Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Logikai 4-es | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Fatér Petra | Korompay Róza Korvicska Benedek Pásztor Benedek 78 pont | 2. hely | Arany matekosok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kurucz Balázs | Palásti Marcell Jónás Hajnalka Magyar Marcell 72 pont | 3. hely | Kockafejűek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Börcsök Dániel | Cséby Mátyás Fekete Dominik Sóvári Krisztián 68 pont | 4. hely | Kalózok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fodor Barnabás | Ménes Zsombor Kálovits András Vadnai Kristóf 67 pont | 5. hely | Harreros észlények | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Szabó Csege | Farkas Lénárd Kirsch Panna Balogh Domonkos 61 pont | 6. hely | Tengerimalac Tudósok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gyulai Blanka | Bubcsó Lorena Réti Liána Varju Lili 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek Ninják | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánóczki Martin | Géczi Boróka Juhász Botond Rimóczi Zsolt 58 pont | 8. hely | Számok rémei | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Andó Lujza | Felfalusi Bence Tóth Lehel Simon Benedek Gábor 58 pont | 8. hely | Számszörfösök | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Virág Levente | Besenyei Levente Borbély Anna Hrubi Márk 58 pont | 10. hely | Tudorkák | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Gyarmati Zsófia | Nadery Szonja Góczán Réka Pál Szabolcs 57 pont | 11. hely | Hajrá! | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Sipőcz Júlia Panna | Pintér-Rápa Damos Hahn Attila Priszler Márk 57 pont | 12. hely | Agyafúrt | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Árvay-Vass Léna | Éger Csenge Sebestyén Réka Tornay-Csomor Viktória 56 pont | 12. hely | Kiscsillagok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Wrabel Lilla | Szarvas Rita Keszthelyi Jázmin Felföldi Sára 56 pont | 14. hely | FZEA | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Nacsa Flóra | Prantner Zoltán Rendessy Eszter Tremmel András 53 pont | 15. hely | 4 macskétás | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Farkas Hunor | Kéri Dániel Szabadhelyi Lili Tiboldi Eszter 52 pont | 15. hely | Matematika nyomozók | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Berényi Dorottya | Dékány Fanni Kotsis Bálint Szabó Lili 52 pont | 17. hely | Mustármagok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bogdán Domonkos | Boncz Márton Karabélyos Péter Márkus Sebestyén 50 pont | 17. hely | Ravasz Rókák | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Bakos Dávid | Belány Bodza Tóth Regina Vígh Adél 50 pont | 19. hely | okoskák | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Méry Ambrus | Tóth Júlia Csongrádi Kristóf Sato Himawari 48 pont | 20. hely | BlEmBeZi | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Danyi Zita | Szabó Blanka Zsófia Nagy Bernadett Szilágyi Emese 47 pont | 20. hely | Szuper csapat | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hutkai Martin | Kiss Barnabás Kolozs Péter Nagy Botond 47 pont | 22. hely | Szerencsés számok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Angyal Balázs | Kuna Márton Megyeri Lili Tarjányi Balázs 46 pont | 23. hely | Géniuszok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gál Dominik | Géczy Zita Szebenyi István Lorencz Vivien 45 pont | 24. hely | Indiánész | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Bereczk Viktória | Buru Enikő Kalmár Réka Keresztényi Zsófia 43 pont | 24. hely | Matek Királyok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy László | Somogyi Áron Molnár Attila Farkas Dániel 43 pont | 24. hely | Számkirályok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bauman Richárd | Forgács Bálint Balogh Lilla Vuleta Gergely Domonkos 43 pont | 24. hely | Zombik | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Balogh Bence | Bodó Balázs Karacs Dániel Vági Vilmos 43 pont | 28. hely | Mókuslányok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Lénárt Blanka | Szijártó Fruzsina Major Barbara 42 pont | 28. hely | Okos kos | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Balázs Kristóf | Hauser Balázs Kormos Gergely Szucsics Levente 42 pont | 28. hely | SZÁMKIRÁLY | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Mészáros- Baraczka Eszter | Farkas Ábel Szász Boglárka Rózsa Gergő 42 pont | 31. hely | Matek zsenik | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bicski Tamás | Gyulai Koppány Knaver Benedek Pethő Bálint 40 pont | 31. hely | Matekmókusok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Dalmadi Lilla | Dénes Magor Somogyi Ákos Udvari Anna 40 pont | 33. hely | Matek Manók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Tóth Gellért | Kikindai Domonkos Szirbek Dániel Zétényi Réka 38 pont | 34. hely | Észlények | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Trippon Máté | Neumark Dávid Krisztián Sárdy Marcell Donka Mihály 36 pont | 34. hely | Minimanó | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Czigler Réka | Barlai Nóra Bozsóki Dorina Mudra Viola 36 pont | 34. hely | Villámész | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Adamski Laura | Alpár Donát Czeglédi Dóra Szalai Zsófia 36 pont | 37. hely | Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Cser Máté | Makovínyi Luca Konta Zalán Velich Csaba 35 pont | 37. hely | Okoska | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Bartha Máté | Mezei benjámin Bundik Barbara Nagy Barbara 35 pont | 39. hely | Agyalók | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Dujmó Petra | Kocsis Dániel Módosi András Zdroba Mirkó 34 pont | 39. hely | Számháború | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Varga Péter | Kovács Péter Bukuli István Tatai Kristóf 34 pont | 39. hely | Számteknősök | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Balázs Réka | Fáskerti Zsófia Gál Petra Horváth Máté 34 pont | 42. hely | Összeg | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csöndör Balázs | Frey Domonkos Keresztes-Nagy Alexandra Nagy Boglárka 33 pont | 43. hely | 1X4 az néha 5 | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Pál Flóra | Pauilik Anna Trentin Anna Vereczkei Maja 32 pont | 43. hely | Töprengők | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Mersics Alexa Evelin | Kiss Fanni Szabó Géza Wégerer Anna 32 pont | 45. hely | Kisokosok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Boczkó Bálint | Kovács Gedeon Nagy Viola Sipos Gabriella 31 pont | 46. hely | Csillagfény | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Barna Zoltán | Weimann Lili Deák Sarolta Szombati Olivér 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Téglatestek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Beke Csongor | Gyimesi Péter - - 122 pont | 2. hely | Tornádó | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Földi Dániel | Takács Maja Nagy Gergely Füstös Gergely 108 pont | 3. hely | MMSB | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Hornisch Márton | Klimó Mátyás Márialigeti Sára Rigó Boglárka 106 pont | 4. hely | Törtek | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Gádor Barnabás | Gráf Nóra Gubriánszky Domonkos Vági Zénó 95 pont | 5. hely | Jégmadarak | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bónyai Tamás | Kozák Balázs Nemecskó Nóra Tósoky Zsófia Borbála 92 pont | 6. hely | Számháború | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bartos Máté | Borka Annamária Csuka Máté Szalay-Tóth Gábor 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hot Dogok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Szeip Tamara | Krasznai András Nagy Máté Szeip Judit 80 pont | 8. hely | Számmágus | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Száraz Anna | Riba Enikő Gerstenkorn Simon Kozák Áron 77 pont | 9. hely | Számpiramis | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hoszcieszlávszky Adrián | Kovács Kolos Suba Dániel 77 pont | 10. hely | Gondolkodók | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Antók Zerind | Canesi Dávid Jebuszek György Makszin Mátyás 74 pont | 11. hely | Vad matek banda | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Lunczer Marcell | Molnár Kristóf Facskó Vincze Farkas Zsombor 70 pont | 12. hely | Matléták | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kiss Ráhel | Kiss Eszter Gerse Kata Kardos Dóra 69 pont | 13. hely | Vérfarkasok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Reif Nikolett | Vörösváry Nóra Vekerle Áron Takács Márk 68 pont | 14. hely | 4 matekos | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Bács Bianka | Szántó Krisztina Árvay-Vass Iván Éger Áron 68 pont | 15. hely | Eszes négyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorjáni Boglárka | Boér Lőrinc Adorján Hajdu Zétény Bánk Vida Jázmin 67 pont | 16. hely | Számtechnikusok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. László Bence | Takács Tamara Szalay Zsófia Varga Dorottya 67 pont | 17. hely | Okos kis Számok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Hrehuss Fanni | Gyarmathy Eszter Puscsizna Orsolya Vályi Nagy Réka 66 pont | 17. hely | Számkirályok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Kando Lőrinc | Kardos Balázs Király Győző Varga Máté 66 pont | 19. hely | Profik | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bodnár Balázs | Vadon Bálint Tóth Attila Káli Bence 65 pont | 20. hely | NyerőSzámok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Adler Márk | Bilicz Miklós Kámány Barnabás Krizsanyik Levente 63 pont | 21. hely | Lángelmék | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Apágyi Péter | Pintér Gábor Tóth Nikolett Váradi Balázs 62 pont | 22. hely | Csajok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Altvater Lili | Juhász Dorka Sípos Bolda Faragó Flóra 61 pont | 23. hely | Matekvillám | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Sehter Norman | Toór Patrik Gyenes Balázs Tóth Márk 60 pont | 24. hely | Zsenik | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Vándorffy Áron | Szarvas Balázs Gőgh Márton Lupták Dominik 60 pont | 25. hely | Csillaghegyi Csillagok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Deák Dorka | Simon Zsófia Szakács Dóra Anna Kótai Tamás 60 pont | 25. hely | Matekos csajok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Orbán Petra | Bakos Bernadett Farkas Olívia Janyik Jusztina 60 pont | 27. hely | Matekmadarak | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Baross Csanád | Sturbán András Sipos Ilka Szalona Botond 57 pont | 28. hely | Számutazó | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Fehér Kinga | Kovács Benedek Rajk Dominik 57 pont | 29. hely | 2X2 néha 5 | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Boross Eszter | Kocsis Henrietta Kovács Ákos Somogyvári Dóra 56 pont | 30. hely | Matekagyasok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csiszár Dóra Ildikó | Laki Balázs Makovi Dorka Skrodzki Andrzej 55 pont | 31. hely | Zoknik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Váczy Marcell | Tóth Heinemann Maxim Balogh Barna Keller Kristóf 55 pont | 32. hely | Kisokosok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Harcsa Sándor | Haraszti Norbert Matula Henrietta Pokorny Emese 54 pont | 33. hely | Matekkukacok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Waigand Ágoston | Scholtz Gergő Herter Veronika Richly Bálint 53 pont | 34. hely | Fehér csokik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy Kinga | Gábor Luca Rátfai Lőrinc Takács Bálint 53 pont | 35. hely | Kiserdei Számológépek | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Balogh Máté | Egedi Rikárdó Pajor Zsombor Ozsváth Dorián 51 pont | 36. hely | Dupla Mouse | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bodor Luca | Beck Laura Bálint Orsolya Kotorova Denica 48 pont | 37. hely | Tigrisek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kuncz Réka | Kiss Virgínia Erhardt Anna Pesti Lilla 47 pont | 38. hely | Geometrikusok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Czeczon Krisztofer | Peres Bálint Sebestyén Botond 44 pont | 38. hely | Matekfogat | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Krammer Krisztián | Pehlrimovszky Zsófia Bakos Bence Horváth Balázs 44 pont | 40. hely | Spec matek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Pásztor Vilmos | Hardy Tamás Zalán Máté Hajdú Dávid 43 pont | 40. hely | Számfogat | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kaufmann Donát | Gergely Botond Bodnár Benedek Mikula Adrienn 43 pont | 42. hely | Mamutok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kovács Réka | Csiki Rebeka Váradi Villő Marozsák Tádé 42 pont | 43. hely | Kakukk | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Juszt Anna | Nagy Viktória Toók Boglárka 42 pont | 44. hely | Arany Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Németh Norina | Balogh Dóra Keszthelyi Zsófia Giret Janka 40 pont | 45. hely | Matekokosok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gonda Henrik | Dudás Dávid Nehéz-Posony Benedek Király Levente 40 pont | 46. hely | Dobókockák | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Kelemen Eszter | Kertész Luca Waltczer Anna Kovács Dorina 39 pont | 47. hely | Révülők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Szombat András | Tóth Heinemann Oszkár Tóth Patrik Varsányi Zsombor 37 pont | 48. hely | Érdekes számok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Horváth Levente | Hunyadi Levente Lukács Tamás Pálvölgyi Richárd 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számológépek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csontos Lilla | Fuisz Gábor Misik Márton Radvánszki Fanni 123 pont | 2. hely | döntős KRZT | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Debreczeni Tibor | Huszti Zalán Maszlovics Krisztián Takács Roland 121 pont | 3. hely | Számok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Demeter Nóra | Erdélyszky-Kiss Kevin Gréczi Gergely Kozma Bianka 107 pont | 4. hely | Veres SSSS | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Levente | Pálvölgyi Szilveszter Sallay Péter Szántó Dániel 106 pont | 5. hely | Csikiwipo | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csikós-Nagy Máté | Király Ágnes Wirker Bálint Polonyi Domonkos 105 pont | 6. hely | E/virágok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dócs Bernadett | Kovács Hanna Szent-Imrey Lilla Zentai Flóra 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MesterlövÉSZek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Barabás Bence | Bőzsöny Olivér Győrffy Ágoston Révész Viktor Barnabás 101 pont | 8. hely | Eszes csajok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Horváth Andor | Horváth Csenge Márkus Tivadar Vasadi Rozi 99 pont | 9. hely | Agyafúrt számkatapult | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Glatz Blanka | Miskolczi Abigél Plank Sarolta Veress Luca 95 pont | 10. hely | Észlények | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bertók Zsanett | Donka Veronika Kató Emese Kovács Sára 92 pont | 11. hely | Csipet csapat | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Ludman Géza Armand | Obermayer Éva Marina Riegler Máté Telegdi-Kőbe Richárd Zoltán 91 pont | 12. hely | Észi/DC | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ágai Ábris | Bouchelaghem Samir Kereszturi András Raffai Márk 88 pont | 13. hely | Csupapipa | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czunyi Dóra | Kézdy Gréta Oláh Dorka Sárközi Panna 86 pont | 14. hely | Kódtörők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bodicsi Bianka | Kovács Démia Németh Rebeka Szöllős Zia 85 pont | 15. hely | Bölcs Baglyok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Oláh Bálint | Németh Roland Zomborácz Károly Kohlhéb Áron 85 pont | 16. hely | Menő manók | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Osztovits Kinga | Pálvölgyi Domonkos Parádi Gergely Szomolányi Krisztina Mária 84 pont | 17. hely | Mateknindzsák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Földesi Levente | Godova Gábor Lajos Zénó Csiliga Károly 81 pont | 18. hely | Szám Manók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Barna Zsófi | Mikó Petra Szabó Rebeka Ilyefalvi Csenge 80 pont | 19. hely | Matek mester | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Geri Péter | Buru Emese Besenyei András Molnár Márk 79 pont | 19. hely | Számhősök | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Domonkos Nikolett | Kovács Gerzson Kovács Nikolett Szabó Adél 79 pont | 21. hely | Kongó | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Guba Ákos | Guba Levente Mihalkó Norbert Ungvári Csaba 76 pont | 22. hely | (N)agymenők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bara Dániel | Hanák Zoltán Páczelt Patrik Török Soma 75 pont | 22. hely | Kismókuslányok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Csepregi Janka | Veres Dorottya Krajczár Blanka Rothärmel Réka 75 pont | 24. hely | Matekos csajszik | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Székely Orsolya | Szombathelyi Anna Verbényi Sára - 74 pont | 25. hely | A jó matematikusok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gál Nikolett | Fekete Balázs László Laura Ambrus Melinda 71 pont | 25. hely | Kisokosok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Verebélyi Réka | Cook Rebeka Éva Garai László Beskid Tímea 71 pont | 25. hely | Matek Mánia | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánóczki Dominika | Bertalan Eszter Pongrácz Rita Tóth István 71 pont | 25. hely | Megoldások | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Balog Eszter | Mikulinecz Réka Üveges Zsófia Valu András 71 pont | 29. hely | Harrerosok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Buda Balázs | Buda Levente 69 pont | 29. hely | Matek kecskék | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Piski Laura | Fetter Attila Sipos Balázs Sirály Patrik 69 pont | 29. hely | Ötödikes 5-ök | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ferencz Zsombor | Gál Orsolya Szöllősi Brigitta Walter Vivien 69 pont | 32. hely | Matek manók | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Gál László | Dobay Ádám Juhász Soma Szabó Tamás 68 pont | 32. hely | Okoskák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Sipos Péter | Csontos Endre Bihari Ferenc Laczkó Csanád 68 pont | 32. hely | SZÁM-SOR-TŰZ | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kamondy Henrik | Prinz Márk Dezső Márk Maráz Vince Zoltán 68 pont | 35. hely | Gábamalé | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy Gábor | Péntek Balázs Tóth Marcell Varga Léna 67 pont | 36. hely | Flóra | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Fenyvesi Flóra | Kádár Keszi György Baranyai Vivien Kitti Ubránkovics Viktória 66 pont | 37. hely | HÍRES-NÉGYES | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Józsa Bojána | Kézdi Fanni Környei Veronika Szende Dóra 65 pont | 37. hely | Matek Zsenik | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hajdú Kata | Kiss Julianna Sebő Júlia Tóth Emese 65 pont | 39. hely | Agyafúrtak | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Fekete Szabolcs | Kozma Hunor Nagy Dominik Pásztor Márton 60 pont | 40. hely | Matekzsenikék | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bihari Marcell | Balázs Baltazár Borsi Gergő Rohrböck Adrián 59 pont | 41. hely | Lúzer FCS | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bátyi Bátor | Hámori Dominik Rakolcza Péter Rozgonyi Csongor 59 pont | 41. hely | Matokosok | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Szaszkó Gréta | Vitos Gergő Horváth Barbara Petróczy Máté 59 pont | 43. hely | Arany agyak | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Szilágyi Zsófia | Sarlós Luca Imra-Páll Barbara Ferenczi Anna 58 pont | 44. hely | Hupikék Törpikék | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bánki Zsófia | Jakab Flóra Kárpát Flóra Székely Borbála 57 pont | 45. hely | Fűszeres cukor | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kádár Gellért | Ruff Ádám Dániel Antal András Bence Szabó Viktória 56 pont | 45. hely | GCBA | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Gönczi Gábor | Konta Csanád Rácz Balázs Stirling András 56 pont | 45. hely | Matekzsenik | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Ambrus Tímea | Palincza Viola Gréts Ádám Pyszny Zsombor 56 pont | 48. hely | SMILE | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Baár Krisztina | Gáspár Viktoria Kontra Tímea Sánta Laura 52 pont | 49. hely | Matekos lányok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bouché Nathalie | Boncz Mária Fanni Korompay zsófia Petrovics Sára 51 pont | 50. hely | Kakukktojás | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Jusztusz Gyula | Göndöcs Máté Molnár Zsófi 51 pont | 51. hely | BAHAPÉ | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balázs Boglárka | Pusztai Anna Somogyi Hanna Vass Péter 50 pont | 51. hely | SNIKERS | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Brenner Alexandra | Laza Alexander Laza Alexandra Nagy Roland Tamás 50 pont | 53. hely | 3 nadrág és 1 szoknya | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kádár Barnabás | Nyári László Gergő Szilágyi Bence Zsombor Takáts Anna Júlia 48 pont | 54. hely | Bolyai János csapat | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. May Orsolya | Mihály Viktória Gera Kata Bálint Brigitta 47 pont | 55. hely | Aranymorzsák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bojtos Bence | Kertai Lili Rádi Rebeka Huba Mátyás 46 pont | 56. hely | Panna | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Halaska Dorottya | Csorba Timea Felföldi Panna Oroszi Viktória 45 pont | 57. hely | 1X1 | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Barna Eszter Csilla | Éri Karolina Rimóczi Szabina Kitti Tímár Anna 44 pont | 58. hely | Ziper 1. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Horváth Zsolt | Pataki Endre Szabó Gergő Szabó Nikolett 42 pont | 59. hely | Mesternégyes | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Ódor Adrienn | Keresztes Annamária Sipos Gergely Tóth Gergő 39 pont | 60. hely | Számkommandó | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Hodruszky Gergő | Papp Ádám Kapeller Attila Varga Patrik 37 pont | 61. hely | Észkerék | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bordás Panna | Hajdú-Ráfis János Ihász Angéla Molnár Blanka 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 2x2=5 | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Angelus Hanna | Beskid Dorottya Miskolczi Zsófia Wallner Andrea Orsolya 133 pont | 2. hely | Gumibogyó | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kún Hanga | Mészáros Melinda Négyessy Eszter Villám Csenge 126 pont | 3. hely | Észkerék | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Fazekas Levente | Varga Levente - - 125 pont | 4. hely | Anonymusok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gonda Ádám | Peőcz Krisztián Nagy Zsófia 125 pont | 5. hely | Cukorkák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Facskó Benedek | Huszár Dániel Metykó András Rozenberszki Zsófia 123 pont | 6. hely | Bölcsesség a negyediken | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Keskeny Gyuri | Oláh Gergő Schweitzer Ádám Vavrik Márton 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Babekoko | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bartha Zoltán | Beke Hunor Korompay Örs Kovács Zalán 114 pont | 7. hely | Mango vs. Gingerbread | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Berta Bendegúz Áron | Jalsovszky Péter Leó Kurucz György Pálffy András 114 pont | 9. hely | Csak Norisz | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Kovács Richárd | Nagy Ádám Nagy Balázs Cselovszki Tamás 112 pont | 9. hely | Zenzizenzizenzik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bankó Márton Bendegúz | Kozma Balázs Kötél Balázs Puscsizna Bence 112 pont | 11. hely | Matrix | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kirisits Bence | Marozsák Tóbiás Süle Ákos Szalai László 111 pont | 12. hely | Kisokosok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Aradi Dominik | Bánki Lilla Nanys Patrick Szentágotay Lili 109 pont | 13. hely | Okostojások 007 | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Csenge | Nagy Dominika Perosa Sandra Szirmai-Szabó Réka 109 pont | 14. hely | Mateksokk | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bálint Bence | Kovács Fruzsina Édua Vadler Júlia 108 pont | 15. hely | Business Mans | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bálint Alexander | Benedek Ákos Bertalan Dávid Harmados Ádám 107 pont | 16. hely | Kings of the maths | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Szabó Tímea | Madácsi András Károlyházi Csanád Tóth Balázs 103 pont | 17. hely | A Gyűrűk Szövetsége | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Polgár Bence | Bezzegh Marcell Koren Zoltán Budai Beatrix 102 pont | 18. hely | Számutazók | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Barta Zoltán Kevin | Bánszky Balázs Salamon Dóra Zsófia Szabó Henriett 102 pont | 19. hely | Nagygubanc | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Boér Dorottya | Dézsi Viktória Losonczi Dóra Alföldy Rebeka 101 pont | 20. hely | Robotok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Holpert Attila | Sarkadi Ákos Tóth Kristóf Banyák Károly 100 pont | 21. hely | Gumimacik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fekete Zsófia | Halász Mihály Kovács Kíra Pál Szilveszter 99 pont | 21. hely | Kolibrik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Angyal Kata | Apró Noémi Cerghizán Délia Mercédesz Szőcs Krisztina 99 pont | 23. hely | Best for Maths | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balega Szonja | Jánosi Zsuzsa Berki Ádám Ujhegyi Bence 97 pont | 24. hely | Szabina | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Czinege Kristóf | Késmárky Csaba Peuser Péter Bérczi Barbara 95 pont | 25. hely | VLKIK | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Jahoda Anna Veronika | Koczka Csenge Dorottya Krasznai Blanka Nagy Noémi 94 pont | 26. hely | Rágcsálók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Papp Gergely | Zombori Antal Martin Erdélyi Dominik Zrinyifalvi Eszter 94 pont | 27. hely | Pelueszbe | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Rátkai Petra | Lőrincz Luca Takács Eszter 92 pont | 28. hely | Lüke Aladár | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ács Eszter | Csilling Eszter Szűcs Veronika Eperke - 91 pont | 29. hely | OMLC | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Havas Ottó | Herold Máté Kálmán László Zámolyi Csaba 90 pont | 30. hely | Kiváló magyar termék | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Majer Dávid | Nagy Máté Szabó Marcell Barta kornél 88 pont | 31. hely | Agy(A)sok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Böszörményi Vitéz Ákos | Kaposi Benedek András Márton Tamás Tenk Lóránt 87 pont | 31. hely | Nagyonokosok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Boczkó Gábor | John Tamás Murin Dániel Pendert Balázs 87 pont | 31. hely | Sügérek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Börcsök Barnabás | Bulyáki Soma Rácz Imre Szügyi Attila 87 pont | 34. hely | Anonymus | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hajdú Mihály | Hajdú-Molnár Illés Major András Petrik András 86 pont | 34. hely | Tigerek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Gergely Ádám | Molnár Dániel Rittgasszer Ákos Szikszai Dániel 86 pont | 36. hely | Okos kosok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Kazinczy Márton | Sárdi Dávid Pintér Tamás 85 pont | 37. hely | BLACK OPS | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Tóth Levente | Kékes Zalán Csaba Temesy Léna Juhos Sándor 85 pont | 38. hely | Algebrák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Hülvely Alina | Rátfai Júlia Reichenbach Eszter Werderitsch Lili 84 pont | 39. hely | Halenda | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Porkoláb Anna | Gáleg Nikolett Bartha Attila 83 pont | 40. hely | Okosodjunk együtt | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hajdú Gabriella | Kulcsár Krisztina Molnár Dorka Petri Áron 82 pont | 41. hely | Csak csajok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Pápai Julianna | Tompos Alexandra Arnóczy Lili 82 pont | 42. hely | Falapeno | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ablonczy Petra | Gaál Blanka Pelle Tamás Sápi Eszter 80 pont | 43. hely | Vadnyugat | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Németh Marcell | Fehér Bence Szücs Gergely Gyuris Balázs 79 pont | 44. hely | Szépségek és Szörnyetegek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fehér Fanni | Ferencz Bálint Kővári Laura Nagy Richárd 76 pont | 45. hely | Bátori | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bátori Gergely | Barna Bianka Rita Berényi Attila Berényi Zoltán 73 pont | 46. hely | Duffensmirtz | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ács Tamás | Fontos Marcell Túrkevi-Nagy Gellért Varga Marcell 68 pont | 46. hely | Hatlegenda | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Draskovits Imre | Jobbágy Gergely Béry Máté Szabó Balázs 68 pont | 48. hely | Ziper 2. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Cseh Viktória | Csizmadia Balázs Gyarmati Zsolt Kisparti Ádám 66 pont | 49. hely | Femibá | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Keller Ferenc | Sárközi Miklós Veres Bálint Ámon Marcell 66 pont | 50. hely | Csamádá | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Józsa Csaba | Gál Márton Rákosi Dávid Mesterházy Nikolett 63 pont | 51. hely | Spongyabob | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Durmancs-Tót Botond | Győri Virág Mányi Petra Surányi Petra 62 pont | 52. hely | Fantasztikus 4-es | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Csitkovics Péter | Nyeső Olivér Simonfi József 61 pont | 53. hely | Monster High | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Pálvölgyi Dorottya | Szabolcsi Orsolya Székely Erika Vizi Borbála 60 pont | 54. hely | MATEKOSOK | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balogh Martin Gábor | Bánkuti Vivien Bíró Sándor Károly Surányi Dávid Szilveszter 59 pont | 55. hely | Pszichomatek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Czájder Hanna | Zsámboki Dóra El-Gedaymi Nóra Zsiros Eszter 57 pont | 56. hely | Kerékbetörtek | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Balogh Evelin | Marosi Dia Szilágyi Tamara Vajda Panna 55 pont | 57. hely | Kácská | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Benkő Dávid | Szirmai Bence Ben Dris Fábián Erőss András 52 pont | 58. hely | Prímek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Bodó Ádám | Tamás Bálint Tóth Marcell Varga Balázs 51 pont | 59. hely | Bad Boys | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Boros Balázs | Buga Bence Takács Márk Pap Dávid 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nomerók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Csontos Imola | Farkas Máté Bősz Patrik Farkas Szabolcs 86 pont | 2. hely | Fravika | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bujdos Vivien | Kiss Franciska Tóth Kata Györgyi - 83 pont | 3. hely | Agy(amra)menők | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Banczik Zoltán | Jávor Bálint Keresztes Ádám Kovács Gergő 82 pont | 4. hely | Levente | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Késmárky Csenge | Kótai Dániel Bátori Levente Malek Szilvia 74 pont | 5. hely | Tombraider | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Füzi Flóra | Gellér Réka Medveczky Cintia Monfils Zoé 73 pont | 6. hely | Power Balance | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csepregi Ádám | Hegedűs Tamás Kúti Anna Lendvai Dénes 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Teknősök | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kovács Ádám | Éberhardt Aurél Honics Marcell Török Zsófia 72 pont | 8. hely | MMKV | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Árkossy Máté | Beöthy-Molnár Mátyás Czeglédy Karola Nyáry Vilmos 69 pont | 9. hely | Váradi Vegyes | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bonácz Zsófia | Gyürky Máté Jordán Lili Legéndi Ádám 64 pont | 10. hely | Váradi Fiúk | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Kovács János | Németh Soma Szalontay Csaba Török Dániel 60 pont | 11. hely | Príme(á)k | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Haklik Tünde | Csapó Vivien Kulcsár György 59 pont | 12. hely | Tomi | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Antal Tamás | Altvater Áron Kende Bocor Rahel Faragó Viktória 58 pont | 13. hely | Számok száma | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Pokorny Dorottya | Szabados Zsófia Szucsics Tímea Varga Luca 57 pont | 14. hely | Repülő Csillám Mókusok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánki Ede | Fauszt Márk Maász Róbert Urbán Bence 56 pont | 15. hely | Muty-Mutty | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hadobás Martin | Kiss Kata Sára Kovács Márton Salem Fanni 55 pont | 16. hely | NoName | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Boczka Bálint | Kozma Kis Réka Martin Mathieau Vereczky Anita 55 pont | 17. hely | Mirejuri | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Bagosi Júlia | Barta Regina Mészáros Melissza Szikora Rebeka 52 pont | 18. hely | Ziper 3. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Nagy Petra | Maruzs Lilian Szabó Zsolt Szentkirály Benjámin 49 pont | 19. hely | Kerekeszek | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Buga Eszter | Nagy Lilla Ladics Brigitta Li Jessica Amy 41 pont | 20. hely | DALMA(TEK) | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Sándor Krisztián | Stéger Dalma Lívia Stéger Dávid Márk Szalai Balázs Zoltán 35 pont | 21. hely | Kutyaütők | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Lóránt Márk | Loydl Dániel Ross Leo Turányi Bence 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vérsünök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Balázs Ákos | Iványi Balázs Radnai László Török Attila 117 pont | 2. hely | Füles Vöcskök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Krasznai Adél | Király Réka Pintér Janka Szabó Alexa 114 pont | 3. hely | Agy(a)sok(k) | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csapodi Márton | Temesvári Máté Vékássy Áron Závoti Olivér 107 pont | 4. hely | Mit tudjuk mi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fehér Ticián | Dhillon Vikram Martini Dávid Szlama Benedek 105 pont | 5. hely | Passz | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Moldován Péter | Szöllős Levente Tatai Áron Uhrman Ádám 104 pont | 6. hely | ProPHI-k | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Batthyány Boldizsár | Ralovich Kinga Révész Sára Szilágyi Bence 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | ELBA | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bouchelaghem Leila | Bőzsöny András Horváth Brúnó Kovács Emese 101 pont | 8. hely | Feketesereg | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fetter László | Kiss Kornél Márkus Tamás Barnabás Sólyom Botond László 99 pont | 9. hely | Anna Perenna | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dezsényi Flóra | Méry Anna Szántó Viktória Telkes Anita 92 pont | 10. hely | Obi | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bácsalmási Oszkár Botond | Bea Bence Kovács Iván Tibor Ürge Dániel 91 pont | 11. hely | Gólyák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Korompai Zsolt László | Rosta Gergő Szakszon János Varga Vajk 90 pont | 12. hely | Csodaturmix | Árpád Gimnázium | Budapest III. Németh Dániel Zoltán | Skrodzki Sandra Szondy Dániel György Valus Dávid 89 pont | 13. hely | Árpád népe | Árpád Gimnázium | Budapest III. Börcsök Dóra | Kristófcsák Dániel Haivu Szalay Bence Dániel Ungvárszky Balázs Zsolt 88 pont | 14. hely | Micimackók | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Antal Márton | Mészáros Artúr Mucsi Boldizsár Vikár Simon 84 pont | 15. hely | Ibolyák | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Knyazoviczki Lili | Mihalik Janka Regős Fanni Seregi Dóra 83 pont | 16. hely | LMFAO | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Róth Benjámin | Gindert Samu Kovács Áron Darvas Levente 80 pont | 17. hely | Tutti Frutti | Árpád Gimnázium | Budapest III. László Csenge | Szontág Imola Szipszer Fanni Vidor Kinga 78 pont | 18. hely | Főnix | Árpád Gimnázium | Budapest III. Deák Gergely | Icsei Gergely Ferenc Raffaj András Veres Patrik 76 pont | 19. hely | Fluoreszkáló macskák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Korompay Borbála | Perecz Gergely Szalay Dorottya Szalay Máté 74 pont | 20. hely | Műveleti jelek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kiss Bernadett Kámea | Nagymihály Levente Pálinkás Nikolett Szabó Gergely József 72 pont | 21. hely | Szivárvány | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Nánai Szűcs Dóra | Nemes Kata Bődey Júlia Ficzere Réka 71 pont | 22. hely | Gömbölyű kockák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Székely Áron | Csonka Zsolt Varga Dániel Móra Dominik 69 pont | 23. hely | Szépek és okosak | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Seres Brúnó | Simon Benedek Fernezey Simon Tóth Artúr 67 pont | 24. hely | 2+2=5 | Árpád Gimnázium | Budapest III. Gönczi Lili | Gyarmati Lilla Szentágotay Noémi Kocsán Petra 67 pont | 25. hely | Egynyolcad | Árpád Gimnázium | Budapest III. Mura Brigitta | Németh Domonkos Rigó Péter Botond Varga Bendegúz 66 pont | 26. hely | chewbacca | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bodnár Gergely | Baross Tamás Kiss Zoltán Hermann Tamás 64 pont | 27. hely | Mortigon | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Faragó Vince | Erdélyi Nagy Dániel Szigeti Ákos Mile Marcell 62 pont | 28. hely | Mad Dogs | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Falus Ádám | Bötös Dávid Szaszkó Bence Nagy Gergely 56 pont | 29. hely | Rókák | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Konarik Zita | Drucza Réka Murka Dorka Kovács Dominika 53 pont | 30. hely | Színesfém orientált Buckalakók | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Borkuti Balázs | Dávid Zsuzsanna Kincses Domonkos Kiss Ádám 51 pont | 31. hely | Merre megy a hajó | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Vida Benedek | Szarka Zsombor Győrffy András Kristóf György 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BPEA | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Balázsdi-Szabó Bálint | Koroknai Péter Soóki-Tóth Eszter Stirling Anna 99 pont | 2. hely | Közös nevező | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Ács Gergő | Gábor Patrik Németh Anita Villám Anita 76 pont | 3. hely | Ikrek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Tóth Sára | Tóth Máté Tóvölgyi András Bence Tóvölgyi Viktória Ágnes 74 pont | 4. hely | Victory Team | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Jordán Sára | Módosi Rebeka Pásztor Barna Tupek Benedek 70 pont | 5. hely | Bridget | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Albert Alexandra | Váróczi Renáta Nikodém Szonja Mészáros Kármen 62 pont | 6. hely | Vegyes négyes | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kőszegi Miklós | Tamási Botond Csonka Nóra Páncsity Zóra 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | FC Barcelona | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Farkas Norbert | Treffer Máté Varga Balázs Pribóczky Tamás 60 pont | 7. hely | Masztodon | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ágoston Máté | Dobrovicz Dávid Radákovits Norbert Szalay Benjámin 60 pont | 9. hely | PBSZM | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Ivék Balázs | Szendy Patrik Szilágyi Szilárd 59 pont | 10. hely | Paradoxon | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Széles Patrícia | Fröhlich Viola Baczkó Katinka Sára Barbara 59 pont | 11. hely | Zsék | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Nádaskai Zsuzsa | Szarvas Petra Hidegföldi-Mórocz Zsolt Krecsmár Zsombor 58 pont | 12. hely | Ziper 4. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Kuknyó Emese | Huber Daniella Brausz Martin Pintér Attila 57 pont | 13. hely | 8.a FC | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Kalocsa Zsombor | Kocsis Attila Király Patrik Pauler Bálint 54 pont | 14. hely | Bolyai-kódex | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Arnóczy László | Bárány András Huba Máté 52 pont | 15. hely | Gyilkos számok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Hegedűs Lilla Zsófia | Haás Anna Eszter Radva Szilvia Katalin Szabadhegyi Csenge 50 pont | 16. hely | Ágyas Gumimacik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Várkonyi Fanni | Nagy Ágnes Horváth Vivien Schmidt Gergő 50 pont | 17. hely | Ezüst Főnix | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kónya Viktória | Halászi Réka Handl Nadin Bettina Zabó Vivien Mercédesz 49 pont | 18. hely | Salyt | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Dede Zóra | Lóczi Csanád Nagy Szabina Tóth Enikő 49 pont | 19. hely | 4-es csapat | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kovács Benedek Leon | Tóth Kálmán Varsányi Szilárd Zoltán Tóth Péter 46 pont | 20. hely | Zeusz Csapata | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Antal Leila | Kiss Réka Lengvári Attila Piller Ádám 44 pont | 21. hely | ZSENIK | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Holly Brigitta | Homonnai Zsuzsanna Hostyisovszki László Patrik Szilágyi Anett 44 pont | 22. hely | Megtorló medvék | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Keresztény Zénó | Mayer Márk Pál Erdélyi Szabolcs 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős DOB6 | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Gálosi Dóra | Fábián Kamilla Laczó Péter Sengel Tamás 117 pont | 1. hely | döntős SZ. S. csapat | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Bence | Major András Mészáros Viktória Villám Lilla 117 pont | 3. hely | Mz/X | Árpád Gimnázium | Budapest III. Brányi Balázs | Csáti Olivér Hepke Alajos Kiss Barnabás 115 pont | 4. hely | Berácsoz-lak | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dalos Margit | Mona Zsuzsa Pupli Anna Szöllős Alexandra 112 pont | 5. hely | Kenőmájas | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czétényi András | Haragos Dániel Matusek Lili Tóth Rudolf 111 pont | 6. hely | ikszypszilonzé | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kovács Viktória | Nácz Vanessza Nagy Kata Wolkensdorfer Zsófia 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hatvány Hatlány | Árpád Gimnázium | Budapest III. Frajna Mirella | Madách Viktória Dániel Eszter Varga Flóra 105 pont | 7. hely | Új Elasmotherium | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Búr Vince | Cséka Botond Fehér Bence Rikker Dániel 105 pont | 9. hely | Gyöktizenhat | Árpád Gimnázium | Budapest III. Apró Gergely | Borbély Balázs Széles Dániel Tóth-Katona Tamás 103 pont | 10. hely | 2x2 néha pí | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Koczka Bertalan | Nagy Dániel Sirály Márk Szőkedencsi Dániel 100 pont | 11. hely | Arc vagy kudarc | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bea Gergely | Párdányi Bálint Sörös Patrik Zsedényi Dávid 100 pont | 12. hely | Kalobász | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bíró Balázs | Bocsi Kristóf Simon Balázs Weingart Zoltán 99 pont | 13. hely | V a negyediken | Árpád Gimnázium | Budapest III. Van Vliet Hanna | Vermes Laura Végh Lili Virág Marcell 95 pont | 14. hely | Atábla | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kerekes Zsombor | Kovács Marcell Pál Dániel Szakállas Gergely 93 pont | 15. hely | DNS-huszárok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Albert Miksa | Barnás Dániel Gosztonyi Botond Tóth Zsombor 91 pont | 16. hely | Iqtya | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bús Álmos | Czucz Botond Egervári Hajnalka Vadler Gergely 90 pont | 17. hely | Vera tudja | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bedey Vera | Hanák Panna Sebestyén Barbara Szabó Andrea 89 pont | 18. hely | ininteligens | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bálint Roland | Molnár Barnabás Szépfalvi Bálint Varkoly Ádám 89 pont | 19. hely | diktátorok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kovács Regina | Besei-Bendekovics Liza Fehér Ágnes Ritzl Helga 87 pont | 20. hely | Lányok a köbön | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kún Kincső | Szappanos Xantia Szénási Dorottya - 85 pont | 21. hely | Snickers444 | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Kecskeméti István | Szakál János Szebeni Dániel Volentér Balázs 76 pont | 22. hely | 6VANS | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Madár Lili | Bodó Borbála Barát Dóra Hudek Bálint 76 pont | 23. hely | Nem buta kockák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bagosi Lívia | Surek Emese Üveges Regina Wisinger Flóra 74 pont | 24. hely | Vicces Bob | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bakos Viktória | Csanda Renáta Harsányi Csenge Svertecki Réka 73 pont | 25. hely | Kan klub | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csapó Dávid | Németh Richárd Aradi Dániel Huber György 61 pont | 26. hely | Kockák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bartkó Barnabás | Duray Bence Kiss Boldizsár Szilágyi Mátyás 55 pont | 27. hely | Nightfall | Árpád Gimnázium | Budapest III. Leskó Balázs | Lóderer Márk Rátz Gergő Mészáros Tamás 54 pont | 28. hely | Csak csajok | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Mandeville Réka | Őry Kinga Szabó Lucia Szabó Nikolett 52 pont | 29. hely | Tipp Mix | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fekete Mátyás | Gulyás Levente Parsch Péter Polgár Dániel 45 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest III. | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Pásztor Judit | Budapest III. | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Kubinyi Éva | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Dignerné Mezőfi Gabriella | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Herrné Fekete Zuzsanna | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Sallainé Tóth Mária | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Scheibli Zsuzsanna | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Vogyeraczkiné Kovács Andrea | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Koncz Levente | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Meszlényiné Róka Ágnes | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Bánlakiné Németh Ildikó | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Kövér Gábor | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Molnárné Simon Judit | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Székely Szilvia | Budapest III. | Csillaghegyi Általános Iskola | Cseri Ferencné | Budapest III. | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Kérges Gáborné | Budapest III. | Fodros Általános Iskola | dr Nyergesné Végh Éva | Budapest III. | Fodros Általános Iskola | Sebestyén Noémi | Budapest III. | Fodros Általános Iskola | Tari Gáborné | Budapest III. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Müller Ibolya | Budapest III. | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Boga Judit | Budapest III. | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Szepesiné Józsa Judit | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Erdei Éva | Budapest III. | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Hitérné Erdős Róza | Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Nemecskóné Szabó Zsuzsanna | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Oláhné Balogh Éva | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Szeőkéné Tanai Éva | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Sziberné Komjádi Éva | Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Borsos Irén | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Berecz Katalin | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Kasovitz Mária | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Burian Hana | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Katona Dániel | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Márton Gábor | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Simon János | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Számadóné Békéssy Szilvia | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Tassy Gergely | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Varga Mária | |