Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyolc híján egy tucat | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Schneider Lilla | Szmodics Levente Takács Márton Hosnyánszki Noémi 81 pont | 2. hely | Szépfiúk | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kovács Ákos | Muskovits Dávid Nagy Gergő Simon Péter 81 pont | 3. hely | 4 ÁSZ | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Bognár Katica | Csoknyai Anna Lakatos Enikő Vizi Borbála 67 pont | 4. hely | Édes Négyes | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Ellenbruck Krisztina | Szloboda József Tatai Boglárka Zádori Levente 66 pont | 5. hely | Matekexpress | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bodonyi Dániel | Hrnjak Vedran Mayer Tamás Pigler András 64 pont | 6. hely | Okos négyes | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Huszár András | Kiss Tamás Kovács Kristóf Selmeczy Csanád 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kisszámolók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Drexler Csenge | Galacz Dániel Jobbágy Csongor Oláh Dorottya 57 pont | 8. hely | Anakonda | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bencze Kristóf | Klauzer László Komáromy Dalma Szabari Zalán 56 pont | 9. hely | 7X7-esek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hajdu Zsófia | Klima Dominika Ruppert Péter Vad Marcell 56 pont | 9. hely | Ész | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kállai Máté | Kárász Bence Pernyész Péter Vermes Laura 56 pont | 11. hely | Trappoló négyes | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Mayer Gergő | Müller Ágnes Schneider Martin Tóth András 54 pont | 12. hely | Szorzó csajok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Körösztös Melinda | Losonczi Lilla Sztanó Csenge Vida Vera 54 pont | 13. hely | Vidám Lurkók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balog Márk | Komjáthy András Penti Károly Szattelberger Barnabás 51 pont | 14. hely | Delta lovagok | Bársony István Tagiskola | Sárkeresztes Györke Csaba | Kovács Máté Kovács Nóra Napsugár Suszter Levente 49 pont | 15. hely | Párosok | Vajda János Általános Iskola | Vál Bencsik Alexandra | Rajkányi Boróka Prior Martin Sinkó Donát 48 pont | 16. hely | Számszörfösök | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Balázs Anita | Berze Kiara Gyulai Dániel Kalucza Bence 47 pont | 17. hely | Barátnők | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Farkas Kata | Mocsári Eszter Viszugyel Regina Zelenák Viktória 46 pont | 17. hely | Szellemek | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Treba-Kovács Erik | Ercsei Hanga Dékány Tekla Kiss Dorottya 46 pont | 19. hely | Hópárduc | Bársony István Tagiskola | Sárkeresztes Lukács Bence | Molnár Gergő László Tóth Anna Troják Csaba Zsolt 45 pont | 20. hely | Furfangos csajok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Alpek Dóra | Kocsis Édua Wilhelm Sára Tamás Jázmin 44 pont | 21. hely | Nyerőkék | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Istvándi Soma | Mészáros Bence Tóth Anna Váradi Vivien Virág 44 pont | 22. hely | Tarolók | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Lakatos Levente | Pakodi Péter Szente Balázs Vékony Noel 43 pont | 23. hely | Számsasok | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Csetényi Zsolt | Gaskó Szilárd Nagy Gergely Máté Szanyó Barnabás 42 pont | 24. hely | Matektornádók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Baranyi Réka | Domonkos Léna Kiss Virág Eszter Kovács Veronika 39 pont | 25. hely | DEDI | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Gyuricza Illés | Makó Dániel Pintér Erik - 38 pont | 25. hely | Mazsolák | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Bíró Mózes Áron | Nokta Vivien Nánai Marcell Prei Máté 38 pont | 27. hely | Black Magic | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Hegedűs Bence | Huszár András Juhász Zsolt Téglás Kata Sára 36 pont | 27. hely | Kiskocka | Vajda János Általános Iskola | Vál Kedves Réka | Kóti Fruzsina Papp Nóra Trejtnár Ágnes 36 pont | 29. hely | Arany Sasok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csuti Levente | Kovács Roland Pataki Mátyás Szajkó Márk 33 pont | 29. hely | Négyes-Kobak | Szent László Általános Iskola | Bicske Balku Édua | Kállai Blanka Kun Gergely Purcsel Csanád Dániel 33 pont | 31. hely | Bűvös 4zet | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Géber Laura | Kormos Kata Szabó Norbert Vörös Dáriusz 31 pont | 32. hely | Matek manócskák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Diószegi Krisztina | Hajnal Blanka Móricz Noémi Pintér Linda 24 pont | 33. hely | Kis tudósok | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Horváth Laura Anna | Novák Aporka Párkányi Veronika Verő Johanna 22 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számtan manók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Forczek Dániel Károly | Komáromy Botond Szobol Zsolt Tusa Balázs Zoltán 107 pont | 2. hely | Hárompluszegy | Vajda János Általános Iskola | Vál Ihász Mercédesz | Nagy Benjámin Schmidt Ferenc Tulipán Dániel 103 pont | 3. hely | Kásakeso | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kápolnás Bence János | Keöves András Salavecz Viktor Solymossi László 98 pont | 4. hely | Sasszemek | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Botos Ellák | Rikli Panna Kiss Dominik Barabás Karola 86 pont | 5. hely | Kis zsenik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Fajkusz Anna | Dézsy Tamás Kiss Krisztián Klárik Eszter Ivett 84 pont | 6. hely | Csúcsfejek | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Molnár Csenge | Molnár Lina Lengyel Ákos Rehák Ádám 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gigaagy | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Egyedi Cintia | Gyenis Kata Horváth Martin Artúr Kundl Henrietta 81 pont | 8. hely | Mini zsenik | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bodnár Richárd | Horváth Zsombor Németh Márton Strasszer Bálint 73 pont | 9. hely | Pitagorasz | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fail Kata | Kiss Mercédesz Kira Schőner Bernadett Szabó Tímea 70 pont | 10. hely | Matek Manók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Havai Patrik | Lieblein Anita Lugasi Norbert Markella Balázs 69 pont | 11. hely | Lángelmék | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Gájer Botond | Király Lilla Menyhárt Máté Sebők Eszter 67 pont | 12. hely | Zenemanók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Acél Dorka | Csősz Attila Hujber Balázs Nagy Lilien 65 pont | 13. hely | Négyesfogat | Szent László Általános Iskola | Bicske Ádám Botond László | Balogh Csenge Ágota Balla Krisztián Tengely Ágnes 65 pont | 14. hely | Lamborghini | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Mádi Rebeka | Orosz Péter Szabó Bence Zsolnai Máté 65 pont | 15. hely | Okoskák | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Szloboda Korina | Benkovics Gábor Orosz Anna Bencs Botond 61 pont | 16. hely | Kisokosok | Hársfadombi Általános Iskola | Mány Balogh Csaba | Majnár József Tóth Gábor Viga László 60 pont | 17. hely | Vadmacskák | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Hingyi Réka | Németh Zsófi Tőke Kata Jánosi Ninetta 59 pont | 18. hely | Törd a fejed! | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Rácz Kata | Móricz Maja Sztankovics Soma Mányi Zsófia 58 pont | 19. hely | Lángeszűek | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Gyimesi Norbert | Gattyán Bence Dolmány Kíra Osváth Szabolcs 58 pont | 20. hely | Tudorkák | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Katona Kristóf | Markovics Levente Hingyi Virág Filarszky Dóra 55 pont | 21. hely | Hópárducok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Semperger Tamás | Klempa Dalma Németh Zsófia Szűk Tímea 54 pont | 21. hely | Jóska | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Heitler Csaba | Lázár Attila Lugosi-Puskás András Sárközi Tamás 54 pont | 23. hely | Matek király | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Babos Kristóf | Faragó Endre Giesz Luca Király Boglárka 54 pont | 24. hely | Delfin | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Horváth Ákos | Török Donát Kiss Anna Juhász Fanni 53 pont | 25. hely | Palindrom | Vasvári Pál Általános Iskola | Dunaújváros Buglyó Luca | Schmidt Anna Zorics Regina Molnár Gergő 53 pont | 26. hely | Fekete bárányok | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Ilyés Bertalan | Tima Ágnes Ungár Ákos Zámbó Viola 51 pont | 27. hely | Motyogók | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Balogh Sára Judit | Besszer Borbála Dávid Dóra Rezsnyák András 51 pont | 28. hely | Medúza | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Deák Viktória | Harcsa-Pintér Zsófia Nevezi Rita Szárszó Flóra 48 pont | 29. hely | Számkirályok | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Bátor Fanni | Rácz Nóra Ribi Nóra Sándor András 44 pont | 30. hely | "Csakcsajok" | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csecsetka Bianka | Lajtos Laura Rick Alma Zelman Fanni 43 pont | 31. hely | Észlények | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Bodri Dániel | Csehi Levente Ihász Martin Kósa Benedek 42 pont | 32. hely | Agymenők | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Erdősi László | Hétvári Szabolcs Kopcsándi Miklós Smitt Dávid 38 pont | 33. hely | Vásott Kölykök | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Nyúl Bendegúz | Schubert Dániel Komáromi Mátyás Rozovits Martin 37 pont | 34. hely | 4 cickány | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Szücs Benedek | Nánai Bálint Virág Bence Bizony Roland 35 pont | 35. hely | Matekdarazsak | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Böttger Hajna | Bölcskei Hanna Jelinek Demien Vámi Milán 27 pont | 36. hely | Oroszlánkölykök | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Fábián Bernadett | Kapinecz Gergely Papp Péter Sebestyén Daniella 26 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bölcs baglyok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Forczek Bianka | Kasnya Csilla Müller Éva Simon Alexandra 97 pont | 2. hely | Agyafúrtak | Németh László Általános Iskola | Mezőszilas Ágner Lídia | Kicska Sándor Kovács Karina Tasi Dániel Vazul 96 pont | 2. hely | Pe + Zo + 2 * Do | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Domokos Dorottya | Laczkó Petra Lődy Dóra Szabó Zoé 96 pont | 4. hely | Márbi-Bodo | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Bakó Dominik | Róth Dániel Böröcz Bianka Oszlánszki Márkó 90 pont | 4. hely | Mazsi | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Gashi Ardián | Köller Donát Németh Kristóf Szlavikovics Máté 90 pont | 6. hely | Szuperszónikus szúnyogok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Péter Noémi Zsuzsanna | Takács László Ujj Anett Dóra Vizler Máté 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Menő Manók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Almássy Levente | Borek Ádám Hingyi Péter Stumpf Dávid Márk 85 pont | 8. hely | Muglik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csókás Nikolasz | Jahola Péter Körmendy Mátyás Nagy Balázs 84 pont | 9. hely | VIP | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Semsei Izsák | Vakán Péter Vigyikán Vince - 81 pont | 10. hely | Számkák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Galacz Barnabás | Kis Tamás Sebestyén Richárd Virág András 80 pont | 11. hely | Matakna | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Diószegi Kristóf Máté | Farkas Patrik Heinrich Márton Janus Nándor 77 pont | 11. hely | Számtantudós egerek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Páll Alexa | Szajkó Milda Tamás Dóra Varga Dominika 77 pont | 13. hely | Sajt | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Hajnal Péter | Katona Bálint Kiss Ádám Papp Botond 75 pont | 14. hely | Huncutkák | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Besszer Eszter | Borbély Judit Csókás Réka Tóth Csilla 74 pont | 14. hely | Reciprókák | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Bajusz Bence | Béni Gergely Fügedi Eszter Kukucska Viktória 74 pont | 16. hely | Kis matekosok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Stock András | Málits Péter Gerlang Gergely Kovács Bence 73 pont | 17. hely | Szári Okos Tojások | Szári ÁMK Romhányi György Általános Iskola | Szár Bohács Gábor | Lehovicz Roland Szolnoki Maja Tóth Bertalan 70 pont | 18. hely | Einstein legjobb tanítványai | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Losteiner Gábor József | Ozsváth Erik Tószegi Máté Varga Zsombor Bendegúz 69 pont | 19. hely | Matek zsenik | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Czuppon Benedek | Horváth Dóra Márton Lóránt Sudár Lilla 68 pont | 20. hely | Számológép | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Cserkuti Bence | Fülöp Fanni Oszlánczi János Varga Cecília 67 pont | 21. hely | Eszesek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Farkas Zoltán | Molnár Jázmin Sudár Richárd Tóth Attila 66 pont | 22. hely | Matek Ördögök | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Iski Laura | Kemele Boglárka Kiss Márk Mázló Evelin 65 pont | 22. hely | Matekos csajok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Dán Kitti | Lakatos Csenge Nagy Vivien Zádori Nikolett 65 pont | 24. hely | Három vékony és a kakukktojás | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Alpek Dávid Zsolt | Gombolai Balázs Nagy Szabolcs Oblat Rudolf 64 pont | 25. hely | Matekdaráló | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bátai László | Bögyös Bendegúz Kiss Gábor Kovács Dominik 63 pont | 26. hely | Matek Ászok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Noémi | Bónus Veronika Igari Abigél Kocsis Tamás 62 pont | 26. hely | Relatív elmék | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Miklós Zita | Molnár András Salavecz Norbert Tokai-Kiss Patrik 62 pont | 28. hely | Ravasz rókák | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Berta Attila | Lébényi Katalin Lilla Lukácsi Gergő Szőllősi Anna 60 pont | 29. hely | Számvadászok | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Bodó Krisztián | Muskovics Dóra Nagy Dorina Ujvári Szabolcs 60 pont | 30. hely | Bauxit | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Czakó Attila | Manner Márton Nagy Gergő Poscher Bálint 59 pont | 30. hely | Hófehérke és a 3 törpe | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Gulyás Odett | Bánszki Donát Borsos Mátyás Laczkó Benedek 59 pont | 30. hely | Zsenigirls | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csecsetks Nikolett | Kelemen Dézi Vámosi Renáta Zobák Vanessza 59 pont | 33. hely | Taktika | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Dombi Gergő | Ölvedy Csanád Pluhár Zsófia Székely Bálint 58 pont | 34. hely | Kockafejek | Vasvári Pál Általános Iskola | Székesfehérvár Orova Dorina | Ondi Gábor Magony Gelért Zsizsik Attila 57 pont | 34. hely | Szilágyi5 | Dózsa György Általános Iskola Szilágyi Erzsébet Általános Iskola Egysége | Dunaújváros Beszteri Balázs | Borsos Roland Csányi Elek Pesei Krisztián 57 pont | 34. hely | Zseniálisak | Hársfadombi Általános Iskola | Mány Bányai Alex | Kürti Benedek Lajos Péter Gál Martin 57 pont | 37. hely | Dodó | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Fekete Soma Huba | Klárik Mirjam Novák Bence Parádi Norbert 55 pont | 38. hely | Szári Agyasok | Szári ÁMK Romhányi György Általános Iskola | Szár Fehér Kinga | Izsák György Metláger Balázs Speier Liza 55 pont | 39. hely | For four | Szent László Általános Iskola | Bicske Jármy Vince | Kállay Katalin Rohrbäch Anna Rebeka Vezsenyi-Bagoly-Takács Péter 53 pont | 40. hely | Iringó | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. Nagylóki Tagiskolája | Nagylók Nyisztor Petra | Pál Petra Takács Cecilia Török Klaudia 52 pont | 41. hely | A négy kismalac és a matek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Martin | Németh Bence Száraz Erik Szerencsés Balázs 51 pont | 41. hely | Dorozska | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bartyik Dorottya | Sikari Kata Ujlaki Zsombor 51 pont | 41. hely | Tudóspalánták | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Erni Edmond | Fekete Vivien Varga Eszter Klein Ábel 51 pont | 44. hely | Tudorkák | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csanádi Levente | Csöndes Dalma Plájer Tímea Raffai Boglárka 50 pont | 45. hely | Matekosok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Dominik | Karkó Péter Szegedi Richárd Tóth György 49 pont | 46. hely | ZsóKiNi | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Lugasi Nikolett | Péter Krisztina Zaji Zsófia - 47 pont | 47. hely | Manócskák | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Alföldi Laura | Domján Barbara Faragó Fanni Kovacsik Vivién 46 pont | 48. hely | Számkirályok | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Csetényi Eszter | Gimesi Dorottya Langmár Anna Nagy Dominik 43 pont | 49. hely | Matek manók | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Borda Mercédesz | Dömsödi Fanni Szabó Lili Zalai Daniella 41 pont | 50. hely | Farkasfalka | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Kiss Eszter | Klujber Kristóf Lovászy Gréta Szabó Martin 34 pont | 51. hely | Párducok | Németh László Általános Iskola | Mezőszilas Tulok Boglárka | Borgátai Korina Varga Roberta Balla Cintia 32 pont | 52. hely | Matek menyétek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Illés Balázs | Martin Dávid Szabó Csaba Takács Gábor 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csejuhama | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Cseh Viktor | Hambalgó Máté Juhász Ákos Magyaródi Zsolt 130 pont | 2. hely | Zseni Tinik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Cseh Bettina | Mátó Gréta Neczli Erik Varsányi Máté 128 pont | 3. hely | Olajozottak | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Miklós Máté | Németh Boldizsár Olajos Gergely Vértes Bálint 123 pont | 4. hely | Matléták | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Baranyi Pál | Kaszab László Kiss Krisztián Kiss Remig 122 pont | 5. hely | Négy Vezér | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Márton Alexandra | Namesánszki Dávid Rétfalvi Csaba Szobol Dorottya 116 pont | 6. hely | Hupikék Törpikék | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Hajdú Csanád | Horváth Gergő Sarudi Mátyás Székely Nándor 115 pont | 6. hely | Mazsonasze | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Baumann Eszter | Forrai Zsolt Mohl Máté Vitéz Anna 115 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Eszementek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Galló Nándor Dominik | Mezősi Endre Nagy Ákos Rosta Zoltán 114 pont | 9. hely | 4 paralelepipedon | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Balogh András | Kocsis Zsombor Schindler Zalán Szilágyi Sándor 112 pont | 10. hely | Agytekervények | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Komendó Imre | Tóth András Bence Ürögi László Vincze Regina 111 pont | 11. hely | Matek Mánia | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bánfi Martin | Heincz Barnabás Sinkovics Bence Somfalvy István 106 pont | 12. hely | Oko-sokk | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Akucs Gabriella | Csepeli Sára Kovács Zoltán Simon Zalán 105 pont | 13. hely | A Csapat | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Babits Emma | Matók Sára Nagy Annamária Nagy Krisztina 105 pont | 14. hely | MATHS NUMBERS B | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bárányos Tünde | Kelemen Bernadett Markella Adél Tóthi Tamara 105 pont | 15. hely | Agymenők | Vasvári Pál Általános Iskola | Székesfehérvár Puklics Barbara | Kovács Ádám Molnár Gergő Zs. Nagy Balázs 100 pont | 16. hely | CsCsCs | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Hegyessy Nóra | Magasi Anna Szarka Bettina Tamás Veronika 95 pont | 17. hely | Hatodiko-sokk | Szent László Általános Iskola | Bicske Purcsel Boglárka | Székely István Tóth Sebestyén Jármy Tibor 95 pont | 17. hely | Ügyesnégyes | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Imre Krisztián | Gulyás András Raffai Rudolf Szabolcs Botond 95 pont | 19. hely | 3G+1 | Chernel I. Ált. Isk., Gimn., Nemeskócsag Tagiskola | Pákozd Hajas Gábor Máté | Horváth Gyula Tömör Gergely Törzsök Petra 91 pont | 19. hely | Kockák | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Kiss Gergely | Krausz Béla Olrik Máté Sprőder Janka 91 pont | 21. hely | Matek Makik | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár BAlázs Ádám | Góbi Maja Pable Nóra Szabó Márk 88 pont | 21. hely | Számmanók | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Csizmadia Tamás | Muskovits Dávid Nagy Nikolett Tóth Lilla Éva 88 pont | 23. hely | Hatoschokk | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Jakab Réka | Poscher Anna Brumbauer Kira Wágner Csilla 87 pont | 24. hely | Menő Manók | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Balogh Péter | Ligeti Boglárka Mayer Hanna Szanyó Benedek 87 pont | 25. hely | SPPFL | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Fehér Andor | Payer Ádám Pintér Patrik Sebő Tamás 85 pont | 26. hely | Matek királyai | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Balázs Krisztina | Pats Enikő Szilágyi András Zámbó Koppány 83 pont | 27. hely | Kezesbárányok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bodri Márk | Kindl Anna Pupkay Árpád 82 pont | 28. hely | Kabócák | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Bali Bettina | Csuka Marcell Nagy Dávid Takács Ádám 77 pont | 29. hely | Jól meggondoljuk | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Imre Noémi | Fritz Nóra Pocsai Dóra 76 pont | 30. hely | 1x1 | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Hauzer Sebestyén Áron | Deák Cintia Kiss István Tatai Benjámin 75 pont | 31. hely | Bűv-Ész | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Szente Gréta | Farkas Csenge Varga Zsófia Bogdán Rodrigó 75 pont | 31. hely | NO COMMENT | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Buzár Patrik | Fenyvesi Tamás Libényi Tamás Rehák Richárd 75 pont | 33. hely | B-ék és f-ek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Jábor Rebeka | Buzsik Borka Fóris Rebeka Frick Dorina 74 pont | 34. hely | Agyatlanok | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Dencinger Norbert | Herczog Boróka Hollósi Diána Tuza Dávid 71 pont | 35. hely | Anonymus | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Lakatos Domonkos | Pesti Ráhel Nagy Máté Péter Szabó Flóra 70 pont | 36. hely | Retro Nyulak | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bobrovniczki Eszter | Bogdányi Flóra Elbert Laura Nagy Luca 67 pont | 37. hely | NONSTOP | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Juhász Csenge | Koji Blanka Muka Lívia Tihanyi Csenge 65 pont | 37. hely | Tört-lányok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Léber Anna | Száv Boglárka - - 65 pont | 39. hely | MATEKMAFFIA | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Borsodi Gábor | Dávid Bálint Vörös Gerda - 61 pont | 40. hely | 4x1 | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Gilicze Regina | Kuti Nóra Madarász Gréta Nagy Judit 58 pont | 40. hely | Csak három | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Györök Tamás | László Tamás Major Bálint 58 pont | 42. hely | Cinikék | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Miklós Dávid | Renácz Adrienn Szeidenléder Izabella Tuboly Gergő 56 pont | 43. hely | SEBEK | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Akli Sára | Lugosi Erika Szili Enikő Ulrich Boglárka 55 pont | 44. hely | Kitartó FC | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. Nagylóki Tagiskolája | Nagylók Határ Krisztina Szandra | Nagy Violetta Tóth Zoltán Vörös Boglárka 54 pont | 44. hely | Pintyő | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Kalotai Márton | Koller Áron Szabó Máté Tímári Norman 54 pont | 46. hely | Szilágyi6 | Dózsa György Általános Iskola Szilágyi Erzsébet Általános Iskola Egysége | Dunaújváros Ancsa Róbert | Pap Milán Simon Ádám Zámbó Róbert 52 pont | 47. hely | Helyiérték | Vajda János Általános Iskola | Vál Lukács Levente | Mihálovics Dániel Raffael Milán Trejtnár Krisztina 52 pont | 48. hely | Logikusok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Kovács Martin | Mészáros Imre Orsó Laura Tóth Melani Fanni 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bodajk Sziti | Bodajki Általános Iskola | Bodajk András Norbert | Erdélyi Ádám Nagy Máté Skrop Tamás 94 pont | 2. hely | 2x2 néha 5 | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Jely Luca | Sáfár Szimonetta Glück Péter Simoncsik Beatrix 94 pont | 3. hely | Ötösök a negyediken | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Kondor Raul | Mórocz Ákos Nida Botond Tieger Balázs 85 pont | 4. hely | Kréta-kör | Szent László Általános Iskola | Bicske Kállay Albert | Rozovits Tamás Oláh Dániel Zsolt Vincze Benedek 84 pont | 5. hely | Őszikék | Perkáta-Nagykarácsony-Aba ÁMK Aba Sámuel Tagiskola | Aba Csolig Daniella | Demeter Dávid Keresztény Karolina Szabó Tibor 82 pont | 6. hely | B.O.F. | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Fister Flóra | Szatmári Zsófia Szunyogh Noémi Szücs István 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Őrültek | VTKÖT Petőfi Sándor Tagiskola | Csabdi Lődy Márton | Ordacsi Dávid Polónyi Kinga Rédai János 76 pont | 8. hely | Konvex all star | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Barkóczy Balázs | Koszpek Boróka Rajz Áron Szomor Dorka 72 pont | 9. hely | Agyléták | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Benesóczky Balázs | Keserű Norbert Klárik Bence Márton Dániel 71 pont | 10. hely | Logikuschokk | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Kalmár Laura | Kecskés Laura Turpinszky Máté Varga Bertalan 71 pont | 11. hely | Agyra törekvők | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Horváth Márton | Kovács Bettina Malét Eszter Pernyész Zoltán 70 pont | 12. hely | Őrdőglakat | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Bihari Róbert | Gesztesi Szabolcs Nagy Eszter Parcsami Nóra 67 pont | 13. hely | Noname | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Norbert | Bogan Márk Papp Tamás Németh Bence 66 pont | 14. hely | Kockadobók | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Bazsár Martin | Nyegota Petra Takács Kristóf Vincze Zsuzsanna 64 pont | 15. hely | Baglyok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bátai Nóra | Csernyánszki Nikolett Danicsek Fruzsina Nyikos Nóra 60 pont | 16. hely | Spécilogi | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Gimesi Loretta | Molnár Péter Szanyó Boglárka Lili Tóth Adrien 57 pont | 17. hely | Recip-rókák | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Tész Diána | Décsei Erika Horváth Zsófia Fábián Gergely 51 pont | 18. hely | M faktor bajnokai | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Hajagos Ferenc | Kodolányi Márton Szabó Bence Szakál Péter 51 pont | 19. hely | KLBT | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Boros Ferenc | Borsos Zoltán Locskai László - 49 pont | 19. hely | Párducok | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Göncz Ádám | Németh Tamás Szabó Adrienn 49 pont | 21. hely | Puskás | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Keményffy Máté | Kis Gergő Lengyel Marcell - 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szintetikus szintetizátor | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kasnya Csanád | Kiss Barnabás Lévay Mátyás Lipót Szabolcs 96 pont | 2. hely | Upload | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Balázs Gergely | Csikós Áron Dröszler Petra Puklics Flóra 89 pont | 3. hely | Kockák | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Ferkócza Dávid | Jászai Viktória Novák Lilla Szakáts Réka 84 pont | 4. hely | Einsteinek | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Boa Tamás | Törvényi Máté Palásti László Szente Milán 75 pont | 5. hely | Ingyom-bingyom | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bartha Vivien | Eisenberger Janka Hári Hanna Jandó Erik 73 pont | 6. hely | Paralelogramma | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Mátyus Armand | Bessenyei Réka Hajcsik Zsuzsa Molnár Sára 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Angolos csajok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dominik Boglárka | Dula Dorina Gyenis Kinga Mihályi Blanka 71 pont | 8. hely | Másnaposok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Csernavölgyi Márton | Gazdag István Pongrácz Benedek Sirák Márton 69 pont | 9. hely | Bali | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Andrásy Réka | Baumann Anna Ivanics Berta Lencsés Tünde 64 pont | 10. hely | Újoncok | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Jászai Máté | Kovács Balázs Tiringer Virág Vörös Máté 62 pont | 11. hely | Szilárd meg a lányok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bogáthy Edina | Janus Szilárd Práger Zsófia Tóth Anikó Réka 61 pont | 12. hely | Kecskebűvölők | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Dvorszky Dávid | Ferenczy Máté Kiss Richárd Nagy Kristóf 59 pont | 13. hely | Gumimacik | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Novák Barnabás | Orsik Péter Rajháthy Eszter Rangics Anna 59 pont | 14. hely | Csillámlámák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Dombi Krisztián | Horváth Attila Pető Gábor Szentkereszti Máté 51 pont | 15. hely | Töltött pulykák | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Karikás Viktor | Király Bence Kocsis András Máté Balázs 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Legok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Béni Viktória | Illési Enikő Stermeczki Boglár Ágnes Rőder Adrienn 105 pont | 2. hely | Neve(le)tlenek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Györök Bernadett | Mandanda-Landula Frederico Emánuel Nagy Bálint Némedi Rita 94 pont | 3. hely | Cseresznyék | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Cseri Ádám | Nikolényi Alíz Varga-Márfy Csongor Varju Mátyás 90 pont | 4. hely | Logika-nok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Horváth András | Gyöngyösi Márton Mizsei Tamás Murányi Márton 88 pont | 5. hely | Rétesfaló Mézesmanók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bárányos Fanni | Buczkó Emese Pálinkás Rebeka Radovics Alexa 86 pont | 6. hely | Mz/x | Arany János Általános Iskola | Dunaújváros Ivicsics Gergely | Kovács Dorián Nagy Márton Tóth Anett 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Húsos palacsinták | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bakos Miklós | Rózsa Máté Szabó Márton Szenczy Richárd 82 pont | 8. hely | CALCULATOR | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Máté Benedek | Sági András Szabó Dávid - 82 pont | 9. hely | Nokedliharcosok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bíró Virág | Bukó Barbara Kecskés Viktória Komlós Anna 79 pont | 10. hely | Matek tenger kalózai | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Németh Karolina | Horog Attila Sallai Attila Vámosi Bence 74 pont | 11. hely | Okos_tojások | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Csicsek Szandra | Kovács Orsolya Diána Tóth Krisztina Tóth Patrícia 73 pont | 12. hely | Normál-alakok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Juhász Zsófia | Borvendég Máté Páble Gergő Kalmár Ádám 72 pont | 13. hely | Oktogon | Szent László Általános Iskola | Bicske Rohrbach Máté István | Szűcs Mátyás Szentirmai Kornél Sulyok Anna Blanka 69 pont | 14. hely | Tanoncok | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Kasziba Csaba | László Noel Péter Bence Varga Márkó 67 pont | 15. hely | Pöttyös Rangerek | Szári ÁMK Romhányi György Általános Iskola | Szár Juhász Klaudia | Kovács Evelin Szolnoki Minna Szpodnyi Sára 63 pont | 16. hely | Ballagók | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Béres Bettina | Gyetkó Marietta Johan Tamás Tóháti Rebeka 60 pont | 17. hely | Champions | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Fekete Petra Babett | Hegedűs Judit Molnár Krisztina Plájer Nikolett 57 pont | 18. hely | Racionális | Vajda János Általános Iskola | Vál Berecz Réka | Denkovics Aliz Kecskés Klaudia Lukács Asztrik 57 pont | 19. hely | Szilágyi8 | Dózsa György Általános Iskola Szilágyi Erzsébet Általános Iskola Egysége | Dunaújváros Balogh Anita | Bezerédi Enikő Borsos Martin Hamvasi László 55 pont | 20. hely | Mini fánkok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Balázs Brigitta | Kovács Eszter Nagy Szilvia Nóra Pokó Rita 53 pont | 21. hely | Fix Befutó | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Freschli Barnabás | Kovács Réka Sipőcz Attila Zádori Fanni 51 pont | 22. hely | Fairplay | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Kóber Anett | Líncz Tibor Mader Réka Szehofner Eszter 50 pont | 23. hely | Irracionális | Vajda János Általános Iskola | Vál Bakos Patrik | Kiss Melánia Stella Lőrinc Lívia Palya Árpád 47 pont | 24. hely | Geometrika | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Horti Dániel | Kern Beatrix Orova Dániel Rick Mátyás 46 pont | 25. hely | Bad Girls | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csöndes Judit | Győri Laura Kiss Judit Tiringer Bettina 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Háromszögű négyszögek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Botos Berill | Molnár Janka Sára Nyuli Dorottya Tatai Álmos 116 pont | 2. hely | Hollytok a megyéből | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hingyi Balázs | Kovács Gergely Mohai Gergő Simon Péter 104 pont | 3. hely | Ászok ásza | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kozári Kristóf | Papp Ábrahám Parajdi Bence Rácz Máté 98 pont | 4. hely | Csajok a hegyről | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Honti Barbara | Horváth Fanni Jahola Dóra Páter Anna Mária 89 pont | 5. hely | Haverok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hargitai Róbert | Kizman Róbert Kóté Csongor Vermes Ádám 80 pont | 6. hely | Almák | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Hites Benjamin | Kovács Marcell Kreitl Viktória 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hévizi sí | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Keresztes Virág | Mayer Zita Schmidt Henrietta Simon Sára 68 pont | 8. hely | Tessék | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Csrepka Márton | Deczky Dániel Szabó Balázs 64 pont | 9. hely | Körték | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Berta Krisztina | Németh Patrícia Schneberger Fanni 56 pont | 10. hely | Okos tojások | Herceg Bathyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola | Enying Dajbukát Péter | Fehér Angela Marton Dávid Reihart Laura 44 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Aba | Perkáta-Nagykarácsony-Aba ÁMK Aba Sámuel Tagiskola | Szűts Gyuláné | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Lanczendorferné Kósa Katalin | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Pénzes Klára | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Tóthné Pósfai Ágnes | Bicske | Szent László Általános Iskola | Bolf József | Bodajk | Bodajki Általános Iskola | Horváthné Bognár Erzsébet | Bodajk | Bodajki Általános Iskola | Major István | Csákvár | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Takácsné Járosi Zsuzsanna | Dunaújváros | Arany János Általános Iskola | Józsáné Barabás Magdolna | Dunaújváros | Dózsa György Általános Iskola | Garamvölgyi Józsefné | Dunaújváros | Dózsa György Általános Iskola | Vizi-Németh Adrienn | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Kuruzleki Erzsébet | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Orbánné Bodonyi Gyöngyi | Mezőszilas | Németh László Általános Iskola | Molnár Mónika | Nádasdladány | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Krivács Erzsébet | Sárbogárd | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Somogyváriné Németh Mária | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Engelhardtné Bencs Anna | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Ferenczy Sándor | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Kovács Edit | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Ambrusné Strobl Éva | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Dömötör Veronika | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Galsi Györgyné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Horváth Éva | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Kiss Zita | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Nagyné Mészáros Beáta | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Pósta Gáborné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Sebestyénné Pető Krisztina | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Vörös Tiborné | Székesfehérvár | II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Torma Ildikó | Székesfehérvár | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | dr. Kovácsné Szegfü Szilvia | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Bognárné Vajda Katalin | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Kemecsei Imréné | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Lévayné Egyházi Piroska | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Siposné Tóth Krisztina | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Somogyi Ágnes | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Szabó Gábor | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Szakály Edit | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Tobak Mária | Székesfehérvár | Tóvárosi Általános Iskola | Bozsogi Ferenc | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Démuthné Merkl Katalin | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Horváthné Bohner Teréz | Vál | Vajda János Általános Iskola | Gremspergerné Sáfrán Szilvia | |