29.
| Bolyai unokái | Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely 83
| 83 | (10) -
| Bibó Balázs, Daczó Áron, Dáni Eszter, Forró Kinga
| Felkészítő tanár: Dáni Zsuzsa
| 29.
| Matekes(z)ek | Sövér Elek Szakközépiskola, Gyergyóalfalu 83
| 83 | (10) -
| Bíró István, Kovács István, Köllő Magor Örs, Mezei Krisztián
| Felkészítő tanár: Csibi Barta Katalin
| 31.
| SZERENCSESZÁMOK | Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái, Várpalota 79
| 79 | (11) -
| Borbás Patrik, Kovács Őzike, Látics Barbara, Újlaki Dóra
| Felkészítő tanár: Csősz Lászlóné
| 32.
| Villám-ész | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 70
| 70 | (0) -
| Kárpáti Kristóf, Morvai Balázs, Sztanojev Péter, Bajáki Péter
| Felkészítő tanár: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Badó Zsolt
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Számoló pingvinek | Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota 124
| 102 | (0) 22
| Gáspár Bence, Ilek Dominik, Radnai Bálint, Szolga Dániel
| Felkészítő tanár: Gerstmárné Takács Beatrix
| 2.
| TIPP-MIX | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 108
| 90 | (1) 18
| Buzás Balázs, Fabó Norbert, Jakab Máté, Kiss Norbert
| Felkészítő tanár: Révész Éva, Juhászné Kurucz Edit
| 3.
| 4 for Maths | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 102
| 81 | (0) 21
| Kalotai Gergő, Komoróczy Ádám, Laki Balázs, Paulik Dominik
| Felkészítő tanár: Bodnárné Kerekes Ágnes
| 4.
| 2-es matekosok | Bolyai János Általános Iskola, Érd 99
| 93 | (1) 6
| Rózsahegyi János, Süle Ármin, Szántó Gergő, Darabos Ádám
| Felkészítő tanár: Neuverth Irén
| 5.
| Sarkirókák | Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok 98
| 78 | (2) 20
| Algay Szabolcs, Kiss Attila Csaba, Kovács Dávid, Wesniczky Albert
| Felkészítő tanár: Balázs Sándorné
| 6.
| Valós számok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 89
| 80 | (2) 9
| László Emese, Timár Gellért, Tremmel Barbara, Vincze Kata Dóra
| Felkészítő tanár: Köviné Nagy Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Cellux 2.0 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. 78
| 78 | (1) -
| Láng-Miticzky Dániel, Nguyen Nhat Minh, Budinszky Móric Ábel, Bárdos Benedek Barnabás
| Felkészítő tanár: Kojiné Jekli Piroska
| 8.
| Agysejtek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 78
| 78 | (0) -
| Babotán Márk, Bácsi Attila, Kovács Attila, Kővári Péter
| Felkészítő tanár: Dr. Kovácsné Pető Andrea
| 9.
| M4T3K | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 76
| 76 | (1) -
| Balogh Bence, Boros Csaba, Greskó Norbert, Karvaj Szilvia
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 10.
| Dislike | Neumann János Általános Iskola, Szombathely 75
| 75 | (1) -
| Magyarics Norbert, Németh Jázmin, Kovács Kamilla, Tóth Marcell
| Felkészítő tanár: Kopácsiné Kovacsics Lilla
| 11.
| Erős a forint... | Vaszary János Általános Iskola, Tata 72
| 72 | (2) -
| Engelbrecht Patrícia, Foki Veronika, Mészáros Dániel, Szabó Soma
| Felkészítő tanár: Csalainé Csengődi Judit
| 12.
| 1 + 3 | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 72
| 72 | (0) -
| Klász Viktória, Bugovits Janka, Bugovits Luca, Tóth Krisztián
| Felkészítő tanár: Englertné Eklics Ibolya
| 12.
| Jókai 7/1 | Jókai Mór Általános Iskola, Pécs 72
| 72 | (0) -
| Csányi Ádám, Frim Bálint, Frim Levente, Osváth Barnabás
| Felkészítő tanár: Bere Gyöngyi
| 14.
| Négyzetgyökerek | Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár 71
| 71 | (1) -
| Borbényi Márton, Sándor Kristóf, -, -
| Felkészítő tanár: Agócsné Horváth Andrea
| 15.
| Nomerók | Fodros Általános Iskola, Budapest III. 70
| 70 | (1) -
| Csontos Imola, Farkas Máté, Bősz Patrik, Farkas Szabolcs
| Felkészítő tanár: dr Nyergesné Végh Éva
| 16.
| Baglyok | Kelenvölgyi Általános Iskola, Budapest XI. 68
| 68 | (1) -
| Al-Farman Petra, Nagy Zsófia, Molnár Benedek, Imre Ábris
| Felkészítő tanár: Pap Gáborné
| 17.
| Silver Team | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 67
| 67 | (1) -
| Horgos Tamás, Kecskés Dominik, Márton Benedek, Ürögi Zsolt
| Felkészítő tanár: Csabai Anita
| 18.
| Bodajk Sziti | Bodajki Általános Iskola, Bodajk 66
| 66 | (1) -
| András Norbert, Erdélyi Ádám, Nagy Máté, Skrop Tamás
| Felkészítő tanár: Horváthné Bognár Erzsébet, Major István
| 18.
| Csík | Újváros Téri Általános Iskola, Ózd 66
| 66 | (1) -
| Csakmag Vivien, Klisóczki Fanni, Pánti Réka, Varga Katalin
| Felkészítő tanár: Rónai Tamásné
| 20.
| Troll Fizika | Balassi Bálint Általános Iskola, Eger 62
| 62 | (0) -
| Bodnár Vanda, Fügedi Lúcia, Keskeny Petra, Sipos Cintia
| Felkészítő tanár: Ludányiné Bálint Judit
| 21.
| Csütörtök | Gaál Mózes I-VIII Osztályos Iskola, Barót 60
| 60 | (2) -
| Kádár Attila, Medgyesi Attila, Érsek Ádám, Szabó Géza
| Felkészítő tanár: Süketes János
| 22.
| Hapy Boni | Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged 60
| 60 | (1) -
| Czakó Tamás, Kovács Marcell, Márton Dávid, Tresnyics Rebeka
| Felkészítő tanár: Szalainé Szunyi Klára
| 23.
| Menny(e)i érték | KHARISZ Keresztény Általános Iskola, Budapest VIII. 58
| 58 | (2) -
| Péterfai Sára, Kovács Bálint, Dunai Tamás, Junkert András
| Felkészítő tanár: Reznek-Szabó Zsuzsanna
| 24.
| Végső számolás 4 | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája, Kecskemét 53
| 53 | (2) -
| Hedrich Mátyás, Máté Balázs, Varga Réka, Zubek Károly
| Felkészítő tanár: dr. Mátyás Jánosné
| 25.
| Dobókocka | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 53
| 53 | (0) -
| Endrődi Eliza, Harsch Leila, Mihályi Dániel, Radnóti Réka
| Felkészítő tanár: Kovácsné Ács Gabriella
| 25.
| Dodekaéder | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ, Budapest XV. 53
| 53 | (0) -
| Sulyok Eiler Bea, Jakubecz Norbert, Együd Bence, Kiss Kitti
| Felkészítő tanár: Tófalviné Mógor Ilona
| 27.
| Kecskepásztor | Mátyás Király Általános Iskola, Csömör 52
| 52 | (0) -
| Gebei Kristóf, Varga Kevin , Bálint Judit, Zsoldos Melinda
| Felkészítő tanár: Ligeti Erika
| 28.
| Pancserek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ, Győr 48
| 48 | (2) -
| Éri Dominik, Knipl Viktor, Kovács Réka, Ruff Petra
| Felkészítő tanár: Gombásné Marosvölgyi Anita, Tahiné Herczegh Zsuzsanna
| 29.
| Matekpaprikás | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Keszthely 45
| 45 | (8) -
| Kláminger Marcell, Márton Mihály, Péter Brúnó, Varga Ákos
| Felkészítő tanár: Enyingi Józsefné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Emmesek | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 137
| 110 | (10) 27
| Andó Angelika, Gál Hanna, Lajkó Kálmán, Williams Kada
| Felkészítő tanár: Schultz János
| 2.
| Intelligens búra | Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 133
| 106 | (7) 27
| Almási Nóra, Baran Zsuzsanna, Nagy Soma, Vámosi Ábel
| Felkészítő tanár: Tóth Mariann, Lakatos Tibor
| 3.
| Batyi 7/b | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 116
| 102 | (7) 14
| Bege Áron, Bodnár Patrik, Czeglédy Levente, Marsi Tamás
| Felkészítő tanár: Kissné Hegedűs Éva
| 4.
| 3+1 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 114
| 101 | (6) 13
| Csallóközi Kristóf, Ngo Tan Don, Nguyen Viet Hung, Pham Van Vinh
| Felkészítő tanár: Rubóczky György, Pluhár Gabriella, Solti Edit
| 5.
| 4 dimenzió | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 114
| 90 | (11) 24
| Csitári Nóra, Éles Márton, Glattfelder Hanna, Tóth Viktor
| Felkészítő tanár: Rubóczky György, Pluhár Gabriella
| 6.
| Alapos Alakok Alakulata | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 106
| 91 | (2) 15
| Kiss Miháy, Magyar Levente, Szabó Áron, Vida Krisztián
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| SonkÁsok | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 90
| 90 | (3) -
| Laczkó Martin, Posta Attila, Saly Máté, Szász Maja
| Felkészítő tanár: Nikházy Lászlóné
| 8.
| Alfa | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 90
| 90 | (1) -
| Fehér Alíz, Peszt Kata, Török Tímea, Zsók Bianka
| Felkészítő tanár: Dr Katz Sándor
| 9.
| Agyasok | Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 85
| 85 | (1) -
| Cseresznyés Balázs, Hargitai Petra, Tóbiás Patrícia, Dankowsky Zóra
| Felkészítő tanár: Verebélyi Mariann
| 10.
| Szintetikus szintetizátor | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 84
| 84 | (1) -
| Kasnya Csanád, Kiss Barnabás, Lévay Mátyás, Lipót Szabolcs
| Felkészítő tanár: Szakály Edit, Szabó Gábor
| 11.
| Vérsünök | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 83
| 83 | (7) -
| Balázs Ákos, Iványi Balázs, Radnai László, Török Attila
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia, Tassy Gergely
| 12.
| Mindmegoldjuk.hu | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 83
| 83 | (2) -
| Bondor Blanka, Deák Léna, Finta Zsófia, Szabó Barnabás
| Felkészítő tanár: Csordás Mihály, Kiss Róbert
| 13.
| Címvédők | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 80
| 80 | (3) -
| Hertelendy Krisztián, Paska Gergely, Stubnya Márton, Turi-Kováts Bálint
| Felkészítő tanár: Tóth Ildikó
| 14.
| Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 78
| 78 | (11) -
| Ardai István, Forró Zsigmond Attila, Kóti Marcell, Sagát Lóránt Mihály
| Felkészítő tanár: Merényi Imre
| 15.
| Kaktuszok | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 78
| 78 | (1) -
| Juhász Áron, Kalmár Péter, Orosz Petra, Tóth Amanda
| Felkészítő tanár: Pilzné Nagylaki Tünde
| 16.
| Matekimádók | Városmajori Gimnázium, Budapest XII. 74
| 74 | (1) -
| Kovács Bence, Havasi Gergely, Bartha Bence, Gyenes Márk
| Felkészítő tanár: Füzfa Orsolya, Dr Emese György
| 17.
| Leszámolunk | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös 74
| 74 | (0) -
| Ács Eszter, Kucsik Donát, Tóth Bernadett, Törcsvári Csenge
| Felkészítő tanár: Varga Tamásné Pitlik Emese
| 18.
| Négylevelű lóhere | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 71
| 71 | (4) -
| Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Erdős Dorottya, Ruha Tábita
| Felkészítő tanár: Fodor Mária
| 19.
| KLG | Kossuth Lajos Gimnázium, Tiszafüred 69
| 69 | (1) -
| Fazekas László, Mészáros Zsolt, Tóth Klaudia, Varga Ágnes
| Felkészítő tanár: Dr. Jakabné Fekete Edit
| 20.
| 2x2 néha 5 | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 67
| 67 | (0) -
| Czeglédi Zsombor, Kis Levente, Lajos Brúnó, Maglódi Ádám
| Felkészítő tanár: Erben Péter, Csonka Dorottya, dr. Urbán János
| 21.
| Príma prímek | Árpád Gimnázium, Tatabánya 56
| 56 | (3) -
| Póta Fruzsina, Tanács Viktória, Várnagy Rebeka, Zemplényi Orsolya
| Felkészítő tanár: Kovácsné Schandl Ágnes
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Ogrék | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 157
| 132 | (16) 25
| Sal Kristóf, Kozma Rebeka, Kecskés Andreasz, Keresztes Bajnok Koppány
| Felkészítő tanár: Lipták Jánosné, Englertné Eklics Ibolya
| 2.
| - | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 156
| 134 | (14) 22
| Bodnár Levente, Csősz Dávid, Lombos Áron, Petrás Tamás
| Felkészítő tanár: Nagy Tibor, Csordásné Szécsi Jolán, Pósa Lajos
| 3.
| Okostojások | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 151
| 126 | (16) 25
| Berki-Müller Ákos, Fülöp Barnabás, Nagy Kartal, Tóth Bálint
| Felkészítő tanár: Nagyné Czaun Marianna
| 4.
| Pitagoraszi tanoncok | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Intézmény, Szolnok 144
| 117 | (16) 27
| Ipolyszegi Gábor, Ladányi Zsuzsanna, Rozsnyai Mihály, Szekeres Rita
| Felkészítő tanár: Csernák Péterné
| 5.
| Sárgabögre Görbebögre | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 128
| 106 | (0) 22
| Nemes Amadé, Borbás Kristóf, Bátorfi Botond, Sütheő Dániel
| Felkészítő tanár: Jakucs Erika
| 6.
| Pitagoraszi számnégyes | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Keszthely 122
| 98 | (16) 24
| Béládi Barna, Csóti Jusztina, Szántó Benedek, Tamási Zoltán
| Felkészítő tanár: Dr. Puposné Szálteleki Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Négyek uniója | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. 96
| 96 | (5) -
| Albert Eszter, Divényi Anna, Leiwolf Mihály, Ratkovics Gábor
| Felkészítő tanár: Lábóné Kulcsár Alice
| 8.
| Al'Gebra | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. 95
| 95 | (4) -
| Büki Nóra, Tárkányi Laura, Záborszky Dániel, Mezőbándi Nemes Márton
| Felkészítő tanár: Dohány Edit
| 9.
| Legok | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros 95
| 95 | (2) -
| Béni Viktória, Illési Enikő, Stermeczki Boglár Ágnes, Rőder Adrienn
| Felkészítő tanár: Orbánné Bodonyi Gyöngyi
| 10.
| KELEMEN KABÁTBAN | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Kaposvár 92
| 92 | (4) -
| Bostyai Virág, Berekméri Levente, Gyöngyösi Kristóf, Radnai Péter
| Felkészítő tanár: dr. Witzlné Horváth Anita
| 11.
| A kezdet fiai | Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule, Szekszárd 92
| 92 | (0) -
| Kasó Ferenc, Kasó Gergő, Pápai Gábor, Varga Dániel
| Felkészítő tanár: Völgyi Istvánné
| 12.
| Okos 4-es | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, Makó 90
| 90 | (2) -
| Bakai Balázs, Gruber Kornél, Locskai Béla, Pipis Bence
| Felkészítő tanár: Dr.Geráné Góg Ildikó
| 13.
| Matokosok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest I. 85
| 85 | (16) -
| Horányi Ágoston, Pejtsik Boglárka, Somorjai Kinga, Valent Bence
| Felkészítő tanár: Heim László
| 14.
| 2. esély | Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba 85
| 85 | (2) -
| Fodor Bálint, Héczey Szabó Bálint, Sidó Balázs, Szabó Csanád
| Felkészítő tanár: Pflanznerné Nánási Tünde
| 15.
| Nyerő Manók | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 83
| 83 | (8) -
| Csekő Dániel, Illyés Gabriella, Molnár Fanni, Nemes Nikoletta
| Felkészítő tanár: Asztalosné Tajdi Éva
| 16.
| Hatványmanók | Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár 81
| 81 | (3) -
| Mészáros Miklós Tádé, Sükösd-Kósa Marcell, Szegedi Áron, Szőke-Tóth Bence
| Felkészítő tanár: Siklósi Lászlóné
| 17.
| Ankarilla | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 79
| 79 | (5) -
| Vetési Dániel, Hornák Bence, Varga Dávid, Schlachtovszky Viktor
| Felkészítő tanár: Herbert Mária
| 18.
| Gyilkos számok | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 78
| 78 | (2) -
| Friedrich Péter, Kovács István Bence, Lengyel Anna, Oláh Viktória
| Felkészítő tanár: Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
| 19.
| Matekzsenik | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény, Salgótarján 77
| 77 | (4) -
| Alabér Ádám, Faragó Eszter, Horváth Ármin, Király Judit
| Felkészítő tanár: Máté Mariann
| 20.
| XXX+Y | Vasvár Úti Általános Iskola, Ózd 74
| 74 | (2) -
| Dudás Alexandra, Bolyki Balázs, Soós Szilvia, Trenka Klaudia
| Felkészítő tanár: Faragóné Szemán Kitti
| 21.
| Töprengők | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység, Tapolca 73
| 73 | (4) -
| Bodor Tamás, Hatvani Rebeka, Sásdi Árpád, Vincze Győző
| Felkészítő tanár: Keszler József
| 22.
| BPEA | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 73
| 73 | (2) -
| Balásdi-Szabó Bálint, Koroknai Péter, Soóki-Tóth Eszter, Stirling Anna
| Felkészítő tanár: Kasovitz Mária
| 23.
| Csokiseprek | Gábor Áron Általános Iskola, Budapest XIX. 70
| 70 | (16) -
| Beliczki Réka, Csiszár Enikő, Hiczkó Petra, Tugyi Tímea
| Felkészítő tanár: Sólyomné Ruttkay Éva
| 24.
| Állítólag | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 70
| 70 | (4) -
| Mészáros Máté , Szabó Gábor, Kotlár Balázs , Pap Levente
| Felkészítő tanár: Verebélyi Csilla
| 25.
| Négy A Négyzeten | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 67
| 67 | (0) -
| Iklódi Dominika, Szabó Boglárka, Szél Gábor, Szilágyi Martin
| Felkészítő tanár: Fogarasiné Tamási Piroska
| 26.
| Számlálók | Deák Téri Általános Iskola, Sopron 64
| 64 | (2) -
| Iván Dominika, Kóczán Zsófia, Varga Bence, Varga Dorottya
| Felkészítő tanár: Gödölle Katalin
| 27.
| Baukszitfőzelék | ÁMK Gyermely, Gyermely 64
| 64 | (0) -
| Agócs Julianna, Heilmann István, Siklósi Bettina, Springinzeisz Ágnes
| Felkészítő tanár: Tirpákné Varga Zsuzsanna
| 28.
| Csalafinták | SZOI Széchenyi István Általános Iskola 5-8 évfolyama, Szentgotthárd 52
| 52 | (0) -
| Szakács Gábor, Pintér Attila, Sebestyén Levente, Dancsecz Tamás
| Felkészítő tanár: Jandrasits Józsefné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Akacuki | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 161
| 135 | (16) 26
| Szabó Barnabás, Siket Olivér, Kovács Bence, Trinh Tuan Viet
| Felkészítő tanár: Gyenes Zoltán
| 2.
| SZ. S. csapat | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 147
| 123 | (16) 24
| Bálint Bence, Major András, Mészáros Viktória, Villám Lilla
| Felkészítő tanár: Márton Gábor, Számadóné Békéssy Szilvia
| 3.
| Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 143
| 117 | (16) 26
| Bodonhelyi Anna, Coulibaly Patrik Sékou, Marticsek Réka, Szebellédi Márton
| Felkészítő tanár: Varga József, Csordásné Szécsi Jolán
| 4.
| Antananarivó | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 135
| 124 | (16) 11
| Csonka Attila, Regős Krisztina, Széles Katalin, Laczkó Adrienn
| Felkészítő tanár: Ábrahám Gábor, Tigyi István
| 5.
| Két pápa beszélget | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 132
| 111 | (16) 21
| Ludman Levente, Horváth Donát, Szalka Áron, Várgedő Bálint
| Felkészítő tanár: Gyenes Zoltán
| 6.
| Gonosz háromszögek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 130
| 105 | (8) 25
| Zarándy Álmos, Farkas Domonkos, Csanálosi Balázs, Dobai Tamás
| Felkészítő tanár: Gyenes Zoltán
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Fogas kérdés | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 103
| 103 | (16) -
| Bakos Bence, Kovács Gergely, Krämer András, Winkler Márk
| Felkészítő tanár: Rakota Ilona, Csébics Anikó
| 8.
| Háromszögű négyszögek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 101
| 101 | (4) -
| Botos Berill, Molnár Janka Sára, Nyuli Dorottya, Tatai Álmos
| Felkészítő tanár: Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
| 8.
| Mi tagadás | Szent István Gimnázium, Budapest XIV. 101
| 101 | (4) -
| Tran Quang Phuc, Csurgai Horváth Bálint, Szlachányi Tádé, Weiler Vilmos
| Felkészítő tanár: Juhász István, dr. Borbás Réka
| 10.
| Newton Rt. | Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza 99
| 99 | (16) -
| Kovács Panna, Tóth Vince, Szabó Eszter, Gyerák Csaba
| Felkészítő tanár: Varga Szilveszter Ákos Zsuzsa
| 11.
| Tour de Matek | Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. 98
| 98 | (4) -
| Jassó Gergely, Molnár Balázs, Szalontai Márton, Völgyesi Melody
| Felkészítő tanár: Hóbor Miklós
| 12.
| Víz alatti pudinghegesztők | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 97
| 97 | (4) -
| Szick Dániel, Rujp Tamás, Csépke Attila, Borsi Miklós
| Felkészítő tanár: Gyenes Zoltán
| 13.
| Megaagy | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs 95
| 95 | (2) -
| Csizmazia Norbert, Grünfelder Balázs, Haragovics Gergő, Komócsi Bíborka
| Felkészítő tanár: Mostbacher Éva
| 14.
| Júmidóda | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 94
| 94 | (8) -
| Kocsis Júlia, Paróczi Dalma, Juhász Mirtill, Arany Dóra
| Felkészítő tanár: Szilágyiné Manasses Melinda
| 15.
| Kicsi Rigók | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 92
| 92 | (4) -
| Gergely Dominik Brúnó, Hajdú Daniella, Rem Lili, Szamosfalvi Benjámin Balázs
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 16.
| Guadalajara | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 91
| 91 | (4) -
| Hőbör Viktor, Ludvig Ábel, Pusztai Dóra, Sinkó luca
| Felkészítő tanár: Takács Éva, Ritzinger Lajos
| 17.
| Qilincs | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló 88
| 88 | (4) -
| Kis Levente, Nagy Ákos, Papp Ágnes, Varga Péter Tamás
| Felkészítő tanár: Deli Lajos
| 18.
| DOB6 | Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest III. 88
| 88 | (0) -
| Gálosi Dóra, Fábián Kamilla, Laczó Péter, Sengel Tamás
| Felkészítő tanár: Pásztor Judit
| 19.
| Mértani sorozat | Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Nagyatád 87
| 87 | (4) -
| Horváth András, Simon Bálint, Torma Kristóf, Czipóth Dóra
| Felkészítő tanár: Tóth Ágnes Katalin
| 20.
| Gének | Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 86
| 86 | (8) -
| Rátosi Márk, Üveges Márton, Orosz Marcell, Vitanov George
| Felkészítő tanár: Székely Györgyi
| 21.
| Mi | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 73
| 73 | (2) -
| Bazsó Sándor, Bödő Lajos, Budinszki Bence, Helli Gabriella
| Felkészítő tanár: Földiné Veress Zsuzsanna
| 22.
| Tutti-frutti | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös 72
| 72 | (4) -
| Guba Anita, Hammer Zsófia, Horváth Anikó Melinda, Szaller Nikolett
| Felkészítő tanár: Csordás Ágnes, Mesterházy Dóra
| 23.
| Csajok a negyediken | Árpád Gimnázium, Tatabánya 69
| 69 | (2) -
| Kindl Dorina, Gillich Bernadett, Huber Fanni, Bicskei Réka
| Felkészítő tanár: Beckerné Neuberger Marianna
| 24.
| Satöbbi | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 63
| 63 | (2) -
| Kállai Kata, Sajó Daniella, Vida Dominika, Zekov Szófia
| Felkészítő tanár: Dr Sebestyén Zoltánné
| 25.
| Ja, Bocs! | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 59
| 59 | (4) -
| Wiandt Péter, Ficsor Luca, Holló Teodóra, Reizinger Dóra
| Felkészítő tanár: Eckert Bernadett
| |