Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyerő négyes | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Baráth Kolos | Buch Míra Dobrán Flóra Varga Ferenc Viktor 94 pont | 2. hely | Kockák | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Deák Gergely | Menkó Boglárka Einwag Mercédesz Nagy Lili 89 pont | 3. hely | Matekos-Okosok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Antal Krisztián | Szőllősi Szabolcs Urbán-Pap Zsófia Lading Bianka 82 pont | 4. hely | Okosteknősök | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Kiszely Benedek | Krasznavölgyi Ádám Molnár Milos Zsiros Anna 82 pont | 4. hely | Számkirályok 2. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Surányi Zsombor | Tornyi Bálint Horváth Ákos Kerekes Ivett 82 pont | 6. hely | A jövő reménységei | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Csontos Csenge | Lázók Gergő Nyerges Janka Pásztor Róbert 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számsirályok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Antal Bulcsú | Pokorni Olivér Téglás László Zsiros Szilvia 80 pont | 8. hely | Matek manók | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kondacs Viki | Dögei Laura Szalai Antal Unyi Csongor 75 pont | 9. hely | Matekzseni | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Nagy Zita | Koncsek Áron Lukács Domonkos Kolláth Kristóf 74 pont | 10. hely | A baglyok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kardos Eszter | Kovács Léna Sárfalvi Anna Turóczi Emma 72 pont | 11. hely | Matekos lányok | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Borsi Blanka | Boronkai Csenge Fábián Fanni Varga Petra 71 pont | 11. hely | Ravaszdik | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bártfai Botond | Darányi Dénes Koppány Kiss Ábel Sipeki Márton 71 pont | 13. hely | Macskák | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Csizmadia Renáta | Hegymegi Réka Szabó Mara Papp Janka 70 pont | 14. hely | Milliomosok | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Demeter Kolos | Göcző Bence Gulyás Dániel Szarvas Márton 67 pont | 15. hely | Kisokosok | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kaszás Levente | Kiss Richárd Szabó Ramóna Varga Szabolcs 66 pont | 16. hely | Szanda-banda 6. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Abkarovics Vivien | Geszti Kata Szabó Fanni Telkes-Tóth Péter 64 pont | 17. hely | Észbajnokok | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kunszentmárton Kardos Ákos | Kiss Nóra Krenács Máté Varga Martina 61 pont | 17. hely | Furfangosok | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Bagi Gergely | Bakos Róbert Földi Dániel Nagy Zsigmond 61 pont | 19. hely | Szanda-banda 5. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bozsó Molli | Petkes Aletta Simon Zsófia Sonkoly Milán 61 pont | 20. hely | Őrült matekosok | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Berényi Kitti | Vona Imre Oskola Milán Nagy Zétény 59 pont | 21. hely | Észbontók | József Attila Általános Iskola | Martfű Fodor Bence | Fodor Péter Holyba Gergő Vadas Luca 58 pont | 21. hely | Fantasztikus négyes | Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk.és AMI | Jászberény Katona Dorina | Szőnyi Áron Sánta Attila Németh Ádám 58 pont | 23. hely | SZUPER NÉGYES | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Gudics Bálint | Samu Nóra Oláh Péter Komáromi Gyula 57 pont | 24. hely | Dinamit | Tiszakürti Általános Iskola | Tiszakürt Varga Dóra | Ónodi Klaudia Gulyás Dávid Péter Márk 57 pont | 24. hely | Okos tudósok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Balázs Kata | Majzik Péter Nagy Dóra Vincze Roland 57 pont | 26. hely | Számkirályok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Csáki Dávid | Timpfel Emese Gál Dominik Móra Laura 56 pont | 26. hely | Szisuli_3_B | Tiszatenyői Szent István Általános Iskola | Tiszatenyő Németh Zsombor | Bontovics Zalán Vörösváczki Barbara Balpataki Dávid 56 pont | 28. hely | Piramis | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Béres Dóra | Csordás Rozina Kaid Aamal Tóth Adél 56 pont | 29. hely | Számlovasok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Demeter Mihály | Kovács Karina Németh Zsombor Özbas Yasin 55 pont | 29. hely | Szisuli_3_A | Tiszatenyői Szent István Általános Iskola | Tiszatenyő Káczán - Tóth Vajk | Varga Vita Hegedűs Kornél Mihály Flóra 55 pont | 31. hely | Szorzás-osztás | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Farkas Bence | Illés Dávid Pápai Olivér Mészáros Deli Csaba 55 pont | 32. hely | Számkirály | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Előhegyi Csaba | Kárpáti Máté Rideg Dominik Szatmári Szilárd 54 pont | 33. hely | CSIPET CSAPAT | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Földi Gábor Dániel | Dombai Ádám Mátyus Martin Attila Sebők Tamás Roland 54 pont | 34. hely | Matekos Sárkányok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Horváth Barna | Matúz Balázs Matúz Marcell Márkus Olivér 54 pont | 35. hely | Cobra 4 | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Sűrű Armand | Szabó Nándor Darabos Gyula Vígh Viktor 52 pont | 36. hely | Okos Kobakok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Berta Tamás | Bravik Jázmin Dobróka Dalma Kelemen Nóra 52 pont | 37. hely | Tudorkák | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Szita Máté | Varga Balázs Bakos Gergő Kaló László 50 pont | 38. hely | Tudorka | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Fodor Máté | Palotai Boglárka Somogyi Dávid Károly Zombori Tamás 50 pont | 39. hely | Szárnyalók | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Nagy Mózes | Sági Adrienn Sági Bernadett Török Adelin 49 pont | 40. hely | aprószámok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Túrkeve Nemes Zsófia | Papp Balázs Ozsváth Zoltán Szabó Péter 47 pont | 41. hely | Számkirálynők | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Csajági Csenge | Mihályi Adél Erdős Renáta Jázmin Magos Leila 43 pont | 42. hely | Böcs baglyok | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Czétényi Judit | Kaló Gábor Borbás Dávid Vincze Vivien 43 pont | 43. hely | Szanda-banda 4. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Böszörményi Dániel | Bende Luca Kovács Blanka Ondok Mátyás 41 pont | 44. hely | Matek-tenger kalózai | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Szolnok Czikora Gergő | Rékasi Róbert Szabó András Bajnok Szabó Anna Ajándék 38 pont | 45. hely | Király matekosok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Vallyon Viktória | Csécsei Anita Mező Gábor Ferencsik Bálint 35 pont | 46. hely | Matek zsenik | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Bulyáki Lili | Hajdú Nóra Kökény Alex Kövesdi Barnabás 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek mester | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Radócz István | Zsigmond Attila Bányi Flóra Fontos Bálint 122 pont | 2. hely | Matek tudorok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Emel Gyöngyi | Hegedűs Dóra Szűcs Hunor Társi Gergely 103 pont | 3. hely | Szanda-banda 2. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Pribély Gábor | Radeczki Gábor Sándor Máté Tárnai Bálint 99 pont | 4. hely | Számollak | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kovács Viktória | Szabó Flóra Szarvák Rebeka Toldi Zsófia 83 pont | 5. hely | Fiumei számkirályok | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Ács Dorottya | Bártfai Nóra Gál Bence Demecs Norbert 82 pont | 6. hely | Fiumeis négyes | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Rőczey Sára | Fózer Attila Munkácsy Adél Csutár Konrád 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csak csajok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Csényi Anna | Vidra Noémi Fodor Anita Fodor Krisztina 76 pont | 8. hely | Rubikkockák | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Horváth Dorka | Nagy Sára Jázmin Tiborcz Dóra - 75 pont | 9. hely | Matekos Rókák | Jászsági Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye | Jászberény Fekete Balázs | Szakali Tibor Mirkó Szilágyi Csaba Tóth Kristóf 68 pont | 10. hely | Matek sasok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Tóth Gergő | Vékony Dorka Szaniszló Máté Veress József Bálint 68 pont | 11. hely | Villámagyak | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Csibra Barnabás | Pataki Balázs Pozsonyi Gábor Rusvai Zoltán 68 pont | 12. hely | Szanda-banda 3. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Solti Roland | Dzsubák Fanni Vitai Patrik Mátray Medárd 66 pont | 13. hely | Kettő+kettő=5 | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Ágnélli Zsófia Ilona | Balázs Arikán Martonvári Lilla Galsi Olga 65 pont | 14. hely | Négyláncszem | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kunszentmárton Kovács Alexandra | Révész Máté Molnár Viktor Határ Márk 62 pont | 15. hely | Adjuk össze! | Jászsági Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye | Jászberény Hostyinszky Tamás | Kálmán Levente Kátai Anita Pernyész Bálint Károly 61 pont | 16. hely | Okostörpök | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Budai Roland | Farkas Míra Kruchió Kristóf Varga István Vajk 58 pont | 17. hely | Fantasztikus négyes | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Munkácsy Luca | Balla Orsolya Sinka Ádám Haluska Réka 57 pont | 18. hely | Kis Okosok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Bastidas Veronika | Dávid Dóra Andrea Kapitány Bence Papp Sándor György 56 pont | 19. hely | Számok ördögei | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kovács Máté Bendegúz | Serege Ádám Nagy Zsombor Szemők Ábris 52 pont | 20. hely | Szanda-banda 1. | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Dobos Krisztián | Hegyesi Krisztián Nátán Kerekes Gergő Kiss Máté 52 pont | 21. hely | Oko-sokk | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium | Kisújszállás Váradi Nóra | Bottlik Csenge Juhász Attila György Sárkány Boglárka 50 pont | 21. hely | Okostojások | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Bódis Zsófia | Gyenes Nikol Kovács Ramóna Soós Kinga 50 pont | 23. hely | Számlovagok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Balogh Patrik | Kovács Kende Mészáros Dániel Morvai Patrik 49 pont | 24. hely | Négy-ész | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium | Kisújszállás Erneszt Antal Dániel | Baranyi Barna Béres Csenge Ari Krisztián 48 pont | 25. hely | Fejtörők | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Benke Dorina | Forgács Róbert Kele Ádám Kőszegi Ádám 46 pont | 26. hely | Matekzsaruk | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Bakos Dávid Márk | Balázs Dávid Fazekas Edmond Zakar Mihály 41 pont | 27. hely | Számkör | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kolláth Dorina | Losonczi Zsuzsa Simon Dávid Túri Laura 40 pont | 27. hely | Tudós csajszik | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Nagy Laura | Csontos Enikő Dajka Noémi Mukus Melitta 40 pont | 29. hely | Kis fejtörők | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Bottyán Gergő | Farkas Máté Forgó Kornél Kókai András 39 pont | 29. hely | Számtörők | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Balogh Anikó | Kulcsár Alexandra Mihályi Bence Palcsó Martin 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Dobókocka | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kása Szabolcs | Kis Kíra Ökrös Márta Varga Tamás 95 pont | 2. hely | Fiúk | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Cserháti Zsolt | Hegyes Ádám Kálmán Gergő Péntek Bence 94 pont | 3. hely | Spártai matekosok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Tornyi Csaba | Vass Márk Surányi Zalán Bencze Bálint 88 pont | 4. hely | Négyzetkék | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Barna Gábor | Jakab Jázmin Jakab Judit Kóczián Zsuzsanna 82 pont | 4. hely | Triászok | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Bernát Judit | Fodor Vanda Györe Klaudia Szabó Fruzsina 82 pont | 6. hely | Vonalzó és társai | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Biró András | Csatári Vivien Holló Éva Nagy Károly 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sirályok | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Kis-Simon Csilla | Major Anikó Rankasz Virág Szabó Julianna 79 pont | 8. hely | Matekmajmok | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Horváth Boldizsár | Németh Viktor Stomfai Gergely Szőke Péter Soma 79 pont | 9. hely | Mtgt | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Trébics Vilmos | Muzslai László Germán Zsombor Tóth Barnabás 78 pont | 10. hely | Tudós Gyíkok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Jecsni Gergő | Nagy Zoltán Alex Varga Ervin Varga István 77 pont | 11. hely | Okoskák | Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Tóth Tamás | Birkás Levente Béres Gábor Kristóf Lebán Marcell 76 pont | 12. hely | Zsenik | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Fenyves Szabolcs | Szajka Bendegúz Zsigó Bence Zsigó Máté 76 pont | 13. hely | 3 Muskétás | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Hajnal Frida | Kovál Evelin Süle Eliza - 74 pont | 14. hely | CSIBÉSZEK | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium | Kisújszállás Báhiczki Zoárd Patrik | Háló Dániel Katona Martin Dávid Mihály Marcell 72 pont | 15. hely | (N)agymenők | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Papp Bercel Tas | Kirják Bence Pásztor Barnabás Unyi Nándor 69 pont | 16. hely | Mateköt | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Adamcsik Hanna | Lipták Attila Lukács Máté Mihalina Máté 68 pont | 16. hely | nyerő négyes | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Beke Zsombor | Bohács Tamás Kovács Balázs Szécsi Lilla 68 pont | 16. hely | Számőrzők | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Karászi Dorina | Nagyfi Zoltán Nyúl Vivien Lantos Dorottya 68 pont | 19. hely | Csillagkép | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Herkó Koppánny | Nagypál Márton Varjú Ákos - 66 pont | 19. hely | Okosok | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Nagy László | Gonda Barbara Egyed Dóra Veres Boglárka 66 pont | 21. hely | Mátrix | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Dékány Bence | Gyárfás Balázs Oláh Zsolt Rákóczi Gergő 65 pont | 22. hely | Matek FC. | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Csáki Kristóf | Fodor Máté Nemoda Milán Uram Dénes 65 pont | 23. hely | Kockafejűek | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bozsik Dávid | Boncsér Bálint Dzsubák Máté Mihályi Gergő 64 pont | 23. hely | Mákvirág | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Auner Gréta | Gazdag Luca Nágy Petra Pirók Fanni 64 pont | 23. hely | Tudorkák | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Acsai-Kocsis Áron | Darabos Márton Varga Zalán Várnai Zsófia 64 pont | 26. hely | Rock csajok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Mérész Adél | Horváth Evelin Kerekes Kitti Juhász Izabell 62 pont | 27. hely | Hóvirág | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kürthy Dóra | Nieberl Noémi Tóth Adél - 62 pont | 28. hely | Matek királyok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Simon Tamás | Szokolai Hanna Bán Zsófia Dékány Gabriella 61 pont | 29. hely | Tudorka | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Csiki Noémi | Dobrán Fanni Gál Barnabás Szappanos Gergely 60 pont | 30. hely | Csipet-csapat | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Fekete Flóra | Csatári Alina Bobaly Balázs Székely Zoltán 60 pont | 31. hely | Pink-black | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Bede Petra | Bubori Réka Cseklán Bettina Deli Panna 59 pont | 32. hely | Bajnokok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Bartha Dorottya | Pór Péter Sebők András Berecz Márk 59 pont | 32. hely | Időlovagok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Csornai Bence | Dian Márton Korpás László Új Péter 59 pont | 34. hely | Tutti-Frutti | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Juhász Sára | Kun Rita Körtési Dávid Nagy Dorina Kata 58 pont | 35. hely | Menő Manók | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Balogh Gábor | Egyed Pál Erdei Viktor Tasi Tamás 58 pont | 36. hely | Kalkulálók | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Fülöp Kristóf | Molnár Zalán Tímár Mike Kovács Zsolt 57 pont | 37. hely | Matekos csajok | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Csendes Luca | Gergi-Bodor Boglárka Kovács Kiara Sárközy Sára 56 pont | 38. hely | Ferrari | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Csornai Csaba | Márkus Erik Polgár Bendegúz Tóth Levente 56 pont | 39. hely | négyzetfejek | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Orosz Dániel | Orosz Martin Sülye Ágota Szécsi Pál 55 pont | 40. hely | Szuper Máriók | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Hegmann György | Pintér Bertalan Juhász Bálint Nyiri Bence 55 pont | 41. hely | 5.c LÁNYOK | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Vankó Gréta Krisztina | Béki Enikő Borsos Zsófia Beátrix Jurás Korina Roberta 54 pont | 41. hely | Tudósok | József Attila Általános Iskola | Martfű Földi Balázs | Hovodzák Orsolya Nagy Dorina Sápi Domán 54 pont | 43. hely | kockák kockái | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Fekete Emese | Nagy Rita Stummer Gyönygvér Török Hanna 52 pont | 43. hely | Számkirályok | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Csillik Gábor | Demény Zsombor Farkas Bence Sali Roland 52 pont | 43. hely | Számzsonglőrök | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Bukovics Réka | Tenkő Zita Ónodi Tamás Duka Richárd 52 pont | 46. hely | Töprengők | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Banka Gergő | Balázs Lehel Bulcsú Gulyás Gergő Csaba Vincze Ákos 52 pont | 47. hely | Matek ördögei | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Danku Bálint | Dobróka András Halászy Károly Horváth Hajna 51 pont | 48. hely | Okos négyes | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Molnár Dániel | Varga Fanny Dániel Márk Zoltán Földi Apollónia 50 pont | 49. hely | Vérfarkasok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Lengyel Lehel | Molnár Szabolcs Pásztor Ákos - 49 pont | 50. hely | Barcelona | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Földes Péter | Nagy Brendon Tóth Péter Vágó Patrik 48 pont | 51. hely | Tizenéves tudósok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Csontos Kinga Napsugár | Fodor Virág Németh Szilvia Turcsányi Diána 47 pont | 52. hely | Okos csajok | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Barócsi Boglárka Csenge | Bobák Eszter Nagy Edina Tuka Barbara 46 pont | 53. hely | Gyilkos számok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Csernei Csaba | Karancsi Bence Képes Gergő Mikle Henrik 45 pont | 54. hely | Kockásfülű nyulak | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Gyárfás Zsófia | Bíró Sára Papp Hanna Kürti Karina 44 pont | 55. hely | Csillagos ötösök | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Földes Kitti | Kormos Krisztián Radó Sára Turcsányi Máté 43 pont | 56. hely | Csajszik | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Németh Sára | Gál Kinga Kada Nikolett Kovács Adél 41 pont | 57. hely | Észlények | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kis Barbara | Kis Virág Magyar Róbert Molnár Anna 40 pont | 57. hely | Okos lányok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kalmár Kitti | Sándor Zsuzsanna Sebestyén Virág Turóczi Nóra 40 pont | 59. hely | Matematikusok | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Diós Donát | Ignáth Dávid Kürti Tamás Sipos Máté 38 pont | 60. hely | Csajok | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kis Kata | Kőszegi Renáta Monoki Luca Gyányi Petra 36 pont | 61. hely | Kockafejek | Mezőtúri Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Mezőtúr Csongár Roland | Darvasi Kristóf Gergő Papp Nóra Nagy Szabolcs 33 pont | 62. hely | 5.c FIÚK | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Szabó Balázs György | Forika Attila Dániel Gudics Richárd Kis Bálint István 27 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős IQ Betyárok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Darabont Péter Márton | Kovács Ádám Szabó Egon Róbert Varga Krisztián 116 pont | 2. hely | Aranysasok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bali Milán | Bali Zóra Kocsis Vencel Kovács Adél 110 pont | 3. hely | Lvg4 | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Baráth Berta | Kocsis Bálint Mezei Virág Zombori Bálint 99 pont | 4. hely | Matekmanók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Gönczi Borbála | Nagy Szabolcs Simon Kata Víg Mónika 97 pont | 5. hely | Számzsonglőrök | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Gulyás László | Magyar Norbert Mészáros Réka Rusvai Miklós 97 pont | 6. hely | Bajszos Pónik | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Dézsi Csaba | Kulcsár Róbert Kovács Szabolcs Nagypál Márta 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mateko(ko)sok | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Janó Hanna | Pásztor Laura Pető Adél Torma Dorina 93 pont | 8. hely | Okostojások | Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Urbán Petra | Budai Anna Urbán Viktória Szabari Márk 90 pont | 9. hely | AranyÁszok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Báldos Tibor Balázs | Karmazin Tamás András Morvai Viktor János Urbán Zsolt 88 pont | 10. hely | Boci pókok | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Burka Tibor | Bede Gréta Lestyán Lilla Horváth Regina 88 pont | 10. hely | Penge-elme | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Áy Szabolcs | Bíró Ferenc Cseh István Erdélyi Vajk 88 pont | 12. hely | Ügyesek | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Bíber Veronika | Molnár Éva Katalin Özbas Szofi Zsilka Laura 88 pont | 13. hely | Kecske simogatók | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Száz Máté | Balázs László Fekete Bálint Keresztfalvi Soma 87 pont | 14. hely | Csajszik | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Barta Bettina | Földi Emese Harmati Adrienn Szűcs Klára 86 pont | 15. hely | Agytekercsek | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Ignéczi Bernadett | Szabó Levente Szívós Mátyás Zsidó Anna 84 pont | 15. hely | Oszt-hatóság | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Czigány Hella | Lenzsér Móczó Richárd Sárközi Kristóf Sinka Balázs 84 pont | 17. hely | Logikusok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Takács Milán | Németh Zsolt Horváth Csaba Munkácsi Zalán 83 pont | 17. hely | pöttyös nyuszik | Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola | Törökszentmiklós Baski Boglárka | Csajági Enikő Forgács Kata Ravasz Lili 83 pont | 19. hely | Bajnokok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Kézsmárki Napsugár | Kovács Réka Iván Milán Bányi Kristóf 81 pont | 20. hely | Sasok | Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium | Jászapáti Czakó Noémi | Emődi Zoltán Ádám Réz Dávid Suhaj Lilla Vivien 79 pont | 21. hely | Matek zsonglőrök | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Sitku László | Balla Mátyás Ferge Máté Malecz Levente 77 pont | 22. hely | XY | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Balázs Anikó | Bódi Fruzsina Kovács Gábor Sárkány Brigitta 76 pont | 23. hely | Szorzótábla | József Attila Általános Iskola | Martfű Fülöp Fanni Gréta | Lakatos Liza Lefor Petra Oltyán Péter Áron 75 pont | 24. hely | KLG 6.A | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Keserű Márton | Nagy Tamás Törőcsik István Ulmann Bence 74 pont | 24. hely | Meganégyes | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Buck Judit | Czinege Vanda Lukács Balázs Tóth Emese 74 pont | 26. hely | Okos matekosok | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Győri Bence | Nemoda Márk Olajos Ágnes Sándor Evelin 73 pont | 27. hely | Sárga zsiguli | Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és | Jászberény Budai Bence | Jakus Donát Nyolczas Máté Schmidt Anna 72 pont | 28. hely | Számháború | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Szép Alexander | Szabó Petra Farkas Norman Széplaki Szonja 69 pont | 29. hely | Zseni osztag | József Attila Általános Iskola | Martfű Makai Róbert | Oláh Zsófi Pál Ágnes Manlaj Perjési Gergő 69 pont | 30. hely | A matematika fiai | Mezőtúri Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Mezőtúr Fasola Martin | Kis Patrik Mihály Norbert Papp Gyula 69 pont | 30. hely | Prímszámok | Petrovay György Általános Iskola, Óvoda és AMI | Nagykörű Murvai Kitti | Gregor Anna Laura Balogh Sándor Nagyhajú Karolina 69 pont | 32. hely | Kódfejtők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Bakos Brendon | Gustafik Gergő Kiss László Nyerges Balázs 66 pont | 33. hely | ZSAR | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Czétényi András | Hajdú Szilvia Major Rebeka Nagy Péter Zsombor 65 pont | 34. hely | Radír csapat | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kolláth Kristóf | Komlósi Attila Nagy Soma Vitális Benjámin 65 pont | 35. hely | Matekhat | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Fekete Csilla Anna | Gawelda Regina Réka Ozvald Maja Kira Tóth Renáta 64 pont | 36. hely | Kockák | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Kovács Attila | Réti Kornél Hajmann Viktor Bódi András 61 pont | 37. hely | Menyétek | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Gávris Gréta | Pallai Tamás Pintér Abigél Szunyogh Imola 59 pont | 38. hely | Okos baglyok | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Nagy Eszter | Simon Flóra Sülye Blanka Tóta Fanni 59 pont | 39. hely | MATokosok | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kunszentmárton Árvai Henrietta | Gerzsenyi Richárd Kovács Anita Kovács Dávid 57 pont | 40. hely | Matek manók | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Herkely Anna | Forgács Panna Ócsai Krisztina Vincze Noémi 56 pont | 41. hely | Algebrások | Petőfi Sándor Általános Iskola | Túrkeve Bodó Gabriella | Nádudvari Emese Nagy Georgina Révész Boglárka 55 pont | 42. hely | Doktor Tóth | Nagyiváni Általános Iskola | Nagyiván Dobra Enikő | Ruskó Ádám Tóth Edina Tóth Nikolett 53 pont | 42. hely | Homoki Viperák | Homoki Általános Iskola | Tiszaföldvár Faragó Ádám | Fazekas Gergő Havalda Tímea - 53 pont | 44. hely | Delták | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Hajdu Hédi | Kolozsi Kamilla Nagy Norbert Szegedi Tamás 52 pont | 45. hely | Matek kalózai | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kunszentmárton Laczkovich Kristóf | Lőrincz Gábor Tigyi Bence Tóth Csaba 52 pont | 45. hely | PÉLY 6 | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Bangó Krisztina | Gulyás Norbert Nász Dániel Szabó Ivett 52 pont | 45. hely | Vörös tigrisek | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Csikós Zsolt | Nyitrai Dominik Szikra Nikoletta Zsigri Nikolett 52 pont | 48. hely | Felturbózott trabantok | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Horváth Róbert | Kottlár Dániel Nagy Csongor Szeleczki Márton 49 pont | 48. hely | Tudásbajnokok | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Bobák Zoltán | Faragó Péter Ferencz Rita Kovács Viktor 49 pont | 50. hely | Fantasztikus Négyes | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Balogh Richárd | Nyitrai Krisztián Tóth Csenge Napsugár Gudics Dorottya 46 pont | 50. hely | Üstökösök | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Boros Klaudia | Czikó László Németh Mihály Uhrin Roland 46 pont | 52. hely | Agymenők | Petőfi Sándor Általános Iskola | Túrkeve Ábrahám Károly | Kelemen Zoltán Koós Imre Tőke Levente 45 pont | 53. hely | 67-es csapat | Petrovay György Általános Iskola, Óvoda és AMI | Nagykörű Molnár Péter | Szabó Péter Kohári Krisztofer Márkus Martin 42 pont | 54. hely | Csillagok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Fodor Vivien | Göblyös Barbara Hoppál Kitti Schulcz Anna 39 pont | 55. hely | Hupikék törpikék | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Barta Dóra | Dóka Henriett Lévai Dorina Sampei Alex 37 pont | 56. hely | Exosit | Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk.és AMI | Jászberény Szabó Máté | Szabó Roland Szarvas Lóránt Váczi Dominik 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Oko-sokk | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Csillag Csongor | Somogyi Kristóf Subicz Angéla Szécsi Virág 113 pont | 2. hely | Anonymus | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Kovács Péter | Lapu Kolos Nagy Csaba Jenő Terenyei Bence Béla 97 pont | 3. hely | Matronauták | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Bóné Anna | Mónus Zsófia Sipos Brigitta Szintai-Major Eszter 94 pont | 4. hely | Okoskák | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Kis Boglárka | Szabó Kata Luca Tóth Dominika Vig Brigitta 87 pont | 5. hely | Matek zsenik | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kancsal Márk | Réczi Gergő Szabó Bálint Vas Bence 85 pont | 6. hely | Nekünk a 9 is páros! | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Csatai Blanka | Csoszor Ágnes Szabó Panna Tősér Alexandra 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | WORLD OF MATEK | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bende Áron | Horváth Patrik Nagy Márk Petrovay Ádám 83 pont | 8. hely | Minion | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bartók Emese | Szabó Liliána Földi Regina Németh Lili 82 pont | 9. hely | 3 plusz 1 | József Attila Általános Iskola | Martfű Botka Anikó | Hankó Tamás Németh Csaba Stoica-Bodor Sára 78 pont | 10. hely | Didadojó | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Boros Dominik | Emel Dániel Fülöp Dénes Somogyvári József 77 pont | 11. hely | Predator | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kálmán Tamás | Nedbalek Örs Szűcs Dzsenifer Varga Richárd 75 pont | 12. hely | Mazsolák | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Galvács Adél | Mester Gyöngyvér Muszka Ernő Nagy Krisztián 74 pont | 12. hely | Megaagy | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Kecskeméti Kitti | Kovács Cintia Szabó Balázs Szabó Bettina 74 pont | 14. hely | Négyesfogat | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Juhász Vanda | Keller András Szabó Nikolett Ponicsán Rebeka Andrea 73 pont | 15. hely | Hárompluszegy | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Kocsis Gergely | Munkácsi Enikő Palcsó Tamara Pataki Petra 73 pont | 16. hely | UNICUM | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Zagyva Renáta | Molnár Vivien Vajjon Gréta Mihályi Réka 73 pont | 17. hely | Jó fiúk | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Farkas Károly | Gajdos Gergely Major Márk Röck Noel 72 pont | 17. hely | Szisuli_7 | Tiszatenyői Szent István Általános Iskola | Tiszatenyő Mazug Péter | Takács Sándor Bognár János Jámbor Adrián 72 pont | 19. hely | Jobbak | Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Bakos Kevin | Budai János Kabács Máté Kis Milán 71 pont | 20. hely | Gyémántok | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Bíró Bence | Csatos Petra Pető Vanda Sinka János 71 pont | 21. hely | KOCKÁK | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Présel Viktor | Csíkos Laura Nagy Gréta Borbély Bence 69 pont | 22. hely | A hős kőrösisek | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Gál Milán | László Karina Mozsár Pál Szádvári Dorina 68 pont | 23. hely | Xxxx | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Berecz Enikő | Nagy Bernadett Gógány Dávid Kiss Benedek 68 pont | 24. hely | Adrenalin | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Gulyás Róbert | Goda Dániel Szokoly Fanni Nyitrai Réka 66 pont | 24. hely | Fiúk | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Benyák Bence | Czakó Csaba Kollár Bence Márkus Dominik 66 pont | 24. hely | Négyzetgyökerek | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Seres Gábor | Csikós Attila Markó Bernadett Geönczeöl Péter 66 pont | 27. hely | Matek ászai | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Bartus Anna | Csermák Noémi Jakab László Latóczki Elina 65 pont | 27. hely | Sasok | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Bukor Márk | Buzás Levente Hegymegi Ádám Herczegh Lilla 65 pont | 29. hely | Spárta 3 | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Mezei Zsanett | Jekő Kata Knipfer Ágnes Berkó Fanni 63 pont | 30. hely | Kígyók | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Kovács Martin | Scrobucz Dominik Szabó Bálint Szekeres Marcell 62 pont | 31. hely | Együtt-hatók | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kunszentmárton László Alexandra | Mihály Regina Panyik Péter Szakács Laura 61 pont | 32. hely | Számkirályok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Csoór Véda | Gamble Liliána Gulyás Kata - 60 pont | 33. hely | Game over! | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Lénárt Krisztián | Dóka Dávid Éliás Gergő Kóczián Andrea 59 pont | 34. hely | Okos baglyok | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Bárdos Renáta | Dósa Dávid Gurumlai Tibor Tóth Lilla 58 pont | 34. hely | Team a köbön | Petrovay György Általános Iskola, Óvoda és AMI | Nagykörű Balogh Domokos | Szekeres Adrián G. Nagy Péter Romhányi Tamás 58 pont | 36. hely | PÉLYI ZSENI - KÉK | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Berta Gergő | Burai Martina Gyetvai Boglárka Magyar Zsófia 56 pont | 37. hely | Láma | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Bakó Kornél | Ézsiás Fanni Farsang Tünde Mérész Melitta 53 pont | 37. hely | Számdarálók | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Imre Antónia | László Dorottya Nagy Patrik Szilágyi Fanni 53 pont | 39. hely | ROMBUSZKÁK | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Katona Bence | Mráz Lívia Baksa Róbert Kis Csaba 52 pont | 40. hely | Jót érzek | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Banka Tamás | Görbe Kitti Hopka Zoltán Olajos Márton 49 pont | 41. hely | Snupik | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Deák Eszter | Papp Domán Szekeres Martin Vígh Zsolt 49 pont | 42. hely | Taligák | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Paplanos Ákos | Paplanos Kristóf Faragó László Pomázi Bálint 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Lvg1 | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Ézsiás Luca | Katona Tíra Panna Novák Áron Mihály Yosef Salamon 87 pont | 2. hely | Gyök-erek | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Dékány Gergő | Muliter Márk Nagy György Szabó Zsolt 83 pont | 3. hely | Számoló Gépek | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Balogh Roland | Takács Ádám Tóth Viktória Kengyel Gergő 76 pont | 4. hely | Panda-Banda | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Demján Mária Margaréta | Juhász Bianka Kinál Dániel Nagy Janka 73 pont | 5. hely | Mathét | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Horváth- Gaudi Károly | Máté István Martin Pap Csenge Varga Péter Attila 71 pont | 6. hely | Statisztikus Négyes | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Nagy Anikó | Csabai Nóra Buczkó Iván Karakas Máté 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lvg2 | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Erős Sándor | Galsi Dániel Kovács Marcell Szőcs Dorottya 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bebi | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Tiszaföldvár Göblyös Gergely István | Halászy Eszter Magyar Boglárka Tóth Balázs 120 pont | 2. hely | Majdeldöntjük | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szolnok Bodor Áron | Csajka Brigitta Molnár Milán Paksi Barnabás 107 pont | 3. hely | Tószabeke | Fiumei Úti Általános Iskola | Szolnok Tószegi Fanni | Szabó Zsombor Berényi Gergő Kelemen Patrik 106 pont | 4. hely | Csalamádé | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Serege Bence | Németh Ferenc Gyuricza Levente Verebélyi Hanna 103 pont | 5. hely | Nem százasok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Bóné István | Iván Norbert Kókai Gábor Serege Benjámin 99 pont | 6. hely | Törpengők | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Kunszentmárton Imre Rita | Kiss Kata László Zsófia Paulovics Péter 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pindúr pandúrok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Katona Zsófia | Kókai Boglárka Petrovay Dorina Tárnai Réka 87 pont | 8. hely | Micimackó és a barackok | Endre Király Általános Iskola | Tiszavárkony Járomi Bence | Fekete Petra Takács Gergő Mester Fanni 85 pont | 9. hely | Húsikák | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Ágotai Enikő | Farkas Viktória Matuszka Mária Víg Boglárka 85 pont | 10. hely | Darazsak | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Földi Marcell | Nagy Dömötör Pataki Patrik Rombolotto Leonardo 82 pont | 11. hely | Agyban-Nagy | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Bauer Krisztina | Munkácsi Éva Spiegel Rita Urbán- Pap Dóra 81 pont | 12. hely | π-ngvinek | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Szolnok Bozsó Katica | Faragó Attila Náhóczki Áron Pókász Zoltán 81 pont | 13. hely | Végzősök | Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szolnok Bencze Boglárka | Bernát Anna Kovács Boglárka Törjék Brigitta 78 pont | 14. hely | LRG | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bozsó Martin | Király Mihály Lucza Levente Nagy Milán 78 pont | 14. hely | Zsíroskenyér | Mezőtúri Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Mezőtúr Busi Dóra | Korom Kata Szabó Dorina Szedlacsek Aletta Kinga 78 pont | 16. hely | WE-WILL-WIN | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Szolnok Nagy Csaba | Nagy Sámuel Lantai Bence Pongrácz Dániel 77 pont | 17. hely | Rera Kft. | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Ménkű Andrea | Pintér Réka Sziliczei-Német Rebeka Szívós Eszter 76 pont | 18. hely | Mertkrumpli | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Bartucsek Martin | Csatári Bernadett Gazsó Barbara Nagy Anna 74 pont | 19. hely | Bűvös négyzet | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Szolnok Székely Mátyás | Vígh Ferenc Balázs Kornél Pápai Ádám 73 pont | 20. hely | Szögmérők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Karakas Dorottya | Karakas Zsófia Kormos Liliána Szabó Xavér 72 pont | 21. hely | Nekem 8 | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Göblyös Adél | Kovács Luca Nemes Rebeka Szabó Dorina 71 pont | 22. hely | 2*2 néha 5 | Szegő Gábor Általános Iskola | Szolnok Bíró Ágnes | Csontoseszter Migléczi Luca Ratkai Bonita 71 pont | 23. hely | Dobókocka | Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és | Jászberény Gulyás Szabolcs | Horváth Kornél Terenyi Ádám Páldeák Keve 71 pont | 23. hely | PÉLYI ÁSZOK | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Miklós Péter | Vona Viktor Varga Adrienn Burai Renátó 71 pont | 25. hely | Mutánsok | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Bábosik Martin | Odus Máté Orosházi Richárd Túróczi Dávid 70 pont | 26. hely | Számok | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jászberény Ézsiás Máté | Orosz Levente Tiborcz Dániel Varga Bertold 69 pont | 27. hely | Matekoc(s)kák | Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Bugyi Bence | Urbán Barbara Bagi Zsófia Molnár Fanni 68 pont | 28. hely | X - Matek | Csete Balázs Általános Iskola | Jászkisér Barna Zsófia | Bicsák Imre Kiss Viktória Kuzman Máté 64 pont | 29. hely | SELL | Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász | Újszász Farkas Lilla | Vígh Laura Földi Emese Kovács Szandra 63 pont | 30. hely | Tartalékok | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Kisújszállás Deme Zsófia | Kelemen Anna Nánási Dávid Szoboszlai Klaudia 59 pont | 31. hely | Legends | Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk.és AMI | Jászberény Sebestyén Gergő | Muhari Márk Gál Milán Borbély Dominik 59 pont | 32. hely | Atlasz | Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Ált. Isk.és AMI | Jászberény Hájos Pál | Molnár Péter Jancsik Dániel Némedi Ákos 56 pont | 33. hely | No name team | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás André Mirtill | Dobos Bianka Papp Dóra Sütő Luca 55 pont | 33. hely | Zoli és a gidák | Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Jászapáti Berente Gréta | Borics Csenge Katona Zoltán Koczka Dorina 55 pont | 35. hely | Nyerő hármas | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Bobák Edina | Ördög Sára Tóth Katrin - 54 pont | 36. hely | Bélák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Törökszentmiklós Barócsi Dávid | Molnár Patrik Schulcz Richárd Somodi Miklós 52 pont | 37. hely | Ez a nevünk | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Jászárokszállás Kovács Márk Norbert | Németh József Szabó Norbert - 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Leveskockák | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Gyarmati Zalán Gyula | Horváth Hilda Abigél Németh Balázs Tóth Csenger 106 pont | 2. hely | Én | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Bóta Bálint Bence | Forgács Endre Ádám Tóth Alex Tóth Bence 102 pont | 3. hely | Bébirépák | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Szabó Gréta | Szatmári Petra Szerdahelyi Virág Tóth Emma 90 pont | 4. hely | We like trains | Lehel Vezér Gimnázium | Jászberény Farkas István Gábor | Kövér Bálint Molnár Csenger Sas Illés 88 pont | 5. hely | Almatek | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Mezőtúr Bajnok Erik | Gácsi László Seres Flóra Tóth Krisztina 82 pont | 6. hely | RTTSz | Kossuth Lajos Gimnázium | Tiszafüred Richter Anna | Szabó Regő Tamás Levente Tasi Vanda 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nagyok | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Turcsányi Ákos | Csiseczki Zsolt Tóth Kinga Rácz Renáta 59 pont | 8. hely | Kicsik | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Törökszentmiklós Gonda Éva | Gál Réka Balogh Brigitta Kubicsek Adrienn 50 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Jászárokszállás | Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola | Bankáné Mező Katalin | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Rusvainé Barta Márta | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Szabó Tímea | Jászberény | Lehel Vezér Gimnázium | Szabóné Gecse Anikó | Jászberény | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Pócz-Nagyné Berta Sarolta | Jászkisér | Csete Balázs Általános Iskola | Bobákné Major Margit | Kisújszállás | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Mrenáné Gönczi Katalin | Kisújszállás | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Pardiné Marjai Erzsébet | Kisújszállás | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye | Szabóné Miltényi Katalin | Kunszentmárton | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bíróné Kardos Klára | Kunszentmárton | Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tóth Attila | Mezőtúr | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola | Iványiné Kecső Éva | Szolnok | Fiumei Úti Általános Iskola | Galambosi Tímea | Szolnok | Fiumei Úti Általános Iskola | Sebők Péter | Szolnok | Fiumei Úti Általános Iskola | Szabó Anikó | Szolnok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Polónyi Elvira | Szolnok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Sebestyénné Pap Erzsébet | Szolnok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Szekera Zsuzsanna | Szolnok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Kis Olga | Szolnok | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk. | Tóth Éva | Szolnok | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Intézmény | Csernák Péterné | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Bartáné Jáger Anikó | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Fehérné Imrek Katalin | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Nagyné Hajdú Rita | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Nyolczas Edina | Szolnok | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI | Tóthné Kálmán Mária | Szolnok | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Gulyás Károlyné | Szolnok | Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI | Klementné Várbíró Tünde | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Császárné Tóth Ildikó | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Fazekas Aranka | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Fülöpné Krisztián Szilvia | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Gulyás Károly | Szolnok | Szegő Gábor Általános Iskola | Pozderka Éva | Szolnok | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Katona Mónika | Tiszaföldvár | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola | Varga Krisztina | Tiszafüred | Kossuth Lajos Gimnázium | Dékány László | Tiszafüred | Kossuth Lajos Gimnázium | Tóth Judit | Törökszentmiklós | Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium | Kovácsné Nyíri Ilona | |