Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős matekmanók | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Hámori Janka | Jászapáti Péter Kóta Kata Döme Janka 95 pont | 2. hely | Számzsonglőrök | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Fehér Rebeka | Farkas Eszter Varga Zita Háló Dániel 67 pont | 3. hely | Papagájbaglyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay Edit | Elefánti Soma Mácsai Kristóf Tóth Rozália 65 pont | 4. hely | Matek tenger kalózai | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Dudás-Szabó Dóra | Moldován Patrik Papp Viktória Takács Vendel 63 pont | 5. hely | Monster | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bozó Dániel | Ludányi Levente Putzke Melanie Sarusi-Kiss Péter 63 pont | 6. hely | Számháború | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Pacskó Szabolcs | Tóth Márk Megyaszai Ádám Márta Renáta 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fekete jaguár | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kiss Dániel | Nagy Mina Rácz Tamara Szepesi Levente 59 pont | 7. hely | Kisokosok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Barna Márton Gyula | Sóti Miksa Szőke Benedek Tóth Gergely Bercel 59 pont | 9. hely | Szorzós Lányok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Hajdú Kitti | Molnár Kata Oswald Hanna Pap Petra 56 pont | 9. hely | Tűzmanók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Harmath Botond | Bugyi Marianna Zita Puskás Patrik Varjú Dóra 56 pont | 11. hely | Nyerő számcsapat | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely López-Müller Luis enrique | Szalka Zoltán Szalai Gréta Katona Dóra 53 pont | 12. hely | A Számok Emberei | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Fehér Emma | Herczeg Dávid Oláh Fanni Vincze Nándor 52 pont | 12. hely | Számkukacok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Czékmán Luca | Herczegh Zsombor Kovács Dóra Timár András 52 pont | 14. hely | Kistudósok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Bakó Máté | Bende Áron Szilágyi Viktor Tot Kitti 51 pont | 15. hely | Fejtörők | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Czeglédy Viktória | Galac Virág Hora Denise Virág Enikő 49 pont | 16. hely | Számcsatázók | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Nagy Dominik | Veres-Lakos Vajk Huszár Anna Badi Katalin 47 pont | 16. hely | Tudorkák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Hajnal Fanni | Vizhányó Gréta Vörös Lili Budai lászló 47 pont | 18. hely | Ceruza | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csapó Zita | Körtvélyessy Károly Ludányi Fanni Puskás Tamás 46 pont | 18. hely | Plussz 4 | Orczy István Általános Iskola | Szeged Nagy Bence | Őrhalmi Botond Szénási Konrád Zombori Dániel 46 pont | 20. hely | Jégmadár | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bene Richárd | Herczeg Csanád Sántha Máté Szabó László 43 pont | 21. hely | Nyámnyilák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Homoki István Viktor | Miskolczi Bence István Gajda Nándor Vecseri Márk 42 pont | 22. hely | Furfangos szalamander | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Várhidi Attila | Olajos Péter Rácz Zsombor Csonka Dániel 40 pont | 22. hely | Négyes Fogat | Orczy István Általános Iskola | Szeged Pál József | Zsiga Flóra Vass Ádám Bálint Krisztofer 40 pont | 24. hely | Puma | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Besesek Béla | Kis Barnabás Nagy Márk Paczuk Milán 39 pont | 25. hely | Matek srácok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Pápai Bálint | Rácz Levente Varga Balázs Vidu Armand 38 pont | 26. hely | Okoska | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Hornyák Alex | Baranyi Balázs Lemaitre Lucien Tóth Levente 37 pont | 26. hely | Ravaszdi Rókák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Ládonyi Laura | Koncz Emese Piti Adrienn Nagy Jasmine 37 pont | 26. hely | Számkirályok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Nacsa Ádám | Sipos Gábor Zaka Maja Wolf Milán 37 pont | 26. hely | Szuper csajok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ágoston Kata | Dancsó Lilla Váczi Dorina Zelei Hanna 37 pont | 26. hely | Vadlovak | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Árgyelán Dóra | Kertai Júlia Köteles Laura Pintér Petra 37 pont | 31. hely | Hasító matekosok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csont Botond | Fajka Lilla Gyovai Sára Török Gergő 35 pont | 32. hely | Számcápák | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Karsai Endre | Kovács Benedek Papp Kende Zoltai Csanád 34 pont | 33. hely | A négy matekzseni | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Csőköly Virág | Herczeg Sára Kövesdi Dóra Berkesi Tímea 30 pont | 34. hely | Számok királyai | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Orovecz Bence | Virágos-Kis Zalán Hegedűs Péter Horváth Zsófia 24 pont | 35. hely | Matekos csajok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Juhász - Varga Nikolett | M. Tóth Borbála Paszternák Dóri Sarnyai Maja 23 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy Kicsi Lego | Koszta József Általános Iskola | Szentes Halász Loránd | Páger Gréta Szilágyi Anna Urbancsok Evelin 114 pont | 2. hely | Négyszögosztag | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dénes Dominika | Tilimpás Laura Börcsök Polli Hacker Zsófi 105 pont | 3. hely | Bölcs Baglyok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Kosztolányi Dóra | Vas Benedek Vincze Lilla Varga Előd 93 pont | 4. hely | Okoskák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Geretovszky Anna | Weisz Máté Weisz Viktória Széll Anna 92 pont | 4. hely | Sólymok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Balassa Tamás | Regényi Örs István Szász Marcell Varga Kinga 92 pont | 6. hely | Matekvámpírok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Galgóczki Zoltán | Csiky Gergő Madránszki Bence Bakos Edvin 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tudorok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Kele András | Jost Benedek Eckhardt Sára Szűcs Gréta 87 pont | 8. hely | OKOS MANÓK | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Panna | Fekete Tamás Frajsták Raul Varga Levente 85 pont | 9. hely | Négyzetgyökerek | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Kisházi Gábor | Rischák Balázs Sisák Botond Varga-Tóth Blanka 83 pont | 10. hely | Matek_zsenik | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Tiszaváry Máté | Fodor Bence Varga Zalán Dömösi Petra 80 pont | 11. hely | Észbontó | Dózsa György Általános Iskola | Kiszombor Varga Pál | Cseh Dániel Németh Csaba Kenyeres Balázs 74 pont | 12. hely | Logisztorik | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Dávid Levente | Engi Dömös Horváth Bálint Kovács-Deák Zsombor 73 pont | 13. hely | okoskák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Kiss ferenc Mátyás | Krisztin Német Dóra Réka Blidár Nikolett Conforti Miriam 72 pont | 13. hely | Törpokoskák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Fürdök Lilla | Hajnács Lili Tápai Flóra Tubak Dániel 72 pont | 15. hely | Nagyonokosok | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Engi Zoltán | Kiss Dávid Mekkel Máté Török Krisztina 71 pont | 16. hely | Számsárkányok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Darabos Ádám | Halasy László Misku Tamás Lajos Vida-Szűcs Patrik 68 pont | 17. hely | Gyíkok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Bárány Szabolcs | Kuspi Levente Somogyi Áron Ulrich Botond 67 pont | 18. hely | 4/nahajder | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Csaszny Eszter | Hargitai Dávid Horváth Annabella Végh Máté 67 pont | 19. hely | 4.b fiú csapata | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Balogh Dávid | Schindler Péter Kukovecz Ákos Magyar Richárd 65 pont | 20. hely | Számkirályok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Kádár Beatrix | Mikó Anna Szöllősi Stella Vajnai Kevin 63 pont | 21. hely | Kisokosok | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Csikós Attila | Kocsor Dániel Lóki Roland Szombati Balázs 63 pont | 21. hely | Matek Zsenik | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Mucsi Tamás | Stefula Máté Szanda Márton Veres-Lakos Csaba 63 pont | 23. hely | Okos fiúk | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Magyar Zoltán | Rébék Richárd Zsoldos Viktor Kovács Zénó Attila 60 pont | 24. hely | Okos lányok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Majsai Veronika | Venczel Fruzsina Joó Karina Kiss Alexandra 60 pont | 24. hely | Számtudósok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Kúsz Odett | Pintér Anna Mák Bence Pásztor Gergő 60 pont | 26. hely | Tudós pofák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Szarvas Szabolcs | Marta Dorin Ferencz Benedek Szabó László 60 pont | 27. hely | Örjöngő négyes | Jerney János Általános Iskola | Szeged Atlasz Viola | Fehértói Zsolt Kalapács Marcell Király Norman 56 pont | 28. hely | Matléták | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Sarnyai Domonkos | Tésik László Kozma Miklós Mendei Barna 56 pont | 29. hely | Sakk-matt | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Jóri Bertalan | Sebők Péter Tráser Miklós Tráser Nándor 55 pont | 30. hely | Számvarázslók | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Klembucz Bence | Posgay Ákos Réthi Patrícia Szőri Virág 52 pont | 31. hely | Világhírű agyak | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bánhidy Jázmin | Gyömbér Ákos Kovács Kolos Varga Ádám 51 pont | 32. hely | Aligátor | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Lázár Csanád Márk | Kertész-Kenyeres Ádám Staberecz Ferenc Magyar Erik 50 pont | 33. hely | Gyilkos számok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Molnár Márton | Deluchi Mira Eszenyi Kitti Annus Endre 50 pont | 34. hely | Matekos Fiúk | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Barna Martin | Oláh Balázs Sípos Bence Szabó Armand 46 pont | 35. hely | A Négy Matekos | Orczy István Általános Iskola | Szeged Tajthy Kamilla | Fazekas István Richárd Balog Balázs Péter Gellért 44 pont | 36. hely | 4. b lány csapata | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Peckham Emília | Peckham Júlia Balogh Hanna Martinek Mária 42 pont | 37. hely | Matekmacskák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Tóth Krisztina | Fejes Regina Papós Zita Károlyi Laura 41 pont | 38. hely | Számmágusok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Attila | Imre Viola Molnár Olivér Tóth Norbert 39 pont | 39. hely | Tudorkák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Balázs István | Gyulai-Nagy Tamás Nagy Ágnes Szabó Gréta 34 pont | 40. hely | agyafúrtak | Ének-zenei Általános Iskola | Csongrád Szín Patrik | Bori Nándor Szabó Márk Kovács Sándor 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Viereck | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Börcsök Blanka | Tóth Marcell Szittyai Júlia Toronyi Gergely 111 pont | 2. hely | Sólyom 2000 | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bindics Boldizsár | Hodács Flóra Oroszi Levente Simon Zsófia 104 pont | 3. hely | 5-let | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Giba Ádám | Juhász Dóra Molnár Nóra Pipis Panna 102 pont | 4. hely | Négyagy | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Endrédi Luca | Kun-Szabó Regina Lustyik Máté Kovács Szabolcs 95 pont | 4. hely | Számzsenik | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Kovács Ádám | László Alexa Pálma Molnár Sára Vékony Ákos 95 pont | 6. hely | Lányhalmaz | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bolyós Júlia | Farkas Eszter Házverő Szabó Virág Török Dorotea 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sasfiókák | Jerney János Általános Iskola | Szeged Gyuris Gergő | Julinek István Tajti Sándor Zádori Zsófia 94 pont | 8. hely | Matboly | Gregor József Általános Iskola | Szeged Banda Milán | Putnik Filip Simon Armilla Szilágyi Csongor Gyula 90 pont | 8. hely | Norwich City | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Bán Benedek | Oláh Kende Simonffy László Vörös Béla 90 pont | 10. hely | Dobókocka | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Czirják Lilla | Frank Marcell Katona Máté Kis-Bonyár Vivien 87 pont | 11. hely | Matek-Fogat | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Megyeri Edit | Teplán Péter Halmai Dániel Varga János 85 pont | 12. hely | Eisteinmc | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Abt Dávid | Fábián Imre Lázár Dávid Zsibók Márk 84 pont | 13. hely | Észkombájnok | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Papp Judit | Ótott Rozi Tarnay Csaba Bucskó András 83 pont | 13. hely | Okosfiúk | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Bóka Bendegúz | Gábor Máté Kazi Gábor Tanács Norbert 83 pont | 15. hely | Shake Junt | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Aczél Mátyás | Faragó Máté Gémes Imre Kardos Dávid 82 pont | 16. hely | Kisokosok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csóka Erik | Győri Bertalan Pósa Bence Török Máté 81 pont | 17. hely | Katicabogár | József Attila Gimnázium | Makó Gera Orsolya | Hős Zsanett Varga Bálint Vajka Vivien 80 pont | 18. hely | Anticsalók | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bartos Bálint | Bánfi Kristóf Gellért Benedek Herke Kornél 80 pont | 19. hely | Számvadászok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Andrikó Anett | Balla Dorka Csepcsényi Szimonetta Tóth Fanni 79 pont | 20. hely | Matekzsenik | József Attila Gimnázium | Makó Kriván Adrián Marshall Tamás Varga Martin 76 pont | 21. hely | Blue Bull | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Gitay-Gorzó Csaba András | Kosztolányi Dániel Vida Zalán János Wolf Ferenc 75 pont | 22. hely | Kockahalak | Koszta József Általános Iskola | Szentes Antal Viktória | Darabos Dominika Polereczki Doroti - 73 pont | 23. hely | Converse girls | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Cseh Bianka | Gémes Lili Korda Lilla Tóth Zita 72 pont | 23. hely | Számkeresők | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Hidvégi Bence | Mucsi Mária Szőri Vajk Zádori Zsolt 72 pont | 23. hely | Terminátor | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Duda Máté | Hajdú Botond Kereszty Lóránd Lakatos Attila 72 pont | 26. hely | Bence Team | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Balogh Panka | Bódi Bence Juhász Jázmin Szemerédi Lili 71 pont | 26. hely | Észforgató | Dózsa György Általános Iskola | Kiszombor Matuszka Eszter | Molnár Zoltán Forrai Dániel Sápi Alex 71 pont | 26. hely | Macsek-zsenik | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Hüvös Dorka Panna | Mucsi Eszter Pető Zsófia Szűcs Lilla 71 pont | 26. hely | Matekcsajok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bővíz Anna Bella | Meleg Flóra Schüszler Janka Tóth Laura 71 pont | 30. hely | 1 kerékkel több | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Erhardt Béla | Farkas Anna Horváth Chiara Kovács Márton 68 pont | 31. hely | Matek Guruk 5 | Koszta József Általános Iskola | Szentes Berki Endre | Marcsó Soma Orgona Gergő Varjú Csaba 67 pont | 32. hely | FireFoxok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Tóth Borka | Dávid Szabolcs Sánta Lili Aradi Fanni 66 pont | 33. hely | Violinkulcs | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Köteles Bettina | Baranyi Lili Kelemen Zita Tóth Máté 65 pont | 34. hely | Matekos Csajok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Földesi Gerda | Kandó Dorottya Kis Patricia Borbás Dzsenifer 64 pont | 34. hely | Pengék | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Klemm Kata | Sebők-Papp Hanna Repcsin Jázmin Técsi Nóra 64 pont | 36. hely | Aranypókok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Deák Nóra | Jaszenovics Rita Kiss Sára Szögi Teodóra 63 pont | 36. hely | Békések | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Elekes Kristóf | Fodor Dávid Koha Csaba Tóth Ákos 63 pont | 38. hely | Gammák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Király Csaba | Hunyadi Marcell Szolnoky Levente Lajkó Áron 62 pont | 39. hely | "Hé Banán" | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Szalai Dénes | Losonczi Csongor Kiss Bence Gyurcsik Máté 61 pont | 40. hely | Matek guruk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bozóki Petra | Győri Anna Gyopárka Szabó Fiametta Szalánczy Eszter 60 pont | 40. hely | Menő Matek Manók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Asztalos Krisztián | Held Bence Kondor Kristóf Sustik Bence 60 pont | 42. hely | Számszámítók | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Baráth Dominika | Kabók Kata Kószó Bence Lázár Nelli 59 pont | 43. hely | Bff | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Anna | Csapó Dorka Gál Dorottya Szép Violetta 56 pont | 43. hely | Félig Zsenik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gedai Csenge | Sallai Fanni Remzső Rebeka Rozmis Edina 56 pont | 43. hely | Párduclányok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Izsó Lilla | Mátyus Dorka Sass Tábita Veszelovszky Anett 56 pont | 46. hely | Time | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Engi Kincső | Makra Réka Illés Dávid Talmácsi Áron 55 pont | 47. hely | 4-zet | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dénes Dorka | Jáksó Emese Kajári Ádám Suba Evelin 54 pont | 47. hely | Eistein Utódjai | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Ambrus Erik | Lhotsky Alex Sipos Zoltán Vékony Viktor 54 pont | 47. hely | Matek zsenik | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balla Bálint | Kis Botond Pápai Balázs Szilassi Ábel 54 pont | 50. hely | Okoskosok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Dabis Barbara | Hadi Noémi Sóti Boglárka Vadkerti Gréta 53 pont | 51. hely | Matek manók | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Ábrahám Norbert | Ködmön Zoltán Krajkó András Rácz-Komlósi Zénó 51 pont | 51. hely | Reumás csigák | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Dóczi Tamás | Horváth Kristóf Pászti-Tóth Bertalan Pusztai Dávid 51 pont | 53. hely | Matek FC | Orczy István Általános Iskola | Szeged Bakó Balázs | Kószó Kata Kovács Tim Sarnyai Dominik 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hatásoshatások | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Olajos Edit | Szemerédi Levente Türr Erik Varga Ádám 136 pont | 2. hely | Fantasztikus 4-s | József Attila Gimnázium | Makó Kurusa Anna | Szécsényi Nándor Varga Kristóf Trauer János 124 pont | 3. hely | Mickey Mouses | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Czigléczki Zita | Kelemen Bella Harcsa - Pintér Noémi Elő Viktória 123 pont | 4. hely | Matekdémonok | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Bak Veronika | Krizsán Beatrix Mátó Réka Xu Dávid 123 pont | 5. hely | A tudás gyökerei: újratöltve | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Benedek | Glatz Tamás Riesing József Somodi Máté 119 pont | 6. hely | Gregokosok | Gregor József Általános Iskola | Szeged Gulácsi Zsombor Lajos | Rajnai Tamás János Varga Csenge Varsányi András 115 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek-okosok | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Pásztai Edina | Bagi Roland Szabó Balázs Pörneki Ádám 115 pont | 8. hely | Jó fejek | Béke Utcai Általános Iskola | Szeged Horváth Gergő | Kiss Alexandra Koszta Kincső Nagy Balázs 113 pont | 9. hely | Matokosok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Bővíz Krisztián | Horváth Péter Farkas Dániel Tráser Mihály 111 pont | 10. hely | Okostojások | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Grácin Ibolya | Kasza Csongor Ótott Péter Scheilb Rabán 108 pont | 11. hely | BeToPeÁd | Gedói Általános Iskola és AMI | Szeged Czakó Ádám | Gombos Tamás Kaposi Benedek Petvai Petra 107 pont | 12. hely | Zseni Mókusok | József Attila Gimnázium | Makó Fodor Katalin | Hevesi Leila Lakita Bettina Rácz Krisztina 104 pont | 13. hely | Szegedi fények | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Lengyel Szilárd | Posnyák József Pál Janka Nagy Sára 101 pont | 13. hely | Törpillák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Farkas Eszter Abigél | Hadobás Rebeka Párizs Fanni Virág Szűcs Eszter Noémi 101 pont | 15. hely | Esélytelenek | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Mészáros Zoltán | Gellén Gergő Pusztai Bertalan Kovács Tamás 94 pont | 16. hely | Számtúra | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Szeged Sandrik Helga | Bartha Attila Farkas Alexandra Kozák Sára 91 pont | 17. hely | Ezüst kobrák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Zelman Dávid | Adzic Anna Surányi Lili Kele Anna 89 pont | 18. hely | No-Ki-An-Ka | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Nagy Nóra | Ménesi Karola Rácz Angelika Németh Kira 89 pont | 19. hely | Közös nevezők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Gábor | Fekete-Nagy Tamara Sántha Balázs Szabó Judit 88 pont | 20. hely | PÜTHAGORASZOK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bodor Balázs | Czagány Máté Frankó Tamás Kovács Bálint 88 pont | 21. hely | Küzdő kvartett | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Csák Laura | Kóczán Kristóf Piti Alexandra Beszédes Balázs 85 pont | 21. hely | Számkirálynők | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Bátor Violetta | Dimák Stella Kovács Kamilla Szili Nóra 85 pont | 23. hely | 1Nlet | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Cseri Nóra | Fejes Borbála György Ágota Szili Dorina 85 pont | 24. hely | Nemoszthatók | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ludányi Lilla | Molnár Laura Tápai Dániel Volford Anita 80 pont | 24. hely | Ötödik negyed | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Fekete Janka | Halasi Vanda Szentkereszty Cecília Várkonyi Kamilla 80 pont | 26. hely | ZsePí | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Gábor Bence | Kátai Fanni Kovács Olivér Papp Ákos 79 pont | 27. hely | Matek Csajok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Balázs Boglárka | Farkas Anna Barbara Kovács Brigitta Szanda Réka 79 pont | 28. hely | IQ rablók | Orczy István Általános Iskola | Szeged Szélpál Attila | Tapodi Anita Tóth József Zsiga Kata 79 pont | 29. hely | Iskolaundiritisz dokik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gáspár Ádám | Halász Mihály Török Sándor Zernig Csombor 77 pont | 30. hely | Zöldfülűek | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Bodó András | Németh József Hékédi Gyula Nagy Luca 76 pont | 31. hely | Atomhekusok | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Szeged Fazekas György | Kiss Bendegúz Nagy Tamás Szemendri Máté 74 pont | 32. hely | Csipet Csapat | Orczy István Általános Iskola | Szeged Szabó Dániel | Szénási Barnabás Kovács Boglárka Kassai Réka 73 pont | 33. hely | Alfa-gólyák | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon | Szeged Mányi Réka | Sipos Márk Sipos Fanni Emma Kapás Karola 73 pont | 33. hely | Egyefene | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Domokos Márton | Faragó Tamás Kertai András K. Kis Zsombor 73 pont | 35. hely | Matagyak | Jerney János Általános Iskola | Szeged Berta Efraim | Gyuris Nikolett Retkes Janka Simon Gábor 67 pont | 35. hely | Smile :-) | Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szeged Márki-Zay Anna | Vámos Szonja Sztoján Péter Gyapjas Áron 67 pont | 37. hely | 5let | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Berkes Péter | Makai Petra Ratkai Renáta Tápai Levente 64 pont | 37. hely | Good Faces | Koszta József Általános Iskola | Szentes Dallos Szilágyi Dániel | Marcsó Kristóf Mészáros Zsolt Papp Dorián 64 pont | 37. hely | Kisokosok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Czakó Kálmán | Hegedűs Gyula Horeftos Alexa Kecskeméti Márk 64 pont | 37. hely | Matek-kommandó | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Badó Ádám | Berezvai Zsombor Fazekas Levente Török Tamás 64 pont | 41. hely | Matek Gyíkok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gálfi Csenge | Horváth Orsolya Rácz Noémi Turányi Norbert 63 pont | 42. hely | Számquartet | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Szűcs Eszter | Hegedüs Anna Kálmán Felícia Faragó-Mészáros Réka 60 pont | 43. hely | Törtfejek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Nagy Tamás | Kádár Tibor Urbancsok Marcell Benczik Péter 58 pont | 44. hely | Aranyhalak | Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Ruzsa Acsai-Varga Kitti | Dóczi Eszter Dudás Natália Orsós Zsuzsanna 57 pont | 45. hely | Forever | Gedói Általános Iskola és AMI | Szeged Bertók Laura | Berényi Amanda Godó Ivett Harmati Lili 52 pont | 46. hely | IQ Nyuszik | Orczy István Általános Iskola | Szeged Dudás Cintia | Halkó Vivien Héjja Barbara Kasza Dóra 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hapy Boni | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Czakó Tamás | Kovács Marcell Márton Dávid Tresnyics Rebeka 106 pont | 2. hely | Kockaéder | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Jenei Zoltán | Kovalovszki Balázs Páli Petra Rácz Boróka Zsóka 103 pont | 3. hely | Kegyetlen egyenlet | Koszta József Általános Iskola | Szentes Elefánti Emma | Gugolya Vanda Makai Edit Tolnai Kyra 100 pont | 4. hely | Irány a végtelenbe | Koszta József Általános Iskola | Szentes Király Máté | Mihály Dénes Potocska Lujza Szabó Polett 82 pont | 5. hely | Ravasz rókák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Jóri Endre | Korom-Vellás Bálint Köteles Krisztián Vidu Veronika 82 pont | 6. hely | zsenális | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szeged Angyal Krisztofer | Jászapáti Petra Kulcsár Tímea Szucsán Tamás 80 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Arany Csapat | Arany János Általános Iskola | Szeged Somosi Sára | Szentmiklósi Kristóf Csabai Bálint Vida Ágnes 79 pont | 8. hely | Duracell Nyuszik | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Domokos Dávid | Gera Dóra Kajári Dániel Papp Márton 78 pont | 9. hely | Okos Anonymusok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Forró Kristóf | Kőszegi Máté Szanda Zsolt Vincze Virág 78 pont | 10. hely | Négyzetgyökök | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Hodoniczki Ádám | Lehotai Levente Antal Patrik Szabó Tamás 77 pont | 11. hely | Villámmatek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Gyenes Tamás | Gyenes Péter Nagy Ádám Szász Anna 75 pont | 12. hely | Unknown zero | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay István | Halász Ákos Sarusi-Kis Benedek - 75 pont | 13. hely | Harcosok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Kiss Réka | Balla Petra Gombos Melitta Máté Csaba 71 pont | 14. hely | Agyporszívók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Makai Lajos | Pólya Zsolt Szikszai Imre Szubally Brúnó 69 pont | 14. hely | IQ Betyárok | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Benkő Margit | Nagy Benjámin Pekárik János Sisák Donát 69 pont | 16. hely | Domatek | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Szél Andor | Miron Dániel Papdi Gergő Pintér Dóra 69 pont | 17. hely | Számol-ászok | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Nyíri Dominika | Borsos Éva Szűcs Dezső Szűcs Norbert 66 pont | 18. hely | Lúzer FC | Orczy István Általános Iskola | Szeged Makra Zsolt | Félegyházi Máté Csebella Orsolya Francia László 61 pont | 18. hely | Nyerő hármas | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Sirokmán Zoltán | Varga Noé Kóczián Szilárd Tenczer Tamás Viktor 61 pont | 20. hely | Tört-pillák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Murvai Panna | Vilmányi-Kiss Enikő Joó Martina Busa Boglárka 60 pont | 21. hely | Szuper Lányok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Apjok Kitti | Szél Evelin Pataki Laura 58 pont | 22. hely | Nagyok a matematikusok | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Szunyogh Zsanett | Kothencz Máté Lajkó Bence Zakar Barbara 58 pont | 23. hely | FFFL | Jerney János Általános Iskola | Szeged Ádám Sára | Gyuris Bence Koza Attila Nagy Martin 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Emmesek | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Andó Angelika | Gál Hanna Lajkó Kálmán Williams Kada 116 pont | 2. hely | Anonymus | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Hódmezővásárhely Dehnhardt Tom Patrick | Gémes Antal Lele Kristóf Varga Ágnes Kata 109 pont | 3. hely | Fantasztikus 4-es | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Abebe Adrienn | Gilicze Kristóf Hajdú Bence Mészáros Márk 60 pont | 4. hely | Párducok | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Bencze Kitti | Brutyó Sándor Fletan Beatrix Sulik János 58 pont | 5. hely | Pandák | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Deák Tekla | Kordás Kristóf Tisza Olivér Vincze László 32 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okos 4-es | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bakai Balázs | Gruber Kornél Locskai Béla Pipis Bence 107 pont | 2. hely | Matekos helyszínelők | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Maróti Hanna | Mátyus Blanka Meleg Vanda Racskó Anna 95 pont | 3. hely | ABaGÁ | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Eszenyi Ádám | Somogyvári András Vass Gergely Virág András Barnabás 91 pont | 4. hely | Omegák | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Hajós Fédra | Juhász Martin Molnár Réka Széll Alexandra 91 pont | 5. hely | Irracionális vektorgúla | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Balla Tihamér | Kálmán Ferenc Kocsis Savanya Miklós Mucsi Mihály 90 pont | 5. hely | N-Faktoriálisok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Hajós Ferenc | Szabó Levente Zentai Álmos Szécsényi Endre 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 4sajt@ | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Szeged Buknicz Rebeka | Hajdú Botond Krajkó Fanni Simon László 86 pont | 8. hely | MMMB | Orczy István Általános Iskola | Szeged Ottlik Márk | Németh Máté Kádár Németh Márk Nagygyörgy Bence 81 pont | 9. hely | Négyzetgyökerek | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Bereczki Ádám | Berta Martin Lajkó Ferenc Sántha Péter 78 pont | 10. hely | "Gyökerek" | Koszta József Általános Iskola | Szentes Horváth Ágota | Sebesi Petra Sípos Elmíra Szőke Ivett 77 pont | 11. hely | Papi-rokon | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Hódmezővásárhely Haddad Sabrina | Markó Rebeka Vidács Dániel Wolf Ede Márkó 76 pont | 12. hely | Kockák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bereczki Bence | Kánvási Tamás Vecseri Bence - 75 pont | 13. hely | Megamatematikusok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Fehérvári Simon | Ocskó Anna Pável Vivien Törőcsik Károly Konrád 72 pont | 14. hely | Einstein lányai | Domaszék-Röszke AMK Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Domaszék Kalmár Eszter | Kapitány Kinga Szabó Barbara Szűcs Violetta 67 pont | 15. hely | Csapataköbön | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Kiss László | Viskolcz Béla Varró Ádám Sávai Gergő 66 pont | 16. hely | 3+1 | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Hargitai Réka | Farkas Fanni Ábrahám Éva Puskás Róbert 64 pont | 16. hely | Kétszer Kettő | Arany János Általános Iskola | Szeged Fodor Bálint | Sánta Róbert Reményfi Lili Lajkó Benedek 64 pont | 18. hely | Okos csajok | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Szeged Boleman Fanni | Domoki Zsófia Balogh Annabella Sántha Blanka 59 pont | 18. hely | Óriások a számokban | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Réthi Barnabás | Török Anett Babos Nikolett Mihálffy Adrienn 59 pont | 20. hely | Tökmindegy | Jerney János Általános Iskola | Szeged Batiz Dániel | Czékus Melinda Czöndör Márta Hodács Vivien 58 pont | 21. hely | Prímek | Gedói Általános Iskola és AMI | Szeged Bagi Orsolya | Bakos Lili Kincső Talpai Judit Teknős Ella 55 pont | 22. hely | Agynélküli zsenik | Jerney János Általános Iskola | Szeged Árendás Péter | Csipak Balázs Pesti Norbert Sós Levente 52 pont | 22. hely | Kottafejek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Janek Anetta | Tóth Botond Diós Dóra Kotroczó Kinga 52 pont | 24. hely | Géniusssz | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Kádár Tamás | Bán Máté Somogyi László Szilágyi Márton 49 pont | 25. hely | Amatőr tehetségek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Lakatos Bence | 49 pont | 26. hely | Négyen lányok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szeged Bencsik Lilla | Bodnár Janka Iványi Ingrid Tompa Viktória 48 pont | 27. hely | Szögletek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bognár Brigitta | Imre Rebeka Nacsa Dániel Süket Richárd 46 pont | 28. hely | Matléták | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Horváth Árnika | Skorka Bence Tedás Gabriella Veres-Ravai Ákos 46 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Antananarivó | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Csonka Attila | Regős Krisztina Széles Katalin Laczkó Adrienn 123 pont | 2. hely | Atlantis | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Harangozó Márk | Lajkó Ágoston Urbán Dávid Géczi Dániel 92 pont | 2. hely | Csak csajok | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Pataki Helga | Pál Kata Németh Zita Pap-Takács Mónika 92 pont | 4. hely | Nekem 8/2 | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Dzadik Demeter | Rakonczai Kitti Rózsa Dániel Szabó Adrienne 82 pont | 5. hely | Johnny | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Szeged Kohlmann Dániel | Racs Ákos M. Tóth Márton Sípos Bence 81 pont | 6. hely | Tóthok | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Otrosinka Krisztián | Pászti-Tóth Márton Tóth Bence Tóth Szimonetta 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kockanadrág | Batsányi János Gimnázium | Csongrád Cseri Gitta | Nagyistók Edit Palásti Sára Szabó Anett 63 pont | 8. hely | Csipet csapat | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Makó Horváth Szilvia | Netedu Bianca Kádár Johanna Takács Helga 59 pont | 9. hely | Pí négyzet | József Attila Gimnázium | Makó Engedi Norbert | Medvey Orsolya Naár Írisz Barbara Sajtos Máté 44 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csongrád | Batsányi János Gimnázium | Pappné Hajas Ibolya | Hódmezővásárhely | Bethlen Gábor Református Gimnázium | Nyáry József | Hódmezővásárhely | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Janovicsné Földházi Anett | Hódmezővásárhely | Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | Muladiné Somogyi Teréz | Hódmezővásárhely | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Jakó Edit | Makó | József Attila Gimnázium | Oroszné Kopányi Katalin | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Dr.Geráné Góg Ildikó | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Pallag Gyuláné | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Vörösné Hős Erika | Makó | Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium, Szent Gellért Diákotthon | Szűcsné T. Kis Gabriella | Szeged | Béke Utcai Általános Iskola | Baranyi Katalin | Szeged | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Györe Mihályné | Szeged | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szalainé Szunyi Klára | Szeged | Gregor József Általános Iskola | Horváthné Nagy Ildikó | Szeged | Gregor József Általános Iskola | Szegi József | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Lovai Károly | Szeged | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Ábrahám Gábor | Szeged | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Schultz János | Szeged | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Tigyi István | Szeged | SZKTTKI Kossuth Lajos Iskola | Kerekes Pálné | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Dorka Péterné | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Horváthné Fazekas Erika | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Konfár László | Szeged | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola | Soós Edit | Szeged | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Szentendrei Adrienn | Szeged | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI | Tánczosné Fullér Ildikó | Szeged | Tisza-parti Általános Iskola | Udvarhelyiné Béres Irma | Szentes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Horvát József | Szentes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Király Gyöngyi | Szentes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Urbancsokné Tóth Ildikó | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Barna Erika | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Csenkiné Méczki Ildikó | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Lucza László | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Olaszné Vincze Gabriella | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Vass Renáta | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Papp Mária | |