Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Villámszámok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kabina Botond | Ilyés Ádám Molnár Dáliel - 70 pont | 2. hely | Kis Okosok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Komáromi Panna | Máté Szabolcs Soltész Boldizsár Urbán Luca 68 pont | 2. hely | Sokszög | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Császár Benjámin | Kovácsy Barnabás Kása Csaba Kremmer Döme 68 pont | 4. hely | Sportolók | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Esztári Zsombor | Selmeczki Máté Zaharov Viki Tamás Dávid 67 pont | 5. hely | Matek Manók | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kenyó Laura | Kiss Réka Nguyen Bich Diep Szalay Bálint 65 pont | 6. hely | Polipok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Hamath Ádám | Harmath Eszter Turschl Tamás Vincze Botond 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A 4 matekos | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Baginyi Tamás | Bágyi Ádám Pető Bálint Vidor Dávid 58 pont | 7. hely | Matekimádók | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Medveczki Anna | Felföldi Marcell Wang Xiang Lukács Tímea 58 pont | 9. hely | Okos lányok | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Debreczeni Zsófia | Kovács Anna Nádas Teodóra Horváth Kataliln 55 pont | 9. hely | Tizeskezek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Henczkó Zsófia | Madarász Anna Eszter Novák Panna Szabó Eszter Petra 55 pont | 11. hely | Számtojó-tyúkok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Marinka Marcell | Nemes Domonkos Nyitrai Eszter Varga Sarolta 54 pont | 12. hely | 2x2 néha 5 | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Barna Sarolta | Nagy Anna Schrikk Norbert Varga Máté 53 pont | 13. hely | Gépfarkas | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Bencze Tímea | Együd Szabina Jadlóczki Botond Nagy Gábor 52 pont | 13. hely | Mateknégyesek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Buzás Bence István | Tóth Barnabás Zsolt Sebestyén - 52 pont | 15. hely | Kenguruk | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Brodorits Kitti | Hollósi Boglárka Kulin Péter Wisniewski Gergő 51 pont | 16. hely | Furfangos Zseniész | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Tatárka Angelina | Demendi Zita Maróti Zsaklin Csikós Botond 50 pont | 17. hely | Műveletek | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Horváth Benedek | Kallós Ábel Kósa Zsombor Szikszai Bendegúz 49 pont | 18. hely | Nyuszi Lányok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Besse Doroti | Elek Nikolett Szauer Vivien - 48 pont | 19. hely | Okostojások | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Martinák Emese | Kasza Sára Németh Kitti Gulácsi Dorka 47 pont | 19. hely | Plussssz! | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Molnár Veronika | Nagy András Hüse Anna Hományi László 47 pont | 21. hely | Hegedüsös királyok | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Abay-Nemes Borbála | Nacsa Notond Nedbál Gábriel Némethy Szabolcs 46 pont | 21. hely | Számkirályok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Mladoviczky Máté | Nagy Benedek Simon Gergely Vatai Ákos 46 pont | 23. hely | Atom | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Képes Gergely | Lengyel Iván Tardi Marcell - 45 pont | 23. hely | Matekördögök | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Szetei Zsombor | Pap Dániel Kis-Tót Bálint Bőhm Márton 45 pont | 23. hely | Számfejűek | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bánsághi Bence | Helli Dávid Henez Dávid Kiss Donát 45 pont | 23. hely | Vad matematikusok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Gábris Mirtill | Köteles Krisztián Szabó Balázs Varga Fanni 45 pont | 27. hely | Okosok | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Besenyei Ágoston | Csárdás Róbert Kékes András Kőrös Kornél 44 pont | 28. hely | Hóbagoly | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Ajanidisz Teodóra | Holányi Emília Keszte Panka Vasvári Benjámin 42 pont | 28. hely | Kockák | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Breitner Soma | Paróczi Márton Szántó Gergely Szilágyi Marcell 42 pont | 28. hely | Matekos Manók | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Bernád Vilmos | Csala Ádám Szalánczi Ágota Adria Takács Harriet Viktória 42 pont | 28. hely | Számolók | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Zaharov Alexa | Keresztes Lilla Horváth Kristóf Tamás Ádám 42 pont | 32. hely | Matekbirodalom | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Daróczi Bianka | Dénes András Szilveszter Kis Flóra Merész Bálint 41 pont | 32. hely | Matektudósok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Herczeg Sára | Kollár Tímea Egervári Tamás Szabó Kitti 41 pont | 32. hely | Mesternégyes | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Balogh Benedek | Horcsin Bálint Krasznai Bence Varga Márton 41 pont | 32. hely | Száguldó matekboszorkák | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Czimbalmos Nóra | - Orova Rebeka Sára Titz Liza Hanna 41 pont | 36. hely | Négy okos matekos | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kun Adrienn | Tóth Benjámin Vajda Ádám Vavrek Dániel 40 pont | 37. hely | Számmanók | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Hunyadi Mónika | Szécsi Júlia Szomolai Fanni - 39 pont | 38. hely | Matek csajok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Bárkányi Eszter | Medgyesi Laura Réti Virág - 38 pont | 39. hely | Számmesterek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Horácskó Márk | Kéri Nikolett Medve Dorina Nyíri Bálint 37 pont | 40. hely | Matekrókák | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Deák Renáta | Fonyó Nikolett Gvendolin Gririncsi Zsanina Sallay Réka Veronika 36 pont | 40. hely | Okoshármas | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Kapecska Petra | Rácz Réka Takács Míra - 36 pont | 42. hely | A matek királyai | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Herczog Szabolcs | Malik Gergely Szilágyi Martin Zelenka Gergely 33 pont | 42. hely | Hármas szorzók | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Lénárd Laura | Rózsa Valéria Liliróza Tóth Rebeka - 33 pont | 42. hely | Számsárkányok | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Beretzky Vivien | Blahó-Strohnayar Eszter Funtig Zoltán Kelemen Réka 33 pont | 45. hely | 1x3 | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Dóra | Kornya Sára Zsoldos Panna - 31 pont | 46. hely | Cseles négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Banga Nándor | Böszörményi - Nagy Márton Kállay Tamás Tóth Artúr 30 pont | 46. hely | Szuper matekosok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Erdős Vanessza | Haász Blanka Nagy Vanda Ludányi Marcell 30 pont | 48. hely | 4 levelű lóhere | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Kazimér Gergő | Matastik Emma Rábai Rebeka Vaszilovics Luca 29 pont | 48. hely | Matekkirályok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Ábri Attila | Borissza Gergő Czimmermann Péter Fülöp Róbert 29 pont | 50. hely | Észlények | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Inzsöl Aida | Kovács Levente Mák Zoltán Pekó Bendegúz 28 pont | 51. hely | Okoskák | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Igaz Márk | Iszák Lili Révész Gabriella Virág Bence 24 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számerdő | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bakró Csaba | Kubik Dominik Nguyen Thac Bach Pálinkás Kristóf 120 pont | 2. hely | Kisokosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kövér Blanka | Sebestyén Gábor Botond Fejér Anna Marik Dorina 106 pont | 3. hely | Bozsójola | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Somogyvári Johanna | Jákli Zsófia Farkas László Tomka Botond 105 pont | 4. hely | Nagyokosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kiss Ráhel | Papik Flóra Almási Liza Kollár Dorottya 104 pont | 5. hely | Élő számológépek | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Hetényi Levente | Kreisz Bálint Pintér Barnabás Zsár Dániel 97 pont | 6. hely | Agytörők | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Versitz Dalma | Sárkány Dénes Szabó Gergő Martinák Zalán 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számördögök | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Csoszor Kinga | Májer Zsófia Artner Zsuzsanna Mátravölgyi Bence 90 pont | 8. hely | Matekos Hegedűsök | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Gyovai Dániel | Kovács Kinga Rojik Dóra Tifrea Alexandra 85 pont | 9. hely | Logika | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Krisztina | Sziver Anna Tóth Jázmin Urbán Tamás 85 pont | 9. hely | Okos Csokik | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Asztalos Ádám | Mede Melchior Előd Pogány Lilla - 85 pont | 11. hely | Okoskák | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bezdek Györk | Debreczeni Károly Lukács Réka Nagy Hunor 85 pont | 12. hely | Villámmatek | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Sándor Zsombor | Kármán Domonkos Erdei Balázs Molnár Gergely 84 pont | 13. hely | Matekzsenik | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Tímár Dorottya | Varga Laura Mihályi Nóra Batári Boglárka 83 pont | 14. hely | Számfalók | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Baracsi Attila | Csábi Noémi Fehér Balázs Kozma Vanessza 79 pont | 15. hely | Aranynégyszögek | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Fervágner Tamás | Lipcsei Gábor Társi Petra Vonsza Dénes 79 pont | 16. hely | Törpikék | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Horváth Borka | Krivács Zsófia Garai Levente Réthy Benedek 78 pont | 17. hely | Matek-tenger kalózai | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Lázár Lili | Nagy Katalin Nagy Zsuzsanna Nyikes Enikő 78 pont | 18. hely | Tudorkák | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Gavrán Rebeka | Szabó Gábor Varró Zsófia Zsoltész Anna Sára 77 pont | 19. hely | A matek ördögei | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Kis Lili | Farkas Alexandra Tóth Levente Tóth Lili 75 pont | 20. hely | 5. | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Milavecz Kevin | Solymosi Máté Benkő Alexandra Iszlai Dávid 75 pont | 21. hely | Bukfenc | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Fricska Dorka | Kántor Krisztián Ruha Olivér Tóth Samu 73 pont | 22. hely | Csipet csapat | Számítástechnikai Általános Iskola | Budapest XIII. Valkó Bence | Szegezdi Tamás Vas Csaba Vass Lajos 73 pont | 23. hely | Négyzetgyökerek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Veress Gellért | Laboda Bence Bán Levente Vörös Rudolf 72 pont | 24. hely | Logikusok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Boldizs Dóra | Gyevát Katarina Káldy Lili Papp Csenge 70 pont | 25. hely | Számháború | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Farkas Eszter | Farkas Réka Fogarasi Botond Gyimesi Anna 70 pont | 26. hely | IQ számológépek | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Németh Dávid Dorián | Pál Judith Schild Bianka Tarcsi Petra 69 pont | 27. hely | Fiúk a negyedikből | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Balassa Kristóf | Győrfy Balázs Lipták Bence Tóth Ádám 69 pont | 28. hely | Matszállottak | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Ferencz Gyula | Herboly Balambér Homonnay Máté Szokody Márton 69 pont | 29. hely | Scooby-doo | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Deé Márton | Joó András Prepsz Máté Tóth Norbert 69 pont | 30. hely | Fejtörők | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Baranyai Laura | Bodó Réka Csák Norisz Molnár Artúr Dániel 68 pont | 31. hely | Számológépek | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Demők Döme | Lamberli Éva Palágyi Réka Tasnády Csongor 67 pont | 32. hely | Lángfejűek | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Lőrincz Mihály | Pincés Péter Rafael Gyula Vizi Dávid 65 pont | 33. hely | Aranyhal | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Horváth Bettina | Buza Ádám Tatai Tamás Dóczi Norbert 65 pont | 34. hely | Számkirályok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Ács Krisztián | Medveczki Réka Molnár Balázs Pocsai Norbert 64 pont | 35. hely | Matekokosok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Keresztes Katalin | Oprendek Bálint Timár Lóránt - 63 pont | 36. hely | Animatek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Bordás Anna | Fazekas Dániel Könye Leonárd Szabó Dávid 63 pont | 37. hely | Jupiter | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Csanda Éva | Daróczi Dániel Kiss Regina Szecskó Fanni 61 pont | 38. hely | Három plusz Egy | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Nagy Anna | Kovács Márton Gajdos Milla Fodor Enikő 61 pont | 39. hely | Matek ászai | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. André Zsolt | Kozma Gábor Seres Barbara Varga Milán 60 pont | 40. hely | Egyenlet | Számítástechnikai Általános Iskola | Budapest XIII. Nagy Domonkos | Perencsei Kristóf Vajda Domokos Réthelyi Prikkel Krisztián 59 pont | 41. hely | Agyafúrtak | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Lőrincz Dániel | Hergovits Evelin Hanna Nagy Balázs Sándor Novák Blanka 58 pont | 42. hely | Számvilág | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kövessy Dezső | Nemoda Balázs Nonn Ádám Vass Viktória 56 pont | 43. hely | Bolyai faló | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IV. Csuzdi Péter | Egressy Dániel Forgács Ádám Halász Márk 56 pont | 44. hely | Okos Tojások | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Ludik Ádám | Gyuricza Gergő Karácsonyi Máté Moldvay Anna 55 pont | 45. hely | 1x1 | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Falus Ádám | Nagy Benedek Tőkés Ádám - 54 pont | 46. hely | Bátorkák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Budapest XIII. Tokodi Luca | Szima Mármarosi Bálint Egyed Dániel Gócza Petra 53 pont | 47. hely | Észgépek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Horváth Imre | Kökény Nóra Varga Gergő X 53 pont | 48. hely | Bingó | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Bendes Marcell | Bátorfi Bianka Farkas Laura Helybély Zsombor 52 pont | 49. hely | Nyerő 4-esek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Pokriva Glória | Hegedűs Krisztina Bujdosó Boglárka Földházi Dorottya 52 pont | 50. hely | Százasok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Udvarvölgyi Anna | Antal Katinka Kálmán Sára Ruff Beáta 51 pont | 51. hely | Einstein gyermekei | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kabai Panna | Kása Dániel Mimlits Sára Tóth Anna 51 pont | 52. hely | 4 lángész | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Borkuty Zsófia | Finta Csaba Mondy Gréta Pálfy Diána 50 pont | 53. hely | Tizenöt | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Kamarás Csanád | Nyerges Zsolt Soós Fanni Veres Zsófi 50 pont | 54. hely | Matek 25 | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Ács Benjamin | Kozik Kornél Valentin Bence Bendegúz Varga Zoltán 47 pont | 55. hely | Matek Macik | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Mágocs-Bahur Dóra | Radics Petra Szabó Patrik József Thurzó Tamás 43 pont | 56. hely | Kókuszdió | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Csík Vivien | Faragó Bence Golenár Kíra Krizsán Péter 43 pont | 56. hely | Menő manók | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Liptay Ádám | Madár Eszter Szabó Marcell Zajtai Kittí 43 pont | 58. hely | Villámnégyes | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Madlovits Dániel | Kristóf Álmos Eperjessy Kristóf Székely Eszter 42 pont | 59. hely | Farkasok | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Kapor Lívia | Német Mátyás Szabó Bátor Varga Vivien 40 pont | 60. hely | Szuper hármas | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Matics Tímea | Sinkó Kinga Krasznai Csenge Zoé - 40 pont | 61. hely | Négyesek | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Budapest XIII. Keszei Zsófia | Nemes András Jánosi Ábel Gyuráki Dániel 38 pont | 62. hely | 3xV+1xH | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Vajda Zsófia | Végh Veronika Visontai Dorottya Hajdu Anna Liza 37 pont | 63. hely | 2x2 | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Groszmann Emese | László Benedek Mácska Balázs Ősz Varga Lilla 35 pont | 64. hely | Cserebogarak | Számítástechnikai Általános Iskola | Budapest XIII. Kállai Fruzsina | Koltai Réka Vigh Rebeka Wang Jia Yu 34 pont | 65. hely | Tigris Csapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Dobos Máté | Hudacsek Boldizsár Kovács Bálint Páncél Máté 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős G4 | Szent Korona Általános Iskola | Budapest XV. Barta Áron | Falvi Péter Gyömbér Péter Lozsi Sára 107 pont | 2. hely | Logi gladiátorok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Egyedi Zsolt | Patai Gergely Tisza Ádám Várai Axel 101 pont | 3. hely | IQ Fighterek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Béres Dominik | Berta Gergő Gunics Viktor Morvay Bátor 100 pont | 4. hely | Hősök | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Ányos Angelika | Kiss Dóra Margitay Kristóf Nagy Patrik 97 pont | 4. hely | Jobb mint négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Csontos Ábel | Kovács Domonkos Nagy Mátyás Sárközy Bence 97 pont | 6. hely | Név nélküliek | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Barizs Martin | Füzy István Nemes Zoltán Micserics Anna 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mázg | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Hajdú Mónika | Király Ákos Sáfrán Zoltán Csatádi Gergő 95 pont | 8. hely | Blg | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Brezovszky Dániel | Kozma Gergely Kiss Lili - 93 pont | 9. hely | Tökéletes pénztárgép | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Breitner Róbert Márton | Farkas Levente Fitos Bence Nagy Lőrinc Márton 89 pont | 10. hely | Kiszámoló | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bodnár Ádám | Kovács Gergely Kulcsár Zsolt Tóth Benedek 87 pont | 11. hely | Dr. Un | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Markó Csanád | Oláh Nándor Szlachányi Samu Tóth István Milán 86 pont | 12. hely | MiEnRiAn | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Bakkay Richárd Levente | Lazányi Enikő Turiák Anita Velev Milena 84 pont | 13. hely | Kockák | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Dreiszker Vilmos | Muck Balázs Roszjár Ottó Zheng Yuan Qi 83 pont | 14. hely | 4matekos | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Deák Júlia Mariann | Gönczy Dániel Horváth Júlia Nádas Olívia Hedvig 82 pont | 14. hely | Atomfizikusok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Fejes Balázs Dominik | Füzi Bálint Krisztián Tóth Ádám Tótpál András 82 pont | 14. hely | Csajhalmaz | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Gőgh Dóra | Poncsák Fanni Szabó Anna Szűcs Noémi 82 pont | 17. hely | Agyasnégyes | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Blénesi Szilvia | Budea Cintia Karmos Kata Szántó Julianna 81 pont | 18. hely | M | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Kata | Csepeti Norbert Győrfy Máté Zana Marcell 80 pont | 19. hely | 2X2 néha 5 | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Józsa Gergely | Kisfaludi Péter Kruppa Nándor Némethy Marcell 79 pont | 19. hely | Sasok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Fuchs Gábor | Horváth Levente Koroknai Bertalan Sándorházi Vivien 79 pont | 21. hely | Mágnes | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Tüske Annamária | Tüske Fruzsina Nikolova Natália Erdei Adrienn 78 pont | 22. hely | Zsenik | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Losonczy András | Oláh Zsolt Sebők András Tímár Jasmine Anna 77 pont | 23. hely | Számlovagok | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Fábián Dávid | Györki Dávid Kiss Tamás Lukács Norbert 76 pont | 24. hely | Észvihar | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Borsia Eszter | Kocsis Henrietta Marsal Stefánia Medveczky Krisztián 75 pont | 25. hely | Minitinik | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Dallos Laura | Hahn Veronika Markos Fanni Pop Alexandra 75 pont | 25. hely | Számnyelő Egerek | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Ladányi Viktor | Nagy Zsolt Patrik Vincze Nándor Wolkowski Witold 75 pont | 25. hely | Szuper négyes | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IV. Formanek Balázs | Gáspár Adrián Dely Márton Schäffer Krisztina 75 pont | 28. hely | Paralelogramma | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Gálóczi Imre | Nagy Dániel Rohály Tamás Toronyi Ádám 74 pont | 29. hely | Okoskák | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Balogh Janka | Csorba Krisztián Fehér Dorka Veres Csilla Zsófia 74 pont | 30. hely | Monsters | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Horváth András | Kalotai Dávid Trencsényi Ádám Lénárd Kristóf 72 pont | 31. hely | A négy matek manó | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Miklós Henrietta | Sági Barnabás Szabó Dóra Surányi Eszter 70 pont | 31. hely | Bablaho | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Baranyai Zsombor | Blazsej Krisztián Horváth Cintia - 70 pont | 31. hely | Kisokosok5C | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Orosi Kristóf | Bereczki Tünde Jankovics Tamás Wilcsinszky Dániel 70 pont | 31. hely | Számnindzsák | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Böcsödi Fanni | Dani Boglárka Maglódi Dániel Szakács Regina 70 pont | 31. hely | Számvarázslók | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Banya Zoltán | Ecsedi Zsófia Krizsán Dóra Madár Kata 70 pont | 31. hely | Thunder | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Botta Márkus | Gyenge Barna Huszár Levente Magyar Péter 70 pont | 37. hely | 4x1 | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Kálmán Gréta | Tarsoly Petra Tihany Luca Tihanyi Máté 69 pont | 37. hely | GSV | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Gulyás Artúr | Szilveszter Milán Végh Márton X 69 pont | 39. hely | Gyílkos számok-CSVMG | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kovács Eszter | Kun András Schmidt Péter Angyal Dávid 68 pont | 39. hely | Hárman | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Falkai Márk | Fekete Dániel Kárpáty Natália 68 pont | 41. hely | Agyasok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Szolnoki Alexandra | Bánszki Fanni Benyák Dániel Andor Barnabás 65 pont | 42. hely | Nyertesek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Sebők Dóra | Szabó Dorottya Ruff Dóra Magyar Luca 65 pont | 42. hely | Sakk-Matt | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Chladny Zsolt | Hágen Dániel László Őry Hunor Vas Miklós 65 pont | 44. hely | Sivatagi cápák | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Rácz András | Törőcsik Máté Németh Kristóf Mész Bence 63 pont | 44. hely | Szemfülesek | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Garb Réka | Groszmann Kinga Putz Evelin Szombathelyi Enikő 63 pont | 46. hely | Johny matek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Horinka Áron | Horváth Botond Nové Vivien Zvara Ádám 61 pont | 46. hely | Tudósok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Schubert Márton | Szántai László Gersei Tünde Révész Dániel 61 pont | 48. hely | Matek zsenik | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Éles Laura | Karácsonyi Anna Kőházy-Koós Anna Szatmári Rebeka 60 pont | 49. hely | Négynégyzetgyöke | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Gulyás Lianna | Nagy Dorina Kovács Hanna Vatai Dalma 59 pont | 49. hely | Zsuzsik | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Baksay Katalin | Kovács Laura Rabi Laura X 59 pont | 51. hely | Durci | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Harmath Kevin | Kopcsik Dávid Griger Szabolcs Diós Attila 58 pont | 51. hely | Jegesek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Major Dóra | Szikszai Csaba Ujlaki Lili X 58 pont | 51. hely | Nevemnincs | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Csák Balázs | Kurcz Lili Magyar Ágost Máté Szabó Donát 58 pont | 51. hely | Szklaszilárd tudósók | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Antal Hanna | Budai Eszter Erdei Márk Németh Fábián 58 pont | 51. hely | Törtikék | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Bagoly Melinda | Kovács Márton Nagy Róbert Csontos Boglárka 58 pont | 56. hely | Dodó, a bárány | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Bicskei Dóra | Nagy Borbála Gyulánczi Flóra Mészáros Alina 57 pont | 56. hely | Hancúrosok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Barcs Krisztián | Csortos Marcell Mándoki Ákos Bonifác Keresztes András 57 pont | 56. hely | Számhősök | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Medvigy Krisztián | Mészáros Erik Szentes Péter Vékássy András 57 pont | 59. hely | Kockafejek | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Migend Vilmos | Piros Krisztián Varga-Sípos Dániel Jadlóczki Károly 56 pont | 60. hely | Bfpv | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Korda Borbála | Szabó Panna Nagy Virág Zsolt Fanni 56 pont | 61. hely | Számháború | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Balogh Anett | Czeba Brigitta Lakatos Evelin Szakácsi Janka 55 pont | 62. hely | Csalamádé | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Molnár Enikő Emese | Bükszegi Bíborka Jakab Ráhel - 54 pont | 62. hely | Mindentudók-CSVMG | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Rába Bence | Stréli Bence Kovács Petra Géczi Zsanett 54 pont | 62. hely | Négyes fogat | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Jámbor Erik | Farkas Ildikó Kuti Balázs Szakács Szabolcs 54 pont | 65. hely | Rubik kockák-CSVMG | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kocsis Ákos | Grosics András László Viktor Balogh Marcell 53 pont | 66. hely | 3+1 | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Veres Botond | Herczku Bianka Mórocz Gergő Hatalyák Máté 52 pont | 66. hely | Kisokosok | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Karácsony Lenke | Kisbárnai Flóra Szabó Luca Szerdahelyi Zita 52 pont | 66. hely | Lili 102 | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Bánsági Panna | Bodor Nóra Lili Füstös Sára Fűzfa Eszter 52 pont | 69. hely | Okoskák2 | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Jónás Béla | Paragh Richard Pergel Dávid Pincés Petra 51 pont | 70. hely | Vidokivi | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Hadházi Vivien | Szabó Dóra Tömösközy Kira Paulina Vincze Vivien 50 pont | 71. hely | Második Einstein | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Váradi Szabó András | Szilágyi Lóránt Juhász Márton Kocsis Gábor 49 pont | 71. hely | Tutajosok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Haufe Rajmund | Kovács Attila Soroka Péter Váradi Míra 49 pont | 73. hely | Matokosok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Benkovits Ádám | Borkuti Benedek Budai Attila Kun Attila 47 pont | 73. hely | Sudoku | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Bugár-Mészáros Kata | Erdődi Anna Scheile Laura Szklovszkaya Anna 47 pont | 75. hely | Okoskák1 | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Járvás Máté | Kiss Veronika Petroff Petra Sipos Terézia 44 pont | 76. hely | Négyesek | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Jónap Borbála | Plósz Ábel Májer Péter Rózs Máté 43 pont | 77. hely | Dominó | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Prizzia Thomas | Schweitzer Péter Szladek László Tajti Balázs 41 pont | 78. hely | Eszes csirkék | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Harkai Dominik | Madarász Erik Kocsis Brigitta Teiter Sára 39 pont | 79. hely | Matekosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Landeszman Dániel | Csoma Szonja Steigler Tamara Szünder Lara 37 pont | 80. hely | Kerekötös | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Bajkó Balázs | Fejér Gergely Kósa Norbert Szűcs Adél 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ein Stein | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Bence Tamás | Szűcs Márton Várkonyi Barnabás Faragó Fanni 133 pont | 2. hely | Töprengők'99 | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Blum Balázs | Szalay Áron Turányi Dániel Velkey Vince 131 pont | 3. hely | Nadrágszíj | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Fodor Benedek | Nagy Dávid Bleszák Dávid Gyódi Nórbert 127 pont | 4. hely | Dámejáve | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bükki Dániel | Horváth Medárd Kupi János Nádasy Veronika 126 pont | 5. hely | Négyzetgyökér | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Molnár Péter | Csiza Fanni Petőh Ádám Takács Máté 124 pont | 6. hely | Sajt | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Egyházi Attila | György Tamás Mike Domonkos Veres Bálint 121 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 6.a | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bánhidi Asztrik | Kovács Lilla Kulcsár Henriett Lantos Dorina 118 pont | 8. hely | Hohokármá | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Horányi Gabriella | Horváth Dávid Krasznai Kármen Szűcs Mátyás 117 pont | 9. hely | A világ 4 csodája | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Galovics Gábor | Pálinkás Vivien Hegedűs Dóra Ortenszky Andor 116 pont | 9. hely | Csokis-banán | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Fejes Panna | Fucskár Patrícia Sipos Janka Verasztó Dóra 116 pont | 11. hely | Girls and Boy | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Keresztes Zsófia | Németh Flóra Sajtos Nikolett Xu Zhi Hua Attila 115 pont | 12. hely | Four Girls 2 | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Bakó Olga | Borbáth Eszter Bugyi Alexandra Kiss Alexandra 115 pont | 13. hely | Állati csapat | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Márton Kata | Sovák Panna Bozár Lilla Guljajev Bálint 112 pont | 14. hely | MI | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Altorjai Bence | Jambrik Gábor Pintér Benedek Turschl Tímea 109 pont | 15. hely | Csipetcsapat | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Karsai Alexandra | Kégl Anna Lázár Nikolett Öcsi Rebeka 109 pont | 15. hely | My little pony | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Halász Bence Botond | Lengyel Majs Flóhr Bence Hámori Tamás 109 pont | 17. hely | LMLS | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Fischer Ádám | Sasvári Csaba Tatai Bálint Woller Péter 108 pont | 17. hely | The elite club of brains | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Stephenson | Sales Dániel Póczos Ákos Vargyas Gergely 108 pont | 19. hely | Négyszünyűkapanyányímonyókok | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Fatalin Zsombor | Frivaldszky Donát Hajós Aurél Sütő Botond 107 pont | 20. hely | Számolók | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bacsa Bence | Árvai András Földházi Réka Holányi András 101 pont | 21. hely | Állítólag | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Exner Rafaella | D. Nagy Zoé D. Nagy Zorka Szabó Gábor 101 pont | 22. hely | Tréfarépa | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Gollob Ádám | Malák Péter Pálinkás Márk Varnyú Dávid 100 pont | 23. hely | Nyomás a matek után! | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Horváth Benedek | Bartha Márk Németh Márton Szilvási Annamária 100 pont | 24. hely | Aranyászok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Csorba Bence | Horváth Barnabás Huszár Gergő Kovács Marcell 100 pont | 25. hely | Kicsi a bors, de erős | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Katona Viktor | Léránt Péter Mészáros Péter X 97 pont | 26. hely | Zacskós tej | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Balla Balázs | Ferencz Viktor Körtvélyessy Csanád Tóth Kristóf 96 pont | 27. hely | Leszámolók | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Farkas Dávid | Drexler Márton Doma Roland Pál Szabolcs 94 pont | 28. hely | Szupernégyes | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Itzicaras Sofia | László Máté Polgár Alexandra Soltész Noémi 93 pont | 29. hely | Ez mi? | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. György Anna | Németh Réka Szabó Blanka Venczel Viktória 92 pont | 30. hely | Zsenikék | Szent Korona Általános Iskola | Budapest XV. Dési Dániel | Csonka Zsolt Révész Marcell Molnár Balázs 92 pont | 31. hely | Kockák | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bereknyei András | Katona Nikoletta Konrád Márk Turán Dániel 91 pont | 32. hely | Kettő a négyzeten | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Bényei Marcell | Jánosi Kitti Kiss Karina Szabó Adrienn 91 pont | 32. hely | Okostojások | Hartyán Általános Iskola | Budapest XV. Báthori Gábor | Körösparti Bence Nagy Melinda Tuli Szabolcs 91 pont | 34. hely | Wolf-dog Matematika | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Cserhalmi Laura | Kutenics Beáta Busi Dániel Gerhát Levente 90 pont | 35. hely | Wir rechnen. | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kretz Zsombor | Faltus Gábor Molnár Máté Csorsza Csenge 89 pont | 36. hely | Számkrálynők | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Fűrész Timea | Incze Denissza Kallós Anna Thürmer Nikolett 89 pont | 37. hely | Babúkaso | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Balogh Emese | Búzás Boglárka Kajtor Anita Soldos Nikoletta 85 pont | 38. hely | Gyilkos számok II. | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Fris Domonkos | Furhmann Patrik Kovács Róbert Prekli Dalma 81 pont | 39. hely | Matekmanók | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Gulácsi Dominik | Matányi Mariann Szabó Zsolt Csiki Attila 81 pont | 40. hely | IQ törpék | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Gerencsér Krisztina | Jakab Ildikó Kaposvári Dóra Martinek Richárd 80 pont | 41. hely | Fantasztikus Négyes | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Jakubek Dániel | Schmidt Balázs Szilágyi Tünde Nagylaki Martina 78 pont | 42. hely | Szendvics | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Heilmann Petra | Molnár Mihály Orgovány Kevin Tomori Gergő 77 pont | 43. hely | Matekirályok | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Aho Olivér | Farkas Sebestyén Illés Tamás Székely György 76 pont | 44. hely | Bűvös négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kapocs Anikó | Mics Annamária Nemes Renáta Qayum Laura 75 pont | 44. hely | Kockásfülű-CSVMG | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kalmár Ödön | Rácz Frank Nádas Viktória Csernus Viktória 75 pont | 44. hely | Négy Tövis | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Baranyi Zsófia | Kőrössy Eszter Pintér Bálint Varga Gergő 75 pont | 44. hely | Nyerő Quartett | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Gyimesi Regina | Kalotai Kittí Kélinger Szilvia Rozmán Vanessza 75 pont | 48. hely | Ice Tea | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Csicsvári Fanni | Dési Bella Koronczi Johanna Dezsényi Daniella 72 pont | 48. hely | Sötét Démonok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kalmár Luca | Schworczi Dalma Balázs Adrienn Szűcs Vivien 72 pont | 50. hely | Hominyomi | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Darai Antónia | Dénes Roland Vojtkó Anna Kósa Mátyás 70 pont | 50. hely | Számdarálók | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Árkos Borbála | Farkas Petra Juhász Szilárd Varga Krisztián 70 pont | 52. hely | Agyascsapat | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Czakó Dóra | Kajtár Virág Kiss Alexandra Szigetcsán Anna 67 pont | 52. hely | Nyerőnégyes | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Lázár Lilla | Veréb Dorottya Szabó Adél Zombor Adrienn 67 pont | 54. hely | Kings | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Domány Roland | Járó Norbert Megyeri Szintia Molnár Csilla 66 pont | 54. hely | Maci Laci | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Erényi Richárd | Máthé Marcell Szuhodovszki Soma Zsély Balázs 66 pont | 56. hely | Dementorok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Németh Gergő | Liktor Levente Vasvári Áron Igaz Gergely 65 pont | 57. hely | 2x2 néha 5 | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IV. Fülep Viktória | Őri Dorottya Bernau Bence Bucsai Béla 64 pont | 57. hely | Húzentróglik | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Orosz Flóra | Rapic Evelin Tran Thanh Binh Zsobrák Szonja 64 pont | 59. hely | Creeper | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Barbarics Máté | Gulyás Gergő Korfanti Barnabás Varga Barnabás 63 pont | 59. hely | Lassan, de okosan | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Kaszás Petra | Lukács Fanni Szegezdi Anna Tóth Dóra 63 pont | 59. hely | Vonalzózúzók | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Mátyók Bence | Bot Zoltán Kelemen Andrea Samu Róbert 63 pont | 62. hely | Logikusok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Maros Zsolt | Molnár Dániel Ruzsa Barnabás Simon Klaudia 61 pont | 63. hely | Charlie és angyalai | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Drágár Dominika | Erdődy Ádám Szarvas Bianka Őry Virág 60 pont | 64. hely | Troll Face | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Demeter Katalin | Pintér Andrea Szilágyi Mercédesz 60 pont | 65. hely | Black Angels | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kola Zsuzsanna | Pethő Lili Novák Réka Sas Laura 58 pont | 66. hely | A 2x2 | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Szabó Viktória | Herczeg Alexandra Hock Berta Tóth Luca 56 pont | 67. hely | Csajok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Szeredi Laura | Ryppel Kyara Fejős Dorka Kádár Janka 53 pont | 68. hely | Számtornádó | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Marosi Jonatán | Iszlai Norbert Drapkó Noémi Schmell Dóra 48 pont | 69. hely | Tigrisek | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Járosi Kira | Balázsi Vivien Pusztai Csaba Eszlári Miklós 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Dodekaéder | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Sulyok Eiler Bea | Jakubecz Norbert Együd Bence Kiss Kitti 99 pont | 2. hely | Gabejama | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Memhölczer János | Suga Márton Szerbin Bence Vajda Gabriella 98 pont | 3. hely | Ütő négyes | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Markót Boglárka | Mátravölgyi Zsófia Cseri Bálint Dina Tamás 97 pont | 4. hely | Számolászok | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Dienes Milán | Pálfalvy Zoltán Jónap Tibor Smiló Ádám 91 pont | 5. hely | Hatványászok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Angyal Sára | Mészáros Péter Szilasi Csaba Zakor Szimonetta 90 pont | 6. hely | Harcos Hangyák | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Barna Emese | Mocsányi Dalma Telek Balázs Vágvölgyi Bence 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ir manók | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Németh András | Nguyen Minh Duc Mayer György Rácz Levente 82 pont | 8. hely | Zsenikahetediken | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Makk Balázs | Varga Marcell Héczey Nikoletta Taferner Ágota 80 pont | 9. hely | Ötösök | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Erdődi István | Kappéter Ádám Kocsis Gergely - 78 pont | 10. hely | Cseles négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Mózes Martin | Sütő Máté Szandi Nándor Tóth Zsombor 78 pont | 11. hely | Számvadászok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Borbáth Előd | Borbáth Tímea Jóna Esztella Nagy Ákos 75 pont | 12. hely | Tik-tak matek | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bencze Attila | Buza Petra Baranyai Kata Molnár Sára 74 pont | 13. hely | KáRoly Banda xXx | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Biró Attila | Konczér Zita Mógor Boglárka Szmolka Szonja 73 pont | 13. hely | Tejfölös lángos | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Garai Bendegúz | Kis Olivér Krizsán György Tóth Koppány 73 pont | 15. hely | Converse All Star | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bindics Gellért | Ládi Alexander Milus Martin Tóth Zoltán 68 pont | 16. hely | Csak csajok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Hajdu Dorottya | Nemes Anna Zsolt Luca Hanusz Fruzsina 67 pont | 17. hely | Csoki csapat- CSVMG | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Ádám Emese | Battonyai Imola Ferencz Sándor Varga Tamás 67 pont | 17. hely | Fibonacci | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Szabó Attila | Horváth Kornél Erdei Roland Bató Richard 67 pont | 17. hely | Szivárványok | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Bálizs Dorottya | Boda Viktória Meilinger Flóra Zsolna Melinda 67 pont | 20. hely | Kompetencia alapú csapat | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Tallér Péter | Farkas Benedek Varga Máté Lipták Panna 66 pont | 21. hely | Kockásfüzet | Szent Korona Általános Iskola | Budapest XV. Kilián Dóra | Marosi Krisztofer Sakhi Erfan Szendeffy Marcell 64 pont | 22. hely | Csigusz | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IV. Pataki Flóra | Simon Gergely Kovács Márton Gruber Dániel 62 pont | 23. hely | LogiQsok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Gálik Annamária | Juhász Dorottya Kovács Dorottya Simon Máté 61 pont | 24. hely | Darazsak | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Szerényi Adrienn | Nagy Kristóf Sade Anna Gréta Turóczky Gergő 61 pont | 25. hely | Oszthatatlanok | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Fejes Dominika | Gesztesi Anna Nagy Gabriella Werlein Anna 60 pont | 26. hely | Kockafejűek | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Lochmayer Petra | Nagy Dorottya Nagy Titusz Tarsoly Gergő 59 pont | 27. hely | Oiq | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Özturna Umut | Hock Balázs Bertoncelj Soma Oroszi Álmos 58 pont | 28. hely | Monster | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Bocsák Balázs | Frölich Eszter Petrovits Balázs Tóth Milán 58 pont | 29. hely | Pudingok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Antal Herhoff Eliza | Takács Adrienn Sásdi Dalma Trombitás Dóra 54 pont | 30. hely | Csupapasi | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Ádám | Kőhegyi Marcell Oszvald Ignác Wilheim Dávid 53 pont | 30. hely | Ego Lego | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Makuszovich Eliza | Kmett Fanni Csekei Fruzsina Szente Luca 53 pont | 32. hely | Háromötös | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Palmer Krisztián | Sárréti Bence Schwarcz Rajmund - 53 pont | 33. hely | Kiválasztottak | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Németh Márk | Tápi Tamás Theklesz Tímea Szalma Zsolt 51 pont | 34. hely | 500 IQ | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Fehérkuti Anna | Kardos Anna Kerpel-Fronius Gáspár Juhász Szabolcs 51 pont | 35. hely | Nyomik | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kádár Máté | Hafner Zoltán Bajcsev Attila Nagy Martin 51 pont | 36. hely | Vegyes páros | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Benkő Bernadett | Fekete Tamás Kamaridisz Kiárá Modróczky Richárd 47 pont | 37. hely | Négyes Fogat | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Bárczi Dávid | Izbéki Ferenc Monostori Milán Tran Tuan Tomi 46 pont | 38. hely | Négylett | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Berencsi Zoltán | Kazareczki Nikolett Kékesi Karolina Papp Bertalan 43 pont | 39. hely | IQ-nuku-CSVMG | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Füzesi Bence | Komáromi Ádám Varga Attila Juhász Krisztián 39 pont | 40. hely | Mega Számok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Némethi Lídia | Puszta Vivien Reisz Daniella Szente Luca 37 pont | 41. hely | Csodacsapat | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Tomaji Alex | Kemenesi Márk Lévai Viktória Szegvári Zsófia 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 2x2 néha 5 | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Czeglédi Zsombor | Kis Levente Lajos Brúnó Maglódi Ádám 98 pont | 2. hely | Rayasd | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Bagoly Zoltán | Jóljárt Balázs Koltai Bence Fehér Dániel 93 pont | 3. hely | Szomszéd néni produkciós iroda | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Balogh Zsolt | Csuzdi Domonkos Horcsin Tamás Szabó Miklós 86 pont | 4. hely | IQnuku | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Asztalos Márton | Bencz Ádám Dinh Dániel Sólyom Bonifác 75 pont | 5. hely | Normális | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Aklan Péter | Filius Dániel Kocsis Balázs Rosenthal Sára 74 pont | 6. hely | Kiskockák | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Kárpáti Kende | Csertő Dóra Sipos Petra Kardos Benedek 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Franciadrazsék | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Bán Teodóra | Lelkes Anna Szerecz Sára Tasnády Réka 71 pont | 8. hely | K&7 | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Csík Dávid | Fehér Szabolcs Jánosi Dániel Martonosi Máté 65 pont | 9. hely | Multiszociális vattacukrok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Hajdú Levente | Kuron Bence Tajti Márk Tálas András 64 pont | 10. hely | Patrikból csak egy van | Ady Endre Gimnázium | Budapest XIII. Parlag Petra | Szabó Marcell Tápai Dominika Tuica Zsófia 58 pont | 11. hely | Chilis csoki | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Dénes Orsolya | Kinorányi Dóra Csáki Bernadett Karl Mira 56 pont | 12. hely | Csapat | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Dudás Ádám | Lévai Márk Majláth Bence Meleg Veronika 55 pont | 13. hely | Bart | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Kállai Bernedett | Kovács Dóra Nagy Renáta Szakács Anita 54 pont | 14. hely | Halenda | Ady Endre Gimnázium | Budapest XIII. Kalapács Máté | Nemes Laura Mérő András Szabó Katalin 52 pont | 15. hely | Garagestore | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Gartai Ádám | Szabó András Szigetvári Márton - 50 pont | 16. hely | Névtelenek | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Balogh Kíra | Koczka Kitti Kovács Tímea Menyhárt Alexandra 50 pont | 17. hely | Márka | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Granát Marcell | Daoud Jan Mario Márity Laura Jeney Kata 49 pont | 18. hely | Brillen | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Baranyai Réka | Kliszek Csilla Ferenczi Dorottya Zeffer Laura 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gyilkos számok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Friedrich Péter | Kovács István Bence Lengyel Anna Oláh Viktória 113 pont | 2. hely | Nyóc | Szent Korona Általános Iskola | Budapest XV. Hegyeshalmi Diána | Kisteleki Gergely Kiss Virág Révész Ádám 95 pont | 3. hely | AranyNulla | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Havalda Ibolya | Koma Dániel Koós Boglárka Varga Gergely 89 pont | 4. hely | Dr. Okosok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Balogh Barbara | Gyovai Eszter Rönkös Fanni Ujlaki Anikó 87 pont | 5. hely | Bűvös Négyzet | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Jankovics Katalin | Jankovics Bernadett Földesi Petra Bottlik Judit 87 pont | 6. hely | Észlények | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Kondri Tibor | Pogonyi Bernadett Tóth Mátyás Wittmann Nóra 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tetris | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Kőrösi Krisztina | Őry Boglárka Tokai Dániel ---- 72 pont | 8. hely | Non-sense | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kalotai Zsófia | Novák Lilla Bitskey Borbála Lőrincz Zsuzsanna 70 pont | 9. hely | Brainiac | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Domokos Mirtill | Farkas Borbála Nagy Emese Pintér Marcell 70 pont | 10. hely | Nem tudunk számolni | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Orbán Tamás | Pócsi Adrienn Víz Fülöp Szabó Viktor Benedek 67 pont | 11. hely | Krs | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Bakos Beatrix | Huber Péter Szabópál Tünde Zágor Gábor 65 pont | 12. hely | Okos Tojások | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Petra | Lokody Laura Simon Helga Hikádi Panna 65 pont | 13. hely | Máténégyzet | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Horinka Máté | Márton Zoltán Nagy Olivér Pénzes Máté 64 pont | 14. hely | Píesz | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. András Szabolcs | Hegedűs Bernadett Karácson Enikő Fejős András 63 pont | 15. hely | Nyolcasok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Molnár Liliána | Paulik Kata Varga Szabó Márton Mráz Rafael 62 pont | 16. hely | Okos matekosok | Gyermekház Ált.isk. és Gimn. | Budapest IV. Brand Krisztián | Mándi Gabriella Kovács Tamás Rácz Gergő 62 pont | 17. hely | Négy Muskétás | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Almási Bálint | Koval Viktor Nagy Péter Bognár Balázs 60 pont | 18. hely | Fogalmunk sincs | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Csohány Patrik | Hamvas Virgil Robin Mórucz Nándor Wahby Míra 59 pont | 18. hely | Hitványtábla | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Morvay Dávid | Szabó János Lozsek Péter Pázmán Blanka 59 pont | 20. hely | Okos lányok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Vincze Diána | Vida Alexandra Gerner Anna Szabó Teodóra 58 pont | 21. hely | X a köbön faktor | Károly Róbert Általános Iskola | Budapest XV. Dorogi Máté | Éhmann Tímea Fortuna Edina - 57 pont | 22. hely | Matekos nyuszik | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Bornemissza Lídia | Kiss Emese Ruttner Kata Surányi Réka 57 pont | 23. hely | Gárdonyisokk | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Németh Gabriella | Papik Réka Scherer Borbála Nagy Kristóf 55 pont | 23. hely | Noname | Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Hallgat Ágota | Hegedűs Noémi Olasz Bálint Paunoch Martin 55 pont | 25. hely | Az ismeretlenek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Szálas Dániel | Szárnyasi Levente Hruska Olivér Jakus Barnabás 55 pont | 25. hely | Blood Sugar | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Sonkoly Anna | Veress Dominika Csonki Daniella Csifári Eszter 55 pont | 27. hely | Favágók | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Nagy András | Kovács Kende Galovics Bálint Fodor Balázs 54 pont | 28. hely | Playboy | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Szalkai Márk | Szűcs Norbert Kormanik Olivér Vásárhelyi Balázs 52 pont | 29. hely | Matokosok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Ternyik Sára | Horváth Eszter Kun Nikolett Huang Wen Qing 50 pont | 30. hely | Nemtom | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IV. Baki Lea | Bende Bernadett Pálka Viktória Szilágyi Kristóf 46 pont | 31. hely | 3+1 | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Salamon Kornél | Kocsis Marcell Lindenberger Martin Zubor Fanni 46 pont | 32. hely | Duracell | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Dobray Zsófia | Balogh Boróka Valastyán Áron Monoki Tímea 44 pont | 33. hely | Ötösök | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Vízi Bence | Tóth Dániel Dömény Gábor Hrubi Dávid 41 pont | 34. hely | Matekosok(k) | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Dávid | Zámbó Ákos Merkel Vanda Kovács Balázs 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mi | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bazsó Sándor | Bödő Lajos Budinszki Bence Helli Gabriella 123 pont | 2. hely | Pi^2/6 | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Boér Máté | Csikós Hoang Phuc Fónai Martin Rejtő Balázs 98 pont | 3. hely | Kecsápos Kiflik | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Bartalos Bálint | Hörömpő András Németh Péter Szani József 97 pont | 4. hely | Szögmérő | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bita Dorottya | Karácsonyi Zsolt Oláh Dóra Romero Alicia 95 pont | 5. hely | Fluorescens zaporozsec zseb-slusszkulcs | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Kardos Bálint | Polgár Márton Sándor Gergely Vágó Richárd 94 pont | 6. hely | Verdák4 | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Gaják Viktor | Nagy Botond Péterr Tamás Szigeti Ignác 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Én csapatom | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Frontó András | Medve Márk Preininger - Hortobágyi Gergő Schneider Áron 80 pont | 8. hely | Közös nevező | Ady Endre Gimnázium | Budapest XIII. Németh Tünde | Nguyen Tri Dung Oláh Krisztina Willy Dóra 76 pont | 9. hely | Mateknősök | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Tóth Márton | Bánsági Barnabás Siklósi Máté * 76 pont | 10. hely | Nous sommes amis | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Jenei Krisztián | Schmidt Fanni Spengler Viktória Vetor Szonja 74 pont | 11. hely | Átlagon felüli átlagok | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Biró Petra | Jávorszki Csaba Rádosi Ádám Nguyen Péter 74 pont | 12. hely | Píteam | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Csonka Marcell | Kopp Krisztina Kupeczki Dániel Posta Bettina 71 pont | 13. hely | 4 M | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Mészáros Márton | Molnár Fanni Pálfy Máté Vághy Mihály 71 pont | 14. hely | Gömböcök | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Erdős Zoltán | Kun Bálint Varga Zsolt Zsakó Ágnes 70 pont | 15. hely | Ferrari | Ady Endre Gimnázium | Budapest XIII. Bencsik Péter | Pajcsics Előd Schuszter Dániel Szántó Bence 69 pont | 16. hely | Pi-sztrángok | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Daoud Ádám | Ekart Csaba Glücker Roland Kotormán Attila 68 pont | 17. hely | Matek Ninsák | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Kovács Bence | Heckmann Dávid Rovnai Gergő Tóth Sebestyén 66 pont | 18. hely | Aktakukacok | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Bálint R. Levente | Dudog Dávid Gajdó Tamás Durucz Ádám 62 pont | 19. hely | Dések négyes | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Fekete Ildikó | Szloboda Benjámin Tomori Dániel Nagy Zsófia 62 pont | 20. hely | Nem vagyunk tehenek | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Felleg Edit | Fonyódi Erika Kővári Andrea Csáki Szabina 61 pont | 21. hely | Jaj bocsánat, elsők lettek a matekosok! | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Boór Dániel | Kim Tamás Sarkadi Márk Szöllősi Péter 59 pont | 22. hely | Válság trollok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Bakos Bence | Homoki Domonik Kis Ádám Elbert Kristóf 59 pont | 23. hely | Pallala Team | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Czikó Zsolt | Bölcskei Balázs Horváth Péter Író Zalán 52 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Bodorné Nagy Mária | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Dr Kaszáné Kristály Klára | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Hojtsy-Keresztény Zsuzsanna | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Somogyváriné Polgár Zsuzsanna | Budapest IV. | Babits Mihály Gimnázium | Földiné Veress Zsuzsanna | Budapest IV. | Babits Mihály Gimnázium | Marton Sándor | Budapest IV. | Babits Mihály Gimnázium | Martonné Czemel Katalin | Budapest IV. | Bajza József Általános Iskola | Salzer Gabriella | Budapest IV. | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Borzási Erzsébet | Budapest IV. | Homoktövis Általános Iskola | Vargáné Bezzegh Magdolna | Budapest IV. | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Kovács Judit | Budapest IV. | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Szőczi Márta | Budapest IV. | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Széll Beáta | Budapest IV. | Könyves Kálmán Gimnázium | Gellén Gabriella | Budapest IV. | Német Tagozatos Általános Iskola | Magát Tamás | Budapest IV. | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Rovács Júlia | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | Bagóné Ivancsó Marianna | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | Dr. Varga Lászlóné | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | Garda-Farczádi Ibolya | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | Szedmákné Szalay Mária | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Csonka Dorottya | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Dr. Ökördi Péterné | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | dr. Urbán János | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Erben Péter | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Sztranyák Attila | Budapest XIII. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Dévényiné Várdy Márta | Budapest XIII. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Iván Béla | Budapest XIII. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Kolonics Tímea | Budapest XIII. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Kósa Veronika | Budapest XIII. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Ördög Erika | Budapest XIII. | Hegedüs Géza Általános Iskola | Borsy László | Budapest XIII. | Németh László Gimnázium | Csenki Mária | Budapest XIII. | Németh László Gimnázium | Farkas Andrea | Budapest XIII. | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Kántor Attiláné | Budapest XIII. | Pannónia Általános Iskola | Wernerné Vértes Ilona | Budapest XIII. | Tomori Pál Tagiskola | Csiki László | Budapest XIII. | Tomori Pál Tagiskola | Fekete József | Budapest XIII. | Tomori Pál Tagiskola | Németh Gyula | Budapest XV. | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Tófalviné Mógor Ilona | Budapest XV. | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Katona Istvánné | Budapest XV. | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Koppné Héczei Judit | Budapest XV. | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Tomcsányiné Oláh Ágnes | Budapest XV. | Szent Korona Általános Iskola | Jakab Ágnes | Budapest XV. | Szent Korona Általános Iskola | Pap Lajosné | |