Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős IQ bajnokok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Deák Máté | Horváth Jázmin Kovács Vid András Tóth Zóra 90 pont | 2. hely | Számkirályok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Mári György | Lisku Andor Rafael Orsós Szebasztián Török Soma 88 pont | 3. hely | Matek virtuózok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Giricz Vince | Papp Marcell Zelenyánszky András Reibl Sebestyén 88 pont | 4. hely | Csipetcsapat | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Halasi Gergő | Molnár Botond Tánczos-Szabó Csenge Tekes János 87 pont | 5. hely | Fekete holló | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Kara Anita | Nyilas János Patyi Péter Schneider Alexis Viktor 82 pont | 6. hely | Matek krapek | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Bence | Simon Noémi Szalai Boglárka Szeitz Blanka 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matokosok | Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tiszaalpár Czinege Viktor | Deák Fanni Kása Eszter Rácz Lili 77 pont | 7. hely | Pajtás bandás | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Ávár Bence | Labanc Barnabás Melján Dávid Oltyán Máté 77 pont | 9. hely | Tudós pumák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Ádám Zsófi | Józsa Tamara Mangold Roland Török Máté 76 pont | 10. hely | Matekergők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dong Yifan | Gajdos Máté Kiss Antal Somodi Zalán 75 pont | 11. hely | Matekászok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Bódi Levente | Fodor Nándor Gergely Gábor Török Zsombor 75 pont | 12. hely | Logi lányok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Nagy Leila | Tóbiás Csilla Szenti Lilla Burzán Bianka 73 pont | 13. hely | Számok3 | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Molnár Barna | Eszter Márton Ede Jekő Janka Törteli Dénes 71 pont | 14. hely | Tappancsok | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Jankovics Viktor | Lukács Lizett Németh Lázár Varga Zoltán 69 pont | 15. hely | Vegyes négyes | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Alter Marcell | Kohut Márk Szilágyi Adrienn Váczi Bernadett 68 pont | 16. hely | Tudorok | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Barabás Bence | Fricska Bence Lantos Balázs Tóth János 68 pont | 17. hely | Négyesfogat | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Danka Dominik | Bohács Enikő Fodor Vencel Terbe Nikolett 68 pont | 18. hely | Okostojások | EÖTVÖS ÁLTALÁNOS ISKOLA | LAKITELEK Honti Regő | Kakó Lukács Kovács János Vincze Szilvia 65 pont | 19. hely | Arany tudós matek csapat | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Dovicsin Máté | Dúl Noémi Farkas Fanni Fehér Szilárd 63 pont | 20. hely | Ügyikék | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Bagó Balázs | Márton Ádám Samu Péter Sarus Döme 62 pont | 21. hely | Ketttesekk | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Kiss Hunor | Kovács Alíz Nagyhegyesi Luca Völgyesi Máté 61 pont | 21. hely | Villámok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Miklósi Dávid | Pap Nándor Simon Alex Székedi Zsombor 61 pont | 23. hely | Okos bocsok | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Tomicskó Zoltán | Baricz Máté Tóth Fanni Szőnyi Dorottya 60 pont | 24. hely | Matektanodások | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Fazekas Marcell | Besze Kornél Kurucz Máté Slezák Benjámin 59 pont | 25. hely | Matekmanók | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Dóczi Viktória | Gyurászovics Bence Kovács Nóra Zsóka Vecsernyés Amina 58 pont | 25. hely | Zseni matek csajok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Czakó Szonja | Hegedűs Viktória Kispéter Zsuzsanna Szénási Fanni 58 pont | 27. hely | Egggyesekk | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Kiss Bence | Kovács Kinga Nagy Dorottya Tóth Gergely 57 pont | 28. hely | Kis Matekosok | Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tiszaalpár Csernus Lucza | Dömötör Bálint Horváth Lara Popper Ádám 57 pont | 28. hely | Okos matekosok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Kiss Dániel | Izsó Ferenc Urfi Hanna Vas Zétény 57 pont | 30. hely | Észlények | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hajkó András | Kiss Levente Pullai Zsombor Veliczky Csanád 55 pont | 30. hely | Nagyokosok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Németh Máté | Szombati Borostyán Kálomista Gábor Zolnai Dániel 55 pont | 30. hely | Okoskák | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Agócs Evelin | Kis Anna Szirom Harnóczi Virág Molnár Levente 55 pont | 33. hely | Csúcsfejek | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Ambrózy Eszter | Bencsik Adél Szloboda Réka Tóth Szabolcs 54 pont | 33. hely | Kis tudósok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Marozsi Lenke | Szabó Dorottya Tóth Hanna Vermes Janka 54 pont | 35. hely | Számoló mókusok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Benyó Gergely | Buknicz Kata Czár Hédi Dubai Dóra 53 pont | 35. hely | Tudorkák | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Ginál Szabolcs | Makány Dóra Nádkuti Noémi Surányi Patrik 53 pont | 37. hely | Matekkirály | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ballabás Eszter | Görög Nándor Nemes Adél Szabó Benedek 49 pont | 38. hely | Mat-Mat | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Cseh Blanka | Horváth Tamás Kádár Kira Rácz Viktória 48 pont | 38. hely | Számszomszédok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája | Kecskemét Barkóczi Bendegúz | Német Sándor Oláh Gergő Sinkó Norbert 48 pont | 40. hely | Oktondi pockok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Palotás László | Tarjányi András Hegedűs János Ottó Tamás 45 pont | 40. hely | Számoló törpök | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Nagy Dávid | Reznák Zsolt Sánta Máté Szabadi János 45 pont | 42. hely | Észkirály | TKIKI | Kiskunfélegyháza Rádi Anna | Gajdán Viktória Vincze Zsolt Fekete Bálint 43 pont | 42. hely | Matekzsenik | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Kovács Kende | Szamosi Csanád Kovács Dávid Palotás Gábor 43 pont | 42. hely | sallai3 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Szabó Barnabás | Ács-Sánta Richárd Huszár Brigitta Gál Roland 43 pont | 45. hely | Matek Manó | TKIKI | Kiskunfélegyháza Terbe Ivett | Cseszkó Tamás Babinyecz Zsolt Fehér Máté 42 pont | 46. hely | Rémes négyes | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bakos Dominika | Budai Kevin Gyenizse Inez Kőrösi Dániel 41 pont | 47. hely | Láchidas számkirályok | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Kovács János | Kovács Krisztián Patai Katalin Türei Milán 39 pont | 48. hely | Lelkesek | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Kertész Márk | Marton Gyula Menyhárt Dominik Szabó Bence 39 pont | 49. hely | Számvirágok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Cornea Flóra | Fehér Jázmin Hegyi Szidónia Szalóki Kata 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kis gézengúzok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Asztalos Nikolett | Boros Klaudia Csizmadia Péter Szabó Eszter 122 pont | 2. hely | Matek ágyúk | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Csongor Bálint | Katona Bálint Kullai Ádám Török Ágoston 115 pont | 3. hely | Szám! Oldd meg! | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bali Dorka | Palásti László Somodi Soma Tamás Zsigó Dávid 113 pont | 4. hely | Agy Vagy | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Faragó Tamás | Harmat András Magyari Máté Osada Robert 111 pont | 5. hely | KISTUDÓSOK | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Matuszka Máté | Molnár Szabolcs Vízhányó Lili Walter Máté 104 pont | 6. hely | Négy nagyokos | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Baltás Ádám | Kispál Kristóf Palotás Levente Sárkány Zorka 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Okostojások | TKIKI | Kiskunfélegyháza Besze Viktória | Guth István Oláh-Marcényi Zsófia Pozsár Bence 99 pont | 8. hely | Matvillám | TKIKI | Kiskunfélegyháza Csáki Dóra | Kardos Tamás Karsai Zalán Kovács Zsombor 98 pont | 9. hely | Észkombájnok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Cseh Nadin | Fodor Szilárd Kőfalvi Benedek Schultz Benjamin 97 pont | 10. hely | Észkerék | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Fazekas Márk | Lédeczi László Makkos Réka Szabó Panna 95 pont | 11. hely | 2X2 néha 5! | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Fodor Zalán | Góbor Bence Perneki Dóra Szentesi Villő 90 pont | 12. hely | Nyerő hármas | TKIKI | Kiskunfélegyháza Major Barbara | Czakó Gina Terbe Zsanett - 85 pont | 13. hely | Tudóskák | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Dékány Kata | Halmos Bálint Hiezl Bálint Gombkötő Sebestyén 80 pont | 14. hely | Agywagy | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Csabai Viola | Fábián Gyöngyi Fülöp Anna Szűcs Vanda 78 pont | 15. hely | Zsenipalánták | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Elmer Anna | Mészáros Tibor Nagy Flóra Sértő Boglárka 78 pont | 16. hely | A 4 számkirály | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Varga Dávid | Ritter Rafael Ádám Kubus Írisz Répási Réka 76 pont | 17. hely | Számkirályok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Mihalik Bálint | Rakiás Adrián Szabó Tamás Takács Gergő 75 pont | 18. hely | Számszöcskék | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gyapjas Zsombor | Nagy Marcella Ónodi Csenge Papp Hanna 74 pont | 19. hely | Agyafúrtak | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Vizi Liána | Nyári Ábris Varga Virág Várkonyi Gábor 71 pont | 20. hely | 4-királyok | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Kovács Rita | Molnár Gábor Rohács Letti Oravecz Csenge 69 pont | 21. hely | Számlálógépek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Agg Martin | Hideg István Vidéki Szilárd - 68 pont | 22. hely | Töprengők | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Borza Botond | K. Szabó Kristóf Tok Imre Tóth Izabella 68 pont | 23. hely | Észlények | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Kis Ticián | Kerekes Dezső Schauer Lili Tóth László 67 pont | 24. hely | OKOSKÁK | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Gáspár Petra | Tasy Adrienn Szabó Konrád Tormási Zsombor 67 pont | 25. hely | Derék Szögek | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Gelányi Dániel | Kele Csenge Mohácsi Ármin Zahorán Dorka 65 pont | 26. hely | Aranyászok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Csongrádi Zsombor | Nagy Csenge Szombati Napsugár Sárkány Bíborka 64 pont | 27. hely | Nagyokosok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Angyal Kende | Makay Ákos Tetlák Ádám Papp Bebce 64 pont | 28. hely | 1 KMCS | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Árvai Zita | Bera Beatrix Kovács Hanga Pálos Péter 61 pont | 29. hely | Legendás négyes | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Horváth Bendegúz | Juhász Anna Varga Sára Ercsi Dániel 61 pont | 30. hely | Észvesztő | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bali Levente | Cseh Balázs Kelemen Barna Kadosa Kotroczó Péter 60 pont | 31. hely | Matekzsenik | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Rácz Andor | Schubert Luca Tamás Gréta Valter Bálint 59 pont | 32. hely | Logi dokik | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Zsombor | Bokor Benjámin Jáger Tekla Kossik Kitti 59 pont | 33. hely | Békés Okoskák | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csillag Gábor | Mészáros Ágoston Sáfrány Panna Tóth Csongor 58 pont | 34. hely | Kunszentmiklósi Zsenik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Ájpli Zolta | Bődi Zámbor Csegei Bálint Gajdácsi Tibor Ákos 57 pont | 35. hely | 4 törpe | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Csapi Vanda | Kádár Laura Simon Csenge Vígh Viktória 56 pont | 35. hely | Fejtörők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Forgó János | Györkis Balázs Jánosi Roland Tiszai Balázs 56 pont | 37. hely | Eszes Baglyok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Baki Benedek | Balázsevics Noémi Borsódy Botond Kiss Anna 55 pont | 38. hely | Trükkös Négyes | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Halmágyi Adél | Hegyi Fruzsina Herczeg Gergely Jerémiás Judit 54 pont | 39. hely | TUDORKÁK | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Iván Annamária | Komáromi Dorina Pálinkás Róbert Kovács Gergely 54 pont | 40. hely | Vonalzó Vakondok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Gyapjas Viktor | Szabó Zsombor Tamási Gergő Tasi Luca 53 pont | 41. hely | Matekmérnökök | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Nagy Zorka Anna | Csorba Lázár Nagy Viktória Tóth András 49 pont | 42. hely | 2X2 néha 5 | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Fodor Naomi | Jakubik Levente Mészáros Dávid Oláh Nóra 49 pont | 42. hely | Mesternégyes | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Fischóf Gréta | Murcsik Nóra Patocskai Petra Panna Samu Szimonetta 49 pont | 44. hely | Lánchidas Okostojások | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Fontana Federico | Gyenes Tímea Nyitrai Titusz Vámos Dóra 48 pont | 45. hely | Vad számok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Baki Domonkos | Biró Áron Szőke Dániel Teremi Dániel 46 pont | 46. hely | IQ+ | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dezsőfi András | Gombos Ádám Gyimesi Tamás - 44 pont | 47. hely | Matek Angyalok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Békési Vivien | Kővári Luca Nemes Dorka Simon Zsófi 41 pont | 48. hely | Ügyesek | Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola | Soltvadkert Honti Csenge | Kuncz Ábel Nyúl Dávid Ótott-Kovács Zalán 40 pont | 49. hely | Eszesek | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Molnár Noémi | Oroszi Noémi Sztvorecz Bence Sztvorecz Dániel 39 pont | 50. hely | sallai4 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Horváth Kristóf | Jugl Patrícia Muskó Luca Korbely Letícia 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekkalandorok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bán Bence | Jádi Dominik Kiss Bálint Tóth Attila 110 pont | 2. hely | Szaftok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kiss Balázs | Pálinkás Balázs Sörös Patrik Szebellédi Gergő 98 pont | 3. hely | Okos pumák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bíró Kristóf | Dúl András Fehér Zsombor Ipacs Kornél 98 pont | 4. hely | Tudós pumák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Ádám Judit | Gyapjas Brendon Hornyák Máté Szabó Árpád 93 pont | 5. hely | Sajtos Kecskék | TKIKI | Kiskunfélegyháza Hideg Gergő | Koncz Gábor Nemes Bence Seres Márton 88 pont | 6. hely | Matekergők | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Antal Zsanett | Drabant Anita Kiss Réka Póczonyi Anna 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csatesz | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Csáki Annabella | Könyves Teréz Ráhel Szaszkó Szilvia Vaczláv Csaba Bercel 85 pont | 8. hely | Szemfülesek | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Aczél-Szabó János | Farkas Jázmin Hegedűs Dániel Tóth Lili Anna 83 pont | 9. hely | A 4 Kapanyányimonyók | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Ali Blanka | Katona Edina Naszódy Gréta Pizzo Luna 79 pont | 10. hely | Matemókia | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kovács Márk | Lehoczki Kornélia Varga Vivien Verdon Márton 77 pont | 11. hely | 5-királyok | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Farkas Győző | Agárdi Szabolcs Kókai - Szabó István Szabó Zsuzsa 77 pont | 12. hely | Sportszeletek | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kollár Anna | Kovács Bence Mészáros Máté Tamási Máté 76 pont | 13. hely | Szivacs agyak | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bajic Maja | Ignácz Réka Boros Enikő Gál Viktória 75 pont | 13. hely | Verhetetlenek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Daruka Dávid | Dobos Johanna Endre Dávid Solymosi Ágnes 75 pont | 15. hely | Agymenés | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Csóka Imre | Lublóváry Maja Németi Dana Méri Márk 74 pont | 16. hely | Zsenikék | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bulla Jázmin | Fehér Enikő Takács Lili Labancz Levente 74 pont | 17. hely | Számhorgászok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Antal Dániel | Antal Marcell Dobos András Tóth Bence 73 pont | 18. hely | Ütős Négyes | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Rácz Tamara | Szappanos Laura Mitró Dorina Bálint Kata 73 pont | 19. hely | Négyzetgyökerek | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Kiss Gergely | Lengyel Péter Erdélyi Árpád Kenéz Márkó 73 pont | 20. hely | Okosok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Ábrahám Balázs | Bori Barnabás Fejes Ágnes Varga Tamás 72 pont | 21. hely | Matek Makik | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Soltész Péter | Szabadi Ármin Varga Luca Friebert Dorina 70 pont | 22. hely | Négypöttyös kockák | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Vorák Patrik | Király Kata Mészáros Réka Rózsa Péter 70 pont | 23. hely | Matek X | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Fazekas Imre | Golyha Csaba Mohácsi Donát Sutus Henrietta Mirella 69 pont | 24. hely | Számtörők | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Terjék Emese | Kertész János Brimo Milad Budai József Bendegúz 68 pont | 25. hely | Lánchidas Ötödikes Számkirályok | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Határ Roland | Huszár Dominik Szalai Richárd Szabó Martin 68 pont | 26. hely | Bolyaibanánok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Bozóki Luca | Szenci Petra Kolarics Anna Rávai Gabriella 68 pont | 26. hely | Számbúvárok | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Bányai Dániel | Északi Márk Galacz István Gyurkits Gergő 68 pont | 28. hely | Fantasztikus négyes | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Csikós Bálint | Csofcsics Virág Forczek Barnabás Somoskövi Szabolcs 67 pont | 29. hely | Négycentis kisszékek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Lőrincz Zsófia | Kovács Blanka Sikár Evelin Vas Bianka 66 pont | 30. hely | Matekergők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Lantos Balázs | Fricz Balázs Ölvödi Soma Tóth Zsófia 66 pont | 31. hely | Kockasajt | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gyenes Klára | Nagy Csanád Tarjányi Dóra - 65 pont | 32. hely | Egyszeregy | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Horváth Dávid | Karádi István Radics Dániel Szegedi Gergő 65 pont | 33. hely | Számbűvölők | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Ambrus Angéla | Erdődi Panna Lantos Rebeka Szűcs Kincső 64 pont | 34. hely | Zseni-manók | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hartman Nikolett | Korpácsi Roland Lédeczi Panna Túri-Kis Virág 64 pont | 35. hely | Négy Nemegyenlő | Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tiszaalpár Csernus Berta Kata | Herczeg Tibor Juhász Katalin Molnár Detre 61 pont | 36. hely | Eszes smiley-k | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Benkovics Boglárka | Böjthe Dóra Csomor Sára Mészöly Odett 60 pont | 37. hely | Boszik | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Jeffery Mária | Horváth Alíz Kulcsár Petra Piszman Zsófia 59 pont | 38. hely | Á.M.B.R. | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Eszter Ádám | Hodonicki Martin Hurton Benedek Radvánszki Roland 59 pont | 38. hely | Számzsonglőrök | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Dali Tünde | Fertig Alexandra Giblák Adél Pálvölgyi Zsófia 59 pont | 40. hely | A matek urai | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Fekete Ádám | Németh Dominik Jeges Roland Bereczki Martin 58 pont | 40. hely | Metál agyak | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bús Bence | Hardi Sebestyén Kovács Balázs Kulmán Balázs 58 pont | 42. hely | Mágusok | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Hegedűs Lilla | Jeruska Gábor Szabó Viktória Tóth Fruzsina 58 pont | 43. hely | Vonalzós Csimpicsumpik | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ádám Dominik | Csordás Nóra Csőke Nóra Pál Tamás 57 pont | 44. hely | KisSzámolók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Bodor Iván | Bujdosó Dávid Gyula Harlacher Dávid Magó Dorina 57 pont | 45. hely | 4 számológép | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Sánta Mónika | Német Donát Ladányi Viktória Kovács Lilla Viktória 57 pont | 45. hely | Ötszöröt | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Almási Tímea | Faragó Ivett Ordasi András Rigó Violetta 57 pont | 45. hely | Törpördögök | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Kürti Gergely | Ajtai Bernadett Vidéki Marcell Rózsa Gitta 57 pont | 48. hely | Kertváros5 | Kalocsai Kunszt József Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája | Kalocsa Böjtös Szonja | Kenyeres Szilárd Szilasi Flóra Varga Soma 56 pont | 48. hely | Matokosok | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Kocsispéter Noel | Csányi Csenge Telek Péter Ábrahám Alex 56 pont | 50. hely | Tudorkák | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Béres Orsolya | Erdélyi Árpád Kanizsai Erik Várady Kinga 55 pont | 51. hely | 4 kisokos | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Paczolay Petra | Pakai Fanni Tegzes József Tandari Petra 54 pont | 52. hely | Nyerő négyes | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Liliána | Koncz Réka Dávid Réka Palotás Virág 52 pont | 53. hely | Észkombájnok | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Feke Viktória | Juhász Kitti Kabai Kármen Kovács Réka 52 pont | 54. hely | W.A.P | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Várkonyi Viktória | Várkonyi Petra Balogh Abigél Emese Horváth Virág Andrea 51 pont | 55. hely | Okos Gólyák | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Bódi Dániel | Ficsor Rebeka Kőrösi Anna Osztobányi Ferenc 51 pont | 56. hely | Cirkuszi Csibecombcsont | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Fekete Miklós | Korom Péter Kovács Máté Pécsi Attila 50 pont | 56. hely | Krumplibogarak | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Patyi Lili | Szmilkó Adél Farmasi Ádám Mészáros Márton 50 pont | 58. hely | P.B.L.E | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gál Botond | Kovács Eszter Oszlánszki Lajos Kálmán Szabó Patrik 49 pont | 58. hely | Számagyak | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Kis-Czakó Máté | Miklán András Pozsár Kristóf Tisóczky Szabolcs 49 pont | 58. hely | Tudóskák | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Gecse Eszter | Vereb Szabolcs Tóth Patrik Szécsényi Ádám 49 pont | 61. hely | IQ bajnokok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Farkas Cintia | Pinczel Csanád Váradi Gergő Vessző Máté 48 pont | 62. hely | Matekzsenik | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kovács Zoltán | Nagy Bálint Tóth József Sebe Enikő 46 pont | 62. hely | sallai5 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Frikk Diána | Márta Renáta Tiegelmann S. Bálint Borosai Barnabás 46 pont | 64. hely | 5.b csapat | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Nemes-Nagy Adél | Horváth Balázs Szabó Máté Retkes Hanna 43 pont | 65. hely | 5.a csapat | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Kis Dominik | Pálfi Roland Nemcsok Krisztina Papp Viktória 42 pont | 66. hely | Okoskodók | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Antal Viktória | Fejszés Réka Varga Péter Zrínyi Anna 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Nyíri Anna Eszter | Oltyán Kristóf Steigler Ádám Szász Attila 126 pont | 2. hely | ELBA | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Miszler Levente | Bártol Ákos Monori János Bence Toók Enikő 119 pont | 3. hely | MateKarcsi | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Mák Zoltán | Mihalik Dániel Bukor Tamás Gróf Bence 108 pont | 4. hely | Kecske project | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bank Vencel | Czirkos Vince Kiss Péter Török Tamás 104 pont | 5. hely | Aranyos kockák | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Biró Szilárd | Fekete Gergő Nagy Gergő Sebe András 101 pont | 6. hely | Számkirálynők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kaiser Nóra | Gyenge Blanka Nagy Dorottya Bozóki Enikő 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Penge elme | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Nagy Norbert | Tassi Nelli Tihanyi Janka Szőnyi Borbála 99 pont | 8. hely | Agymenők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Csenki Csongor | Egervölgyi Tamás Kurucz István Zsetkó Dávid 98 pont | 9. hely | Csipkés Józsikák | TKIKI | Kiskunfélegyháza Csányi Gábor | Gácsi Kíra Ottó Dorina Papp Martin 97 pont | 10. hely | Csajszibarackok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Gaál Petra | Gyimesi Eszter Váradi Lili Veres Enikő 94 pont | 11. hely | ZS.M.ZS.ZS. | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Bögyös Zsófia | Klem Zsolt László Zsófia Tokodi Máté 94 pont | 12. hely | Kertváros6 | Kalocsai Kunszt József Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája | Kalocsa Garamvölgyi István | Lakatos Ármin Mari Patrícia - 91 pont | 13. hely | Matek Manók | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Lukács Laura | Kaptás Flóra Forró Boglárka Huszka Hanna 90 pont | 14. hely | BMDoK | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Dobák Csongor | Kis Martin Mezős Bálint Bán Liliána 88 pont | 15. hely | Szer-számok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kis Viktória | Kovács Anna Murár Bettina Pintér Vanessa 87 pont | 16. hely | MBBT az IQ ninják | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Gerő Benedek | Kolonics Milán Treiber Tamás Papp Botond 87 pont | 16. hely | Otábaa | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Obsuszt Norbert | Pallagi Norbert Rácz Zsombor Venyingi Fanni 87 pont | 18. hely | Matekszörfösök | TKIKI | Kiskunfélegyháza Solymosi Nóra | Makány Nándor Kőfalvi Dániel - 86 pont | 19. hely | Lánchidas Észkerekek | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Brem Lili | Cseh Erik Lovas Gábor Szabó Anna 83 pont | 20. hely | Matekhármasok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Molnár Barbara | Schultz Viktória Réczicza Gréta - 82 pont | 21. hely | 3+1 | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bekő Katinka | Bujdosó Gréta Kontra Anna Tóth Rajmond 81 pont | 22. hely | Nudlik | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Erszényi-Szabó Blanka | Ferencz Borbála Matics Szonja Stokker Gergő 79 pont | 23. hely | Bunyós Pityuk | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Pammer Kristóf | Ányos Bence Szőke László Mészáros Péter 79 pont | 24. hely | Gyíkarcok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bensinger Boglárka | Nánási Hédi Szigeti Eszter Árgyelán Zalán 79 pont | 25. hely | Rambo 4 | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Borsos Balázs | Csorba Nándor Dudás Tamás Győri Levente 75 pont | 26. hely | Agyvelők | TKIKI | Kiskunfélegyháza Cseri Nikolett | Rogozsán Tímea Ficsór Zsolt Oláh-Marcényi Károly 73 pont | 27. hely | Dupla DM | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Gyergyádesz Márton | Apagyi Dávid Takaró Milán Pócs Dóra 72 pont | 28. hely | Matekzsenik | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Kovács-Sötét László | Lintner Alíz Páncsits Vivien Rácz Hunor 70 pont | 28. hely | Négyszögek | Sugovica Sportiskolai Általános Iskola | Baja Horváth Zoltán | Repáruk Balázs Striegl Rómeó Vidák Bálint 70 pont | 30. hely | Dándrotta | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Kapus Koletta | Patyi Sándor Kovács Krisztina Erzsébet Szűcs Dániel 69 pont | 31. hely | Mini zsenik | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Horváth Klaudia | Sümegi Balázs Szász Hanga Tóth Árpád 69 pont | 32. hely | Matekdoktorok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Farkas Péter | Juhász Dániel Kákonyi Ákos Turcsányi Rita 67 pont | 33. hely | Reciprókák | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Bálint Levente | Beregszászi Renáta Hudák János - 62 pont | 34. hely | 6.a 1.csapat | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Boda Milán | Fekete Domonkos Szöllősy Balázs Kiss Noémi 60 pont | 35. hely | 6.a 2.csapat | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Dinnyés Dóra | Farkas Nikolett Besze Boglárka Tasnádi Petra 59 pont | 36. hely | Rojalflöss | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Oláh Péter | Csernus Alex Csóka Ádám Faddi Botond 58 pont | 37. hely | Végtelen értelem | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Földi Kitti | Boda Inez Bense Marcell Huszka Bendegúz 55 pont | 38. hely | 2x2 | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája | Kunszentmiklós Balogh Zoltán | Mező Henrik Paróczi Fanni Sebestyén Sztella 54 pont | 39. hely | Számkirályok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Papp Dániel | Takács Tamás Horváth Norbert - 54 pont | 40. hely | Kezdő négyes | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Balog Ádám | Bártol Luca Porumb András Somogyi Soma 52 pont | 41. hely | Kereki Manók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Szentkúti Szilveszter | Gazdag Attila Zikó Hegedűs Attila Kanyó Marcell 51 pont | 42. hely | 5-let | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Tasi Fanni | Bakó Lujza Tulkán Gitta Burai Boglárka 51 pont | 42. hely | Darl | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Deli Réka | Dinnyés Dávid Máté Andrea Tóth Levente 51 pont | 42. hely | Matekbajnokok | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája | Kunszentmiklós Muhl Zsanett | Seres Nikolett Tóth Judit Vér Veronika 51 pont | 45. hely | Koordináta X | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Biter Dorka | Kreidli Petra Nagy Krisztina Rábai László 50 pont | 46. hely | Okosokk | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Kapás Dominika | Kovács Bella Herczeg Ákos Várkonyi Liliána 48 pont | 47. hely | Nekem 8 | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Nagy Lilla | Fábián Panna Szabó Bence Sárkány Luca 44 pont | 48. hely | Kockák | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Puskás Patrik | Oláh Zsolt Lakatos Márton Temesvári Laura 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Logik | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Remény Olivér | Rékasy Zoltán Szentesi Lázár Tatár György Márk 94 pont | 2. hely | Észlények | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Domokos Enikő | Sallai Martin Sebesi Károly Sonkolyos Ágnes 91 pont | 3. hely | Anboy | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Rohács Renáta | Fodor Enikő Gyulai Dorina Dobos Anna 87 pont | 4. hely | Négy cickány | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Csontos Laura | Kovács Benjámin Makai Béla Matula Árpád 87 pont | 5. hely | Rákkóccitúrós | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Balogh Bálint | Méri Martin Nagy Dániel Tóth Levente 86 pont | 6. hely | Észbontók | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Sutus László | Kenderes Ivett Seres Ákos Szabó Ágnes 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Agyasok(k) | TKIKI | Kiskunfélegyháza Nemes Bernadett | Rádi Kristóf Szemerédi Gábor Varga Bianka 83 pont | 7. hely | Sz.E.V.I. | SZOVAL Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Kolláth István | Nyíri Vivien Szikora Szilvia Varga Erika 83 pont | 9. hely | Minden 6-ó | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Hegyi Barbara Anna | Eszik Noémi Varga Ákos Vereb Máté 81 pont | 9. hely | Refi 7.a | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Szép Soma | Ványi Zoltán Balogh Benedek Kelemen Arnold 81 pont | 11. hely | Jégvillámok | TKIKI | Kiskunfélegyháza Bencsik Szabolcs | Vass János Bense Konrád Csányi Tamás 80 pont | 12. hely | Kisokosok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Antal Péter | Barna Beatrix Halasi Balázs Nagy Petra 80 pont | 13. hely | Bajuszok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Ábel Péter | Krivik Iván Tamási Márton Vlaszov Artúr 79 pont | 14. hely | Fantasztikus négyes | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Serfőző Éda | Szatmári Dana Sztanik Bálint Müller Leila 70 pont | 15. hely | Reál Margit | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Ferenczi Ádám | Lengyel Dávid Szabó Marcell Tavaszi Dávid 69 pont | 16. hely | Kaktuszok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Császár Csilla | Kovács Vivien Lehoczky Kinga Szűcs Ada Csenge 69 pont | 17. hely | Köbgyökök | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Telek János | Dóka Ferenc Richárd Mezei Nikolett - 68 pont | 17. hely | ÜgyifogyikLajos Evelin | TKIKI | Kiskunfélegyháza Buri Bence | Kocsis Marcell Lajos Evelin Magyar Fruzsina 68 pont | 19. hely | Három testőr + ÁFA | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Faddi Stella | Gyóni Tamás Kovács Márkó Vincze Milán 67 pont | 19. hely | Kókuszgolyók | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Eszenyi Gréta | Kelő Gere Krisztina Papincsák Bettina Szabó Mónika 67 pont | 21. hely | Okos4es | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Ficsór Eszter | Réti Andrea Mikus Mátyás Szabó Károly 66 pont | 22. hely | Banánok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Tóth Panna | Szabó Judit Sinka Cintia Túróczi Szilvia 64 pont | 23. hely | Agymenők | TKIKI | Kiskunfélegyháza Kovács Alex | Győri Barbara Csergő Dániel Lőrincz Alexandra 64 pont | 23. hely | Endrew | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hegedűs Norbert | Kis Nikolett Nagy Alex Szikora Tamás 64 pont | 23. hely | Matek4es | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Istvánfi Dóra | Makány Berta Kiss Marcell Nemes Dániel 64 pont | 26. hely | Diaw | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája | Kunszentmiklós Kovács Vanda | Muzsnyai Imre Duneczki Dávid Csajkó Attila 63 pont | 27. hely | Zsoberipe | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bakó Zsombor | Halász-Szabó Petra Sári Endre Richárd Tóth Bertold 63 pont | 28. hely | Tudóskák | Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola | Soltvadkert Fejes Vince | Lehoczki Benjamin Ótott-Kovács Gábor Takács Bálint 62 pont | 29. hely | 4! | Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola | Kecskemét Szabó Nóra | Dorogi Richárd Sófalvi Orsolya Balogh Boglárka 62 pont | 30. hely | Gyíkok | Varga Domokos ÁMK Általános Iskolája | Kunszentmiklós Borbély Bence | Csányi Csongor Takács Barnabás Csábi Máté 50 pont | 30. hely | Ötletelők | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Simon Péter | Mogyoró Gergő Gulyás Gergő Kiss Szabolcs 50 pont | 32. hely | H.É.P.SZ. | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Bánhidi Hajnalka | Lázár Édua Kopcsek Péter Horváth Szimonetta 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős KJG a századikon | Katona József Gimnázium | Kecskemét Jávorka András | Karsai Áron Korondi Gábor Sebe Anna 108 pont | 1. hely | döntős Pókerarcok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Balogh Gergő | Hermann Péter Pálinkás Tibor Tokovics Dávid 108 pont | 3. hely | Számarcok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fekete Lolita | Lázár Jázmin Németh Anna Sinkó Renáta 106 pont | 4. hely | OkoskáKJG | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bene Gergő | Kovács Marcell Nagypál Sámuel Bendegúz Weinhardt-Kovács Ádám 98 pont | 5. hely | Névtelenek | III. Béla Gimnázium | Baja Gyimes Bálint | Szatmári Péter Vándor Péter Varga Bianka 86 pont | 6. hely | Bányais Kecskék | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Erdei Gergő | Gulyás-Kis Bence Marozsi Ádám Vidman Áron 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Oko-sokk | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bali Zsombor | Csörgő Dávid Kiss Roland Erdős Kristóf 84 pont | 8. hely | Virágok | III. Béla Gimnázium | Baja Gyenis Vivien | Ignácz Melissza Kenyeres Karina Várady Nóra 81 pont | 9. hely | 2x2 néha 5 | Katona József Gimnázium | Kecskemét Csókás Botond | Daróczi Balázs Détári Ákos Kiss Benedek 81 pont | 10. hely | Okoskák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fehér Anna | Király Amanda Orosz Zsófia Vida Eszter 79 pont | 11. hely | Flúgos Flamingók | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Johanyák Csaba | Kökény János Muha Krisztina Zsótér Melinda 78 pont | 12. hely | Éleseszűek | Katona József Gimnázium | Kecskemét Földházi Tamás | Hádinger Dávid Kirner Berill Beáta Lisku Róbert 77 pont | 13. hely | Eltörtek | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bodnár Balázs | Deli Dóra Farkas Máté Kővágó Karina 76 pont | 13. hely | Termi Nándorok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Tóbiás Anna | Sós Henrik Tímár Viktor Patócskai Péter 76 pont | 15. hely | Kockakobak | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Tóth Ambrus | Hódi Balázs Katona Iván Kiss Bence 76 pont | 15. hely | Küklopsz | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Hegedűs András | Schneider Adrien Török Ábrahám Varga Ákos 76 pont | 17. hely | Megoldókulcs | Katona József Gimnázium | Kecskemét Baross Anna | Mészáros Virág Mozsárik Laura Tóth Zsófia 75 pont | 18. hely | Bad Boys | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas László Bálint | Bokor Ákos Nagy András Huszár Maxim 73 pont | 19. hely | Eget verő haderő | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bimbó Johanna | Bulla Zsófia Ignácz Emese Kovács Panna 66 pont | 20. hely | Oko-sokKJG | Katona József Gimnázium | Kecskemét Csontos Fanni Panna | Füle Kata Hajagos Henrik Gergő Váczi Ottó 64 pont | 21. hely | Kréta | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Horák Liliána | Vendégh Réka Sas Dorottya Fazekas Teréz 64 pont | 22. hely | Számoló Mókusok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kovács Kitti Hajnalka | Gyurgyik Fanni Török Luca Kyra Szőke Dorka 63 pont | 22. hely | Terminátor | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Pócs Mátyás | Perger Balázs Czakó Balázs Őri Szabolcs 63 pont | 24. hely | Pálma007 | Kecskeméti Református Gimnázium | Kecskemét Blaszák Lilla | Énisz Berta Keresztesi Sándor Tokodi Vivien 61 pont | 25. hely | Szamárfül | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Goszpodinov Emese | Kovács Gréta Anna Perge Debóra Pusztai Petra 60 pont | 26. hely | Good Girls | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Hunyadi Viktória | Liptai Anna Pente Szilvia Tóth Kiara 56 pont | 27. hely | Cukcsik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Sárkány Fanni | Bozoki Bettina Adamcsik Barna Mizsei Dorina 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyrémek | TKIKI | Kiskunfélegyháza Ádám Martin | Csányi Dávid Fricska Fanni Hideg Ferenc Bendegúz 121 pont | 2. hely | döntős OriGo | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Géczi Ákos | Mamuzsics Gergő Mihócza Bendegúz Szénási Attila 118 pont | 3. hely | Hitvány hatványok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Bogdándi Lilla | Csősz Viola Mócza Milán Sanchez Nathalie Aleyda 114 pont | 4. hely | Töprendő négyes | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Pocsai Ékos | Eszter Ákos László Levente László András 101 pont | 5. hely | Hordó 1369 | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csáki Janka | Kovács Leon Marton Imre - 99 pont | 6. hely | Abszolutérték | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kollár Marianna | Nemes Botond Strung Laura Oláh Zsolt 98 pont | 6. hely | Aranyászok | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Balog Réka | Perge Barnabás Pinke Angéla Balla Szilárd 98 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Kertváros81 | Kalocsai Kunszt József Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája | Kalocsa Balázs Lilla | Habaz Réka Kenyeres Éva Varga Bence 95 pont | 9. hely | Agymenők | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Gerencsér Alex | Cserényi Vanda Mizsei Zóra Szelei Krisztián 93 pont | 10. hely | 8.b csapat | Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye | Kiskunfélegyháza Mészáros Botond | Horváth Ádám Bense Bálint Körmöczi Márton 88 pont | 10. hely | Kereki Racionálisok | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kerekegyháza Fromvald Emese | Istrate Ramón Kis Bettina Vonnák László 88 pont | 12. hely | E2Se2M112 | Üllés,Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Ta | Csólyospálos Kántor Viktória Fanni | Szögi Richárd Tisóczki Márk Attila Kardos Botond 85 pont | 12. hely | Vén kecskék | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Ádám Regina | Csernus Rebeka Pintér Dominika Rigó Luca 85 pont | 14. hely | No name | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Borsos Botond | Csorba Mátyás Ditzendy Péter Terbe Botond 84 pont | 15. hely | Jóker | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Győri Boglárka | Kulmán Eszter Lipótzy Anna Szőke-Tóth Éva 81 pont | 15. hely | Tangens 8 | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Izsó Barnabás | Kamenár Péter Maczkó Lilla Tóbiás Anna 81 pont | 17. hely | Kobakok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kovács Kornélia | Fuchs Alexandra Herczeg Milán Nagy Anett 79 pont | 18. hely | Dani és a lányok | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Keserű Kitti Gizella | Jaksa Rita Mikulás Dániel Rádi Renáta 78 pont | 19. hely | 2x2 | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Bódiss Krisztián | Faragó Fanni Kovács Ákos Malek Ferenc 77 pont | 20. hely | Vigyorkák | Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola | Kecskemét Pusztai Viktória | Pusztai Attila Gera Zorka Maros Mirella 74 pont | 21. hely | Sanpellegrino | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Mecséry Soma | Markó Ádám Pethő Dávid Sándor Előd 72 pont | 22. hely | Kaperédá | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Koncz Péter | Major Dávid Munding Kamilla Szabó Réka 69 pont | 23. hely | Észkombájnők | Petőfi Sándor Általános Iskola | Dunavecse Bogyó Renáta | Brasnyó Ráhel Erdélyi Elizabet Ötvös Szabina 68 pont | 24. hely | Matléták | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Ónodi Gergely | Miklós Balázs Miklós Péter Mayer Miklós 66 pont | 25. hely | Mogyoróagyak | TKIKI | Kiskunfélegyháza Győri Eszter | Molnár Tímea Hojsza Viktória Kovács Berta 65 pont | 26. hely | Nekem8 | KÖÁI József Attila Általános Iskola | Kiskunfélegyháza Bálint Erik | Faragó Dorka Faragó Gábor - 64 pont | 27. hely | Andnilaza | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Csernus András | Szabó Laura Vízi Zalán Zsámboki Nikolett 63 pont | 27. hely | Sokszögasztal lovagjai | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Tihanyi Kata | Erdélyi Zorán Fehér Ádám Szlávik Armand 63 pont | 29. hely | Szinusz 8 | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kecskemét Golyha Flóra | Sándor Barbara Sipos Viktor Szabó Máté 62 pont | 30. hely | 2x2 néha 5 | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Döbrentei Tamás | Danis Félix Laskovics Marcell - 59 pont | 30. hely | Csevaletti | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Boros Csenge | Kara Nikolett Kovács Vanessza Mangold Izabel 59 pont | 32. hely | Mafi | Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Aszódi Imre | Köhler Márk Varga Fanni Vincze Annamária 58 pont | 32. hely | Zsenipalánták | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas László Dorina | Mészáros Dorottya Simon-Jójárt Krisztina Deli Kitti 58 pont | 34. hely | Kertváros82 | Kalocsai Kunszt József Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája | Kalocsa Baczúr Annamária | Koprivanacz Anna Tamás Attila - 57 pont | 35. hely | Neve Nincs | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kapolcsi Eszter | Vass Ildikó Kovács Kata Páli Flóra 56 pont | 35. hely | Reciprókák | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Kata | Kazinczi Rita Maglódi Krisztina Szécsényi Eszter 56 pont | 37. hely | Endoplazmatikus csokibaglyok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Kecskemét Irházi Emese | Kurucz Tamás Pizzo Marcello Schiszler Zsanett 53 pont | 38. hely | Matek óra | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bege Tamás Dániel | Gulyás Bence Kovács Sándor Bangó Gyula Ferenc 51 pont | 38. hely | Rock négyzet | KÖÁI Dózsa György Általános Iskolája | Kiskunfélegyháza Szabó Eszter | Bense Bianka Tholt Réka Lakihegyi Fanni 51 pont | 40. hely | Nem tudom | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Szappanos Babett | Kéri Evelin Tóth Patrícia Dobos Rebeka 26 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Eszes Matekosok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kárpáti Kristóf | Kárpáti Roland Simon Dániel Gábor Török Ábel 133 pont | 2. hely | DOBI | Katona József Gimnázium | Kecskemét Almási Lili | Dobák Dávid Hakk Bence Béla Szalai Katalin 122 pont | 3. hely | Bármit, csak MATEKOT ne! | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Szakali Benedek | Veliczky Barnabás Kellerwessel Klaus Bakó Ferenc 99 pont | 3. hely | Névtelenek | III. Béla Gimnázium | Baja Matics Bianka | Tóth Dorottya Kardos István Zsöllér Dániel 99 pont | 5. hely | Wi Be Do Si | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Simon Márk János | Dobos Márk Mészáros Bence Vizi Kristóf 94 pont | 6. hely | Észbontók | III. Béla Gimnázium | Baja Lógó Nikolett | Marusa Mónika Kincse Csongor Sipos Gábor 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zsolti és a többiek | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bakai Zsolt | Kósa Zoltán Kovács Martin Váradi Tamás 91 pont | 8. hely | NEKEMNYOLC | Katona József Gimnázium | Kecskemét Gera László | Gerhák Bence Makó Tamás Tekes Mátyás 88 pont | 9. hely | Főnixpálma | Kecskeméti Református Gimnázium | Kecskemét Tarjányi Tímea | Urbán Boglárka Vörösmarty Róza Gál Ferenc 87 pont | 9. hely | Kecskeméti Eifel-tornyok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Jászfalvi Orsolya | Kincses Fanni Krett Kincső Zsigó Fanni 87 pont | 9. hely | Tícebob | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Gerber Christoph | Szebellédi Árpád Tóth Tibor Zeller Doroti 87 pont | 12. hely | Antigonidák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Borbély Alíz | Józsa Csongor Szabó Viktória Tóth Barna 86 pont | 13. hely | Arany Lámák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Csontos Roland | Fertig Attila Minda Levente Nagy Dávid 86 pont | 14. hely | Négyismeretlenes egyenletek | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fehér Bianka | Fehér Lili Szedresi Luca Szekér Anna 84 pont | 15. hely | Teljesen mindegy | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berta Luca | Dékány Dóra Kerekes Zsolt Polacsek Zsuzsanna 82 pont | 16. hely | 4-es fogat | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Szabó Luca Zsanett | Paczolay Nóra Horváth Lilla Endre Klaudia 80 pont | 16. hely | HARIBO | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bán Orsolya | Fekete Dóra Mészöly Lilla Oláh Adél 80 pont | 18. hely | Számvadászok | Katona József Gimnázium | Kecskemét Ambrus Csenge | Hojsza Boglárka Miskolczi Péter Szőke Ildikó 78 pont | 19. hely | Frank Einstein | Katona József Gimnázium | Kecskemét Boller Dániel | Gulyás Máté Mandula Péter Nyári Kristóf 77 pont | 20. hely | Elfogyott az internet | Katona József Gimnázium | Kecskemét Faragó Frigyes | Hedrich Ádám Kovács Ákos Pancza Imre Bence 76 pont | 20. hely | Katonásokk | Katona József Gimnázium | Kecskemét Gombos Réka | Kamenár Gyöngyvér Nagy Virág Szabó Kata 76 pont | 22. hely | 2 a négyzeten | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Nánási Lili | Sirkó-Vollmer András Honti Szilárd Papp Márk 75 pont | 23. hely | Delta | Katona József Gimnázium | Kecskemét Csákó Dóra | Geiger Nikolett Horváth Kitti Juhász Virág 74 pont | 24. hely | Kockák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Meskó Kata | Nagy Laura Szabó Teodóra Kara Zsuzsanna 71 pont | 25. hely | Sajtos Kecske | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Pap Jonatán | Földi Alex Juhász Ábrahám Horváth Dániel 68 pont | 25. hely | Számhatározó | Katona József Gimnázium | Kecskemét Balázs Lívia | Mikulás Vivien Szabó Laura Pottondi Csaba 68 pont | 27. hely | Random4 | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Somoskövi Ákos | Pintér Soma Csepel Berrettoni Emidio Bóra Tamás Károly 67 pont | 28. hely | Hengerkék | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Horváth Villő | Kollárik Blanka Vörös Bettina Gajdácsi Ágnes Gréta 64 pont | 29. hely | Tört(etők) | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gergely Veronika Dorka | Pap Krisztina Belina Bence Juhász Laura 51 pont | 30. hely | Három az elsőn | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Zrínyi Kata | Patai Polla Hédi Forró Napsugár Perszki Péter 48 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Baja | III. Béla Gimnázium | Egyed László | Baja | III. Béla Gimnázium | Steingártné Molnár Mária | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Badó Zsolt | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Bogdányné Pigniczki Erzsébet | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyó Mihály | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyó Mihályné | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Halász Alexandra | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Kiss Róbert | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Reiterné Makra Zsuzsanna | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Varga József | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Bollerné Kiss Márta | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Dr. Mátyás Jánosné | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Princzné Polló Irén | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája | Szalayné Mónus Ildikó | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Csordás Péter | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Reiter István | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Aszódiné Pálfy Edit | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Csaplárné Molnár Zsuzsanna | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Fábián Istvánné | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Soltészné Almási Ildikó | Kecskemét | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tercsiné Tóth Ilona | Kecskemét | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Bukorné Kovács Beáta | Kecskemét | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Kovács Viktória | Kecskemét | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola | Pugnerné Balla Edit | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Ádám Mihályné Rapcsó Ilbolya | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Gudmon Emese | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Gyömbér Csaba | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Háriné Kun Éva | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Karácsonyi Zoltánné | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Koleszár Edit | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Monár Anna | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Nagy Tibor | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Sipos Ildikó | Kecskemét | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Csordás Mihály | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Bense Erzsébet | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kondász Gabriella | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Balogné Nagy Katalin | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Modok Gáborné | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Nagypál-Madár Anikó | Kecskemét | SZOVÁL Arany János Általános Iskolája | Szalontai Mária | Kerekegyháza | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kemenczeiné Gyóni Rita | Kiskunfélegyháza | TKIKI | Rádiné Petróczi Márta | Kiskunhalas | Felsővárosi Általános Iskola | Juhászné Czinkóczi Éva | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Bíró Emőke | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Nagyné Kis Bernadett | Kiskunhalas | Szent József Katolikus Általános Iskola | Zámbó Károlyné | |