Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mateksztárok | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Jenei Jázmin | Papp Violetta Stein Felix Szanyi Attila 97 pont | 2. hely | Mateknégyes | Bogyiszlói Általános Iskola | Bogyiszló Debreceni Máté | Demkó Ákos Kiss Barnabás Tillman Zsófia 84 pont | 3. hely | Számkirályok | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Doszpod Sarolta | Nyerki Tamás János Posta Bertalan Vörös Levente 81 pont | 4. hely | Vuk-3. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK | Nagymányok Füleki Zsófia | Lőrinc Nikolett Márkus Zsorzsett Kozma Anita 72 pont | 5. hely | Vuk-32. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK | Nagymányok Kincses Tamara | Müller Adrián Penczel Hanna Sziebert Réka 70 pont | 6. hely | Ügyeskedők | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Király Zsófia | Szabó Zalán Tancsa Léna Varga Rebeka 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Horváthok | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Horváth Álmos Levente | Horváth Luca Zsófi Horváth Míra Zimmermann Fanni Zsuzsanna 68 pont | 8. hely | Bűvös négyes | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Berta Balázs | Csuti Patrícia Molnár Benjamin Nagy Kevin 65 pont | 9. hely | Törpicurok | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Herbert Erik | Krasznai Réka Loósz Gábor Rittberger Eszter 62 pont | 10. hely | TÖRPÉK | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Dudás Dániel | Striz Botond Sántha Péter Varga Katinka 60 pont | 11. hely | Logikusok | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Bőr-Nagy Gréta | Klampauer Jázmin Shott Liza Takács Lora 57 pont | 12. hely | Négyszer négy | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Kertész Hajnalka | Csutorás Dominik Takács Kata Pápai Dorottya 57 pont | 13. hely | Agybomba | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Bauer Szilárd Miklós | Lacza Zoltán Lörinc Mátyás Lucz Lilla 54 pont | 14. hely | Domi és csapata | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Jáksó Benedek | Schvébl Bence Schvébl Dániel Vadas Bálint 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agymenők | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Sebestyén Tamás | Szabó Dávid Zsók Áron Zsók Dániel 83 pont | 2. hely | Vuk-4. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK | Nagymányok Miksai Dominik | Melcher Bálint Kajtár Viktor Ireczky Tamás 78 pont | 3. hely | OROSZLÁNOK | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Ábrahám Soma | Agócs Olivér Lőrincz Barnabás Török Attila 75 pont | 4. hely | Vág az eszünk! | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Szemes Fanni | Tar Dávid Vercz Krisztián Völgyi Bence Zsolt 75 pont | 5. hely | Szuperszám | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Ábrahám Nóra | Gyenei Anna Ollé Zsófia Varga Balázs János 74 pont | 6. hely | Agyas csajok | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Császár Boglárka | Lotz Gabriella Tamás Réka Vanya Nóra 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fejszámoló művészek | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Kálmán Kitti | Lukács Máté Szieber Dominik Zelcsényi Napsugár 56 pont | 8. hely | Atombomba | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Babos Réka | Fazekas Benedek Szabó Gréta Wild László Zsolt 53 pont | 9. hely | Alkonyat | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Egri Lili | Huszár Zsófia Prantner Dóra Prantner Máté 49 pont | 10. hely | Kisokosok | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Furulyás Lilla | Nagy Ákos Szabadkai Flóra Vinczellér Dóra 47 pont | 11. hely | Zsenik | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Kardos László | Csere Vanda Ingula Panna Takács Zoé 46 pont | 12. hely | Páratlanok | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Forgács Szabolcs | Győrfi Imre Illés Barna Pulai Tamás 43 pont | 13. hely | Matek zsenik | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Baka Péter | Mészáros Bence Potyondi Réka Simon Soma 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vilámtudó | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Tamási Gácsi Zalán | Zengő Dominik Egyed Gergő Závodi Dominik 101 pont | 2. hely | Nyerő négyes | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Gulyás Ármin | Huszti Gergő Perei Fedor Szabó Bence 100 pont | 3. hely | Vuk-5. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK | Nagymányok Feik Debóra | Jurasits Bálint Kiss Péter Schnetz Tamás 94 pont | 4. hely | Számmanók | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Paks Bauer Lujza | Csiba Zsófia Tóth Emese Zántó Réka 92 pont | 5. hely | Matekosok | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Ganczer Nándor | Märcz Bertold János Szabó Csenger Márk Szűcs Krisztián 89 pont | 6. hely | négyben a 4 | Illyés Gyula Gimnázium | Dombóvár Kőszegi Szabolcs | Kőszegi Gergő Márton Norbert Halmosi Levente 80 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Plusz-minusz | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Nemes Blanka Boglárka | Németh Dóra Müller Ádám Klemm Bianka 80 pont | 8. hely | Eszessanyik | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Török Bence | Németh Máté Habuczki Márk Moskovicz Márk 75 pont | 9. hely | LOL | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Kaufmann Bence | Illés Richárd Amrein Roland Scheidler Dávid 72 pont | 10. hely | Tacsi-pacsi | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Tamási Tóth Gergő | Tóth Réka Mendi Martina Varga Naomi Elina 71 pont | 11. hely | Kisokosok | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Bauer András | Kettinger Balázs Sipos Bálint Steinbach András 70 pont | 12. hely | Jáhikotó | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád János Vivien | Tóth Lilla Eszter Himpli Bálint Márk Koller Szabolcs 65 pont | 12. hely | Okoskák | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Tamási Lang Dóra | Kocsis Fanni Gálos Csanád Király Balázs 65 pont | 14. hely | Matek manók | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Balaskó Anna | Jágri István Kübler Ákos Nyitrai Réka 58 pont | 15. hely | Kribálige | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Kajtár Krisztián | Szendrei Bálint János Lili Tillmann Gergő 57 pont | 16. hely | Okos tónik | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Dombóvár Halasi Alexandra | Horváth Eszter Virág Alíz Vörös Hanna 55 pont | 17. hely | Pitypangok | Baka István Általános Iskola | Szekszárd Szente Zsófi | Csontos Anna Márton Zsanna Somogyi Janka 54 pont | 18. hely | Kispandák | Baka István Általános Iskola | Szekszárd Májer Mirtill | Májer Miriam Kancsár Martin Farkas Áron 51 pont | 19. hely | BÁRÁNYKÁK | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Fábián Barnabás | Fehérvizi Eszter Pék Tímea Martin Márkó 44 pont | 20. hely | Paladali | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Gyenei Lili Sára | Herbert Panna Kemény Laura Wirth Dániel 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okosok | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Kirschner Bernadett | Laták Marcell Rittberger András Takács Ágnes 129 pont | 2. hely | Eszeskék | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Tamási Gutheil Adél | Bérdi Benedek Brücher Bettina Mayer Boglárka 109 pont | 3. hely | Vuk-6. | II. Rákóczi Ferenc ÁMK | Nagymányok Farkas Boróka | László Dávid Lőrinc Vivien Nagy Nikolett 100 pont | 4. hely | Hatokosok | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Fehér Dániel | Perger Dorina Szücs Péter Nagy Katinka Kamilla 95 pont | 5. hely | Sajt a négyzeten | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Sallai Domokos Barna | Bocz Csenge Kóródi András Ozorai Csongor 86 pont | 6. hely | Hatvannégyes körzet | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Gáncs Tamara | Link Réka Rózsa Viktor Széll Metta 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | űrlények | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Ábrahám Ákos | Czárth Csenge Zsófia Geisz Titanilla Szőts Kata 80 pont | 8. hely | Tizedesek | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Balázs László | Illés Bátor Sánta Dalma Szentes Tamás 78 pont | 9. hely | Gamekapcsok | Baka István Általános Iskola | Szekszárd Erős Zoltán | Csanády Luca Varga Eszter Bors Botond 76 pont | 9. hely | Skyfall | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Tóth András | Szarvas Dániel Németh Gergő Sarkadi Máté 76 pont | 11. hely | Kirájok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Paks Hanol Márta | Hermán Judit Kajári Boglárka Miskolczi Milán 73 pont | 12. hely | MATTÜNDÉREK | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Fritz Flóra | Karancsi Noémi Kolozsi Liliána Lórencz Nóra 72 pont | 13. hely | Oktondi pockok | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Deér Erzsébet | Pintér Bence Tresch Alexandra - 69 pont | 14. hely | Kétszáz | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Fodor Veronika | Hochstieger József Tomecskó Mara Ványi Zsófi 65 pont | 15. hely | Törpokoskák | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Beke Csanád | Nikolov Barna Pámer Diána Rieger Gergő 63 pont | 16. hely | RÓZSASZÍN ÁLLOMÁNY | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Berényi Lili | Régely Boglárka Tóth Kitti Szente Orsolya 60 pont | 17. hely | Kocka 4 | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Diószegi Dániel | Fülöp Dávid Pető Bence Schaller Péter 56 pont | 18. hely | Csapat | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Dani Balázs | Kulisity Mátyás Rákos Krisztina Sörös Máté 51 pont | 19. hely | IQ Ninja | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Horváth Dóra | Horváth Róbert Takács Balázs Veress Ádám 50 pont | 20. hely | Zöldmókusok | Baka István Általános Iskola | Szekszárd Auth Zseraldin | Balogh Dorka Szabó Dániel Vörös Fanni 48 pont | 21. hely | Kéktigris | Baka István Általános Iskola | Szekszárd Gottvald Patrik | Szalai Szonja Demkó Evelin Lizák Alida 45 pont | 22. hely | Meggymagok | Baka István Általános Iskola | Szekszárd Kovács Kitti | Korsós Anna Varga Miklós Botos Krisztián 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 3+1 | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Tamási Kárász Gergő Benjámin | Csuta Félix Lanczki Enikő Bella Tilesch Bálint 102 pont | 2. hely | Matek-tenger kalózai | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Kovács Kristóf | Pálma Gellért Varga Zsófia Zentai Balázs 85 pont | 3. hely | Fejtörők | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Szabó Dániel | Juhász Áron Weber Márton Nemes Balázs Boldizsár 84 pont | 4. hely | Fénytünemény | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Hinek Dominik | Szabó Vanda Timer Soma Vukálovits Diána 79 pont | 5. hely | TUDORKÁK | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Bogos Bálint | Joós Réka Kaufmann Kata Stefán Márton 77 pont | 6. hely | Szabó-Gerlei | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Tombi Roland | Gerlei Szilárd Förster András Zareczky András 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kockás füzet | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Forrai Péter | Gabi Luca Temesi Eszter Zsók Csenge 73 pont | 8. hely | Vita tigrisek | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Horváth Martin | Gyenei Ferenc Járfás Atilla Habler Péter 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyatlanok | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Gungl Brigitta | Melcher Márk László Szabolcs Ireczky Dániel 123 pont | 2. hely | Kvartet | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Molnár Tamás | Szabó Szilárd Ferdinánd Pókai Eszter Beke Míra 88 pont | 3. hely | Szögletes Üveggolyó | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Köpenczei Csenge | Szendrei József Pirisa Botond Tálos Zoltán 82 pont | 4. hely | Vadfókák | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Vanya Dóra | Simon Dóra Viola Nóra Steiner Ákos 81 pont | 5. hely | Carloska | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád László Emese | Pálfi Zsófia Győrfi Vivien Szentes Dalma 79 pont | 6. hely | Matbocsok | Garay János Gimnázium | Szekszárd Mercz Maja | Pilisi Réka Deutsch Réka Ionescu Raul 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matsünik | Garay János Gimnázium | Szekszárd Aranyi Viktória | Miklós Laura Borza Bence Tóth Dávid 65 pont | 8. hely | Sztárai hetedikes fiai | Sztárai Mihály Gimnázium | Tolna Kiss Balázs | Agócs Gergő Ódor Péter Tomecskó Tas 62 pont | 9. hely | Sztárai hetedikes lányai | Sztárai Mihály Gimnázium | Tolna Pilisi Anna | Horváth Kitti Maláti Gréta Szántó Petra 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Rutinosok | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Tamási Almási Janka | Balázs Dominik Keppel Zita Lacza Eszter 116 pont | 2. hely | Matokosok | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Szekszárd Ágoston Tamás | Balbach Dominik Nemes Bálint Pál Tamás 92 pont | 3. hely | Sárkányok | PTE IGY Gyakorlóiskola | Szekszárd Posch Levente | Tuller Nadin Varga Ádám Duzmath Bálint 82 pont | 4. hely | Macsek | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Macsek Zoltán | Walter Anna Csanádi Marcell János Zalán 73 pont | 5. hely | GYÖK2 | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Paks Nagy Lilla Viktória | Pesztericz Bálint Weisz Pál Zántó Gergő 71 pont | 6. hely | Csibobrü | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye | Bonyhád Csiszer Bence | Brückner Zoltán Bodai Barna - 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mohai | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Mohai Mónika | Radó Olívia Mátyási Nikola Szeiler Lilla 61 pont | 8. hely | Négy dimenziós kocka | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Bárány Miklós | Bank Attila Pálfi Balázs Jakab Dániel 58 pont | 9. hely | Menő manók utoljára | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Dombóvár Tonács Dóra | Besenyei Ágota Sipos Zsófia Kaposi Rebeka 53 pont | 10. hely | Rizslabdacs-4 | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Buchmüller Petra | Ferenczi Fanni Hosszú Klára Rebeka Lizák Vanda 48 pont | 11. hely | Gemini | PTE IGY Gyakorlóiskola | Szekszárd Béda Gergő | Béda Zsombor Frazon Martin Sárosi Viktor 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Prímprofik | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Takács Marcell | Németh Levente Baráth Míra Kincső Hohner Kata 101 pont | 2. hely | Esztelen Eszesek | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Mágel Petra | Bertalan Nikoletta Kocsis Kata Schuler Zsanna 94 pont | 3. hely | Sóder | Vak Bottyán Gimnázium | Paks Nagy Veronika | B. Kovács Lídia Fejes Márk Pálmay Csaba 91 pont | 4. hely | Sötét Angyalok | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Reif Eszter | Kis Zita Katona Kitti Batári Dániel 84 pont | 5. hely | ABPSEGÉKBCÖ8C | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Csernik Balázs | Scheidler Barnabás Halasi Benedek Ujvári Bors Benedek 83 pont | 6. hely | Utolsók a legelsők | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Bonyhád Ficsor Barna | Horváth Péter Nagy Károly Himpl Martin 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sztárai nyolcadikosai | Sztárai Mihály Gimnázium | Tolna Zsolnai Beatrix | Szentes Flóra Halmos Csaba Rácz Dániel 66 pont | 8. hely | Sajt | Garay János Gimnázium | Szekszárd Vesztergombi Ádám | Macsek János Takács Tamás Posta Soma 64 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bogyiszló | Bogyiszlói Általános Iskola | Győri Lászlóné | Bonyhád | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Csábrák Gyöngyi | Bonyhád | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Tokodi Tiborné | Bonyhád | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Genczlerné Herczeg Ágota | Bonyhád | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Jászberényi Zoltánné | Bonyhád | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Sántáné Havasi Helga | Bonyhád | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Csötönyi Nóra | Bonyhád | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Dr Katz Sándor | Bonyhád | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Lászlóné Breining Beáta | Bonyhád | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium | Stargl Szilvia | Dombóvár | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Majorosné Gyurkovics Edit | Dombóvár | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Markovits Edit | Dombóvár | Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Somfalvi Eszter | Dombóvár | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Kollár Katalin | Dombóvár | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Nagy Marianna | Dombóvár | Dombóvári József Attila Általános Iskola | Sperling Tímea | Dombóvár | Illyés Gyula Gimnázium | Mesterházyné Dr. Illés Ágnes | Nagymányok | II. Rákóczi Ferenc ÁMK | Stallenberger Józsefné | Paks | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Berkóné Németh Irén | Paks | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Boa Andrásné Süveges Ágnes | Paks | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Zántóné Sélley Katalin | Paks | Vak Bottyán Gimnázium | Árokszállási Eszter | Szekszárd | Garay János Gimnázium | Tóthné Gulácsi Beáta | Szekszárd | PTE IGY Gyakorlóiskola | Gaálné Jäger Ágnes | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Bozzay Izabella | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Enyediné Szakálos Mariann | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Gyimóthy Lászlóné | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Kurdiné Vesztergombi Andrea | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Pentz Magdolna | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Stella Éva | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | Völgyi Istvánné | Tamási | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Hanák Lászlóné | Tamási | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Lanczki Gusztáv | Tamási | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Miskolczi Zoltán | Tamási | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Molnár György | Tolna | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Freundné Kozma Zita | Tolna | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Stadlerné Katzenberger Éva | |