Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MATEKKALANDOROK | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bán Bence | Jádi Dominik Kiss Bálint Tóth Attila 77 pont | 2. hely | Harmadik-okosok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Horváth Kristóf | Huszár Vanda Madár Áron Surányi Kristóf 73 pont | 3. hely | Lovasok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Szappanos Laura | Mitró Dorina Kovács Eszter Németh Sándor 69 pont | 4. hely | MATEMÓKIA | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dali Tünde | Kovács Márk Tóth Titusz Varga Vivien 63 pont | 5. hely | LÁNGELMÉKx | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Golyha Csaba | Obbágy Márton Rada Bálint Sallai Pálma 60 pont | 6. hely | Tök eszesek | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Németi Dana | Lublóváry Maja Csóka Imre Méri Márk 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Okoskodók | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Faragó Ivett | Fejszés Réka Varga Péter Zrínyi Anna 54 pont | 8. hely | Tudós Matekosok | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Herczeg Tibor | Kelemen Áron Kelemen Dávid Novák Gabriella 51 pont | 9. hely | Ravasz Rókák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Dobos János | Gál Botond Szemes Gergő Mohácsi Balázs 49 pont | 10. hely | 2X2 | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Éltető Krisztina | Kenéz Márkó Lengyel Péter Rávai Gabriella 48 pont | 10. hely | Lágelmék | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kiss Balázs | Pálinkás Balázs Sörös Patrik Szebellédi Gergő 48 pont | 10. hely | Mágusok | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Ecsédi András | Kósa Gábor Szabó Viktória Técsi Bálint 48 pont | 13. hely | MATEKERGŐK | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Buday Bendegúz | Póczonyi Anna Szabó László Tóth Zsófia 45 pont | 14. hely | PROFILOGI | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Bancsi Márk | Fazekas Imre Vajk Monori-Kiss Lili Sebesi Kiara 45 pont | 15. hely | Gulliver Klub | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Aczél-Szabó János | Hegedűs Dániel Kalán Balázs Novák Miklós 45 pont | 15. hely | Mókusok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Balogh Lili | Kálmán Boglárka Rácz Tamara Madár Máté 45 pont | 17. hely | Menő Manók | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Horváth Dávid | Miklán András Szécsényi Ádám Vaczláv Csaba 44 pont | 18. hely | Csak Csajok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bernáth Odett | Patai Panka Szalay Dalma Pál Panna 43 pont | 18. hely | Törpokosok | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Szegedi Gergő | Tóth Patrik Horváth Soma Vereb Szabolcs 43 pont | 20. hely | Fürge gyíkok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Mészáros Máté | Pizzo Luna Gyapjas Brendon Kollár Anna 42 pont | 21. hely | Gála | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Bozóki Luca | Erdélyi Árpád Kiss Gergely Kollarics Anna 42 pont | 22. hely | Matekmanó | TKIKI | Kiskunfélegyháza Koncz Gábor | Nemes Bence Seres Márton Csőke Nóra 42 pont | 22. hely | Tudós pumák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Ádám Judit | Tasi Rebeka Ipacs Kornél Szabó Árpád 42 pont | 24. hely | "2X2" | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Aladics Gréta | Juhász Kitti Galacz István Gyurkits Gergő 41 pont | 24. hely | Okostojások | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Gegő Levente | Huszár Dominik Kovács Zoltán Szalai Richárd 41 pont | 24. hely | sallai3 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Tiegelmann S. Bálint | Flaisz Anna Huszár Renáta Szalonnás Ádám 41 pont | 27. hely | Logikusak | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Körmendy Márton | Baranyi Bálint Horváth Márkó Olivér Balog Gábor Kristóf 40 pont | 28. hely | Tudóskák | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Antal Zsanett | Drabant Anita Kiss Réka Molnár Kamilla 39 pont | 29. hely | 4 az 1-ben | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Csikós Bálint | Horváth Aliz Kőrösi Anna Markó Levente 38 pont | 30. hely | Észbombák | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bánhegyi Bence | Mészöly Adett Gabriella Szabó Anna Vanda Varga Tamás 37 pont | 31. hely | Real Madrid | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Taskovics Bálint Károly | Tóth Levente Bukor Levente Vén Máté 34 pont | 32. hely | Gepárdok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ádám Dominik | Csordás Nóra Kovács Blanka Pál Tamás 32 pont | 32. hely | Tudorkák | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Karádi István | Radics Dániel Terjék Martin Tisóczky Szabolcs 32 pont | 34. hely | 5x5 | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Csernus Berta | Juhász Katalin Marsa Szonja Vaskó Hajnalka 31 pont | 34. hely | Mókus őrs | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Bolvári Ágnes | Sáfrán Sarolta Farkas Luca Katona Luca 31 pont | 36. hely | Észlények | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bíró Kristóf | Csomor Tamás Fazekas András Verdon Márton 30 pont | 37. hely | Bukfenc | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Ádor Szabolcs | Horváth Zalán Osztobányi Ferenc Simon Tivadar 29 pont | 37. hely | Lángelmék | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Lantos Kristóf | Mészáros Dániel Nagy Csanád János Ollé Dávid 29 pont | 39. hely | Kis-Számolók | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Baranyi Márton | Mócza Milán Szabó Martin Vakulya Viktor 27 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős ÉSZFORGATÓK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Bukor Tamás | Gróf Bence Mihalik Dániel Szeverényi Szabolcs 102 pont | 2. hely | Észvesztők | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Apagyi Dávid | Bártol Ákos Gyergyádesz Márton Bertalan Miszler Levente 98 pont | 3. hely | Egységben az erő! | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kozák Zsombor | Nyíri Anna Szász Attila Tóth Rajmond 96 pont | 4. hely | PEPITÁK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Nagy Dorottya | Kovács Dávid Kun Lilla Ördög Csaba 95 pont | 5. hely | Négy-zetek | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Baranyi Bernadett | Fekete Gergő László Konfár Nikolett Rácz Zsombor 93 pont | 6. hely | "Ész-ladyk" | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bozóki Enikő | Gyimesi Eszter Kovács Anna Pintér Vanessza 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A CSAPAT | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Baranyi Brúnó | Csenki Csongor Egervölgyi Tamás Gerő Benedek 89 pont | 8. hely | Matek Manók | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Hegedűs Levente | István Bálint Kolonics Milán Lukács Laura 89 pont | 9. hely | Gengszter négyes | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Bíró Szilárd | Faragó Zsombor Kecskés Milán Sebe András 88 pont | 10. hely | Okoskák Kalocsa | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Ujvárosi Zsófia | Gubányi Gitta Kanczler Fanni Szöllősi Attila 87 pont | 11. hely | Töprengők | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Mák Zoltán | Oltyán Kristóf Steigler Ádám Trombitás Lili 87 pont | 12. hely | Matek Nebulók | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Rábai László | Ruzsa Dániel Turán Gergő Váradi Lili 81 pont | 13. hely | Csapokos | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Kaptás Flóra | Kákonyi Ákos Almási Mirkó Kosztelny Hanna 76 pont | 14. hely | Észbontók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Szőnyi Borbála | Nagy Norbert Gyarmati Bence Horváth László 74 pont | 15. hely | Csavarész | TKIKI | Kiskunfélegyháza Kőfalvi Dániel | Schultz Viktória Molnár Barbara Makány Nándor 73 pont | 16. hely | Zseniálisok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Szigeti Eszter | Szabó Bence Balla Balázs Horváth Norbert 71 pont | 17. hely | Mategerek | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Deák Csenge | Dósa Ágnes Sántha Márk 69 pont | 18. hely | Mategér | TKIKI | Kiskunfélegyháza Cseri Nikolett | Gácsi Kíra Ottó Dorina Papp Martin 67 pont | 19. hely | Kobrák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Csernus Alex | Csóka Ádám Faddi Botond Obsuszt Norbert 64 pont | 20. hely | Észkerekek | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Lovas Gábor | Magyari Alex Récsei Péter Szabó Anna 64 pont | 21. hely | MATEKOSOK | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gyenge Blanka | Keresztes Zsombor Medgyesi Gyöngyi Tóth Máté 62 pont | 22. hely | Sallai4 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Korbely Norbert | Szász Hanga Dobó Luca Papdi Glória 58 pont | 23. hely | Furfangosok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Hegyi Kitti | Kántor Nikolett Németh Milán Páncsits Vivien 57 pont | 24. hely | Zseniálisokk | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Bogner Dávid | Farkas Lilla Gubényi Boglárka Vida Zsanett 57 pont | 25. hely | Matek zsenik | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Fuchs Dorina | Lekrinszki Dóra Gudmon Olivér Lucián Tassi Nelli 55 pont | 26. hely | Matek- Molyok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Sárkány Luca | Nánási Hédi Timár Maja Török Zsófi 53 pont | 26. hely | Tudóskák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Molnár Blanka | Oláh Péter Tajti Olivér Várkonyi Lili 53 pont | 28. hely | Dinamikusok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Barna Ida Anna | Horváth Gergő Zsombor Matkovics Vivien Zsoldos Zsuzsa 52 pont | 29. hely | Eszes Egerek | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Agócs Dániel | Ferenc Borbála Matics Szonja Stokker Gergő 51 pont | 30. hely | Csipet csapat | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Nagy Liza | Mátyás Tamara Tihanyi Janka Masa Bence 50 pont | 31. hely | Szépkék | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Gyenes Anikó | Ányos Bence Pammer Kristóf Szabó Dominik 50 pont | 32. hely | Okoskák | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Pető Patrik | Radics Marcell Rácz Hunor Véber Márk 49 pont | 33. hely | Nyerők | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Gáspár Anna | Gáspár Eszter Jerémiás Kata Torma Eszter 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős IQ Nuku | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kovács Panna | Vida Eszter Kökény János Tokovics Dávid 101 pont | 2. hely | Matek Profok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Csörgő Dávid | Marozsi Ádám Johanyák Csaba Kovács Gréta 100 pont | 3. hely | 2x2 néha 5 | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Balogh Benedek Zoltán | Kelemen Arnold Miklós Szép Soma Barnabás Ványi Zoltán 100 pont | 4. hely | Ravaszdik | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Bokor Ákos | Faddi Stella László Máté Vincze Milán 96 pont | 5. hely | Számkirályok11 | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Durnics Miksa | Bodor Bálint Hermann Péter Igaz Bátor 96 pont | 6. hely | Rekecskék | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Kalán Zsuzsanna | Kemény Andor Kovács Violetta Makai Béla 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | PATA-csapat | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Barna Beatrix | Nagy Anett Nagy Petra Sebe Anna 94 pont | 8. hely | Barcelona | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Tímár Viktor | Sós Henrik Patócskai Péter Tóbiás Anna 92 pont | 9. hely | Számháborúsok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Szemerédi Gábor | Rádi Kristóf Varga Bianka Nemes Bernadett 90 pont | 10. hely | Kisokosok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Tóth Ambrus | Pélinkás Tibor Varga Ákos Schneider Adrien 89 pont | 11. hely | Okostojások | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Molnár József | Tóth Teodóra Hihó Villő Kiss Lili 88 pont | 12. hely | Őrjöngő négyes | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Hanzik Donát | Kovács Benjámin Lapéta Andrea Matula Árpád Gábor 84 pont | 13. hely | Agyászok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kiss Bence | Katona Iván Bogner József Fodor István 82 pont | 13. hely | Szupermatekosok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Hunyadi Viktória | Pente Szilvia Tóth Kiara Tóth Bertold 82 pont | 15. hely | Zsenik 12 | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Balogh Gergő | Kovács Szonja Szakács Balázs Pecze Krisztina 80 pont | 16. hely | Bad Boys Four | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Borsos Tamás | Csányi Mihály Földházi Tamás Kovács Ádám 79 pont | 17. hely | Okos négyes | TKIKI | Kiskunfélegyháza Kovács Fanni | Kocsis Marcell Bartucz Fanni Buri Bence 78 pont | 18. hely | Aranycsapat | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Molnár Péter | Forgács Lili Radvánszki Júlia Szakál Petra 78 pont | 19. hely | Törtetők | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Gál Brigitta | Huszár Dorina Szikora Szilvia Varga Erika 76 pont | 20. hely | Matek zsenik | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Deli Dóra | Dobos Anna Ferenczi Virág Nagy András 75 pont | 21. hely | Villámmatekosok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Pántye Petra | Budai Kinga Halász-Szabó Petra Sári Endre Richárd 74 pont | 22. hely | Számrengeteg | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Tóth Enikő | Barna Szabolcs Sendula Fanni Zseni Klaudia 73 pont | 23. hely | Agymenők | TKIKI | Kiskunfélegyháza Bense Konrád | Karsai Áron Varga Nikolett Lőrincz Alexandra 72 pont | 24. hely | Kockafejek | Móricz Zsigmond oktatási intézmény | Tiszakécske Halla Ákos | Janik Attila Petrezselyem Péter Tari Bianka 72 pont | 25. hely | CSIPET CSAPAT | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Balogh Bálint | Méri Martin Nagy Dániel Tóth Levente 72 pont | 25. hely | Matekzsenik | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Fülöp Flóra | Faragó Tamás Csiki Melinda Muncan Hanna 72 pont | 27. hely | Bomba agyak | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Del-Fabro Dániel | Hajnal Martin Kovács Attila Szabó István 71 pont | 27. hely | Kis Einsteinek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Bencsik Szabolcs | Csányi Tamás Csergő Dániel Vass János 71 pont | 29. hely | SZÁMMÁGUSOK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Domokos Enikő | Mohácsi Martin Sallai Martin Sonkolyos Ágnes 70 pont | 30. hely | Ászok | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Petra | Rékassy Zoltán Tatár György Lisku Róbert 70 pont | 30. hely | Ötödölők | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Fodor Levente | Nyíri Vivien Szalai Gábor Zana László 70 pont | 32. hely | Éleseszűek | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dékány Ákos | Jávorka András Kiss Benedek Makai Levente 68 pont | 33. hely | Matek sasok | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Polgármesteri Hivatal (Csólyospálosi Általános Is | Csólyospálos Bartha István | Bozóki Lilla Dóka Richárd Telek János 67 pont | 34. hely | A 4 logi | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dobosi Péter | Orbán Bence Remény Olivér Szentesi Lázár 66 pont | 34. hely | Lámona | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas László Bálint | Móricz Emese Nagy András Márki Bianka 66 pont | 36. hely | Fantasztikus 4-es | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Antal Péter | Bodnár Balázs Nyári Tamás Váczi Ottó 65 pont | 37. hely | Prímszámok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Pócs Mátyás | Sebestyén Ágota Szőke Dorka Takács Árpád 64 pont | 37. hely | Számarcok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Lázár Jázmina | Kiss Patrícia Ónodi Leona Sinkó Renáta 64 pont | 39. hely | VÉSZMADARAK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Domián Kitti | Gubacsi Zsolt Sebesi Károly Weinhardt-Kovács Ádám 63 pont | 40. hely | Számkirályok | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Schuck Dávid | Miklós Balázs Gáspár Katona Zoé Kíra Szeitz Anna 62 pont | 41. hely | Matekördögök | TKIKI | Kiskunfélegyháza Győri Barbara | Endre Enikő Kovács Alex Faragó Ákos 61 pont | 42. hely | sallai5 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Fődi Dorina | Grizák Milla Rambala Zoltán Tanács Viktória 60 pont | 42. hely | Szuper csapat | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Orosz Zsófia | Fehér Anna Király Amanda Virág Milán 60 pont | 44. hely | Báránykák | Móricz Zsigmond oktatási intézmény | Tiszakécske Balogh Zsófia | Dömötör Ádám Kecskés Gréta Lakatos Ádám 59 pont | 45. hely | GOLD BOYS | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Halasi Balázs | Nagy Viktor Szikora Dávid Török Szabolcs 59 pont | 45. hely | Számsztárok | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Szamosi Blanka | Kiss Zsófia Varga Boglárka Kucsera Dorina 59 pont | 47. hely | Éva 2. | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Szabó Judit | Tóth Panna Túróczy Szilvia Sinka Cintia 58 pont | 47. hely | Törpokosok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Király Ádám | Nagy Dániel Sallai Bence Tamási Márton 58 pont | 49. hely | Rómaiak | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Horák Liliána | Őri Szabolcs Mizsei Dorina Perger Balázs 57 pont | 50. hely | Csúcsszögek | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Bartók Bálint | Birkás Levente Kása Norbert 56 pont | 51. hely | Mategye indiánok | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Benkovics Balázs | Hádinger Dávid Harnos Botond Szabó Bálint 55 pont | 52. hely | Rózsák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Staub Olga | Kovács Klaudia Molnár Alexandra Horváth Flóra 54 pont | 53. hely | Logi Lányok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Morvai Kincső | Bimbó Johanna Bulla Zsófi Ignácz Emese 53 pont | 54. hely | Számkirálynők | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Bálint Fanni | Farkas Réka Hegyi Barbara Anna Tóth Johanna 52 pont | 55. hely | Saggitarius | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Balla Vivien | Csósza Máté Dora Henrietta Sallai Klaudia 51 pont | 56. hely | 2*2 NÉHA ÖT | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Katona Zsombor | Lóczi Eszter Szűcs Boglárka Varga Eszter 49 pont | 57. hely | Éva 1. | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Eipel Nikolett | Tenke Tamás Rakó János Rohoska Dávid 45 pont | 58. hely | Arany-csapat | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Acsai Bence | Göbölyös Ákos Kelecsényi Miklós Magyar Vilmos 44 pont | 58. hely | Kék könyv | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Adamcsik Barna | Bozóki Bettina Dávid Viktória Gyurgyik Fanni 44 pont | 58. hely | Szélhona | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Éltető Alexandra | Nánai Viktória Székács Tekla Horváth Rebeka 44 pont | 61. hely | Tudorkák | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Nyéki Ádám | Szwarczynski Gréta Tóth Regina Vereb Máté 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Villám-ész | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kárpáti Kristóf | Morvai Balázs Sztanojev Péter Bajáki Péter 136 pont | 2. hely | Fruit Ninja | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Csontos Roland | Gerber Chirstoph Minda Levente Simon Dániel Gábor 134 pont | 3. hely | Nyerő négyes | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bakó Ferenc | Dudás Máté Dobák Dávid Hegedűs László 129 pont | 3. hely | OriGo | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Géczi Ákos | Kovács Martin Mamuzsics Gergő Szénási Attila 129 pont | 5. hely | Einstein-Zweistein-Dreistein-Vierstein | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kellerwessel Klaus Hans | Szakali Benedek Vidovics Gergő Faragó Balázs 128 pont | 6. hely | Négyesfogat | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Endre Klaudia | Tihanyi Kata Szabó Luca Horváth Lilla 127 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | IQ NUKU | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Gyetvai Réka | Kardos István Pál Dániel Pencz Konrád 123 pont | 8. hely | Kis rókák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Bán Orsolya | Körmöczi Kitti Sanchez Nathalie Aleyda Urbán Boglárka 123 pont | 9. hely | + | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Biró Csongor | Bogdándi Lilla Csősz Viola Gulyás Máté 118 pont | 10. hely | Matléták | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Hideg Ferenc | Miklós Balázs Miklós Péter Ónodi Gergely 118 pont | 11. hely | Süwüppaa | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kara Zsuzsanna | Szabó Teodóra Kurucz Nóra Meskó Kata 117 pont | 12. hely | Haboskávé | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Borbély Alíz | Zeller Doroti Szekér Anna Fehér Lili 114 pont | 13. hely | Okosokk | TKIKI | Kiskunfélegyháza Buri Dóra | Molnár Eszter Oroszi Olivér Papp Nóra 114 pont | 14. hely | Töprendő 4-es | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Eszter Ákos | László András László Levente Pocsai Ákos 110 pont | 15. hely | Halenda | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kovács Leon | Marton Imre Mihócza Bendegúz Molnár Márton 110 pont | 16. hely | Az ifjú padavanok | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Kulmán Eszter | Győri Boglárka Szőke-Tóth Éva Lipótzy Anna 107 pont | 17. hely | Agycsapat | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ádám Martin | Csányi Dávid Lombos Dániel Fricska Fanni 106 pont | 18. hely | Logi-Kvartett | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Tóbiás Anna | Izsó Barnabás Kamenár Gyöngyvér Maczkó Lilla 105 pont | 19. hely | 2*2 | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Reményi Szófia | Faragó Fanni Bódiss Krisztián Malek Ferenc 104 pont | 20. hely | Cipőfűzők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Tóth Tibor | Tóth Barna Szebellédi Árpád Szalai Máté 103 pont | 21. hely | Kereki Kis-Számolók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kerekegyháza Fromvald Emese | Istrate Ramón Juhász Csaba Nagy Mariann 103 pont | 22. hely | TANGENS | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Golyha Flóra | Kajdácsi Szabolcs Sándor Barbara Szabó Máté 102 pont | 22. hely | X Faktor | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Balog Réka | Cserényi Vanda Gerencsér Alex Sutus István 102 pont | 24. hely | Beszéd-eszesek | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Auer Gabriella | Balla Szilárd Boller Dániel Rizinger Patrik 101 pont | 25. hely | OKOS TOJÁSOK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Bagó Barbara | Bagó Bianka Póka Vanda Szabó Tamara 101 pont | 26. hely | Kis matematikusok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Dusnoki Boglárka | Oláh Dávid Tallér Vivien Tóth Lili 100 pont | 27. hely | Big Brains | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Gusztos Enid | Erdélyi Zorán Szécsényi Eszter Simon Jójárt Krisztina 98 pont | 27. hely | Zsenibabák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Mandula Péter | Miskolczi Péter Munding Kamilla Nagy Virág 98 pont | 29. hely | Mataranyok | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Horváth Bianka | Karasz Adél Magoss Kata Nemes Kármen 97 pont | 30. hely | Logimanók | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Körmendy Zsófia Lenke | Tatai Lili Gubányi Ferenc Bukor Bianka Panna 96 pont | 31. hely | Lángelmék | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Gecse Anett | Faragó Dorka Faragó Gábor Bálint Erik 95 pont | 31. hely | SzMatek | Petőfi Sándor Általános Iskola | Petőfiszállás Balla János | Darányi Miklós Kasza Levente Szabó Alex 95 pont | 33. hely | NO NAMES | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Csorba Mátyás | Ditzendy Péter Borsos Botond Terbe Botond 93 pont | 34. hely | Köbgyök | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Jaksa Rita | Könyves Mirjam Mikulás Dániel Nemes Petra 92 pont | 35. hely | Bölcsördögök | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Labancz Lili | Nyári Kristóf Szabó Anna Szabó Réka 91 pont | 36. hely | Négy a négyzeten | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Justin Anna | Keserű Kitti Rádi Csilla Rádi Renáta 90 pont | 37. hely | SZINUSZ | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Jenei Blanka Réka | Kamenár Péter Sipos Viktor Szabó András 90 pont | 38. hely | Piramis | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Somoskövi Ákos | Pintér Soma Csepel Simon Márk János Forgács Martin 88 pont | 39. hely | Matokosok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Duskoni Réka | Farkas Kata Simon Zsófi Valaczkai Dávid 87 pont | 40. hely | Törtek | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Müller Henrietta | Müller György Varga Fanni Aszódi Imre 85 pont | 41. hely | Matekasztal Lovagjai | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kárpáti Roland | Nagy Dávid Dobos István Fertig Attila 85 pont | 42. hely | Csúcsfejek | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Csernus András | Juhász Virág Koncz Péter Schiszler Zsanett 84 pont | 43. hely | Agymenők | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Bakai Zsolt | Major Dávid Major Kitti Vízi Zalán 83 pont | 44. hely | Lila Egyenlet | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kollárik Blanka | Horváth Deziré Papp Krisztina Horváth Villő Viola 83 pont | 45. hely | Okosmónik | TKIKI | Kiskunfélegyháza Molnár Tímea | Hojsza Viktória Kovács Berta Győri Eszter 82 pont | 46. hely | Prím-a-donnák | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Bense Bianka | Fricska Dorottya Tholt Réka Varga Dorina 82 pont | 47. hely | Legeszesebb Einsteinek | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Szabó Mariann | Franczia Szabina Petrecz Laura Mészáros Dorottya 81 pont | 48. hely | Szuper négyes | Általános Iskola és könyvtár | Akazsztó Beszedics Beatrix | Tóth Sándor Tóth Marcell Ujvári Patrik 79 pont | 49. hely | Észkombájnok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Irházi Emese | Kovács Ákos Pizzo Marcello Szabó Kata 78 pont | 50. hely | 127 | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Papp Márk Attila | Sirkó Vollmer András Perszki Péter László Szilárd 77 pont | 50. hely | Nekem 4 | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Pap Jonatán | Juhász Ádám Jenovai Roland Földi Alex 77 pont | 52. hely | KOCKAFEJEK | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Matics Bianka | Patócs Andor Simonyi Patrik Zsöllér Dániel 75 pont | 52. hely | SZÁMosztag | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Mityók Dorián | Obádovics Gábor Németi Dominik Tokodi Bence 75 pont | 54. hely | Számológépek | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Jóború Petra | Antal Dorina Judit Hajdú Korinna Gyetvai Mária 74 pont | 55. hely | Lánchíd Utcai Matekosok | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Farkas Péter | Jaksa Márkó Szélhegyi Károly Vörös László 72 pont | 56. hely | Tudorok | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Ninkovic Roland | Matos Balázs Molnár-Mácsai Katica Szőnyi Sára 71 pont | 57. hely | Számkirályok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Kurucz Tamás | Márki Patrik Újhidy Arián Varga Kende 69 pont | 58. hely | Matek palánta | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Polgármesteri Hivatal (Csólyospálosi Általános Is | Csólyospálos Kardos Botond | Kántor Viktória Szögi Richárd Tisóczki Márk 68 pont | 59. hely | Piroska | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Mészöly Lilla | Ollé Réka Tóth Rita Vágó Fanni 66 pont | 60. hely | Matek IQ-k | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Barta Gergő | Gerhák Bence Kovács Gábor Nagy Tamás 65 pont | 61. hely | Agybanda | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Kata | Laskovics Marcell Földes Ábel Csehó-Kovács Nikolett 62 pont | 62. hely | Number Hunters | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Sirkó Tibor | Belina Bence Stomfoli Szilárd Boczek Tamás 60 pont | 63. hely | sallai6 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Lengyel Lili | Bodó Vivien Urbán Adrienn Horpáczi Dina 57 pont | 64. hely | Lánchídi Baglyok | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Bán Rebeka Lili | Együd Martin Nagy Bence Tóth Attila 56 pont | 64. hely | Matematikusok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kapolcsi Eszter | Bangó Gyula Ferenc Horváth Dániel Váczi Gyula Kristóf 56 pont | 66. hely | Számászok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Juhász Laura | Vörös Bettina Zrinyi Kata Patai Polla Hédi 50 pont | 67. hely | Vadvirágok | Móricz Zsigmond oktatási intézmény | Tiszakécske Bőszény Krisztina | Kutasi Evelin Tóth Patrik Turzai Gerda 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Végső számolás 4 | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Hedrich Mátyás | Máté Balázs Varga Réka Zubek Károly 105 pont | 2. hely | Hét a negyediken | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bán Bernadett | Nagy Zsófia Czirkos Angéla Kele Ádám 101 pont | 3. hely | Smile | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Békési Botond | Drahanovszki Vilmos Kökény Nóra Ragó Ramóna 97 pont | 4. hely | Négy Nemegyenlő | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Csík Péter | Dömötör Dániel Ollári Gábor Réczi ákos 87 pont | 5. hely | M-faktor | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Balanyi Laura | Bíró Henrik Gyepes Dávid Palásti Molli 87 pont | 6. hely | Refiúk7 | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Gyergyádesz László | Mócza Tamás Molnár Péter Papp Dániel 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Andris és barátai | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bakos Beatrix | Lázár Ábrahám Nagy Noel Szűcs András 83 pont | 8. hely | Made in Matematika | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kovács Ákos | Nyári Bence Riedl László Szabados Ádám 73 pont | 9. hely | Tudós palánták | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Lesi Zelma Nadin | Szabó Patrik Szabó Szimonetta Túri Márk Levente 72 pont | 10. hely | Logi-Club | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Dovydénas Dorottya | Hegyi Ármin Szőke-Tóth Berill Tüzes Dorottya 69 pont | 11. hely | Bubu és barátai | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Dóczi András | Somogyi Zsófi Szekeres Máté Szivel Márton 69 pont | 12. hely | Matek bűvölők | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Blösszel Evelin | Horváth Anilla Kapás Réka Vári Noémi 68 pont | 13. hely | Gizmók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kerekegyháza Csonka Alexa | Juhász Erika Szabó Richárd Vogyák Kristóf 67 pont | 14. hely | El Quaterra | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Böcz László | Kasza Ruben Léder Dávid Tóth Csanád 65 pont | 15. hely | Pí a negyediken | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Bencsik Barnabás | Fehér Nándor Göbölyös Márk Nagy Kristóf 64 pont | 16. hely | Tetraéder | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Borics Kíra | Karádi Janka Kovács Liliána Pécsi Anna 62 pont | 17. hely | Élenjárók | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Nemcsok Anna | Tóth Gergely Dankó Dominik Kovács Tamás 62 pont | 18. hely | Nekem 8 | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Mojzes Bence | Döbrentei Dávid Szabó Alex Vajda Vivien 60 pont | 19. hely | Pngm | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Horváth Patrik | Nagy Noel Gazdag Gábor Gergely Máté 59 pont | 20. hely | BAKRATTA | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Rávai Barbara | Prokk Krisztina Gubacsi Ákos Sinka Tamás 58 pont | 20. hely | POGÁCSÁK | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Fricska Zsuzsanna | Kócsó Barbara Minkó Roland Molnár Alexandra 58 pont | 22. hely | Hétások | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Szalai Donát | Somogyi Norbert Juhász Dorina Tóth Vivien 58 pont | 23. hely | Matek-kos | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Polgármesteri Hivatal (Csólyospálosi Általános Is | Csólyospálos Dudás Bence | Juhász Ágota Rákóczi Kristóf Tóth Sándor 57 pont | 24. hely | Íkúbetyárok | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Baja Czódor Gergely | Forgács Gábor Rozsi Norman Urlauber Bence 57 pont | 25. hely | Kolibri | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Makai Réka | Oláh Liliána Vincze Kíra Varjú Barnabás 54 pont | 26. hely | Mizse7 | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Gajdácsi Lilla | Homoki Áron Mócza Mariann Tóth Dóra Sára 54 pont | 27. hely | Tudorkák | Általános Iskola és könyvtár | Akazsztó Juhász Kristóf | Teknyős Fanni Németh Zsófia Teknyős Vivien 53 pont | 28. hely | Törekvők | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Blazsev Zsófia | Csányi Dóra Kelemen Fanni Palatinus Marcell 52 pont | 29. hely | (a)prók | Dusnok-Fajsz Társult ÁMK | Dusnok Jagicza Petra | Nagy Laura Sánta Lajos Sánta Tamás 49 pont | 30. hely | Zselék | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Martin Szilvia | Gál Ramóna Kalmár Emese Suba Dominik 48 pont | 31. hely | Mátrix csapat | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Bődi Dominik | Pap-Szigeti Márk Sasvári Nikolett Szűcs Ákos 46 pont | 32. hely | Süni | Móricz Zsigmond oktatási intézmény | Tiszakécske Cseh Dóra | Fodor Panna Laczkó Mónika - 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mindmegoldjuk.hu | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bondor Blanka | Deák Léna Finta Zsófia Szabó Barnabás 111 pont | 2. hely | Matekária | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Zsoldos László | Csomor Balázs Gucsi Bálint Buzási Dániel 98 pont | 3. hely | Lapátlók | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Váradi Vivien | Karádi Kende Monus Petra Virág-Nagy Lili 97 pont | 4. hely | B und A | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berbekár Marcell | Kiss Dávid Rácz Donát Tormási Tivadar 92 pont | 5. hely | Hűtők | Katona József Gimnázium | Kecskemét Dékány Donát | Deák Zoltán Ditzendy Károly Kovács Máté 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
6. hely | Agybafagyva | Katona József Gimnázium | Kecskemét Kiss Levente | Kustár Tamás Szekeres János Kun Bendegúz 85 pont | 6. hely | Arany Ászok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Lantos Tamás | Molnár Dániel Nagy Gergő Zsámboki Ákos 85 pont | 8. hely | Háromszög | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Polyák Áron | Pusztay Pongrác Horváth Noel Vezsenyi Zsolt 82 pont | 9. hely | Törpillák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Nagy András | Vajda Szabolcs Purger Tamás Rideg Dániel 75 pont | 10. hely | Leszámolók | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Balogh Emese | Láng Levente Zete Mohácsi Gábor Vajda Dávid 73 pont | 11. hely | Szőke Nők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Deák Petra | Józsa Kata Nyakas Lili Zorka Polacsek Hanna 72 pont | 12. hely | FAKADORE | Katona József Gimnázium | Kecskemét Kovács Fanni | Juhász Karolina Hernek Dorina Patyi Regina 72 pont | 12. hely | Fogasok | Katona József Gimnázium | Kecskemét Farkas Réka | Kis Lilla Babay Imola Kovács Petra 72 pont | 14. hely | Fejtörők | III. Béla Gimnázium | Baja Antal Nadin | Kovács Martin Varga Örs Vaskó Zsófia 71 pont | 15. hely | Greek Girls | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Holló Rebeka | Kovács Hedvig Kővári Kata Rózsa Sára 63 pont | 15. hely | Spongya Bob | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Romsics Márió | Kanczler Lili Fekete Csenge Balás Kitti 63 pont | 17. hely | Kis Szilády | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Erdős Orsolya | Vakula Brigitta Nagy Lili Gavlik Ádám 62 pont | 18. hely | Pálma_7 | Kecskeméti Református Gimnázium | Kecskemét Kukel Éva | Monori Fanni Annus Krisztián Mogyorós Friderika 61 pont | 19. hely | Agymenők | Katona József Gimnázium | Kecskemét Ónodi Norbert | Szabó Szergiusz Szilágyi Gergő Jánosi Martin 50 pont | 20. hely | LST | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Berki Bianka | Lőrincz Ágnes Csilla Jurity Zsombor Kákonyi Gábor 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős - | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Bodnár Levente | Csősz Dávid Lombos Áron Petrás Tamás 112 pont | 2. hely | 6vány-2 | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Polgármesteri Hivatal (Csólyospálosi Általános Is | Csólyospálos Bozóki Viktor | Császár János Vince Deák Ármin Telek András 96 pont | 2. hely | Nekem 8 | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bálint Leila | Ilovai Brúnó Sebők Attila Torma Bence 96 pont | 4. hely | Arany Ászok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Hegyi József | Kovács Brigitta Rimóczi Edina Szikora Marcell 92 pont | 5. hely | Setét koboldok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Bodor Mátyás | Bogdándi Márk Kovács Balázs Tóth Sebestyén 84 pont | 6. hely | Disznósajt | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Borbély Richárd | Mihalik Tamás Piránszki István Takács Tamás 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számtanguruk2 | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Balogh Dániel | Horváth István Kovács Vendel Szekeres Andor 71 pont | 8. hely | Raconalisták | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Daday Zita | Franczia Kitti Schneider Fanni Kovács Gábor 67 pont | 8. hely | Számoló sasok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Kecskés Sándor | Mangold Henrik Tancsa Viktor Vlaszov Edvárd 67 pont | 10. hely | vámPÍrok | Dusnok-Fajsz Társult ÁMK | Dusnok Facskó Réka | Hodován Adél Kernya Martin Szegedi Adél 66 pont | 11. hely | Számminátorok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bernáth Luca | Hajdú Imola Maja Zsikla Dominik Balázs Horák Dániel 66 pont | 12. hely | Anjucsiga*pi | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Balogh Andrea | Morvai Csilla Nagy Gabriella Zsigri Zsuzsanna 63 pont | 13. hely | Bóbitácskák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Biró Csenger | Kovács Rebeka Tánczos Adél Zubor Melissza 62 pont | 14. hely | Kereki Manók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kerekegyháza Halcsik Dóra | Kozma Dóra Majzik Kitti Török Zsuzsanna 59 pont | 15. hely | MaTekeRTé | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Prokk Johanna Blanka | Gergely Csaba Bende Hajdú Bence Horváth Gréta 59 pont | 16. hely | Mizse8 | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Dobi Krisztina | Kislőrincz Fanni Kossa Bence Kun Dániel 56 pont | 17. hely | XXL | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Balog Erik | Balog Ferenc Győrfi Tamás Szabó Áron 54 pont | 18. hely | Kockák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kozma Nikolett | Nánási Lilla Pongrácz Petra Szemes Mihály 51 pont | 19. hely | Számológépek | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Jánosi Kinga | Juhász Gitta Kovács Hilda Reidl Regina 51 pont | 20. hely | sallai8 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Hurtony Dóra | Horváth Kitti Grizák Máté Szabó Roland 50 pont | 21. hely | Gondolkodók | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Horváth Béla László | Jágfalvi Zsombor Papp Evelin Sándor Helga 47 pont | 22. hely | Pingvin lányok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Béni Vivien | Máté Zora Mócza Enikő Nagy Vivien 41 pont | 23. hely | Kerek Team | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kerekegyháza Bognár József | Boldizsár Dóra Kócsó Barbara Szegedi Zsófia 38 pont | 24. hely | Nyerő hármas | Móricz Zsigmond oktatási intézmény | Tiszakécske Járvás Fruzsina | Petrezselyem Petra Túri Regina - 32 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bodonhelyi Anna | Coulibaly Patrik Sékue Marticsek Réka Szebellédi Márton 120 pont | 2. hely | Reciprok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Vida Gábor | Szigeti Sára Páli Kristóf Bődi Hunor 92 pont | 3. hely | Bibó 2. | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas András Máté Cseke | Koch Attila Tihanyi Fanni Tóka Borbála 87 pont | 4. hely | Pálma_8 | Kecskeméti Református Gimnázium | Kecskemét Körmöczi Márk | Csorba Csaba Vastag Balázs VArga Lehel 85 pont | 5. hely | Almáspite | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kovács Sára | Juhász Evelin Veliczky Gábor Nagy Zsófia 83 pont | 6. hely | Alfa | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Faragó Kornél | Tóth Fanni Rauscher Judit Balogh Máté 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Reciprókák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Szőke Ferenc | Szűcs Bence Szappanos Tamás Szőke Bence 80 pont | 8. hely | Limonádé | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bácsi Kinga | Zsíros Laura Remecz Lilla Remecz Anna 77 pont | 9. hely | Sün | Katona József Gimnázium | Kecskemét Kiss Gréta | Rádi Orsolya Németh Kinga Laczkó Dóra 75 pont | 10. hely | Matagyak | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Nyúl Adrienn | Sörös Bernadett Szabó Júlia Tánczik Zsófia 74 pont | 11. hely | Paralelogramma | Katona József Gimnázium | Kecskemét Tóth Judit | Lénárt Bence Molnár Kinga Nyúl Endre 69 pont | 12. hely | Smiley | III. Béla Gimnázium | Baja Cserháti Zsófia | Fazekas Nikolett Gúnya Gréta Horváth Mónika 68 pont | 13. hely | KJGVIIIB | Katona József Gimnázium | Kecskemét Déri Péter | Józsa Gergő Kamenár Dávid Zsigó Máté 68 pont | 14. hely | Hálendá | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Csikós Dominik | Deák Renáta Kovács Ádám Tóth-Albert Tibor 66 pont | 15. hely | Gyöngyök a negyediken | Katona József Gimnázium | Kecskemét Fazekas Dávid | Barabás Dániel Farkas Lili Kirják Gyárfás 63 pont | 16. hely | Bibó 4. | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Cseke Tamás | Herczku Zsombor Ifkovics Zorán Papp Roland 60 pont | 17. hely | Bibó 1. | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Babós Bianka | Tassi Eszter Vagyon József Virág Ádám 51 pont | 17. hely | Borátok Közt | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Lengyel Gábor Martin | Sipos János Gábor Fekete Kristóf Kovács Dávid 51 pont | 19. hely | Bibó 3. | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Agócs Ferenc | Balog Márk Gozdán Dóra Lajkó Márk 50 pont | 20. hely | SpongyaBob | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bodor Mónika | Varga Petra Gémesi Anna Kara Fruzsina 49 pont | 21. hely | A nagy bumm | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Kévés Dóra | Sümegi Dóra Sütöri Nóra Tóth Kitti 46 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Baja | Sugovica ÁMK és Sportiskola | Fazekas Aranka | Csólyospálos | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Polgármesteri Hivatal (Csólyospálosi Általános Is | Keller András | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Badó Zsolt | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Bogdányné Pigniczki Erzsébet | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyó Mihály | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyó Mihályné | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Csordás Mihály | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Csordásné Szécsi Jolán | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Kiss Róbert | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Óváriné Csabai Mária | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Reiterné Makra Zsuzsanna | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Varga József | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Benkó Anna | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Csepcsányi Éva | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Fábián Istvánné | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Novákné Korossy Judit | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Soltészné Almási Ildikó | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szabó Antal | Kecskemét | BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tarapcsik Katalin | Kecskemét | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Gömöriné Galla Mária | Kecskemét | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Monoriné Herbály Marianna | Kecskemét | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Nagy Anett | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | dr. Mátyás Jánosné | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Nádháziné Borbola Éva | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Gyömbér Csaba | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Gyömbér Csabáné | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Hajagosné Kovács Diána | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Háriné Kun Éva | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Karácsonyi Zoltánné | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Koleszár Edit | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Nagy Tibor | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Sipos Ildikó | Kecskemét | Kecskeméti Református Gimnázium | Dr. Hamarné Neuhauser Ágnes | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Józsa Aranka | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kondász Gabriella | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Bezzegné Rabóczki Jolán | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Palincsárné Farkas Szilvia | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Szalontai Mária | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Tóth Andrea | Kiskunhalas | Bibó István Gimnázium | Kállayné Vankó Erika | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Karsai Zsuzsanna | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Tihanyiné Gerencsér Ágnes | Kiskunhalas | Szent József Katolikus Általános Iskola | Tegzes Mária | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Gyenes Magdolna | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Szolnoki Attilláné | Tiszaalpár | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Maróti Pál | |