Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kicsik | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fügedi Erik | Jankó Ádám Horváth Antonia Győrffy Johanna 91 pont | 2. hely | döntős A négy nagyokos | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fey Mihály | Hortay Domonkos Jakovác Márton Jancsó Benedek 90 pont | 3. hely | Apacsok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Somorjai Noémi | Kolesár András Potori Gréta Süle Blanka 80 pont | 4. hely | Csillagok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Márka Evelin | Kovács Kamilla Szőke Mira Kállai Rudolf 78 pont | 5. hely | Smiley | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Herczenik Ádám | Varga Vázsony Bánó Eszter Szeredás Bálint 75 pont | 6. hely | Matekos Manók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Malata Maximilián | Ecseri Flóra Székács Benedek Hunyady Máté Manó 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Simson csapat | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Honvéd Péter | Nikolov Teodor Párkányi Ádám Rieder András 68 pont | 8. hely | Egyszeregy | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Katona Bálint | Kocsis Kristóf Nagy Miklós Zsigmond Sebestyén 66 pont | 9. hely | Fantasztikus négyes | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Balogh Gergő | Kapornai Bertalan Koreny Kristóf Szoboszlai Szilveszter 65 pont | 10. hely | Számzsenik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csetényi Csaba | De Jonghe Anton Weiler Márk Gyimesi Gergő 64 pont | 11. hely | Borotvaész | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Görgényi Zsombor | Gurin Attila Bacsek Gerzson Szily Borisz 63 pont | 12. hely | Bólya | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Borsos Szabó Bendegúz | Lászlófy Levente Lőrincz Sára Sarolta Pesthy Babett 62 pont | 13. hely | Matek Törpök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balázs Előd | Vaszilievits-Sömjén Vince Fülöp Gréta Győri Kamilla 61 pont | 13. hely | Matekmanók | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hnatyszyn Vanda Luca | Kodrucz Tivadar Szabó Gergő Barnabás - 61 pont | 15. hely | Gyorsulók | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kemény Ákos | Rókusfalvy Márkó S. Nagy Boglárka Schlachtovszky Bora 59 pont | 15. hely | Szuper szorzók | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csörgő Viktória | Kálmán Mátyás Oszlánci Bence Manó Weiner Dávid 59 pont | 17. hely | Kaméleon | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Barabás Sára | Gróf Zsuzsanna Vidor Eszter Bellus Balázs 57 pont | 18. hely | Agykerék | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Antal Gizella | Maresch Kornél Máté Sámuel Verebély Nándor 57 pont | 18. hely | Okos Baglyok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Csutora Lilla | Dolina Sára Olasz Izabell Radakovic Míra 57 pont | 18. hely | REMETE ÁSZOK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Karasz Dániel | Mike Mátyás Szelestey Ádám Tóth Rohonyi Iván 57 pont | 18. hely | Sasszemek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horváth Mátyás | Kovács Balázs Fürst Júlia Földi Teodor 57 pont | 22. hely | Kis matematikusok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Décsy Laura | Manninger Anna Mezei Flóra Tóth Adrienn 56 pont | 22. hely | Töprengők | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Fazakas Luca | Fazekas Dánniel Fekete Floranna Oriskó Márk 56 pont | 24. hely | MATEK ÁSZOK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Bugyáki Jázmin | Horváth Máté Katona Ádám Poór Letícia 55 pont | 25. hely | Matekosok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Baka Zoltán | Füzessy Armand Horváth Márk Kozek Ármin 55 pont | 26. hely | 4 gepárd | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kamuthy Maja | Kocsis Ádám Thomka Benedek Zsigovits Edina 54 pont | 26. hely | Számkirály I. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Breznyári Annamária | Demeter Olivér Kalmár Samu Samu Kata 54 pont | 28. hely | MATEK MACIK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Hetényi Zsanna | Őrsi Gergő Tóth Endre Végh Csenge 53 pont | 29. hely | Mákosok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bognár Lulu | Ganszky Sára Dankovits Anna Tóth Janka 52 pont | 30. hely | Sün | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Lengyel Krisztina | Palicz Emese Székely Koppány Tüske Attila Vajk 51 pont | 31. hely | Pingvin csapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Döbrössy Abigél | Döbrössy Lujza Hamilton Jonathan Menduina Kristóf 50 pont | 32. hely | Igyekszünk | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Vecsei Dorka | Tóth Kamilla Horváth Adorján Deli virág 50 pont | 33. hely | LOGIQSOK | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Deák Liza Panna | Gottwald Levente Losonci Zsófia Polgár Dániel Árpád 49 pont | 33. hely | Matekzsenik | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tamaskó Zalán | Dobsa Dávid Nemes Lili Várkonyi Petra 49 pont | 33. hely | Szorzó Borzok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Detrich Kati | Kurutz Orsolya Prőhle Borbála Ramocsai Vera 49 pont | 36. hely | Semmi | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Szalay-Bobrovinczky Sára | Török Hayato Bőhm Edit Dudits Borbála 47 pont | 37. hely | Gengszterek | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Faluhelyi Máté | Krepsz Áron Tesch Márton Trendl Máté 46 pont | 37. hely | Verhetetlen fehér tigris | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bognár Nóra | Váradi Júlia Petróczy Liza Hargitai Lilla 46 pont | 39. hely | Helixing | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fehértói-Nagy Vince | Köves Adrián Gecse Lénárd - 45 pont | 39. hely | Nyerő Négyes | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Czeizer Dóra | Keresztes Krisztina Gondos Nóra Török Szonja 45 pont | 39. hely | Szuper 4 | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fülöp Anna | Fülöp Jeromos Bognár Panni Mizsér Márk 45 pont | 42. hely | Paprika | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Kelenföldi Boldizsár | Skublics Gábor Takács Zsófia Tomcsányi Borbála 44 pont | 42. hely | Sasok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Hajagos Enikő | Könczöl Luca Ragni Leonardo Roscioni Gabriele 44 pont | 44. hely | Gondolatok csapata | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Durst Kata | Illyés Rozina Jenei Sarolta Szabó István Ábel 43 pont | 44. hely | Vonalzó | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hargitai Hanna | Kovács Katalin Rakonczai Laura Varga Míra 43 pont | 46. hely | Einsteinek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Fejes Laura | Misur Mara Toffalini Matteo Vészi Lili 42 pont | 47. hely | Garfieldok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Ferencz Fruzsina | Kinizsi Luca Lukács Hajnal Peredi Lilla 41 pont | 47. hely | Összeadandók | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bodnár Blanka | Csatári Vencel Tabi Eleonóra Wéber Ágoston 41 pont | 47. hely | X / 4 (ikszpernégy) | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. John Gergely | Kis-Tamás Bence Kovács Benedek Szentváry-Lukács Karsa 41 pont | 50. hely | Einstein | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hunyady Bendegúz | Garamvölgyi Bálint Zilahy Zsombor Futó Dániel 40 pont | 51. hely | Számkirály | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Karvalits Borbála | Kocsmár Szonja Sipos Máté - 40 pont | 51. hely | Szorzótábla | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Illényi Mandorla | Harsányi Rozi Masznyik Hanna Németh Adél 40 pont | 53. hely | 2x2 | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bodó Bence | Horváth Bálint Almási András Földi Soma 39 pont | 53. hely | Agyalók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Winsche Gáspár | Prágai Menyhért Bognár Barnabás Arányi Marcell 39 pont | 53. hely | Huncut Kenguruk | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balás Ákos | Bárdos Bodza Bori Ruben Lencs Trisztán 39 pont | 53. hely | Pingvin | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Blahunka Dorina | Kántor Emese Plajner Iván Poós Ádám 39 pont | 57. hely | északöbön | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Vörös Lili | Kozma Bánk Maráczi Máté Illyés Áron 38 pont | 57. hely | Matekzsenik I. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Braun Nóra | Andor Adél Csűrös Panni Hajdú Borka 38 pont | 57. hely | Négyes | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Lévai Lili Zselyke | Réti Gergő Sziebert Zsófia Wehner Zsigmond 38 pont | 57. hely | Számördögök | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Karniczki Márk | Plank Márkó Szántó Zoltán Szomolánkai Dániel 38 pont | 61. hely | Párduc-lányok | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Blanka | Bartók Maya Molnár Anna Varga Dorina 37 pont | 61. hely | Villámagy | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földházi Kristóf | Herold Marcell Németh Botond Szabó Zsigmond Zsolt 37 pont | 63. hely | Bomba | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Bajkov Aurél | Kovács Kristóf Molnár Viktor - 36 pont | 63. hely | Delfin | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Katona Emese | Németh Zsófi Szentesi Édua Tasnádi Lili 36 pont | 63. hely | Kisszámolók | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Papp Tamás | Nagy Dorka Weisz Balázs Berey Lili 36 pont | 63. hely | Számmanók | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kiss Bendegúz | Dózsa József Ott Edina Polgár Lilla 36 pont | 63. hely | Zebrák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bodai Kata | Rácz Csilla Fóti Veronika Kovács Ivett 36 pont | 68. hely | Matekzsenik | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Hudacsek Barna | Rátki Gergely Szekeres Tamás Tarján Izsák 35 pont | 69. hely | Four-four-two | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földes Marcell | Sárközi Kada Vörösbaranyi Bernárd Wiszkidenszky Pál 34 pont | 70. hely | Bűvöskocka | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hannus Flávia Zsófia | Dér Marcell Barnabás Juhász Lili Petrovics Adél 33 pont | 71. hely | Chicagoi Majmok | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Faragó Levente | Gerely Attila Latorcai Nimród Szabó Zsombor 30 pont | 71. hely | Okosodunk | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Böjtös Gergő | Papp Ferenc Hizó Melinda Szabó Jázmin 30 pont | 73. hely | Matagy | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dávid Edit | Dávid Zoltán Erdélyi Laura Szécsi Luca 27 pont | 74. hely | Vérfarkasok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Berényi Barnabás | P. Buzogány Márk Viharos Balázs Gróf Júlia 26 pont | 74. hely | Villám számolás | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Anthony Patrik | Békefi Laura Haraszti Réka Lengyel Dániel 26 pont | 76. hely | Egyszeröt | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Baráth Eszter | Balogh Zsófia Balsai Anna Fodor Réka 25 pont | 77. hely | Fejtörők | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ivanovics Réka | Klemensz Roland Pável Zoé Dely Boldizsár 24 pont | 78. hely | Füles | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Dobozi Bálint | Domokos Péter Hajdu Tímea Pónya Anna 23 pont | 79. hely | MATEK GEPÁRDOK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Hadnagy Milán | Keleti Adrián Pogány Tamás Prazsák Dániel 22 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekágyúk | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Komáromy Soma | Kocsis Bálint Hornák Gergő Jedlovszky Pál 124 pont | 2. hely | Szupernégyes | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kőfaragó Nándor | Pfisztner Máté Szatucsek Gergely Tóth Máté 107 pont | 3. hely | Tündérek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Budai Júlia | Fialovszky Márk Gados Márk Horváth Veronika 106 pont | 4. hely | Csiguszok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Büki Fanni | Karosi Viktória Munkácsi Luca Rajkai Barnabás 105 pont | 5. hely | NÉGYES ÁSZOK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Benyovszki Patrik | Darvas Levente Havasi Márton Kapitány Balázs 95 pont | 6. hely | A 4 leleményes | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Belecz Anna | Berczik Sára Dolina Réka Földi Eszter 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | TIPPELŐK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Cséfalvay Benedek | Korbai Gyöngyvirág Návai Bendegúz Túri Benedek 93 pont | 8. hely | Baglyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Albrecht Eszter | Rahimkulov Valéria Magyar Petra Ujházy Noémi 88 pont | 9. hely | Informátorok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bella Zsófia | Tornyi Napsugár Tóth Sára Tóth Maja 88 pont | 10. hely | Hurrikán | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Dankó Márton | Konstantaras Manolis Németh Marcell Szenci Máté 88 pont | 11. hely | Matekzsenik csapata | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kadocsa Csenge | Horváth Lili Wiszkidenszky Sára Kuklis Hanna 87 pont | 12. hely | Tavalyi csigák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Meződi Patrik | Gyóni Ákos Bagyinszki Dániel Szigethi Anett 86 pont | 13. hely | ágyúgolyók | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Cseh Barnabás | Hegedüs Attila Ludvig L. Ákos Skultéty Fülöp 84 pont | 14. hely | Számhányók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hernádi Zita | Brandt Barbara Balassa Eszter Borsi Eszter 84 pont | 15. hely | Észkombájnok | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balaskó Dénes | Sió Domokos Juhász Johanna Bernáth Frida 84 pont | 16. hely | IQMILKA | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Fekete Zsófia | Szabó Gábor Szeghy Balázs Tahi-Tóth Levente 83 pont | 17. hely | Eszes Kobakok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Sasala Krisztián | Varga Zádor Sólyom Gergő Merétei Laura 83 pont | 18. hely | Szórakozott professzorok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bethlenfalvi Lőrinc | Marján Máté Móczár Dániel Osztrovszky Péter 78 pont | 19. hely | 2X2 néha 5 | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mező Kata | Kiss Kamilla Tölgyes Izabell Szántó Judit 76 pont | 19. hely | Méhecskék | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Falvay Júlia | Ruff Blanka Rátki Luca Makay Kristóf 76 pont | 21. hely | Turbó csiga | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Sramkó Levente | Héder Máté Horváth Dóri Horváth Sára 75 pont | 22. hely | Number hunter | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Leigh Dávid | Iszak Balázs Kántor András Kovács Dominik 74 pont | 23. hely | Kisvakond | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Dalma | Mester Nóra Gránási Gusztáv Bákai Kristóf 72 pont | 24. hely | Számkirályok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ferenczi Bálint | Vécsey Lili Turák Málna - 72 pont | 25. hely | Szorgos matekosok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Kovács Dorka | Rideg Hajnalka Őry-Kovács Anna Szöllős Tekla 71 pont | 26. hely | MÁZLISTÁK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Bakos Ákos | Győri Bálint Józsa Marcell Ötvös Kinga 69 pont | 27. hely | Aranycsapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Rácz Levente | Szántó Dóra Varga Mihály Zábó Gergely 69 pont | 27. hely | Dobókocka | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Botos Keve | Ghymes Levente Papp Kristóf Peti Márk 69 pont | 29. hely | Sonkás pizza számokkal megszórva | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hanzély Ádám | Molnár Anna Müller Péter Van Assche Péter 69 pont | 30. hely | Nyolcszor nyolc | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Adolf Diána | Domján Csenge Serf Júlia Szűcs Dominika 68 pont | 31. hely | Királyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kalocsai Mátyás | Knuth Bálint Baranyai Olivér Mayer Bence 68 pont | 32. hely | Meglepi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Medgyesi-Petró Réka | Bódi Kamilla Préda Paula Aszódi Petra 67 pont | 33. hely | Nyertünk vagy nem? | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Arató Zsuzsa | Kóta Bianka Nemesánszky Ádám Pinczi Domonkos 66 pont | 33. hely | POKERFACE | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Hetényi Kristóf | Kacimi El Hassani Marwan Móra Barna Viszkei Annamária 66 pont | 35. hely | Lángészek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Berberovics Letícia | Császár Balázs Láng-Miticzky Roland Simai Márton 66 pont | 36. hely | Szám rockerek | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balázs Csenge | Kertész Boglárka Rékó Anna Sánta Helga 65 pont | 37. hely | Elmés négyes | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Horváth Laura | Paulovits Máté Takáts Áron Vida Anna 64 pont | 38. hely | Számottevők | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hetényi Csongor | Horicsányi Eszter Kapusi Barna Papp Marcell 62 pont | 39. hely | Számászok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kondor Dávid | Munkácsi Milán Németh Ákos Sólyom Levente 60 pont | 40. hely | Virágszálak | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hartmann Alice | Achlan György Auguszt Anna Czeizing Adél 60 pont | 41. hely | Legendás számok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Ádámosi Róza | Fülöp Benedek Jakab Emese Pongrácz Dávid 60 pont | 42. hely | Huszonhatosok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kidd Thomas | Dévényi Hajnalka Szemán András Ujházy Tamás 58 pont | 43. hely | REMETE 4/A | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Auber Vilmos | Takács Bence Varga Sára Zsirmik Marcell 57 pont | 44. hely | D2H2 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dinnyés Ákos | Dzimba Dániel Havasi Benedek Hevesi Zoltán 56 pont | 45. hely | Gumimacik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rékai Dávid | Schnábel Gergely Ráthy Sándor Németh Kristóf 56 pont | 46. hely | fogkefe | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Laczkó András | Lakos Balázs Szalay Balázs Szűcs Donát 54 pont | 47. hely | Nyerő Négyes | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gál Bettina | Deák Máté Kármán Antonio 54 pont | 48. hely | Vizslák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Fábián Luca | Hegedűs Katinka Tóth Dalma Ujhelyi Boróka 52 pont | 49. hely | Számvirágok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Czinkler Jolán | Locher Anna Muhari Anna Nagy Kinga 52 pont | 50. hely | 2+2 | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Berki Dániel | Demeter Áron Éder Lili Krasznai Balázs 51 pont | 50. hely | Kiszámíthatatlanok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kaposvári Barbara | Kékesi Klaudia Szabó Blanka Varga Zsuzsa 51 pont | 52. hely | Négyzetháló | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Harangozó Balázs | Besnyi Julianna Szendrei Eszter Vincze Kornél 50 pont | 53. hely | Csillagmatekosok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Priszler Hanna | Erdélyi Réka Gilányi Lilla Hamikus Eszter 46 pont | 54. hely | Matek trió | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Gellér Mikó | Hoffman Gréta Szpisják Dóra - 46 pont | 54. hely | Számháború | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Oberrecht Jana | Jakabffy Lili Zádor Kristóf Terhes Boldizsár 46 pont | 54. hely | Viperák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Zulanf Richárd | Papp Gergő Tamás Csaba Dunai Máriusz 46 pont | 57. hely | Aranyszám | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Barlay Rita | De Pillecyn Sieglinde Lőrincz Dalma Schmal Laura 45 pont | 58. hely | A 4 ász | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Nagy Lénárd | Singh Armaan Tamáska Péter Wein Zádor 43 pont | 59. hely | A 4 furfangos | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Duray Boróka | Göbölös Márk Kurdi Marcell Kurucz Csenge 42 pont | 59. hely | A 4 ügyes | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Gábor Ágnes | Kerekes Annamária Kiss Dominik Menyhárt Boglárka 42 pont | 61. hely | Atom agy | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Hevesi Marcell | Miklauzich Boldizsár Pesei Domonkos Szalay Gergő 38 pont | 62. hely | Számológép | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Varga Bálint | Érfalvy Dávid Nagy Máté Tóth Fruzsina 37 pont | 63. hely | Hörcsögök | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Jakab Ádám | Nagy-Baló Atilla Weber Krisztián 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek mágusok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Varga Bálint Márk | Böcskei Bálint Garamvölgyi Dániel Pap Arnold 114 pont | 2. hely | MaxPont Fix | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bacsek Bernát | Fóti Kristóf Görgényi Botond Svastits Domonkos 108 pont | 3. hely | Megamatematika | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ujvárossy Olivér | Borzon Márton Bene Máté Stodulka András 103 pont | 4. hely | Párduc lányok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Berta | Kerekes Zsuzsanna Tollner Zsuzsa Túri Eszter 103 pont | 5. hely | Focisok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Csák Örs | Antalffy Attila Pavlik András Uray Kristóf 100 pont | 6. hely | Szuper "B" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bulányi Kálmán | Faragó Berta Sáfár Benedek Sumicz Benedek 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Észlények | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Herczeg Olivér | Ungvári Borbála Lipka Bogárka Várdai Villő 96 pont | 8. hely | hatos villamos | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Kisdi Gellért | Fehér Márton Lojkó Márk Steinbach Ferenc 95 pont | 9. hely | Eszes Banda | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Barnkopf Dávid | Benke András Gilányi Balázs Szikszay Nóra 93 pont | 9. hely | Inka | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Bálint Norbert | Kacskovics Domonkos Mucsi Milán Somorjai Márk 93 pont | 11. hely | 4 muskétás | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fekete Dániel | Erős Máté Vörös Boldizsár Tatár Péter 91 pont | 12. hely | Többet ésszel, mint ész nélkül | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Szathury Márk | Szabó Örs Torbágyi Kende Végvári Domonkos 91 pont | 13. hely | Fekete párducok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Róbert Bálint | Medgyesi Kornél Hajducsek Bence Balog Mendel 90 pont | 14. hely | Atomfizika | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ardai Csongor | Hrabina Dóra Kárpáti Kristóf Kendik Lili 87 pont | 14. hely | Számölő Gladiátorok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bartha Ákos | Gőgh Gábor Tankó Bence Pálffy Márton 87 pont | 16. hely | Csajok | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Diós Noémi | Fürjes Júlia Flóra Gunzenhäuser Anna Frida Györke Laura Anna 86 pont | 16. hely | Hangyák | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Karácsony Márton Gábor | Mezei Bernát Pásztor Richárd Szatmáry Márk 86 pont | 18. hely | matekzsenik | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Zubonyai Gellért | Mihály Péter Tóth Hanna Fehér Gábor 85 pont | 19. hely | 100% | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bátai Luca | Fodor Kincső Skublics Zsófia Sziebert Anna 82 pont | 19. hely | Inter | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Varga Balázs | Kovács Gergő Bodnár Máté Putz Rudolf 82 pont | 21. hely | MATEXPRESSZ | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Nagy Richárd | Slezák Ádám Őrsi Marcell Ötvös Mihály 80 pont | 22. hely | Okitokik! | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kovács Kinga | Nádas Dóra Vághy Júlia Zombory Zsófi 79 pont | 23. hely | Számörvény | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Hegyes Zoltán | Jakab Miklós Mezei Csongor Sagát Dóra 78 pont | 24. hely | Hexaéder | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Lumnicky Zalán | Ökrös Dorina Rajki-Kulifai Laura Kíra Wágner Dorka Panna 77 pont | 25. hely | "3 + 1" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Cservenkai Donát | Hidasi Franciska Szapora Dorien Zátrok Richárd 76 pont | 25. hely | kistudorok | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Végh Péter | Végh Benjamin Szalai Boglárka Schmeck Bálint 76 pont | 25. hely | Tökfejek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Vozáry Miriam | Bertalan Márton Szabó Márton Kozek Lél 76 pont | 28. hely | Végtelen csillagok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Umann Dávid | Starosta Réka Tóth Viola Czirják Janka 75 pont | 29. hely | Csapat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Peschka Viktor | Szíj Balázs Kászonyi Zsombor Mónus Marcell 74 pont | 30. hely | Bűvös négyzet | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Pálfy János Jakab | Bánfalvi Dániel Stekl Zsigmond Soós-Petrovai Márton 73 pont | 30. hely | Számológépek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Gulyás Zsófia | Laczó Laura Kiss Máté Vecsei József 73 pont | 32. hely | titkos négyes | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Jordán Bertalan | Kis-Tamás Levente Majtényi Barnabás Vida Gergő 70 pont | 32. hely | Tudjukmi! | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dési Dávid | Kiss Hanna Pásztor Dániel Tömösi Botond 70 pont | 34. hely | AGYMENŐK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Déri Lilla | Kelemen Kamilla Kiss Júlia Pozsony Blanka 67 pont | 34. hely | ATBE | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Beatrix | Simon Borbála Sztanó Anna Tribol Emese 67 pont | 34. hely | Egyszerűen jók! | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Bíborka | Ferenci Leo Kiss Polett Karolina Szabó Benjamin 67 pont | 34. hely | Kalkulátor | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gőgh Gábor | Fiáth Ármin Dudás Gergő Pap Arnold 67 pont | 38. hely | Petróleum Lámpa | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bartha Kristóf | Gálfi Péter Nagy Zétény Szabó Gáspár 66 pont | 39. hely | Ráfelló áládedebombo bombonok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Félix Andrea | Körner Olga Földes Hanna Szócska Emese 65 pont | 40. hely | Kockáslábú sárga víziló | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Barabás Dániel | Horváth Olivér Pavicic Péter Vincze Gergely 64 pont | 41. hely | 5.b | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Balázs | Rab Domonkos Aradi Kálmán Túri Máté 63 pont | 41. hely | Einsteinek | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csáktornyai Alex | Konarik Ákos Márton Matarits Tamás Tucci Maria Emma 63 pont | 41. hely | Hipertetraéder | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Gócza Márton András | Harmat Ádám Imre Pfisztner Sebestyén Vida Péter Bence 63 pont | 44. hely | Pallas Athéné | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Mária | Révai Hanna Tabita Nyáry Luca - 62 pont | 44. hely | Pulik | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Baranyai Vince | Gémesi Márk Lukács Bence Réti Dániel 62 pont | 46. hely | Haribók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hervai Olivér | Hegedűs Bence Szöllősi Máté Vincze Gergő 61 pont | 46. hely | Matek császárok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Fogarasi Réka | Klucsik Franciska Ürge Dóra - 61 pont | 46. hely | Szuper Csajok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Luca | Halász Kamilla Jeszenszky Júlia Máthé Zsófia 61 pont | 49. hely | Mákos mázlisok | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kovács Viktória | Ádám Lilla Haiman Helga Chenu Laura 60 pont | 50. hely | Csapat a 4-en | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Grespik Etele | Pálos Gergely Törkency Petra Zelles Zsófia 58 pont | 51. hely | Kockafejek | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dúl Panka | Szabó Kira Dénes Dániel Székely Szabolcs 57 pont | 51. hely | Kutyusok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Kukri Máté | Tímár Bálint Völler Dániel Zólomy Balázs 57 pont | 53. hely | Party szurikáták | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Keszthelyi Zorka | Magyarfalvi Vilma Gárdos Aliz Gilányi Fáni 56 pont | 53. hely | Rózsaszín cukormázas bolyhoskukacok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balázs Anna | Arányi Nóra Molnár Sára Albarosa Francesca 56 pont | 55. hely | Sportolók | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csorba Bottond | Elischer Nóra Harsányi Dávid Mutlak Jázmin 55 pont | 56. hely | Emberkék | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Antalffy Zs. Attila | Boldizsár Liza Klér Anna Pónya Ágnes 53 pont | 56. hely | Sánta Nyulak | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Kósa Márton | Czirják Ádám Maróty Mátyás Héra Benjamin 53 pont | 58. hely | Közös többszörös | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Böjtös Daniella | Herczegh Nikolett Papp Krisztina - 51 pont | 58. hely | Matek manusok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kocsis Bence | Orbán Olivér Birgenstock Valentin - 51 pont | 60. hely | Emeletes törtek | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bocsánczky Alexandra | Péchy Hannibál Sándor Bianka Szebeni Szandra 50 pont | 61. hely | Forma- I | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Báti Benedek | Kaba-Czövek János Istenes Márton Zoboki Ábel 48 pont | 61. hely | Gyilkos számok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Pohl Márton | Ivanovics Ádám Kelemen Zsombor Komma László 48 pont | 63. hely | Sztár 4-es | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Samu Barbara | Fickert Nóra Borsi Rita Menyhei Flóra 47 pont | 64. hely | Töprengők | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Pásztori Viktória | Tóth Kinga Berta Faragó Dóra Mahmoud Sára 46 pont | 65. hely | Rómaiak | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csányi Liza | Kasza Réka Nyírady Loretta Pintér Zsófia 44 pont | 66. hely | Zseniális matekosok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bagoly Barbara | Harcsa Csenge Tóth Daniella Tóth Vivien Sztella 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hupikék Zöldikék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lakatos Ádám | Lakatos Ágnes Kornai Dániel Dacher Ádám 139 pont | 1. hely | döntős Négy nagy agy | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Kitti | Sáfi Lilla Gutman Anna Békési Emese 139 pont | 3. hely | Rubik Kocka | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kuklis Vanda | Márka Adrienn Jedlovszky Krisztina Lukács Flóra 125 pont | 4. hely | Samu angyalai | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Lővei Vera | Punyi Dorka Stefkó Szonja Tarján Sámuel 117 pont | 5. hely | SZÁM KINGEK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Fekete Csaba | Győri András Józsa Tamás Wachtl Bendegúz 113 pont | 6. hely | Kisfügék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Janzer Lili | Simon Zsófia Medek Dorka Csongrádi Nicol 111 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekosok B | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Marcsek Zoltán | Szenthelyi Kristóf Major Benjamin Békési Bulcsú 110 pont | 8. hely | Pimaszok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Dudzik Sabrine | Krepsz Máté Lacik Dalma Pintér Petra 109 pont | 9. hely | Fékezhetetlen agyvelejűek | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Kiszler Máté | Szabó Mózes Velich Borbála Vozár Lili 106 pont | 10. hely | Sportcsapat | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bircher Márton | Ilauszky Anna Illés Barnabás Karsai Olivér 105 pont | 11. hely | Hidroxi-propil-metil-cellulóz | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Piukovits Domonkos | Tamás Jeromos Vörös Sebestyén Werner Márton 105 pont | 12. hely | Énekes baglyok | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Comhaire Victor | Dömötör Emőke Kis Lili Láng Bence 100 pont | 13. hely | IQnuk | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Pettik Sámuel | Kovács Bálint Baranyai Máté Fantoly Márton 98 pont | 14. hely | Kakaós csigák | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Peiker Márk | Pintér Dominik Récsei Hunor Sipos Viktória 96 pont | 15. hely | 2 + 2 = 2 | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ghimessy Balázs | Grócz Árpád Demeter Botond Székely Anna 95 pont | 15. hely | Ikozaéder | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Nagy Viktor | Novák Máté István Papp Benedek Pintér Balázs 95 pont | 17. hely | BŰVÖS NÉGYZET | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Hajnal Dorottya | Kacimi Selma Meliska Luca Papp Boglárka 94 pont | 18. hely | Friedrich von IQ betyárok | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Balogh Zsombor | Nagy Gellért Szigeti Csaba Záhonyi Bálint 94 pont | 19. hely | Ászok | Kosztolányi Dezső Gimnázium | Budapest I. Beleznay Levente | Ambrus Viktor Kisvárdai Róbert Tóth Attila 93 pont | 20. hely | Angry Birds | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kaiser Máté | Szabó András Szabó Vince Taraczky Dániel 91 pont | 21. hely | Foton | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Bihámi Olivér | Semsey Dániel Pesei Barnabás Zombori Dániel 91 pont | 22. hely | FC Barca | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bognár Bálint | Budai Zsófia Durst Tamás Ujhelyi András 90 pont | 23. hely | Plüsik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Boldizsár Lili | Kuzmiák Anna Baló Noémi Vigh Orsolya 89 pont | 24. hely | Dodekaéder | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Vermes Balázs | Földvári-Oláh Márk Markovics Gergely Morauvszki Gergely 89 pont | 24. hely | Gondolkodók | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Duska Zsófia | Ferenczy Kata Sándorfi Eszter Horovitz Petra 89 pont | 26. hely | Kiscsajok | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Félix Maja | Jakab Viktória, Sztáray Júlia Németh Alba Piroska 86 pont | 27. hely | Gumimacik | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Nagy András | Gulácsi Norbert Szalai Dóra Stinner Eper 86 pont | 28. hely | Kocka sarkai | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Décsy Dalma | Kárpáti Márton Koppány Dorottya Molnár Ilona 83 pont | 29. hely | ICH WILL | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Dudás Ágoston | Holes Dávid Lábady Leó Nemcsics Róbert 82 pont | 30. hely | csajok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bíró Dániel | Cseh Domonkos Ghymes András Peti Barnabás 81 pont | 31. hely | Turbócsiga | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Fodor Tamás | Jánosa Bence John Benedek Kreschka Frigyes 79 pont | 31. hely | Villámcsigák | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bárd Róbert | Soltész Levente Kara Balázs Stauder Ádám 79 pont | 31. hely | W.I.P. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tordai Ábel | Tóth Miksa Köves Dániel Kiss Dominik 79 pont | 34. hely | Derékszögű Dinamitok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Holló Bernadett | Kercseligeti Diána Kis Dorottya Kincső Szabó Miléna Dóra 79 pont | 35. hely | Fantastic | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Králl Eszter | Hajdu Richárd Bővíz Anna Szmida Lawrence 78 pont | 35. hely | Törpillák | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Mónus Ida | Rihmer Margit Varga Zita Somogyi Dorottya 78 pont | 37. hely | Paszujkakrémleves | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Dániel | Bencsik Balázs Fodor Ádám Varga Marcell 76 pont | 38. hely | Cinkék | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Cseh Róza | Fitz Anna Réfi Benedek Tímár Bendegúz 75 pont | 39. hely | BKJ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bányai Botond | Korecz Gábor Józsa Jakab - 73 pont | 40. hely | OKOS TOJGLIK | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Erdélyi Dávid | Kispál Benjámin Tanárki Tamás Weisz Viktor 73 pont | 40. hely | Smart Girls | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csánk Fáni | Juhász Zsófi Kovács Mirtill Krepsz Fanni 73 pont | 42. hely | Agytrösztök | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hadnagy Zsombor | Kucher Zsófia Nagy Dávid Récsei Péter 71 pont | 43. hely | 1+1=3 | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mezei Roland | Farkas Máté Németh Benedek 71 pont | 44. hely | Nem tök mind1? | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kaiser Tánya | Pacsay Lili Szelei Niki Zelenák Zsófi 71 pont | 45. hely | Blackcat | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Csirmaz Bence | Szebedy Vajk Husztik Ágoston, Király Márton 67 pont | 46. hely | Fapumák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Róth Eszter | Berát Barna Kállai Róbert Gida Hadházy Adél 66 pont | 46. hely | Oki-doki 2 | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Beke Máté | Pachl Áron Pachl Benedek Sztruhár Richárd 66 pont | 48. hely | Kockák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Bernadet | Lux Ida Sipos Barbara Félix Dóra 64 pont | 48. hely | Pepperonis Pizza | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hanzély Márk | Kovács Renáta Veres Réka Balás Bence Balázs 64 pont | 50. hely | Kockaság/félegésség | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mészáros Gáspár | Magyar Máté Mézes Boglár - 63 pont | 51. hely | The monsters | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Vetési Bence | Magony Dávid Simon Márton - 62 pont | 52. hely | Smily | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Forrai Kata | Ludwig Stefi Keszei Anita Szabó D. Zsófia 61 pont | 53. hely | Alakul a molekula | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Fekete Luca | Földeák Flóra Fülöp Fábián Zsakay Balázs 61 pont | 54. hely | Kapanyányi Monyók | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Fehér Balázs | Palócz Anna Kovács Lili Vecsernyés Veronika 60 pont | 55. hely | 2×2 néha öt | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Balogh Ábris | Farkas Erik Göbhardter Ádám Nagyistók Levente 55 pont | 56. hely | Lollipop | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Böröndi Anna | Böröndi Lilla Kárpáti Enikő Szellős Viki 52 pont | 57. hely | Filléresek | Fillér Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bodnár Szilveszter | Farkas Marco Rabatin Richard Springer Zsolt 48 pont | 58. hely | Naspolyák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Huber Ágoston | Katona Mátyás Nyomárkay János Surján Botond 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Cellux 2.0 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Láng-Miticzky Dániel | Nguyen Nhat Minh Budinszky Móric Ábel Bárdos Benedek Barnabás 108 pont | 2. hely | Ratio | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Haba Tamás | Szathury Bálint Guczogi Annamária Maróty Mariann 102 pont | 3. hely | Ági angyalai | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Stodulka Máté | Bánsághi Dániel Altsach Balázs Huszár Péter 102 pont | 4. hely | Szám Olga To | Batthyány Lajos Általános Iskola | Budapest I. Bredár Bora | Tóth Marcella Wermeser Zsombor 101 pont | 5. hely | EX-eggs | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Báló Attila | Dankó Mátyás Ghymes Bálint Kurutz Márton 88 pont | 6. hely | Greenwolf | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Bálint Mátyás | Bojti Ágnes Fekete Dömötör Majzik Péter 86 pont | 6. hely | Kockák és négyzetek | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ackermann Ádám | Fekete Giorgio Medve Dániel 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Electrosapiens | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Attila | Kámán Vince Major Máté Szócska Miklós 85 pont | 9. hely | Négyen a másodikon | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Mravik Máté Olivér | Szabó Ágoston Sziklay Ábel Tormay Bence 85 pont | 10. hely | "Majd legközelebb!" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horváth Levente | Romhányi Lili Romhányi Márton Szűcs Csaba 85 pont | 11. hely | Csíkos Mókus | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Papp Cintia | Hámori Patrícia Martin Daniella Lőrincz Ajna 80 pont | 12. hely | Középfölde Bölcsei | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Jakovác Gergely | Soproni Bálint Dóczi Márk Juhász Levente 79 pont | 13. hely | Fehér Tanács | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Stankovics Ábel | Tiszai Viktor Szöllősi András Lakatos Bernát 78 pont | 14. hely | Gyújtogatók | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Székely Dénes | Pósfai Gergely Bene Zoltán Korózs Lőrinc 77 pont | 15. hely | Nekem mindegy | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Nagy Fruzsina | Nenezic Patrick Rajkai Boldizsár Szluk Sándor 74 pont | 16. hely | Piros Pöttyös Túró Rudi | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bálint Sára | Bernhardt Simon Borsos Szabó Borbála Fazekas Norbert 73 pont | 17. hely | Vándor Kaktuszok | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ferenci Ármin | Li Fangge Miller Shannon Gigi Varga Kamilla 72 pont | 18. hely | nagybudavárisok | Budavári Általános Iskola | Budapest I. Velich Balázs | Kota Bálint Potykievic Milos Vozár Vivien 69 pont | 19. hely | Postás 2X csenget | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kuklis Medárd | Teleki Mihály Ordasi Dénes Szarvas Zoltán 68 pont | 20. hely | Nemzeti Egyenleti Bizottság | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kenedi Boglárka | Plavetz Lambert Szanyi Réka Vígh Diána 68 pont | 21. hely | Matkányok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gróf Tímea | Kállai Petra Hortobágyi Anna Kovács Bernadett 67 pont | 22. hely | Arcturus | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balassa Ádám | Újházy András Szabó Olivér Huszár Tamás 67 pont | 22. hely | Tengelyesen szimmetrikusak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Réka | Papp Rebeka Schőnviszky Csenge Török Laura Luna 67 pont | 24. hely | Matek makik | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Benke Márk | Grízer Márk Hegyi Ádám Benedek Kancsár gábor 66 pont | 25. hely | Ügyesek, okosak | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kalmár Dávid | Kovács Zsolt Szabó Dániel Szucsik Bence 63 pont | 26. hely | MIZO | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Farkas Péter | Jordán Barnabás Király Tamás Márton Botond 61 pont | 27. hely | Racionális lányok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Csáki Csilla | Fischer Kitti Juhász Kitti Lang Petra 59 pont | 28. hely | Pusmogó Mackók | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Csík István | Kozma Zoltán Susovich Szilárd Strukla Domonkos 58 pont | 29. hely | PMVA | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Őry- Kovács Márton | Schumicky Vencel Szőnyi Panni Szőnyi Lili 57 pont | 30. hely | Matematikus lányok | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Demecs Eszter | Hajdufi Réka Varga Anett Salihi Arlinda 55 pont | 31. hely | IQ Betyárok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Surányi Laura | Tamás Boglárka Teleki Emma Rozsályi Emese 52 pont | 32. hely | Betyárok | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Almási Ribári Ferenc | Haas Ruben Surányi Zsolt Tráger Zénó 52 pont | 33. hely | Gépagyak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szpisják Ferenc | Van Assche Dávid Jakabos Dávid Péter Báti Botond Kristóf 51 pont | 33. hely | Pillangók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabolcs Kira | Gárdos Lili Harajka András Volom Sára 51 pont | 35. hely | Éjjeli kockák | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Carderale Costanza | Farkas Dorottya Grosz Anett Ugronicz Luca 50 pont | 35. hely | Szögletes üveggolyók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Solnay Dénes | Farkas Bence Simon Patrik Túri Anna 50 pont | 37. hely | DROIDOK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Gasparik Gergely | Hoffmann Tamás Kelemen Kálmán Lukácsi Boldizsár 46 pont | 38. hely | Szuper csapat | Törökvész Úti Általános Iskola | Budapest II. Baló Vera | György Nico Nagy Bence Varga Flóra 45 pont | 39. hely | Szamócák | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bede Fazekas Luca | Botos Réka Kovács Vera Molnár Kata 44 pont | 40. hely | Agytröszt | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Horváth Ferdinánd | László József Szabó Zoltán Olivér - 43 pont | 41. hely | Halálos négyes | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Haidekker Tamás | Sághi Bálint Mészáros Nándor Szigetvári Bence 40 pont | 42. hely | Pasizz a fantával | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Plankó Stefánia | Kolonics Anna Bodnár Barbara Gáspár Orsolya 39 pont | 43. hely | Vier - Stein | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dávid Gyula Márton | Kohlmann Barnabás Szlabony Botond Szűcs Dániel 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ardai István | Forró Zsigmond Attila Kóti Marcell Sagát Lóránt Mihály 113 pont | 2. hely | Visító Sárkány | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Jurasits Zsolt András | Móczár Levente Szabó Márton Tóth Ádám 101 pont | 3. hely | Beolvasztók | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bruinsma Dániel | Herman Péter Wéber Domonkos Zempléni Ábel 93 pont | 4. hely | Sajtkukacok | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Doleschall Dávid István | Kiss Nándor Balázs Laban Roland Mujzer Ádám Péter 90 pont | 5. hely | Viharsárkány vadászok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Kovács-Sebestény Szilárd | Richly Márton Ádám Jakus Balázs Isrván Székely Péter 89 pont | 6. hely | A csapat | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bodor Bertalan | Czirják Balázs Rozgonyi Zalán Vajda Tamás 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Észlény ászlányok | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Adravecz Lilla | Csintalan Sára Semsey Alexandra Tóth Gy. Borbála 83 pont | 8. hely | Ice-T | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Dávid Eszter Lili | Majoros Gabriella Nemes Krisztina Szabó Kata Sára 78 pont | 9. hely | Cogito ergo sum | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Béky Zsófia | Nagy Ágota Ősz Veronika Andrea Wágner Ildikó Réka 76 pont | 10. hely | IQ-S CSAJOK | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Prekker Vanda | Baráth Liliána Golda Zsófia Balogh Virág 73 pont | 11. hely | Aranyos arányok | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Ajtony Anna | Fésü Dorottya Kovács Boglárka Nagy Lili 65 pont | 12. hely | Springfield guys | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bajáki Bence | Balog Ákos Jordán Marcell Réti Dániel 61 pont | 13. hely | CSILLÁMPÓNI ÉS MI | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Hauser Zsigmond | Kámány Sámuel Liska Tamás Gubis Balázs 56 pont | 14. hely | Csajszikák | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Szabados Sarolta Mónika | Mák Zerna Éva Soóki Emese Illés Virág 53 pont | 15. hely | Kétszer kettő az öt | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Csillag Dalma | Gáspár Dániel Hajas Eszter Körömi Csongor 52 pont | 16. hely | Cyberton | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Andó Szabolcs | Bui Tuan Anh Frei Henrik Péter Koós Gábor Árpád 52 pont | 17. hely | Bad boys | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Bálint Máté | Fejes Krisztián Gazsó Marton Bálint Gáspár Tamás 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ankarilla | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Vetési Dániel | Hornák Bence Varga Dávid Schlachtovszky Viktor 121 pont | 2. hely | döntős Matokosok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Horányi Ágoston | Pejtsik Boglárka Somorjai Kinga Valent Bence 116 pont | 3. hely | Pacsirta lányok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bódy Anna | Gyuricska Írisz Marosvári Ágnes Szűcs Fanni 85 pont | 4. hely | Illegális bevándorlók | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Galambos Kristóf | Kovácsházi Csanád Rozsnyai Marcell Zábó András 84 pont | 5. hely | Anonymus | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bajdik Zsuzsanna | Mezei Kristóf Vajda Eszter Virágos Gáspár 83 pont | 6. hely | IQ-NUQ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Anna | Soós Petrovai Borbála Bíró Zsófia Chen Fanny 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | EINSTEIN LÁNYOK | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Adilov Nárgiza | Gyenge Anna Steiner Borbála Szilágyi Zsófia 78 pont | 8. hely | Négyhatvány | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Bársony Gergő | Jónás Csaba Mogyorósi Zoltán Várkövi Vendel 75 pont | 9. hely | Sharingan Team | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tóth Márton | Félix András Palágyi Levente Falckmann Dániel 74 pont | 10. hely | STARS | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Harding Zsófia | Kádár Bence Varga Bálint Varga Liza 72 pont | 11. hely | Elszántak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Gergő | Frei balázs Kőműves Kornél Van Assche Tamás 72 pont | 12. hely | Analfabéta | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Kovács Eszter | Csibra-Kaizler Tamara Cselényi Bella Vecsernyés Anna 71 pont | 13. hely | Peace | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Morris Kristóf | Lukács Márk Nagy-Vécsei Barnabás - 70 pont | 14. hely | Bumburnyákok | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Scherer Máté | Németh Dávid Németh András 68 pont | 15. hely | Csokis muffinok | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Szabó Kata | Husztik Eszter Somodi Borbála Kastaly Timea 67 pont | 15. hely | Kakaós Kali-Palik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tordai Luca | Dacher Anna Naszvadi Daniella Büki Dóra 67 pont | 17. hely | Felejtős | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Philipp Noémi | Várkonyi Petra Báthory Zita - 66 pont | 18. hely | Draco | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Baráth Nóra | John Annamária Molnár Dorottya Ujfalussy Emese 65 pont | 19. hely | Paralelogrammák | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Czigány Petra | Csányi Olivér Lőrincz Emma Szentiványi Sára 62 pont | 20. hely | Pacsirták még | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bódy István | Cseh Hanga Cserháti Ákos Zsoldos Áron 62 pont | 21. hely | Gyergyóremete | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Barbul Gergő | Deteky Noémi Szabó Márk Somogyi Kata 61 pont | 22. hely | Irracionálisak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kovács Dániel | Katona Zsombor Olivér Till Anna Emese 61 pont | 23. hely | COCA-Team | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szilágyi Krisztián | Bugár-Mészáros Barnabás Csemez Adél Karahalion Alexandra 58 pont | 24. hely | Nyolcasok | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bágyi Melanie Katalin | Medvegy Dávid Szekeres Ilona Szekeres Blanka 58 pont | 25. hely | 1773 | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ter- Manueljane Nelli | Horvatovich Lili Kiss Dorottya Aradi Dóra 57 pont | 26. hely | 4 lába, 4 kecske van! | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tőke Máté | Lackó Benedek Borsos Gergő Dudás Benedek 55 pont | 26. hely | Alaposak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Máté Zsófia | Fenyves Liliána Tóth Adrienn Szokoly Csaba 55 pont | 28. hely | EKE | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Vogel Márton 54 pont | 29. hely | Törpillák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Simon Lili | Fejes Borbála Bohus Dalma - 54 pont | 30. hely | Bucik | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Burián Gergely | Kovács Félix Pollák Dániel Villanova Arnold 53 pont | 31. hely | Túrók | Szent Angéla Iskola | Budapest II. Kaczián Bertalan | Dezsőfi Kristóf Lovas Bertalan Püski Marci 52 pont | 32. hely | Matekokosok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Boda Viktória | Mariani Pierpaolo Sipos Csilla Szitai Zsanett 48 pont | 33. hely | Prím | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Holczer Vanessa | Balla Hanga Székely Márton Finta Anna 46 pont | 34. hely | Hatványok | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Vincze Balázs | Váradi Klaudia Béres Orsolya Winkler Vilmos 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tour de Matek | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Jassó Gergely | Molnár Balázs Szalontai Márton Völgyesi Melody 110 pont | 2. hely | Nekünk mind1 | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Forrai Botond | Gálfi András Karosi Gábor Karosi Tamás 107 pont | 3. hely | Gyökfejűek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Asztalos Bogdán | Balogh Menyhért Bálint Levente Blum Balázs 104 pont | 4. hely | Lángészek | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Fejes Balázs | Káli Ambrus Palágyi Gergely Székely Kolos 95 pont | 5. hely | Bozontos Gyapot pockok | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Aszódy Dorka | Szabó Fruzsina Kosztya Csilla Hegyi Hanna 93 pont | 6. hely | Matekszeglet | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Somlai Bálint Árpád | Szirmai Álmos Balázs Tóth Réka Rebeka Záhonyi Petra 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekch | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Mir Dávid Hessami | Nagy Jasmine Nagy Szonja Zsófia Németh István Imre 76 pont | 8. hely | Szárnyas repülő madarak | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Budapest I. Albrecht Máté | Ferencz Réka Veronika Fodor Sára Bernadett Jóföldy Máté Milán 70 pont | 9. hely | Metródekorátorok | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Balogh Janka | Dunai Ludovika Kálózdi Adél Pável Réka 70 pont | 10. hely | A Klán | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Horváth Gergely | Posta Csongor Schubert Mátyás Winkler Dávid 62 pont | 11. hely | Adél és a többiek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Gondos Adél | Havasi Gábor Juhász Veronika Makrai Áron 61 pont | 12. hely | Zsófi és a többiek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bercsek András | Berzsák Barna Tóth Gabriella Popovics Zsófia 56 pont | 13. hely | Meg apád! | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Schimert Tamás Szotyori Marcell 54 pont | 14. hely | Afro-Amerikainz | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Jakabos Bálint | Kurdi Benedek Serényi Bendegúz Kosdi-Kovács Márton 53 pont | 15. hely | XY-ok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Herbert Anna | Kiss Gábor Kristály Márton Skola Balázs 51 pont | 16. hely | Repcsi | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bakó Fanni | Nemesánszky Anna Valló Lujza Varga Luca 44 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest I. | Batthyány Lajos Általános Iskola | Wetterhán Béláné | Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Czibulka Mária | Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | dr. Frigyesi Miklós | Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Frigyesi Zoltán | Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Heim László | Budapest I. | Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Szabó Krisztina | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Hóbor Miklós | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Papp Judit | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Pataki Anikó | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Bóna Anna | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Herbert Mária | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Kruchió Mária | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Süveges-Szabó Marianna | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Szabóné Sárközi Márta | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Varga Jánosné | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Merényi Imre | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Pálóczyné Nagy Judit | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Papp Ildikó | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Puskásné Benczúr Csilla | Budapest II. | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Kékesi Andrea | Budapest II. | Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Szabóné Butykay Ágnes | Budapest II. | Fillér Utcai Általános Iskola | Vasné Légrády Mariann | Budapest II. | Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program, Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Répás Ágota | Budapest II. | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Szirmai Beáta | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Jáky Adrienn | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Pummerné Sándor Ildikó | Budapest II. | Pitypang Utcai Általános Iskola | Laurenczy Margit | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Dr. Zeleiné Asztalos Katalin | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Nagyné Joó Andrea | Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Kojiné Jekli Piroska | Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Steiner Csilla | Budapest II. | Szent Angéla Iskola | Csere Ildikó | Budapest II. | Törökvész Úti Általános Iskola | Kasovitz Artúrné | Budapest II. | Törökvész Úti Általános Iskola | Szeniványi Katalin | Budapest II. | Újlaki Általános Iskola | Szabó Ágnes | |