Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Lányok kizárva | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Botos Márk | Dezső Kende Fejes Botond Nyírő Valter 114 pont | 2. hely | Agytekerők | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ágfay Máté | Császi Henriett Kovács Barna Staravoitau Maxim 95 pont | 3. hely | Nyerőszámok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Csetényi Zsombor | Hadházi-Borsos Mátyás Kelemen András Názer Lili 94 pont | 4. hely | Vágtató Csigák | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Erdélyi Zsófia | Keszei Domonkos Raffay Máté Végh Kristóf 87 pont | 5. hely | Szurikáták | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Finichiu Vendel | Patyi András Tomojzer Péter Tóth Dániel Levente 78 pont | 6. hely | Győztesek a négyzeten | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Kerekes Kinga | Orosz Levente Tóth Luca Velkei Hanna 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Professzorok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bodgál Emil Mihály | Dorogi Döme Kolossay Botond Zagyvai G. Dávid 75 pont | 7. hely | Verhetetlen matekosok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Móra Márton | Ganczer Lea Proszenyák Laura Genye Luca Csenge 75 pont | 9. hely | Tudorok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bódi Vencel | Handlery Zsófia Császi Barnabás Török Kíra 74 pont | 10. hely | Matek-ászok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ambrus Attila | Berky Kristóf Tomopulosz Bence Péter Erdősi-Szűcs Veronika 73 pont | 11. hely | Számos számok | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Csató Csege Károly | Fodor Veronika Szolyák Zalán Vajvoda Márton 72 pont | 12. hely | A matek kapitánya | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Borbély Mózes | Kiss Benedek Kókai Bence Kóródi Botond 72 pont | 13. hely | Kettő plusz kettő | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Gyalay Csilla | Gyalay Gyöngyi Siklósi Gergő Szilágyi Zsombor 65 pont | 14. hely | Mateksárkányok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bódis Emánuel Ákos | Gyalókai Gergely Xiong Benjamin Victor - 65 pont | 15. hely | 2*2 | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Kepes Máté | Radácsi Eszter Scholtz Julianna Várkonyi Balázs 64 pont | 16. hely | Lángoló számok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Papakosztandi Anna | Szenczy Olivér Tóth Dorottya Vass Levente 64 pont | 17. hely | Bagoly | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Márkus Csongor | Osvay Samu Pálinkás Bertalan Tóth Balázs 63 pont | 18. hely | Logicsapat | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Balogh Bianka | Lakatos Noémi Pap Ádám Szász Máté 63 pont | 18. hely | Sólymok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Gyulai Anna | Hamar Erzsébet Nyáry Borbála Pintér Zsófia 63 pont | 18. hely | Würfel | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Kazai Dániel | Nádudvari Marcell Szabó Bence Váncsa Kata 63 pont | 21. hely | Matek gomba bomba | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Vári-Kakas Adél | Visky Bence Máté Lőrinc Erőss Sámuel 62 pont | 22. hely | Rigók | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Bagdi Natália | Gönczy Lívia Plesa Szabolcs Végh Roland 60 pont | 22. hely | Zseniális 4-es | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Jakab Luca | Kun-Székely Kata Mesterházy Barnabás Szász-Bencsik Magor 60 pont | 24. hely | A négy rózsa | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Csáji Gyöngyvér | De Nemesker Angelina Svec Evelein Vilisics Berta 59 pont | 25. hely | Tücskök | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Benedek Anna | Borda Balázs Demeter Adél Marczinka Lili 57 pont | 26. hely | KNKL | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kim Klára | Kötél Krisztina Szegedi Lili Ulrich Nikolett 56 pont | 27. hely | Csipet csapat | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Bécsi Ádám | Juhász Balázs Kis-Fodor Márton Pataki Sebestyén 54 pont | 28. hely | Pontos tigrisek | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kovács Hanna | Keszei Péter Stitz Brigitta Zsófia Bencsik Boglárka Mária 54 pont | 29. hely | Kivonók | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bodgál Ágoston Zoltán | Bulyovszky Noa Kerenszky Kristóf Molnár Zorka 49 pont | 29. hely | Matektenger kalózai | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bálint György Xiang | Csiszár Kende Gergő Kovács György Garát Kevin 49 pont | 31. hely | Villámcerkák | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Wertán Brúnó | Losonczi Lilla Tóth Rebeka Yeboach Kingsley 48 pont | 32. hely | Villámlogika | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Gyárfás Blanka | Mészáros Mandula Sagáth-Nagy Kíra Wolfort Levente 47 pont | 33. hely | Bolyai gólyák | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Alföldi Lujza | Kozma Zsófia Pásztor Panna Perényi Johanna 41 pont | 34. hely | Turbó Agyak | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Ernyei Petra | Markovits Emma Metz Dorottya Szabó Janka 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számbányászok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bőhm Dániel | Gallai Soma Kádár Vera Mann Boldizsár 134 pont | 2. hely | Kisszámolók | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Izabella | Giannoccaro Graziella Taylor Sol Nadia Tran Tu Ha 121 pont | 3. hely | Gépéltűek | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Czaha Bálint | Pap Zsombor Simon Dénes Ványi András 107 pont | 4. hely | Tyúkeszűek | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ballér Miklós | Haas Anton Hegyi Damján Koczka Vince 102 pont | 5. hely | Három meg egy | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Blank Viktor | Csabai Nóra Lugosi Bálint Pataky Rajmund 95 pont | 6. hely | Matek zsenik | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Boér Bence | Horváth Balázs Richlik Bence Vörös Levente 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyerő négyes | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Hidas Gréta | Szűts Anna Szakács Bálint Lebor Danny 81 pont | 8. hely | Számológépek | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Baltazisz Olivér | Child Ádám Kocsis Kata Rácz Gergő 78 pont | 9. hely | Észtuskók | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Abért Dániel | Danka Benedek Gáspár Hédi Kátai Bence 77 pont | 10. hely | London matekosai | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Dávid Roxána | Ngo Hang Viktória Czinkóczky Júlia Kaplonyi Petra 77 pont | 11. hely | Abakuszok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Homoki Nikolett | Derekas Dániel Koltai Kinga Oláh Zoltán 75 pont | 12. hely | Logix | Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola | Budapest VII. Bishenden Alexander Scott | Lukács István Rácsai Balázs Tárkányi Zsombor 71 pont | 13. hely | Négy plusz egy | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Luczek Csongor | Diószegi Keve Ardai Péter Lakatos Kristóf 68 pont | 13. hely | Számkirály | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Czuth Márk | Egri Szonja Kopecsnik Karina Vojnárovits Tamás 68 pont | 15. hely | Mignonok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Híves Katica | Róka Miklós Banyó Liza Barna Benjamin 67 pont | 15. hely | Számszeríj | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Ambrus Zsiga | Chen Jjing Yi Partos Bendegúz Szalay Ferenc 67 pont | 17. hely | Megagy | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Gurzó József | Janse Ruben Győrfi Zsombor Szabó Máté 66 pont | 18. hely | Okos oktaéder | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Bácskai Kristóf | Cantwell Ákos Kovács Lili Szabolcs Mátyás 66 pont | 19. hely | Vér Wolf | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Dingfelder Petra | Kántor Gergő Mencsik Dániel Szlavikovics István 62 pont | 20. hely | Jégmadarak | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Berán Hanga | Hraskó Júlia Olasz Eszter Szakál Jázmin 61 pont | 21. hely | Matek macik | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Baross Angéla | Hicz Dorottya Máncs Bence Mucsi György 60 pont | 22. hely | Dobókocka | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Izsák Eliza Éva | Pataki Lili Gajárszki Márk Virághalmy Gergő 57 pont | 23. hely | Matekzsenik | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. De Boer Jázmin Julianna | Orosházi Gergő Tamási Balázs Veres Adél 57 pont | 24. hely | Számszomszédok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kállay Zsófia | Barta Piroska Gábor Dóra - 56 pont | 25. hely | Reál matek | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Angyal Attila | Kardos Krisztián Müller György Nagy Szabolcs 56 pont | 26. hely | Tornádók | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Belecz Zoltán | Do Nhat Quan Kubik Tamás Lénárt Márton 54 pont | 27. hely | Talány | Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola | Budapest VII. Faragó Szonja | Kovács Lili Novák Borbála Hanna Tóth Zsófia 52 pont | 28. hely | Matektudósok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Egri Bálint Emil | Kiss Edina Mária Kovács Luca Szalay Márton Gyula 51 pont | 28. hely | Zöld villám | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Simonyi Alex | Fülöp Kende Kiss Tamás Tama Márk 51 pont | 30. hely | Kalkulátorok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bencsik Ákos | Gáti Dorottya Kubon Katalin Tegzes András 50 pont | 31. hely | Műveletek | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Csalog Boriska | Debreczeni Csanád Gottlieb Bence Pápai Zoé 50 pont | 32. hely | Matekbúvárok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Biczó Kristóf László | Csóka Dávid László Dora-Ványi Márton Hoványi Anna Dóra 48 pont | 33. hely | Derkobak | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Ajaj Ziyad | Levron Antoine Nemesrévi Ákos Pásztor Márton 47 pont | 34. hely | Pumák | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Baranyi Balázs | Gödény Márton Kocsis Nikolett Rácz Jázmin 46 pont | 35. hely | Clevers | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kovács Luca | Monostory Virág Papp Zsófia Sándor Lili 42 pont | 36. hely | Csoki pockok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Mag Sára | Matisz Dóra Tóth Anna Alíz Vokó Janka 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kicsi Team | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ágfay Míra | Fekete Nóra Szabó Bence Vári Péter 101 pont | 2. hely | Matekos baglyok | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Tóth Dorottya | Keller Dániel Szegedi Petra Tardi Virág 99 pont | 3. hely | Matek agyak | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Gyetvai Miklós | Imre Ferenc Rudolf Tibor Szeberényi Márk 88 pont | 4. hely | Matematikusok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Csejtei Márton | Guba Bercel Markovits Márton Varga Márton 87 pont | 5. hely | Fantasztikus négyes visszatér | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Korinek Péter | Bursics András Csepregi-Horváth Péter Balázs Taksás-Virág Szonja 86 pont | 6. hely | Kisokosok 5b | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Cseke Viktória | Le Minh Tri Szirmai Csaba Vo Truong Giang 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek kölykök | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bartha Kristóf | Bodgál Andor Károly Hallai Gábriel Kátai Kristóf 84 pont | 8. hely | A Matektenger Kalózai | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ambrus Aladár | Bajkay János Ertsey Kristóf Kotán Tamás 76 pont | 9. hely | Okoskák | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Gáti András | Halász Balázs Kepes Péter Lele Zsombor Kristóf 75 pont | 10. hely | Fantasztikus négyes | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Lakatos András | Orbán Lukács Simmersbach Phoenix Kai Szántó László 73 pont | 11. hely | Ötösök | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bueno-Karádi Estela | Molnár Csenge Stefán Adél Pethő Gábor 73 pont | 12. hely | Kisokosok 5a | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Ember Regina | Le Thi Quynh Anh Shan Zheng Wen Vincze Noémi 72 pont | 13. hely | Kisokosok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Paluska Luca | Kókai Anna Cseh Eszter Kovordányi Csaba 70 pont | 14. hely | Aranycsapat | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Boros Bence | Sárándi Bálint Simon Ferenc Herke Beáta Flóra 70 pont | 15. hely | Szupi számok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Fenyeres Zsuzsanna | Fehér Szonja Jakab Zsófia Tucker Sára 68 pont | 16. hely | LEPELISZÁ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Domokos Lenke | Iványi Lili Presits Petra Szurop Száva 68 pont | 17. hely | Ligeti srácok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Marosi Samu | Tóth Zoltán Vincze Botond Zsákai Boldizsár 67 pont | 18. hely | Szerencse csapat | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Borbíró Márk | Császár Júlia Krity Lőrinc Szigeti Liliana Vivien 66 pont | 19. hely | MatekCsajok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Czeczon Réka | Li Julianna Nagy Bernadett Olay Hanna 66 pont | 20. hely | Gömbvillám | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Csatár Eszter | Fórizs Lili Villő Kelemen-Virág Priszka Ilona Maschek Sarolta Panna 63 pont | 20. hely | Veszélyes négyes | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Duynstee Dániel Botond | Lévai Krisztina Martincsák Móric Mihók Attila 63 pont | 22. hely | Csapat | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Szegedi Márk | Kerekes István Balázs Elmer Nándor Szíjártó Marcal 62 pont | 23. hely | Szelek szárnyán matek | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bagdács Attila | Fajta Péter Forreiter Márk Holnapy Bence 62 pont | 24. hely | Einstein | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Bodnár Panna | Juhász Csenge Németh Kornél Varga Szonja 61 pont | 25. hely | Red Bull | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Nagykáldi Emese | Szabó Jázmin Tóth Henrietta Varju Ádám 61 pont | 26. hely | Igyekvők | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bagi Bulcsú | Csorba Lili Nagy Réka Kubon Zsófia 60 pont | 27. hely | Vértigrisek | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Balogh Kristóf | Kelemen Lehel Ungi Krisztián Varga Réka Tímea 59 pont | 28. hely | Matek mumusok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Sándor Anna Viola | Szapanidu Szofia Athina Balkányi Zsófia Blanka Siminszky Eszter Zita 54 pont | 29. hely | Gru | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Csajkó Péter | Capdebo Domonkos Székely Noémi Szabó Zsolt 49 pont | 30. hely | Matek manók | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Markó Máté | Patyi Ákos Princz Dániel Vo Tram Ahn 49 pont | 31. hely | IQ bajnokok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Köteles Vanda | Nagy-Mézes Hanna Bodza Rózsa Rita Sikhoya Szabó Sára Anna 48 pont | 32. hely | Okos kos | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Balogh Bence | Bognár Gergely Fodor Kata - 45 pont | 33. hely | Matekos gazfickók | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Hubay Jenő | Kisgyörgy Bálint Nagy Milán Szűcs Áron 40 pont | 34. hely | MGP | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kádár Márk Olivér | Kerényi Gergely Kéri Márió Tóth Máté 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Digitális Átállás | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Felszeghy Márton | Nagy Nándor Litmann Márton Ábel Fok Róbert 120 pont | 2. hely | KIs tudósok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kim Levente | Németh Lukács Pfemeter Márton Géza Wágner András 111 pont | 3. hely | Törtek | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Gajdán Gréta | Kruták Eszter Liliána Simon Boróka Panna Varga Virág Katalin 107 pont | 4. hely | Nincs 2 négy nélkül | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Heffner Hédi | Hullán Luca Mirtil Kovács Boglárka Szabina Polyák Petra Nóra 106 pont | 5. hely | Matek csajok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalocsa Lora | Jex Lili Novák Éva Dorottya Schmatz Krisztina 103 pont | 6. hely | Csillámpónik | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Király Dorottya | Kiss Kamilla Magó Laura Szabó Lilianna 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek Manók | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Brandreth Garret Péter | Csiba Krisztina Terézia Fejes Eszter Gajdátsy Márk Levente 93 pont | 8. hely | Négy hüjegyerek | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Vörös Álmos | Haas Attila Hraskó Anna Szakáll Fanni 91 pont | 9. hely | Agyas Banda | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Ercsey Zsófia Lilla | Gál Tamara Nóra Kovács Virág Noémi Réti Eszter Boglárka 91 pont | 10. hely | Péntek 13 | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Kovács Anna Sára | Kelecsényi Blanka Pirisi Krisztina Szengyel Sára 89 pont | 11. hely | Észkombájn | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bakonyi Bendegúz Attila | Hoang Gergő Chi Könye Leonard Rudolph Sántha Zalán Szaján 88 pont | 12. hely | Négyesfogat | Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Horváth Panna | Magasházy Tímea Megyeri Tibor Mező Magdolna 85 pont | 13. hely | Pppuncs | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hebhart Kristóf András | Herke Miklós Loránd Tóth László Milovecz Laura Enikő 84 pont | 14. hely | Kis Einsteinek | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Buzás Barbara | Horváth Panna Kalas Noémi Katona Eszter 74 pont | 15. hely | Abacus | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kis Dorottya | Czobor Janka Szmodits Luca Dora Veronika 73 pont | 16. hely | Nyerő 4-es | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Lackner Orsolya | Sebők Panna Ida Tóth Lilla Eszter Welker Zsuzsa 72 pont | 17. hely | Hatosok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Egressy Dániel | Fejérdy Attila Hamar Boldizsár Robotka-Benkeházi Márk 71 pont | 18. hely | Flamingók | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Bartha Réka | Bartha Kinga Szabolcs Maja Fan Allen Edwin 70 pont | 19. hely | Colopok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Hévizi Balázs | Huszáros Márk Schiff Antal Szigeti Ádám 68 pont | 20. hely | Sokszínű matekosok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Szigetvári Csenge | Pápai Roland Rádai Mátyás - 68 pont | 21. hely | Radírgumik | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Karácsony Lili Boglárka | Novák Domonkos Barnabás Szabó Luca Szilágyi Nimród 65 pont | 22. hely | Kecske2 | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barna Veronika | Nguyen Milena Nyáry Dorottya - 64 pont | 23. hely | Szuper 4-es | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bábel Anna Krisztina | Fekete Noémi Széplaki Virág Zsófia Teleki Petra 64 pont | 24. hely | Számászok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Csermely Blanka | Felföldi Kata Hattyár Liliána - 64 pont | 25. hely | Szappan | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Mészáros Zoltán | Kóra Mercédesz Nagy Bálint Farkas Márk 63 pont | 26. hely | Zenészek | Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Csönge Katalin | Domahidy Veronika Nagy Laura Zóra Ursu Artúr 63 pont | 27. hely | Repülő struccok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hegyi Johanna Lilla | Kolossay Lili Piovano Gréta Adél Szenecsár Dora Kitty 62 pont | 28. hely | Zsiványtanya | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Baló Zsolt | Bencsics Miklós Gyémánt Zsombor Listár Levente 60 pont | 29. hely | Csillámpóni | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Kunos Csenge Mária | Marton Csombor Solt Salomons Sophia Lilla Somfai Katalin Anna 59 pont | 30. hely | Vámpírok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Csordás Dávid | Gerendás Lili Győriványi Bence Kontz-Szabó Áron 58 pont | 31. hely | Wolfmatek | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Farkas Gergely | Frank Péter Baráth Zoltán Szalai Nagy Orsolya 58 pont | 32. hely | Struccok | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Kertész Kíra | Látó Dániel Oltean Laura Krisztina Umana Mauricio 56 pont | 33. hely | Alfa-béta | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Horváth Johan | Orgován Richard Szilágyi Csenge Polgár Kincső 56 pont | 34. hely | Mathboys | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Donka Gábor | Vantal András Varsóci Kristóf Weiner Marcell 53 pont | 34. hely | Tizenhárom | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Nagy Martin | Kirschner András Kiss István - 53 pont | 36. hely | Kettő meg Kettő | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Botond | Markó Nikolett Ragó Raul Sorosi Eszter 51 pont | 37. hely | Paralelopipedon | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Ferge Elizabet | Csabai Fruzsina Somorjai Sándor Sebestyén Ákos 51 pont | 37. hely | Recip-rókák | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csiszár Bendegúz | Pató Bálint Rajkai László Vörös András 51 pont | 39. hely | Paralelogramma | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Barabás Ádám | Kereszty Anna Márton Márk Szabó Tódor 50 pont | 40. hely | Gumikacsák | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Erdősi Boglárka | Kátai Luca Moldvay Gergely Németi Gergő 47 pont | 41. hely | Ravasz Ászok újratöltve | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Blaskó Mira Johanna | Tóth Mária Gizella Türkösi Éva Liel Boros Réka Sára 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Like 7 | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Bangó Vivien | Komjáti Zsolt Pham Quynh Huong Toacaci Vivian 89 pont | 2. hely | B terv | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bácskai Bence | Pálya Hanna Richlik Róbert Várnai Olivér 87 pont | 3. hely | 3,14 | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Illyés Henrietta | Pintér Borbála Terebessy Botond Kazai Kornél 84 pont | 4. hely | Négy | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Banyó Bálint | Domokos Mátyás Fóris Péter Székely Regő 83 pont | 5. hely | Plusssz | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Ipacs Vivien | Gyalay Katalin Németh Dániel Simek Ádám 81 pont | 6. hely | Engelmanusok | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Engelmann András | Szilvágyi Boldizsár Ábrahám Kíra Garami Eszter 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Törökdinnye | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Antalfi Eszter | Józsa Judit Kun-Székely Anna Zováth Luca 76 pont | 8. hely | Krádzsin | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fábián Bernát | Proszenyák Ábel Ujvári Ádám Bita Krisztina 75 pont | 8. hely | Lollilolok | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kotán Adrienn | Kósa Eszter Berkovics Fanni - 75 pont | 10. hely | Zseni palánták | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Kondricz Péter | Szakács Ákos Fábián József Gáspár Dorina 74 pont | 11. hely | Ementáli sajt | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Bereczki László | Fürst Adél Heinrich Aletta Raffay Rebeka 71 pont | 11. hely | Kaktuszszerda | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Koncz Gábor | Kovács Medina Júlia Németh Norman Tóth Zsuzsanna 71 pont | 13. hely | gyökkettő | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Arató Kristóf | Horváth Hanna Kovács András Péter Nagy Zsófia 69 pont | 14. hely | Tryx Again | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Balog Laura | Vidák Béla Alexander Barabás Áron Olasz Katalin Anna 68 pont | 15. hely | Lángeszek | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Gál Levente Gedeon | Koncz Gergely Simon Csaba Attila Villányi Tamás 68 pont | 16. hely | Demons | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Barta Valentin | Dauphin Adele Aida Dingfelder Csaba Radványi Laura 62 pont | 17. hely | Kedvencünk a + matek | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Bíró Ábrahám Máté | Purcsel Kármen Somogyi Rebeka Zsanna Varga Patrik 60 pont | 17. hely | Sajtkukacok | Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Dénes Eszter | Kazi Mária Pap Hunor Russa Karina 60 pont | 19. hely | Hatványozottan | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Cseresznyés Gyula | Oszlánszki Márkó Szilveszter Zsolt Szűcs János 59 pont | 20. hely | 2x2 néha 5 | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Meleg Viola Rita | Patyi Janka Margit Skornyák Dániel Vajda Krisztofer 55 pont | 20. hely | Nekünk8 | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Varga Veronika | Nagy Kristóf Simon Bence Waldmann Tamás 55 pont | 22. hely | Kockák | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Bodnár Laura | Jenei Hanna Sótonyi Eszter Szabó Péter 53 pont | 23. hely | Zsenik | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Pécsek György | Szabó László Tax Arden Dávid Varga-Zsigmond Kristóf 51 pont | 24. hely | Mittudomén | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Geszti Blanka | Hoffmann Panna Lupu-Kovács Sarah Szarvas Kristóf 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Beautiful nightmare | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csizmadia Viktória | Pál Viktória Takács Luca Riedel Zsuzsanna 132 pont | 2. hely | döntős ŐŐŐ, ezt nem tudom elolvasni | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Tiszay Ádám | Bötkös Benedek Vári-Kakas Andor Morassi Máté 125 pont | 3. hely | A csapat | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kiss Gergyely | Mohácsi Márton Al-Sayyed Zakariás Besenyi Tibor 120 pont | 4. hely | Megamatematika | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Ujvárossy Olivér | Timár Tamás Hegyi Gáspár András Limburger Márk 116 pont | 5. hely | 3 testőr + ÁFA | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Jakab Bence | Bárány Adorján Ferenci Leó Horváth Csege 116 pont | 6. hely | Február 29. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kerekes Anna | Horváth Adél Roxána Farkas Dorottya Veronika Csaba Szonja 115 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A láthatatlan emberek | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csabai Mátyás | Márton Dénes Matolcsi Dávid Valló Dávid 113 pont | 8. hely | BoLiMaTe(k) | Piarista Gimnázium | Budapest V. Bohus Gyula | Liptai Benedek Martos Domonkos Telbisz Csanád 110 pont | 9. hely | Bodimazsó | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Nagy Borbála | Laczkó Zsombor Czipó Diána Schneider Marcell 110 pont | 10. hely | Számológép | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Tran Ádám | Nagy Benedek Umann Dávid Nguyen Hoang Viet 104 pont | 10. hely | Verebek | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Zára Villő | Sipos Noémi Peremiczki Zsófia Szilárd Pálma 104 pont | 12. hely | Csapatom és egyéb állatfajták | Piarista Gimnázium | Budapest V. Fehér Márton Áron | Forián- Szabó Máté Ferencz Zsombor Svastits Domonkos 103 pont | 13. hely | Fiúk3 | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bezerédi Bendegúz | Hegyi Mihály Sajósi Márton Szepesi Ákos 98 pont | 14. hely | Vízimajmok | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Tóth Réka | Farkas Zsuzsa Szabó Boglárka Turiák Anita 96 pont | 15. hely | Édes négyes | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Merza Gábor | Várkonyi Botond Molnár Gábor Boldizsár Bosnyák Bertalan János 96 pont | 16. hely | Csomotobe | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Tornai Zsombor | Molnár Péter Benke András Csontos Boldizsár 94 pont | 17. hely | Zsenipalánták | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Demeter Orsolya | Gyenese Zsófia Marinau Nikolett Szabó Viktória 93 pont | 18. hely | Hupikék törpikék | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Geiszt Miklós | Bremer Dániel Fekete Dániel Hegedűs Bence 92 pont | 19. hely | Szomszédok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Dobolyi Zsófia | Érseki Tamara Kaknics Zita Omoragbon Anett 92 pont | 20. hely | Barik | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Brosig Borbála Mónika | Gangl Kinga Fruzsina Kada Kinga Kis Júlia 91 pont | 21. hely | Matek menők | Piarista Gimnázium | Budapest V. Wochna András | Hargittay Levente Kerekes Márton Márki Gergely 91 pont | 21. hely | php5 | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Csordás Dávid | Varga Márk Kerényi Tamás Vitéz Benedek 91 pont | 23. hely | Migupeta | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Guttengeber Luca | Mihály Léna Penc Patrik Takács Ákos 89 pont | 24. hely | Kecske | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Nagy Borbála | Tamás Lilla Bánhegyi Anna Török Petra 89 pont | 25. hely | Bődizmus tipszmikszűtt áldozatai | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Bacsek Bernát | Domokos Bálint Erős Máté Görgényi Botond Álmos 88 pont | 26. hely | Matek kecskék | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Dáné Bernadett | Végh Zsófia Szebegyinszki Blanka Kovordányi Anna 87 pont | 27. hely | Gumimacik | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Berky Boglárka | Wentzel Panna Csesznok Flóra Kirilenko Katja 86 pont | 28. hely | Anonymus | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Papp Sára | Róth Magdolna Rothärmel Réka Berta Réka 85 pont | 29. hely | Kis Gázok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Czapek Áron | Gidály Mihály Tábori Iván Sárossy János 84 pont | 30. hely | IQ Fighters | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fenyvesi Dávid | Hegyi Péter Rozgonyi Csongor Szilveszter Máté 83 pont | 30. hely | Kő | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Lipták Zoltán | Cervenak Miklós Koczka Vencel Nyuzó Bence 83 pont | 30. hely | V.a.d. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bolyki Veronika | Csoma Dóra Kovács Anna - 83 pont | 33. hely | Maffia | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Hubay Csenge | Siposs Mátyás Svéd Dávid Szabó Bálint 83 pont | 33. hely | Többet agyvelővel, mint nyers erővel | Piarista Gimnázium | Budapest V. Vida Gergely | Végvári Domonkos Szathury Márk Faller Dániel 83 pont | 35. hely | Matek Empire | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Antalóczy Máté | Mátyás Péter Tamás Nagy Mihály Adorján Papp Dániel 82 pont | 36. hely | Sajtok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kürti Gergely | Ozoróczy Ákos Tankó-Bartalis Bence Tomon Benedek 81 pont | 37. hely | Tü-tü-tü-tümm | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Bellus Kata | Déri Lilla Csiki Janka Kasoly Benedek 79 pont | 38. hely | Arany Ászok | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Tass Bulcsú | Sugár Kristóf Szelényi Kristóf Karancsi Boldizsár 79 pont | 39. hely | Almás pite | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Szécsi Nóra | Nagy Dóra Kirchlecher-Farkas Judit Szabó Regina 78 pont | 40. hely | A nulla osztói | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Körösi András | Csizmadia Zsombor Tóth Máté Szűcs Dániel 77 pont | 41. hely | Laura3 + Anna | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Hencsey Laura | László Laura Helga Renner Anna Szondi Laura 75 pont | 42. hely | KoRn | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Grandpierre Méda | Jónás Noémi Németh Renáta Schiszler Dorottya 75 pont | 43. hely | Amőba | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Stimecz Edina | Lehoczki Réka Szakács Borbála Szalka Panka 74 pont | 44. hely | acc | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Bärnkopf Dávid | Szécsi András Ruff Eszter Bánhidi Eszter 72 pont | 45. hely | Csíkos póló | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Cziczka Benjámin | Csapodi Gellért Lenhardt Máté Szőke Tamás János 72 pont | 46. hely | Muffin | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Főző Csenge | Kovács Lili Porcsalmy Eszter - 70 pont | 47. hely | A a hetediken | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Békési Betti | Gurabi Anna Egri Barnabás Tóth Zsófia 68 pont | 48. hely | Gólyák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Gönczi Anna | Kincses Eszter Varga Boglárka - 66 pont | 48. hely | IQtyák | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Szakács Botond | Csapó Bence Tamásy András Nagy Péter 66 pont | 50. hely | Kalqlator | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Sipos Máté | Stirling András Schottner Kristóf Varga Gábor Artúr 65 pont | 51. hely | Nyomorultak | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Lázár Máté | Nagy Balázs Mucsi Flóra - 64 pont | 52. hely | Kunbejj | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Dávid Gáspár | Forray András Frizzi Sámuel Nyerges Balázs 63 pont | 53. hely | Cerberus | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Jakab Dária | Kovács Benedek Schäffer Ferdinánd Zelenka Ágnes 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agymenők | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Glatz Attila | Karsai Dominik Karsai Roland Lesták Loránd 110 pont | 1. hely | döntős Ali baba és a 3 rabló | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bakos Martin | Kliment Dávid Kornél Kovács D. Döme Shaltout Alex Ali 110 pont | 3. hely | Alpha dog | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Dittrich Rebeka | Feledi Pál Tatár Marcell Tran Quoc Huy 103 pont | 4. hely | Rémes négyes | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hajzer Attila | Papp Judit Szigeti Mark Bence Werli Ádám 100 pont | 5. hely | Közös többszörös | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Jász Mihály | Kármán György Lányi Balázs Veszelszki Ambrus 93 pont | 6. hely | Agytröszt | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Zsoldos Alina | Schumacher-Kovács Ákos Dominik Németh Laura Sillye Martin 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyolcadikbc | Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Vidákovich Benjámin | Bereczki Anita Szabó Barnabás Szabó Zsuzsanna 83 pont | 8. hely | Számmániákusok 8 | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Nagy Ádám | Nagy Nikolett Szalontai Csenge Széchenyi Dominik 74 pont | 9. hely | Hófehérke és a törpök | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bogdán Márk | Kerényi Krisztián Schwartz Zoltán Szabó Kornélia 73 pont | 9. hely | Matek8 | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Budapest VI. Jegorov Júlia | Papp Alex Csókási Zsolt Bugár Mészáros Miklós 73 pont | 11. hely | Hal | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bíró Kincső | Budai Franciska Pánczér Eszter Móré Judit 69 pont | 12. hely | Zsákbamacska | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Herman Zsófia | Miklós László Szigetközi-Szabó Dávid Villám Benjámin 67 pont | 13. hely | Srácok | Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Pölczman Leó | Bereczki Tamás Safarek Krisztián Hunvald András 67 pont | 14. hely | Gulyásleves | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Dóczi Bálint | Hámori Gábor Pintér István Boldizsár Imre 63 pont | 15. hely | Oktaéder | Budapest-FRK Julianna Általános Iskola | Budapest VII. Ambrus-Dobai Márton | Béres Tamás Béres Róbert - Krisztián Kalló János Máté 58 pont | 16. hely | Jackpot | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Botos Alexandra | Haraszti Júlia Lubai Ádám Zsolt Schwáb Gabriella 57 pont | 17. hely | Zöldfülűek | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Horváth Trisztán | Deme Kristóf Kaya Béla Orgon Béla 50 pont | 18. hely | Zöldsasok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Balla Dóra | Kalapos György Bártfai Viktor Proszt Attila 49 pont | 19. hely | Pacalpörkölt | Szent István Általános Iskola | Budapest V. Lovas Brigitta Zita | Nadabán Réka Zámbó Tibor Zemen Dávid 48 pont | 20. hely | Hectorok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Majercsik János | Virágh Ámon Garaguly Csaba Szabó László 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Védd a fákat, egyél hódot 3.0 Béta | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Babik Barna | Szakály Marcell Tárkányi Damján Péter Zólomy Kristóf 140 pont | 2. hely | döntős Elnézést kérünk, technikai okok miatt 1 óra szünetet tartunk, de azért idén adha | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bukva Balázs | Bursics Balázs Imolay András Molnár-Sáska Zoltán 138 pont | 3. hely | Csapatnév | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csizmadia Róbert | Bajnok Dénes Bálint Martin Cseh Viktor 134 pont | 3. hely | SZÁM | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Farkas Ádám | Kubovics Márton Újváry Szilvia Verkman Zsombor 134 pont | 5. hely | Nevű csapat csapat nevű nevű csapat nevű csapat nevű csapat | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Alexy Marcell | Keresztfalvi Bálint Lakatos Ádám Papp Bence 134 pont | 6. hely | Vattacukor evő lámák | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Csicsvári Fanni | Kovács Anna Szebenyi Ráhel Nguyen Thi Ngoc Bich 124 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | CEo | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Kovács Benedek | Uzoni Dávid Imre Zoltán Stephenson Dániel Gedeon 121 pont | 8. hely | Ízirálydör | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Kornai Dániel | Szécsy Attila Marcsek Zoltán Keszthelyi Donát 119 pont | 9. hely | Agyevő bogarak | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Pál Fanni | Nagy Beáta Ruzsbánszki Sára Varga Eszter 115 pont | 9. hely | Kertitörpék | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Xu Dávid | Szalka Sára Talyigás Flóra Pap Benedek 115 pont | 11. hely | Vérszomlyas kacsák | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Balla Zsolt | Lengyel Majs Melles Alex Ujhelyi András 113 pont | 12. hely | Kecske | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Janzer Lili | Vankó Mila Nagy Dávid Kovács Kitti 111 pont | 13. hely | Alzebra | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Fábián Csenge | Jánossy Réka Bódy Lőrinc Kovács Lilla 109 pont | 14. hely | Közös határt Japánnal!!! | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barabás Péter | Kiszli Zalán Gergely Patrik Krausz Gergely 106 pont | 15. hely | A sátánármányosparázsvarázspokolikörpuncspancslódítóbódítók | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Sáfi Lilla | Kós Tamás Karsai Alexandra Nguyen Thao Anh 105 pont | 16. hely | Irdatlan bácsi | Piarista Gimnázium | Budapest V. Velkey Vince | Székely György Pigler Donát Illyés András 104 pont | 17. hely | turmikszok | Piarista Gimnázium | Budapest V. Havas Ottó | Kovács Sebestyén Máté Csaba Fehér Balázs 103 pont | 18. hely | 3 pasi meg 1 kicsi | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Kővári Regina | Ittzés Ambrus Domokos Gergő Gyimesi Benedek 101 pont | 19. hely | Vályogtégla | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Szabó Vince | Miskolczy István Török Tivadar Meszlényi Ambrus 97 pont | 20. hely | Lombik | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Ilinyi Blanka | Köböl Karina Szabó Eszter Tóth Csinszka 94 pont | 21. hely | Rohamkukacok | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Marosi Kamilla | Kiss Rebeka Rada Alexandra Dulganov Natasa 92 pont | 22. hely | FKF | Piarista Gimnázium | Budapest V. Józsa Imre | Egressy János Nagy Boldizsár Takács Tamás 89 pont | 23. hely | Caretta caretta | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Szabó Zita | Szurop Szonja Pozsgay Sára Vörös Karolina 88 pont | 24. hely | Kojala | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Borbély Dóra | Nagy Katica Szabó Kata Sára Monostori Réka 87 pont | 25. hely | Csapatnéven vitatkozunk! | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Antal Mátyás | Kovács András Félix Rákos András Dominik Seper Kristóf Kajetán 86 pont | 26. hely | Kreatív csapatnév | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Béres Adél | Erdős Dorottya Kamasz Klaudia Nyírő Fanni 84 pont | 27. hely | Koczkák | Piarista Gimnázium | Budapest V. Farkas Sebestyén | Tomka Benedek Vasas Dániel Sipos Barnabás 83 pont | 28. hely | 3+1 | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Keresztúri Julianna | Mezei Roland Sándor Norbert Varga Tamás 81 pont | 28. hely | Homi | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Gecse Soma | Csitkovics Péter Kovács Tamás Schuch Barnabás 81 pont | 30. hely | No comment | Piarista Gimnázium | Budapest V. Papp Gergely | Morvai Gábor Kovács Dominik Werner Márton 78 pont | 31. hely | Csillámpónik | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Egry Dániel | Nagy Roland Kórosi Zoltán Hegedűs Márton 78 pont | 31. hely | Csongi és a fekete szemek | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Gál Botond | Gyökeres Csongor Jedlovszki Krisztina Vujosevics Eszter 78 pont | 33. hely | Krumplivadászok | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csanády Anna | Lombár Eszter Malik Virág Szebik Anna 77 pont | 34. hely | Mi is jövünk | Piarista Gimnázium | Budapest V. Dudás Ágoston | Heves Balázs Mándok András Tóth- Salamon Ákos 76 pont | 35. hely | Végtelenek | Piarista Gimnázium | Budapest V. Varga Olivér | Galsa Balázs Kováts Keve Eperjesi Levente 75 pont | 36. hely | Kakaós csigák | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Nagy Balázs | Pápay Domonkos Wootsch Benedek Niksz Alfréd 74 pont | 37. hely | Kecskék | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Tulipán Norbert | Papp Dávid Csomós Bálint Enzsöl Ákos 73 pont | 38. hely | Már bocsánat | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Dobos Gergely | Tóth Gergely Szabó Milán Sárosi András 71 pont | 38. hely | Napr(sugár) | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Gál Laura | Hetesi Ilona Vásárhelyi Rebeka Kovács Gabriella 71 pont | 40. hely | Minyonok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Ambrus Rozi | Mészáros Viktor Ördög Enikő Seben Domokos 70 pont | 41. hely | L-me | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kincses Tamara | Konecsni Panna Rapszky Renáta - 69 pont | 42. hely | Tipszmiksz | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Borongics Dániel | Gyöngyösi Joel Papp Gergely Pintér Bence 67 pont | 43. hely | A | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Döndő Csilla | Kaltenecker Bálint Lukács Flóra Kíra Páncsics Hedvig Diána 66 pont | 44. hely | Vertikálisan stabilizált inszeminátorok | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Maruszki Milán | Puska Richárd Murin Dániel Zarka Áron 65 pont | 45. hely | Ribizlik | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Graning Sára | Walder Csenge Gyurcsányi Réka Teplán Emília 64 pont | 46. hely | Szorgos méhecskék | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Balla Zsófia | Orbók Réka Sági Petra Ősz-Püspöki Dorottya 63 pont | 47. hely | Csillámsajt | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bekker Zsófia | Komjáthy Lili Nagy Rebeka Trombitás Tamás 60 pont | 47. hely | ERBOIBO | Piarista Gimnázium | Budapest V. Iván Szabolcs | Erdélyi Kristóf Bouquet Gergely Bodroghelyi Fülöp 60 pont | 49. hely | Abszolútérték | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bányai Botond | Csulak István Mezei Brúnó Papula Gábor 59 pont | 50. hely | Kbk | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Rostás Máté | Solymos Dániel Jánossy Balázs Tenczer Márton 55 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Palojtayné Szebeny Mariann | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Ráczné Tóth Judit | Budapest V. | Eötvös József Gimnázium | Benkó Katalin | Budapest V. | Eötvös József Gimnázium | Feke Zsolt | Budapest V. | Eötvös József Gimnázium | Fila Edit | Budapest V. | Eötvös József Gimnázium | Gulyás Erzsébet | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Angyalné Molnár Ibolya | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Dr. Stukovszkyné Henk Éva | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Göggené Somfai Zsuzsa | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Sziládi Hedvig | Budapest V. | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Bóczi Zsuzsanna | Budapest V. | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Téglásné Kiss Eleonóra | Budapest V. | Szent István Általános Iskola | Kukné Kovács Beatrix | Budapest V. | Szent István Általános Iskola | Péterffyné Kalla Zita | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Bakosné Sági Gabriella | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Bódi Csilla | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Fónainé Fischer Judit | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Molnár Gabriella | Budapest VI. | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Dalmadi Attila | Budapest VI. | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Svébis Györgyné | Budapest VI. | Terézvárosi Két Tannyelvű Általános Isk. | Szabó Edina | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Balaskóné Hózer Éva | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Várkonyi Andrea | Budapest VII. | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Dr. Palágyi Györgyné | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Dr Kivovicsné Horváth Ágnes | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Gyenes Zoltán | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Jakucs Erika | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Kiss Dorina | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Oros Márta | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Paróczay József | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Rubóczky György | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Solti Edit | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Táborné Vincze Márta | Budapest VIII. | Deák Diák Általános Iskola | Fabó Katalin | Budapest VIII. | Deák Diák Általános Iskola | Vidra Dorottya | Budapest VIII. | Losonci Téri Általános Iskola | Kiss Tímea | Budapest VIII. | Losonci Téri Általános Iskola | Németh Mária | |