Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Eszes négyes | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Bársony Panna | Oláh Csenge Rokonay Szonja Sághy Áron 66 pont | 2. hely | Mateksárkány | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Gaál Gergő | Karsai János Bence Dienes Ákos Takács Gergő 63 pont | 3. hely | Szorzás osztag | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Horváth Péter | Szabó Ármin Juhász Janka Molnár Gergő 52 pont | 4. hely | Keszirefi 03 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Balogh Henrik Bálint | Fekete Zoltán Gyenes Panna Sepsi Regő Bertalan 51 pont | 4. hely | Kockák | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Szekeres Adrienn | Balga Bence Horváth Máté Németh Zsombor 51 pont | 6. hely | Kisokosok | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Petró Ádám | Bató Mátyás Németh Luca Fodor Sarolta 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tornádó | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barkai Hanga Kincső | Flekács László Lescsinszky Áron Kocsis Bálint 48 pont | 8. hely | Észlények sz. | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kupcsó Panna | Kunsági Soma Bódis Vivien Csizy Lívia 45 pont | 9. hely | Minimatek | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Oláh Benedek | Peiker Balázs Szecskás János Tóth Zsuzsanna 44 pont | 10. hely | Matek Manók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Ács Kincső | Bakó Eszter Jakab Balázs Szabó Eszter 43 pont | 11. hely | Kazinczysok | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Taskó Máté | Lőrincz Péter Kiss Tamás Bak Balázs 42 pont | 11. hely | Okoskák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Pacsai Cirill | Totok Csenge Tőzsér Virág Végső Lilla 42 pont | 11. hely | Számfegyver | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Nagy Benjámin | Szűcs Milán Kiss Boglárka Ludmány Levente 42 pont | 14. hely | Ötcsillagos betyárok | Körzeti Általános Iskola és Óvoda | Ormosbánya Bakos Stefánia | Krajnyák Csaba Pál Bálint Varga Fanni 41 pont | 15. hely | Észlények | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Holczer Vanda | Kocsák Péter Mátraházi Krisztián Stefán András 40 pont | 15. hely | Kazinczy3 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Pintér Dóra | Lőrincz Ákos Kulcsár Mónika Eckert Ákos 40 pont | 17. hely | Tudorkák sz. | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Szőke Bence | Szabó Gábor Szebeni Gergő Bóna Ádám 38 pont | 18. hely | Kobra | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Hornyák Flóra | Pöstényi Levente Tóth Ádám Zsiga Dóra 32 pont | 19. hely | Oroszlán ikrek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Áncsák Jázmin Nóra | Barnóczki Bálint Dargai Laura Sebe Tamás Attila 31 pont | 20. hely | Zsenik | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Fülöp Csenge | Keresztessy Eszter Nagy Flóra Vécsey Fanni 23 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Észpörgető | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Espán Márton | Gyöngyösi Márk Katona Áron Molnár Zsombor 101 pont | 2. hely | PÖRÖGJ RÁ ! | Jókai Mór Református Általános Iskola | Miskolc PAP ARION | BOGYAY BÁNK VALASOVICS PATRIK NYIRI BALÁZS 93 pont | 3. hely | Villám matekosok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Antal Réka | Csöbönyei Anna Bátori Gábor Csordás Henrik 85 pont | 4. hely | Észlények | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Dancsó Marcell | Gedeon Máté Juhász Ákos Molnár Balázs 81 pont | 5. hely | Matekozó pingvinek | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Lehóczki Balázs | Klusóczki Ádám Molnár Ákos Veres Teodor 79 pont | 6. hely | Keszirefi 04 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gaál Gábor | Müller Kevin Vanczák Adél Váradi Krisztián 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Észkerék | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Bodzás Dániel | Jankovics Dávid Lukovics Alexandra Tőzsér Ádám 64 pont | 8. hely | Tigrisek | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Puda Ádám | Pásztor Dániel Markó Tamás Veit Bence 64 pont | 9. hely | Tudorkák | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Szabados Péter | Szobonya Hanga Dósa Dávid Lukács Balázs 63 pont | 10. hely | Matek manók sz. | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Várhegyi Csaba | Turnyánszki Eszter Gombos Gréta Barna Gréta 60 pont | 11. hely | Fejszámolók sz. | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Leskó Eszter | Spisák Blanka Szabó Ábel Sallai Zsombor 59 pont | 12. hely | Agytornászok | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Dobos Zalán | Jáborszki Luca Kriston Anna Stefán Sarolta 59 pont | 13. hely | Merőlegesek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Fenyvesi Tamás | Tóth Bulcsú Oláh Marcell Hámori Mátyás 58 pont | 14. hely | A matek ördögei | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Gábor Dávid | Kiss Bettina Mizák Anna Szabó Szilvia 57 pont | 15. hely | Számolgató | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Tóth Lili | Tóth Klára Hallai Gréta Szárnyasi Fanni 57 pont | 16. hely | Párhuzamosak | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Tamás Marcell | Margóci Flóra Spicze Annamária Kiss Dávid 53 pont | 16. hely | Ügyes Sünik | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Dudás Gréta | Jenei Luca Kiss Levente Vágási Dorina 53 pont | 18. hely | Agyafúrt | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Bánhegyi Donát | Galuska Zoltán Kádas László Lupkovics Panna 49 pont | 19. hely | Okoskák | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Géczi Márkó | Novák Zoltán Reményi Nóra Vörös Vivien 45 pont | 20. hely | Lustikák | Körzeti Általános Iskola és Óvoda | Ormosbánya Bősi Szabina | Csikó Amália Fazekas Milán Vékony Liza 29 pont | 21. hely | Vonyító farkasok | Körzeti Általános Iskola és Óvoda | Ormosbánya Fazekas Patrik | Jónás Fruzsina Simon Dávid Váradi Bettina 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A Herman bajnokai | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Balla Bence | Csák Anna Schupler Bendegúz Tóth Dávid Simon 116 pont | 2. hely | L'orange | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Halasi Máté | Horváth Panna Makán Benedek Nagy Zsombor 99 pont | 2. hely | Okostojások | Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai szakközépiskola | Miskolc Bojtár Petra | Herpai Ádám Ladányi Attila Takács Viktor Zoltán 99 pont | 4. hely | Számzsenik | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kutas Gerda | Pacsai Luca Gergely Luca Csiba Ágota 91 pont | 5. hely | Sólymok | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Csáki Bence | Kenyeresi Szabolcs Melcher Máté Nagy Ádám 90 pont | 6. hely | IQ harcosok | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Jobbágy Marcell | Leleszi Marcell Tóth Martin Zoltán Tőzsér Zétény 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Paralelogrammák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bachmann Laura | Csonka Panna Kincsö Kostyó Patrícia Sárközy Kinga 84 pont | 8. hely | Eszesek | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Kiss Martin | Kovács Bálint Németh Dániel Urbán Lili 83 pont | 9. hely | Batgirls | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Hegedűs Eszter | Kiss Kata Rácz Panna Hegedűs Klaudia 82 pont | 10. hely | Kobrák | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Svidró Orsolya | Koós Gábor Szobonya Erik Kalóczkai Bálint 80 pont | 11. hely | Villámvasvár | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Bíró Bence | Faragó Bálint Németh Kristóf Zákányi Panna 80 pont | 12. hely | Mini zsenik | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Horváth kata | Barkai Gyöngy Kovács Ákos Somogyi Levente 79 pont | 13. hely | MATEKZSENIK 05 | Jókai Mór Református Általános Iskola | Miskolc HORVÁTH KRISTÓF | OROSZ MARCELL SZIMONIDESZ MÁTÉ GYÖRGY HALMAI LEVENTE 76 pont | 14. hely | Keszirefi 05 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Fodor Emese | Gyenes Nadin Simon Fanni Zombor Henriett 73 pont | 15. hely | Matekmacsek | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Nagy Tamás | Kozma Zsolt Pusztai Martin Ulicsinyi Petra Panna 73 pont | 16. hely | Okoskák | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kazincbarcika Falcsik Dávid | Ihnáth Brigitta Holló Milán Hágen Ferenc 72 pont | 17. hely | Kobrák | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Csóti Vilmos | Forgács Dániel Kiss Roland Labancz Levente 72 pont | 18. hely | Pingvinek | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Battyányi Dávid | Kréti Gergő Szaszkó Péter Kovács Tamás 71 pont | 19. hely | FC Fráter | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Cservenyák Ádám | Komáromi Kristóf Pap Hugó Szegedi Máté 70 pont | 20. hely | Matekzsenik | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Danyikó Dorka | Fogler Ádám Kovács Alexandra Török Árpád 69 pont | 21. hely | Gördeszka | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Dányi Tibor | Klinga Zoltán Kulcsár Benedek Szemán György Acsád 68 pont | 22. hely | Kisokosok | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Fabók Bence | Pinke Gábor Zouaoui Mohamed Szabados Dorottya 67 pont | 22. hely | Matemókusok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barabás Márton | Fritz László Kalinka Máté Tóth Ádám 67 pont | 22. hely | Szám varázslók | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bertóti Laura | Huszár Dóra Koleszár Panna Veres Kristóf 67 pont | 25. hely | Agyas csajok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kalmár Dalma | Papp Laura Sidlovics Eszter Tóth Cintia 66 pont | 26. hely | Szaracénok serege | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Kormos Gergely | Sergyán László Csirmaz Olivér Nyisalovits Tamás 65 pont | 27. hely | Számcápák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Halász Viktória | Kardos Martin Soltész Levente Soós Antónia 64 pont | 28. hely | Einstein utódai | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bacsó Dániel | Bunda-Tóth Márk Nagy Miron Szabó Donát 64 pont | 28. hely | Kis matematikusok | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Gál Marcell Péter | Koltai Brigitta Szabó Máté Jánosi László Dominik 64 pont | 28. hely | Pillangók | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Helgert Milla | Drótos Alexandra Fanni Pelek Fanni Ádám Csilla 64 pont | 31. hely | Bolyai5 | Bolyai János Általános Iskola | Szerencs Ajtai Boglárka | Gaál Kinga Hutka Krisztián Sztankovics Ádám 62 pont | 32. hely | Matek zsenik | Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai szakközépiskola | Miskolc Bodnár Gergely | Molnár Bálint Porcs Hanna Szabó Klaudia 61 pont | 32. hely | Refisek5 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Bató Sebestyén | Szentpéteri Mózes Simon Dániel Orbán Balázs 61 pont | 34. hely | Manócskák1 | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Hevesi Laura | Molnár Boglárka Potonyecz Lili Rákay Rebeka 60 pont | 35. hely | CSOKI BÉBYK | Jókai Mór Református Általános Iskola | Miskolc SZITA BOGLÁRKA | ERDŐDI ANNA ZÁDECZKI LUCA SZABÓ EMESE 58 pont | 35. hely | Kinder pingvinek | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Hompoth Laura | Homoki Réka Réthy Liliána Tóth Nikolett 58 pont | 37. hely | Szuper négyes | Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai szakközépiskola | Miskolc Bittó Csenge | Háj Eszter Erdélyi Dóra Papp Anett 55 pont | 38. hely | Futrinka | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Bodó Bettina | Bogoly Levente Dorkó Szilárd Hugya Lilla 54 pont | 38. hely | Kaméleon | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Demján Csongor | Skornyák Virág Zsíros Bence Szikszai Dóra 54 pont | 38. hely | Kispályások | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Jaczenkó Petra | Bálint Tímea Miknyóczki Marcell Pető Ádám 54 pont | 38. hely | matekagyak | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Fürtös Eszter | Gazdik Flóra Sárkány Panna Sóvágó Éva 54 pont | 42. hely | Kockafejek | Zempléni Általános Iskola és Óvoda | Bodrogolaszi Tomori Kitti | Kovács Bianka Fanni Szava Dávid Stefáncsik Ákos 53 pont | 42. hely | Párducok | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Buzellák Boglárka | Csesznák Bálint László Regina Szentgyörgyi Luca 53 pont | 44. hely | Papírsárkány | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Ignácz Zsófia | Kurucz Gergő Pelyhe Ádám Sztankovics András 52 pont | 45. hely | Gauss | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kovács Dorottya | Péli Farkas Kovács Kinga Molnár Gábor 51 pont | 46. hely | Aranyászok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Feczkó Csanád | Lövei Dávid Havas-Volczer Edvárd Veréb Balázs 49 pont | 46. hely | Igazgyöngyök | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Boldogkőváralja Bakos Dániel | Börcsök Renátó Gulyás Anasztázia Viola Spisák Krisztián 49 pont | 46. hely | Manócskák2 | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Erdősi Boglárka | Csordás Ágnes Huszár Evelin Viszokai Lili 49 pont | 46. hely | Matek Tudósok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Czinczár Panka | Tóth Alíz Tóth Vivien Tóth Zsófia 49 pont | 46. hely | Megaagy | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Békési Panka | Kovács Barbara Lénárt Dávid Szabó Levente 49 pont | 51. hely | Tüzes-négyes | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Balla Máté | Körhegyi Kristóf Oláh Bálint Ferenc Orosz Petra 47 pont | 52. hely | Körző | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Pál Diána | Lehóczki Balázs Seres Norbert Besenyei Martin 46 pont | 53. hely | Észkerék | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Tamás Benjámin | Tóth Olivér István Gergely Bagyinszki Ábel 41 pont | 54. hely | Nyertesek | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Demkó Milán | Nagy Gábor Csaba Czipa Anett Éles József 39 pont | 55. hely | Villám | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Hajnal Botond | Kovács Kristóf Gyurkó Lili Csanády Mátyás 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Angyalok | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Gáspár Attila | Kovács Nikolett Haraszti Liliána Somosi Fanni Luca 136 pont | 2. hely | Matek Négyzet | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kondor Máté | Lakatos Levente Pólik Ádám Vitelki Balázs 128 pont | 3. hely | Csillagok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Piskóti Patrik | Urbán Laura Németh Mihály Tilk Zsombor 121 pont | 4. hely | Matek a köbön | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Edelény Molnár Ádám | Szuhai Kitti Váradi Attila Hajas Ákos 117 pont | 5. hely | Kutyaház | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Bidlek Márton | Csehkis Bálint Máté Zoltán Miklós Márk 109 pont | 6. hely | Clever Monsters | Bolyai János Általános Iskola | Szerencs Gál Réka | Balázsfalvi Gergő Halász Martina Tóth Adrián 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | BULGÁRFÖLD ARANYCSAPATA | Bulgárföldi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc FEKETE RÓBERT | KOVÁCS LEVENTE OMASZTA ZSOLT PÁSZTOR HANNA 107 pont | 8. hely | Hatvány | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Poncsák Ákos | Szűcs Ádám Tóth Nikolett Nagy Zsolt Dániel 106 pont | 9. hely | Számológépek | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Aranyosi Roland | Illés Lajos Jacsó Boglárka Kiss Réka 103 pont | 10. hely | Zrínyi 6 | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Rozmán Miklós | Vezse Botond Zsíros Levente Zsolcsák Tamás 102 pont | 11. hely | Esthajnalcsillag | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Szunyogh Kata | Révész Eszter Kis-Luca Bianka Nagy Valentina 102 pont | 12. hely | SUPERGIRLS 06 | Jókai Mór Református Általános Iskola | Miskolc KONDÁS ZSUZSANNA | SZATMÁRI ESZTER BUBENKÓ LILLA CSUGÁNY ESZTER 101 pont | 13. hely | Matekcsajok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kocsis Laura | Lescsinszky Flóra Lövei Allegra Pál Adrienn 100 pont | 14. hely | Hit - men | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Szabó András | Imregh András Révész János Poncsák Ádám 99 pont | 15. hely | Töprengők | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Vincze Fédra | Szabó Szandra Makranczi László Papp Zoltán 97 pont | 16. hely | Arany Csapat | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Balogh Gergő | Farkas Patrik Krakkai Benedek Soltész Péter 96 pont | 16. hely | Kör Ász | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Katinszki Boglárka | Sike Gábor Németh Csenge Kovács Áron 96 pont | 18. hely | Googolplex | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Papp Marcell | Révai Máté Szabó Kristóf Tamás Bence 95 pont | 19. hely | Szent Margit | Árpád-házi Szent Margitt Általános Iskola | Sátoraljaújhely Juhász Máté | Husóczki Dániel Géczi Eszter Pala Edina 93 pont | 20. hely | MATEKAGYAK 006 | Jókai Mór Református Általános Iskola | Miskolc JURÁK ESZTER | BENKE FANNI IVANKKÓ LUCA SÁRA ISTVÁN BÁLINT 92 pont | 21. hely | Négyszög | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gaskó Alexandra | Ötvös Anna Kakukk Zita Németh Máté 92 pont | 22. hely | Matekzsenik | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Barátosi Botond | Magyar Máté Rubint Patrik Vajtó Mercédesz 90 pont | 23. hely | 4 a hatodikon | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Ferencsik Márk | Heiszman Henrik Kakuk Milán Vadon Enikő 89 pont | 23. hely | Refisek6 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Soós Gergő | Kovács Levente Bujtás Anna Kiss Balázs 89 pont | 25. hely | Ördögök | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Gór Nikoletta | Harsányi Szabolcs Sándor Bence Simkó Milán 88 pont | 26. hely | Bűvös számok | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bihi Bence | Homolya Petra Nagy Kristóf Szakálos Balázs 87 pont | 27. hely | Pöttyös | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Edelény Jobbágy Máté | Juszkó Jusztin Rákay Gerda Suszter Zsombor 86 pont | 28. hely | Géniusz | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Homolya Panni | Molnár Ivonn Zsimala Fanni Szabados Natália 85 pont | 29. hely | Mind Egy | Pollack Mihály Általános Iskola | Kazincbarcika Fodor Laura | Kaló Zita Gizella Petró Alexa Tózsa Anna 80 pont | 30. hely | Fekete kalózok | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Bodnár Gábor | Csalavári Kristóf Kanyok Dávid Varga Koppány 79 pont | 31. hely | Tudorkák | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Lecső Dániel | Kundrák Kasszián Szabó Bence Pataki Bernadett 77 pont | 32. hely | Macskák | Molnár Mózes ÁMK | Bodroghalom Ferkovics Réka | Feke Szilvia Lendvai Kristóf Széles Szabina 75 pont | 33. hely | Matekmanók | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Edelény Budai Petronella | Forgony Bíborka Szabó Fanni Nagy dorottya 74 pont | 34. hely | MATEKPEACE 66 | Jókai Mór Református Általános Iskola | Miskolc LIAO LINDA | NÓGRÁDI MAJA SEBŐK ZSÓFIA TÓTH BOGLÁRKA 74 pont | 35. hely | Zsenipalánták | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Czakó Dorina | Nussbaumer Petra Uraky Noémi Vígh Roland 74 pont | 36. hely | Red Bull | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Andrékó Tamás | Ötvös Réka Kakszi Gergely Vágási Dorka 72 pont | 37. hely | Abacus | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Tóth Péter | Hoffmann Jennyfer Kiss Daniel Nimer Dema 72 pont | 38. hely | Matek Zsenik | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Blaskó Bence | Czipa Alexandra Csider Norina Laczkó Szilárd 72 pont | 39. hely | Marci Angyalai | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Jósvai Marcell | Karsza Petra Lovas Petra Vincze Noémi 70 pont | 40. hely | Négy a kövön | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Molnár Márk | Panyik Tamás Szalai-Bordás Ádám Takács Bence 66 pont | 41. hely | 2x2 | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Borbély Bianka | Ferkó Réka Nagy Eszter Sztahura Eszter 62 pont | 42. hely | Keszirefi 06 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Fekete Krisztián | Gábor Netta Sipos Réka Szarvas Petra Martina 61 pont | 43. hely | Kabalabanda | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Dócs Fruzsina | Dovák Dorka Matyisák Attila Vasvári Adél 59 pont | 44. hely | Négy kisokos | Bolyai János Általános Iskola | Szerencs Farmosi Zsombor | Kormány Richárd Lippai Barbara Tamás Ádám 58 pont | 45. hely | Smile | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Lukács Tünde | Lakatos Fanni Barcsák Szabina Szalai Kitti 56 pont | 46. hely | Mester négyes | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Horváth Csongor | Skribanek Petra Szabó Lili Varga Henrietta 55 pont | 47. hely | DX | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Boldogkőváralja Gulyás Jennifer | Gulyás Kristóf Nyíri Cintia Zima Valter 54 pont | 47. hely | Smiley | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Franczuz Csenge | Ináncsi Evelin Lippai Vivien Tóth Nikolett 54 pont | 49. hely | Okos Manók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Fodor Enikő | Mercz Máté Papp Kornél Sóvári Ádám 53 pont | 50. hely | Orion | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Vibranyec Márton | Fábián Csongor Kovács Nikoletta 46 pont | 51. hely | Ráksuli | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Jurek Ádám | Madarász Bence Sallai Péter Török Róbert 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csík | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Csakmag Vivien | Klisóczki Fanni Pánti Réka Varga Katalin 102 pont | 2. hely | Tudorkák | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kazincbarcika Sándor Tamás | Gyenes Máté Szajkó Szilárd Venczel Ádám 88 pont | 3. hely | Tudorok | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Bede Patrik | Pintér Ádám Simkó Levente Szabó Tamás 86 pont | 4. hely | Négylevelű lóherék | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Kundráth Márk | Oláh Kitti Kántor Mercédesz Szabó Rebeka 83 pont | 5. hely | Páratlan | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Edelény Csabai Tibor | Fedor Dávid Hajas Hanna Képes Krisztián 82 pont | 6. hely | Matekos(sokk) | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Kopcsó Máté | Bodnár Bence Novák Márk Varga Máté 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kazinczy7 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Szobonya Csenge | Marján Márton Magyar Attila Lénárt Levente 80 pont | 8. hely | Kukacok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bátori Júlia | Fehér Csilla Maros Boglárka Tahy Boglárka 76 pont | 9. hely | Aranycsapat | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Gulyás Réka | Forgács Márk Tenkely Levente Boros Nikolett 75 pont | 10. hely | Zrínyi 7 | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Havasi Máté | Kéri Szilvia Kovács Gellért Molnár Benedek 74 pont | 11. hely | Zsenik | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Tar Nikolett | Petes Vivien Jurkó Dávid Kántor Józsua 70 pont | 12. hely | Furfangos fiúk | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Bata Dániel | Dudás Levente Mezei Dávid Szunyogh Tamás 69 pont | 13. hely | Észveszejtők | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Nagy Eszter | Szepesi Mariann Kiss Norbert Tóth Szilárd 67 pont | 14. hely | SZÁMKIRÁLY | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bihari Soma | Lindt Roland Purzsa Ákos Oláh Marcell 65 pont | 15. hely | Számdarálók | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Boldogkőváralja Kiss Anna Kata | Kmetz Ákos Subert Zsófia Zavodni Tamás 61 pont | 16. hely | Refisek7 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Kaposvári Lóránt | Varga Lőrinc Orosz Sándor Tóth Péter 57 pont | 17. hely | Nagy Okosok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Ács Fruzsina | Dvorszki Lilla Lesku Anett Szegedi Kinga 52 pont | 18. hely | Reciprókák | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Asszú Ádám | Farmosi Katalin Hegedűs Martin Kovács Kristóf 49 pont | 19. hely | Csipet-csapat | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Kovács Patrícia | Földi Krisztián Herr Krisztián Tamáskó Róbert 46 pont | 20. hely | Okoskák | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Erdős Viktor | Kálmán Sándor Taraczközi Bence Sztollár Zsófia 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kaktuszok | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Juhász Áron | Kalmár Péter Orosz Petra Tóth Amanda 103 pont | 2. hely | Battman Team | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kiss Alex | Mészáros Marcell Orosz Dávid Tóth Gergely György 99 pont | 3. hely | Matekkommandó | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Boros Bence | Kozák Dániel Gyula Szabadfalvi Dániel Tóth Miklós 98 pont | 4. hely | Matematikuss | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bánhalmi Kristóf | Bodolai Előd István Borbély Ágoston Kertész Attila 97 pont | 5. hely | Krumplik | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Csendi Balázs | Gáspárfalvi Péter Muri Levente Vályi-Nagy Levente Zsolt 95 pont | 5. hely | Négyzetgyökerek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gedeon András | Utry Máté Szőcs Tamás 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Stars | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Szemán Gergely | Pákozdi Máté Dédesi Mátyás Raisz Dorottya 91 pont | 8. hely | Mind1 | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Benkő Glória | Kovács Kristóf Levente Paréj Balázs Sillinger Péter 88 pont | 9. hely | Alfa Farkas | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Botos Kamilla Blanka | Csokonay Gergő Farkas Viktor Áron Kosáry Boglárka 83 pont | 10. hely | Szorzatok | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Szilágyi Gábor | Pap Kálmán Szentpéteri Áron Deme Soma 80 pont | 11. hely | Pascal | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Dabasi Halász Zsigmond | Dráviczki Eszter Sallai Réka Józsa Judit 79 pont | 12. hely | Nekem8 | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Karajz Ágnes Fruzsina | Kocsák Boglárka Kiss Péter Nagy Bence 74 pont | 13. hely | Sörtetők | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gulyás István | Szabó Bence Mondok Dávid Kuripla János 73 pont | 14. hely | Szívecskék | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Földesi Kitti | Somogyi Mercédesz Rási Réka Krehlik Mirtill 70 pont | 15. hely | Hétahán | Bocskai István Gimn., Szakközépiskola, Középiskolai Koll., Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Szerencs Kontra Kincső | Csupi Letícia Szaniszló Zsófia Vitelki Luca 69 pont | 16. hely | "B" Terv | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Koncz Liliána Viktória | Schupler Abigél Soós Bernadett Varsányi Virág 68 pont | 17. hely | Crafterek | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Péter | Hegyi Farkas Manó Németh Luca Szabó Zsombor Attila 65 pont | 18. hely | 2x2 | Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és AMI | Sátoraljaújhely Bihari Luca Réka | Szalai Zsuzsanna Laura Szalontai Balázs Tokacs Krisztián 62 pont | 19. hely | Négyzet | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kovács Dóra | Hejczei Laura Enyedi Áron Szemán Richárd 60 pont | 20. hely | Gyilkos számok | Avasi Gimnázium | Miskolc Nagy Soma | Nagy Bendegúz Karancsi Zsófia Frank Boglárka 59 pont | 21. hely | Csillámcsacsik | Avasi Gimnázium | Miskolc Pozsa Rita | Soltész Petra Lengyel Norbert Bukta Bettina 55 pont | 22. hely | Hatványok | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Horváth Péter | Dancsó Bianka Kruppa Stefánia 45 pont | 23. hely | Négyesfogat | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bagyal Bálint | Mata András Orosz Máté Tátrai Richárd 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős XXX+Y | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Dudás Alexandra | Bolyki Balázs Soós Szilvia Trenka Klaudia 110 pont | 2. hely | Matekbogarak | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kazincbarcika Sándor Zsuzsanna | Lendvay Levente Jantek Péter Makkai Ádám 95 pont | 3. hely | Lúzerek | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Simon Viktor | Szerémi Fábió Taraczközi Anna Tóth Bence 89 pont | 4. hely | Élő számológép | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Edelény Csizi Bence | Drótos Annamária Kévés Levente Mató János 82 pont | 5. hely | Matléták | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Gór Bálint Zsolt | Pető Alex Szendy Ádám Tóth Richárd Attila 77 pont | 6. hely | Matekördögök | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Csörgő Zsombor | Kovács Alex László Bence Molnár Márton 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csipet-csapat | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Horváth Zsófia | Sándor Alexandra Szabó Jennifer Mátyás Anita 75 pont | 8. hely | Matekos-sokk | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Edelény Kosztyó Péter | Kristó Dávid Pecze Linda Török Dániel 75 pont | 9. hely | Fejtörők | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Molnár Mirtill | Pásztor Patrik Sárvári Gábor Szilágyi Szilvia 71 pont | 10. hely | Swan Sisters | Vasvár Úti Általános Iskola | Ózd Jónás Mercédesz | Fűkő Fatime Papp Zsuzsanna Pomázi Petra 70 pont | 11. hely | Refisek8 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Jóna Kristóf | Petró Csaba Vincze Ágoston Trescsó Levente 66 pont | 12. hely | G.R.E.V | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Hegedűs Edit | Gris Réka Szűcs Vivien Vizes Gréta 63 pont | 13. hely | Kazinczy8 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Rózsa Helga | Kondás Fanni István Zsófia Andó Bence 63 pont | 14. hely | Nagyfeszültség | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Boldogkőváralja Kmetz Ottó | Korhuth Zsófia Subert Júlia Zavodni Réka 62 pont | 15. hely | Zéró team | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Cseh Máté | Nagy Bence Lengyel Balázs Kis Fruzsina 59 pont | 16. hely | Logikusok | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Tardi Réka | Szomor Judit Kiss Dorina Makó Milla 54 pont | 17. hely | Dr. Bubó | Körzeti Általános Iskola és Óvoda | Ormosbánya Hencs Viktória | Járdán Andrea Kocsis Dorina Turcsán Petra 54 pont | 18. hely | Bekecs Esze | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Balogh Tibor | Jenei Eszter Lovász Roxána Rácz Helga 54 pont | 19. hely | 2-szer 2 | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Mag Zsanett | Link Zsuzsanna Mező Péter Ster Ákos 53 pont | 20. hely | Matek-Faktor | Zempléni Általános Iskola és Óvoda | Bodrogolaszi Molnár Alexandra | Veres Péter Béla Vajóczki Bettina Mihalkó Márk 52 pont | 21. hely | Team Work | Bolyai János Általános Iskola | Szerencs Csurgovich Alexandra | Nagy Judit Balázsfalvi Norbert Szabó Dániel 49 pont | 22. hely | Kőművesclub | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Taskó Levente | Galambos Patrik Tóth Richárd Balajti Roland Dávid 48 pont | 23. hely | Kvartett | Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Sztankovics Anna | Fige Balázs Mérész Katinka Szőr Martin 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kicsi Rigók | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Gergely Dominik Brúnó | Hajdú Daniella Rem Lili Szamosfalvi Benjámin Balázs 109 pont | 2. hely | Vízimajmok | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bogyay Botond | Krakkai Ádám Révai Márton Zádeczki Zalán 106 pont | 3. hely | Rombusz | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Volcz Ágoston | Kiss Marcell Radnai Dániel Németh Márta 103 pont | 4. hely | Qaottre Heros | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Heiner Attila Levente | Ladányi Ákos Nagy Marcell Tollár Gergő 100 pont | 5. hely | Gustmich Team | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Gönczi Dániel | Nagy Zoltán Sipeki Gergely Szabó Dávid 92 pont | 6. hely | Demokritosz | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Fábián Zsófia | Berindza Donát Nadubinszky Áron Dorony Balázs 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tapsi Hapsik | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csáki Norbert | Gergely István András Joó Kristóf Gyula Rónaföldi-Széll Gábor 90 pont | 8. hely | Prizma | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Nagy-Búza Bence | Pál Dávid Vékony Bálint Érsok Gábor 88 pont | 9. hely | Kockák | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Mecs Kinga | Mikó Fanni Kékedi Evelin Heidrich Máté 79 pont | 10. hely | Nyolclövetű | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bese Csongor | Béres Gábor Szunyogh Örs Péter Zsíros Ákos 77 pont | 11. hely | Egysejtűek | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Balog Ádám | Kádár Hanna Pap Emília Tóth Bernadett 75 pont | 12. hely | Számoló szőlőszemek | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika Szabó Johanna | Orosz Alexandra Kutas Kristóf Mészáros Gergő 74 pont | 13. hely | Gyilkos elmék | Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és AMI | Sátoraljaújhely Durst Armand | Frank Anna Dorottya Juhász Bence Schweitzer Bence 74 pont | 14. hely | Saccperkábé | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Juhász Katalin | Petró Ádám Puskás Dániel Rémiás Eszter 73 pont | 15. hely | Arcus alfa | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Gantner Petra | Györki Ferenc Péter Kiss Lívia Míra Kovács Soma 69 pont | 16. hely | Négyesfogat | Avasi Gimnázium | Miskolc Kádas Barbara | Götz Zsófia Köteles Kaudia Bokros Mátyás 62 pont | 17. hely | Homályszeletelők | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Balogh Ákos | Bartók Roland Bige Kristóf Orosz Bálint 59 pont | 18. hely | Ördögi rombusz | Avasi Gimnázium | Miskolc Putnóczki Fanni | Sándor Bence Szőllősi Dominika Szilágyi Martin 53 pont | 19. hely | Halenda | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Daher Péter | Hornyák Bence Kolláth Ádám Szabó Réka 50 pont | 19. hely | Ravasz recipróka | Avasi Gimnázium | Miskolc Kelemen Laura | Helgert Evelin Hadházi Kata 50 pont | 21. hely | NyolcHá | Bocskai István Gimn., Szakközépiskola, Középiskolai Koll., Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Szerencs Fehér Gábor László | György Péter Vendel Maczkó Tímea Molnár Péter Erik 46 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Edelény | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Belme Csabáné | Edelény | Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola | Vargáné Beregszászi Irma | Kazincbarcika | Ádám Jenő Általános Iskola | Molnár Anna | Kazincbarcika | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Gáspár Zoltánné | Kazincbarcika | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kónyáné Dona Éva | Kazincbarcika | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Király Istvánné | Miskolc | Avastetői Általános Iskola | Erdősyné Krotos Edit | Miskolc | Bársony János Általános Iskola | Vancza Andrásné | Miskolc | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Mecserné Csörsz Nóra | Miskolc | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Vargáné Néző Mária | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Ambrus Judit | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Németh Anna | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Fejér Szabolcs | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Gulyás Tibor | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Győry Ákos | Miskolc | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Kovács Ilona | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Gulyásné Nemes Katalin | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Kóródi Zoltán | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Pilzné Nagylaki Tünde | Miskolc | Jókai Mór Református Általános Iskola | TAKÁCS TIBORNÉ | Miskolc | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Csonka Lászlóné | Miskolc | Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai szakközépiskola | Mészárosné Gömöri Erika | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Fodorné Varkoly Mária | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Hubicska Zsuzsanna | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Rácsok Zsuzsanna | Miskolc | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Szűcs Anikó | Miskolc | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Zajáczné Gulácsi Edit | Miskolc | Rónai Ferenc Tagiskola | Fehér Ernőné | Miskolc | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Dr. Tóthné Cservenka Andrea | Miskolc | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | FaggyasnéSzepesi Ágnes | Ózd | Újváros Téri Általános Iskola | Kovács Kálmánné | Ózd | Újváros Téri Általános Iskola | Rónai Tamásné | Ózd | Vasvár Úti Általános Iskola | Faragóné Szemán Kitti | Ózd | Vasvár Úti Általános Iskola | Kovácsné Császár Ildikó | Szerencs | Bolyai János Általános Iskola | Jászayné Deák Erzsébet | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Horváthné Bartók Ildikó | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Pályi Csaba; Király István | |