Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okos aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csernyánszky Balázs | Illés Nándor Kapi László Lengyel Ádám 98 pont | 2. hely | Tudorok | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Császár Zsófia | Szőke Csenge Galambos Árpád Sántha Johanna 82 pont | 3. hely | Bölcs bagoly | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dancs Márton | Borbély Nándor Nemes Péter Enyedi Máté 80 pont | 4. hely | TÖPRENGŐK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Pál Tamás | Szakács Izabella Kányási Bence Vincze Vivien 66 pont | 5. hely | Stréberek | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Győri Dániel | Tóth Richárd Gyulai Ádám Szűcs Álmos 65 pont | 6. hely | Királyok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Molnár László Dániel | Halász-Mojzes Barnabás Docsa Bence Fiák Ádám 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekharcosok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Nagy Levente Zsolt | Gyökös Máté Supp György K. Szabó Mátyás 62 pont | 8. hely | Szupernégyes | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Nagy Gergely | Fendrik Tibor Balogh Bence Szatmári Ákos 56 pont | 9. hely | Számkirály | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bácsi Sándor | Debreczeni Dorina Ecsedi Boglárka Félegyházi Norbert 55 pont | 10. hely | Leopárd | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dienes Bence | Kiss Gábor Papp Virág Szőllősi Bence 54 pont | 10. hely | Matek zsenik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bulátkó Márton | Farkas Ádám Nemes Zétény Soroszánszky Péter 54 pont | 10. hely | Vegyes eszes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Geisz Adrienn | Mező Péter Rontó Szófia Doroti Zajácz Eszter 54 pont | 10. hely | Villámagy | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Nyíri Bence | Lőrinc László Szilárd Zeke László Siketh Szilárd Áron 54 pont | 14. hely | Furfang | Arany János Általános Iskola | Létavértes Tarnai Panna | Kelemen Panna Tóth Melissza Jónás jenő 53 pont | 14. hely | Számkeresők | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Zilahi Zsombor | Kovács Ákos Szurkos Sára Novotni Boglárka 53 pont | 16. hely | Mateklányok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Glavosits Villő | Vékás Johanna Szilágyi Zsófia Kothalawala Rosemary 52 pont | 17. hely | Okoskodók | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kocsis Judit | Molnár Kinga Molnár Péter Dobi Máté 51 pont | 17. hely | S.K.SZABÓK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson SZABÓ VANDA | KÁPLÁR GERGŐ SÜVÖLTŐS CSABA SZABÓ KRISTÓF 51 pont | 17. hely | Ügyi-Fogyik | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dávid Gréta Dorottya | Kerecsenyi Tibor Kovács Mihály Sápi Csaba 51 pont | 20. hely | Rakéták | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Bán-Földváry Loránt | Császár Orsolya Király Nikolett Laboda Balázs 50 pont | 21. hely | SZÁMBOY | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Décsei Balázs | Szővérfi Ádám Spitzmüller Levente André Levente 49 pont | 21. hely | Villámok | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Csige József | Márton Milán Molnár Lehel Prágai Nándor 49 pont | 23. hely | Beni és a többiek | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Molnár Benedek | Nagy Gábor Török Dóra Pávai Viktor 48 pont | 23. hely | Eszes Kezesek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Baló Mátyás | Beke Balázs Danyi Ákos Kovács Lili 48 pont | 23. hely | Mindentudó kisokosok | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Mányák Dóra | Oláh Vivien Sziszák Ferenc Tóth Balázs 48 pont | 23. hely | Ügyes négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fekete Anna | Klekner Hunor Csege Mészáros Eliza Szabó Botond 48 pont | 27. hely | Barangoló | Arany János Általános Iskola | Létavértes Szilágyi Nikoletta | Bodnár Gergő Katona Tibor Turucz Szabolcs 45 pont | 27. hely | gönczy3 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Arany Tamás | Hidi Kristóf Karacs Janka Szabó Dániel 45 pont | 27. hely | Tudorkák | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Kolozsi Márton | Mile László Sass Rozina Szentannai Csaba 45 pont | 30. hely | 4 X 3 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bertalan Anna Lili | Hasznosi Zoltán Némethi Bence Varga Dávid 40 pont | 30. hely | ABRAKADABRA | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen KOVÁCS FANNI | GÉBER GRÉTA LENGYEL NIKOL MILÁNIK KATALIN 40 pont | 30. hely | Kinizsis négyes | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Szegedi Emese | Dirinyi Balázs Rózsa László Papp Marcell 40 pont | 33. hely | Matekmanók | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Fegyveres Fanni | Ollé Rebeka Sára Fehér Csaba Márk Szekeres Anna 39 pont | 34. hely | Gézengúz | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Baranyai Attila | Berde Márton Csala Szabolcs Mohos Lili 37 pont | 35. hely | Bocskais töprengők | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Berna Nikolett | Gyarmati Patrik Madarász Csilla Papp Zsófia 36 pont | 36. hely | A számok királyai | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balogh Kristóf | Mádi László Bence Győri Blanka Végh Attila 35 pont | 36. hely | Számkirályok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Baráth Bálint | Fekete Anna Kádár Artemon Kovács Kitti 35 pont | 38. hely | Nyertesek | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Gergely Kristóf | Gyuró András Pálóczi Regina Nyusti Ákos 34 pont | 38. hely | Sünikék | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Tóth Kristóf | Remenyik Lilla Hegedűs Ádám Borbély Gábor 34 pont | 40. hely | Agyas matekosok | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Für Dominik | Oláh Viktória Kiss Árpád Kazai Norbert 33 pont | 40. hely | Számvadászok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Kovács Renáta | Kun Nikolett Szabó Lajos Varga Anna 33 pont | 42. hely | Szupermatek | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Baráth Bertalan | Cserkuti Krisztina Kiss Bernadett Sánta Ármin 32 pont | 43. hely | Hunyadi3 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Komóczi Kinga Lívia | Csóra Lilla Faragó-Flaskay Anna Sára Szabó Róbert 27 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyafúrtak | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Gajdos Balázs | Hajkó Bálint Kálmánczkelyi Dóra Zemlényi Regina 113 pont | 2. hely | döntős gönczy4 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Bőr Richárd | Halász Kristóf Hogya Mátyás Póka Lili 110 pont | 3. hely | Középkerti Okoskák | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Gergely Benedek | Lévai Ildikó Rózsa Csenge Noémi Tacsi Tamás Lajos 108 pont | 4. hely | Számkirályok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Berettyóújfalu Bohács István | Tóth Tamás Török Gréta Erdei Zsófia 103 pont | 5. hely | Matek "molyok" hadserege | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Abari Péter | Pósán Zsuzsanna Rácz Borbála Szabó Gergő 100 pont | 6. hely | Okos négyes | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Dávid Milán | Pósán Petra Szima Petra Vámosi Petra Panna 98 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 4 genius | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kis Bence | Kovács Fruzsina Szabó Sára Szilágyi Tamás 98 pont | 8. hely | Kisokosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Lévai Imre | Szolnoki Dávid Tóth Klaudia Venter Máté 91 pont | 9. hely | Számkirálynők | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Kathi Klaudia | Komáromi Viktória Kovács Szandra Rózsa Anikó 90 pont | 10. hely | BoBiKa | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Boros Brigitta | Nagy Borbála Gyürky Katalin Radácsi Dorottya 87 pont | 11. hely | Méhecskék | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Bóné Bernadett | Bíró Boglárka Nagy Boglárka Török Gábor 83 pont | 12. hely | Nyolc ketted | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Jámbor László | Kecskés Bence Serbán István Szabó Tünde 83 pont | 13. hely | Matek 4-es | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Deák Bence | Lenkovics Albert Papp Benjamin Máté Tóth Balázs 81 pont | 14. hely | Észbontó lányok | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Fejérvári Anna | Orbán Dóra Karika Jázmin Papp Diána 80 pont | 15. hely | Kicsi Arany | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Tamás | Bessenyei Ádám Olsavszky Dóra Péter Kristóf 80 pont | 16. hely | Teknősök | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Molnár Anita | Nagy Nándor Kola Sándor Varga Fruzsina 80 pont | 17. hely | Matek manók | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Czibere Renáta | Fritsch Gergő Kányádi Richárd Komódi Kitti 80 pont | 18. hely | Luzer SC | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bíró Zsombor Zsolt | Korondán Levente Sebestyén Ákos Torma Sándor 78 pont | 19. hely | Ügyesek | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Hadas Panna | Menyhárt Dávid Neisz Ádám Vizi Zsófia 78 pont | 20. hely | Fekete-sereg | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kölcsei Viktória | Bere Gergő Kis Károly Lockár Miklós 77 pont | 21. hely | Csipetcsapat | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Hajdu Viktória | Kotra Benedek Magyar Alexandra Vadász Gergő 75 pont | 21. hely | Napsugarak | Karácsony Sándor Általános Iskola | Debrecen Dely Vivien | Kovács Szilvia Zsanett Lengyel Zsófia Karolina Pancsics Dóra 75 pont | 23. hely | Király Matekosok | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Rákos Balázs | Dóka Imre Fekete Tamás Szabó Olivér 74 pont | 24. hely | MATEKÁSZOK | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen BÉRES BENCE | BARÁTI GERGŐ NÉMETHY ANDOR HANCSOVSZKI SÁNDOR 72 pont | 25. hely | Töprengők | Karácsony Sándor Általános Iskola | Debrecen Haba Péter | Katschthaler Ákos Koszta Gyula Méhész Gábor 72 pont | 26. hely | Derbi 4 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Geréb Laura | Göndör Adrienn Halász Petra Kereki Kristóf 71 pont | 27. hely | Barátok | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dede Zsolt | Herczeg Balázs Földesi Dávid Zöld Mihály 70 pont | 28. hely | MATEK(OK)OSOK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Bence Boglárka | Bus Nóra Karsai Zoltán Balla István 70 pont | 29. hely | Nagyagyak | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Nagy Levente | Till Virág Jónás Endre Papp Zoltán 69 pont | 30. hely | Versenyszellemek | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Aranyi Marcell | Szabó Ábel Penyige Zita Pink Gréta 69 pont | 31. hely | Matek zsenik | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szűcs Kincső | Kurucz Gréta Györgyi Zalán Kovács Zoltán 68 pont | 32. hely | "Számtankirályok" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bihari Tamás | Kovács Hanna Marusák Anna Tibai Botond 66 pont | 33. hely | Mega | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Györfi Zsolt | Karika Balázs Kukta Fanni Bálint Krisztián 66 pont | 34. hely | Kuruc négyes | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Diószegi Anna | Fodor Tamás Garamvölgyi Zsófia Kunkli Krisztián 66 pont | 34. hely | Nyertes négyes | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bodó Regina | Fábián Soma Szakály Bence Varga Gergő 66 pont | 36. hely | Negyedikesek | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Dankó Szilvia Ágnes | Gyönyörű Zsigmond Juhász Balázs Pápai Sándor 65 pont | 37. hely | Tündérek | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Bene Rebeka | Boros Boglárka Papp Lilla Zoltai Liána 63 pont | 38. hely | Okostojások | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Széll Gréta | Silye Csaba Hajdú Bence Dobi Evelina 62 pont | 39. hely | Számok rémei | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bagdi Péter | Szabó Kata Tóth Szabolcs Tömöri Boglárka 62 pont | 40. hely | Észlények | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Almási Dénes | Benedek Nándor Kolozsvári Dóra Papp Nóra 61 pont | 41. hely | Bolyaiak követői | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Baksa Nándor | Dézsi Zoé Gombos Szabolcs Jáger Petra 59 pont | 42. hely | RE. NAGYOK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson NAGY MIKLÓS | NAGY NÓRA NAGY ZSOLT RESKÓ DÁVID 59 pont | 43. hely | Négyzetrács | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Bencze Botond | Debreczeni Dávid Oláh Fanni Orosz Máté 57 pont | 44. hely | Petőfi2 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Varga Gergő | Váradi Gergely Tomka Boáz Danka József Dániel 57 pont | 45. hely | Sólymok | Püspökladányi TNOPSZI Petritelepi Ált. Isk. Tagintézmény | Püspökladány Daróczi Bianka | Kóti Orsolya Szabó Bence Szabó Nikolett 56 pont | 46. hely | RED BULL | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Mező Patrik | Máté Dominik Horváth Petra Kerékgyártó Csenge 56 pont | 47. hely | Erőssek | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Borsos Lázár | Faragó Ádám Rozsnyai Péter Seres Gergely 55 pont | 48. hely | Derbocsok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Csizmadia Tamás | Gombos Sándor Gyügyei Vivien Orbán Regina 53 pont | 49. hely | Tudorkák | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény Forgács Csenge | Szabó Blanka Kocsis János Vincze Imre 51 pont | 50. hely | Észvész | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bordosi Attila | Farkas Máté Fülöp Ádám Takács Csilla 51 pont | 51. hely | Petőfi1 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Kiss Ferenc | Polcz Péter Nagy Ádám Loith Adrián 45 pont | 52. hely | A legendás négyes | Petőfi Sándor Általános Iskola Tégláskerti Tagintézménye | Debrecen Dán Roland | Gábor Mónika Justyák Márk Nyeste Csaba 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csillagok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Bordás Dóra | Horváth Petra Kis- Simonka Zsóka Sass Boglárka 119 pont | 2. hely | Kooperáló Kisokosok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Pálfi Dorka | Nagy László Lajos Soma Levente Poczetnyik Luca 115 pont | 3. hely | Gombóckák | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Antal Laura | Uhrin Lili Emma Sek Annamária Tóth Kata Dalma 112 pont | 4. hely | Észkombánjok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Balogh Ágnes | Csiszár Milán Húsvét Bence Kovács Ákos 111 pont | 5. hely | Kölyök | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Vári Liliána | Szabó Marcell Kállai Dániel Dobi Gergő 110 pont | 6. hely | HaDoNeBa | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bácsi Nelli | Dobránszky Hanna Mező Dóra Osváth Barbara 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Okostojások | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Nádasdi Péter | Székely Mihály Őri Gábor Dominik Vereb Márk András 108 pont | 8. hely | Petőfi3 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Jámbor Tamás | Nádházi Tamás Ordasi Máté Szabó Bence Sándor 105 pont | 9. hely | Alfák | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Csige István | Kerékgyártó Kálmán Ködöböcz Dóra Prágai Bálint 102 pont | 10. hely | gönczy5 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Abuczki Mátyás | Balogh Szabolcs Papp Vera Szabados Tamás 101 pont | 11. hely | Észbontó Észosztók | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Balogh Fruzsina | Kiss Gréta Boros Gergő Tardi Zsuzsanna 101 pont | 12. hely | Nyul csapat | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Bákonyi Norbert | Hársfalvi Patrik Nyul Dávid Tamás Ádám 99 pont | 13. hely | Kockafej | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Király Bence | Kiss Péter Mercs Tamás Virágh Péter 95 pont | 13. hely | Tigrisek | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Bodnár Norbert | Fejs Iván Kiss Péter Mészáros Ádám Levente 95 pont | 15. hely | Nyerő 4-es | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Hajzer Fanni | Dobrossy Beatrix Magyari Lilla Bélteky Fruzsina 94 pont | 16. hely | EINSTEINEK | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kanyári Bence | Kanyári Kristóf Mészáros Gábor Szűcs Kende 90 pont | 16. hely | Energikus elmék | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Tárkányi Dalma | Móré Blanka Kovács Réka Szentei Júlia 90 pont | 16. hely | Számkirályok2 | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Nagy Dorina | Havrilla Szabina Karalyos Anita Szatmári Dóra 90 pont | 19. hely | Ufók | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Patkós Viktória | Szabó Fruzsina Nagy Levente Csirmaz Bence 88 pont | 20. hely | Okoskák 4-en | Arany János Általános Iskola | Létavértes Hadházi Zsófia | Szilágyi Réka Serbán Alexandra Juhász Erzsébet 87 pont | 21. hely | Négynegyed | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Egri Zsolt | Faur Zoltán Seres Máté Rácz Imre Vince 87 pont | 22. hely | 101 kiskutya | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Földvári Kornél | Horváth Rebeka Kálny Zalán Zilahi Anna 86 pont | 23. hely | ÉSZBOOK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson HOLICZA ZSUZSA | CSONKA SZABINA TELEGDI NORBERT VERES BALÁZS 86 pont | 23. hely | Matek lovasok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen El-Ali Maya | Brezniczki Ágnes Csomor Lili Kis-Tóth Janka 86 pont | 25. hely | Fifikás Refisek | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Debrecen Papp Csaba | Seres Patrik Virányi Péter Vojcskó Dániel 85 pont | 26. hely | Észlények | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Domonkos Kitti | Zagyva Csenge Kurucz Balázs Petrovics Péter 84 pont | 26. hely | Nsjsuli | Nagysándor József Általános Iskola | Debrecen Drága Barbara | Lakatos Debóra Tímea Tóth Sándor Tuef József 84 pont | 28. hely | Okosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Boros Bálint | Kapcsa Márk Szilágyi Anna Tajti Réka 83 pont | 29. hely | Középkerti Matekosok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bódi Ákos | Kocsis Mátyás Nagy Zsolt Orosz Csilla 81 pont | 29. hely | Matek Pingvinek | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bodnár Máté | Eötvös Zsófia Németi Anna Sztáray Emese 81 pont | 29. hely | Rákóczik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Cseszlai Annabella | Kazella Réka Kenyeres-Demeter Panna Lóczi Lilla 81 pont | 32. hely | ACERACE | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kanyári Dániel | Papp Gábor Siteri Vilmos Varga József 80 pont | 32. hely | Kisokosok | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Tépei Általános Iskola | Tépe Balogh Zsófia | Mohácsi Judit Sanyó Zoltán Venyige Emese 80 pont | 32. hely | Oroszlánok | József Attila Általános Iskola | Berettyóújfalu Berke Orsolya | Kurtán Kitti Szincsák Lilián Varga Tamás 80 pont | 35. hely | okos tojások | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Máté Benedek | Dobos Dominik Andó Lilla Brezniczki Beáta 79 pont | 35. hely | Szuperhősök | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bódi Ádám | Szoboszlai Kristóf Tátrai Dorka Füleki Balázs 79 pont | 37. hely | Petőfiókák | Petőfi Sándor Általános Iskola | Debrecen Bodrogi Lili | Kathi Balázs Lobotka Péter Sipos Kolos 78 pont | 38. hely | Matek terminátorok | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Székelyhidi Dávid | Szepesi Máté Pete Balázs Krajcsír Bálint 77 pont | 39. hely | Dr. Pingvin | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Zsupos Lilla | Bíró Erik Nádasdi Kata Szabó Liza 76 pont | 39. hely | Matokosok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Berencsi Imre | Fehér Gyöngyi Máró Bálint Miheller Csaba 76 pont | 41. hely | Maci5 | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Fésüs Adrián | Krucsó Zsombor Kovács József Hajnal László 72 pont | 42. hely | M.A.Cs. | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Hasznosi László | Sóvágó István Takács Zoltán Tóth Gergő 71 pont | 43. hely | Derbi 5 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Grósz Kíra | Gyarmati Nóra Sándor Máté Zsákai Attila 70 pont | 44. hely | Hihetetlen négyes | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Konyári Nándor | Papp Mátyás János Szabó Bertalan Jusztinián Tófalusi Ádám 69 pont | 44. hely | O-Kosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kálmán Kevin | Papp Jónás Samók Dávid Szabó Balázs 69 pont | 46. hely | Pudingok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gáspár Mátyás | Nyirkos Vilmos Salánki András Valner Levente 67 pont | 47. hely | No Name | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Balogh Csaba | Erdős Balázs Dénes Sándor Hegedűs Bertalan 66 pont | 48. hely | Ebesi Újoncok | Arany JánosMagyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.és AMI | Ebes Janik Barnabás | Lakatos-Tálas Ákos Megyaszai Lili Molnár Péter 65 pont | 48. hely | Hunyadi5 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Jakó Dávid | Korponai Norbert Szima Eszter Bedő Balázs 65 pont | 48. hely | Off Roadosok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Kun József András | Nagy Lajos Pilcsuk László Tasi Viktor 65 pont | 51. hely | HeKoZsóZsó | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Farkas Zsófia | Gesztelyi Kornélia Hollosy Henriett Vály Anna Zsófia 64 pont | 51. hely | Számkirályok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Juhász Dénes | Pete Fanni Szűcs Máté Zagyva Viktória 64 pont | 53. hely | Négy Kisokos | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Daku Norbert | Dürgő Virág Halász Anna Kabai Katalin 63 pont | 53. hely | Number Girls | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Csatári Fanni | Gargya Panna Kádár Lorett Nagy Anna 63 pont | 53. hely | Sós Kifli | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Varga Balázs | Tóth Dávid Kapitány Norbert Székely Csaba 63 pont | 56. hely | Négy okos | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Bódi Balázs | Nagy Dániel Papp István Szilágyi Márk 62 pont | 57. hely | CS.CS.CS | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen ÁCS TÜNDE | KEREKES DOROTTYA MILÁNIK ÉVA BÍRÓ ZSÓFIA 61 pont | 57. hely | Ellentétek | Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Vámospércs Nagy István | Nagy László Szűcs Adrienn Zilahi Viktória 61 pont | 57. hely | Matek zsenik | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Agárdi Fanni | Elek Patrícia Sápi Rebeka Szabó Helga 61 pont | 57. hely | Nagy AgyaK | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Várhelyi Lili | Juhász Kamilla Kraszits Eszter Agócs-Kiss János 61 pont | 57. hely | Ötletesek | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Áros Regő | Fegyverneki Antal Nagy Balázs Marczin Ákos 61 pont | 62. hely | F.C.KAKASOK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson SZABÓ ADRIÁN | FEKETE BALÁZS KISS DÁVID BAJKA MILÁN 60 pont | 62. hely | Four Sisters | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balla Viktória | Fegyveres Vanda Horváth Hanna Szabó Rebeka 60 pont | 64. hely | Mórás csajszik | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Pajkos Lilla | Papp Kata Papp Krisztina Szőke Krisztina 59 pont | 65. hely | Minizsenik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fácska Laura | Farkas Rebeka Horváth Virág Balázs Dóra 57 pont | 65. hely | Monster Energy | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csirmaz Gergő | Varga Fanni Hegedűs Csaba Komódi Dominik 57 pont | 67. hely | ÉSZKOMBÁJNOK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson ELEK PÉTER | VÉGH TAMÁS PAPP ERIKA SZŐLLŐSI VANDA 56 pont | 68. hely | "Újoncok" | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Fazekas András | Kádár Kristóf Örvendi Balázs Bánhidi Zoltán 55 pont | 68. hely | Újoncok | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Farkas Adél | Gorzsás Benedek Kosonczki Bence Szőke Péter 55 pont | 70. hely | CÁPÁK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson TAR VIKTOR | GERE BOGLÁRKA KISS DOMINIK BOTA MÁRK 54 pont | 70. hely | Nagy sasok | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Czina Péter | Horváth Attila Székely János Tóth Tamás 54 pont | 70. hely | Számkirály | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Ferenczi József | Hadházi Zoltán Hüse Betti Ludnai Gergő 54 pont | 73. hely | Arany fókák | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Karsa Borbála | Moravetz Laura Papp Kitti Szendrei Szabina 53 pont | 73. hely | SZÁMLOVASOK | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen BODNÁR ZSOLT | SZABÓ PÉTER ORHA VIKTOR GÉBER DÁVID 53 pont | 75. hely | Bio sün | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Kerekes Balázs | Miklósi László Veress Csaba 51 pont | 75. hely | Pink Panther | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Kóka Krisztina | Kovács Orsolya Rádai Luca 51 pont | 77. hely | Számvitézek | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Farkas Hunor | Kathi Péter Papp Péter Szabó Gergő 50 pont | 78. hely | Duzzadt agyak | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Gressa Tibor | Hamza Bence Balázs Hassan Ali Ziad Kovács Károly Balázs 49 pont | 79. hely | Tudorkák 4-en | Arany János Általános Iskola | Létavértes Molnár Laura | Andirkó Renáta Kulcsár Dénes Mihucz Kristóf 48 pont | 80. hely | Páratlan zsenik | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Oros Orsolya | Nagy Krisztián Nagy Krisztina 46 pont | 81. hely | Ötödikesek | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Ág Ronald | Bencsik Dániel Tibor Havrilla György Tutor Tünde 45 pont | 81. hely | Tudós négyes | Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Vámospércs Kiss Gergő | Kovács Ilona Pap Brigitta Mónika Pólyik Orsolya 45 pont | 83. hely | Térfigyelők | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Gál Mihály | Kozma Bálint Mile Viktória Tóth Barbara 44 pont | 84. hely | KISOKOSKÁK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Lakatos Anikó | Tóth Sándor Gábor Horváth Timea Bocskai Alexandra 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szellemírtók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Beke Norbert | Beke Zoltán Krucsó József Oláh Dávid 138 pont | 2. hely | HALENDA | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Gajdos Ádám | Gyarmati Sándor Richárd Nagy Veronika Neisz Katalin 128 pont | 3. hely | Vegyes Négyes | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Láda Andrea | Szabó Judit Molnár Emma Tóth Regina 127 pont | 4. hely | Jampecok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Kárai Brigitta | Kotra Zoltán Szilágyi Adrienn Varga Adél 124 pont | 4. hely | Kisrefi1 | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Debrecen Vámosi Boldizsár | Vida Soma Vas Ruben Molnár László 124 pont | 6. hely | Ibolya@p.b.l.g.hu | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Gönczi Gabriella | Menyhárt Levente Szabó Benedek Szilágyi Péter 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számkavarók | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Forgács Benjámin | Gyulai Gergő Nagy Mária Konyári Ildikó 120 pont | 8. hely | Matek Mágusok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gorzsás Levente Zsolt | Varga Imre Barak László Mező Imre 119 pont | 9. hely | Kicsi csírák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bene Imre | Buri Balázs Mészáros Péter Ványi Levente 119 pont | 10. hely | Príszámok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kuki Zsombor | Nagy Gergely Szegedi Marcell Tóth Gergely 119 pont | 11. hely | Petőfi4 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Imre Dalma | Pánti Zoltán Berecz Janka Hári Anna 117 pont | 12. hely | Számológép | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bálint Gergely | Gaszner Márton Kőrösi Ákos Szilágyi Gábor 115 pont | 13. hely | Kisokosok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Debreceni Donát | Lajtos Krisztián Péli Patrik Szabó Miklós 115 pont | 14. hely | Számzsenik | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Balogh Bianka | Deák Fanni Jámbor Dorottya Ecker Júlia 115 pont | 15. hely | Prímek | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Nagy Zsolt | Erdei Zsanett Palczert Benedek Forgó Melitta 113 pont | 16. hely | Csillámpónik | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Halász-Mojzes Dániel | Jakab Farkas Móré Zsombor Tamás Olivér 111 pont | 17. hely | Barcsások | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Keserű Máté | Molnár Imre Nagy Botond Varga Lehel 109 pont | 17. hely | Shankó | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Csontos Erzsébet | Egri Timea Faragó Sándor Foris Sorin 109 pont | 19. hely | Tenger Ész | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Pál Patrik | Nagy Enikő Káposztás Balázs Kiss Márton 109 pont | 20. hely | Matematikusok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Tibor | Kovács Emese Sápi Virág Sipos Áron Dávid 105 pont | 21. hely | Tök-jó-fejek | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Fodor Balázs | Kiss Dávid Lukács Laura Pogácsás Aliz 105 pont | 22. hely | Csemakáki | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csendes Dávid | Maczkó Eliza Kálmán Alexandra Kircsi Anna 103 pont | 23. hely | Okostónik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Orosz Krisztofer | Pallagi Ádám Papp Zsombor Szilágyi Dávid 103 pont | 24. hely | Fekete sereg | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Tarsoly Anna | Boros Gergő Lakatos Gergő Faragó Róbert 102 pont | 25. hely | Északrobaták | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Tóth Attila Dániel | Csiha Alexandra Bíró Virág Suba Sára 102 pont | 26. hely | gönczy6 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Káplár István | Szabó Tamás Szatmári Marianna Tóth Szabolcs Balázs 100 pont | 27. hely | Napraforgók | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Buri Tamás | Garamvölgyi Kata Koczur Mira Molnár Balázs 99 pont | 28. hely | Game over | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Bartha Balázs | Fritsch Balázs Nagy Miklós Sustyák Róbert 98 pont | 29. hely | Vadlibák | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Farkas Róbert | Mezei Botond Nagy Antal Salánki Péter 98 pont | 30. hely | Zseni-magoncok | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Lukács Kincső | Miczi Tamara Gál Stefánia Magos Bence 97 pont | 31. hely | Kölcsey | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Balogh Anett | Hajkó Balázs Hinnah Richard Szakács Ákos 96 pont | 32. hely | Csak srácok | Arany János Általános Iskola | Létavértes Bora Xavér | Gáspár Attila Máté Gábor Tarnai Péter 95 pont | 33. hely | Matekfiúk | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Fekete Sándor | Kovács Sándor Pusztai Roland Türk Márk 94 pont | 34. hely | Csajok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Hornyák Anna | Katona Anna Kupa Judit Litvák Hanga 93 pont | 34. hely | Tudorkák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gyömbér Fanni | Korláth Gréta Szegalmi Nikolett Nagy Bence 93 pont | 36. hely | Csak csajok | Arany János Általános Iskola | Létavértes Bora Boglárka | Borbély Izabella Kelemen Boglárka Szígyártó Anikó 92 pont | 36. hely | No name | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Fejérvári Kata | Pap Boglárka Szabó Vivien Mezei István 92 pont | 38. hely | Sajtkukacok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gardó Kitti | Gonda Gréta Klekner Hanga Major Nóra 91 pont | 38. hely | Salamon bölcsei | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Csatári Nóra | Kiss Balázs Mirkó Kíra Rudy Fruzsina 91 pont | 40. hely | Bocskai 61 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balogh Vivien | Nagy Ágnes Szolnoki Regina Török Kata 90 pont | 41. hely | Calculators | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Béres Marcell | Gara Gergő Kondorosi Levente Róbert Nadanicsek Benedek 90 pont | 41. hely | Petőfi5 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Joó Gergő | Rácz Vivien Daróczi Petra Csáti Erika 90 pont | 41. hely | Vadócok | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Czina Ferenc | Lovas Roland Virág Miklós Vizsnyai Szabolcs 90 pont | 44. hely | Magical girls | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kacsándi Krisztina | Sinka Ágnes Szabó Karolina Tőzsér Anna 88 pont | 45. hely | ANGELS | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Dankó Dorottya | Mező Dóra Lilla Müller Anna Simonka Klaudia 86 pont | 45. hely | KOCZKÁK | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson SZABÓ TAMÁS | BARÁT ENDRE OROSZ ÁDÁM SÜVÖLTŐS MÁTÉ PÉTER 86 pont | 47. hely | Reménységek | Püspökladányi TNOPSZI Petritelepi Ált. Isk. Tagintézmény | Püspökladány Béres Dávid | Győri Franciska Oláh Edit Varga Veronika 84 pont | 48. hely | Matekos csajok | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Fehér Elizabet | Nagy Krisztina Pózmán Petra Sziszák Erika 84 pont | 49. hely | Agymenők | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gavallér Balázs | Gerencsér Attila Nyíri Zsuzsa Tuzson Eszter 82 pont | 50. hely | Nemtudjuk | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Fekete Zsuzsa | Girus Tamás Majoros Márk Nagy Zoltán 82 pont | 51. hely | Hunyadi6 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Dajka Dominik | Erdei Károly Szabó Béla Szász Máté 82 pont | 52. hely | Kockafejek | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Koncz Gergely | Lengyel András Milán Ákos Perge Levente 81 pont | 52. hely | Matek-Papok | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dörgő Máté | Holácsik András Vágó Dominik Sóvágó Gábor 81 pont | 54. hely | Fürge Lurkók | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Tépei Általános Iskola | Tépe Gál Anett | Kelemen Anett Szőke Blanka Venyige Lajos 81 pont | 55. hely | Bocskai 64 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bíró Fanni | Harsányi Tilla Kovács Klaudia Mike Anna 80 pont | 56. hely | DVSC | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Fekete Enikő | Nemessályi Márton Vékony Zsolt Pintér Tifani 79 pont | 56. hely | Hahó! | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Remenyik Orsolya | Nevelős Lotti Tar Péter Radócz Panna 79 pont | 56. hely | Pingvinek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Péter Bálint | Nagymáthé Péter Mikecz Mór Kiss Áron 79 pont | 56. hely | Számológépek | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szőke Réka | Tóth Ágnes Őri Bettina 79 pont | 60. hely | Aranyos matekosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Borsi Péter | Csirmaz Péter Kovács Péter Tóth Balázs 78 pont | 61. hely | Éles négyes | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gál Péter | Ilyés Bence Nemes Csongor Tóth Bence 74 pont | 62. hely | Tiger | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Ignáth Bence | Szabó Máté Szalai Ferenc Puskás Zalán 73 pont | 63. hely | Okostojások | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dürgő Gergely | Kalmár Ágnes Pfandler Ádám Zöld Melinda 73 pont | 64. hely | Matek Müzli | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gyarmati Petra Andrea | Nevelős Fanni Papdeák Viktória Szabó Dominika 71 pont | 65. hely | Dalmata | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Bordás Dalma | Bujdosó Virág Németh Veronika Schäffer Dorottya 70 pont | 66. hely | Kinizsis zsenik | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Hornyák Tamás | Oláh Péter Szutor Dániel Béky Nagy Csongor 69 pont | 67. hely | Csókol Márk | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Keserű Kristóf | Nádházi Kitti Tóth Ágnes Török Bettina 68 pont | 68. hely | Bocskai 63 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bagdi Nóra | Elek Dzsenet Gál Kitti Gargya Kata 64 pont | 69. hely | Egy óra múlva kész vagyok | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szilágyi Kata | Barbócz Boglárka Kovács Kitti Kis-Simonka Vince 63 pont | 70. hely | Agytuning | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Molnár Dániel | Králik Róbert Szilágyi Katalin Hüse Ákos 58 pont | 71. hely | Bocskai 62 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Szabó Ádám | Szabó Viktor Tóth Bertold Varga Zoltán 58 pont | 71. hely | CSAPÓKERTI FARKASOK | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen LÁSZLÓ FARKAS | MAKLAGA ZSÓFIA BERECZKI MEDÁRDA ZÖLD NORBERT 58 pont | 73. hely | Matekkommandó | Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Vámospércs Borsó Zsolt | Boruzs Bence Kuprák Máté Nagy Kornél 54 pont | 74. hely | Ördögök | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Baranyai Hanna | Bíró Petra Szilágyi Zita Teremi Henriett 53 pont | 75. hely | MATEKÖT | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Menykő Fanni | Szabó Bianka Zsákai Evelin Jónás Valentin 52 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agysejtek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Babotán Márk | Bácsi Attila Kovács Attila Kővári Péter 90 pont | 2. hely | Nagyokosok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Polgár Dávid | Sós Renátó Szenka József Varga Ilka 90 pont | 3. hely | Pillecukor | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Sóvágó Boglárka | Tar Noémi Bodnár Tímea Gál Kitti 87 pont | 4. hely | Rozmárok | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Radácsi Kristóf | Berettyán Petra Csiha Gábor Szilágyi Dorka 86 pont | 5. hely | BuzgóM | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kiss Petra | Nagy Vivien Andrea Pálóczi Krisztina Oláh Bianka 86 pont | 6. hely | Dr Profok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Adorján László | Boros Benjamin Fauszt Tamás Moravecz Kata 84 pont | 6. hely | IQ Betyárok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Kiss Levente | Kovács Gergely Kovács Máté Ulics Balázs 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Hetedikesek | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Hack Petra | Sepsi Vanda Szántó Gábor Szántó József 84 pont | 9. hely | 2x2 néha öt | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Eperjesi Mariann | Gál Bettina Lelesz Nikolett Kása Emese 83 pont | 10. hely | Fun G!rls | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Forgács Éva | Lázár Adrienn Sipos Johanna Uzonyi Lívia 83 pont | 10. hely | Vénkertisek | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Bikfalvi Balázs | Bordás Ákos Kemenyiczki Ágnes Anna Nusser Dávid Péter 83 pont | 12. hely | Kinizsis 4-ászok | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Nemes Bence | Nagy Richárd Szabó Péter Szász Norbert 83 pont | 13. hely | lime | Petőfi Sándor Ált. Isk. Kollégium és Nev. Tanácsadó | Hortobágy Boda Stefánia | Bujdosó Kata Cseri Boglárka Németi Emese 83 pont | 14. hely | Petőfi6 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Katona Réka | Vadász Lúcia Nagy Hanga Melegh Kamilla 80 pont | 15. hely | Csillámpóni | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Bagi Levente | Szegedi Dániel Buti Brigitta Major Dóra 79 pont | 16. hely | Bocs | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Gergely Péter | Gyuró Gábor Papp György Simon Dávid 77 pont | 17. hely | Döme bátyó | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Antal Beáta | Nagy László Papp Vivien Szilágyi Döme 76 pont | 18. hely | Középkerti Srácok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Gajdos Gábor | Kiss Levente Mádi Bálint Molnár Norbert 76 pont | 19. hely | KoCkÁk | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Fazekas Tamás | Lévai Tamás Major Roland Sebestyén Zsombor 74 pont | 20. hely | Okosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Juhász Baltazár | Magyar Tamás Nagy Ákos Simon Miklós 71 pont | 21. hely | Középkerti Észkombájnok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kiss Antal | Kovács Barnabás Nagy Tamás Szilágyi Vilmos 70 pont | 22. hely | Prudens | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Balázs Vencel | Czifra Miklós Horváth Anna Kiss Benedek 70 pont | 23. hely | Vérnyulak a köbön | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Farkas László | Friss Gergely Rózsa István Szarka János 68 pont | 24. hely | Peti angyalai | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Fodor Sarolta | Fórián Gitta Hajdú Péter Horváth Kinga 68 pont | 25. hely | Carnivora | József Attila Általános Iskola | Berettyóújfalu Kulcsár Fruzsina Eszter | Szabó Levente Szabó Vivien Vezendi Péter 67 pont | 26. hely | Girls and Boys | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Katona Zsombor | Szabados Gergő Kunkli Grétra Kati Flóra 65 pont | 27. hely | Hunyadi7 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Ináncsi Dávid | Mihucz László Nagy Martin Gyula Pintácsi Olivér 65 pont | 28. hely | BOTSÁSKÁK | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen BABIK GERGELY | FÜLÖP ZSOLT NÉMETH NÁNDOR ZSÓLYOMI ZSOMBOR 64 pont | 29. hely | Ketyegő négyes | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Hagymási Szabina | Kathi Dorottya Molnár Erika Takács Fanni 63 pont | 30. hely | Én + Én + Ő + Ő | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Georgina Gabriella | Nagy Bence Mándli Zsófia Varga Andrea 62 pont | 31. hely | Mindegymilesz | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Ossik Anikó | Szabó Rebeka Fazekas Anikó Szarvas Enikő 62 pont | 32. hely | GPS | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kircsi Levente | Takács Gréta Nagy Márk Miron Diána 61 pont | 33. hely | Matek4ever | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Tépei Általános Iskola | Tépe Antal Dániel | Nagy Beatrix Szőllősi Judit Vadász István 61 pont | 34. hely | Anonymus | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Tömöri Lilla | Pallás Szimonetta Sipos Ágnes Harangi Henrietta 61 pont | 35. hely | Négyszögek | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Bereczki Nóra | Veres Zsófia Juhász Kristóf Radócz Bernadett 60 pont | 36. hely | Bocik | Arany János Általános Iskola | Létavértes Balogh János | Kupec Kristóf Suta Máté Turucz Dávid 60 pont | 36. hely | Seherezádé | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Békési Fanni | Nagy Andor Smidróczki Anikó Szilágyi Laura 60 pont | 38. hely | LOGIKA | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Bécsi Beáta | Elek Zsófia Pál Andrea Kertész Sándor 57 pont | 39. hely | MATEK - MÁNIÁSOK | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Bernáth Péter | Grégász Dorottya Jóvér Bendegúz Bácsi Boglárka 57 pont | 40. hely | AdAnBlaZsó | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Antal Blanka | Keres Zsófia Tóth Annamária Vachter Adrienn 55 pont | 41. hely | Bumm - Bumm! | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bársony Dániel | Farkas Zsombor Konyári Máté Sugár Dávid 55 pont | 42. hely | Rocknégyzet | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bencze Kristóf | Erdős Péter Mező Sándor - 53 pont | 43. hely | Középkerti Csak Csajok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Csík Boglárka | Rákos Fanni Répáczky Krisztina Szolyka Éva Alina 53 pont | 44. hely | Smile | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Józsa Anna | Józsa Fanni Földeáki Dávid Szász Zsófia 52 pont | 45. hely | Derbi 7 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Daku Attila | Hegedűs Loretta Nagy Enikő Solymosi Olivér 52 pont | 46. hely | nagymenők | Petőfi Sándor Ált. Isk. Kollégium és Nev. Tanácsadó | Hortobágy Götz Dominik | Vas Tamás Zsupos Zsolt 49 pont | 47. hely | gönczy7 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Anton Fruzsina | Juhász Flóra Nagy Ivett Varga Zsófia 46 pont | 48. hely | Szuzi és a tekergők | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Dóka Alexandra | Fodor Judit Kunkli Benedek Pap Katalin 42 pont | 49. hely | IQ-NUQ | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Buris Eszter | Komlósi Dorottya Komlósi Mátyás Sánta Marcell 40 pont | 50. hely | Nyalókások | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Darabos Krisztofer | Mizsik Márk Mocsári Szabolcs Vass Máté 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Intelligens búra | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Almási Nóra | Baran Zsuzsanna Nagy Soma Vámosi Ábel 121 pont | 2. hely | FROG | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Csontos Dávid | Németh Bálint Radócz Róbert Tóth Péter 111 pont | 3. hely | fantasztikus négyes | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Boros Dániel | Honvári Máté Varga Balázs Vida Gergő 109 pont | 4. hely | Minden(6)ók | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Griger Ákos | Nagy Máté Petneházy Emese Székelyhidi Virág 102 pont | 5. hely | Quattro | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Fazekas Kinga | Nagy Éva Oláh Dóra Rózsa Dorottya 100 pont | 6. hely | BIG girls | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gyulai Klára | Kiss Bettina Nagy Dóra Szabó Anita 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Okos(k)odók | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Al Nuwaihi Dániel | Almási Dávid Cs. Kiss Veronika Harmaci Marcell 93 pont | 8. hely | Csillag(ászok) | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Bernáth Fatime | Gargya Nóra Rusznák Lili Stercel Otilia 92 pont | 9. hely | Sakk | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Bojár Áron | Fiedler Dániel Nagy Bertalan Sztáray Bence 91 pont | 10. hely | Fazékban sültek | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Beke Bence | Csató Ádám Ördögh János Varga Máté 89 pont | 11. hely | GAME-KAPCSOK | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Bagdi Tibor | Forgács László Molnár Kristóf Tardi Tamás 89 pont | 12. hely | Girls' generation | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Dankó Diána Fanni | Gulyás Csillag Virág Molnár Natália Szatmári Judit Réka 88 pont | 13. hely | Metekosok(k) | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Kiss Fanni | SZARVAS BENEDEK Dóka Csaba Fülöp Ádám Gyula 84 pont | 14. hely | Matekosztag | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Biroga Bence | Farkas Máté Pilarsky Márk Szilágyi Máté 82 pont | 15. hely | Favorit | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Hajagos Szabolcs | Jelenszky Ádám Zoltán Kovács Zsolt Ákos Rózsa Zsolt 80 pont | 16. hely | Kecskék | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Palya Máté | Kiss Márton Monzéger Máté Dávid József 78 pont | 17. hely | Három kis farkas és a malacka | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Csirkés András | Herka Dominik Kurucz Dávid Katona Szabina 71 pont | 18. hely | Gyilkos elmék | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Dörgő Dávid István | Kiss Barabás Péter Pető Zsolt Pintér Péter 69 pont | 19. hely | Rózsaszín kockák | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Keserű Viktória | Pósalaki Rebeka Angyal Virág - 61 pont | 20. hely | Kristályok | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Papp Zoltán | Kozma Barbara Szabó Kristóf Gellért 52 pont | 21. hely | HaLenda | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Kovács Máté | Radó Zsanett Ványi Csenge Kata Nagy Kitti 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy A Négyzeten | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Iklódi Dominika | Szabó Boglárka Szél Gábor Szilágyi Martin 112 pont | 2. hely | Matek(ó)sok | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Radócz Kristóf | Berecz Ádám Borza Marcell Jenei Tamás 105 pont | 3. hely | Tálentok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Bene Kristóf | Dajka Dorottya Kárai Regina Szabó Mariann Csilla 93 pont | 4. hely | Az utolsó | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Bódi Enikő | Körtefái Dóra Posta Dóra Török Regina 93 pont | 5. hely | Pókerarc | Református Általános Iskola | Hajdúnánás Birta Laura | Molnár Fanni Mezei Enikő Tóth Péter Pál 92 pont | 6. hely | Matekockák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kondé Márton | Opre Roland Papp Anna Ruth Szathmári Balázs 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matematikai lehetetlenségek | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balázs Dóra | Balogh Norbert Lugosi Lilla Sotkovszki Réka 89 pont | 8. hely | BIÁI | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Galaczi Ádám | Kathi Barbara Nagy Imre Török Ivett 88 pont | 9. hely | Ebesi Reál | Arany JánosMagyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.és AMI | Ebes Szoboszlai Boglárka | Misák László Kanyó Márton Karsai Norbert 87 pont | 10. hely | Stréberek | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Győri Tibor | Puskás Flávia Németh Kristóf Szilvási Marcell 86 pont | 11. hely | Kilimanjaro | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Baló Anna | Balogh Balázs Halász Tamás MalkócsZsolt 85 pont | 12. hely | Összedolgozók | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Bartik Ábel Szilveszter | Hudák Balázs Posztós Csaba Szobonya Tamás 85 pont | 13. hely | Nevenincs | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Nagy Mihály | Boros Gergő Czeglédi János Bíró Dániel 80 pont | 14. hely | Szerénykék | Arany János Általános Iskola | Létavértes Ecsedi Zita | Deák Alexandra Kovács Beáta Zsíros Ágnes 79 pont | 15. hely | Kell egy csapat | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény Katonka Attila | Molnár András Nagy Lajos Remenyik Balázs 78 pont | 15. hely | Köbgyökerek | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Bokor Adrienn | Demeter Ákos Kálny Huba Orbán Balázs 78 pont | 17. hely | négy a nulladikon | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Szemenyei Zsuzsanna | Ecsedi Zoárd Nyika Sándor Szabó Balázs 77 pont | 18. hely | Kisrefi2 | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Debrecen Kurgyis Pál | Virányi Márton Emil Csatári Anna Molnár Vivien 75 pont | 19. hely | "Kivi" | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Füleki Tamás | Simon Orsolya Borsos Árpád Tőzsér Tamás 73 pont | 20. hely | Durcik | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Kovács Máté | Loós Tamás Ritók Ádám Szabó Péter 71 pont | 21. hely | Bocskai 81 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Abari Máté | Papp Ádám Sási Péter Szabó Nándor 70 pont | 22. hely | Látnok vakondok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bakó Zoltán | Rozsos Péter Szalánszky Attilla Vaskovits Soma 70 pont | 23. hely | Okoskák | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Mezei Szabolcs | Németi László Kovács Ágnes Czeglédi Stefánia 69 pont | 24. hely | MTC | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Csatári Sándor | Elek Dorián Polgári Regina Szabó János 68 pont | 25. hely | 4FAIR | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson KANALAS DOMINIKA | DREMÁK ERZSÉBET HAVASI ZOLTÁN TAR DÁNIEL 68 pont | 26. hely | Meglepetések | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Schmitz László | Gyugos Bence Nyeste Adrienn Tóth Anett 66 pont | 27. hely | Matekosok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Bernáth Richárd | Kemecsei Dóra Kóródi Katinka Vad Viktória 65 pont | 28. hely | 2 a harmadikon | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Loment Boróka Emese | Loment Viola Hanna Balogh Bence Rácz Gréta 65 pont | 29. hely | T-Creative | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Lakatos Judit | Nagy Dávid Székely Dávid Tóth Tamás 63 pont | 30. hely | gönczy8 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Bori Dominik | Hosztafi Roland Neisz Enikő Paliga Zsanett 61 pont | 31. hely | kettő a négyzeten testőr | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csapó Krisztián | Kiss András Pártos Péter Varga Gergely 61 pont | 32. hely | Csajok | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Nyikos Alexandra | Nyikos Evelin Szalai Csilla Szathmári Bettina 59 pont | 33. hely | Fantasztikus Négyes | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Tépei Általános Iskola | Tépe Gál Nikolett | Horváth Gyula Kelemen Márta Tóth Sándor 59 pont | 34. hely | MegaAgy | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Kányási Kristóf | Marjai László Váradi Imre Varga Roland 56 pont | 35. hely | MeNőK?! | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balázs Szabina | Komáromi Tünde Szolnoki Ferenc Tóth Dóra 54 pont | 36. hely | Kocka | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Boros Csaba | Fekete Dávid Lévai Péter Török János 50 pont | 37. hely | Hunyadi7 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Borsós Kristóf | Kapczár Dávid Turzó Balázs Kristóf Zsolt 47 pont | 38. hely | "Mártonka és társai" | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kapus Dávid | Schäpper Elias Komlósi Lajos Sándor Balázs 47 pont | 39. hely | BŰVÖSNÉGYES | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Katona Dorottya | Silye Viktória Mózes Nikoletta Bécsi János 45 pont | 40. hely | Túrórudi | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Varga Patrícia | Kiss Zsanett Molnár Réka Csendes Bettina 44 pont | 41. hely | RECIPROCKEREK | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen LEGOZA FRUZSINA | HOLIK MÁRTON KECZÁN BALÁZS JÓZSA BALÁZS 44 pont | 42. hely | Alfa | Petőfi Sándor Általános Iskola Tégláskerti Tagintézménye | Debrecen Gábor János | Horváth Zoltán Kalla Zoltán Ludasi Krisztián 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Qilincs | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Kis Levente | Nagy Ákos Papp Ágnes Varga Péter Tamás 119 pont | 2. hely | Tál-esz | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Mizsák Dániel | Offra Gábor Tarsoly Máté Zatik Vilmos 112 pont | 3. hely | Warrior Team | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Ordasi Zoltán | Szilágyi Máté Varga Péter Tibor Varga Zoltán Donát 109 pont | 4. hely | Oszthatatlanok | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Deczki Zoltán | Kelemen Balázs Lukács Sándor Víg Levente István 104 pont | 5. hely | Petiék | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Balázs Péter | Bodrogi Balázs Kiss Péter Komáromi Mátyás 101 pont | 6. hely | Szöcskék | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Dömök Adrienn Manna | Fábián Zsófia Teski Tamara Varnyú Dóra 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kutatók | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Balogh Zsuzsa | Nagy Tímea Németh Réka Panta Kira 92 pont | 8. hely | Rókamanguszták | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Kiss Gergő | Pecsenye Samu Szántó Imre Vereb György 90 pont | 9. hely | Pillangó | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Vincze Cintia | Papp Ágnes Csabai Dóra Mezei Sára 89 pont | 10. hely | Matek SC | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Barta Ákos | Karácsony Balázs Kurdics Dániel Kurdics Tamás 89 pont | 11. hely | Cortez | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Kardos Anna | Sall Zsófia Tárkányi Beáta Vincze Zsófia 88 pont | 12. hely | Kornél és a retkes majmok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Cserni Márton | Kovács Dániel Kocsis Ábel Németi Kornél 88 pont | 13. hely | GyP | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Kozák Márton | Környei Dávid Ónodi-Szűcs Gergő Valner Kristóf 87 pont | 14. hely | X-Faktoriális | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Peterle Soma | Tóth László Lévai Olvér Nagy Gergő 86 pont | 15. hely | Mz/x | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Csákó Zita | Dézsi Alexandra Grigoncza Nóra Tóth Borbála 86 pont | 16. hely | Performance | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Veres Sándor | Varga Gabriella Daróczi Réka Dobos Imre 81 pont | 17. hely | A Csapat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Berki Ádám | Fazekas Lajos Györfi Kristóf Kothalawala Edward 75 pont | 18. hely | Tejbepapi | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Kiss Panna | Némethy Klaudia Till Zsanett Ulveczki Anna 72 pont | 19. hely | FranciaDrazsé | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Bodrogi Boglárka | Kenesei Doroti Szabó Eszter Tar Csenge 70 pont | 20. hely | Agyasok | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Nagy Petra | Hegedűs Eszter Kaszás Rebeka Lovas Réka 69 pont | 21. hely | Tetramix | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Papp Csenge | Bali Emese Détár Tamara Budai Nóra 66 pont | 22. hely | Kókusz golyó | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Antal Lili | Mikáczó Johanna Vas Enikő Virág Flóra 62 pont | 23. hely | NoName | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Bánfalvi Zsófia | Kósa Kata Rácz Anett Zardikán Misel 62 pont | 24. hely | Qkac's | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Bokor Péter Bendegúz | Erdős Éva Kelemen Dániel Szoboszlai Adrián 61 pont | 25. hely | Tébolyultak | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Gönczi Barbara | Holló Richárd Kordás Zsuzsanna Ványi Dalma 55 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Balmazújváros | Balmazújvárosi Általános Iskola | Berettyán Sándorné | Balmazújváros | Balmazújvárosi Általános Iskola | Blágáné Nyári Andrea | Balmazújváros | Balmazújvárosi Általános Iskola | Boda Katalin | Balmazújváros | Balmazújvárosi Általános Iskola | Fábrikné Boros Katalin | Berettyóújfalu | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Ádámné Matolcsi Erzsébet | Berettyóújfalu | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bagosi Sándorné | Debrecen | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Szarvas Márta | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Dr. Ilku Miklósné | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Dr. Kovácsné Pető Andrea | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Mezőné Sivadó Andrea | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Bartha Jánosné | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Bélteki Gáborné | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Erdődiné Sándor Katalin | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Galambosné Boros Judit | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Kálmándi Zoltánné | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Nagyné Fekete Jolán | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Szepesi Istvánné | Debrecen | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Dávid Lajos | Debrecen | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Pósa Csenge | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Kovács Péter | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Lakatos Tibor | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Tóth Mariann | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Balogh Zoltánné | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Dr Pásztorné Simon Erzsébet | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Fazekas Sándor | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Kovácsné Szabó Judit | Debrecen | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Dr Dombrádiné Sándor Erzsébet | Debrecen | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Vályogos Bernadett | Debrecen | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Magyarné Hengsperger Éva | Debrecen-Józsa | Gönczy Pál Általános Iskola | Ignáth Ildikó | Debrecen-Józsa | Gönczy Pál Általános Iskola | Szabó Éva | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Fogarasiné Tamási Piroska | Hajdúböszörmény | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Baloghné Pénzes Anikó | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Katonka Pál | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Kissné Horváth Ágnes | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Weinémer Sándor | Hajdúböszörmény | Középkerti Általános Iskola | Weinémer Mária | Hajdúdorog | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kissné Dobi Erzsébet | Hajdúdorog | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Nagy Gáborné | Hajdúnánás | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Mihókné Varga Ilona | Hajdúnánás | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Szabó Attila | Hajdúnánás | Református Általános Iskola | Bíró Istvánné | Hajdúszoboszló | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Fülöpné Szabó Pálma | Hajdúszoboszló | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Majoros Krisztina | Hajdúszoboszló | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Deli Lajos | Hajdúszoboszló | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Molnárné Csukás Irén | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Dr. Szura Józsefné | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Totyikné Borbély Gabriella | Püspökladány | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Schwarcz Tiborné | Püspökladány | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Tóth Bálintné | Püspökladány | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Palya Tamás | |