Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek rockerek | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Keltai Gabriella | Varga Zoltán Rosta Dániel Levente Szlobodnik Zsanett 92 pont | 2. hely | Logikai Sztárok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bolyán Ádám | Nagy Márton Takács Máté Vajda Péter 66 pont | 3. hely | A négy Tudorka | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bereczki Péter | Dobó Renáta Mártonfi Máté Veisz Andor 63 pont | 4. hely | Észbajnokok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Hubik Barnabás | Máté Dorina Nagy Balázs Szabó Lili 62 pont | 4. hely | Kisrigók | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Izmirily Mayan | Takács András Tamás Csányi Eszter Anna Klitz Kira 62 pont | 6. hely | Csipet Csapat | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Lutor Krisztián | Mészáros Eszter Maszlavér Ákos Tarnai Dorina 55 pont | 6. hely | Matek 4-esek | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Fóthi Norbert | Köpe Krisztián Lóczi Boglárka Nagy Lilla 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Négyszer egy | Vaszary János Általános Iskola | Tata Binks Brúnó | Kenderesi Balázs Pataki Kata Pető Zsófia 52 pont | 9. hely | szorgos gyerekek | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Halmos Dominik | Klátyik Gergő Solymári Kristóf Tar Péter 51 pont | 9. hely | Tudós Baglyok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Győző Máté | Izsáki Dóra Bors Mátyás Homor Júlia Irén 51 pont | 11. hely | A nagy agy | Vaszary János Általános Iskola | Tata Boda László | Orcsik Bíborka Szí-Benedek Balázs Szí-Benedek Boglárka 49 pont | 11. hely | Fekete Sólymok | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Bakonyi Levente | Barcsik Dénes Pintér Máté Tupi Gergő 49 pont | 13. hely | Villám szorzás | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Karsai Bernadett | Seregélyes Anna Váczi Judit Hulényi Gergő 48 pont | 14. hely | Dia banda | Kőkúti Általános Iskola | Tata Laczi Diána | Szűcs Virág Juhász Viktória Farkas Fruzsina 46 pont | 15. hely | Matekászok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Egri Rebeka | Máth Panna Sárkány Bence Kerekes Kevin 44 pont | 16. hely | A 4 tényező | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Bana Kornél | Halmi Csongor Hojer Alex Hlogyik Szabolcs 42 pont | 17. hely | Apró matekosok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Darmstädter Ádám | Dornyi Tamás Hegedűs Kristóf Kórós Bence 39 pont | 18. hely | Számlányok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Árva Bereniké | Németh Ivett Hörömpöli Ádám Varga Panna 39 pont | 19. hely | Bolyai gólyák | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Tóth Liliana | Radványi Péter Esztergályos Balázs Szabó Bence 36 pont | 19. hely | Delfinek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bella Gergő | Kovács Titanilla Mészáros Mátyás Szabó Lilla 36 pont | 19. hely | Nyerő négyes | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Matajsz Bence | Ujvári Nóra Markó Dóra Kórós Cintia 36 pont | 19. hely | Várvédők | Tarjáni ÁMK Általános Iskolája | Tarján Marx Dominik | Viszt Gergő Korali Sándor Czivisz Bettina 36 pont | 23. hely | Szárnyaló Agyak | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hop Saffira | Szöllősi Ádám Willi Dorka Willi Olivér 34 pont | 24. hely | Agytörők | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Burai Hanna Szilvia | Jónás Szabolcs Hódos Benjamin Galló Róbert Richárd 33 pont | 24. hely | matekos mókusok | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Szabó Sóki Hanna | Robotka Elvíra Marchalkó Kíra Adorján Lili 33 pont | 24. hely | Rebeka-repeta | Kőkúti Általános Iskola | Tata Majorits Jázmin | Oravecz Dóra Németh Lili Odett Tóth Rebeka 33 pont | 27. hely | 2.csapat | József Attila Általános Iskola | Esztergom Köblös Tamás | Erős Vivien Mikus Márk Gál Viktor 32 pont | 27. hely | Okoskák | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Benke Zsombor | Pomázi Tamás Tillmann Dóra Zhorella Zsuzsanna 32 pont | 29. hely | 1.csapat | József Attila Általános Iskola | Esztergom Barta Ábel | Vödrös Olivér Tóth Laura Bende Sanyi 30 pont | 29. hely | Észkerekek | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Mati Boglárka | Murányi Dóra Tóth Bálint Veizer Ákos 30 pont | 31. hely | Farkaskutyák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bősze Fanni | Horváth Bence Komlósi Viktor Kugler Ábel 29 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyertesek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Berényi Szabolcs | Bundschuh Noé Csányi Milán Kovács Péter 96 pont | 2. hely | Matek manók | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Tatai-Szűcs János | Gánics József Koppány Torda Lili Kocsis Sára 88 pont | 3. hely | Zseni négyes | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Torda Kata | Mózes Lotti Sajó Dóra Forgács Estella 86 pont | 4. hely | SzámÁszok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Jobb Dániel | Kovács Márton Nánási Márton Szabó János 83 pont | 5. hely | 4.b fiai | József Attila Általános Iskola | Esztergom Mébold Soma | Szentkirályi Márton Becskereki Bertalan Magyarovics Márk 80 pont | 6. hely | Tudorkák | Váci Mihály Általános Iskola | Tatabánya Ungvári Emese | Várnagy Miksa Juhász Martin Barta Bence 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | ETO mancsok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Belecz Blanka | Bányóczki Virág Baranyai Hanna Flaskár Anna 77 pont | 8. hely | Okostónik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Ambrózy Dorián | Böröczki Dávid Asztalos István Kádas Dorka 74 pont | 9. hely | Bezsovila | Vaszary János Általános Iskola | Tata Blága Bence | Sári László Szabó Zsombor Sztrilich Vince 73 pont | 10. hely | A matematika kalózai | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Murányi Eszter | Töldezsán Fanni Valkó Virág Wild Zsófia Mária 70 pont | 11. hely | Agyrémek | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Hegedűs Zoltán | Burai Zsanna Kara Kamilla Korponai Eszter 70 pont | 12. hely | AN-GE-GE-DÁ | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Butyka Dávid | Osbáth Gergő Pintér Gergő Varga Anita 69 pont | 13. hely | 2122 | Kőkúti Általános Iskola | Tata Illés Levente | Sibalin Anna Antal Krisztián Barta Viktória 69 pont | 14. hely | Dadi Ászok | Pápai Református Koll., Gimn. és Műv. Szki. Dadi Tagintézményei | Dad Aknai Martin Márk | Bagi Attila János Gerlei Csaba Rokosz Zsigmond János 68 pont | 15. hely | Számmolyok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Chukwu James Chinedu | Kovács Máté Mazán Bernadett Tátrai Szonja 68 pont | 16. hely | MATRIX | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Bihacker Mátyás | Hartmann Gergő Madarász Zsófia Ogonovszky Dániel 67 pont | 16. hely | Qqriq | Vaszary János Általános Iskola | Tata Eck Richárd | Mayer Fanni Nagy Dorina Tóth Ádám 67 pont | 18. hely | Kismanók | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Egyed Márton | Kanizsa Orsolya Pénzes Áron Trestyánszki Eszter 66 pont | 19. hely | Gézengúzok | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI Telephelye Herman Ottó Általános Iskola | Tatabánya Antal Mihály | Fekete József Gerics Roland Karakas Kevin 66 pont | 20. hely | Matek-pitonok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Retzer Márk László | Spiák István Dávid Szilvási Artúr Vaskó Géza Soma 63 pont | 20. hely | Számelmék | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Fehér Bence | Harmati Lili Szentes Gergő Duzsik Milán 63 pont | 22. hely | Matek Matyik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Lévai Gábor | Németh Piusz Schehl Norbert Szommer Lívia 63 pont | 23. hely | 1 gúnár 1 lúd | Kőkúti Általános Iskola | Tata Gaál András | Nagy Kamilla Topos Mercédesz Fónyad Réka 63 pont | 24. hely | Kis okosok | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Gazda Zsolt | Kajtár Bence Szappan Zsolt Torma Bence 62 pont | 25. hely | Kutyák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán András | Csics Luca Cseh Dániel Balogh Petra 60 pont | 26. hely | Arany Sasok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Marosi Milán | Galambos István Pap Gergő Kovács Róbert 59 pont | 27. hely | Baglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bokros Bálint | Gerencsér Tímea Halápi Levente Stadlmair Esther 59 pont | 28. hely | Pontosak | Vaszary János Általános Iskola | Tata Sándli Lóránt | Schwaller Liliána Süvegh Barnabás Vágási Dániel 59 pont | 29. hely | Focisták | Kőkúti Általános Iskola | Tata Brasnyó Vencel | Takács Bálint Gálfi Szilárd Gulya Ábel 58 pont | 30. hely | Számóriások | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Beke László | Hartmann Vivien Horváth Patrik Tóth Gabriella 57 pont | 31. hely | Teknőc | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Kálvári Attila | Mezei Benjamin Pölöskei Kristóf Rózsa Barnabás 55 pont | 32. hely | 4.b lányai | József Attila Általános Iskola | Esztergom Sági Bernadett | Kuti Blanka Vigmann Dorit Láng Bianka 55 pont | 33. hely | Kisokosok | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Stipkovits Dorina | Marusinszky Lora Ingrid Rácz Ágnes Mátis Bence István 53 pont | 34. hely | Mókus | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Dulovecz Botond | Kósa Dániel Jónás Eszter Venter Dóra 53 pont | 35. hely | Kotkodács | Vaszary János Általános Iskola | Tata Ercoli Áron Leonardo | Marschall Márton Molnár Lilla Rozmann Bettina 52 pont | 36. hely | Jómadarak | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Sasvári Sára | Balázs Borbála Tüske Csanád Gergely Dániell 51 pont | 37. hely | Zsákbamacskák | Fekete István Általános Iskola | Almásfüzitő Gelle Zsófia | Hopka László Hujber Olivér Szecsődi Gergő 51 pont | 38. hely | Észkerék | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Dankó Gréta | Éliás Péter Kun Dominik Bálint Sebestyén Dóra 50 pont | 39. hely | Bűvös Kocka | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Csiszár Barnabás | Gyuga Krisztián Kravecz Nóra Szilágyvári Barbara 45 pont | 40. hely | Bocsedódisz | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barkóczi Dóra | Burján Csenge Pálfi Glédisz Somogyvári Boglárka 45 pont | 41. hely | Okos baglyok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Ágh Ferenc | Briezsnyik Patrik Kerék Nándor Saáry Zsolt 40 pont | 42. hely | Okos sünik | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Bacher Péter | Gergely Vivien Németh Ákos Tkalcsits Daniella 37 pont | 43. hely | A négy okos | Vaszary János Általános Iskola | Tata Falusi Tamás | Papp Zsuzsanna Rozmann Edina Zahorán Sára 35 pont | 44. hely | Okos Jázminosok | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Bereznai Csenge | Hulin Hanna Karácsony Dorka Retkes Bálint 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Izomagyak | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Chlebda Inez | Folytek Péter Keltai Dóra Ujvári Gergő 113 pont | 2. hely | Abakusz | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Vankó Márton | Salamon András Topercer Péter Molnár Eszter 101 pont | 3. hely | Minerva | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Kerekes Lajos | Nacsa Boldizsár Papp Domonkos Zsidek Bence 96 pont | 4. hely | Mesterszámolók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csapó Fanni | Havranszki Levente Preininger Viktória Schultz Rebeka 92 pont | 5. hely | Ütősök | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hegedűs Péter | Kovács Kristóf Fábián Szilvia Lippai Károly 90 pont | 6. hely | Racionál | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Darmstädter Márton | Dornyi Péter László Ferjáncz Ábrahám Szijártó Eszter 84 pont | 6. hely | Tizenhatgyöke | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Pintér Evelin | Szládovics Lilla Laura Toplak Fanni Zavagyi Krisztina 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Eltűnt kiskalózok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Bencsik Krisztina | Hadobás Titanilla Kiss Márton Attila Szendi Alina Kinga 82 pont | 9. hely | AranyEszek | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Gergácz Bendegúz | Gyovai-Bodák Mónika Imre Anna Lázár György 79 pont | 10. hely | Fülesbaglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Baranyi Kristóf | Gondár Bence Tillmann Márk Zeőke-Szőke Barnabás 78 pont | 11. hely | Judit néni számológépei | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kiss Petra Edit | Mester Lili Nagy Viktória Szeiler Nikolett 77 pont | 12. hely | A négy matekos | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Takács Dominik | Burján Levente Braun Márton Boa Szabolcs 75 pont | 13. hely | Bárdos matekosai | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Neumayer Márk | Pataki Zsófia Pintér Petra Rohrbacher Dóra Blanka 74 pont | 13. hely | Neonszobakukacok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Ági Atanáz | Klátyik Balázs Kocsis Máté Révész Dániel 74 pont | 15. hely | Hódító hódok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balogh György Márk | Bátor Benedek Gyurkovics Levente Kiss Balázs 72 pont | 16. hely | Jedik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Horváth Balázs | Ködmön Dániel Ákos Maloveczky Gyula Pintér Bence 71 pont | 16. hely | Lila végtelen | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Lidy Martin | Ollé János Orot Bence Pipics Péter 71 pont | 16. hely | Négyek | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Csorosz Levente | Kántor Vivien Lénárt Péter Wölfl Bernadett 71 pont | 19. hely | 3 rózsaszín + 1 fekete párduc | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Bodó Erika | Boros Marcell Izmirily Noa Nagy Anna 69 pont | 19. hely | Tacskók | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Kolozsi Patrik | Szabó Menta Tóth Violetta Wágner Bánk 69 pont | 21. hely | Okos kosok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Darázsi Máté | Hegedűs Csaba Panker Richárd Pusztai Bendegúz 68 pont | 22. hely | DOMeSz | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Nagy Mercédesz | Pál Szabolcs Ruzsits Dorottya Schuster Orsolya 67 pont | 22. hely | Erzsébetesek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Cserni Viktória | Kovács Pál Mészáros Áron Pásztó Levente 67 pont | 24. hely | Okoskák | Szent István Általános Iskola | Baj Bacskai Máté | Kató Vivien Steczina Milán Sugta Julianna 66 pont | 24. hely | OSE | Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola | Oroszlány Novák Bence | Bodnár Krisztián Gál Niké Wertheim Döniz 66 pont | 24. hely | Szuper Csajok | Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola | Oroszlány Horváth Krisztina | Gál Anna Vasi Nóra Gedó Petra 66 pont | 24. hely | Zsebegér | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Kecskeméti Zoltán | Eőry András Arató Bodza Anna Arató Boróka Lili 66 pont | 28. hely | TITOK | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Benő Vivien | P. Szolomayer Zsófia Téglás Gergő Vadászy Eszter 63 pont | 29. hely | Csupa csaj | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bodnár Anna | Horváth Eszter Nagy Luca Zink Laura 62 pont | 30. hely | Csúcsfejek | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hoffmann Kristóf | Iffiú Lóránt Kovács István Pölöskei Dávid 61 pont | 30. hely | Hétszűnyű kapanyányimonyók | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Findt Viktória | Makovics Bianka Izsáki Anna Mezei Martina 61 pont | 32. hely | Tüzes Matekos Csajok | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Orbán Adél | Pesti Patricia Polgár Dorina Szabina Varga Vanessza 60 pont | 33. hely | Honfoglalók | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Tóth János | Szabó Péter Tőzsér Vazul Tóth Alexandra 59 pont | 34. hely | Kétszer kettő néha öt | Vaszary János Általános Iskola | Tata Fodor Lili Borbála | Lázár Levente Sarus Balázs Váradi Regina 58 pont | 35. hely | E-s eszek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Patányi Ádám | Pekár Balázs Surapka Ádám Szeiler Anett 57 pont | 35. hely | Matek Fanok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Zsófia | Magyar Flóra Márkus Mátyás Becze Tamás 57 pont | 35. hely | MTK | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Borsi Levente | Búzer Luca Kurucz Réka Mester Máté 57 pont | 38. hely | Repülő fagyiskocsik | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Barta Ágnes | Horváth Johanna Katona Fanni Berényi Gréti 50 pont | 38. hely | Szelid Matekosok | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Balázs Péter | Becher Fanni Csontos Gergő Tkalcsits Petra 50 pont | 40. hely | Csillagos ötösök | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Botló Lívia | Musitz Ágnes Romhányi Krisztián Szabó Estilla 49 pont | 40. hely | Sárkányfiókák | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Horváth Borbála | Marek Janka Fritz Petra Kincses Viktória 49 pont | 42. hely | 5.a | József Attila Általános Iskola | Esztergom Temesi Blanka | Csunderlik Dorka Tóth Máté Miklós Leó 48 pont | 43. hely | Hupilila törpikék | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Lengyel Zita | Révay Regina Zsoldos Maja Pirtyák Dorottya 46 pont | 44. hely | Négy Okostojás | P.Á.I.Ó.B.K. Általános Iskola Grundschule | Leányvár Egri Máté | Papp Melinda Sztabina Vanesza Sztoján Bálint 43 pont | 45. hely | Szögletes üveggolyók | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Farkas Koppány | Horváth Roland Jancsó Dániel Pálinkó Balázs 42 pont | 46. hely | Matek Királyai | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Ferkó Adrienn | Győrfi Imre Mester Balázs Pánczél Bernadett 36 pont | 47. hely | Pumák | Tarjáni ÁMK Általános Iskolája | Tarján Marx Bianka | Blaschek Krisztina Khán Miklós Konkolyi Tibor 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyrémek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Maczkó Martin | Madarász Áron Szi-Benedek Tamás Szőnyeg Bence 125 pont | 2. hely | Doszadáma | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bányász Martin | Börzsei Dávid Tornyi Dominik Varga Alexandra 115 pont | 3. hely | Sivatagi neon-kukacok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Galambosi Zsófia | Kismóni Botond Pintér Ákos Spisák Anett 114 pont | 4. hely | Matek FC | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Baliga György | Czákler Dávid Jenő Orova Katinka Wilmek Gábor Richárd 113 pont | 5. hely | Csak Csokis Csajok | Tarjáni ÁMK Általános Iskolája | Tarján Druzsin Roberta Fanni | Szantner Gerda Gröschl Szilvia Balogh Boglárka 112 pont | 6. hely | Mosógép | Vaszary János Általános Iskola | Tata Longauer Gergely | Lovász Ábel Papp Ádám Tőczik Soma 107 pont | 6. hely | Vad musztángok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Balassa Sára | Juhász Virág Pásztó Kata Rimaszéki Ágnes 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Matekosok | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Bene Balázs Mihály | Molnár Ábel Recski Bercel Szilvási Andor 106 pont | 9. hely | Hatványok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Nagy Bálint | Prohászka Ádám Suhai Viktor Takács Márton 103 pont | 10. hely | Párducok | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Győri Virág | Jánoki Csaba Szécsi Anna Tenk Vanessza 103 pont | 11. hely | Jó kislányok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balatoni Dalma | Balatoni Kinga Major-Eisler Emese Radvánszki Tímea 102 pont | 12. hely | Huncut számok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kurdi Zsófia | Németh Zsófia Nyakas Réka Schleier Vera Izabella 100 pont | 13. hely | eszes 4es | Vaszary János Általános Iskola | Tata Ercoli Rebecca Gioia | Krisztik Bálint Tóth Evelin Veisz Helga 100 pont | 14. hely | Prímek | Kőkúti Általános Iskola | Tata Maller Csaba | Bányóczki Bence Kovács Anna Sárkány Ákos 97 pont | 15. hely | Gammatyi | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Imrei Réka | Kovács Nóra Szvoboda Hanna Valek Bence 92 pont | 16. hely | FARKASOK | Pápai Református Koll., Gimn. és Műv. Szki. Dadi Tagintézményei | Dad SÁRKÖZI DÁNIEL ZOLTÁN | TÉNAI RÉKA TÓTH TAMÁS ZSEBŐ DÁVID ZOLTÁN 91 pont | 17. hely | Furfangos kvartett | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gálberki Réka | Gombás Dóra Hermann Katalin Kovács Kiara 91 pont | 18. hely | Skorpiók | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Gallai Soma | Herczeg Ádám Sajgó Martina Schuj Márton 90 pont | 19. hely | A négy kisokos | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Borbás Petra | Garami Bence Kovács Sándor Viktor Papp Albert 88 pont | 19. hely | IQ betyárok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Kőrösi-Fehér Bence | Macsuka Patrik Pintér András Remete Csanád 88 pont | 21. hely | Sajtkukac | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bálint Márton | Papp-Korona Rita Pintér Annamária Rózsár Bálint 86 pont | 22. hely | Griffendél | P.Á.I.Ó.B.K. Általános Iskola Grundschule | Leányvár Csáti Janka | Gyenes Ramóna Kéner Dominika - 85 pont | 22. hely | Mechanikus kukacok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Antal Márk | Dombos Ábel Hartyán Donát Walcz Máté 85 pont | 24. hely | Oroszlánok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Beke Gábor | Blaschek Máté Mucsi Dalma Németh Miklós 78 pont | 24. hely | Sasok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Takács Alen | Szikszai Sára Virág Vajk Bársony-Oles Lola 78 pont | 24. hely | Vegyes négyes | Szent István Általános Iskola | Baj Jancsó Kimberli | Lajtos Eszter Kozsán Leó Tóth Bence 78 pont | 27. hely | Matléták | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Ament Bence | Bőhm Norina Kovács Éva Schrek Dorina 75 pont | 28. hely | Okostojások | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Erős Ambrus | Fejes Marcell Huszár Imre Tóth Krisztián 74 pont | 29. hely | Gömbölyű kockák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Gellért | Csics Bendegúz Gálfi Norbert Nyitrai Viktória 70 pont | 30. hely | Kézdis matekosok | Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola | Szomor Bederna Zita Maya | Dévényi Zita Mayer Aida Vas Gréta 69 pont | 31. hely | Matekmaffia | Vaszary János Általános Iskola | Tata Eigner László | Csekme Roland Molnár Dániel - 65 pont | 32. hely | Rubik kocka | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Ficsura Patrik | Hatvani Ákos Kiss Tamás Kántor Balázs 63 pont | 32. hely | Tudorok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Jakobi Réka | Lengyel Boglárka Olcsváry Adrienn Rajcsány Miriam 63 pont | 34. hely | Piki-piki bumm | Szent István Általános Iskola | Baj Balogh Boglárka | Becsák Alexandra Karkó Erika Nagy Krisztina 57 pont | 34. hely | Tündérek | Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola | Oroszlány Klausz Nikolett | Drábóczi Csenge Konkoly Alida Lili Regenye Dóra 57 pont | 36. hely | Eszesek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bihacker Áron | Mohos Anita Papp Alexa Szabó Viktória Dorottya 56 pont | 37. hely | A három testőr | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gönczi Gábor | Boda Bence Koroknay Tamás Benke Mátyás 55 pont | 38. hely | Négyesfogat | József Attila Általános Iskola | Esztergom Újvári Csongor | Horváth Bence Pongrácz Ádám Pollágh Bence 51 pont | 39. hely | McFriends | Tarjáni ÁMK Általános Iskolája | Tarján Szegedi Gergő | Izeli Erik Balogh Marcell Ferenczi Dávid 49 pont | 40. hely | Marslakók | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Domokos Anasztázia | Kiss Katalin Németh Anna Répási Heni 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős M4T3K | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Balogh Bence | Boros Csaba Greskó Norbert Karvaj Szilvia 114 pont | 2. hely | döntős Erős a forint... | Vaszary János Általános Iskola | Tata Engelbrecht Patrícia | Foki Veronika Mészáros Dániel Szabó Soma 113 pont | 3. hely | Problem? | Vaszary János Általános Iskola | Tata Fodor Máté | Jónás Ádám Kiss Attila Bence Longauer Bence 100 pont | 4. hely | NISS | Kőkúti Általános Iskola | Tata Nátrán Bálint | Illés Eszter Simon Dóra Somogyi Ferenc 91 pont | 5. hely | Pengék | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árva Bálint | Fábián József Gábriel Péter Vajda Márton 89 pont | 6. hely | Quattuor | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kecskeméti Dávid | Németh Ákos Varga Tamás Zemplényi Boldizsár 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kakaó | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csapó Luca | Dévényi Viktória Heitz Katalin Szeiler Bernadett 87 pont | 8. hely | Észforgatók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Illés Anna | Jakabovics Luca Nagy Adrienn Vecsernyés Dóra 87 pont | 9. hely | Padomacik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Garamvölgyi Dávid | Rózsa Zoltán Sebestyén Sasvári Kornél Schenk Artur Benjamin 84 pont | 10. hely | Négy - Zet | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Kovács Vivien | Simon Fruzsina Simonics Csenge Zavagyi Ildikó 82 pont | 11. hely | VaszarySOKK | Vaszary János Általános Iskola | Tata Balogh Réka | Izsó Bernadett Kovács Réka Vágási Brigitta 75 pont | 12. hely | Bétamás | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Csizmár Dominik | György Mátyás Kabai Sándor Kara Bence 74 pont | 13. hely | V.I.P. (Vidáman Ironizáló Pingvinek) | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Hilák Antónia | Kiszely Zsófia Kovács Krisztina Varga Bence 71 pont | 14. hely | Bolyaisok a hetediken | Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Auerbach Péter | Kecskés Ákos Koplányi Zsombor Kövér Dániel 66 pont | 15. hely | Paralelogramma | Kőkúti Általános Iskola | Tata Holpert Veronika | Nederman Orsolya Papp Réka Valentinyi Virág 64 pont | 16. hely | KCB | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gécsik Dóra Boglárka | Molnár Klaudia Szelőczei Cintia - 64 pont | 17. hely | Bézbőlütők | Vaszary János Általános Iskola | Tata Hubik Balázs Bendegúz | Kiss Martin Pető Attila Péter Varga Barnabás 58 pont | 18. hely | Sokoldalúak | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Berczelly Attila | Ötvös Pál Schlosser István Udvardi Krisztián 55 pont | 19. hely | Okoskák | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Horváth Dávid | Kloska Antal Öreg Henrik Vörös Bettina 54 pont | 20. hely | GÓLIÁT | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Aradi Lilla | Bacsa Gabriella Lukács Cintia Szanka Dorottya 53 pont | 21. hely | Kiskockák | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Schaffer Dávid | Schaffer Tamás Bőle Krisztofer Lakatos Gábor 49 pont | 22. hely | 7.a | József Attila Általános Iskola | Esztergom Muraközy Máté | Horváth Antal Barna Dzsenifer Rostási Szimonetta 48 pont | 23. hely | A matematika ördögei | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Miksó Hanna | Szücs Dominika Kovács Márk Gaszner Márta 43 pont | 24. hely | Hormonok | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Kanyó Rebeka | Bondár Dominik Fenyvesi Attila Rácz Renátó 42 pont | 25. hely | Szél | Szent István Általános Iskola | Baj Baranyai Levente | Hartmann Noémi Major Milán Sever Borbála 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Príma prímek | Árpád Gimnázium | Tatabánya Póta Fruzsina | Tanács Viktória Várnagy Rebeka Zemplényi Orsolya 85 pont | 2. hely | Kockák | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Pencs Attila | Réda Vince Szelőczei Dávid Széplaki Péter 84 pont | 3. hely | Gyökkettőszörpi | Árpád Gimnázium | Tatabánya Gerlei Dávid | Nagy Lehel Korcsok Milán Tánczos Vilmos Zsombor 80 pont | 4. hely | Nekünk nyolc | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Czillahó Krisztina | Mayer Ádám Schermann Áron Varga Norbert 73 pont | 5. hely | Matekos okosok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Dogossy Tamás | Osvai András Tókos Péter Wild János 72 pont | 6. hely | Majdmeglátod | Árpád Gimnázium | Tatabánya Dinga Kata | Dinga Anna Juhász Lea Barnafi Luca 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tök 4 | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Barna Sára | Molnár Maja Csilla Pápai Adrienn Segyevi Szófia 67 pont | 8. hely | Kreatívak | Árpád Gimnázium | Tatabánya Matajsz Gergő | Pribéli Levente Orbán Barnabás Orbán Bertalan 67 pont | 9. hely | Gyök-erek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Faragó Ferenc | Horváth Ábrahám Mészáros János Székely Dániel 56 pont | 10. hely | Stinsonok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Dubinák Dániel | Holló Bálint Katona Károly Szalay Gyula 56 pont | 11. hely | Four cheese | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Baranyi Ádám | Fodor Zsófia Kovács István Kormos Renáta 49 pont | 12. hely | Matekfakt | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Asztalos Tímea | Kancz Flóra Kovács Kinga Vágó Alexa 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Baukszitfőzelék | ÁMK Gyermely | Gyermely Agócs Julianna | Heilmann István Siklósi Bettina Springinzeisz Ágnes 111 pont | 2. hely | Pi-Ró | Kőkúti Általános Iskola | Tata Pap Olivér | Gubicza Péter Vastag Adrián - 106 pont | 3. hely | Gyászhuszárok | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Förhétz Emese | Markotics Boldizsár Szalai Tibor Váraljai Barnabás 96 pont | 4. hely | Őrült spanyolok 3 pont 0 | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gracza Dávid | Homor Áron Tóth Zoltán - 95 pont | 5. hely | Fázsd | Vaszary János Általános Iskola | Tata Hunyadi Ágnes | Illés Dorina Erzsébet Sevecsek Fanni Süveg Zsófia 94 pont | 5. hely | Nekem 8/2 = a 4 jedi visszatér | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kovács Marcell | Kulcsár Rebeka Nagy Patrícia Orbán Gábor 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Egy másik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bereczki Levente | Jakab Kornél Zsikó Gergő Roland - 93 pont | 8. hely | Krumpli a gyökön visszatér | Ságvári Endre Általános Iskola | Oroszlány Kakuk Dzsenifer | Kőműves Anna Szőke Édua Vida Péter 82 pont | 9. hely | MATOKOS | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Illés József | Ribáry Borbála Stein Lilla Vasas Dominika 81 pont | 10. hely | Ró-Pi | Kőkúti Általános Iskola | Tata Molnár Bence | Molnár Dávid Krupánszki Kornél Sipos Albert 78 pont | 11. hely | A név | József Attila Általános Iskola | Esztergom Círus Norbert | Molnár Kevin Rostási Bence Pongrácz Dávid 77 pont | 12. hely | Mosógép 1 | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bálint Ágnes | Demeter Anna Homoki Petra Lovász Luca Borbála 71 pont | 13. hely | Egyenlethuszárok | József Attila Általános Iskola | Esztergom Gyürky Dávid | Molnár Ádám Fekete Gergő Marjai Fanni 70 pont | 14. hely | Gyökkettő | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Kelemen Réka | Oláh Renáta Szabó Zsófia Tokai Rebeka 62 pont | 15. hely | Huncut lámák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bujdosó Dzsenifer | Dittrich Anna Ertl Júlia Kasznár Anna 61 pont | 16. hely | Kockák | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Barta Nóra | Németh Zsófia Pisch Tünde Szakál Anna 60 pont | 17. hely | PríMakik | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Gere Virág | Kalló Kinga Csúzi Klaudia Stibinger Dóra 60 pont | 18. hely | Sajtkukac | Szent István Általános Iskola | Baj Bacskai Emese | Kujbus Melinda Orcsik Viktor Szoták Patrícia 60 pont | 19. hely | Téglatest | Vaszary János Általános Iskola | Tata Buglák Fruzsina | Homor Zsófia Izsó Annaréka Lukács Zsófia 56 pont | 20. hely | Gyök16 | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Herold Renáta | Kovács Kamilla Paluk Márk Takács Tamara 54 pont | 21. hely | Gumimaci kockanadrág | József Attila Általános Iskola | Esztergom Varga Viktória | Locskai Laura Sárik Réka Szűcs Zsófia 52 pont | 22. hely | Imrések | Szent Imre Általános Iskola, Gimnázium és Szakkozépiskola, Esztergom | Esztergom Attl Lóránd | Klányi Enikő Mocsonoki Csenge Tóth Katinka 51 pont | 23. hely | Észlények | Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola | Oroszlány Dénes Gergő | Csízi Sebastian Tímár Zsuzsanna Kristyák Cintia 46 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csajok a negyediken | Árpád Gimnázium | Tatabánya Kindl Dorina | Gillich Bernadett Huber Fanni Bicskei Réka 102 pont | 2. hely | Forma 4 | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Gaszner Norbert | Prigya Jutas Vankó Dániel Wiszt Péter 91 pont | 3. hely | Tripla-x | Árpád Gimnázium | Tatabánya Doktor Balázs | Havasházi Szabolcs Józsa Tamás Beke Áron 89 pont | 4. hely | NCIS | Árpád Gimnázium | Tatabánya Fenyvesi Rebeka | Korcsok Dorina Zentai Zsófia Szabián Adrienn 86 pont | 5. hely | Sivatagi atomkukacok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Dombos Benedek | Kubovics Tamás Makove Bence Tafferner Levente 82 pont | 6. hely | Neoncsirkék | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Galambosi Emese | Hunyadi Márton Pintér Dorottya Vigh Benedek 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 2*2 | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Adamik Bettina | Adamik Vivien Pánczél Emese Urbán Réka 73 pont | 8. hely | (xy)^4 | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Gyulai Péter | Lernyei Marcell Kolozsi Péter Szántó Zsombor 71 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Harangos Zsuzsanna | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Kárászné Hurták Ildikó | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Kovácsné Horváth Beatrix | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Varga Tímea | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Markó Irén | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Takács Anikó | Esztergom | József Attila Általános Iskola | Folyami Sándorné | Gyermely | ÁMK Gyermely | Tirpákné Varga Zsuzsanna | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Egyedné Hargitai Ildikó | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Farkasné Hámori Gabriella | Komárom | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Baranyi Gizella | Környe | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Demeterné Slezák Éva | Oroszlány | Ságvári Endre Általános Iskola | Huma Erzsébet | Oroszlány | Ságvári Endre Általános Iskola | Mészárosné Fehérvári Mónika | Tarján | Tarjáni ÁMK Általános Iskolája | Marxné Benyőcs Viktória | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Barsiné Pirityi Mária | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Frankel Beatrix | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Kőhalmi Zoltánné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Molnár Mihályné | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Avramcsevné Hegedűs Ildikó | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Csalainé Csengődi Judit | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Dr. Szabóné Kóthay Ildikó | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Sebők István | Tata | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Dr Jónásné Agócs Katalin | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Beckerné Neuberger Marianna | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Kovácsné Schandl Ágnes | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Németh Krisztina | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Siposné Mátyási Edit | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Csermák Júlia | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Tegez Rita | Tatabánya | Bolyai János Általános Iskola | Ferenczi Zsolt | Tatabánya | Dózsa György Általános Iskola | Kissné Erdész Ildikó | Tatabánya | Sárberki Általános Iskola | Aradi Erzsébet | Tatabánya | Váci Mihály Általános Iskola | Huber Lászlóné | |