Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gyors matekosok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Pápai Áron | Kucsma Lehel Fábián Bálint Koczka Szófia 71 pont | 2. hely | Ütős Négyes | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Fülepi Dávid | Pádár Nikolett Némedi Dávid Fábián Lili 70 pont | 3. hely | Főnix | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Gyuris Bálint | Izsvák Ádám Darók Erik Bányász Nikolász 58 pont | 3. hely | Furfangosok | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hegyi Tamás | Kacsó Botond Kerekes Máté Seres Bence 58 pont | 5. hely | Próbálkozunk! | Palotási Általános Iskola | Palotás Füleki Marcell | Gyöngyösi András József Reichardt Laura - 58 pont | 6. hely | Fekete Sárkányok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bocsi Dominik | Juhász Dávid Szőllősi Bence Szabó Kristóf 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négyes lottó | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Balázs Máté | Perge Attila Király Lili Dobos Kornél 54 pont | 7. hely | Négyeskalács | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bóta Dávid Botond | Vámos Csenge Apró Anna Apró Péter 54 pont | 9. hely | Matek Sólymok | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Godó János | Kakuk Donát Krinszki Mátyás Szabó András 52 pont | 9. hely | Számkukacok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kürti Márton | Saját Sára Albert Flóra Marsa Benjámin 52 pont | 11. hely | OKOS OROSZLÁNOK | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Domán Boglárka | Szabó Réka Szőts Kristóf Sebestyén Virág 50 pont | 11. hely | Tigrisek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Simon Ákos | Mészáros Ádám Simon Bertold Bujdos Áron 50 pont | 13. hely | Számok királyai | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Gyönki Katalin | Halász Dominik Liptai Kinga Szabó Patrik 45 pont | 14. hely | Matek Manók | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Lőrik Kitti | Telek Ádám Verbovszky Milán Baranyi Dávid 45 pont | 14. hely | Számolók | Petőfi Sándor Általános Iskola | Petőfibánya Ruzsom Lili Anna | Győri Rozi Kerek Luca Tóth Nikoletta 45 pont | 16. hely | Számoló Sasok | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Erdélyi Gergely | Lakatos Martin Simon Márton Szilágyi Zsolt 44 pont | 16. hely | TNT | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Zagyvaszántó Halmai Nikoletta | Holló Gergő Horváth Kristóf Tóth Lilla 44 pont | 18. hely | Bűvös Négyes | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Dobos Zétény | Girtl Eliza Erdei Anna Bakos Máté 43 pont | 19. hely | SZÁMSÁMÁNOK | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Galambos Blanka | Kovács Gellért Prokaj Máté Vajda Zakariás 41 pont | 20. hely | Amarílisz | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Antal Eszter | Veres Liliána Bernáth Szabolcs Dudás Petra 40 pont | 20. hely | Szorzógyíkok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Dobi Dorina Lili | Hornyak Gréta Dániel Gergő Bak Natália 40 pont | 22. hely | Picurok | Palotási Általános Iskola | Palotás Jakus Krisztina | Péter Tirza Pintér Réka Szegedi Hanna Amanda 39 pont | 23. hely | Csepi | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Fodor Balázs | Kis Norman Péter Varga Nikoletta Őzse Fruzsina 32 pont | 23. hely | Gézengúzok | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Bukta Ádám | Maszárovics Zoltán Surányi Zsaklin Vass Roland 32 pont | 25. hely | Lá-matek | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Anga Tibor Máté | Gyöngy Virág Zsuzsanna Kiss Abigél Kovács Bernadett 23 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bölcs Bagoly | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Barta Levente | Lászlók Áron Sábián Gergő Lászlók Levente 103 pont | 2. hely | Szorzótábla | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Pisák Dániel | Hegedűs Kevin Szépvölgyi András Végh Márk 86 pont | 3. hely | Donald kacsa | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Major Bence | Jacsó Barnabás Kovács Eszter Balázs Diána 79 pont | 4. hely | Mérai okoskák | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Juhász Barnabás | Polyák Bálint Vereb Balázs Szarvas Dániel 77 pont | 5. hely | Csillagok | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Dávid Noémi | Garancz András Tóth Kristóf Wernigg András 76 pont | 6. hely | Matekzsenik | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Csák Ádám | Novák Péter Potsay Zille Kovács Anna 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csilibogyó | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Kupás Lőrinc | Kecskés Máté Horváth Zsombor Majoros Márton 72 pont | 8. hely | 4 X ÉSZ | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Janik Balázs | Kocsik Nóra Fónagy Fanni Szauer András 71 pont | 9. hely | Ötös matekosok | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Fülöp Petra | Kecső Zsófia Lukács Sarolta Szűcs Adrienn 71 pont | 10. hely | Ötös Ödön | Nekcsei Demeter Általános Iskola | Gyöngyöspata Dudola Domonkos Áron | Maka Anna Lilla Maka Dóra Veres Vivien 69 pont | 11. hely | Szappanbuborék | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Tóth Kata | Gong Daisy Annie Jáger Vivien Napsugár Gyuris Villő 69 pont | 12. hely | Tudorok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Tőzsér Zsolt | Bíró Máté Faragó Péter Nagyfalusi Dávid 68 pont | 13. hely | Matek hekusok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Kovács Zsófia | Hackermüller Helga Fejes Botond Kovács Borbála 64 pont | 14. hely | Matematikusok | Palotási Általános Iskola | Palotás Hegyi Flórián | Jambrich Illés Péter Sári Mónika - 64 pont | 15. hely | Csibészek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bíró Máté Bence | Bódi Barnabás Kóró Lilla Helfricht Maray 63 pont | 16. hely | Észkombájn | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Bajzát Marcell | Borsó Ábel Farkas Virág Rozsnaki Fanni 63 pont | 17. hely | Matek ászok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Kormos Klaudia | Rózsa Bíborka Tripa Alexandra Hornyak Roberta 61 pont | 18. hely | 100x100 | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Fülöp Zita | Bagyura Máté Barta Bence Hegyi Balázs 59 pont | 19. hely | Varázslók | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Szabó Levente | Krizsán Viktória Boldog Dorka Varga Dóra 57 pont | 20. hely | Negyedelők | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Zagyvaszántó Berki Sarolta | Garamvölgyi Márton Papp Veronika Szűcs Cintia 54 pont | 21. hely | Számkerék | Petőfi Sándor Általános Iskola | Petőfibánya Győri Máté | Kiss Máté Beleznai Levente Varga Zsófia 53 pont | 22. hely | Kemény csapat | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Jung Adrienn | Erdélyi Virág Eszenyi Bence Veréb Márk 51 pont | 23. hely | Tudorkák | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Daragó Fanni | Kormos Máté Ladányi Liza Viroszt Eszter 46 pont | 24. hely | Kismenők2 | Palotási Általános Iskola | Palotás György Szabolcs | Jambrich Mózes Joó Bodza - 44 pont | 25. hely | Számkirályok | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Bakos Máté | Sóskuti Krisztina Kovács Dániel Molnár László 42 pont | 26. hely | Szúrós kaktusz | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Mező Margaréta | Kelemen Balázs Németh Gergő Révész András 40 pont | 27. hely | Ész-racers | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Gáspár Viktória | Nagy Patrik Szixtusz Péter Dominik Tóth- Lovász Gergely 37 pont | 28. hely | Doroerma | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Czerman Dominika | Czerman Roland Oláh Erik Ottó Pálinkás Martin 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A tudás ördögei | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bóta Kata | Besenyei Dániel Pálfy Kíra Susán Hanna 102 pont | 2. hely | Matek Zone | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Füleki Bálint | Ivony Péter Szabó Csongor Veres Tamás 102 pont | 3. hely | Gaussok | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Kis István | Kis Izabella Kis Szebasztián Urbán Lilla 99 pont | 4. hely | Esélyesenesélytelenek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Domboróczki Dániel | Hoffmann Balázs Kiss Bálint Sulyok Máté 98 pont | 5. hely | Izom-agy | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kuborczik István | Mélypataki Levente Kelemen Balázs Tóth Krisztián 96 pont | 6. hely | 1Steinek | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Orosz Dávid | Osváth Patrik Román Ádám Orosz Ábel 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek pelék | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Kókai Zétény | Linkecs Vivien Linkecs Zsaklin Mákos Emma 80 pont | 8. hely | Okoskák | Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Ádám Donát | Eck Kristóf Lóska Dóra Patakos Barnabás 80 pont | 9. hely | Kisokosok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Kenyeres Babett | Maróti Bálint Pelle István Bence Pozsonyi Zita 78 pont | 10. hely | Matek 4-es | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Hócza Hanna | Szikszai Bernadett Steinmacher Adél Tómács Renáta 74 pont | 10. hely | Ravasz rókák | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Kovács Botond | Molnár Balázs Gusztáv Réthy Bertalan Varnyu Mihály Ambrus 74 pont | 12. hely | Arany Számológépek | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Gasparin Zsombor | Juhász Benedek Molnár Maja Zsivera Lilla 73 pont | 13. hely | Párducok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Buda Erik Gábor | Lőrik Gergő Olaszka Dóra Zsélyi Konrád 69 pont | 14. hely | Nyerő hármas | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Komjáti Evelin | Szabó Gergely Zombori Norbert - 68 pont | 15. hely | Red Bull2 | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Weiner Márton | Tietze Attila Eged Bence Tasi Erik 67 pont | 16. hely | Lenkey5 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Gyetvai Marcell | Szalai János Berta Gergely Zahorecz Márk 65 pont | 16. hely | Puma | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Abdurabu Abdulrahman Ahmen | Földi Máté Bozó Luca Saxinger Szofi 65 pont | 18. hely | Matekvírus | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Holló Dominik | Sütő-Gazsi József Sike Dániel Bálint Dániel 64 pont | 18. hely | Vízi tigrisek | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Zagyvaszántó Ágó Regina | Baranyi Ádám Kurcsik Viviána Samu Réka 64 pont | 20. hely | Fc okostojás | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Bálint Tamás | Gál Kíra Gál Rebeka Nikolett Madár Attila Patrik 62 pont | 21. hely | Kisokosak | Petőfi Sándor Általános Iskola | Petőfibánya Burai Dorka | Rigó Tamara Jónás Miklós Balázs Sarffenberger Máté 60 pont | 21. hely | Tudorka | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Pogonyi Patrik | Somorjai Kristóf Majoros Norbert Takács Dávid 60 pont | 23. hely | Matek tündérek | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Bóta Fanni | Bakondi Karina Nagy Adrienn Veréb Nikolett 59 pont | 23. hely | Szedett-vedett négyes | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Csörgő Kata | Csörgő Tekla Nádudvari Anna Pozsgay Petra Réka 59 pont | 25. hely | Csak csajok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Harmos Szilvia | Mák Bernadett Meszesi Csenge Solymosi Orsolya 57 pont | 25. hely | Számész | Nekcsei Demeter Általános Iskola | Gyöngyöspata Koós Kitti | Molnár Dávid Molnár Károly Sőregi Nikoletta 57 pont | 25. hely | Számoló Sünik | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Szabó Natália | Augusztin Réka Sidi Lizett Tóth Blanka 57 pont | 28. hely | Zsenik | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Tóth Kornél | Molnár András Jakab Kitti Antal Petra 56 pont | 29. hely | Eszes Csajok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Fodor Vivien | Pallagi Dóra Szederkényi Gréta Papp Fanni 53 pont | 29. hely | Matek manók | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Kiss Apollónia | Bodó Bettina Koholák Dávid Gyenese László 53 pont | 31. hely | Észlények | Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Gáspár Tamás | Csonka Levente Kispál Zsombor Hegyi Zoltán 52 pont | 32. hely | 3 fő + 1 nő | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Csontos Máté | Kovács Máté Polyák Kira Szabó Roland 50 pont | 32. hely | Egymilliárd | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Bihari Levente | Czibere Bálint Csík Tamás Erdei Csanád Ádám 50 pont | 34. hely | Kék pingvinek | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Bajzát Kristóf | Barta Olivér Fáczán Levente Farkas Martin 48 pont | 35. hely | Einstein gyermekei | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Eged Armand | Erőss Enikő Fábián Ákos Fehér Norbert 46 pont | 36. hely | Zagyvakobra | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Hegymegi Barbara | Holló Gerda Melegh Milán Szabó Márton 42 pont | 37. hely | Girls and the Boy | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Gadó Zsófia | Sipos Olívia Anna Tompai Csongor Tóth Csenge Dominika 40 pont | 38. hely | Hiúz | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Csurja Barbara | Eördögh Árpád Horváth Natália Tóth Beneditta 39 pont | 39. hely | Wallaby | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Balajti Beatrix | Holes Viktória Lapicz Anna Tamásfalvi Hanna 32 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sasok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Gyetvai Izsák | Kassai Laura Sütő Martin Baranyi Levente 133 pont | 2. hely | Számevők | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Abrudán Márk | Domán Dóra Hajnal Dániel Sipos Edit 120 pont | 3. hely | Verseny Szellemek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Juhász Laura | Szabó Gergely Vargyasi Balázs Kurucz Tamás 114 pont | 4. hely | Matléták | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Rostás Gábor | Csanádi Lilla Sipos Kornél Soós Eszter 114 pont | 5. hely | Matászok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Gyenge Tekla | Balázs Tamara Mercsényi Zsófia Tuza Kinga 109 pont | 6. hely | Winner | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Dósa Anna | Karsai Balázs Pálinkás András Pálinkás Tamás 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tigrisek | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Eger Bárány Tamás | Halász Gergely Gecse Ádám Zoltai Dániel 99 pont | 8. hely | Tudokén | Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Lauber Anna | Kepes Olivér Molnár Levente Kovács Gergő 98 pont | 9. hely | Grémászali | Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Eperjesi Gréta | Fehér József Mátyás Gubala Szabina Orbán Flóra Lili 98 pont | 9. hely | Kettő a négyzeten | Palotási Általános Iskola | Palotás Cserényi Angelika | Kocza Zoltán Nagy Boglárka Zachar Gréta 98 pont | 11. hely | Csipet csapat | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Balázs Eszter Sára | Matalik Rebeka Pántya Réka Zenkl Viktória 97 pont | 12. hely | Oktaéder | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Abordán Péter | Sáfrány Soma Klenóczki Dániel Péter Szabó Márton 96 pont | 13. hely | Misztikus Matematikusok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Fodor Péter | Kiss Dominik Kiss Patrik Kupás Vendel Péter 94 pont | 14. hely | Szántói matekosok | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Zagyvaszántó Harmos László | Jáger Alex Kucsik Martin Nagy Martin 89 pont | 15. hely | Négy testőr | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Bárdos Krisztián | Kovács Péter Bali Dániel Ringer Péter 88 pont | 16. hely | Lenkey61 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Galambos Dominik | Verebélyi Kornél Takács Ádám Tajti Anna 87 pont | 17. hely | Törtetők | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Budai Dávid | Havellant Gergő Jakab Zsolt Koczka Bence 86 pont | 18. hely | Bolyai Gyöngyei | Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Kis Dominika Adrienn | Papp Gyöngyvér Szepesi Szabolcs - 81 pont | 19. hely | Berze girls | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Benei Fanni Bianka | Csötönyi Dóra Csilla Molnár Kitti Nagy Dóra 81 pont | 20. hely | Észkerék | Petőfi Sándor Általános Iskola | Petőfibánya Burai Patrik | Polhovszkij Levente Lengyel Gergő Ravasz Bálint 79 pont | 21. hely | Visontai 4-es | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Visonta Balpataki Gergő | Hammer Flóra Móricz Erzsébet Visztra Kitti 73 pont | 22. hely | IQ harcosok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Sidló Áron | Szendrei Dávid Timon Levente Kolos Váradi Ákos 71 pont | 23. hely | Kakaóscsigák | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Pásztori Péter | Kriston Csongor Kovács Ádám Bartók Levente 69 pont | 24. hely | Sósperec | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Juhász Barbara | Nótás Gábor Pekk Nikolett Szabó Kitti 66 pont | 25. hely | Lenkey62 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Vitai Alexandra | Tiszlevicz Veronika Varga Ildikó Pataki Szabolcs 62 pont | 26. hely | Túró Rudik | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Nagy Rebeka | Lőrincz Dóra Kohajda Alexandra Berkes Gabriella 56 pont | 27. hely | Okoskák | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Menyhárt Péter | Antal Ádám Boros Dominik Molnár Gellért 55 pont | 28. hely | Gesztenye | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Erdélyi Noémi | Kolman Dóra Iván Konstantina Prokaj Katatlin 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Troll Fizika | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Bodnár Vanda | Fügedi Lúcia Keskeny Petra Sipos Cintia 103 pont | 2. hely | Vegyes felvágott | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Mélypataki Veronika | Stokker Dalma Szórád Bese Oláh András 92 pont | 3. hely | Számkukacok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Augusztin András | Benedek Dávid Kelemen Balázs Veres Mirella 89 pont | 4. hely | Egységkockák | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Budai Olivér | Lénárt Marcell Makovnyik Balázs Tuza Benedek 67 pont | 5. hely | Abszolútérték | Palotási Általános Iskola | Palotás Jambrich Sámuel | Rezsuta Péter Uhrin Márton - 66 pont | 6. hely | Észbontók | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Bak Roland | Basa Evelin Tősi Virág Wernigg Márton 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lenkey71 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Gál Ádám | Fodor Bálint Hermann Péter Várnai Dávid 62 pont | 8. hely | Lenkey72 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Nagy Luca | Somogyi Richard Tomik Katalin Koncsos Klára 61 pont | 9. hely | Okos-Tónik | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Képes Enikő | Mertus Írisz Nemes Bernadett Szabó Dorottya 60 pont | 10. hely | Kétszerkettő | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Birincsik Zsófia Kinga | Kovács Beáta Poczok Gabriella Smuczer Orsolya 59 pont | 11. hely | Assasius | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Gál István | Gyulai Levente Takács Gergely Hermándy-Berencz László 59 pont | 12. hely | Négyzetgyökerek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Fejes Hunor | Megyeri Milán Tibor Nagy Fruzsina Papp Bianka 59 pont | 13. hely | Pitagorász | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Balogh Artúr | Egyed László Füleki Bálint Szőke Kristóf 50 pont | 14. hely | TUTI csapat | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Kovács Richárd | Lénárt Liliána Öllei Vivien Szicsák Balázs 49 pont | 15. hely | Agybajosak | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Doros Péter | Havellant András Nagy Roland Szűcs Erik 47 pont | 16. hely | Professzorok | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Zagyvaszántó Czakó Áhim | Juhász Sára Kerek Borbála Szita István 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Leszámolunk | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Ács Eszter | Kucsik Donát Tóth Bernadett Törcsvári Csenge 92 pont | 2. hely | Dobó1 | Dobó István Gimnázium | Eger Csörgő Norbert | Csathó Anna Kucsma Luca Kolossváry Márk 91 pont | 3. hely | Denemma | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Gordos Attila | Kovács Kristóf Laurinyecz Levente Nagy Edina 83 pont | 4. hely | Négyes | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Juhász Adél | Juhász Kinga Leép Martina Szabó Kinga 82 pont | 5. hely | Dobó2 | Dobó István Gimnázium | Eger Csonka Laura | Heverdle Emese Huszár Péter Kassai Kinga 76 pont | 6. hely | Prímszámok | Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola | Salgótarján Berki Szintia | Hamid Ahmed Saját János Tekeres Patrik 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Neumatek | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Berentei Dóra | Csutorás Júlia Földesi Dominik Rózsa Borbála 64 pont | 8. hely | Számlányok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Bencze Fruzsina | Gortva Karina Szabó Réka Varnyu Eszter 58 pont | 9. hely | Turbó Tarka Tehenek | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Németh Hanna | Pintér Zsófia Rajki Eszter Várallyay Eszter 57 pont | 10. hely | Egribirds | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Csernik Balázs | Dongó Fanni Németh Fanni Pintér Noémi 52 pont | 11. hely | Matekosok | Sancta Maria Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Zeneiskola - AMI | Eger Kiszály Emese | Kozák Karolina Oláh Zsófia Németh Mercédesz 52 pont | 12. hely | Három muskétás | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Iványi Márton | Kovács Zoltán Losonczi Ádám Tompai Áron 50 pont | 13. hely | Csacska csajok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Füleki Márton | Kerekes Bálint Kovács Bence Reinelt Simon 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekzsenik | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Alabér Ádám | Faragó Eszter Horváth Ármin Király Judit 100 pont | 2. hely | Sütő-Vass | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Sütő Dávid | Vass Dávid Szilágyi Áron Tóth B. Bence 96 pont | 3. hely | Kockafejek | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Cziczelszki Richárd | Harangozó Martin Szűcs Áron Körmöczi Dávid 93 pont | 4. hely | Lenkey81 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Árvai Vanessza | Tanner Dorina Csorba Benjamin Molnár Viktória 89 pont | 5. hely | Mérai matekosok | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Juhász Kata | Major Petra Nagy Péter Varga Márton 83 pont | 6. hely | BERÁTÉ | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Fenes Berill | Fülöp Erik Horváth Ádám Fábián Máté 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 2+2 | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Kis Eszter | Kupihár Miksa Mag Patrik Pelyhe Marcell 81 pont | 8. hely | Agybanjátszók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kinka Lívia | Horváth Dániel Keszthelyi Máté Orosz Máté 80 pont | 9. hely | Nokedli | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Molnár Péter | Varga Lénárd Sallai Dávid Bordás Ádám 73 pont | 10. hely | Tökfejek | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Baráth Lukács | Csiszár Boldizsár Novák Zalán Török Konrád 71 pont | 11. hely | zölddarazsak | Szent Imre Általános Iskola, Könyvtár és AMI | Nagyréde Paulik Tamás | Sánta Csongor Sánta Virág Veres József 68 pont | 12. hely | Kék lámák | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Kovács Kristóf | Fodor József Kozics Balázs Vincze Máté 67 pont | 13. hely | ANalfabéta | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Borosi Dorina | Borosi Kristóf Boros Gergely Schnémann Marcell 65 pont | 14. hely | HEYHÓ | Balassi Bálint Általános Iskola | Eger Telek Gergő | Kovács Patrik Bali Ádám Esenczki Orsolya 64 pont | 15. hely | Bohóchalak | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Barta Viktória | Birinyi Judit Papp Vivien Tomasovszky Tirca 61 pont | 16. hely | Ész2011 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Hatvan Papp Kornél | Tedás Dániel Tedás Donát Szélyes Barnabás 59 pont | 17. hely | Kockák | Palotási Általános Iskola | Palotás Gyöngyösi Tamás Gábor | Molnár Márk Szűcs László - 59 pont | 18. hely | Szőkék | Palotási Általános Iskola | Palotás Molnár Teodóra | Szigeti Lucia Zachar Virág - 57 pont | 19. hely | Macskahús | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Gyöngyös Berndt Zsuzsa | Sebők Axel Spisák Bence Pári Zsófia 53 pont | 20. hely | Csányi Szuper4-es | Általános Iskola | Csány Langó Rebeka | Tövis Petra Szabó Péter Csuka Szabolcs 50 pont | 20. hely | Matekosokk | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Eger Póta Noel | Schiwert Rajmond Tóth Balázs Veigler Tamás 50 pont | 22. hely | Okos nyolcas | Gárdonyi Géza Általános Iskola és Óvoda Balatoni Általános Iskola | Balaton Koós Mercédesz | Kormos Zita Nagy Zsófia Pelle Sára 46 pont | 23. hely | Lenkey82 | Lenkey János Általános Iskola | Eger Budai Bence | Hágen Dénes Kakuk Balázs Szőke Bence 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tutti-frutti | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Guba Anita | Hammer Zsófia Horváth Anikó Melinda Szaller Nikolett 96 pont | 2. hely | Számológép8.0 | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Gyönki Bendegúz | Irimiás Bence Kopasz Éva Rapcsák Dalma 80 pont | 3. hely | Matekosok | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös László Zoltán | Nagy Máté Sinkalovics Marcell Spengler Patrik 79 pont | 4. hely | Szotyik | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Gyöngyös Ádám Bálint Árpád | Bálint Attila Bányai Vidor Bátori Nikoletta Gréta 76 pont | 5. hely | Gamekapcsok | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Dér Dominik | Holló Dániel Kiss Tímea Pap Imre 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
6. hely | Szóják | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Bajzát Kristóf | Csutorás Péter Kormos Henriett Nyitrai Balázs 64 pont | 6. hely | Törtetők | Sancta Maria Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Zeneiskola - AMI | Eger Pádár Réka | Rabóczki Fanni Horváth Anita Vascsák Fruzsina 64 pont | 8. hely | Babszem | Eötvös József Középiskola | Heves Balla Barbara Viktória | Együd Luca Megyeri Petra Szebenyi Petra 48 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Dr. Nagyné Zsebe Alice | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Lipárdiné Kedves Ágnes | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Ludányiné Bálint Judit | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Ludvigné Fótos Erzsébet | Eger | Balassi Bálint Általános Iskola | Soltészné Birinyi Anna | Eger | Dobó István Gimnázium | dr. Pappné Balázs Judit | Eger | Dobó István Gimnázium | Hegyiné Póta Borbála | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Göncfalviné Cseh Éva | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Jakab Andrea | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Szilvásiné Váradi Erzsébet | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Tóthné Szük Erzsébet | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Antal Istvánné | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Antalné Kótner Tünde | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Bartus Norbert | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Kriston Zoltán | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Perge Krisztina | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Szűcs István | Eger | Lenkey János Általános Iskola | Heverdle István | Eger | Neumann János Középiskola és Kollégium | Fülepné Bartkó Zsuzsanna | Eger | Neumann János Középiskola és Kollégium | Horváth Zita | Eger | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Oldalné Bakó Éva | Eger | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Szabó Judit | Eger | Tinódi Sebestyén Tagiskola | Thurzóné Mustos Ildikó | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Csordás Ágnes | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Mesterházy Dóra | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Szöllősi Gábor | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium | Varga Tamásné Pitlik Emese | Gyöngyös | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Keresztesné Horváth Andrea | Gyöngyös | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Kúti Krisztina | Gyöngyös | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola | Zólyomi Gáborné | Palotás | Palotási Általános Iskola | Gyöngyösi Gáborné | Palotás | Palotási Általános Iskola | Kisné Szita Magdolna | Salgótarján | Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola | Tóth Géza | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Diószegi Istvánné | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Farsangné Puskás Andrea | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Fenyvesi Ágnes | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Máté Mariann | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Nagy Istvánné | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Nagyné Barta Angéla | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Takács Szilvia | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Tóth Judit | Tarnaméra | Tarnamérai Általános Iskola | Besenyei Ferencné | Tarnaméra | Tarnamérai Általános Iskola | Szarvas Zsoltné | |