Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számtanoncok | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Teskánd Döbrentei Dóra | Járányi-Tóth Boldizsár Sági Kornél Tompos Gábor 122 pont | 2. hely | Számoló kutyusok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Ágoston Barbara | Bujtor Dániel Merencsics Martin Németh Márton 83 pont | 3. hely | Okoskodók | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Balázs Dominik | Németh Zsófia Rudics Mátyás Tóth Dominik 80 pont | 4. hely | Csodaszarvas | Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Rezi Bocskai Borsa | Kiss Csenge Napsugár Korpics Máté Sonkoly Petra 79 pont | 5. hely | Számoló Nyuszik | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Dencs Boglárka | Kendeh Gusztáv Nagy Tifani Pallai Bendegúz 77 pont | 6. hely | Három+egy | Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Dobri Mátyás | Kósa Hetti Kulbencz Levente Varga Dániel 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bendegúzok | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Zalaegerszeg Kistüttősi Ákos | Lemle Zoltán Márfi Barnabás Schneider Dávid 68 pont | 8. hely | Okoskák | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Berkes Dávid | Nagy Júlia Szerdahelyi Anna Vukics Zoé 66 pont | 9. hely | Apró Ördögök | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Szili Nóra | Tiboly Benedek Tóth Boglárka Vizy Benedek 66 pont | 10. hely | okoSOKK | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Bogdán Dominik | Podhradszky Anna Riba Bence Schmidt Ágnes 62 pont | 11. hely | Okostörpök | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Bécsi Tamás | Kele Péter Kránicz Kornél Markó András 60 pont | 12. hely | Matekosok | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Ihász-Kovács Csenge | Kiss Regina Németh Zétény Salamon Zsigmond 59 pont | 13. hely | Észtorna-csapat | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Horváth Csongor | Takács Lázár Tóth Boglárka Turopoli Tibor 56 pont | 14. hely | Nyerő négyes | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Kaló Ádám | Kiss Attila Mészáros Laura Varga Sára 51 pont | 15. hely | Szuper matek | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Boros Bendegúz | Czibulya Gábor Tengerdi Boglárka Tombor Kitti 51 pont | 16. hely | Osztó-szorzók | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Bánfi Péter | Kiss Gergely Krepsz Fanni Tavaszi István 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mindszenty4 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Zalaegerszeg Gecseg Bence | Varga Tibor Simon Dániel Szalay Réka 132 pont | 2. hely | Fantasztikus Négyes | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Borbély Sára | Kele Barnabás Kisjós Bálint Muczárt Ádám 113 pont | 3. hely | Voldemort | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Korponai Csanád | Szabolcs Soma Szakál Bence Vass Gábor 112 pont | 4. hely | Számszomjasok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Bakonyi Blanka | Domján Eszter Lúcia Jáger Laura Kozma Csenge 101 pont | 5. hely | Pebelape | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Teskánd Boráros Laura | Gutta Petra Sárffy Benedek Székedi Péter 93 pont | 6. hely | Trükkös négyes | Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola | Vonyarcvashegy Ábrahám Bíborka | Merekva Máté Merekva Gusztáv Szabó Gábor 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ász, Dáma, Király és Bubi | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Kele Marcell | Környei Péter Németh Dávid Ur Bendegúz 86 pont | 8. hely | ESZES 4-es | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Horváth Ákos | Kiss Gergely Kovács Dóra Vörös Marcell 83 pont | 9. hely | Ész-bontogató | Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bazsó Krisztina | Bart Panna Aida Farkas Rebeka Vas Petra Dorka 79 pont | 10. hely | Vörös Mókusok | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Horváth Júlia | Kovács Ádám Lukács Róbert Varga Ákos 78 pont | 11. hely | Gebábebó | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Teskánd Baksa Áron | Jóna Bence Nikitscher Gergő Szabó Barnabás 67 pont | 12. hely | Töprengők | Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola Tagintézmény | Nagykanizsa Kálovics Eszter | Zadravecz Máté Plöchl Barnabás Sánta Fanni 63 pont | 13. hely | Profi Kiskanizsaiak | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Billege Péter | Jandovics Ákos Pókecz Patrik Szmodics Krisztián 54 pont | 14. hely | Észkerék | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Végh Ádám | Hosszú Noel Kercza Róbert Serman Benedek 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szám-szor 4 | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Ferenczi Sebestyén | Kósa Gergely Schneider Anna Wohner Benedek 104 pont | 2. hely | Penge elmék | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Aczél Péter | Kovács Bence Perger Ákos Tuboly Roland 95 pont | 3. hely | Nagyágyúk | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Asperján Levente | Kerék András Horváth Ákos Soós Benedek 89 pont | 4. hely | 3+1 | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Kertész Milán | Pécsi Gábor Simon Máté Varga Nóra 85 pont | 5. hely | Számpirítók újratöltve | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Egyed Márton | Kőszegi Márk Péter Benedek Szántó Barnabás 80 pont | 6. hely | Okoskák | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Zalaegerszeg Szabó Benedek | Fehér Bence Megyeri Sára Sümegi Franciska 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számpillák | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Kósa Kata | Molnár Luca Toplak Boglárka Tóth Panna 78 pont | 8. hely | Észkerék | Zalalövői Általános Iskola | Zalalövő Fitos Áron Lajos | Schulcz Gábor Srágli Olivér Tóth Szabina Tifani 76 pont | 9. hely | 4fős 5vös | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Bakon Bence | Gorza Dávid Pauliscsák Bence Szommer Lili 76 pont | 10. hely | okosok | Kertvárosi Ált.Isk.Liszt Tagisk. | Zalaegerszeg Balaskó Boróka | Csiszár Lili Gergely Ildikó Kiss Sarolta 75 pont | 11. hely | Okoska | Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bazsó Brigitta | Kepe Klaudia Németh Gergely Orbán Olivér 74 pont | 12. hely | BLGéniuszok | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Ferenczy Gergely | Hetyésy Máté Marton Júlia Kata Silló Kinga 73 pont | 13. hely | Matekbombák | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Fülöp Fanni | Fejérvári Virág Gáspár Evelin Tengerdi Győző Levente 69 pont | 14. hely | Villám McMatek | Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola Tagintézmény | Nagykanizsa Nagy Attila | Vági Benedek Márk Faragó Krisztián Radics Péter 68 pont | 15. hely | Tudorkák | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Erdélyi Lujza | Erdélyi Sára Kálcsics Marcell Simon Regina 67 pont | 16. hely | próbálkozunk, próbálkozunk | Zrínyi Miklós | Murakeresztúr Dobos Tamás | Gerencsér Máté Szalai Barnabás Varjas Máté 67 pont | 17. hely | Kocka agyak | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Bertók Dániel | Kósa Gergely Sümegi Géza Tompos Anna 66 pont | 17. hely | SZÁMHORGÁSZ | Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Rezi Lázár Tamás | Rácz László Tomonicska Péter Varga Márton 66 pont | 19. hely | Észkerekek | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Fonnyadt Balázs | Hegedűs Luca Prágai János Tóth Tamara 66 pont | 20. hely | 4Matekos | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Herczeg Dániel | Pölcz Veronika Sreit Viktória Szalay Bálint 63 pont | 21. hely | Törpagyak | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Cziráki Kamilla | Fata Flóra Mátyás Flóra Salamon Dóra 62 pont | 22. hely | Kocka kobakok | Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg Fekete Levente | Györgyfalvi Fanni Hoffmann Ádám Pintér Kristóf 61 pont | 23. hely | Kópé | Arany János Általános Iskola | Lenti För Rajmund | Lukács Dorka Pusztai Gergő Vörös László 61 pont | 24. hely | Zsenipalánták | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Brünner Mátyás | Krihó László Bendegúz Pásztor Máté Veszelyi Tamás 60 pont | 25. hely | Számkirályok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Horváth Anna | Horváth Máté Kassa Áron Sinkovics Tamás 60 pont | 26. hely | Matek-FC | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Deák Ferenc | Györök Andor Nagy Tamara Pers Máté 60 pont | 27. hely | matematikusok | Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyenesdiás Kató Gergely | Lajter Márton Hocz Gábor - 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyatlan zsenik | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Bogdán Lilla | Juhász Mária Manuela Szabó Attila Zrubecz Tamás 122 pont | 2. hely | Számzsenik | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kanizsai Léna | Szente Péter Szirtes Botond Tóth Milán 115 pont | 3. hely | Kocka | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Balázs Bence | Gelencsér Luca Szép Adrián Tóth Máté 108 pont | 4. hely | A számolás királyai | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Balázs Bálint | Bali Georgina Baranyai Melani Megyesi Dominik 95 pont | 5. hely | Számvadászok | Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola | Vonyarcvashegy Bujtor Botond | Csízy Gergő Gujgiczer Dániel Szakál Zsuzsanna 95 pont | 6. hely | Matek omlett | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Fazekas Dalma | Kláminger Bálint Koller Kata Kustos Norbert 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nekem8 | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Bondor Petra Enikő | Lekics Krisztina Nagy Domonkos Máté Pődör Anna 89 pont | 8. hely | Dumás négyes | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Denkler Nikosz | Fáró Dániel Fehérvári László Vigmond Jonatán 82 pont | 9. hely | Matekos fiúk | Arany János Általános Iskola | Lenti Boa Gergő | Keszthelyi Kristóf Mentes Dominik Paál Benjámin 82 pont | 10. hely | Csajok | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Bark Veronika | Benő Kata Bernáth Éva Helbert Adrienn 81 pont | 11. hely | Happy mathsgroup | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Horváth Zsombor | Koós Márton Salamon Soma Veres Zoltán 80 pont | 12. hely | Tudor63 | Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Bende Vivien | Hábli Luca Németh Fanni Révész Natália 77 pont | 13. hely | Matekbűvészek | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Csinyát Rebeka | Mádé Réka Szántó Fanni Vékási Máté 77 pont | 14. hely | Sötét Lovak | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Jeles Dániel | Juhász Marcel Kiss Norbert Magyar Zoltán 74 pont | 15. hely | Matekmolyok | Zalalövői Általános Iskola | Zalalövő Bárdosi Barbara | Őr Máté Ferenc Horváth Zsombor Srágli Dávid 74 pont | 16. hely | Kis Tudósok | A Mindszenty Iskola Széchenyi Tagiskolája | Búcsúszentlászló Nagy Bálint Attila | Nagy Kitti Luca Marton Patrícia Rosta Benjamin 73 pont | 17. hely | Matléták | Arany János Általános Iskola | Lenti Hamadeh Amir | Mayer Ádám Mór Máté Weinhoffer Péter 73 pont | 18. hely | Recip Rókák | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Fehér János | Kolontári Dávid Varjas Dorina Várnagy Bálint 72 pont | 19. hely | paralelogrammák | Kertvárosi Ált.Isk.Liszt Tagisk. | Zalaegerszeg Baksa Natália | Gyenese Lili Pethő Árpád Sebestyén Kamilla 72 pont | 20. hely | Névtelenek | Zalalövői Általános Iskola | Zalalövő Domján Boglárka | Maurer Bence Maurer Kristóf Sütheő István 71 pont | 21. hely | Kaparós Kontrasztosok | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Baki Bence | Balogh Bence Faragó Ábel Megyesi Ádám 67 pont | 22. hely | Csak csajok | Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyenesdiás Dongó Zsófia | Ertl Zsófia Farkas Laura Hefler Flóra 65 pont | 23. hely | Matekzsenik | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Baranyai Anna | Gazdik Flóra Gerócs Mária Horváth Rebeka 63 pont | 24. hely | trapézok | Kertvárosi Ált.Isk.Liszt Tagisk. | Zalaegerszeg Köcse Bence | Németh Viktória Pálfi Patrícia Simon László 61 pont | 25. hely | Rettenthetetlenek | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Horváth Botond | Murai Zoltán Tálos Viktória Tóth Mátyás 54 pont | 26. hely | IQ Nindzsák | Zrínyi Miklós | Murakeresztúr Dombi Bianka | Mező Veronika Nikli Dorottya - 48 pont | 27. hely | Ciklonok | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Breglovics Adél | Török Zsófia Viola Kitti - 47 pont | 28. hely | Számológépek | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Kertész Ametiszt | Kovács Emese Nagy Dorina Paizs Mercédesz 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Géniuszkárok | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Teskánd Cseke Tibor | Kósa Panna Málics Marcell Varga Levente 105 pont | 2. hely | Hangyabolyai | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Horváth Dávid | Czurda Gábor Mózer Dániel Mózer Bence 92 pont | 3. hely | Mind a 7 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Zalaegerszeg Benczők Dóra | Száraz Dániel Tóth Kristóf Seregélyes László 90 pont | 4. hely | Kettő a négyzeten | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Kovács Sára | Hevér László Kántor Balázs Vaska-Pothárn Ferenc 86 pont | 5. hely | Bölcs(ész)ek | Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Rezi Asperján Dénes | Bocskai Boglár Kruppa Márton Varga Sára 82 pont | 6. hely | Maffiózók | Arany János Általános Iskola | Lenti Godena Gergő | Horváth Levente Lukács Máté Tállai Gergő 77 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hetedhét | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Ángyán Richárd | Király Mátyás Kosik Tamás Varga Gyula 74 pont | 8. hely | Dupla páros | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Kohári Veronika | Pálfi Patrícia Sólyomvári Dávid Tolnai Gergely 72 pont | 9. hely | Tudorka 5vös | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Horváth Dalma | Olasz Panna Tamás Réka Táncos Roland 69 pont | 10. hely | kockacukor | Kertvárosi Ált.Isk.Liszt Tagisk. | Zalaegerszeg Farkas Attila | Schulcz Bence Nyulász Axel Pálfi Patrik 68 pont | 11. hely | dobókockák | Kertvárosi Ált.Isk.Liszt Tagisk. | Zalaegerszeg Kelemen Kristóf | Tóth Zolta Dormán Ákos Jakabfi Bence 61 pont | 12. hely | Kopasz csirkék | Arany János Általános Iskola | Lenti Czigány Anna | Markotán Fanni Varga Lilla Varga Noémi 56 pont | 13. hely | Feltalálók | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Nagykanizsa Bakonyi Vanessza | Kantó Loretta Márkus Dávid Rédics Dániel 55 pont | 14. hely | Akitudaztud | Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola Tagintézmény | Nagykanizsa Ámon Attila | Dávidovics Máté Gawin Balázs Herjavecz Krisztina 52 pont | 15. hely | Ész-BOOC | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Kaposi Mór | Marton Laura Németh Ákos Szántner Luca 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tehetséges Tamagotchik | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Csepreghy Réka | Csertán András Sulán Ádám Vass Veronika 128 pont | 2. hely | Tipmix | Vajda János Gimnázium | Keszthely Simon Botond | Rácz Levente Nyárádi Dániel Gachályi Mátyás 89 pont | 3. hely | Valótlan számok | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Gyurkó Balázs | Rátfai Levente Sipos Richárd Vastagh Marcell 81 pont | 4. hely | Észkombájnok csapata | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Birkner Emma | Domián Dávid Hujber Panna Tóth Tamás 77 pont | 5. hely | X | Vajda János Gimnázium | Keszthely Tóth Martin | Tóth Miklós Gárdos Tamás Denkler Jorgosz 74 pont | 6. hely | Pihent agyak csapata | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kovács Ábel | Pőcze Barnabás Schmidt Balázs Tóth Tamás 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekosok a köbön | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Kovács Marcell | Ledniczky Frigyes Ludnik Máté Török András 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Lottó ötös-1 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Zalaegerszeg Tornyos Karolina | Szalay Gergő Hornung Péter Tirpák Péter 115 pont | 2. hely | Mi | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Illés Márk | Kaló Eszter Markó Máté Sisák László Sándor 109 pont | 3. hely | Bolyirtósokk | Bolyai János Általános Iskola | Nagykanizsa Krasznai Kristóf | Milassin Mór Nith Balázs Traub Sándor 84 pont | 4. hely | 2x2 néha 5 | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Komoróczky Bendegúz | László Marcell Szabó Johanna Bereniké Szabó Dániel 73 pont | 5. hely | Aranyhörcsögök | Arany János Általános Iskola | Lenti Fodor Márton | Tóth Tamara Vajmi Laura Varga Tamás 70 pont | 6. hely | Gógyimogyi tarol | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Keszthely Fejes Ádám | Nagy Sára Szabolcs Bence Szabolcs Marcell 68 pont | 6. hely | Lángész | Illyés Gyula Általános Iskola | Hévíz Kálóczi Kornél Zoltán | Matyi Kitti Anna Sárosi Andrea Mária Takács Vivien 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Számhuszárok | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Nagykanizsa Nagy Tamás | Rózsás Norbert Szabó Mátyás Vadlek Dániel 67 pont | 9. hely | Hupikék Törpikék | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Kálmán Ádám | Góczán Róbert Szebasztián Szabó Bianka Tóth Kata 64 pont | 10. hely | matekguruk | Kertvárosi Ált.Isk.Liszt Tagisk. | Zalaegerszeg Császár Kornél | Farkas Ákos Zalavári Ábel Varga Bence 62 pont | 11. hely | 8 Nekem | Csány-Szendrey ÁMK | Keszthely Cseszárik Mátyás | Pete Vanda Kalu Botond Kondákor Zsófia 60 pont | 12. hely | Győztes négyes | Eötvös József Általános Iskola | Zalaegerszeg Ács Krisztián | Hóka Dániel Kovács Gellén Gergely Kolompár Balázs 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Reálcsapat | Kölcsey Ferenc Gimnázium | Zalaegerszeg Buruczky Viktor | Lemle Béla Polgár Zsófia Szentgyörgyvölgyi Örs 102 pont | 2. hely | IQ-fighters | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Biró Mátyás | Gyertyánági Eliza Szinyéri Bence Targuba Dávid 96 pont | 3. hely | Tüzes pipik | Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa Borsos Lilla Emőke | Jánoki Georgina Tukszár Zsófia Zsiray Júlia 95 pont | 4. hely | Közös(en) nevezők | Piarista Általános Iskola,Gimnázium,Diákotthon és Boldog Donáti Celesztina Óvoda | Nagykanizsa Lóránt Ádám | Szeiler Pál Szőlősi Csongor Támba Rebeka 78 pont | 5. hely | Galambok | Vajda János Gimnázium | Keszthely Nagy Luca Sára | Farkas Csaba Németh Gergő Szabó Bence 77 pont | 6. hely | L2SD | Vajda János Gimnázium | Keszthely Dancsák Laura | Héri Sára Pénzes Dóra Zámbó Lili 72 pont | 6. hely | Zöldalma | Vajda János Gimnázium | Keszthely Krasznai Anna | Szörényi Fruzsina Tavaszi Anna Vincze Berta 72 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Hévíz | Illyés Gyula Általános Iskola | Hocz Szabolcs | Hévíz | Illyés Gyula Általános Iskola | Molnárné Kőcs Zsuzsa | Hévíz | Illyés Gyula Általános Iskola | Prótár Tímea | Keszthely | Csány-Szendrey ÁMK | Borsosné Mihályi Mónika | Keszthely | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Dr. Puposné Szálteleki Éva | Keszthely | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Enyingi Józsefné | Keszthely | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Megyei Zsuzsanna | Keszthely | Vajda János Gimnázium | Fonyó Lajos | Keszthely | Vajda János Gimnázium | Schuch Angéla | Lenti | Arany János Általános Iskola | Horváth Lászlóné | Nagykanizsa | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa | Arany Istvánné | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Erdős Gábor | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Lábodi Gyöngyi | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Márfi Kornélia | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Országné Szita Ágnes | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Tolnainé Horváth Ágnes | Nagykanizsa | Batthyány Lajos Gimnázium | Zsovár Anita | Nagykanizsa | Bolyai János Általános Iskola | Horváth Júlia Éva | Nagykanizsa | Bolyai János Általános Iskola | Porpáczy Éva | Nagykanizsa | Piarista Általános Iskola,Gimnázium,Diákotthon és Boldog Donáti Celesztina Óvoda | Hermánné Körömi Edit | Nagykanizsa | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Kanizsai Mária | Nagykanizsa | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Rábavölgyi Attiláné | Nagykanizsa | Rozgonyi Úti Általános Iskola | Szabóné Burcsi Ágota | Nagykanizsa | Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola | Krizsek Izabella | Rezi | Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Györey Judit | Teskánd | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Boronyák Éva | Teskánd | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Farkasné Péntek Zita | Teskánd | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Szujkerné Imre Ildikó | Teskánd | Teskándi Csukás István Általános Iskola | Tomposné Gál Judit | Vonyarcvashegy | Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola | Bujtorné Nagy Judit | Vonyarcvashegy | Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola | Csikósné Fehér Mária | Zalaegerszeg | Eötvös József Általános Iskola | Fodor Csilla | Zalaegerszeg | Kölcsey Ferenc Gimnázium | Kovácsné Kiss Piroska | Zalaegerszeg | Kölcsey Ferenc Gimnázium | Lekicsné Hertelendy Nóra | Zalaegerszeg | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Balazsin Ivett Anikó | Zalaegerszeg | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Dr.dankóné Mezőfi Andrea | Zalaegerszeg | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Nátránné Kovács Éva | Zalaegerszeg | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Siposné Bajzik Hajnalka | Zalaegerszeg | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Tóth Gyula | Zalaegerszeg | Zrínyi Miklós Gimnázium | Benke Barbara | Zalaegerszeg | Zrínyi Miklós Gimnázium | Novákné Bosits Csilla | |