Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tudós Manók | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Éhn Dorka | Horváth Emese Szalay Botond Ákos Szabó Zita Sára 65 pont | 2. hely | Csúcsfejek | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Lipták Lili | Mihalicz Tímea Tagai Marcell Tóth Lili 62 pont | 3. hely | Kis baglyok | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Németh Dávid | Biczó Benedek Pesztenléhrer Ákos Markó Péter 62 pont | 4. hely | Számzsonglőrök | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Fekete Kristóf | Pausits Barnabás Portás Mercédesz Orosz Rebeka 58 pont | 5. hely | Töprengők | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Horváth Lili | Keleti Eszter Varga Áron Wágenhoffer Márton 57 pont | 6. hely | Észkerék | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Farkas Flóra Borbála | Sebők Mátyás Szentmihályi Natália Zajácz Réka 54 pont | 6. hely | Okoskák | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Fülöp Imre | Kovács Dóra Sarmon Dorina Kurja Marietta 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Villámpockok | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Kocsis Bettina | Ruisz Barnabás Ominger Bence Ominger Gergő 52 pont | 9. hely | Számkirályok | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Nagy Balázs Hunor | Nagy Máté Szegedi Gergő Takács Adrienn 49 pont | 10. hely | Dobókockák | Audi Hungária Iskola | Győr Gácsig Ádám | Kenyeres Ádám Kiss Gergő Szabó Ádám 48 pont | 11. hely | Egy meg egy | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Bagó Bálint | Budai Janka Illy Borbála Tibold Tódor Bendegúz 47 pont | 11. hely | Űrmanók | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Biczó Máté | Dani Melinda Kiss Luca Pogács Dominik 47 pont | 13. hely | Agymenők | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Bakcsy-Magyarosi Márk | Horváth Dominik Lakatos Balázs Molnár Melani 45 pont | 14. hely | Matekzsenik | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bernáth Ádám | Dibusz Luca Kovács Ágnes Osgyán Máté 37 pont | 15. hely | "Tudorkák" | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Gombás Ádám | Horváth Bálint Mezei Balázs Nagy Bianka 36 pont | 16. hely | Villámmatek | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Ailer Ádám | Kohán Csaba Lötscher Claudia Szabó Zsuzsa 33 pont | 16. hely | Zsenipalánták | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Farkas Márk Tamás | Házi Máté Sándor Illés Tamás István Szabó Márk 33 pont | 18. hely | Szupermatekosok | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Csók-Takács Dominik | Karácsony Klaudia Novánszky Petra Palenik Benedek 31 pont | 19. hely | Matekmágusok | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr | Nyári Napsugár Nagy Bianka Veres Dorina 30 pont | 20. hely | Bajnokok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bajcsy Bálint | Kővári Andrea Szünstein Rebeka Zsidi Zalán 27 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kis csalafinták | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Markó Gábor | Balázs Zsófi Kapui Henriett Takács Gergely 94 pont | 2. hely | Apor 4 | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Vaszary Tamás | Peresztegi Kinga Horváth Dávid - 89 pont | 3. hely | Tudós Baglyok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bozori Péter Bendegúz | Czefernek Dorka Töltősi Máté Vida Tamás 87 pont | 4. hely | Agytornász | Audi Hungária Iskola | Győr Kiss Gergő Bence | Thurnher Victor Takács Bálint Tóth Gergő 76 pont | 5. hely | Számkukták | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Borbély Bence Levente | Csöllei Bálint Palenik Vendel Roth Gábor Krisztián 71 pont | 6. hely | Nádorvárosi Bölcsbaglyok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Gyertyás Róza | Kaszás Bence Bódis Levente Steczina Máté 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tudorkák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bagó Dániel | Kocsis Anett Nyári Zoltán Valentin Szőke Hanna 70 pont | 8. hely | Nádorvárosi Tudorkák | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Mánfai Tamás | Takács Anita Tullner Péter Varju Benedek 67 pont | 9. hely | Nagyokosok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Cox Richard | Magyar Alexandra Nagy Bálint Varga Lili Anna 66 pont | 10. hely | Tündér-ész | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Gaál Fanni | Kránitz Nelli Klaudia Litresits Petra Németh Martina 66 pont | 11. hely | Észpörgetők | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Bakondi Ferenc | Bocz Ádám Komló Eszter Takács Anna 64 pont | 12. hely | Szám kód | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Balogh Tamara | Bene Kevin Kovács Petra Maász Dániel 56 pont | 13. hely | Torpedó 2011 | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Fortuna Fanni | Kardos Titusz Ramirez Szabó Rebeka Török Csongor 50 pont | 14. hely | Számbohócok | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Csányi Sámuel | Jakab Hunor Kovács Kristóf Sebestyén Máté 48 pont | 15. hely | Kisscsapat | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Bálint Rebeka | Buzás Regő Gede Márkó Hartl Cintia 44 pont | 16. hely | Négyesfogat | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Kristofeletti Ágnes | Savanyó Mátyás Szalóki Balázs Tóth Kornél 42 pont | 17. hely | Matekszörnyek | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Steiner Tamás Mátyás | Szabó Patrik Szalay Zalán Wurm Krisztián János 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős LoL | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Michalicz Ivett | Werner Júlia Szász Hanna Gerlach Gerő 125 pont | 2. hely | Zseniáli-sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Grósz Anna | Gyöngyösi Ádám Kiss Márk Takács Hanna 105 pont | 3. hely | Ceruzamesterek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gombás Dávid | Hágen Tamás Schmidt András Zolnai Péter 104 pont | 3. hely | Matek mókusok | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Cseh Bálint | Fekete Barnabás Lampert Benedek Nyári Alexandra 104 pont | 5. hely | Szemfülesek | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Horváth Vivien | Németh Zsófia Pákai Zsófia Rigó Evelin 103 pont | 6. hely | Mmcsd | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Herlicska Marcell | Jakabfy Csongor Szabó Dávid Tóth Máté 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ticsi Dj Kaméleonok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csináth Flóra | Módly Emőke Rumi Eszter Ruppert Sára 90 pont | 8. hely | Tangram | Audi Hungária Iskola | Győr Faggyas Bálint | Kiss Dominik Pál Sámuel Szujó Szonja 88 pont | 9. hely | Méhészek | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Barna Levente | Pintér Bence Reményi Mátyás Zsidei Máté 82 pont | 9. hely | Négyek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bartek Anna Luca | Czigler Kitti Mészáros Luca Szalai Regina 82 pont | 11. hely | Táncmániás matekosok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Cseri Auguszta | Kóczán Zsófia Kövér Panna Perényi Flóra 79 pont | 12. hely | Adj egy pacsit! | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Mikó Réka | Szijjártó Gyula Varga Franciska Varga Bálint 75 pont | 13. hely | Matekos maffiózók | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Faragó Klaudia | Igler Anna Siska-Kégler Ákos Tóth Marcell 70 pont | 14. hely | Számgyárosok | Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda | Győr Károlyi Klaudia | Kiss Tamás Szilágyi Miklós Triebl Ádám 69 pont | 15. hely | Kockás Rókák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bujáki Bálint | Mátyás Kata Panák Zsófia Szele Csaba 68 pont | 16. hely | Einsteinek | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Horváth Dániel | Oross Balázs Sebestyén Kristóf Tar Krisztián 66 pont | 17. hely | Matekmesterek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bökönyi Balázs | Hittner Gilbert Kovács Bence Tolnai Tibor 63 pont | 18. hely | Észpörgetők | Öveges József Általános Iskola | Pér Piller Szílvia | Bonyai Csongor Parcsami Richárd Parcsami Dániel 62 pont | 19. hely | Számászok | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Gemza Boldizsár | Árpási Dávid Bojtor Bogáta Kata Varga Zoltán 61 pont | 20. hely | Dematika | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Farkas Csenge | Kalina F. Sára Tóth Emese Tóth Veronika 60 pont | 21. hely | Ötletesek | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Auer Fanni | Bódis Amanda Farkas Dorka Spissich Blanka 58 pont | 22. hely | Matekzseni | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Arnold Maëlle | Kékesi Dorottya Nagy Botond Koppány Szarvas Dorina 57 pont | 23. hely | Matek manók | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bognár Klaudia | Gacs Liza Jeney Júlia Kovács Fanni 56 pont | 23. hely | Matektigrisek | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Király Viktória Dóra | Sulyok Ákos Török Márton Várközi Fanni 56 pont | 25. hely | Számlovagok | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Hidegföldi Máté | Kovács Gábor Bognár Balázs Kohut Balázs 55 pont | 25. hely | Turul | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Bakó Simon | Drozdik Csaba Balázs Gasztonyi Áron Nagy Máté István 55 pont | 27. hely | Matek guruk | Általános Iskola | Hegykő Csapó Réka | Bastiaans Katinka Nemes Kata Kozák Krisztina 54 pont | 28. hely | Agytekerők | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bálint Eszter | Biczó Laura Keszi Laura Schulteisz Szonja 52 pont | 29. hely | Számok istenei | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Kalmár Tamás | Rádli Dorián Rimai Katalin Witmann Dominika 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Aktív határozatlanok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kapui Nikolett | Mayer Fanni Sándor András Villányi Soma 141 pont | 2. hely | Elfelejtettem | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Galambos Csaba | Horváth Benjámin Horváth Gergő Kovács Róbert 135 pont | 3. hely | Hatványadi csipkeevők | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Balogh Lili | Bálint Dóra Bénes Dalma Jójárt Emese 127 pont | 4. hely | Alfaszőkék | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Árpási Rebeka | Horváth Júlia Lukács Anna Schreiner Csilla 112 pont | 5. hely | Eszes négyes | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Szabó Zsófia | Szakács Viktória Tóth Rinaldó Varga Vivien 109 pont | 6. hely | Számördögök | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Solymos Tamás | Koós Enikő Rajki Gerda Göntér Kata 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | NyúlÁszok | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Juhász Tamara | Ország András Szilasi Bálint Varga Zsombor 107 pont | 8. hely | Bingo | Audi Hungária Iskola | Győr Erdős Csenge | Kéri Regina Nagy Regina Schvitz Boglárka 105 pont | 9. hely | Okoskák | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Süveges Natália | Csuta Ákos Ponty Gábor Babics Réka 104 pont | 10. hely | Számvarázslók | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Székely Ilona Zsófia | Szép Luca Thurnher Jeanine Utassy Gréta 100 pont | 11. hely | Tudósok | Tápi Általános Iskola és Óvoda | Táp Mc. Namara Katalin | Farkas Nóra Varga Dzsenifer Tóth Viktor 97 pont | 12. hely | Kétszer kettő néha öt | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Adorján András | Dankó Nelli Lőrincz Alexandra - 96 pont | 13. hely | Euklidesz | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Boga Márton | Boga Dániel Domonkos Péter Csikós Vanessza 94 pont | 14. hely | Kiseinsteinek | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Balázs Márk | Bognár Péter Soós Gábor Szabó Netti 93 pont | 15. hely | Gyilkos számok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Ágoston Bálint | Horváth András Németh Márton Pertl Dániel 89 pont | 16. hely | Egy-kettő-három-négy | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Mészáros Barnabás | Őri Tamás Lábszky Máté Pénzes Péter 88 pont | 17. hely | Arcok a Köbön | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gál Gergő | Kazó Bálint Lilik Ferenc Németh György Benjámin 86 pont | 18. hely | A6 | Audi Hungária Iskola | Győr Balázs Fanni | Horváth Márk Inhauzer Ramóna 86 pont | 18. hely | Gézengúz | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Nagy Natália | Peresztegi-Nagy Gellért Berta Péter Varga Balázs 86 pont | 20. hely | Pinokkió | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Csanaki Ábel | Tóta Vince Szabó András Szabó Barnabás 85 pont | 21. hely | Matekmolyok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bozori Bianka | Bognár Lilla Kelemen Kitti Rózsahegyi Franciska 82 pont | 22. hely | Prímszámok | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Harcsa Enikő | Horváth Anna Péter Balázs Márk Vari Krisztián 81 pont | 23. hely | 4Csodabogár | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Győr Bakk Ramóna | Farkas Krisztián Nyilas Ildikó Fanni Takács Balázs 74 pont | 24. hely | Kék-fekete | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Czákler Dávid | Gyarmati Martin Rácz A. Bánk Sipos Gábor 70 pont | 25. hely | Logimatek | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Ruppert Bálint | Szabó Dávid Salamon Viktor Nemes Beatrix 69 pont | 26. hely | Mateokosok | Általános Iskola és Óvoda | Lövő Bausz Erik | Horváth Bence Mészáros Ádám Rasztovics Bálint 68 pont | 27. hely | Nyúl koma 4 | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Dobák Dániel | Horváth Márk Kánnai Karolina Király Flórián 65 pont | 28. hely | Öt-hat-hét-nyolc | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Kovács Levente | Karcag Tamás Bors Áron Őrsy Bence 58 pont | 29. hely | Ko-Ma | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Beke Virág | Komlósi Adrienn Kovács Krisztina Tóth Tímea 57 pont | 30. hely | Újoncok | Általános Iskola és Óvoda | Lövő Balogh Nóra | Csengei Borbála Dugár Virág Vadász Adrienn 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pancserek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Éri Dominik | Knipl Viktor Kovács Réka Ruff Petra 92 pont | 2. hely | Nekem 8 | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Gonda Gergő | Horváth Zoltán Pillér Attila Szabó Attila 85 pont | 3. hely | Kettő meg kettő | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Derényi Attila | Gombos Kitti Németh Csaba Szabó Nikolett 84 pont | 4. hely | Adrenalin | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Balogh Ákos | Bognár-Vén Gergely Sipőcz Fanni Takács Dominika 83 pont | 5. hely | Buborék4 | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Horváth Máté | Mérai Levente Ruzsits Patrik Tóth Márton 79 pont | 6. hely | Holanda | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Domján Adrienn | Huszár Lili Sütöri Nikolett Vig Nándor 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négy negyed | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Botló Andrea | Farkas Levente Szabó Zoltán Mátyás Varga Dóra 74 pont | 8. hely | Számok ördögei | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Ficzek Kinga | Homlok Glória Rémai Gábor Schreiner Regina 70 pont | 9. hely | Molekulák a köbön | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Győrújbarát Zsuppán András | Bruszt Ráhel Eszes Réka Stefka Márton 66 pont | 10. hely | Bubik | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Vörös József | Adawy Sára Szegedi Andrea Virág Milán 65 pont | 11. hely | Kiskirályok | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Győr Barkóczi Gergő | Csapó Bence Harang Gergő Ujvári Ferdinánd 63 pont | 12. hely | Péterfy-sek | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Dózsa Zsombor | György Levente Izer János Jánosa László 61 pont | 13. hely | Hupikék törpikék | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Török Dorina | Horváth Csenge Erlitz Rebeka Csizmadia Virág 59 pont | 14. hely | Vadmacskák | Magyar Műhely ÁMK | Mezőörs Farkas Bianka | Farkas Fanni Szalai Adrienn Zlatzky Rebeka 57 pont | 15. hely | Kocka | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Molnár Dóra | Tolnai Virág Török Enikő Zalka Bogáta 54 pont | 16. hely | Józsiék | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Káldy Kristóf | Nagy Ákos Németh Péter Weisz Mátyás 46 pont | 17. hely | Királykörték | Tápi Általános Iskola és Óvoda | Táp Tóth Martina | Monostori Laura Prikler Edina Radics Ramóna 46 pont | 18. hely | Pancserebogarak | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Havasi Gergő | Bakó Vanda Rebeka Csikár Eszter - 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős SonkÁsok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Laczkó Martin | Posta Attila Saly Máté Szász Maja 109 pont | 2. hely | Gyilkos számok | Révai Miklós Gimnázium | Győr Csendes Eszter | Hartványi Eszter Károlyi Kata Kiss Lilla 106 pont | 3. hely | Négy X B | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bajnóczky Anett | Czobor Bálint Grósz Benedek Madár Bence 100 pont | 4. hely | 2x2 néha 5 | Révai Miklós Gimnázium | Győr Molnár Péter | Nagy Csongor Nagy Bálint Marencsák Andor 94 pont | 5. hely | Devers | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Czinger Jákob | Lázár Lili Mészáros Kristóf Takács Barnabás 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
6. hely | Robert's band | Révai Miklós Gimnázium | Győr Böröcz Krisztián | Kárász Nóra Kiss Barnabás Kovács Bence 87 pont | 7. hely | Kvantumhősök | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Stupek Martin | Szollár Balázs Tóth László - 80 pont | 8. hely | Kockák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kis Rebeka | Sütöri Sára Szammer Anett Zsédely Petra 78 pont | 9. hely | Bolyai | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Rétfalvi Kolos | Czíner István Rák Péter Sziklai Dávid 75 pont | 10. hely | 2X2 | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Horváth Péter | Ősz Gergely Katona Roland Vörös Balázs 75 pont | 11. hely | Fila írtók | Révai Miklós Gimnázium | Győr Németh Gábor | Németh Márk Zorkóczi Bence Villám Roland 69 pont | 12. hely | kis Gauss | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Láng Mór | Pelesz Gábor Lobenwein Marcell Nábrádi Marcell 67 pont | 13. hely | számninják | Kossuth Lajos Gimnázium | Mosonmagyaróvár Kettinger Laura | Patkós Noémi Szincsák Stella Zömbik Zsolt 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számlálók | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Iván Dominika | Kóczán Zsófia Varga Bence Varga Dorottya 88 pont | 2. hely | Kettő a köbön | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Bercsényi Melinda | Borbély Péter Németh Róbert Szemenyei Cintia 79 pont | 2. hely | Nekem 8 | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Juhász Imre | Szeiber Dávid Szilasi Kristóf Varga Marcell 79 pont | 4. hely | Liverkommandó | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Győr Kovács Evelin | Kálmán Péter Gyöngyösi Eszter Pap Regina 77 pont | 5. hely | Tudorok | Öveges József Általános Iskola | Pér Szilágyi Patrik | Kele Dávid Baranyai Bianka Szabó Réka 76 pont | 6. hely | Dezoxiribonukleinsav | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Cox Dora | Csikász Anna Forgács Fanni Lukács Zoltán 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 3F+1L | Széchényi Ferenc Általános Iskola | Fertőszéplak Szalai Marcel | Jakab Norbert Palcsák Bence Ősze Vanda 72 pont | 8. hely | Négy bigyusz | Tápi Általános Iskola és Óvoda | Táp Csizmadia Dorina | Takács Bálint Rácz István Szabó Krisztián 67 pont | 9. hely | Pörgetők | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bozó Attila | Mészáros Áron Pintér Klaudia Tóth Gábor 61 pont | 10. hely | Kockák | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Varga Judit | Szilágyi Gábor Pásztor Balázs Erős Valentin 60 pont | 11. hely | Nyolc a-dik a | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Csillag Máté | Horváth Renáta Lászlófalvi Dávid Pál Petra 56 pont | 12. hely | Ászok | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Győr Böröndy Júlia | Lelkes Mátyás Martinkó Richárd Pörgei Gergő 54 pont | 13. hely | Kalandorok | Tápi Általános Iskola és Óvoda | Táp Sáhó Kristóf | Horváth Szandra Balogh László Pőcze Péter 53 pont | 14. hely | Frcv | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Faludy Fanni | Horváth Réka Vass Vivien Papp Cintia 52 pont | 15. hely | N-egyedek | Általános Iskola | Hegykő Kántor Patrik | Kóczán Balázs Menyhárt Martin Zalaváry Bence 45 pont | 16. hely | Kolbisták | Móra Ferenc Általános és Középiskola | Győr Hajnal Csongor | Práger Balázs Sáringer Bálint Szabó Zsófia 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Guadalajara | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Hőbör Viktor | Ludvig Ábel Pusztai Dóra Sinkó luca 101 pont | 2. hely | Pdbf | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Barcza Bónis | Mák Dániel Prajczer Péter Tobler Félix 98 pont | 3. hely | Tiszavirág | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Horváth Viktória | Olej Dóra Rózsás Gyöngyi Sörnyei Flóra 96 pont | 4. hely | Csenilipe | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csikai Csenge | Nagy Petra Varga Márta Szabó Lívia 95 pont | 4. hely | Töprengők | Révai Miklós Gimnázium | Győr Balázs Fanni | Suhayda Viola Szenderák Júlia Kráz Kata 95 pont | 6. hely | Ipafai papi fapipák és Pi-ri néne | Révai Miklós Gimnázium | Győr Bajnóczky Balázs | Mihalicz Péter Péter Dániel Fülöp Gergely 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Narancsok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Farkas Bence | Kövér Barnabás Streicher Bálint Vigh Petra 91 pont | 8. hely | Révai sokk | Révai Miklós Gimnázium | Győr Csizmadia Réka | Horváth Dorina Horváth Ariella Hodossy Bálint 90 pont | 9. hely | HOBENAKI | Kossuth Lajos Gimnázium | Mosonmagyaróvár Bekő Zsófia | Horváth Ákos Király Bernadett Nagy Norbert 88 pont | 10. hely | 23260224 | Révai Miklós Gimnázium | Győr Póczi Anett | Károly Fanni Jóföldi Anna Ferencz Petra 87 pont | 11. hely | Enfadorbia | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Andrónyi Dorottya | Csigó Bianka Kocsis Enikő Nmar Klaudia Fatima 87 pont | 12. hely | Agyafúrtak | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Farkas Júlia | Ferenczy Gergő Kókai Kristóf Pál Balázs 76 pont | 13. hely | Maradék | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Bolter Melanie | Bór Dorina Deák Dalma Kóczán Kata 75 pont | 14. hely | Gaus | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Samu Dóra | Baradics Márton Kovács Mátyás Pisák László 73 pont | 15. hely | Szatyor | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Erdélyi Áron | Molnár Krisztián Mészáros Mátyás - 68 pont | 16. hely | SaDoDaEsz | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csoma Dominika | Jáni Sára Kovács Eszter Zalai Dalma 53 pont | 17. hely | Unicredit | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Mátyás Boldizsár | Kajos Péter Molnár Dávid Enyingi Gábor 51 pont | 18. hely | Homárok | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Ábrahám Benedek | Budai Zsombor Vidorok Zoltán Bánhalmi Bettina 46 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Kassai Éva | Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Simonné Farkas Beáta | Győr | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Kovács Márta | Győr | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Szalainé Csapó Rita | Győr | Audi Hungária Iskola | Kiss Edit | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Dr. Nagy Tivadarné | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Turner László | Győr | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Altrichter Zsolt | Győr | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Dudás Sándorné | Győr | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Wöller Lászlóné | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Berta Erika | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Krupits Mária | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Nikházy Lászlóné | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Öllős Éva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Poóczáné Kecskeméty Szilvia | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Ritzinger Lajos | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Sulyokné Jancsó Judit | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Takács Éva | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Balog Szilvia | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Gombásné Marosvölgyi Anita | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Tahiné Herczegh Zsuzsanna | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Dr Révai Radicsné Kővári Márta | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Pártos Andrea | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Hujber Júlianna | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kőházi Mária | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Láng Rita | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Németh Gáborné | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Ruppertné Hutás Kinga | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Somosfalviné Fehér Gabriella | Győr | NymE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Vargáné Frank Krisztina | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Csete Lajos | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Nagy Róbert | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Somogyi László | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Zábrádiné Schmierer Emília | Győrújbarát | II.Rákóczi Ferenc ÁMK | Slánicz Katalin | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Stiaszny Erika | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Vass Brigitta | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Józsa Csabáné | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Kozicz László | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Spissichné Gesztesi Zsófia | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Verdesné Ábrahám Zsuzsa | Pér | Öveges József Általános Iskola | Csordás Gáborné | Sopron | Deák Téri Általános Iskola | Gergely Zsuzsanna | Sopron | Deák Téri Általános Iskola | Gödölle Katalin | Sopron | Széchenyi István Gimnázium | Czupy Judit | |