Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fortuna bogarak | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Carra Chiara | Györfi Dávid Morvai Eliza Szombat Nándor 108 pont | 2. hely | döntős Kacagó Leopárdok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Süveges Gergő | Szaló Tamás Kocsis András Czehlár Gergely 104 pont | 3. hely | Harrerászok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Mireider Ádám | Kurucz Márton Szabó Zóra Kürthy Flóra 101 pont | 4. hely | Béres | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Atanaszov Hedvig | Vankó Lóránt Schick Angéla Kiss Rebeka 94 pont | 5. hely | Fantasztikus Hármas | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Fábián Dorina | Patonai Csanád Radnai Réka - 94 pont | 5. hely | Százasok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Binder Barnabás | Jakab Csaba Korompay Dénes Nagy Levente 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Harry Potter | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Czita Lili | Derzsi Léna Kovács Lujza Visontai Barnabás 85 pont | 8. hely | Matematikusok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Hadnagy Bence | Hangodi Hajnalka Kovács Dorina Panna Őrkényi Blanka Lili 82 pont | 9. hely | Barna Baglyok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dénes Kende | Gábriel Emília Kincső Lápossy Csenge Bernadett Leveles Balázs 81 pont | 10. hely | Számemberek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Móritz Tamás | Szakáli Emese Jelen Rozi Lukács Annamária 78 pont | 11. hely | Halmazok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Horváth Szabolcs | Jani Botond Reisz Benedek Takács Levente 77 pont | 12. hely | Szuper 4-es | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Asztalos Kende Taketo | Dévai Márk Nagy Fanni Patrícia Takács Emese Flóra 77 pont | 13. hely | Unikornisok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Badari-Békési Alex | Juhos László Perjési Márk Péter Zsombor 76 pont | 14. hely | Lurkók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Dringó Ákos | Borbára Délia Budai Bence Keményffy Aletta 75 pont | 15. hely | Vitorlások | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Czunyi Péter | Gréczi Benedek Loncsák Balázs Róth Rajmund 73 pont | 16. hely | Logimókus | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Németh Nikol | Kovács Dorka Pandula Lilla Gyenes Márton 72 pont | 16. hely | Matek királyok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Galambos Marcell Péter | Lehel Dániel Nagy Zsófia Zsuzsanna Neumann Csaba Botond 72 pont | 18. hely | Nagyész | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kopriva Daniel | Nagy Mihály Németh Benedek Pintér Marcell 72 pont | 18. hely | Newton | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Aranyossy Mátyás | Miklósi Márk Kevevári Keve Györke Dániel 72 pont | 20. hely | Bolyai Zsenik | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Csirke Dávid Milian | Dénes Villő Paulik Laura Liza Plank Attila László 71 pont | 21. hely | PREDATOR | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Nagy Ágoston | Dóczi Olivér Nagygyörgy Péter Császár Olivér 71 pont | 21. hely | Torpedók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Janity Dóra | Kocsis Orsolya Pikó Gergely Tábor Tünde 71 pont | 23. hely | Számtudorok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hádersprung Norbert | Holló Eszter Somogyi Balázs Holló Csenge 69 pont | 24. hely | 4 kisokos | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Czuczor Szabolcs | Masson Dániel Vass Tímea Váradi Sándor Bálint 69 pont | 25. hely | Fekete bingó | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Birinyi Flóra | Ivády Nina Ivády Milán Pintér Tília 68 pont | 26. hely | Matek Ászok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Angelus Farkas | Korompay Zsombor Révész Anna Dorottya Szabadhelyi Molli 67 pont | 27. hely | Árnyékmatek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Kovács Dominik | Bányai Barnabás Balázs-Helmeczy Csanád Naderi Ármin 65 pont | 28. hely | Kisokosok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Rezi Emma | Hirtling Márton Várkonyi Balázs Mikes Lilla 65 pont | 28. hely | Legjobb matekosok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Feller Leonard Máté | Papp Gergely Somogyi Boldizsár Péter - 65 pont | 28. hely | Leopárdok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Kovács Gergely Attila | Martini Szilvia Pintér Vivien Noémi - 65 pont | 31. hely | Furfangos matekosok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gaschler Gergő | Gazsy Ákos Istenes Bendegúz Ábel Kikindai Barnabás 63 pont | 31. hely | Grizzli medvék | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Csonka Raul | Kaufmann Zsigmond Kovács Marcell Teleki Tamás 63 pont | 31. hely | Logika | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bács Borbála | Liebhauser Liza Tardos Szonja Valde Marcell 63 pont | 34. hely | Tigrisek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Engel Vivien | Kapitány Nikolett Anna Molnár Lilla Zsófia Tóth Panna 63 pont | 35. hely | Eszes sasok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Ágai Zsombor | Debreczeni Ákos Machács Botond Simon Lili 62 pont | 36. hely | Ászok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Karádi Virág | Kovács Milán Domonkos Anna Lakatos Anna 61 pont | 37. hely | Matek Baglyok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Baranyai Richárd Csaba | Ludányi Martin István Serbán Koppány László Szauter Dániel Miklós 61 pont | 37. hely | Nyertesek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bacsó Dóra Anna | Illyés Margit Pusztai Emese Túrós Anna Szandra 61 pont | 37. hely | Számnyúzók | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Barna-Lázár Anna | Brandhuber Vivien Halmi Domonkos Varga Sebestyén 61 pont | 40. hely | Matek dzsemek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Dávid Hanna | Kositzky Attila Orosz-Léhner Máté Pataky Lili Emese 60 pont | 41. hely | Számológépek | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Tatár Dorottya | Fulmer Vince Sipos Milán Kardos Balázs 59 pont | 42. hely | KOBRA | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Dulicz Danyan | Mayer Péter Hodosi Veronika Sájer Adél 58 pont | 42. hely | Sárkányok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gómann Zoltán | Füzi Ádám Fülöp Anna Molnár Vince 58 pont | 44. hely | Fekete lovak | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Dóczi Alida | Ilyefalvi Édua Machács Jázmin Major Bernadett 58 pont | 45. hely | Cincin lovagok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kováts Balázs Miklós | Németh Zsófi Szalai Piroska Váczi Kristóf Márk 57 pont | 46. hely | Musztáng Team | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Berencsi Zsolt | Fazakas Dominik Sárkány Péter Tóth Alexandra Éva 57 pont | 47. hely | Csillaghegyi Koponyák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Erdélyi Bíborka Ida | Fenyvesi Zita Bartalus Károly Varsányi Áron 55 pont | 48. hely | Csendes óceán | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kirisits Nóra | Réfi Gergő Somogyi Péter Vandlik Dániel 55 pont | 49. hely | Dream Bark | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ürmösi Rebeka | Balázs Liza Csernátony Borbála Papp Hanna Liza 53 pont | 50. hely | Matek Mókusok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Blumenthal Emma Fanni | Gölley Gergely Kovács Anetta Kira Szemán Joel 52 pont | 51. hely | Mini Manók | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Bundik Brigitta | Faragó Nikolett Otta Janka Fekete Szonja 51 pont | 52. hely | 4 kobra | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csépe Emma | Dávid Eszter Higl Patrik Kispéter Noémi 47 pont | 53. hely | Szorzó négyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bánki Hanna Borka | Radzik Réka Tárkányi Dániel Noé Vasali Mátyás 46 pont | 54. hely | Bűvös-ész | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Major Bálint | Szendrei Csongor Thaler Donát Udics Dominik 43 pont | 55. hely | Bolyai Vadászok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Erdei Virág | Tóth Karolina Mónika Tóth-Szabad Csongor Várnai Áron 41 pont | 55. hely | Kakukktojás | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Filep Endre | Pünkösti Mimi Szalai Réka Ufir Attila 41 pont | 55. hely | Szuper csapat | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bátyi Dorka | Hatala Hanna Kállai Luca Anna Mihály Blanka 41 pont | 58. hely | Szuperfenofrenetikomaxikapitális | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Prantner Krisztina | Péter Panna Szendrei Fruzsina Csőke Dóra 40 pont | 59. hely | Mat-atom | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Erdélyi Gergő | Csányi Roland Burda Péter Tóth Zsófia 38 pont | 59. hely | Számkirályok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kovács Péter | Rutai Liza Seres Daniel Török Lili 38 pont | 61. hely | Farkasok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Wolff Gergely | Kolos Kata Magyary Márton Egri Dalma 36 pont | 62. hely | Pamacsok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Grósz Julianna | Tóth Gerda Júlia Vámosi Dorina - 35 pont | 63. hely | Szuper Matekosok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Boros Zsombor | Tóth Ráchel Deák Hunor Szirtes Hanna 35 pont | 64. hely | Számhalak | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Budai Blanka | Kanász Izsák Kovács Brigitta Magyar Liza 31 pont | 65. hely | Tornádó | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csertán Dominik | Horváth Réka Aliz Szegvári Balázs Márton Fruzsina 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Közös nevezők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Blázsik Árpád | Gonda Sára Szendrei Botond - 117 pont | 2. hely | Tudósok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Fontos Gergely | Zilahi Márton Körtvélyessy László Márky Anna 113 pont | 3. hely | Okos doboz | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Barczikay Ákos | Horváth Zsombor Márky Réka Kun Timon 108 pont | 4. hely | Szeretjük a matekot | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Antók Etele Antal | Gilicze Zsófia Nagy Lili Judit Bulyovszky Domonkos 103 pont | 5. hely | Szuper hármas/a | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Strenner Dávid | Héjja-Nagy Alexandra Csiszer Ádám - 100 pont | 6. hely | Téglatestek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Halász Akió | Rosta-Szabó Dániel Gyimesi Gergely Kun György Koppány 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Harry Potter | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Koltai Sára Emma | Csepregi Ábel Márk Graf Norbert Ádám Makrai-Kis Balázs 95 pont | 8. hely | Dobókockák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Arnold Ákos | Arnold Gábor Bónyai Péter - 94 pont | 9. hely | Harrer Einstein | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Szőgyéni Bálint | Bezzegh Nikolett Szenes Márton Ágoston Krisztián 91 pont | 10. hely | Számhősök | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Jakab Atilla | Korompay Levente Molnár Tamás Trauttwein Albert 88 pont | 11. hely | Számördögök | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorjáni Gergely | Együd Bálint Horváth Áron Üveges Dániel 87 pont | 12. hely | Memo | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Felkai Olivér | Füzi Réka Lévay Boglárka Tóth Benkő 81 pont | 13. hely | Infinity | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Létay Zita | Mérő Leon Réthy Zalán Szerényi Domokos 79 pont | 14. hely | Négylevelüek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kanizsai Péter | Lehel Patrik Tósoky Cecília Tucsinger Ábel 77 pont | 14. hely | Okos négyes | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balla Dániel | Gulyás Boglárka Nemes Lili Borbála Sámuel Laura Anna 77 pont | 16. hely | Méhecskék | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Farkas Péter | Keresztes-Nagy Letícia Kiss Csillag Jázmin Szemők Ádám 76 pont | 16. hely | Számkirályok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fodor Róbert | Karlik Bence Rákosi Levente Rátkai Zita 76 pont | 16. hely | Szkolopendra | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Balasi Borbála | Bálint Anita Lévay Anna Szabó Ákos Barnabás 76 pont | 19. hely | Szájfények | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gábor Sára | Kövécs Laura Lepenye Gerda Angyalka Németh Anna 76 pont | 20. hely | Bölcs Bagoly | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csekő Csenge | Fekete Soma Kerekes Zsuzsanna Takács Kristóf 70 pont | 21. hely | Négylevelű lóherék | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Dobovics Gergely | Kertész Borbála Matisz Bernadett Zsinka László 70 pont | 22. hely | Ziper1. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Szépvölgyi Gergely | Hidvégi Attila Szabó Csaba Keve Moró Levente 69 pont | 23. hely | KGSZR | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Szabó Norbert | Reimann Kristóf Kuknyó Guidó Lajos Gál Boldizsár 68 pont | 24. hely | Ügyes négyes | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kovács Petra | Szilágyi Berill Kiss Lilla Szalánczy Franciska 68 pont | 25. hely | B.L.D.V. | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Altorjay Virág | Balogh Barnabás Szigeti Diana Tamási László 67 pont | 25. hely | Osztók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csapó Adél | Barabás Dávid Zalán Sápi Réka Ablonczy Lili 67 pont | 27. hely | Eszesek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Fehér Kristóf | Kósa Dániel Madácsi Krisztina Stergiopoulu Eleni 66 pont | 28. hely | Sasok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Farkas Márton | Gaál Nikolett Madár Zsolt Széll Miklós 65 pont | 29. hely | Névtelen matekosok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fellegi Bence | Kolozsváry Benedek Pistyúr Márton Reisz Sándor 65 pont | 30. hely | Észkerék | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kéri Kristóf | Tóth Levente Mészáros Ádám Kürthy Márk 64 pont | 31. hely | Okoskák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Keszthelyi Írisz Blanka | Kácsor Liliána Guszter Éva Tímea Willig Zsófia 63 pont | 32. hely | Balego | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Juhász Zoltán | Gémesi Márton Varga Balázs Dózsa Levente 63 pont | 33. hely | Négy-szögék | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Csöndör Vivien | Haraszti Hanna Korpás Máté Nagy Adrienn Barbara 61 pont | 34. hely | Számzsonglőrök | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Sebő Dániel | Divinyi - Vénus Luca Kiss Lilien Demcsák Anna 61 pont | 35. hely | Number Kings | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Auer Olivér | Gáti Balázs Lederer Márton Róbert Podina Balázs Ádám 61 pont | 36. hely | A matematika mókusai | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Binder Luca | Szabó Viktória Flóra - - 60 pont | 36. hely | Tigris | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Ács Petra | Akinwumi Dominik Gőgh Wanda Marozsák Hédi 60 pont | 38. hely | Eszes Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Horváth Domonkos | Várkonyi Dániel Ádám Horváth Ábel Ruben Terék Zoltán Tamás 59 pont | 39. hely | Szárnyaló sasok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Balázs Bence | Gergely Márk Saracco Lucio Szigeti Bernadett 59 pont | 40. hely | Ziper2. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Gyarmati Dániel | Wieder Eszter Gombos Máté Székely Bence 59 pont | 41. hely | Villámkockák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fekete Zalán | Lakatos Julian Matuz Emma Radványi Ákos 59 pont | 42. hely | Agytornászok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ecker Míra | Wildburg Korinna Kaposvári Anna Kiss Noémi 58 pont | 42. hely | Szuperagy | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balázs György | Lucza Nóra Montvai Barnabás Szende Dániel 58 pont | 44. hely | Számfejtők | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Tornay-Csomor Enikő | Polgár Benedek Szili Flávia Pelsőczi Rebeka 57 pont | 45. hely | Matekerősek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Dolhai Borbála | Nagy Adél Péter Tamara Vikukel István 57 pont | 46. hely | Atomagyak | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Lampek Ármen | Molnár Zsolt Podráczki Máté Végh Máté 55 pont | 46. hely | Four boys | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Demeter Bendegúz | Demeter Marcell Kovács Simon Mézes Milán 55 pont | 46. hely | Okostóbiások | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Gesztessy Dóra | Drapcsik Gergő Facskó Regina Ur Szonja 55 pont | 46. hely | Okostörpök | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Krizsanyik Tünde | Simon Natasa Napsugár Szenecsár Lili Ványolos Noémi 55 pont | 50. hely | Dinamit | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Ciráki Botond | Kovách Zsombor Békei Balázs Gyarmati Lívia 53 pont | 51. hely | Fekete Párduc | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balom Fanni | Havasi Regina Koppány Dóra Vájlok Rita 52 pont | 51. hely | Szorzótáblák | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Dorogi Erik | Kovács Benedek Tímár Zsigmond Lőrinc Vajda Bence 52 pont | 53. hely | Számtudósok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Ebo Ysrah | Pelles Viktória Sárai Borbála Pyszny Vanda 51 pont | 54. hely | Baglyok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Ágházi Réka | Badacsonyi Péter József Péter Öskü Bence 51 pont | 54. hely | Számszomszédok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Dinh Thao Evelin | Kollár Benedek Szenes Dávid Elek Botond 51 pont | 56. hely | Tudorkák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fehér Kristóf | Novotny Mátyás Seres Anna Szemán Janka 50 pont | 57. hely | Skorpiók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Katona Gábor | Szabó János Levente Seekae Suthakorn Szoboszlai Szabolcs 49 pont | 58. hely | Ziper3. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Kárpáti Orsolya | Domokos Bence Kuncz Richárd Hegedűs Péter 49 pont | 59. hely | Logikai lövészek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Erdős Veronika | Pappas Melina Katalin Pappas Timon István Róbert Júlia Emília 48 pont | 60. hely | Számolók | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Mészáros Dorka | Phul Nikolett Kiss Viktória Földesi Daniella 47 pont | 61. hely | Nyerő négyes | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Lakatos Bence | Lakatos Péter Tóth Mátyás Takács Dominika 46 pont | 61. hely | Számkirály | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Takács Dominik | Tóth Marcell Kiss Péter Szilágyi Nikolett 46 pont | 63. hely | Váradi-sokk | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Strausz Viktória | Szabó Dorka Turkovics Petra Wang Anna 45 pont | 64. hely | 3 x 6 | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Szrebro Barbara | Veréb Elmira Nemes Dorka Kaszai Csaba 44 pont | 65. hely | Szuper négyes/b | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Ferenczi Márton | Nagy Marcell Marján Szabolcs Gregorcsok Máté 43 pont | 66. hely | Sün-dörgők | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kapitány Dániel | Őri Levente Takács Késa Zentai Enikő 38 pont | 67. hely | Párducok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bakó Norbert | Bohunka Szilárd Horváth András Nagyváradi Dominik 33 pont | 68. hely | Rubikockák | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Kanász Ruben | Pintér Bence Szabó Richárd Vitéz Levente 32 pont | 69. hely | Agyak | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csocsán Marcell | Pór Levente Varga Miklós Sallay Máté 31 pont | 69. hely | Szuper hármas/b | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Zsolnai Domonkos | Pintér Boldizsár Nyári Ádám - 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Aranycsapat | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dénes Magor | Maurer Kristóf Horváth Botond Szeibert Barnabás 108 pont | 2. hely | Appendix | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fatér Petra | Korvicska Benedek Marcell Ménes Zsombor Rajmond Tóth Regina 104 pont | 3. hely | Gyökalattiak | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csókás Péter | Peőcz Richárd Tánczos Lili Várkonyi Zsombor 103 pont | 4. hely | Túró Rudik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csapodi János | Géczy Zita Panna Thomka Benedek Hugó Farkas Lénárd 102 pont | 5. hely | XY | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Domján Flóra Hanna | Győrffy Johanna Mészáros Katalin Pál Viktória 100 pont | 6. hely | Matek Szörfösök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Matos Bálint | Fodor Barnabás Fekete Balázs Oriskó Márk 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hátulról az utolsók | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Frcska Döme Ákos | Méry Ambrus Levente Parádi Péter Krasznai András Bálint 88 pont | 8. hely | Matek Király | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Barna Zoltán Péter | Varga Péter Wrabel Lilla Erdei Kristóf 87 pont | 9. hely | Baglyok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bódi Adél | Schnierer Péter Solymos Noémi Tóth Barnabás 86 pont | 10. hely | Agypapák | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Palásti Marcell | Kurucz Balázs Virág Levente Fábián Gergely 85 pont | 11. hely | Anonimus | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dézsi Brigitta | Róth Rebeka Ilyefalvi Hanga Tüske Anna 84 pont | 12. hely | Kisasszonyok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Nagy Vanda | Pádár Krisztina Tóth Júlia Keszthelyi Jázmin 84 pont | 12. hely | Négy a négyzeten | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Andó Lujza | Felfalusi Bence Simon Benedek Gábor Tóth Lehel 84 pont | 14. hely | Matekmanók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Di Giovanni Bence | Kikindai Domonkos Szabó Máté Tóth Gellért 78 pont | 15. hely | Kindertojás szakosztály | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Barczikay Kristóf | Boncz Márton Frey Domonkos Márkus Sebestyén 76 pont | 16. hely | Forma I. | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bánki Ábel | Gyulai Blanka Nagy László Somogyi Áron 75 pont | 16. hely | Nukleáris atomagyak | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Becz Dániel | Lengyel Balázs Módosi András Ábris Orosz Apor 75 pont | 18. hely | Észkombájnok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Priszler Márk | Velich Csaba Cser Máté Pap Bonifác István 74 pont | 19. hely | Golden eye | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Körtvélyessy Kata | Varga Zsolt Veisz Ábel Maloschik Márk 72 pont | 20. hely | Matemataktika | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Brányi Zsófia | Király Zsófia Kovács Enikő Moldován Kristóf 71 pont | 21. hely | Számtalanok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Tóth-Szabad István | Juhász Balázs Reischl Krisztián Szabó Csege 71 pont | 22. hely | Okos tónik | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Blaskó Bálint | Cselőtei Dávid Király Hunor Tatai Szemere 70 pont | 23. hely | Tört pillák | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Halas Luca | Fáskerti Zsófia Korompay Róza Udvari Anna 70 pont | 24. hely | Észlények | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csontos Zsófia | Kátai Gréta Naderi Szonja Szeidl Kata Borbála 69 pont | 25. hely | Matektigrisek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Baán Péter | Kohári Levente Somogyi Zsófia Sülyi Mátyás 69 pont | 26. hely | MATEKCSAJSZIK | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Berényi Dorka | Buru Enikő Keresztényi Zsófia Berecz Viktória 68 pont | 27. hely | 4-es szorzótábla | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Angyal Balázs | Bauman Richárd Megyeri Lili Vámosi Réka Csenge 68 pont | 28. hely | Blemziju | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Danyi Zita | Sipőcz Júlia Panna Szabó Blanka Zsófia Szilágyi Emese Lili 66 pont | 29. hely | Macskák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bubcsó Loréna | Frey Anna Réti Liána Tamási Luca 63 pont | 30. hely | Ügyeskék 1. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Cseh Janka | Paár Viktória Szögi Nóra Jedlica Zsófi 63 pont | 31. hely | A Különbség | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Pelsőczi Domokos Attila | Sárdy Marcell Miklós Szőkedencsi Marcell - 62 pont | 31. hely | Számológépek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Varga Veronika | Tiboldi Eszter Trentin Anna Farkas Hunor 62 pont | 33. hely | Matek Torpedók | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Tatai Kristóf | Varga Kincső Anna Szombati Olivér István Kelemen László 61 pont | 34. hely | Az Aranycsapat | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Balázs Bence | Simkó Gábor Nagygyörgy Marcell Fábián Gergely 60 pont | 35. hely | Androidok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kálovits András | Kovács Balázs Schuksz Levente Vadnai Kristóf 59 pont | 36. hely | Vizi Uborkák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Mudra Viola | Gergely Dorka Barlai Nóra Czigler Réka 58 pont | 37. hely | A Lányok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Zhang Zi Ro | Rébicz Fanni Sánta Laura Felföldi Sára 57 pont | 38. hely | SZÁMHÁBORÚ | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. József Roland | Karádi Levente Kulcsár Dominika Vélin Goran 57 pont | 39. hely | Flómi | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bajmóci Noémi | Major Botond Nacsa Flóra Prantner Zoltán 56 pont | 40. hely | MC'Mókusok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Tesner Olivér | Hegyi Vilmos Matyasovszki Márton Szabó Zsolt 55 pont | 41. hely | Észlények Bárczi | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánóczki Martin | Börcsök Dániel Rittgasszer Tamás Sóvári Krisztián 54 pont | 42. hely | Anégyelem | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Farkas Ábel | Góman Renátó Keskeny Natália Simon Dominik 53 pont | 43. hely | Mateklányok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Peeff Mariola | Szántai Marisa Tóth Zita Vidor Karolina 52 pont | 44. hely | Einstein utódai | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Császár Adrienn | Sájer Petra Ciceu Matei Kardos Gergely 51 pont | 44. hely | Párducok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Danyi Bence | Honics Domonkos Rózsa Richárd Zamishaylo Andriyan 51 pont | 46. hely | Alvin és a mókusok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Horváth Barnabás | Könnyű Roland Gál Dominik Szebenyi István 50 pont | 46. hely | Eltűntek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kormos Gergő | Hauser Balázs Szucsics Levente Balázs Kristóf 50 pont | 48. hely | Ziper4. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Zurmühl Fanni | Bai Ádám Szabolcsi Marcell Radnai Kristóf 49 pont | 49. hely | Okos csajok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Áy Nóra | Horváth Dóra Rita Kis Fanni Marosvölgyi Péter 48 pont | 49. hely | Szemerédiákok | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Tóth Renáta | Balog Zsombor Aydogmus Necati Matirkó Melitta 48 pont | 49. hely | Szerencsés 23-asok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Komor Vivien | Oláh Dorina Steinbach Kamilla Szabadhelyi Lili 48 pont | 52. hely | Logikában Ász | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Szabó Vilmos | Parilla Anna Nyári Dominik Garancz Petra 47 pont | 53. hely | AIRWAES EXTREME | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Kéri Dániel | Polgár Bence Horváth Máté Somogyi Ákos 46 pont | 53. hely | Ötödikesek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fekete Dominik | Török Gábor - - 46 pont | 53. hely | Skorpiók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csákvári Zsófia | Illés Dorottya Tóth Tamás Varsányi Levente 46 pont | 56. hely | A Fiúk | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Flosz Bence | Sánta Zsombor Czita Máté Domonkos Benedek Péter 45 pont | 56. hely | Csaj Csapat | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Kiss Jázmin | Asztalos Noémi Ferencz Boróka Molnár Kinga 45 pont | 58. hely | Ügyeskék 2. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Molnár Martin | Paár Endre Imre Krisztián Moldován Richárd 45 pont | 59. hely | MATEKMACIK | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Masud Fruzsina | Kurucz Melissza Kristó Dominik - 43 pont | 59. hely | Nyerő Négyes | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kiss Ádám | Gyulavári Zsófia Takács Barnabás Németh Kiara 43 pont | 61. hely | Pengeszűek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dalmadi Lilla | Pál Flóra Neumann Kata Vigh Adél 40 pont | 62. hely | a négy Bolyai | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Csongrádi Kristóf | Horváth Orsolya Huber Márk Nagy Csilla 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pí a negyediken | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Beke Csongor | Ferenc István Gyimesi Péter Kozák András 143 pont | 2. hely | A Vírus | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kozák Balázs | Facskó Vince Weninger Martin Edőcs Dániel 119 pont | 3. hely | Pascal-háromszög | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Deák Zsigmond | Kozák Áron Zágonyi Adrienn - 113 pont | 4. hely | Agymenő Agyvelők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Németh Bence | Makszin Mátyás Csapó Bernárd Halász Lajos 112 pont | 5. hely | 6(A+B) | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bodnár Balázs | Vályi Gergő Lezsák Domonkos Vándorffy Áron 111 pont | 6. hely | FraDoLiÁg | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Német Franciska | Jelinek Dorka Juhász Lili Demcsák Ágnes 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Százszorszép | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Márialigeti Sára | Hornisch Márton Klimkó Mátyás Rigó Boglárka 102 pont | 8. hely | SANYI POWER | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gádor Barnabás | Várai-Jeges Vajk Király Róbert Adravecz Balázs 101 pont | 9. hely | Éjféli árnyak | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kotorova Denica | Kurucz Blanka Szarvas Dóra Vadler Emma 99 pont | 10. hely | Pillangók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorjáni Boglárka | Kispéter Viktória Vida Jázmin Nemecskó Nóra 95 pont | 10. hely | Tökéletes számok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Juhász Máté | Kámány Barnabás Ralovich Ádám Vékássy Bendegúz 95 pont | 12. hely | Kockaéder | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Földi Dániel | Halápi Áron Molnár Kristóf Nagy Benjámin 95 pont | 13. hely | Smiley | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gőgh Márton | Kovács Réka Marozsák Tádé Nagy Máté Levente 92 pont | 14. hely | Számtankockák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Dalma | Szalay Zsófia Bulyáki Hanna Puscsizna Orsolya 91 pont | 15. hely | A Lapos GalambManó | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Juszt Anna | Merczel Lúcia Hajdú Gergő Székely Márton 87 pont | 16. hely | Prímaprímek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Deák Dorka | Merczel Lívia Mezei Jázmin Nagy Nicole 85 pont | 17. hely | MatekMikulások | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Richly Bálint | Sturbán András Trauttwein Péter Waigand Ágoston 85 pont | 18. hely | Észkerék | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Marks Lili | Nagy Boglárka Nagy Eszter - 84 pont | 18. hely | Kulipintyó | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ladányi Márk | László Botond László Luca Nagy Viktória 84 pont | 20. hely | Szekrény | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Takács Bálint | Takács Maja Tóth Maxim Vojnits Réka 80 pont | 21. hely | Csili62 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Lupták Dominik Patrik | Szabolcs Máté Levente Káli Bence Vadon Bálint 78 pont | 22. hely | Krampuszok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bács Bianka | Hrehuss Fanni Somogyvári Dóra Végh Erzsébet 77 pont | 23. hely | Észforgató | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Karvalics Szláva | Linter Ákos Szomolányi Domonkos Héjja-Nagy István 75 pont | 24. hely | Sarki Pingvinek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Borka Annamária | Bozsó Nikolett Csepregi Tamás Csepregi Zsófia 74 pont | 25. hely | Fogszabályzós kecskék | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bartos Máté | Csuka Máté Szalay-Tóth Gábor - 73 pont | 26. hely | Nyerő négyes | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Canesi Dávid | Vörös Fanni Péter Anna Kovács Vivien 72 pont | 27. hely | Kockák | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Nehéz-Posony Benedek | Gonda Henrik Dömötör Csanád Máté Gyenes Balázs 72 pont | 28. hely | Számgyilkosok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Nagy Boglárka Alíz | Perjési Inez Scheiber Viktória Simorádi Bence 71 pont | 28. hely | Számháború | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Peres Bálint | Kovács Kolos Suba Dániel - 71 pont | 30. hely | Agyfúrók | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Balassa Márk | Herter Veronika Krulik Zsófia Szalona Botond 70 pont | 31. hely | Vad Matek Banda | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Lunczer Marcell | Kovács Benedek Farkas Zsombor Czeczon Krisztofer 69 pont | 32. hely | Két harmad | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Gubriánszky Domonkos | Guba Zsófia Gembala Gergely Graf Nóra Regina 68 pont | 33. hely | Radírharcosok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szántó Krisztina | Viszkei Annamária - - 66 pont | 34. hely | Csili61 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kovács Dóra | Kótai Tamás Simon Zsófia Szakács Dóra Anna 66 pont | 35. hely | ZSoDóÁrLi | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Oláh Zsófia | Pecze Áron Punk Dóra Sütő Lili 63 pont | 36. hely | 2X2 néha 5 | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bouchal Lili | Fekete Félix Kovács Judit Katona Vilmos 63 pont | 37. hely | Három az ész | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Szabó Áron | Turcsányi Botond Váradi Balázs - 62 pont | 37. hely | Padlizsánok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Lin Jia Qi | Hajdú Artúr Hazafi Mihály Laneury Mátyás 62 pont | 39. hely | Négyesfogat 2. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Gazda Brigitta Enikő | Krisztián Antónia Máté Tóth Zsófia Balázs Dorisz Napsugár 61 pont | 40. hely | Kis kecskék | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Berta Bettina | Csiszár Dóra Tóth Fanni Wetzel Dorka 61 pont | 41. hely | Gyökhármasok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Haraszti Norbert | Kiss László Decsi Gábor - 57 pont | 42. hely | Ziper5. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Ambrus Kitti | Szabó Csenge Napsugár Murányi Dávid - 56 pont | 43. hely | Minjonok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Szabó Bianka | Csengeri Maja Ilyés Hanna Diósi Linda 55 pont | 44. hely | Négyesfogat 1. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Alekseev Iván | Molnár Rómeó Zabó Dominik Ákos Szarka Zsombor Zerind 54 pont | 45. hely | Gömbök | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Orbán Petra | Cseh Bianka Bakos Bernadett Bakos Bence 50 pont | 46. hely | 2+2 | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Duntzendorfer Kinga | Kalamár Nikolett Adrienn Madár Dominik Pádár Bálint 50 pont | 46. hely | Lalalák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Kiss Alexa | Wellington Nadeen Liszi Dóra Gondon Dániel 50 pont | 48. hely | Tigrisek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Csiki Anna Rebeka | Gombár Petra Kuncz Réka Pesti Lilla 47 pont | 49. hely | Csili63 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Tóth Attila Ferenc | Faragó Flóra Anna Hoszcieszlavszky Adrián Kiss Dániel Szilveszter 47 pont | 50. hely | Bossok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Monfils Mátyás | Szűcs Benedek Dulic Jakov Károlyi Péter 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős KN-RT | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Debreczeni Tibor | Maszlovics Krisztián Mihalkó Norbert Takács Roland 94 pont | 2. hely | Matekzsenik | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Oláh Bálint | Mihály Viktória Buru Emese Palincza Viola 82 pont | 3. hely | Hetedhét | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Gönczi Gábor | Kovács Kamilla Prantner Tamás Szabó Mátyás 82 pont | 4. hely | Erőtörtek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Besenyei András | Besenyei Tamás Jusztusz Gyula Geri Péter 80 pont | 5. hely | Kecskék | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Fekete Szabolcs Dániel | Ludman Géza Armand Kozma Hunor Kovács Dániel István 77 pont | 6. hely | Agyban nagy | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Keresztes Csaba | Radics Krisztián Dobos Antónia Bánáti Anna 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ziper6. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Horváth Zsolt | Pataki Endre Szabó Gergő Pintér Ádám 75 pont | 8. hely | Észbontók4 | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Apa Zoltán Krisztián | Pásztor Márton Bertalan Szvétek-Müller András Zsolt Telegdi-Kőbe Richárd Zoltán 72 pont | 9. hely | Dobók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csala Dorottya | Józsa Bojána Székely Borbála Szende Dóra 70 pont | 10. hely | 3+1 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Ferenczi Anna | Sarlós Luca Szilágyi Zsófia Nyári László 69 pont | 11. hely | Majmok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Dezső Márk | Kamondy Henrik Lévai Zsolt Princz Márk 68 pont | 11. hely | Mik | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Kohányi Borbála | Márkus Tivadar Petrovics Sára Zalányi Bence 68 pont | 11. hely | Számkivetettek | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Balog Eszter | May Orsolya Molnár Márton Valu András 68 pont | 14. hely | Elmés Négyes | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Draskóczi Dóra | Szabó Roland Szabó Dániel Hoffmann Viktória 67 pont | 15. hely | Édes Négyes | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Láda-Hartyáni Barnabás | Lakatos Máté Bátyi Bátor Rakolcza Péter 65 pont | 15. hely | Tudósprofesszorok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Papp Ádám | Ambrus Tímea Ambrus Melinda - 65 pont | 17. hely | Csili7 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Sirály Patrik | Szabó Tamás Gál Zsuzsanna Juhász Soma Tamás 63 pont | 18. hely | 3 az 1-hez | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kókai Viktória | Torday Nándor Ciráki Levente Ábrahám János 60 pont | 19. hely | O'Budamanók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Töreky Fanni | Wolf Nikolett Young Zsófia Hargitai Dóra 59 pont | 20. hely | Anonymus | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Luzsi Levente | Kelen Leticia Zelenc-Kuma Tamás Hegedűs Márk 52 pont | 21. hely | Boys | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Détári Olivér | Ruff Ádám Dániel Szilágyi Bence Kádár Gellért 49 pont | 21. hely | Kebabok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Török Kiara | Urbán Benjamin Nagy Bianka Koperniczky Anna 49 pont | 23. hely | Gumi macik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Karácsony Nelli | Németh Natália Szakály Emma Szórádi Maya 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Püthagóristák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kozma Bianka | Fuisz Gábor Gréczi Gergely Csontos Lilla 120 pont | 2. hely | Köbgyökerek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Győrffy Ágoston | Kereszturi András Révész Barnabás Szóráth Gergely 119 pont | 3. hely | MindEgy | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bertók Zsanett | Kató Emese Kézdy Gréta Varga Luca Anna 105 pont | 4. hely | E/virágok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Hanna | Bodicsi Bianka Dócs Bernadett Zentai Flóra 104 pont | 5. hely | Cickányok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Szöllősi Brigitta | Walter Vivien Tóth Dániel Riegler Máté 103 pont | 5. hely | M a negyediken | Árpád Gimnázium | Budapest III. Gilicze Márton | Göndöcs Máté Istenes Márton Pamuki Martin 103 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Észbontó papucsállatkák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Glatz Blanka | Veres Luca Csikós-Nagy Máté Polonyi Domonkos 101 pont | 8. hely | Speedy Pens | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czunyi Dóra | Magyar Anna Laura Oláh Dorka Nasztaszja Sárközi Panna 94 pont | 9. hely | NBGK királyok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Nagy Gábor | Barta Ákos Gortka Bence Kovács Boldizsár 94 pont | 10. hely | IQ nindzsák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szántó Dániel | Misik Márton Sallai Péter Wirker Bálint 90 pont | 11. hely | Donorock | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bouchelaghem Samir | Raffai Márk Török Soma Solt - 87 pont | 12. hely | Egometria | Árpád Gimnázium | Budapest III. Horváth Balázs | Pálvölgyi Domonkos Márkus András Parádi Gergely 85 pont | 13. hely | Noname | Árpád Gimnázium | Budapest III. Pongrácz Rita | Márkus Péter Szabó Viktória Tárnok Emese 82 pont | 14. hely | Újházi tyúkhúsleves cérnametélttel | Árpád Gimnázium | Budapest III. Südi Júlia | Fazekas Renáta Vörös Boldizsár Talpos Norbert 81 pont | 15. hely | Pixelek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Pálvölgyi Szilveszter | Kovács Levente Ablonczy Csaba Erdélyszky-Kiss Kevin 80 pont | 16. hely | Árpádosok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Antal Gábor | Bojtor Bence Boda Dorka Tatár Péter 79 pont | 17. hely | Négyzetgyökerek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Dudás Gergő | Gál László Kutrovich Bence Lőrincz Írisz 76 pont | 18. hely | Ebédjegy | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bara Dániel | Havas Dániel András Kristófcsák Tamás Nhatquang - 71 pont | 19. hely | Szulejmán | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ágai Ábris Gergő | Barabás Bence Bőzsöny Olivér Hanák Zoltán 71 pont | 20. hely | Májszterek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Barna Botond | Korecz Gábor Szomolányi Krisztina Varga Léna 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mázli | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bánszky Balázs | Fejes Bianka Adrienn Jordán Flóra Szabó Henriett 86 pont | 2. hely | Nyan Cat | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Békei Csaba | Bátori Gergely Peuser Péter Késmárky Csaba 85 pont | 3. hely | P&P | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Körtvélyessy Áron | Prantner József Rédly Krisztián Romhányi Zsolt 82 pont | 4. hely | Cziczkányok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Nyeső Olivér | Polgár Bence Bezzegh Marcell - 81 pont | 5. hely | Matekisszionálidad | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Barta Lilla | Demeter Bianka Sápi Eszter Xu Yan Xin 79 pont | 6. hely | Azok Akik | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balla Péter | Benedek Ákos Bohuss Ákos Rittgasszer Ákos 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Big-Bang | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Boros Balázs | Kreuter Patrik Rach Bálint Sárközi Brigitta 75 pont | 8. hely | Mókus a nyolcadikon | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Sipos Szabó Levente | Kiss Dániel Jozaf Dániel - 74 pont | 9. hely | Girls | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Ákoshegyi Csenge | Zsiros Eszter Lövei Henrietta Doncseva Anna Krisztina 70 pont | 10. hely | Kék baglyok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Alföldy Rebeka | Márkus Eszter Tesner Réka Török Anna 70 pont | 11. hely | Csokis Karikák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Végvári Anna | Barna Bianka Hugyecz Enikő Farkas Panna 69 pont | 12. hely | Wllgtn | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csenger Ábel | Kiss Ádám Liszi Balázs Wellington Vian 68 pont | 13. hely | Nagyokosok | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Szabadhegyi Anna | Darvas Bálint Móga Virág Takács Alex 66 pont | 14. hely | Fúj spenót | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ács Tamás | Magvasi Márk Szabó Bence Varga Marcell 64 pont | 14. hely | Genius | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fehér Fanni | Ferencz Bálint Kővári Laura Nagy Richárd 64 pont | 14. hely | Szavazz ránk | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ablonczy Petra | Gaál Blanka Kató Linda Paár Bogáta 64 pont | 17. hely | Kocka kobakok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Fontos Marcell | Horváth Szabolcs Strébl Bálint Turkevi- Nagy Gerllért 63 pont | 17. hely | L+2*F | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Majer Dávid | Spekker Ágota Dolhai Soma - 63 pont | 19. hely | A csajok és Norbi | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Horváth Norbert | Kiss Adrienn Perjési Kitti Szénási Fanni 61 pont | 19. hely | Párduclányok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Lévai Doroti | Mucsi Viktória Fábián Fanni Geist Dorottya 61 pont | 21. hely | Háromszögek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kulcsár Krisztina | Suba Kata Nagy Richárd - 59 pont | 22. hely | Anonymus | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Dézsi Viktória | Haraszti Panni Ványi Zsuzsanna Vincze Katalin 56 pont | 23. hely | DNS | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Altorjay Botond | Berki Ádám Langer Péter Ujhegyi Bence 55 pont | 23. hely | Négyes fogat | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Suszter Dominik | Ács László Kincses László Tóth Alexandra 55 pont | 25. hely | Boys 2. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Marján György | Eszes-Kovács Maxim Zombori Martin Tóth Levente 53 pont | 25. hely | Szikszalag | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kovács Ádám | Farkas Tivadar Látrányi Szeverin Budai Beatrix 53 pont | 27. hely | Ziper7. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Cseh Viktória | Juhász Alexandra Kiss Zsolt Szabó Mercédesz 52 pont | 28. hely | Hangya Kft. | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kemenes Flóra | Wrábel Balázs Bognár Zita Erdélyi Anikó 50 pont | 28. hely | Menta Pisták | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Józsa Csaba | Golán Eliza Mesterházy Nikolett Nagy Botond 50 pont | 30. hely | SZJGERS | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kovács Dóra | Gáleg Nikolett Németh Rebeka Pál Hajnalka 47 pont | 31. hely | Paradicsomok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Kis Bendegúz | Csík Dominik Ferencz Alex Kurucz András 44 pont | 31. hely | Valami | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Béry Máté | Bartha Lajos Attila Szabó Gábor - 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vigyázat, másolunk | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Angelus Hanna | Kozma Balázs Apró Noémi Miskolczi Zsófia 120 pont | 2. hely | BÖDÖN | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Facskó Benedek | Huszár Dániel Halász Mihály Pál Szilveszter 119 pont | 3. hely | Csillámcsikók | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kötél Balázs | Krasznai Blanka Puscsizna Bence Szőcs Krisztina 113 pont | 4. hely | Mi | Árpád Gimnázium | Budapest III. Dömötör Emőke | Fazekas Levente Rákosi Dávid Szabó Mátyás 112 pont | 5. hely | Négy Kupac Kopasz Kukac | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fischer Ádám | Marozsák Tóbiás Sarkadi Ákos Soltész Levente 111 pont | 6. hely | Pörköltszaftos meggybefőtt | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bartha Zoltán | Beke Hunor Korompay Örs Bankó Márton 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Chuck Norris | Árpád Gimnázium | Budapest III. Cselovszki Tamás | Kovács Richárd Nagy Ádám Nagy Balázs 106 pont | 8. hely | Fantastic Four | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csík Ákos | Ráduly Tamás Tóth Balázs Veress Hunor 105 pont | 9. hely | Krokodilok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Négyessy Eszter | Rozenberszki Zsófia Villám Csenge Kún Hanga 103 pont | 10. hely | Penterakt | Árpád Gimnázium | Budapest III. Jaksics Benedek | Kostyál Domonkos Peőcz Krisztián Szalai László 102 pont | 11. hely | THE MIGHTY QUEST | Árpád Gimnázium | Budapest III. Farkas Erik | Erdélyi Dominik Varga Levente - 99 pont | 12. hely | Smileys | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Csenge | Csilling Eszter Kovács Kíra Ács Eszter 98 pont | 13. hely | Dobó-kockák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Benda Orsolya | Dallos Anna Hajnal János Zsuzsa Anna Werderitsch Lili 90 pont | 14. hely | Nukleáris Csatacickányok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Börcsök Barnabás | Bulyáki Soma Fekete Zsófia Mészáros Melinda 85 pont | 15. hely | Vipera | Árpád Gimnázium | Budapest III. Nagy Dávid | Könczöl Bence Szarvas Bálint - 84 pont | 16. hely | 100% - százszázalék | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Fejős Bettina | Losonczi Dóra Barta Kornél Lajcsik Dorottya 83 pont | 17. hely | Nem | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Jahoda Anna | Kaposi Benedek Koczka Csenge Wallner Andrea 78 pont | 18. hely | Gézák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Pál Elza | Punyi Dorka Radzik Ákos Veres Bálint 78 pont | 19. hely | Lassú csigák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Böszörményi V. Ákos | Kovács Zalán Tenk Lóránt Márton Tamás 70 pont | 20. hely | #3B2CF-9E | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Berta Bendegúz | Jalsovszky Péter Kurucz György Pálffy András 68 pont | 20. hely | Oregánós pizza | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bernát Barna | Fazekas Fülöp Keller Ferenc Pelle Tamás 68 pont | 22. hely | Vegyes négyes | Árpád Gimnázium | Budapest III. Pálfi Tamás | Bánki Lilla Terézia Gál Nádasdi Márton Baumann-Tóth Olívia Dóra 64 pont | 23. hely | Csillámpónik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hajdú-Molnár Illés | Szügyi Attila Szalai Gyula Szirmai-Szabó Réka 60 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest III. | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Gnandtné Szabó Anikó | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Konrádné Érsek Tünde | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Wenzel Réka | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Besnyőné Titter Beáta | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Kézér Ildikó | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Koncz Levente | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Németh Anna | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Sztojcsevné Fekete Mária | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Kövér Gábor | Budapest III. | Csillaghegyi Általános Iskola | Cseri Ferencné | Budapest III. | Csillaghegyi Általános Iskola | Tóthné Deák Zsuzsanna | Budapest III. | Dr. Béres József Általános Iskola | Farkas Judit | Budapest III. | Dr. Béres József Általános Iskola | Rikk Istvánné | Budapest III. | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Madocsainé Tóth Mária | Budapest III. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Komjáthyné Ignácz Klára | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Lendvai Erzsébet | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Pártos Péterné | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Petik Andrea | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Veres Sándor | Budapest III. | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Hitérné Erdős Róza | Budapest III. | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Pál Dánielné | Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Molnár Erzsébet | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Dr. Lejtényi Péterné | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Szeőkéné Tanai Éva | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Zachár Györgyi | Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Borsos Irén | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Győrfi Anita | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Kissné Kasovitz Mária | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Burian Hana | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Katona Dániel | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Kötél Tamás | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Márton Gábor | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Simon János | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Számadó Szilvia | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Tassy Gergely | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Varga Mária | |