Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tigrisek | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Vajda Márk | Jávorszky Ákos Zsoldos Dalma Magyari Vilmos 89 pont | 2. hely | Észpörgetők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Dőry Kincső | Fehér Dávid Lőrincz Botond Lőrincz Zsombor 88 pont | 3. hely | KOCKAFEJEK | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Csudai Máté | Mészáros Alexandra Németh Máté Stefka Ádám 82 pont | 4. hely | Okos baglyok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Keresztes Réka | Miklósy Mátyás Triesz Botond Szalay Tamás 78 pont | 5. hely | Számoló Fiúk | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Bekő Levente | Kóródi Vencel Koszonits Patrik Tolnai Péter 74 pont | 6. hely | Audi A3 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Weisz Márton | Miklicz Marcell Matyi-Szoták Dóra Szalai Villő 69 pont | 6. hely | Csupa szám | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Bánóczy Sára | Gősi Dávid Markó Fanni Nagy Kristóf 69 pont | 6. hely | Matek Manó | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Geleta Fanni | Horváth Réka Németh Kíra Szalay Sarolt 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
9. hely | Aranynégyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kapitár Adrián | Kovács Ármin Krisztián Szomszéd Máté Tullner Levente Botond 68 pont | 9. hely | Matek Királyok | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Andorka Dominik | Visy Laura Anna Kozma Kristóf Martin Horváth Míra 68 pont | 11. hely | 2X2 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Baki Zsombor | Becsei Bálint Kiss Domonkos Majerusz Roland 64 pont | 12. hely | 1+1 | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Bakos Borbála | Czompa Amarilla Butsy Sára Horváth Erik 62 pont | 13. hely | Harmadik a | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Kállai Anna | Szilasi Réka Fülöp Kitti Torda Dorina 62 pont | 14. hely | Matek Ördögök | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Szabó Csenge | Schatz Laura Marczali Gerda Sándor - Bint Bendegúz 59 pont | 15. hely | 5x5 | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Ailer Anna | Cser Hanna Kocsis Anna Szeder Ákos 56 pont | 16. hely | Okoskák | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Harmuth Kamilla | Keresztes Brigitta Neuperger Márk Téglás Réka 53 pont | 17. hely | Harmadik b | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Tóth Bence | Horváth Sára Simon Dusán Somogyi Tamás 51 pont | 18. hely | Naprakész | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Balázs Erik | Kondor Balázs Lang Pál Misa Wisztercill Bálint 43 pont | 19. hely | Napraforgó | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár György Evelin | Márton Réka Smuk Abigél Vajas Viola 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Negyedik | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Gyüre András | Horváth Adél Hangyál László Sári Ábel 102 pont | 2. hely | Legendások | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Halász Bende | Pénzváltó Anna Stróber Martin Rajki Zsombor 98 pont | 3. hely | Agytekerészek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Brugós András | Kecskés Barnabás Stinner Roland Zsidó Ruben 97 pont | 4. hely | Audi A4 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Szabó Júlia | Erki Boldizsár Finta Patrik Rajcsányi Balázs 95 pont | 5. hely | Logikus négyes | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Kuti Laura | Kvasz Barnabás Balázs Szarvas András Damján Gombos Máté 94 pont | 6. hely | 2X2-es villámcsapat | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Szombathelyi Levente | Ludván Bálint Máthé Kristóf Bánfai Bendegúz 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számhódítók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Hadarits Fanni | Kiss Abigél Gyertyás Réka András Barnabás 77 pont | 8. hely | Matek makik | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Jankó Gertrúd | Kész Nóra Kővári Norbert Maász Liza 74 pont | 9. hely | Csillagcsajok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bénes Lilla | Takács Dominika Kispál Anna Németh Dorina 72 pont | 9. hely | Összeadandók | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Kovács Krisztina | Molnár Máté Novák Amarilla Vátkai Lili 72 pont | 11. hely | Delfinek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bódis Diána | Hancz Virág Kovács Fruzsina Zalka Hanna 64 pont | 12. hely | Százszorész | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Nincs | Párkányi Ádám Varga Raul Weisz Tícia 60 pont | 13. hely | Osztandók | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Borbély Letícia | Horváth Kata Szalai Réka Szodfridt Zsófia 58 pont | 14. hely | Okoska | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bodor Kata | Horváth Zita Ilona Burcz Boglárka Nagy Petra 55 pont | 15. hely | Zsenipalánták | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Mánfai Ábel | Kalmár Tekla Petrus Dániel Janota Benedek 54 pont | 16. hely | Számdarálók | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Mosonmagyaróvár Németh Olivér | Szokoli Ruben Van Baggem Márkó Varga Dominik 53 pont | 17. hely | Észbájosak | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Galló Virág | Fedornyák Olivér Pákozdi Dávid Varga Flóra 50 pont | 18. hely | Töprengők | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Major Bence Gábor | Póczik Olivér Reizer Dávid Szabó Ádám 47 pont | 19. hely | Kiskondások | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Kertész Norbert | Madarász Máté Stefán Ádám Sujtner Kristóf 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Villámcsapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Balogh Zsófia | Mihalicz Tímea Tagai Marcell - 124 pont | 2. hely | Sajtkukacok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Balázs Martin | Kovacsics Bence Markó Péter Nagy Ádám 109 pont | 3. hely | Tudós Manók | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Éhn Dorka | Horváth Emese Sári Virág Szabó Zita Sára 92 pont | 4. hely | Matek mókusok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Biczó Benedek | Fekete Kristóf Katona Márton Lázár Zsombor 86 pont | 5. hely | Matematikus kecskék | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Lábszky Gergely | Tóth Boldizsár Hunor Káldi Miklós Mészáros Bence 83 pont | 6. hely | Kazinczy-s kecskék | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Majsa Virág | Németh Dávid Szalay Botond Ákos Zatureczky Hanna Gréta 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bölcsek köbe | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Kálmán Dávid | Babics Ádám Gáspár Norbert Ézsöl Eszter 80 pont | 8. hely | Törpördögök a köbön | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Horváth Lili | Keleti Eszter Varga Áron Wágenhoffer Márton 79 pont | 9. hely | Nyerünk és kész | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Sarmon Dorina | Kurja Marietta Siska Flávió Zsolt Barta Erik 75 pont | 10. hely | Számdarálók | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bozi Dénes | Csimma Viktor Halász Réka Horváth Zsombor 72 pont | 11. hely | Matek milliomosok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Antal Adrienn | Bojnár Kornél Hay Sára Kaproncai Borbála 72 pont | 12. hely | Fokhagymás Nápolyik | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Nagy Bálint Kristóf | Ősze Benedek Csaba Soós Tibor Sámuel Szép András 70 pont | 13. hely | Audi A5 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Kiss Gergő | Molnár Kincső Fanni Schmidt András Csanád Weisz Lili Dorina 68 pont | 13. hely | Csillámpóni vs Ármin a kecske | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Sziládi Júlia | Illy Borbála Stefka Virág Veszprémi Lili 68 pont | 13. hely | Zsenipalánták | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Mochlár Virág | Reider Janka Szurop Lilla Boglárka Krasznai Gyula 68 pont | 16. hely | Lányokosok | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Csiszár Kinga | Gémesi Katalin Kiss Benigna Ördög Réka 66 pont | 17. hely | Győztes számok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Budai Janka | Horváth Petra Horváth Vivien Kiss-Mihály Eszter 63 pont | 17. hely | Matekkalózok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Gombás Ádám Gergely | Csizmadia Bendegúz Kovács Ariella Nagy Bianka 63 pont | 19. hely | Mp4 | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Bejó Mátyás | Harkay Péter Mohari Márk Vécs Martin 62 pont | 19. hely | XXI. század | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Dani Melinda | Ruisz Barnabás Biczó Máté Pogács Dominik 62 pont | 21. hely | A legjobb számolók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Zsédely Tamás | Kun Marcell Szalai Renátó Kereszty Bálint 62 pont | 21. hely | Nyerő négyes | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Barsi Anna | Kránicz Bence Simon Kristóf Szűcs Benjamin 62 pont | 23. hely | Arany Patkányok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Kreisz Luca | Mészáros Rebeka Pénzes Alíz Szabó Karolina 61 pont | 23. hely | Matek(o)sok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Marek Bianka | Máté Zsófia Szauber Zsófia Tibold Csenge 61 pont | 25. hely | Számrakéta | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Lőrincz Koppány | Harnisch Róbert Szűcs Franciska Nagy Patrik 60 pont | 26. hely | Matek Zsenik | Öveges József Általános Iskola | Pér Pongrácz Tamás | Guth József Lukács Renátó Simon Gergő 57 pont | 27. hely | Okoskák | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Varga Eperke | Lötscher Claudia Kohán Csaba Ailer Ádám 56 pont | 28. hely | Fantasztikus négyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Farkas Lili | Egres Aliz Fekete Dóra Szomszéd Réka 56 pont | 29. hely | Tudorok | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Hegedűs László | Hidegföldi Anna Horváth Zsanna Molnár Veronika 55 pont | 30. hely | Csupa csoki matekosok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Horváth Dorottya | Nagy Anna Cserpák Róbert Borbély Dávid 55 pont | 31. hely | négyszeregy | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Juhász Levente | Falvi Botond Kondor Erik Végh Benedek 54 pont | 32. hely | Okos baglyok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Bakcsányi Balázs | Varga Levente Slánicz Balázs Pesztenlehrer Ákos 53 pont | 33. hely | Gumikacsák | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Bohuniczky Bátor László | Kaizinger Vivien Mocsi Lilla Sömenek Tamás 52 pont | 34. hely | Matekmágusok | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Nagy Bianka | Portás Mercédesz Orosz Rebeka Németh Ninetta 52 pont | 35. hely | Legjobbak | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Andorka Benedek | Burkali Liliána Földvári Dávid Oross Bálint 51 pont | 36. hely | Piros Majmok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Lukács Jázmin | Molnár Zsófia Ortmans Liza Tüű Réka 50 pont | 37. hely | Tökéletes Négyes | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Győri Máté | Havlin Dóra Pomázi Dorka Bors Diána 49 pont | 38. hely | Fényes gyémántok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Mezzöl Bianka | Pál Fanni Udvardy Zsolt Ötvös Márton 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy a hatodikon | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Ábrahám Zsombor | Bozori Péter Horváth Tamás Vida Tamás 117 pont | 2. hely | Észlények | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Ledvinsky John | Mánfai Tamás Oláh Domonkos Vaszary Tamás 115 pont | 3. hely | Sokkoló4 | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Babics Júlia | Freiberg Jasmin Katona Emese Magassy Eszter 107 pont | 4. hely | Hatékonyak | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Baráth Levente | Horváth Dávid Miklós Kovács Ákos Szarvas Katalin 103 pont | 5. hely | Bálinka | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Horváth Nikolett | Mesterházy Bálint Miklósy Kata Monori Lilla 97 pont | 6. hely | Pou visszatér | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Czinger Dániel | Feix Emília Lili Markó Gábor Orsós Botond 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek-tenger kalózai | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Kálmán Dániel | Nagy Adrián Ottlakán Márk Tóth Bálint 94 pont | 7. hely | Miniapor | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Bancsó Noémi | Bognár Flóra Nagy Katalin Szűcs Borbála 94 pont | 9. hely | Mátrixok | Váci Mihály Általános Iskola | Győr Vida Marcell | Barta Dóra Kaufmann Eszter Gyimóthy Mátyás Kolos 93 pont | 10. hely | Matematikapitányok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Balogh Dóra | Égető Laura Horváth Anna Lili Szémann Kincső 93 pont | 10. hely | Matematikapitányok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Balogh Dóra | Égető Laura Horváth Anna Lili Szémann Kincső 93 pont | 12. hely | Delta boys | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Fehér Balázs | Takács Gergő Fekete Barnabás Oláh Benedek 88 pont | 13. hely | Fourmák | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Árbik Alexandra | Balázs Zsófia Hollósi Jázmin Kiss Júlia 87 pont | 14. hely | Számpiramis | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Balogh Tamara | Koch Deborah Maász Dániel Németh Adrienn 86 pont | 15. hely | Szuper négyes | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bódis Levente | Esztó Mirkó Buza Márk Vadász Levente 84 pont | 16. hely | Apor6c | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Albrecht Zsófia | Peresztegi-Nagy Kinga Töltősi Máté Czuczor Eszter 83 pont | 17. hely | Matek Manók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Gyertyás Róza | Baki Franciska Kaszás Bence Kiss Levente 80 pont | 18. hely | Matekmajmolók | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Dörgönye Kira | Halász Péter Rences Dóra Tupi Bence 78 pont | 19. hely | Hatodik | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Takács Cintia | Sáhó Virág Knirsch Olivér Viola Bence 77 pont | 20. hely | Számos szakik | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Borbély Bence | Csányi Sámuel Dudás Bálint Keszthelyi Zoltán 76 pont | 21. hely | Csanaki Csapat | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Horváth Bence | Korsós Dominik Molnár Máté Nagy Marcell 75 pont | 21. hely | IQ ász | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Burzán Ákos | Csefó Resperger Áron Jankovics Luca Szabó Rebeka 75 pont | 23. hely | Négyes fogat | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Nagy Lionel | Nagy Dorka Kristofoletti Ágnes Szalóki Balázs 71 pont | 24. hely | Agymenők | Öveges József Általános Iskola | Pér Czeitlinger Kata | Horváth Dorottya Benkő Vencel Csete Péter 70 pont | 25. hely | A 4 koczka | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Nagy Martin | Oláh Tamás Savanyó Mátyás - 67 pont | 26. hely | Számsárkányok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr György Dorina | Sándor-Szendrényi Dániel Szűcs Kornél Varga Lili 66 pont | 27. hely | Saak | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Albert Soma | Albert Zalán Koller Klaudia Samodai Boglárka 65 pont | 27. hely | Zsenipalánták | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Fülöp Dorka | Fülöp Helga Fülöp Soma Kovács Maja 65 pont | 29. hely | Matek Csajok | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Ángyán Júlia | Csombók Antónia Makray Tekla Pődör Petra 65 pont | 30. hely | IQ-nuku | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Boros Zsuzsanna | Fekete Mirella Kapui Henriett Pongrácz Júlia 64 pont | 30. hely | Zsenipockok | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Czigány Richárd | Frech Mátyás Halász Ádám Oláh Bálint 64 pont | 32. hely | Bűvös 4s | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kun Titanilla | Mészáros Abigél Nagy Dorottya Poch Lilla 62 pont | 33. hely | ÉSZbook | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Goda Zsófia | Horváth Eliza Árki Mariann Kocsis Lili 61 pont | 34. hely | Audi A6 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Gál Júlia | Nagy Virgínia Serbán Melissa Szabó Fanni 57 pont | 35. hely | Dada | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Gáncs Adrienn | Hegedűs Alexa Süle Dávid Tátrai Dóra 57 pont | 36. hely | Nagyokosok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Cox Richard | Guttléber Luca Nagy Bálint Tóth Szebasztián 54 pont | 36. hely | Számzsonglőrök | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bozsok Alexandra | Szabó Rebeka Szitai Rebeka Török Csongor 54 pont | 38. hely | Okostojások | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Fliszár Dániel | Kaszás Lorenzó Zaccomer Virgil Zavarkó Kamilla 53 pont | 39. hely | J.P.L | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Sebestyén Máté | Mészáros Marcell Szabados Szandra Bírkás Letícia 47 pont | 39. hely | Matematrózok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Lung Laura | Luka Vanda Szép Rebeka Vaszari Viktória 47 pont | 39. hely | Matematrózok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Luka Vanda | Lung Laura Szép Rebeka Vaszari Viktória 47 pont | 42. hely | Észtraktorok | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Horváth Bence | Jakab Dávid Bastiaans Krisztián Faragó Ádám 45 pont | 43. hely | Esztelen Csigák | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Buruzs Barnabás | Csala Kristóf Kiss Bendegúz Szabó Márk 40 pont | 44. hely | Negyvenöt | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Bruckner Gergő | Horváth Ákos Nagy Csenge Stefán Péter 39 pont | 45. hely | Vattacukor Négyes | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Dimitriu Katerina | Kiss Borbála Polócz Patrícia Soóky Dominika 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ész-book | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola | Győr Gergely Lilla | Gergely Zsófia Sárkány Mónika Fekete Barnabás 102 pont | 2. hely | Audi A7 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Faggyas Bálint | Kiss Dominik Pál Sámuel Szujó Szonja 84 pont | 3. hely | Tollforgatók | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Fenyvesi Zsófia | Halász Hanna Kiss Gábor Varga Zelma 81 pont | 4. hely | IQ betyárok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Platz Gábor | Borbély Ábel Décsi Gábor Kiss Csaba 75 pont | 5. hely | 5+(-1) | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Sükösd Márkó Ákos | Zugmann István Péter Dudás Attila Hadarits Milán Gábor 74 pont | 5. hely | számgyáros | Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda | Győr Kiss Tamás | Szilágyi Miklós Tímár Bálint Kiss Áron 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekmanók | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Faragó Klaudia | Siska-Kégler Ákos Ujvári Veronika Varga Márton 73 pont | 8. hely | Dematematikusok | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Pokker Lili | Polgár Ramóna Tóth Emese Tóth Veronika 72 pont | 9. hely | Hosszú haj... | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Auer Fanni | Gyimesi Dóra Farkas Dorka Spissich Blanka 71 pont | 10. hely | Matekmaradék | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Khirani Rea | Kóczán Anna Lakatos Panna Orbán Nikolett 68 pont | 11. hely | Matekmesterek | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bökönyi Balázs | Hittner Gilbert Tolnai Tibor - 64 pont | 12. hely | IQ-FIGHTER | Öveges József Általános Iskola | Pér Piller Szílvia | Parcsami Richárd Bonyai Csongor Sárközi Szabolcs 63 pont | 13. hely | Kobakok | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Chapó Bence | Kovács Nikolett Varga Zalán Véber Réka 52 pont | 14. hely | Csikos elefántok | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Weisz Franciska | Schulteisz Szonja Nyíri Barbara Bittmann Dorka 44 pont | 15. hely | sajtkukacok | Adyvárosi Főigazgatóság Móra Ferenc Általános Iskolája | Győr Bodó Zsuzsanna | Halász Márk Kovács Lili Szabó Virág 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Leglolosabbak | Révai Miklós Gimnázium | Győr Mihalicz Ivett | Werner Júlia Szász Hanna Gerlach Gerő 110 pont | 2. hely | Zseniáli-sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Grósz Anna | Gyöngyösi Ádám Kádár Patrik Takács Hanna 91 pont | 3. hely | Amat(ek)őrök | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Győr Kohán Mátyás | Nyári Alexandra Soós Ádám András Soós Adrián Richárd 89 pont | 4. hely | Bajusz | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Csináth Flóra | Gombás Dávid Vig Eszter Aletta Zolnai Péter 86 pont | 4. hely | NöTöJöNKö | Révai Miklós Gimnázium | Győr Szijjártó Gyula | Laube Dániel Ruttmayer Henrietta Kolozsváry-Kutas Panka 86 pont | 6. hely | A kör | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Gerencsér Zalán | Németh András Gábor Patyi Csaba Schneemeier Ádám 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Apor7A | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Horváth Dorottya | Kuller Jázmin Németh Fanni Sárvári Krisztina 83 pont | 7. hely | Törpnaszád | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Kránitz Péter | Kukorelli Kristóf Stefka Boglárka Varga Marcell 83 pont | 9. hely | Thisisus | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bartek Luca | Csonka Dóra Gacs Liza Jeney Júlia 81 pont | 10. hely | Erlenmeyer-lombik | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gallyas Márton | Herlicska Marcell Jakabfy Csongor Szabad Zsolt 79 pont | 11. hely | Halucináció | Révai Miklós Gimnázium | Győr Oláh Dóra | Csendes Dóra Farkas Fanni Horváth Vivien 78 pont | 12. hely | Mstkejn | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gallyas Fábián | Hágen Tamás Pápista Máté Varga Bálint 75 pont | 13. hely | Csillámpónik | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Gyalogh Kata | Laki Sarolta Németh Luca Vajda Lili 74 pont | 14. hely | ESLIJAMA | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Balogh Janka | Csapó Lili Csapó Maja Pula Eszter 70 pont | 15. hely | Paralelepipedon | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Bognár Klaudia | Harta Renáta Lipovits Csenge Szalay Regina 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős NyúlÁszok | Pilinszky János Általános Iskola | Nyúl Dobák Dániel | Horváth Márk Juhász Tamara Ország András 98 pont | 2. hely | MAT Boys | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Győr Meskó Patrik | Zavada Ármin Zsolt Nagy István Miklós Fehér Ádám 93 pont | 3. hely | Nuku2 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Győrújbarát Solymos Tamás | Rajki Gerda Mészáros Barnabás Pénzes Péter 86 pont | 4. hely | Megnyertük? | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Bódog Adrián | Schaul Mátyás Vörös Dominik Werner Viktor 78 pont | 5. hely | Csúcsfejek | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Gáncs Krisztián | Harcsa Enikő Horváth Anna Péter Balázs Márk 75 pont | 6. hely | csodabogarak | Adyvárosi Főigazgatóság Móra Ferenc Általános Iskolája | Győr Bakk Ramóna | Farkas Krisztián Dávidházy László Varga Roland 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Agyasok | Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola | Fertőszentmiklós Csiszár Balázs | Kocsis Marcell Nika Miklós Mihály Tóth Lionel 71 pont | 8. hely | Audi A8 | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Győr Erdős Csenge | Tóth Márk Ónodi Viktória Schvitz Bettina Boglárka 67 pont | 9. hely | A nyolcadikon | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Balázs Fanni | Szabó Zsófia Tóth Rinaldó Varga Vivien 65 pont | 10. hely | Pingvinek | CSÁMIÓ Széchenyi István Körzeti Általános Iskolája | Csorna Bugár Benjámin | Mátai Dóra Nyíri Klaudia Sebők Szilárd 63 pont | 11. hely | Mínusz | Deák Téri Általános Iskola | Sopron Jagosits Alexandra | Preiner Berta Schaul Katalin Szemerits Dóra 58 pont | 12. hely | Törpokoskák | Tápi József A. Ált. Iskola | Táp Farkas Nóra | Mc Namara Katalin Anna Varga Dzsenifer Tóth Viktor 57 pont | 13. hely | Matek Unio | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Győr Bakody Bence | Herk Violetta Józsa Kevin Kovács Krisztina 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Darthv-éder | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Horváth Benjamin | Kapui Nikolett Sándor András Villányi Soma 148 pont | 2. hely | Hurkaburgerek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Kovács Róbert | Kreták Barnabás András Prépost Adrienn Anna Veress Hanna 105 pont | 3. hely | RÉVAIQ | Révai Miklós Gimnázium | Győr Kónyi Petra | Takács Titanilla Visi Bálint Csuta Ákos 103 pont | 4. hely | Mind1 | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Boga Dániel | Boga Márton Böcskei Mátyás Peresztegi-Nagy Gellért 94 pont | 5. hely | Nekem8 | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Győr Lehner Anna Borbála | Panykó Eszter Várday Gábor Zsidei Máté 93 pont | 6. hely | FIUK | Szent Orsolya Róm. Kat. Ált. Isk. Gimn. és Koll. | Sopron Kubicsek Ferenc | Novák Barnabás Olasz László Zsolt Schöberl Tamás 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Farkastinóru | Széchenyi István Gimnázium | Sopron Jereb Botond | Kustra Vencel Stefán Miklós Szitó Mátyás 84 pont | 8. hely | Betelgeuze | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Gál Gergő | Horváth András Kazó Bálint Pál Skaliczky Lóránt 83 pont | 9. hely | Névtelenek | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Somjai Eszter Maja | Szép Luca Thurnher Jeanine Utassy Gréta 82 pont | 10. hely | Tomboló Szappanbuborékok | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Balogh Lili Zsófia | Bálint Dóra Virág Bénes Dalma Jójárt Emese 81 pont | 11. hely | MatekMinionok | Révai Miklós Gimnázium | Győr Nemes Beatrix | Süveges Natália Dukai Kinga Hegedüs Kristóf 80 pont | 11. hely | Rocker Csillámpónik | Révai Miklós Gimnázium | Győr Torjai Nóra | Molnár Dóra Bak Julianna Bejczy Csenge 80 pont | 13. hely | Matektrió | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Adorján András | Horváth Gergely András Levente - 76 pont | 14. hely | Gőzpöfögészeti-tovalöködönc | Révai Miklós Gimnázium | Győr Koós Enikő | Szabó Netti Blázsovits Kristóf Csató Dorottya 76 pont | 15. hely | Alfaszőkék | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Győr Árpási Rebeka Anna | Horváth Júlia Ágnes Lukács Anna Schreiner Csilla 75 pont | 16. hely | Négyzetgyök | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Domonkos Péter | Szabó Barnabás Tófalvi Kincső Vidorok Kitti 65 pont | 17. hely | Hatványok | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Győr Budai Mátyás | Horváth Bálint Takács Dominik Varga-B. Tamás 53 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Győr | Adyvárosi Főigazgatóság Móra Ferenc Általános Iskolája | Bujdosó Márta | Győr | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Koppányné Újházi Márta | Győr | Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont | Vidáné Papp Csilla | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Finta Violetta | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Kropfné Knipp Mária | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Németh Ferencné | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Páli Ildikó | Győr | AUDI HUNGARIA Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Szélesné Karácsony Ida | Győr | Czuczor Gergely Bencés Gimnázium | Lukács Emma | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Biczó Krisztina | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Fehér Ibolya | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Kasza Györgyné | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Nagy Tivadarné | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Somogyiné Nagy Aliz | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Turner László | Győr | Gyárvárosi Általános Iskola és Óvoda | Luttenberger Gyöngyi | Győr | Gyárvárosi és Szabadhegyi Főigazgatóság Szabadhegyi Magyar- Német Általános Iskola | Wöller Lászlóné | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Baloghné Bodó Genovéva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Dömötörné Horváth Erzsébet | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Krupits Mária | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Nagy Mária | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Öllős Éva | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Poóczáné Kecskeméty Szilvia | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium | Sulyokné Jancsó Judit | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Lövészné Takács Eszter | Győr | Kovács Margit Általános Művelődési Központ | Samodai Margit | Győr | Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola | Jakab Lászlóné | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Fekecsné Czidor Melinda | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Keszeiné Csonka Ildikó | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Pertl Anna | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Szabó Tímea | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kárpáti Zsuzsanna | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kissné Zseli Blanka | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kocsis Tiborné | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Kőházi Mária | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Somosfalviné Fehér Gabriella | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Ágoston Tünde | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Fazakas Márta Magdolna | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Árki Tamás | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Csete Lajos | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Nagy Róbert | Győr | Révai Miklós Gimnázium | Somogyi László | Győrújbarát | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Albeckerné Dani Judit | Győrújbarát | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Nagy Pál | Győrújbarát | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Rácz György | Győrújbarát | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat | Slánicz Katalin | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Ált. Isk. | Kovácsné Kertész Judit | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Gombás Péter | Nyúl | Pilinszky János Általános Iskola | Szücs Lászlóné | Sopron | Deák Téri Általános Iskola | Benczéné Székely Anikó | Sopron | Deák Téri Általános Iskola | Deák Katalin | Sopron | Szent Orsolya Róm. Kat. Ált. Isk. Gimn. és Koll. | Kotzmanek Istvánné | Sopron | Szent Orsolya Róm. Kat. Ált. Isk. Gimn. és Koll. | Németh-Szabó Helga | |