Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Okoskák | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon, Szeged 189
| 173 | (16) 16
| Báics Ernő, Jenei Soma, Keszeli Jónás, Kaszper Sebestyén
| Felkészítő tanár: Borbás Gáborné, Zsováné Palotai Gabriella
| 2.
| Deák diák | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 185
| 159 | (16) 26
| Schubert Bálint, Bánky Botond, Kis-Bogdán Ágota, Ungvári Zsombor
| Felkészítő tanár: Garamszegi Rita
| 3.
| Fordul a kocka | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 181
| 165 | (16) 16
| Kocsis Péter, Lebor Hannah Lily, Sándor Mátyás István, Sándor Zsófia
| Felkészítő tanár: Szilvásiné Turzó Ágnes
| 4.
| Fantasztikus 4-es | Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola, Kecskemét 180
| 153 | (16) 27
| Ecsédi Dániel, Tálos Lili, Mihalik Sára, Tánczos Dorka
| Felkészítő tanár: Gömöriné Galla Mária
| 5.
| Okoskodó | Gregor József Általános Iskola, Budapest XVII. 173
| 159 | (8) 14
| Kun Marcell, Jakab Áron, Takáts Áron, Sárpátki Márton
| Felkészítő tanár: Gácsiné Hajas Anikó
| 6.
| BOGARAK | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 169
| 157 | (16) 12
| Miklós Janka, Bartos Kriszta, Bordás Adrienn, Balogh Adrienn
| Felkészítő tanár: Varga Mária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Kobakok | Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa, Nagykanizsa 149
| 149 | (16) -
| Lévai Noémi, Horváth Petra, Erdélyi Kristóf, Hanusz Áron
| Felkészítő tanár: Krampek Mihályné
| 8.
| Matek pandák | Pannónia Általános Iskola, Budapest XIX. 148
| 148 | (16) -
| Bene Ábel Kolos, Simonics Levente Dávid, Simonics Olivér Márk, Vasvári Bence György
| Felkészítő tanár: Czigányné Molnár Ágnes, Somogyiné Tildy Zsuzsa
| 8.
| Tudorka | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium, Budapest IV. 148
| 148 | (16) -
| Horváth-Tőkés Konrád, Márkus Milán, Mátyij György, Nagy Attila
| Felkészítő tanár: Faragó Erzsébet
| 10.
| Agymenők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest XXI. 146
| 146 | (8) -
| Gál Milán, Major-Sasvári Bence, Németh Hanna, Sali Ádám
| Felkészítő tanár: Kaszásné Füle Ildikó
| 11.
| Kicsi kockafejek | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola, Gyömrő 146
| 146 | (16) -
| Cserna Boglárka, Horváth Attila, Kurkó Bence Botond, Vass Virág
| Felkészítő tanár: Bakosné Járvás Katalin
| 11.
| Számkirályok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 146
| 146 | (16) -
| Erdős Áron, Kovács Szabolcs, Molnár András, Szalai Botond
| Felkészítő tanár: Süveges-Szabó Marianna Éva, Bodgál Rita
| 13.
| Gajj | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 144
| 144 | (16) -
| Ács Gergely Levente, Beck-Faubl Johanna Mária, Flódung Johanna, Jávorházy Andor
| Felkészítő tanár: Flódung Mária
| 14.
| A matek angyalai | Dr. Béres József Általános Iskola, Budapest III. 143
| 143 | (16) -
| Heim Flóra, Róbert Viktória Katalin, Temesi Anna, Udvari Maja Virág
| Felkészítő tanár: Koren Emese
| 15.
| GÉNIUSZOK | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 142
| 142 | (14) -
| Bálint Balázs, Kajtár Krisztián, Kiss Botond, Szabó Miklós
| Felkészítő tanár: Borók Beatrix
| 16.
| Számolgatók | 1. számú Általános Iskola, Budaörs 140
| 140 | (12) -
| Nyerges Tamás, Sajtos Olivér, Torgyik Éva Ilona, Wenczel Balázs
| Felkészítő tanár: Bacsó Beáta
| 17.
| Számok és királyok | Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 139
| 139 | (4) -
| Fábián Ferenc, Pálfi Mihály, Tóth Norbert, Zahorán Bence
| Felkészítő tanár: Ujváriné Ásványi Marianna
| 18.
| Agyafúrt Gézengúzok | Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda 139
| 139 | (8) -
| Jenei Marcell, Kovács Kristóf, Máté Eszter Katalin, Papik Petra
| Felkészítő tanár: Bartháné Kovács Edit
| 18.
| Mi 4-en | Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom 139
| 139 | (8) -
| Ébel Zselyke, Lengyel Anna, Szűcs Patrik, Varga Eszter
| Felkészítő tanár: Farkasné Hámori Gabriella
| 20.
| Matekmágusok | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 137
| 137 | (16) -
| Gáncsos Bálint, Kotmayer Botond, Krizsán-Deák Máté, Montskó Patrik
| Felkészítő tanár: Pósta Gáborné
| 21.
| MATEK MÁGUSOK | Krúdy Gyula Általános Iskola, Budapest III. 133
| 133 | (16) -
| Szikora Szandra, Nagy Sophia, Csapó Áron Soma, Szeibert Dominik András
| Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga
| 22.
| Kvartett | Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola , Hatvan 127
| 127 | (0) -
| Csordás Márton, Fűzér Barnabás, Garami Dominik, Rácz Máté
| Felkészítő tanár: Tóth Andrásné
| 23.
| Csodaország | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola, Budapest XII. 123
| 123 | (8) -
| Bodor Emma, Gyimesi Eszter, Mosonyi Ábel, Vass Benedek
| Felkészítő tanár: Kolláth Erzsébet
| 24.
| Matek baglyok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 122
| 122 | (8) -
| Baráth Barnabás, Cserményi Attila, Horváth Márk, Kovács Bálint
| Felkészítő tanár: Kocsisné Nánai Tünde
| 24.
| Szám-vadászok | Baross Gábor Általános Iskola, Budapest XXII. 122
| 122 | (8) -
| Anton Noel, Batka András, Hegyi Áron, Kovács Gergely
| Felkészítő tanár: Ipacsné Ribárik Éva
| 26.
| Hóbagoly | Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő 121
| 121 | (6) -
| Dubis Botond, Goddard Ilona, Kolozsi Dominika, Pauwlik Lujza
| Felkészítő tanár: Pete Márta, Baloghné Dénes Zsuzsanna
| 27.
| 2X2 | Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Győrújbarát 119
| 119 | (16) -
| Hettinger Balázs, Kiss Flórián, Németh Csongor, Nagy Gergely
| Felkészítő tanár: Albeckerné Dani Judit, Tantalicsné Németh Kamilla, Rácz György
| 27.
| Számítók | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye, Kisújszállás 119
| 119 | (16) -
| Demeter Martin, Ferenczi Gábor, Jakobicz Anna, Kui Benedek
| Felkészítő tanár: Pardiné Marjai Erzsébet
| 29.
| Matekerő | PTE IGY Gyakorlóiskola, Szekszárd 116
| 116 | (8) -
| Barabás Kata, Imre Milán, Tóth Tamiza, Trapp Viola
| Felkészítő tanár: Bánságiné Aradi Gyöngyi
| 30.
| Baglyok | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 115
| 115 | (6) -
| Nagy Károly Péter, Pataky Panna, Szilágyi Bence, Tamus Ármin
| Felkészítő tanár: Erdődiné Sándor Katalin, Bélteki Gáborné, Dióssyné Nanszák Andrea, Szepesi Istvánné
| 31.
| Rőtike | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc 112
| 112 | (8) -
| Várallyay Vivien, Farkas Lilla, Kocsis Marcell, Győri Éda
| Felkészítő tanár: Szabó Zoltánné
| 32.
| Áldás matek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 109
| 109 | (8) -
| Atkári Brúnó, Bakonyi Bence, Makara Samu, Gál-Knapcsek Zsombor
| Felkészítő tanár: Kruchió Mária
| 33.
| Számkirályok | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 105
| 105 | (16) -
| Balogh Botond, Kramli Olivér, Varga Lajos Márton, Zsebesi Marcell
| Felkészítő tanár: Horváthné Sámson Andrea
| 34.
| Észpörgetők | Szacsvay Imre Általános Iskola, Nagyvárad 100
| 100 | (0) -
| Bimbó Zorka, Kupás Ádám, Kurcz Dániel, Szilágyi Patrik
| Felkészítő tanár: Balog Emese, Molnár Brigitta
| 35.
| Számtanoncok | Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely 97
| 97 | (8) -
| Csont Bence-Botond, Dezső Anna, Fóri Endre, Nagy Gergő
| Felkészítő tanár: László Mária
| 36.
| Ninja | Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár 79
| 79 | (8) -
| Herbán Zoltán, Matyék Vivien, Török Zsombor, Vipler Bálint
| Felkészítő tanár: Ratkóczy Gáborné, Szelczi Ivett
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Legyőzhetetlenek | Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. 215
| 194 | (16) 21
| Cserháti Zalán, Eszes Gergely, Gergely Luca, Kovács Dávid
| Felkészítő tanár: Nagy Gabriella
| 2.
| Lányok kizárva! | Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest VI. 211
| 184 | (16) 27
| Botos Márk, Dezső Kende Barnabás, Fejes Botond, Nyírő Valter
| Felkészítő tanár: Fónainé Fischer Judit
| 3.
| Csipetcsapat | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 194
| 170 | (16) 24
| Halasi Gergő, Molnár Botond, Tánczos-Szabó Csenge, Tekes János
| Felkészítő tanár: Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya, Koleszár Edit, Magyar Péterné, Nagy Tibor
| 4.
| Kék sólymok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 194
| 166 | (12) 28
| Fey Dávid, Morvai Máté, Pintye Zsombor, Udvaros Anna Sára
| Felkészítő tanár: Pálinkás Béla
| 5.
| Nyerő négyes | Szent István Egyetem Gyakorló Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény 187
| 165 | (10) 22
| Baráth Kolos, Buck Míra, Dobrán Flóra, Varga Ferenc Viktor
| Felkészítő tanár: Pócz-Nagyné Berta Sarolta
| 6.
| Makkos négyes | Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged 186
| 160 | (14) 26
| Kocsis Nándor, Szabó Bettina, Szamkó Szabolcs, Vizvári Levente
| Felkészítő tanár: Szalainé Szunyi Klára, Husztáné Gyursánszki Erzsébet
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| OKOS BAGLYOK | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr 156
| 156 | (16) -
| Markó Fanni, Miklósy Mátyás, Szalay Tamás, Triesz Botond
| Felkészítő tanár: Dr. Nagy Tivadarné, Fehér Ibolya
| 8.
| Versenyfalók | Dunakeszi Szent István Általános Iskola, Dunakeszi 152
| 152 | (14) -
| Salamon Anna Sára, Harmati Ambrus, Sallai Anita, Sallai Péter
| Felkészítő tanár: Bárdfalviné Juhász Tünde
| 9.
| Agymenők | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 150
| 150 | (12) -
| Antoni Barnabás, Kelemen Gergő, Imre Marcell, Horváth Ákos
| Felkészítő tanár: Róka Judit
| 10.
| +oldjuk | Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat 150
| 150 | (14) -
| Bucsányi Kristóf, Muhari Bálint, Mravik Bence, Tóth Balázs
| Felkészítő tanár: Koiné Paróczi Stefánia
| 11.
| Barbi és a 3 testőr | Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa 149
| 149 | (16) -
| Ágoston Barbara, Bujtor Dániel, Merencsics Martin, Németh Márton
| Felkészítő tanár: Szabóné Burcsi Ágota
| 12.
| Pumukli | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola, Miskolc 148
| 148 | (16) -
| Karsza Ábel, Havasi Marcell, Köcski Nikolett, Espán Gergely
| Felkészítő tanár: Magyar Tímea
| 13.
| Szuper hármas | Pannónia Általános Iskola, Budapest XIII. 147
| 147 | (14) -
| Dobosy András, Nikolényi Réka, Pék Domonkos, -
| Felkészítő tanár: Czeizlerné Pécsi Ildikó
| 14.
| Albinónyulak | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye, Bonyhád 146
| 146 | (16) -
| Jenei Jázmin, Papp Violetta, Stein Felix Gabriel, Szanyi Attila
| Felkészítő tanár: Sántáné Havasi Helga
| 14.
| Okos tojások | Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki 146
| 146 | (16) -
| Tichy Márk, Persányi Barnabás, Láng Bertalan, Csanády Zsombor
| Felkészítő tanár: Décsei Szondra
| 16.
| Elmések | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon, Szeged 144
| 144 | (6) -
| Gyuris Hanna, Laukó Levente, Németh Nándor, Németh Regő
| Felkészítő tanár: Borbás Gáborné
| 17.
| Fantasztikus Négyes | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest III. 130
| 130 | (8) -
| Radnai Réka, Fábián Dorina, Tatár Dorottya, Patonai Csanád
| Felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó
| 18.
| Páratlan páros | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 130
| 130 | (14) -
| Gáspár Bence, Jóni Boglárka, Szenczi Kitti, Tatai Zalán
| Felkészítő tanár: Sz.Molnárné Nemesi Mária, Gyentiné Huszár Margit, Zákány Eszter
| 19.
| Négy évszak | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 126
| 126 | (4) -
| Bálint Gyopár, Gergely Abigél, Páll Hanna, Uzoni Hanna
| Felkészítő tanár: Márton Magdolna
| 20.
| Pannónia 4-es | Pannónia Általános Iskola, Budapest XIX. 125
| 125 | (16) -
| Berkó Sebestyén János, Demeter Dominik, Gulyás Ádám, Kristóf Bulcsú Szilárd
| Felkészítő tanár: Babákné Kurilla Ágnes
| 21.
| Mindent megoldunk.HU | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. 124
| 124 | (12) -
| Dávid András, Homoki Lili Anna, Horváth Domonkos, Szabó Botond
| Felkészítő tanár: Saródyné Végh Daniella
| 22.
| Sudoku | Szacsvay Imre Általános Iskola, Nagyvárad 123
| 123 | (14) -
| Gyulai Nóra, Farkas Ábel, Rázmán Botond, Szakács Márton
| Felkészítő tanár: Antal-Fórizs Enikő
| 23.
| KisMadarak | Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém 122
| 122 | (6) -
| Heizler Bálint, Kadem Anis, Krucli Timót, Link Erik
| Felkészítő tanár: Vörösháziné Czicza Noémi
| 24.
| Ferrari | Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon, Szeged 121
| 121 | (2) -
| Bába Máté, Kiss Máté, Magos-Dóra Márton, Olajos Tamás
| Felkészítő tanár: Guba Katalin
| 25.
| Magoncok | Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő 121
| 121 | (10) -
| Csizmadia Boldizsár, Erdei Márk, Gasparics Barnabás, Rajcsok-Deme Dorina Blanka
| Felkészítő tanár: Pintér Ágnes
| 26.
| Spongyabob | Kaffka Margit Általános Iskola, Budapest XIV. 119
| 119 | (10) -
| Almás Bendegúz, Becsák Balázs, Kovács Barna, Szeszler Ábel
| Felkészítő tanár: Borosné Czopf Zsuzsanna
| 27.
| Négyes nyertes | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Békéscsaba 119
| 119 | (16) -
| Endrődi Hanna, Fábián Fanni Anita, Szabó Csenge Virág, Szathmáry Kata Nóra
| Felkészítő tanár: Medgyesiné Seprenyi Erzsébet
| 28.
| Okoskák | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 117
| 117 | (6) -
| Tóth Marcell, Zsadányi Gitta, Morvai Barnabás, Giba Eszter
| Felkészítő tanár: Dr. Surányi Dezsőné
| 29.
| Középkerti Töprengők | Középkerti Általános Iskola, Hajdúböszörmény 114
| 114 | (2) -
| Csák Edit, Hallgató László, Lévai László, Rácz Artúr János
| Felkészítő tanár: Weinémer Mária
| 30.
| Észtornádó | Barcsi Általános Iskola Arany János Tagiskolája, Barcs 112
| 112 | (0) -
| Tárnoki András, Harasztia Dorina, Raffai Balázs, Haász Özséb
| Felkészítő tanár: Racsek Józsefné, Pandurné Kustra Adrienn
| 31.
| K(ék)ostojás | Kék Általános Iskola, Budapest XXI. 109
| 109 | (10) -
| Drahos Eija, Lehotai Dávid, Nemes-Nagy Benedek, Simon Ádám
| Felkészítő tanár: Csapi Sándor
| 32.
| Kulipintyó | Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XVI. 108
| 108 | (14) -
| Bognár Bence, Kovács Péter, Nagy Eszter, Sztanó Ádám
| Felkészítő tanár: Szalayné Molnár Julianna
| 33.
| Ászok | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Nyíregyháza 100
| 100 | (0) -
| Ecsedi Bence, István Tamás, Sajtos Zsombor Levente, Sarkadi Sándor
| Felkészítő tanár: Linzenboldné Nagy Katalin
| 34.
| Köpfchen | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 97
| 97 | (2) -
| Fritz Albert, Neuheiser Márk, Pánovics Dániel, Radó Gyöngyvér
| Felkészítő tanár: Papp Ferencné
| 34.
| Tudós baglyok | Kőkúti Általános Iskola, Tata 97
| 97 | (2) -
| Kovács Roland, Lévai Dominik, Székelyi Gergely, Török Szabolcs
| Felkészítő tanár: Pap Ágnes, Schruffné Ács Mária
| 36.
| Ziper3. | Zipernowsky Károly Általános Iskola, Budapest III. 92
| 92 | (0) -
| Van Rijs Dóra Ágnes, Van Rijs Luca Jenny, Pinczés Petra, Rácz-Koma Ádám Pál
| Felkészítő tanár: Kissné Szöllősi Ildikó
| 37.
| Agytornászok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. 84
| 84 | (6) -
| Gulyás Marcell, Novák Eszter, Stahl Zsigmond, Turcsányi Tamás
| Felkészítő tanár: Vízer Lászlóné
| 38.
| Rajzmanók | Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda 80
| 80 | (10) -
| Gere Márk, Süveg Eszter, Vitos Anna-Mária, Rancz Illés
| Felkészítő tanár: Kántor Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Fantasztikus kisgimisek | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 196
| 171 | (13) 25
| Bíró Janka, Hegedűs Patrik, Németh Zsófi, Varga Péter
| Felkészítő tanár: Dobóné Szalóki Szilvia
| 2.
| Négy kicsike csacsogó kecskécske | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 187
| 161 | (13) 26
| Ballér Miklós, Gallai Soma, Koczka Vince András, Mann Boldizsár Ábel
| Felkészítő tanár: Göggené Somfai Zsuzsa
| 3.
| Arany-Ászok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 181
| 158 | (16) 23
| Beke Gellért, Csoltó Krisztián, Kőmíves Norbert, Nagy Zselyke
| Felkészítő tanár: Fekete Marianna
| 3.
| Fejtörők | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 183
| 157 | (12) 26
| Palásti László, Somodi Soma, Török Ágoston, Zsigó Dávid
| Felkészítő tanár: Varga József, Brenyó Mihályné
| A Fejtörők csapat válaszlapjának utólagos ellenőrzésekor összpontszámuk 178-ról 183-ra változott. Az Arany-Ászok csapat kihirdetett 3. helyezésén utólag nem változtatunk, így mindkét csapat megosztott 3. helyezésben részesül. A hibáért elnézést kérünk. | 5.
| Névtelen | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös 177
| 156 | (8) 21
| Csipe Maja, Móricz Réka, Ludányi Veronika, Zámborszki Balázs
| Felkészítő tanár: Kovács Melinda, Varga Tamásné Pitlik Emese
| 6.
| Téglatestek | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 168
| 153 | (16) 15
| Gyimesi Gergely, Strenner Dávid, Mérő Leon, Reviczki Roland
| Felkészítő tanár: Burian Hana, Szlovák Miklós
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Rumini | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 149
| 149 | (16) -
| Perczel Jakab, Bóné Márton, Szilágyi Máté, Káposztás Kristóf
| Felkészítő tanár: Legeza Erika, Csanády Gáborné
| 8.
| NÉGYSZÖGLETŰ CERUZÁK | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 147
| 147 | (8) -
| Marton Kata, Magyar Júlia, Szentpéteri Botond, Tot Bagi Márton
| Felkészítő tanár: Dr. Prőhléné Hehl Éva
| 9.
| Számtigrisek | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest IV. 145
| 145 | (13) -
| Deák Dániel, Kovács Márton, Lisztóczki Gergő, Végh Tamás
| Felkészítő tanár: Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
| 10.
| Okos négyes | Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged 144
| 144 | (16) -
| Harmat Máté, Moldován Gergely, Szabó Eszter, Varga Zalán
| Felkészítő tanár: Machánné Tatár Rita
| 11.
| Chicken és a lányok | Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog 139
| 139 | (2) -
| Hosszu Johanna, Jóföldi Eszter, Petőh Ármin, Virág Noémi
| Felkészítő tanár: Csernák Judit
| 12.
| Négyesfogat | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 139
| 139 | (8) -
| Gombos Gergő, Páhán Anita, Skrabák Boglárka, Török Zoltán
| Felkészítő tanár: Horváth Eszter, Tolnai Judit
| 13.
| Bölcs Bés Bolyais Baglyok | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 137
| 137 | (9) -
| Pál Péter, Simon Bálint, Budaházy Béla, Szabó Máté
| Felkészítő tanár: Szerticsné Pinczés Mária
| 14.
| Matek péntek három | Kőkúti Általános Iskola, Tata 134
| 134 | (10) -
| Engler Csilla, Koch Balázs, Tóth Kincső Eszter, Varga Dániel
| Felkészítő tanár: Barsiné Pirityi Mária
| 15.
| Gondolkodók | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 132
| 132 | (9) -
| Fülöp László Bence, Orbán Áron, Szabó Gergő, Lakatos András
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó
| 16.
| CERUZA FORGATÓK | Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola és Gimnázium, Szentendre 130
| 130 | (11) -
| Czotter Júlia, Jalsovszky Lilla, Imre Zsófia, Krehó Márton
| Felkészítő tanár: Nagy Zsuzsanna
| 17.
| Felsős matematikusok baráti köre | Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint 129
| 129 | (9) -
| Éles Dániel, Karászi András, Koszpek Marcell, Pintér Kristóf
| Felkészítő tanár: Szkiba Ivánné
| 18.
| Intelligens kockák | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 129
| 129 | (16) -
| Hosznyák Bálint, Kele Marcell, Kiss Hunor, Makrai Olivér
| Felkészítő tanár: Márfi Kornélia, Tolnainé Horváth Ágnes
| 18.
| Matekozoo | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 129
| 129 | (16) -
| Durmics-Fall Dávid, Farkas Izabella, Taylor Sol Nadia, Tran Thu Ha
| Felkészítő tanár: Hegyi Györgyné
| 20.
| 2 x 2 néha 4! | Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula 127
| 127 | (6) -
| Herdeló Csongor, Székács Kristóf, Székács Márk, Turán Simon
| Felkészítő tanár: Csillagné Szentgyörgyi Ágnes
| 21.
| 3+1 | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd 122
| 122 | (12) -
| Baka Péter, Dani Nándor, Hamar János, Simon János Soma
| Felkészítő tanár: Pentz Magdolna
| 22.
| Csontdarálók | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 121
| 121 | (4) -
| Bucsánszky Zsombor, Körmendi Márton, Tamás Szabolcs, Tóthvári Gábor
| Felkészítő tanár: Bodnárné Kerekes Ágnes
| 23.
| Szilvásgombóc | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola, Mohács 121
| 121 | (12) -
| Alföldi Dorka, Oláh Gábor, Szép Hanna, Zlatics Szonja
| Felkészítő tanár: Szatmári Imre
| 24.
| Unikum | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. 120
| 120 | (11) -
| Csík Borbála, Mudrák Bence József, Szabó Eszter Vilma, Baczó Boglárka
| Felkészítő tanár: Kovács Józsefné
| 25.
| Beretvák | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 118
| 118 | (12) -
| Fehér Botond Ágoston, Foltán Bálint, Kőrös Kristóf, Szóga Zsigmond
| Felkészítő tanár: Gyomlainé Petró Éva
| 26.
| Számkirályok | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 115
| 115 | (8) -
| Gecsei Mátyás, Lobitz Andor, Pintér Máté Áron, Vigh Balázs
| Felkészítő tanár: Nagy Mária, Sulyokné Jancsó Judit
| 27.
| RéGi | Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium , Nagyvárad 111
| 111 | (4) -
| Horog Gabriella, Horog Regina, Kun Édua-Boróka, Boruzs István
| Felkészítő tanár: Kovács Klára
| 27.
| Számtagozat | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XX. 111
| 111 | (4) -
| Bányai Roland Mátyás, Danó Dominik Márk, Melicher András János, Szebeni Bence Dániel
| Felkészítő tanár: Brecsokné Kertész Ágnes
| 29.
| Abacus | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 109
| 109 | (4) -
| Csuka Balázs, Nagy Bianka, Rácz Máté, Rajkai Boróka
| Felkészítő tanár: Gyurka János
| 30.
| Smiley | Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 106
| 106 | (7) -
| Fehér Flóra Mariann, Lakatos Petra, Szabó Sára, Vágó Eszter
| Felkészítő tanár: Takács Zoltán
| 31.
| Matkókák | Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy 105
| 105 | (6) -
| Deák Szabolcs, Demeter Gergő, Dénes Andor, Incze Péter
| Felkészítő tanár: Kolumbán Anikó
| 32.
| Tudorkák | Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros 104
| 104 | (8) -
| Czikle Szabina, Lukács Anna Kata, Molnár Regina Anna, Tóth Boróka
| Felkészítő tanár: Boldis Szandra, Johanné Dukai Klára
| 33.
| Ötödikes szupernégyes | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok 102
| 102 | (8) -
| Demecs Norbert, Ács Dorottya, Bártfai Nóra, Gál Bence Róbert
| Felkészítő tanár: Sebők Péter
| 34.
| 2x2 néha 5 | Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda 92
| 92 | (5) -
| György Szilárd , Kelemen Kristóf, Juhász-Boylan Benedek, Szőke Balázs
| Felkészítő tanár: Farkas Emese-Angela
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Dancsó Péter megengedte | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 193
| 165 | (0) 28
| Tonomár Zorka, Raschek Zsófia, Szigeti Sarolta, Kószó Máté
| Felkészítő tanár: Fiala Ildikó
| 2.
| Okos baglyok | Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. 188
| 161 | (0) 27
| Füredi Erik, Hideg Sára, Nemes Lili, Várkonyi Petra
| Felkészítő tanár: Vajayné Horváth Orsolya, László Csilla
| 3.
| PARALELEPIPEDON | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr 172
| 154 | (0) 18
| Balogh Zsófia, Mihalicz Tímea, Tagai Marcell, Kalocsa Ádám
| Felkészítő tanár: Turner László, Biczó Krisztina
| 4.
| Utoljára | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged 172
| 152 | (0) 20
| Hámori Janka Franciska, Kóta Kata, Molnár Kristóf, Jászapáti Péter
| Felkészítő tanár: Tánczosné Fullér Ildikó
| 5.
| Mucsaröcsögés Paralelepipedonok | Vaszary János Általános Iskola, Tata 172
| 150 | (0) 22
| Bereczki Péter, Kenderesi Balázs, Mártonfi Máté, Veisz Andor
| Felkészítő tanár: Csalainé Csengődi Judit
| 6.
| VILLÁM | Honvéd Utcai Tagiskola, Kaposvár 171
| 150 | (0) 21
| Ottó Panna, Böröcz Botond, Simon Csaba Botond , Horváth Judit Fanni
| Felkészítő tanár: Horváth Tiborné, Horváth Andrea
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| 4 Agymenők | Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda 149
| 149 | (0) -
| Kurucz Máté, Nagy Zsombor, Szántó László, Szepessy Noel
| Felkészítő tanár: Reményi Józsefné
| 7.
| TŰZDISZNAJ | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 149
| 149 | (0) -
| Pálfi Botond, Szentpéteri Balázs, Sándor Péter, Varga Pál Patrik
| Felkészítő tanár: Pálos Zsuzsa
| 9.
| KE-csapat | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 148
| 148 | (0) -
| Csernyánszky Balázs, Kapi László, Lengyel Ádám, Matkó Norbert
| Felkészítő tanár: Dr. Szabóné Zavaczki Andrea
| 10.
| Csillámpóni | Ady Endre Liceum, Nagyvárad 140
| 140 | (0) -
| Bíró Tímea, Gotha Tamás , Árva Norbert, Divin Judit
| Felkészítő tanár: Ridi Enikő
| 11.
| Dobókockák | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 136
| 136 | (0) -
| Komlós Izabella, Heinczinger Hanna, Pap Lelle, Tóth Barbara
| Felkészítő tanár: Viczencz Katalin
| 11.
| TIPPSzMIX | Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 136
| 136 | (0) -
| Ambrus Zsombor, Galgóczy Gábor, Oláh Benedek, Rokonay Szonja
| Felkészítő tanár: Pilzné Nagylaki Tünde
| 13.
| Hatodik érzék | Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest XVIII. 135
| 135 | (0) -
| Argay Zsolt, Csiki Ádám, Garamvölgyi Gergely, Bartha Sebestyén
| Felkészítő tanár: Mákné Karika Tímea, Argayné Magyar Bernadette
| 13.
| Négyszeregy | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros 135
| 135 | (0) -
| Czuppon Zsóka, Sári Roland, Takács Márton, Schneider Lilla
| Felkészítő tanár: Erdélyné Braun Gabriella
| 15.
| Kisokosok | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola, Pécs 133
| 133 | (0) -
| Dorn Anna, Trombitás Karolina, Hölbling Botond, Fazekas Bálint
| Felkészítő tanár: Mayerné Mikóczi Zsuzsanna
| 15.
| Tipp-Mix | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 133
| 133 | (0) -
| Ambrus Attila, Frankó Dániel , Kutas Csaba, Lázár Dániel
| Felkészítő tanár: Juhászné Kurucz Edit
| 17.
| Bikinis elefántok | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 132
| 132 | (0) -
| Lakatos Enikő, Mayer Dávid Gergő, Müller Ágnes, Pigler András
| Felkészítő tanár: Sebestyénné Pető Krisztina
| 17.
| Észbombák | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger 132
| 132 | (0) -
| Apró Péter, Bóta Dávid Botond, Dániel Gergő, Dobi Dorina Lili
| Felkészítő tanár: Tóthné Szük Erzsébet
| 19.
| Négylevelű lóhere | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola, Vecsés 122
| 122 | (0) -
| Fadhle Amna, Fekete Bendegúz, Kovács Dóra, Lővei Balázs
| Felkészítő tanár: Simon Gyöngyi
| 20.
| Tsapat | Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XIV. 120
| 120 | (0) -
| Győrfi Dániel, Király Anna, Seres Dániel, Szalai Liza
| Felkészítő tanár: Szabó Ágnes
| 21.
| Négy a hatodikon | Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Mezőtúr 117
| 117 | (0) -
| Adamcsik Hanna, Mihalina Máté, Lipták Attila, Lukács Máté
| Felkészítő tanár: Iványiné Kecső Éva
| 21.
| Nyerő négyes | Szombathelyi Neumann János Általános Iskola, Szombathely 117
| 117 | (0) -
| Eichinger Vanda, Fördős Adrián, Szakos Sára, Tóth Bálint Tamás
| Felkészítő tanár: Siskáné Hernáth Andrea
| 23.
| Anonymus | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks 116
| 116 | (0) -
| Bauer Lujza, Csiba Zsófia, Nagy Dóra Katalin, Zántó Réka Boglárka
| Felkészítő tanár: Boa Andrásné Süveges Ágnes
| 23.
| Kvadratikus reciprocitás | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. 116
| 116 | (0) -
| Gábriel Ádám, Horváth Áron, Fenyves Martin, Fertőszögi Zsófia
| Felkészítő tanár: Holló-Szabó Ferenc
| 25.
| The Best | TKIKI, Kiskunfélegyháza 114
| 114 | (0) -
| Hideg Gergő, Koncz Gábor, Nemes Bence, Seres Márton
| Felkészítő tanár: Rádiné Petróczi Márta
| 26.
| Matek kölykök | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 108
| 108 | (0) -
| Bartha Kristóf, Bodgál Andor Károly, Hallai Gábriel, Lévai Krisztina
| Felkészítő tanár: Vácity Paula, Angyalné Molnár Ibolya
| 27.
| Eszes négyes | Kék Általános Iskola, Budapest XXI. 106
| 106 | (0) -
| Baráz Aba Márton, Bokor Endre, Korpa Péter Zsolt, Pauleczki György
| Felkészítő tanár: Farkasné Szanyi Mária
| 27.
| Kockagolyók | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 106
| 106 | (0) -
| Balázs Petra, Kővágó Zsófia, Leszkovszki Nóra, Nagy Patrícia
| Felkészítő tanár: Pintér Gábor
| 29.
| Nincs név | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 105
| 105 | (0) -
| Fejes Ferenc, Hományi László, Kazimér Gergely, Schrikk Norbert
| Felkészítő tanár: Kürtiné Ivitcz Irén
| 29.
| Szorzótábla | Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XIV. 105
| 105 | (0) -
| Erdős Péter, Fülöp Sára, Omoragbon Lili, Schenk Anna
| Felkészítő tanár: Tóth Eszter
| 31.
| Ész-szerzők | Ady Endre Liceum, Nagyvárad 104
| 104 | (0) -
| Darabont Veronika, Lászlóffy Botond, Szabó Ádám , Révész Balázs
| Felkészítő tanár: Ridi Enikő
| 32.
| Mindentudók | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVII. 100
| 100 | (0) -
| Emese Rita , Moró Attila, Pénzes Viktória, Veress Hunor
| Felkészítő tanár: Bőr Ferenc, Mészáros Gáborné
| 33.
| 3 x 3. | Krúdy Gyula Általános Iskola, Budapest III. 99
| 99 | (0) -
| Várkonyi Zsombor, Fekete Iván, Peőcz Richárd, Csókás Péter
| Felkészítő tanár: Veres Sándor
| 34.
| Gráfok | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 95
| 95 | (0) -
| Aczél Péter, Kovács Bence, Perger Ákos, Tuboly Roland
| Felkészítő tanár: Lábodi Gyöngyi, Márfi Kornélia
| 35.
| Szuper 4S | Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont, Kovászna 94
| 94 | (0) -
| Bende Tímea Ivette, Luka Katalin, Szabó Kamilla, Olosz Anita
| Felkészítő tanár: Szabó Andrea
| 36.
| tetraéder | Sövér Elek Szakközépiskola, Gyergyóalfalu 87
| 87 | (0) -
| Baricz Orsolya, Borsos Balázs, Csala Dorottya, Kiss Zoltán
| Felkészítő tanár: Bencző Piroska
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Kolbászlé | Kastélydombi Általános Iskola, Budapest XVIII. 210
| 182 | (16) 28
| Tóth Balázs, Molnár Sára, Korom Tamás, Ungvári Gábor
| Felkészítő tanár: Fenyvesi Mária
| 2.
| Négyheted | Noszlopy Gáspár Á.I. és AMI , Marcali 183
| 167 | (11) 16
| Arany Barnabás, Bödő Lajos, Mészáros Sarolta, Oláh Emese
| Felkészítő tanár: Kissné Ható Beatrix, Molnár Erzsébet
| 3.
| Gyarmati kezdők | Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat 180
| 158 | (10) 22
| Jeney Eszter, Szrenka Viktória, Laukó Vince, Urbán Martin
| Felkészítő tanár: Fábián Gáborné
| 4.
| Refi | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 177
| 159 | (10) 18
| Apagyi Dávid, Miszler Levente, Monori János Bence, Toók Enikő
| Felkészítő tanár: Háriné Kun Éva, Csordás Mihály
| 5.
| SZFECS | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda 176
| 159 | (16) 17
| Bomher Előd, Csibi Alexandra, Csiszer Bence, Egri Csongor
| Felkészítő tanár: Simon Ilona
| 6.
| Név nélkül | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 165
| 139 | (10) 26
| Csehovics Dániel, Forczek Dániel, Dézsy Tamás, Pethes Balázs
| Felkészítő tanár: Kurcz Gabriella, Sebestyénné Pető Krisztina
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| 3+1 fő | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 138
| 138 | (10) -
| Győri Bálint, Hornák Gergő, Szebenyi Máté, Tóth Sára
| Felkészítő tanár: Varga Jánosné
| 7.
| BPG.7.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola, Budapest XVI. 138
| 138 | (10) -
| Kós Péter, Tusnády Simon, Vass Dávid, Zaszlavik Hanna
| Felkészítő tanár: Szabó Imre
| 9.
| Köbök | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks 138
| 138 | (14) -
| Hanol Márta, Hermán Judit, Kajári Boglárka, Szabó Adél
| Felkészítő tanár: Zántóné Sélley Katalin
| 10.
| TVISZT | Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula 137
| 137 | (3) -
| Illyés Enikő, Szaszák Zsuzsa, Torma Tamás, Vincze Zoltán
| Felkészítő tanár: Gulyás Csaba
| 11.
| Bad boys | Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda 137
| 137 | (5) -
| Dancs Balázs, Maklári Dániel, Balogh Dávid, Smajda Gábor
| Felkészítő tanár: Rétfalvi Erika
| 12.
| Rózsaszín sündisznócskák | Tarnamérai Általános Iskola, Tarnaméra 136
| 136 | (8) -
| Bolyhos Dóra, Juhász Barnabás, Páli Petra, Polyák Bálint
| Felkészítő tanár: Besenyei Ferencné
| 13.
| QqRIQ | Vaszary János Általános Iskola, Tata 136
| 136 | (10) -
| Blága Bence, Kósa László Dániel, Ogonovszky Dániel, Tóth Ádám
| Felkészítő tanár: Avramcsevné Hegedűs Ildikó
| 14.
| Deltoid -formáció | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 134
| 134 | (10) -
| Börcsök Polli, Kúsz Odett, Papós Zita, Tilimpás Laura
| Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó
| 15.
| Csodagyerekek | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 134
| 134 | (16) -
| Csutak Dávid, Miklós Csenge, Roth Apor, Tök-Dietrich Norbert
| Felkészítő tanár: Gödri Judith
| 16.
| Hosszúhajú veszedelem | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola, Mohács 133
| 133 | (8) -
| Husz Dóra, Miklósa Kinga, Oláh Barbara, Tóth Krisztina
| Felkészítő tanár: Tompityné Havasi Judit, Böhmné Kovács Lívia
| 17.
| 3X7 | Pannónia Általános Iskola, Budapest XIII. 130
| 130 | (9) -
| Fervágner Tamás, Jendrusák Dániel, Képes Gergely, -
| Felkészítő tanár: Majorosné Seres Éva
| 18.
| Dokomató | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budaörs 128
| 128 | (16) -
| Dobi Márton, Kováts Boglárka, Matécsa Dániel, Tóth Csongor
| Felkészítő tanár: Scharek Edit
| 19.
| Túrórudik | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 127
| 127 | (10) -
| Fejes Eszter, Osztovits Pál, Csiba Krisztina Terézia, Vörös Álmos
| Felkészítő tanár: Jakucs Erika
| 20.
| Ész a negyediken | Koszta József Általános Iskola, Szentes 127
| 127 | (14) -
| Fekete Tamás, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin
| Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit
| 21.
| Bolyai Farkasok | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház 126
| 126 | (10) -
| Gergely Mátyás, Kiss Áron, Törőcsik József, Varga Levente
| Felkészítő tanár: Langó-Virág Zsuzsánna
| 21.
| Okostojások | Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely 126
| 126 | (10) -
| Gál László, Márkus Tamás, Sántha Máté, Tóth Gellért
| Felkészítő tanár: Nagyné Török Judit
| 23.
| Agyatlan zsenik | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Keszthely 123
| 123 | (0) -
| Bogdán Lilla, Juhász Mária Manuela, Szabó Attila, Zrubecz Tamás
| Felkészítő tanár: Enyingi Józsefné
| 24.
| TudóSokk | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 121
| 121 | (8) -
| Máthé Kincső, Makarész Dániel, Zsilák Balázs, Ujhelyi Bence
| Felkészítő tanár: Nagyné Czaun Marianna
| 25.
| 4(0) rabló | Szent Benedek Iskolaközpont, Budapest XI. 121
| 121 | (10) -
| Szabó Dániel, Kecskés Dorka, Okolitsny-Soós Míra, Bonev Krisztián
| Felkészítő tanár: Papp Ágnes Veronika
| 26.
| Epic fail | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest IX. 120
| 120 | (7) -
| Biczó Kata, Helyes Márton, Szilágyi Máté, Závogyán Dávid
| Felkészítő tanár: Orbán Gabriella
| 27.
| Palindromok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. 116
| 116 | (1) -
| Bagó Izabella , Kovács Bendegúz, -, -
| Felkészítő tanár: Füzfa Orsolya
| 28.
| SZÁMDOMINÓK | Váci Mihály Általános Iskola, Győr 109
| 109 | (2) -
| Barta Dóra, Gyimóthy Mátyás Kolos, Debreczeni Kálmán, Pintér Botond
| Felkészítő tanár: Mihályfi Attiláné
| 29.
| Iskolatáska | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk., Szolnok 109
| 109 | (8) -
| Kállai Ferenc Marcell, Kovács Szabolcs, Kulcsár Róbert, Nagypál Márta
| Felkészítő tanár: Kis Olga
| 30.
| Mate-kosok | Jókai Mór Általános Iskola, Budapest XIV. 109
| 109 | (10) -
| Budai Botond, György Márk, Orosi Ferenc, Radenhausen Richard
| Felkészítő tanár: Wéber Krisztina
| 31.
| Egy falat fal | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola, Abony 104
| 104 | (2) -
| Soós Petra, Abonyi Kata, Virág Dóra, Kiss Alexandra
| Felkészítő tanár: Csomorné Nagy Zsuzsanna
| 32.
| Kálvin7 | Kálvin Téri Általános Iskola, Püspökladány 104
| 104 | (10) -
| Kotra Benedek, Magyar Alexandra, Nagy Anna Flóra, Vadász Gergő
| Felkészítő tanár: Tóth Bálintné
| 33.
| Mogyik | Bárczi Géza Általános Iskola, Budapest III. 98
| 98 | (8) -
| Kolczonay Borbála, Ladányi Márk, Nagy Viktória, Toók Boglárka
| Felkészítő tanár: Kardos Tamásné
| 34.
| Gepárdok | Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár 92
| 92 | (2) -
| Veres Noémi, Simon Katalin, Káli Zsófia, Boros Andrea
| Felkészítő tanár: Szász Julianna
| 35.
| Számszeresek | Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaújváros 78
| 78 | (10) -
| Illyés Kornél, Kébel Zsolt, Kőszegi Milán, Pintér Dóra
| Felkészítő tanár: Hevesiné Cserés Margit
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Csip | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 215
| 191 | (16) 24
| Beke Csongor, Ferenc István, Gyimesi Péter, -
| Felkészítő tanár: Varga Mária, Szmerka Gergely
| 2.
| Forma-2 | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 197
| 170 | (14) 27
| Edőcs Dániel, Facskó Vince, Király Róbert, Németh Bence
| Felkészítő tanár: Tassy Gergely, Számadóné Békéssy Szilvia, Varga Mária
| 3.
| Dóra | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 196
| 172 | (16) 24
| Lévai Imre, Pozsgai Olivér, Hajkó Bálint, Gajdos Balázs
| Felkészítő tanár: Tóth Mariann, Remeténé Orvos Viola
| 4.
| Gábor Áron és a két rézagyú | Révai Miklós Gimnázium, Győr 189
| 167 | (12) 22
| Kovács Márton, Markó Gábor, Jánosik Áron, Baráth Levente
| Felkészítő tanár: Árki Tamás, Csete Lajos
| 5.
| M.M | Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. 175
| 165 | (12) 10
| Hajdu Nelli, Kadocsa Csenge, Molnár Dóra, Nagy Anna
| Felkészítő tanár: Papp Judit
| 6.
| Cuki matekpingvinek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 175
| 160 | (12) 15
| Kövér Blanka, Teleki Borbála, Páczai Milán, Szinai Hanna Helena
| Felkészítő tanár: Paulovits Ferenc
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Észbontók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 156
| 156 | (16) -
| Fialovszky Márk, Földesi András János, Győrffy Emese, Szántó Dóra Eszter
| Felkészítő tanár: Laczik István
| 8.
| Emese és a fiúk | Árpád Gimnázium, Tatabánya 153
| 153 | (8) -
| Buzál Zsombor, Barta Bence, Ungvári Emese, Várnagy Miksa
| Felkészítő tanár: Magyariné Sárdinecz Zsuzsanna, Beckerné Neuberger Marianna
| 9.
| Emmesek | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 152
| 152 | (16) -
| Geretovszky Anna, Regős Ádám, Weisz Máté, Weisz Viktória
| Felkészítő tanár: Schultz János
| 10.
| Aranykoponyák | Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 150
| 150 | (12) -
| Espán Márton, Katona Áron, Majerusz Ádám, Palencsár Enikő
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 11.
| Átlók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 146
| 146 | (14) -
| Arany Ádám, Fajkusz Anna, Jánosi Ninetta, Szobol Zsolt
| Felkészítő tanár: Szarka Andrea, Szakály Edit, Mihályi Gyula
| 12.
| Tagozatos gólyák | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 143
| 143 | (12) -
| Csótai Enikő, Kocsárdi Márton, Kovács Balázs, Sáfár Dániel
| Felkészítő tanár: Károly Ildikó
| 13.
| Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 142
| 142 | (12) -
| Nyíri Anna Eszter, Oltyán Kristóf, Steigler Ádám László, Szász Attilla
| Felkészítő tanár: Varga József, Csordás Mihály
| 14.
| Medvehagyma | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 139
| 139 | (16) -
| Borsi Szilárd, Móri Máté, Raisz Olivér, Horváth Csaba
| Felkészítő tanár: Herbayné Dudás Éva, Kozma-Renge Krisztina
| 15.
| Remény | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 135
| 135 | (12) -
| Apor Veronika, Deák Réka, Moré Johanna, Rappensberger Rebeka
| Felkészítő tanár: Csordás Lászlóné
| 16.
| Egyedem | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs 134
| 134 | (12) -
| Laki Anna, Nyisztor Sarolta, Gergely Péter, Piffkó Dániel
| Felkészítő tanár: Pánczél Róbert
| 17.
| Miklós bácsi kedvencei | Révai Miklós Gimnázium, Győr 134
| 134 | (16) -
| Kocsis Anett, Mesterházy Bálint, Tóth Kornél, Bódis Levente
| Felkészítő tanár: Csete Lajos, Árki Tamás
| 18.
| Sugar | Eötvös József Gimnázium, Budapest V. 132
| 132 | (12) -
| Tornyi Napsugár, Serban Andrada, Sorosi Eszter, Tarsoly Blanka
| Felkészítő tanár: Katona Nóra
| 19.
| Nyerő Számok | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 128
| 128 | (8) -
| Szerdahelyi Dalma, Szilágyi Emese, Nyári Bíborka, Várszegi Réka
| Felkészítő tanár: Nagy Emese
| 20.
| Bolyani | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 125
| 125 | (12) -
| Alaksa Levente, Kállai Miklós, Krajewski Marcel, Teleki Sándor
| Felkészítő tanár: Kovács Gabriella
| 21.
| ÉESzIFA | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 123
| 123 | (16) -
| Asztalos Ádám, Bernhardt Milán, Füstös Gergely, Szajkó Bence
| Felkészítő tanár: Mahler Attila, Nemecskó István
| 22.
| 7 a negyediken | Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg 121
| 121 | (12) -
| Békési Péter, Rudolf Benedek Csaba, Szalai Bence, Veres Kristóf
| Felkészítő tanár: Benke Barbara
| 23.
| MarHajók | Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. 118
| 118 | (12) -
| Amberg András, Nagy Szabolcs, Nagy Vivien Loretta, Vizi Enikő
| Felkészítő tanár: Kovács Sándor
| 24.
| 4ismeretlen | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Nyíregyháza 102
| 102 | (1) -
| Havasi Dániel, Mészáros Regő Imre, Rubóczki Benedek, Ványi Bence
| Felkészítő tanár: Orosz Erzsébet
| 25.
| Niki és a Csimpi-Csumpik | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös 99
| 99 | (2) -
| Dudola Domonkos Áron, Kupás Lőrinc Pál, Őzse Levente, Varga Nikolett
| Felkészítő tanár: Kissné Császár Erzsébet, Dr. Kiss Miklós
| 26.
| 3. csapat | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 97
| 97 | (1) -
| Sajtos Boglárka, Mayer Boglárka, Peszt Janka, Berger Zsófia
| Felkészítő tanár: Kimle Mária
| 27.
| LVG zsenijei | Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény 90
| 90 | (8) -
| Lukács Balázs, Mészáros Réka, Rusvai Miklós, Szabó Levente
| Felkészítő tanár: Rusvainé Barta Márta
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Matexpressz | Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. 200
| 174 | (16) 26
| Deák Ádám, Nagy Richárd, Őrsi Marcell, Ötvös Mihály
| Felkészítő tanár: Lukács Istvánné
| 2.
| Anyám szerint... | Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác 198
| 171 | (0) 27
| Alexy Milán, Dolnay Ádám, Zöld Béla Zsolt, -
| Felkészítő tanár: Horváth Gáborné
| 3.
| Kincses Kolozsvár | Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár 187
| 162 | (16) 25
| Fazakas Borbála, Katona Hunor, Knobloch-Esztergár Péter, Virág Tímea
| Felkészítő tanár: Szilágyi Judit
| 4.
| KN-RT | Bárczi Géza Általános Iskola, Budapest III. 184
| 161 | (14) 23
| Debreczeni Tibor, Maszlovics Krisztián, Mihalkó Norbert, Takács Roland
| Felkészítő tanár: Kövér Gábor
| 5.
| Sztárai8 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda, Pécs 183
| 173 | (0) 10
| Dékány Barnabás, Pátri Eliot, Solymosi Krisztián, Gyaraki Ervin
| Felkészítő tanár: Solymosi Jánosné, Fejes Sándor
| 6.
| nEMMAkezdtük | Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda 171
| 161 | (6) 10
| Hanics Mihály, Németh Dóra, Kópé Boglárka, Dolhai Gréta
| Felkészítő tanár: Rétfalvi Erika
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Négyzetháló | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda 159
| 159 | (16) -
| Birta Albert, Mandel Tamás, Rancz Máté, Tamás Benedek
| Felkészítő tanár: Simon Ilona, Szabó Anna-Mária
| 8.
| 5lethiány | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger 157
| 157 | (8) -
| Besenyei Dániel, Bóta Kata, Hoffmann Balázs, Susán Hanna Krisztina
| Felkészítő tanár: Tóthné Szük Erzsébet, Garbaczné Olasz Andrea
| 9.
| Individualista DNS | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. 156
| 156 | (0) -
| Felsmann Balázs, Szipőcs Gergely , Váli Valter, Varga József
| Felkészítő tanár: Borbély Judit
| 10.
| Nándi találta ki | Lázár Vilmos Általános Iskola, Budapest XX. 152
| 152 | (0) -
| Benedek Zsófia, Demeter Edvárd, Szabó Nándor, Viktóri Martin
| Felkészítő tanár: Jeszenszky János
| 11.
| PÁZEKOVA | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd 150
| 150 | (8) -
| Kovács Kristóf, Pálma Gellért, Forrai Péter, Zentai Balázs
| Felkészítő tanár: Stella Éva
| 12.
| Ész-book | Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola, Győr 149
| 149 | (8) -
| Fekete Barnabás, Gergely Lilla, Gergely Zsófia, Sárkány Mónika
| Felkészítő tanár: Wöller Lászlóné
| 13.
| Páratlan Páros | Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. 147
| 147 | (8) -
| Mészöly Dóri, Somfai Réka, Tamaskó Helén, Wang Tian Yue Rebeka
| Felkészítő tanár: László Csilla
| 14.
| Egy per három | János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 145
| 145 | (16) -
| Garfield Adrienne, Socaciu Lendvai Márk, Kovács Róbert, Rüsz Fogarasi Mátyás
| Felkészítő tanár: Nyitrai János
| 15.
| Gumiagyak | Sashalmi Tanoda Általános Iskola, Budapest XVI. 144
| 144 | (8) -
| Háder Márk, Dálnoky Bertalan, Kürti Ádám, Zámbó Gergely
| Felkészítő tanár: Nacsa Mária
| 15.
| Pitagorász Security | Vasvár Úti Általános Iskola, Ózd 144
| 144 | (8) -
| Zákányi Panna, Csépányi István, Nagy Tamás, Faragó Bálint
| Felkészítő tanár: Faragóné Szemán Kitti
| 17.
| Feketerigók | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 138
| 138 | (6) -
| Csizmadia Botond, Fülöp Angéla, Gombkötő Zoltán, -
| Felkészítő tanár: Nagyné Völgyi Ildikó
| 18.
| NALI | Kelemen Didák, Kézdialmás 138
| 138 | (8) -
| Biró Loránd, Kelemen Imelda, Nagy Andrea, Tamás Nándor Károly
| Felkészítő tanár: Tamás Enikő
| 19.
| D.L.I.G | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 137
| 137 | (6) -
| Chlebda Inez, Folytek Péter, Szládovics Lilla Laura, Ujvári Gergő
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 20.
| Négyszerészek | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 136
| 136 | (0) -
| Agg Laura, Borbély Bálint, Borsos Zsófia, Jeges Gábor
| Felkészítő tanár: Horváth Szilárdné
| 21.
| 5-let | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 133
| 133 | (0) -
| Dénes Dorka, Juhász Dóra, Pipis Panna, Suba Evelin
| Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó
| 21.
| Csodacsigák | Zugligeti Általános Iskola, Budapest XII. 133
| 133 | (0) -
| Veres Kata, Tóth Benedek , Iván Emese, Hajdú Dorottya
| Felkészítő tanár: Feigl Anita
| 23.
| Kell ez az 1000 Ft? | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 129
| 129 | (6) -
| Budai Mátyás, Gazdik Balázs, Polivka Dávid, Ujvári András
| Felkészítő tanár: Köviné Nagy Ildikó
| 24.
| Nekünk8 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg 128
| 128 | (8) -
| Seregélyes László, Száraz Dániel, Tóth Kristóf, Tuboly András
| Felkészítő tanár: Dr. Dankóné Mezőfi Andrea
| 25.
| Mazsi | Dózsa György Általános Iskola, Dunaújváros 126
| 126 | (6) -
| Gashi Ardián, Köller Donát, Keszthelyi Zsófia, Szlavikovics Máté
| Felkészítő tanár: Garamvölgyi Józsefné
| 26.
| Arany Nulla | Hegedüs Géza Általános Iskola, Budapest XIII. 123
| 123 | (0) -
| Micserics Anna, Velev Milena, Barizs Martin, Nemes Zoltán
| Felkészítő tanár: Borsy László
| 27.
| Agyasok(k) | TKIKI, Kiskunfélegyháza 118
| 118 | (0) -
| Nemes Bernadett, Rádi Kristóf, Szemerédi Gábor, Varga Bianka
| Felkészítő tanár: Selyem Erika
| 28.
| nekemnyóc | Tolnay Lajos Általános Iskola, Inárcs 117
| 117 | (0) -
| Kelemen András, Tóth Levente, Vinkovics Réka, Béki Tibor
| Felkészítő tanár: Kiss László
| 29.
| MILKACSOKI2014 | Honvéd Utcai Tagiskola, Kaposvár 116
| 116 | (0) -
| Dely Edina, Malatinszky Dávid, Molnár Bence, Molnár Eszter
| Felkészítő tanár: Horváth Andrea
| 30.
| 2MB | Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula 116
| 116 | (8) -
| Balogh Bence, Szilágyi Hanna, Mohamed Shaadi, Molnár István
| Felkészítő tanár: Gulyás Csaba
| 31.
| Brooklyn | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. 115
| 115 | (0) -
| Ádány Máté, Bencze Márk, Golita Zoltán, Horváth Kristóf
| Felkészítő tanár: Rankliné Bíró Zsuzsanna
| 32.
| VICTORY | Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola, Szombathely 114
| 114 | (0) -
| Benczik Hrncsár Áron, Németh Milán, Szabó Nikolett, Vincze Viktória
| Felkészítő tanár: Németh Sándorné, Nemes Emilné
| 33.
| Kölyök | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló 113
| 113 | (8) -
| Dobi Gergő, Gajdos Zsuzsanna, Kállai Dániel, Szabó Marcell
| Felkészítő tanár: Totyikné Borbély Gabriella
| 34.
| Csípős Csibe Csemege Csapat | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 108
| 108 | (0) -
| Gál Levente Gedeon, Kun-Székely Anna, Simon Csaba Attila, Villányi Tamás
| Felkészítő tanár: Angyalné Molnár Ibolya
| 35.
| Gyök-erek | Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. 105
| 105 | (0) -
| Hajduk Eszter, Kiss Levente, Szentkirályi Vivien, Vadon Konrád
| Felkészítő tanár: Tillinger Péterné
| 36.
| 24692318 | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola, Szolnok 104
| 104 | (8) -
| Berecz Enikő, Kovács Laura, Kovács Krisztina, Nagy Bernadett
| Felkészítő tanár: Dr. Burkáné Beck Csilla
| 37.
| 4szög | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 76
| 76 | (0) -
| Csutak Bálint, Kincs Lilla, Orbán Szabolcs, Szilágyi Ádám
| Felkészítő tanár: Horváthné Palóczi Gyöngyi
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Kétoldalú Möbius-szalag | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 220
| 192 | (16) 28
| Csabai Mátyás, Kerekes Anna, Matolcsi Dávid, Márton Dénes
| Felkészítő tanár: Rubóczky György
| 2.
| Óicízoprepuszmutnavk-útopalláték | Szent István Gimnázium, Budapest XIV. 218
| 192 | (16) 26
| Horváth Csongor, Keceli-Mészáros Tivadar, Kulcsár Gergely, Zsigri Bálint
| Felkészítő tanár: Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
| 3.
| Négyzetszámok | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 212
| 187 | (16) 25
| Szabó Blanka, Szabó Balázs, Tófalusi Ádám, Csukás Ádám
| Felkészítő tanár: Dr Gaál Istvánné, Tóth Mariann
| 4.
| Kockacukor | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 204
| 179 | (16) 25
| Gungl Brigitta, Melcher Márk, László Szabolcs, Tálos Zoltán
| Felkészítő tanár: Csötönyi Nóra
| 5.
| Margit néni és a kötőszakkör | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 204
| 176 | (8) 28
| Szabó Dávid, Gyenes András, Balla Mátyás, Kis Máté
| Felkészítő tanár: Thuróczy Erzsébet
| 6.
| SzikraParázs | Lauder Javne Iskola, Budapest XII. 203
| 178 | (16) 25
| Dobák Dániel, Koltai Dániel, Stadler Domonkos, Zentai Benedek
| Felkészítő tanár: Szász Réka, Pataki János, Kósa Tamás
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Hardscore | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 168
| 168 | (16) -
| Bara Dániel, Győrffy Ágoston, Kereszturi András, Révész Viktor Barnabás
| Felkészítő tanár: Kötél Tamás, Márton Gábor
| 7.
| NEKÜNK IS | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 168
| 168 | (16) -
| Csepreghy Réka Sarolta, Csertán András, Sulán Ádám, Vass Veronika
| Felkészítő tanár: Erdős Gábor
| 9.
| 4szög | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 166
| 166 | (8) -
| Máté Jakab, Nagy Veronika, Reviczky Marcell, Weisz Csaba
| Felkészítő tanár: Török László
| 10.
| Kakaós csiga | Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 158
| 158 | (0) -
| Bachmann Laura Adrienne, Balla Bence, Huszár Dóra, Kardos Martin
| Felkészítő tanár: Kóródi Zoltán
| 11.
| Matmanók | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 158
| 158 | (14) -
| Antal Ákos, Györök Bendegúz, Bagyó Kinga, Tinta Dorina
| Felkészítő tanár: Tempfli Ágota
| 12.
| Nem mondom meg | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 155
| 155 | (16) -
| Fejes Zsolt, Horváth Bence, Krasovec Ádám, Póth Barnabás
| Felkészítő tanár: Karlik Zsuzsanna
| 13.
| Gab-ona | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 152
| 152 | (8) -
| Matics Boglárka, Péter Noémi, Schin Regina, Tömör Flóra
| Felkészítő tanár: Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
| 14.
| Okitojik | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. 149
| 149 | (0) -
| Kiss Zsolt Áron, Frank Tamás, Tegzes Domonkos, Jankovics Ákos
| Felkészítő tanár: Antalné Rakonczás Éva
| 15.
| Mustármag | Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola, Salgótarján 148
| 148 | (0) -
| Bozó Luca Fruzsina, Csapó Sándor István, Kiss László Marcell, Petik Lajos
| Felkészítő tanár: Albné Bogárdi Tünde
| 16.
| LVG 1 | Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény 144
| 144 | (8) -
| Yosef Salamon, Katona Tíra, Kovács Marcell, Novák Áron
| Felkészítő tanár: Szabó Tímea
| 17.
| Matek Manók | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 143
| 143 | (6) -
| Gyuricza Tamás, Stubnya János, Szathmári Balázs, Takáts Máté
| Felkészítő tanár: Börzsei Katalin, Bogye Tamara
| 18.
| Láma vasaló sün | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 142
| 142 | (0) -
| Grósz Anna, Gyöngyösi Ádám, Kádár Patrik, Takács Hanna Blanka
| Felkészítő tanár: Krupits Mária
| 19.
| Kakukkos óra a köbön | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 141
| 141 | (8) -
| Sagát Dóra, Ürge Dóra, Vajay Mónika, Nemes Gábor
| Felkészítő tanár: Rakamazi Richárd
| 20.
| Vad kakasok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely 139
| 139 | (0) -
| Benkő Martin, Kardos Dávid, Kovács Ádám, Rubi Bence
| Felkészítő tanár: Kenderesi Mariann, Mészáros Ágnes
| 21.
| Szotyolák | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 133
| 133 | (16) -
| Fraknói Ádám Xavér, Polgár Bertalan, Takács Nóra, Varga Zsófia
| Felkészítő tanár: Zsilvölgyi Márta
| 22.
| Qka Cola | Nyíregyházi Arany János Gimnázium Általános Iskola és Kollégium, Nyíregyháza 129
| 129 | (0) -
| Gócza Ádám, Lovász Gergő, Pataki Mátyás, Szlávik Dániel
| Felkészítő tanár: Némethné Fábián Katalin
| 23.
| KEKSZI | Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 128
| 128 | (0) -
| Horváth Panna, Nagy Zsombor, Schupler Bendegúz, Soós Antónia
| Felkészítő tanár: Kóródi Zoltán
| 24.
| Tengeri macskák | Bárdos László Gimnázium, Tatabánya 126
| 126 | (8) -
| Balogh György Márk, Bencsik Krisztina, Kiss Balázs, Pintér Petra
| Felkészítő tanár: Kőrösi-Fehér Róbertné
| 25.
| Semmi | Katona József Gimnázium, Kecskemét 125
| 125 | (0) -
| Csókás Botond, Hódi Balázs, Korondi Gábor, Kovács Marcell
| Felkészítő tanár: Reiter István, Nagyné Viszmeg Edit, Csordás Péter
| 26.
| Ugyisminyerünk | Németh László Gimnázium, Budapest XIII. 115
| 115 | (0) -
| Markó Csanád, Nagy Lőrinc, Szűcs Barnabás, Varjassy Anna
| Felkészítő tanár: Csuzdi Csabáné
| |