Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek-okosok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ágfay Míra | Gasparics Kata Szabó Bence Vári Péter 89 pont | 2. hely | okoskobakok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Pethő Gábor | Kepes Péter Gáti András Baranyai Judit 71 pont | 3. hely | Matek-kölykök | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bodgál Károly | Duynstee Dániel Botond Kaszó Győző Turcsics Gergely István 55 pont | 4. hely | villámlányok | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Ember Regina | Ani Le Thi Quynh Anh Shan Zheng Wen Vincze Noémi 54 pont | 5. hely | Gyors Gyík | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bartha Kristóf | Fórizs Lili Kelemen-Virág Priszka Ilona 51 pont | 5. hely | villámfiúk | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Deli Zsolt | Le Minh Tri Vadász Richárd Vo Truong Giang 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek lángész | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Albert Panna | Berzi Dóra Ildikó Czeczon Réka - 49 pont | 8. hely | Fejtörő | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Czine Csongor | Kubon Zsófia Mányai Borbála Rutai Bendegúz 42 pont | 8. hely | Szám-tanulók | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Daruka Máté | Kovordányi Csaba Szanitter Antal Szigeti Liliana 42 pont | 10. hely | Nap-számosok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Györkő Marcell | Olay Hanna Presits Petra Szepessy Hajnalka 40 pont | 11. hely | Ezresek | Bp-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Cselovszky Klára | Gombos Mátyás Nagy Dávid Paládi Nóra 37 pont | 12. hely | Matek-trió | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Cserháti Gergely | Iványi Lili Szurop Száva - 35 pont | 13. hely | Az okos hármas | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ambrus Aladár | Szegedi Márton Vásárhelyi Máté - 32 pont | 14. hely | Kisokosok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Fehér Szonja | Fenyeres Zsuzsa Jakab Zsófia Tucker Sára 30 pont | 15. hely | Számológépek | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Ábel András | Bach Péter Helt Dániel Pataki Péter 27 pont | 16. hely | Szuperszámok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Lány Dóra | Szollosy-Jancsó Maya Vámosi Diána Waldau Beatrix 25 pont | 17. hely | Észlények | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Atanassov Boris | Mohácsi Blanka Rodriguez Mátyás Tűzkő Salamon 23 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Non-stop | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Felszeghy Márton | Pató Bálint Rajkai László Széplaki Soma 103 pont | 2. hely | Matekmumusok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csiba Krisztina Terézia | Dora Veronika Farkas Júlia Szakáll Fanni 89 pont | 3. hely | töprengő törpikék | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Bukta Ádám | Kontz-Szabó Áron Polyák Petra Nóra Vamper Laura Dea 86 pont | 4. hely | Matekmúmiák | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jex Lili | Kalocsa Lora Király Dorottya Szabó Lilianna 83 pont | 5. hely | Matekászok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Márk | Mészáros Zoltán Budaházy Hanna Keskeny Miklós 83 pont | 6. hely | Matekbanda | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Halász Béni | Nagy Nándor Nguyen Milena Vörös András 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Agytekercsek | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Budai Levente | Kóra Mercédesz Petőházi Viktória Nagy Bálint 76 pont | 8. hely | Számakrobaták | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Karácsony Lili | Koch Dániel Marton Csombor Vogl Dorisz 73 pont | 9. hely | Okoskák | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Majer Liliána | Nagy Martin Paksa Petra Rózsay Domonkos 71 pont | 10. hely | Négyesfogat | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Hideg Réka | Markó Nikolett Ragó Raul Unyi Bereniké 68 pont | 11. hely | Észkombájn | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bernhardt Milán | Fülöp Dániel Haas Attila Hoang Gergő Chi 68 pont | 11. hely | Tudósok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Abbas-Mamode Gaida Sabina | Kolossay Lili Ladiszlajdesz Péter Milovecz Laura 68 pont | 13. hely | Logika | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Kelecsényi Blanka | Kovács Anna Sára Rádai Mátyás Szigetvári Csenge Réka 68 pont | 14. hely | 2 x 2 | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Botond | Gyémánt Zsombor Simon Dániel Sorosi Eszter 67 pont | 15. hely | KaMATosok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Brandreth Garret | Máthé Levente Szécsi Fanni Vámos Tamás 64 pont | 16. hely | Metszet | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Somfai Katalin | Moldvay Gergely Szilágyi Nimród Zayed Omar 61 pont | 17. hely | Négy okoska | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hegyi Johanna | Jegesi Artúr Nguyen Van Kevin Sántha Zalán Szaján 59 pont | 18. hely | kétszer kettő | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Kalas Noémi | Katona Eszter Molnár Bálint Szigeti Ádám 58 pont | 19. hely | Menő a nyerő | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barna Veronika | Csóri Fanni Kolozsvári Jázmin Nyári Dorottya 56 pont | 20. hely | Számerdő | Bp-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Kovács Botond | Herczeg Adrián Mágel Zsolt Sebők István 52 pont | 21. hely | Fekete macskák | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Furnya Norina | Pápai Roland Pirisi Krisztina Szengyel Sára 46 pont | 22. hely | Számkivetők | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Czobor Janka | Fazekas Noémi Szegedi Melinda Szmodits Luca 42 pont | 23. hely | matekos kobakok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Buda Mercédesz | Győriványi Bence Horváth Bence Nagy Patrícia 40 pont | 24. hely | Bölcs Bagoly Fiókái | Bp-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Luczek Áron | Nikléczy Teó Nikléczy Zoé Szabó Tódor 29 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gombok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bezerédy Bendegúz | Kisgyörgy Olivér Kocsis Gergő Mohácsi Márton 126 pont | 2. hely | A 3 kismalac és a farkas | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Várnai Olivér | Bácskai Bence Borbás Levente Vári Kakas Andor 111 pont | 3. hely | Fi | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Burkus Bence | Gyalay Katalin Hubay Csenge Riedel Zsuzsanna 108 pont | 4. hely | Észlények | Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola | Budapest V. Horváth Csege | Janik Bernadett Kasoly Benedek Szalka Panka 98 pont | 5. hely | nomen est omen | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Besenyi Tibor | Bánki Ábris Kiss Gergely Richlik Róbert 97 pont | 6. hely | Kisokosokk | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Domokos Mátyás | Fóris Péter Hegyi Péter Székely Regő 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | okoskák5 | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Kolozsi Gyögy | Nógrádi Izsák Sztaniszlovszki András Tótth Sarolta 91 pont | 8. hely | okos tóbiás | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Dolla Bálint | Christ Bence Binder Csaba Szőke Tamás 86 pont | 8. hely | Tudorka | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Celichowski Emil | Fresli Viktória Gyömbér Matild Galgóczy Kristóf 86 pont | 10. hely | Mázlisták | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hegyi Gáspár | Koczka Vencel Kun-Székely Anna Simon Csaba 85 pont | 11. hely | 1*2=5 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Proszenyák Ábel | Bita Krisztina Banyó Bálint Fábián Bernát 83 pont | 12. hely | Muffinok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Orbán Viki | Glattfelder Emma Pálya Hanna Kósa Eszter 82 pont | 13. hely | Okoskák | Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola | Budapest V. Berényi Zita | Buzafalvi Dénes Liptai Hajnalka Mizsák Benjámin 82 pont | 14. hely | Kocka | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Kovordányi Anna | Sárossy János Gidály Mihály 77 pont | 15. hely | matek ördögei | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Babóti Boglárka | Bocskai Borbála Sztokanovics Klaudia Yildirim Yasmine 76 pont | 16. hely | Új generáció | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kerényi Tamás | Szendi Ágoston Török Petra Varga Patrik 75 pont | 17. hely | Okoska | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Sárközi Flóra | Szakács Ákos Kondricz Péter Bauer Márton 75 pont | 18. hely | DD királyok | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Mohácsi Krisztofer | Somogyi Norbert Török Fanni Völgyi Viktor 75 pont | 19. hely | A 4 koponya | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Baranyi Genaro | Nagy Kristóf Simon Bence Koczka Dominik 74 pont | 19. hely | századosok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Cseresznyés Gyula | Szilveszter Zsolt Czinege Judit Szűcs János 74 pont | 19. hely | Ufo | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Hegyi Mihály | Gyéresi Norbert Engelmann András Garami Eszter 74 pont | 22. hely | Észveszejtő | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Béres Barnabás | Kazai Kornél Kiss Veronika 71 pont | 23. hely | Vajda5 | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Bedő Dávid | Venczel Frigyes Baán Krisztián Oláh Géza Botond 70 pont | 24. hely | PINGVINEK | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Berkovics Fanni | Szrenkó Blanka Kotán Adrienn Deme Luca 68 pont | 25. hely | tizenkétsávos ürgék | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Sebestyén Bálint | Cziczka Benjámin Kiers Flórián Lenhardt Máté 67 pont | 26. hely | Matek*D-k | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ujvári Ádám | Vidák Béla Barabás Áron Olasz Katalin 66 pont | 26. hely | Pál utcai - lányok | Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest VIII. Albert Nikolett | Szivák Eszter Tóth Nikolett Vaspöri Mercedesz 66 pont | 28. hely | rubikkocka | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Harmati Eszter | Bolyki Veronika Takács Anna Csoma Dóra 65 pont | 29. hely | UBI-VAN | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Juhász Donát | Bagdács Sándor Jánosi Balázs Nyáry András 61 pont | 30. hely | boci csoki | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Főző Csenge | Réti Tamara Csapodi Gellért Kovács Lili 58 pont | 31. hely | Barcelona | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bogár Zsombor | Szerbák László Lipcsey András Pálinkás János 57 pont | 32. hely | Vállalkozók | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Bíró Ábrahám | István Levente Sümegi Liliána Tóth Gábriel 56 pont | 33. hely | kisokosok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Arató Kristóf | Kalenda Rebeka Mucsi Flóra Vincze Norbert 55 pont | 33. hely | Okostónik | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Gál Levente | Józsa Judit Turcsics Zsófia Varga Kristóf 55 pont | 35. hely | Agytekervények | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Pardi Boglárka | Pethő Gréta Nagy Eszter Katona Viktória 54 pont | 35. hely | Star Wars | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bárány Adorján | Gáspár Miksa Németh Normann Vajda Krisztofer 54 pont | 37. hely | Kings | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Fehér Richárd | Molnár Ferenc Sipos Máté Tran Bálint Son 51 pont | 37. hely | matekfaló | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Berencsi Patrik | Pécsek György Pölhössy Márk Salihaj Bence 51 pont | 39. hely | Egyenesek | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Szabó Réka | Szabó Péter Szigyártó Iván Urbán Ákos 47 pont | 40. hely | Öt-let | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Szabó Patrícia | Le Minh Quan Pesti Bianka Siket Sára 46 pont | 41. hely | Fasor | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Boros Berta | Karakai Lajos Szilvágyi Lilla 45 pont | 42. hely | Megaagy | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Szabó Ábel | Szűcs Ádám Terebessy Botond Tornai Zsombor 44 pont | 43. hely | Micimackó | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Stupf Réka | Légár Dóra Bagyi Anna Litkey Irisz 44 pont | 44. hely | Fasokkosok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Békési Betti | Jancsovics Janka Széll Szilvia Csenge Tóth Zsófia 43 pont | 45. hely | Einstein | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Illyés Henrietta | Lakatos Klaudia László Anna Pintér Borbála 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Védd a fákat, egyél hódot | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Zólomy Kristóf | Babik Barna Szick Bence Szakály Marcell 139 pont | 2. hely | Babula | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Dittrich Rebeka | Pánczér Eszter Bakos Zsófia Csordás Zsófia 127 pont | 3. hely | Néma struccok meg a Gazsi | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Domokos Gergő | Ittzés Ambrus Jánossy Balázs Fábián Csenge 123 pont | 4. hely | GYÖK | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Krausz Gergely | Bursics Balázs Keresztfalvi Bálint Barabás Péter 121 pont | 5. hely | Red Bulls | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Kormosi Áron | Papp Judit Vörös Karolina Werli Ádám 120 pont | 6. hely | hatosok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Glatz Attila | Karsai Roland Kovács Máté Lesták Loránd 118 pont | 6. hely | Szivárványok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Kármán György | Kellermayer Anna Urbán Vince Végső Gergely 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Sólymok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bencsik Réka | Jász Mihály Veszelszki Ambrus Végső Balázs 115 pont | 9. hely | elektromos kisülés | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csanády Anna | Jánossy Réka Szebik Anna Malik Virág 111 pont | 10. hely | Keresztapa | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalmár Sára | Szalka Sára Talyigás Flóra Tóth Franciska 111 pont | 11. hely | tetraéder | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Kovács Lilla | Fodor Lili Cziczka Petra 107 pont | 12. hely | Enigma újratöltve | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bakos Martin | Felföldi Péter Kliment Dávid Kornél Kovács Domonkos Döme 105 pont | 13. hely | Horror Négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kónya Sárma | Merker Vera Móra Menta Vörös Eszter 104 pont | 14. hely | 3 testőr+ÁFA | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bodonyi Simon | Csepregi Borka Homonnay Máté Selmeczi András 104 pont | 15. hely | alfa szög | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Nagy Miklós | Bódy Lőrinc Cs. Nagy Levente Meleg Csongor 102 pont | 16. hely | Feketeribizkék | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bálint Barbara Ningh | Bíró Kincső Kiss Anna Boglárka Móré Judit 102 pont | 17. hely | Matekos rózsaszín gourmetsajtok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Tatár Marcell | Tran Quoc Huy Feledi Pál Nádor András 99 pont | 18. hely | Okos matekosok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Haraszti Júlia | Schwáb Gabriella Svincsók Vanessza Szigeti Márk 99 pont | 19. hely | Vierstein | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Kocsis Kinga | Sallai Alexandra Eszter Lombár Eszter Édes Anna 95 pont | 20. hely | Csokifalók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Vági Szmola Cecília | Ali Dániel Barnabás Horváth Máté Teplán Emília 94 pont | 21. hely | Testek | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Sillye Martin | Csontos Kata Németh Laura Ambrus Róza 93 pont | 22. hely | Made in DD | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Pintér István | Tóth András Török Noé Ujváry Szilvia 92 pont | 23. hely | 1+1=2 | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Ajaj Ramina | Srebro Ella Horváth Petra Osváth Eszter 90 pont | 24. hely | Matek falók | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Horváth Trisztán | Deme Kristóf Kaya Béla Virágh Ámon 90 pont | 25. hely | Okostojások | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Csóka Balázs | Kovács Kata Illés Anna Graning Sára 88 pont | 26. hely | Negyvenkettő | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Gyöngyösi Joel | Pintér Bence Torma Bálint Stevens Dániel 86 pont | 27. hely | szorgosok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Hódosy Márk | Karsai Dominik Sándor Norbert Stein Bálint 84 pont | 28. hely | Közös Többszörös | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Felföldi Anna | Hesz Rita Kármán Andrea Kónya Imola 84 pont | 29. hely | Vajda6 | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Bodnár Alex Szilveszter | Bogdán József Ladányi Dániel Ruszó Benjamin 74 pont | 30. hely | Buldózerek | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Lovas Brigitta | Lubai Ádám Nadabán Réka Zemen Dávid 72 pont | 31. hely | Számok ereklyéi | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Kalapos György | Bártfai Viktor Garaguly Csaba Gúti Tamás 70 pont | 32. hely | Spongyabob | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bálint Andrea | Mezei Dóra Müller Magdolna Vikol Kata 68 pont | 33. hely | Jaguárok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Balla Dóra | Orgon Béla Proszt Attila Despaigne Ferrer Osvania 67 pont | 34. hely | MaSziSzAm | Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest VIII. Ambrus-Dobai Márton | - - - 65 pont | 35. hely | Rózsaszín Pillangók | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Boros Virág | Budai Franciska Marosi Kamilla Szalay Kristóf 63 pont | 36. hely | Fasori Csajok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Balla Zsófia | Gál Laura Orbók Réka Sági Petra 59 pont | 37. hely | okoskák6 | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. - | Nagy Ádám Nemes Melinda Szalontai Csenge 55 pont | 38. hely | Dragons | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Foglar Viktor | Szabó Zoltán Varga Máté 53 pont | 38. hely | Törtek | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Izsák Attila | Ágoston Ágota Gall Emma Kalló János 53 pont | 40. hely | A törtek háborúja | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Halász Sára | Kerti Dániel Mészáros Zoltán Populás Barnabás 47 pont | 41. hely | Tizedestörtek | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Béres Róbert | Boncza Zoltán Kovács Zoltán Somogyi Máté 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Menny(e)i érték | KHARISZ Keresztény Általános Iskola | Budapest VIII. Péterfai Sára | Kovács Bálint Dunai Tamás Junkert András 108 pont | 2. hely | Névtelen | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Szepesházi Balázs | Rossen Márton Földvári Tamás Szűcs Ádám 92 pont | 3. hely | Bocikák visszatérnek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jánosi Tibor | Bácskai János Szécsi Máté Farkas Zsombor 89 pont | 4. hely | okoskák7 | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Barta Ádám | Tótth András Varga Kristóf Varga Máté 88 pont | 5. hely | Ricsajok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Mészáros Luca | Pálffy Adrienn Gaál Réka Kádár Harmatka 78 pont | 6. hely | A reciprok mesterei | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bányász László | Ispánky Natasa Murányi Márió Nagy Éva 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kis görények | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Móritz Dorottya | Winkler Rebeka Pusztai Emese Faragó Virág 73 pont | 8. hely | Tigrisek | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Mencsik Gergely | Schmidt györgy Varga Bence Zámbó Tibor 72 pont | 9. hely | Metin2 | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bálint Tamás | Lupu Kovács Róbert Zhang Henry 68 pont | 10. hely | szuperhányadosok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Deteky Tímea | Horváth László Kucserák Brigitta Nagy Dóra 68 pont | 11. hely | Számboyok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Nagy Dominik | Emgelmann Ákos Csikós Máté Oláh Kálmán 66 pont | 12. hely | Mangoo | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Pethő Lili | Fazekas Eszter Marosi Réka Leél-Őssy Réka 66 pont | 13. hely | Lulu és a fiúk | Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest VIII. Dóra Benjámin | Horváth József Rajmund Li Lu Pugner Alex 66 pont | 14. hely | Krepp-papír | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kovács Zsófia | Somlói-Fazekas Luca Szentkirályi Dóra Beke Áron 65 pont | 15. hely | Négyvány | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Kiss Anikó | Jász Márton Mokány Kata Szerbák Dániel 64 pont | 16. hely | Gumimacik | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Dian Ábel | Fejér Johanna Kiss Balázs Kovács Hanna 64 pont | 17. hely | Recipróka | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Bede Enikő | Gábora Réka Komáromi Patrik Szilágyi Krisztián 62 pont | 18. hely | Vajda7 | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Horváth Szonja | Kürtösi Simon Szentkirályi Ádám Madarász Dániel 60 pont | 19. hely | ACSAPAT | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Guttmann Dániel | Hunyák Dávid Sholt Laura Szabó Lambert 54 pont | 20. hely | Terézanya csapata | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Nagy Dóra | Veres Noémi Laura Tanai Attila Varga Luca 46 pont | 21. hely | Számtanár | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Juhai Máté | Megrelishvili Joel Varga Noémi Magnucz Dalma 42 pont | 22. hely | Angyalok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Angyalosi Roland | Debelka Vencel Kozmanovics Gábor Szabó Benedek 34 pont | 23. hely | Körzők | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Demeter Levente | Lőrincz Erzsébet Purebl Sámuel Szabó Balázs 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 4 dimenzió | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csitári Nóra | Éles Márton Glattfelder Hanna Tóth Viktor 126 pont | 2. hely | döntős 3+1 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csallóközi Kristóf | Ngo Tan Don Nguyen Viet Hung Pham Van Vinh 121 pont | 3. hely | TEJBEPAPI | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Vásárhelyi Máté | Haála Kada Iván Morassi Dávid Bosits Balázs 118 pont | 4. hely | Matekos négyes 4 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jenei Dániel | Kuchár Zsolt Szurop Máté Sánta Soma 115 pont | 5. hely | Disztributivitás | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Csolakov András | Hazay Levente Rozgonyi Bálint Rózsa Dániel 113 pont | 6. hely | Nincs kettő négy nélkül | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Németh Hanna | Szakács Lili Kata Gerliczky Bence Török Péter 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csapatnév | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kaiser Ferenc Péter | Mazzag Bálint Temesi András Kovács Benedek 110 pont | 8. hely | Spomgya | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Juhász Sára | Istenes Dóra Szél Emese Tóth Nóra 108 pont | 9. hely | Óriástörpék | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Misius Tamás Bálint | Póta Krisztián Szulovszky Péter Tompa Gábor 107 pont | 10. hely | MIKROBIK | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bőhm Zsombor | Csabai Bence Goth Alex Vadász András 106 pont | 11. hely | Algoflex | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Baksa Dávid | Berényi Bence Bokor Laura Dékány Ádám 103 pont | 12. hely | Mesternégyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Olexó Gergely | Németh Róbert Pricz Márton Pálvölgyi Bence 101 pont | 13. hely | Matagyasok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Domokos Ákos | Gönczi Márton Megyesi Zsombor Somlai Zoltán 99 pont | 14. hely | Okosfiúk | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Béleczky Dávid | Bálint Balázs Bendegúz Horváth Gergely Kovács Barnabás 97 pont | 15. hely | Csapat | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Aradi Sára | Balázs Sámuel Bózsik Szabolcs Ispánki Marcell 96 pont | 15. hely | Nonames | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Kertai Kristóf | Várhegyi Botond Farkas Patrik Sztrókay Balázs 96 pont | 17. hely | Heló | Piarista Gimnázium | Budapest V. Bálint Patrik | Homolya Máté Szabó Gergely Szentiványi András 96 pont | 18. hely | Zsenik | Piarista Gimnázium | Budapest V. Jáki Tamás | Funk József Tóth Péter Tóth Sebestyén 93 pont | 19. hely | Alajos | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Fülöp Dániel | Lakárdy-Magony Marcell Papp Csongor Végh Bálint 92 pont | 20. hely | AgyTérFogat | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Dallos Ádám | Jávor Ádám Nguyen Hoang Hai Szlovák Balázs 88 pont | 21. hely | Csótányok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Szert Balázs | Szepesi Máté Turi Soma Hódi Tamás 88 pont | 22. hely | Nagy Légy Prés | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Aradi Júlia | Nagy Emese Nagypál Petra Nagy Viktória 87 pont | 23. hely | cicuskák | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csoma Rita | Reményi Orsolya Szabó Eszter Pesszer Alexandra 87 pont | 24. hely | Mizsa-rizsa | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Dénes Márk | Füredi Anita Hóka Iván Nyomárkay Zsigmond 86 pont | 25. hely | Sivatagi rohamkukac | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Illés Haibo | Németh Eszter Szeverényi Zsófia Szonda Katalin 85 pont | 26. hely | Aldzsida | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Czinkóczky Márta | Di Giovanni Blanka Mehdi Karolina Székely Málna 84 pont | 27. hely | 2 x 2 néha 5 | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Kméczik Regina | Nagy Krisztina Simola Rita Tóth Zsófia 83 pont | 28. hely | Einstein utódai | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Frost John | Sipos Krisztina Szadai Benjamin Szegedi Kristóf 81 pont | 29. hely | IQ betyárok | Piarista Gimnázium | Budapest V. Bátai Domonkos | Greschik Gergely Nagy Tamás Tomcsányi Márton 81 pont | 30. hely | Pocakon pöckölt icike picike pockok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Hill Dorottya | Dolesár Nóra Lelik Alíz Tóth Enikó Sára 79 pont | 31. hely | Trefort_7c_2 | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Cervenak Márton | Cynolter Márton Németh Katalin Szondi Ádám 79 pont | 32. hely | Lusta számok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Forray Balázs | Lovas Zsolt Szalai István Szász Ákos 79 pont | 33. hely | A négyek | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Fürst Máté | Leiner Soma Papp András Szórádi Balázs 77 pont | 34. hely | Rágcsávók | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Grandpierre Nimród | Üveges Benjamin Kiss Norbert Farkas Olivér 75 pont | 35. hely | Delta Force | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Barabás Ábel | Fischer Kornél Lajos Márton Major Előd 74 pont | 36. hely | D-boys | Piarista Gimnázium | Budapest V. Farkas Vendel | Kiss Benedek Németh Szabolcs Oláh Marcell 73 pont | 37. hely | PEPSI | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Illyés Dániel | Kopányi Szabolcs Tatár Márk Slamovits Tibor 70 pont | 38. hely | racionálisok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Csáji Gergő | Duchaj Xavér Papp Norbert Vikol Márton 69 pont | 39. hely | Tacituszok | Piarista Gimnázium | Budapest V. Fejes Máté | Frész Lőrinc Novák Zsolt Sipos Rudolf 68 pont | 40. hely | Piarosokk | Piarista Gimnázium | Budapest V. Csiha Koppány | Kapolcsi-Szabó Levente Mádl Miklós Urbán Gergely 64 pont | 41. hely | Csak Euro | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Fehértói-Nagy Lili | Feke Zsófia Zarándy Zita Herbert Olga 63 pont | 42. hely | ZSÁVA | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Magyary Ágnes | Molnár Zsófia Tótok Adrienn Győrfi Viktória 59 pont | 43. hely | Számháború | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Kuklin István | Sáray Zsigmond Posgai Márton Szakács Domonkos 59 pont | 44. hely | Domino | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Sipos Dóra | Dallos Dóra Demján Veronika Fekete Boglárka 58 pont | 45. hely | 4x8 | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Domokos Zsófia | Edőcs Johanna Preska Kató Sivák Veronika 56 pont | 46. hely | számfoszlányok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Hoffer Dóra | Hubert Annamária Ikrényi Maja Rikk Veronika 54 pont | 47. hely | Bájkeverők | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Castillo-Hoós Carina | Pál Adrienn Rékasi Anna Pál Tímea 53 pont | 48. hely | csillám póni | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Nagy Dorka | Nyírádi Katalin Simon Nikolett Szilvási Hanna 52 pont | 49. hely | végtelen négyes | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Barabási Réka | Tüzes Ágoston Urbán Emese Valér Márkus 47 pont | 50. hely | Ökohopi | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Reketye Alexandra | Migend Lili Ceglédi Ádám Németh Míra 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sárgabögre Görbebögre | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Nemes Amadé | Borbás Kristóf Bátorfi Botond Sütheő Dániel 104 pont | 2. hely | Paralelogramma | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Temesvári Vanda | Tian Hui Min Péter Flóra Sulyok Ádám 100 pont | 3. hely | Alaposak | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Martinecz Nóra | Sallay Márton Szabó Béla Varga Lilla 90 pont | 4. hely | A Csapat | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Kazai Bálint | Váradi Barnabás Váradi Gábor Versics Dániel 87 pont | 5. hely | Agymenők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Jászberényi Sára | Nemes Nadin Bartha Petra Varga Borbála 85 pont | 6. hely | Még gondolkozunk rajta | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Hűvös Anna | Tarnóczi Nóra Toró Lilla Vokó Lili 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Korpászsömle | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Macher Borbála | Horváth Dorottya Nagy Sejla 81 pont | 8. hely | Ájszengo | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Hámori Dávid | Oláh Borbála Szőllősi Zora Vasvári László 78 pont | 9. hely | Együttműködés | Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest VIII. Fülöp Anett | Hajdu Dominika Li Yuan Pádár Noémi 75 pont | 10. hely | Veresegyházi asszonykórus | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Latóczki Gábor | Lótos Ádám Nyitrai Berdin Dominic Sebestyén Soma 74 pont | 11. hely | algebra | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Lugosi Gábor | Nagy Balázs Oroszi Dániel Venyercsán András 73 pont | 12. hely | GYÖK-ÖT | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Barcsay Ákos Csanád | Cserteg Dóra Szalay-Szandtner Richárd Szatmári Solt 71 pont | 13. hely | Villámok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Csáki Tamás Márton | Rengei Patrícia Johanna Ricsováry-Takács Júlia Zsuzsanna Ambrus Ádám Ákos 70 pont | 14. hely | Halenda | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Van bochove | Kiss András Alács Bálint Vida Zoltán 69 pont | 15. hely | Buborékok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Buzás Sarolta | Gut Gyöngyvér Karancsi Nóra Szabó Sára 67 pont | 16. hely | Fogalmam sincs | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Czakó Vivien | Geszti Zsófia Haduzsán Viktória Kunos Réka 67 pont | 17. hely | Roppanj rá! | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Sebestyén Veronika | Hesz Mária Jakus Boróka Tomolák Lili 64 pont | 18. hely | 2 x 2 néha 5 | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hegedűs Boglárka | Kelemen Réka Majlinger Kinga Miskolczi Bernadett 63 pont | 19. hely | Nemlányok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Illés Ádám | Ruska Norbert Virágos Máté Tóth Marcell 60 pont | 20. hely | VB2 | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Haraszti Violetta | Jeges Viktor Nagy Izabella Naszódi Benedek 58 pont | 21. hely | banánsajt | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Pekoli Orsolya Spiller Zoltán Varga Kristóf 58 pont | 22. hely | Gézengúzok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kiss Alexandra | Perjési Norbert Schmidt Sára Tóth Mihály 52 pont | 23. hely | Elmés elmék | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Gábor Zoltán | Málik Péter Polgár Cintia Tölli Alexandra 50 pont | 24. hely | Telitalálat | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Ivánkovics Marcell | Koczka Gábor Bence Litkei Benjamin Nagy Ignác 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Akacuki | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Szabó Barnabás | Siket Olivér Kovács Bence Trinh Tuan Viet 122 pont | 2. hely | döntős Két pápa beszélget | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ludman Levente | Horváth Donát Szalka Áron Várgedő Bálint 121 pont | 2. hely | döntős Víz alatti pudinghegesztők | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Szick Dániel | Rujp Tamás Csépke Attila Borsi Miklós 121 pont | 4. hely | döntős Gonosz háromszögek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Zarándy Álmos | Farkas Domonkos Csanálosi Balázs Dobai Tamás 117 pont | 5. hely | Retardált Foltos Tigrisek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Sörös Dávid | Hosszú Norbert Prácser Levente Nguyen Quang Dien Dávid 111 pont | 5. hely | Smiley | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ujvári Eszter | Lajos Anna Vu Mai Phuong Vadász Tamara 111 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Drem team4 | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Halász Dániel | Papp András Hódosy Kristóf György Patrik 110 pont | 8. hely | RP8QHCSW | Piarista Gimnázium | Budapest V. Csanády Máté | Elmer Péter Farkas János Varga Viktor 109 pont | 9. hely | Klónok | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Szabó Győző | Hámori Péter Tamás Bence Gyurcsány Tamás 109 pont | 10. hely | ViMi BáCsi | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Gyetvai Viktor | Németh Bálint Novák Csilla Rácz Imre 106 pont | 11. hely | Akác | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Borhegyi Veronika | Emesz Csipke Pataki Noémi Rapszky Gabriella 104 pont | 12. hely | Négyzetgyökerek | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Dobolyi Dániel | Gyöngyössy Natabara Hafid Marco Hőnich Artúr 101 pont | 13. hely | Észkombájn | Piarista Gimnázium | Budapest V. Miklós Béla | Mihalovics Márk Pályi Patrik Fazekas Mihály 100 pont | 14. hely | SJÖ SPOTTED LADYBUG | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bíró Viktória | Bíró Barna Soma Czifrus Eszter Kovács Bertold 98 pont | 15. hely | Trefort_8a_Premium_Selection | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Bank Gábor | Kiss Fruzsina Molnár Petra Szabó Karina 95 pont | 16. hely | Sötééét | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Hoang Ly Melinda | Kis Dorina Szabó Lili Németh Virág 93 pont | 17. hely | Achát | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Szabó Csenge | Pákozdi Éva Gehér Panna Szili Anita 93 pont | 18. hely | Okos nektarinok | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Gelencsér Petra | Demeter Flóra Bukovácz Lilla Kovács Orsolya 93 pont | 19. hely | Cipőfűző | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bálint Áron | Barcsa Bianka Markovich Alex Nagy Károly 91 pont | 20. hely | Logo | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Lakatos Tamás | Lancsák Alexa Lukasziewicz Sára 84 pont | 21. hely | Gyök-ér team | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Czikkely Márton | Pintér Dániel Schrancz Ambrus Szabó Bence 83 pont | 21. hely | Négyen a negyediken | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Magyar Nóra | Balázs Natália Szabó Luca Vályogos Anna 83 pont | 23. hely | Nehogy körzőre ülj | Piarista Gimnázium | Budapest V. Kovács Dániel | Parászka Levente Pozsonyi Balázs Telkes József 82 pont | 24. hely | Dorka Forever | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Ágoston Dorottya | Halmos Ágnes Schödl Nóra Bujukliev Borbála 81 pont | 25. hely | Fank | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Ciegler Flóra | Sitesi Nóra Nagy Klára Gonda-Nagy Anetta 80 pont | 26. hely | Matekzsiráfok | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Szabadszállási Aletta | Csizmadia Laura Térmeg Anita Pogonyi Lili 80 pont | 27. hely | SZRDS | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bálint Szonja | Jancsovics Rebeka Kerekes Dóra Pál Stefi 79 pont | 28. hely | Konkurrencia | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Benedek László | Sári Péter Debreczenyi Márton Turi-Kovács Szilárd 77 pont | 29. hely | Lila bikinis pandák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Gularasz ildikó Miké | Jáger Klaudia Papp Zsófia Shan He Jia 74 pont | 30. hely | Búbos vöcskök | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Petresevics Fanni | Vankó Anna Vörös Réka Sipiczki Ágnes 74 pont | 31. hely | Hiksuman | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Kovács Ádám | Borbíró Kristóf Kócsa Krisztián László Dániel 71 pont | 32. hely | Soncicák | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Tőke Bence | Bertalan Balázs Gólya Dániel Rozgonyi Attila 67 pont | 33. hely | Lángoló egyszarvú csillámpónik | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Bogáti Boróka | Jánvári Zsófia Kiss Viktória Szász Csenge 62 pont | 34. hely | Cow and Chicken | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Dési Anna | Kuslits Kata Müller Karolina Szabó Dorottya 59 pont | 35. hely | ALAKULAT | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Simon Annamária | Rausch Krisztina Pápay Luca Zimmermann Eliza Hanna 58 pont | 36. hely | Escorial | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Tóth Izabella | Molnár Mercédesz Bónyai Barna Kovács Martin 53 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Palojtayné Szebeny Mariann | Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Pártosné Fazekas Odette | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Szőkéné Mezősi Tímea | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Suta Judit | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Eredics Emilné | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Göggené Somfai Zsuzsa | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Szentmiklóssy Zsoltné | Budapest V. | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Kércsiné Dallos Sára | Budapest V. | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Pongrácz Józsefné | Budapest V. | Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola | Hammer Mariann | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Molnár Gabriella | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Tormáné Csiffáry Tünde | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Ádámné Nagy Györgyi | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Radványi Anita | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Szabó Edina | Budapest VII. | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Csók Katalin | Budapest VIII. | Deák Diák Általános Iskola | Fabó Katalin | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Fazakas Tünde | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Gyenes Zoltán | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Herbály Attila | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jakucs Erika | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Nagy Gyula | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Paróczay József | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Pluhár Gabriella | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Rubóczky György | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Solti Edit | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szakolczai Katalin | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szilvásiné Turzó Ágnes | Budapest VIII. | KHARISZ Keresztény Általános Iskola | Reznek-Szabó Zsuzsanna | Budapest VIII. | Losonci Téri Általános Iskola | Lovas Julianna | Budapest VIII. | Losonci Téri Általános Iskola | Németh Mária | |