Megyei/körzeti forduló 2020/2021.
Az eredményhirdetések időpontjai

A megyei/körzeti forduló eredményhirdetéseinek időpontjai és helyszínei az egyes körzetekben:
(A díjak esetleges későbbi átvételére csak a megadott szervezőnél van lehetőség, azokat postázni nem tudjuk.)

Kedves díjazottak! A járványhelyzetre való tekintettel minden iskola csak egyetlen képviselőt (futárt, küldöncöt) küldhet az adott díjátadó helyszínére, aki elviszi iskolája összes díjazottjának a jutalmát, aki a jelölt időponttól 1 órán belül érkezhet a helyszínre.


Bács-Kiskun 2020. november 25. szerda 15:00
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
(6000 Kecskemét, Katona József tér 14.)

Szervező: Meskóné Farkas Gabriella
 
Baranya 2020. november 25. szerda 14:00
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. Főbejárat
(7624 Pécs, Tiborc u. 28/1)

Szervező: Hebling Eszter
 
Békés 2020. november 26. csütörtök 15:00
5. sz. Általános és Sportiskola
(5700 Gyula, Nürnbergi u. 2.)

Szervező: Kiss Andrásné
 
Borsod-Abaúj-Zemplén 2020. november 24. kedd 14:00
Kozma László, lakás
(3770 Sajószentpéter, Tompa Mihály u. 5.)

Szervező: Kozma László
 
Dél-Buda 2020. november 23. hétfő 14:30
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola tornaterme
(1118 Budapest, Törökugrató u. 15.)

Szervező: Fehér Kaplár Attila
 
Délkelet-Pest 2020. november 25. szerda 16:30
Puskás Ferenc Általános Iskola
(1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.)

Szervező: Ábrahám Dániel
 
Dél-Pest 2020. november 25. szerda 16:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Észak-Buda 2020. november 23. hétfő 16:00
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
(1039 Budapest, Csobánka tér 7.)

Szervező: Békéssy Szilvia
 
Észak-Pest 2020. november 27. péntek 11:00
Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola
(1046 Budapest, Hajló u. 2-8.)

Szervező: Kovács Judit
 
Kelet-Pest 2020. november 23. hétfő 14:30
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
(1161 Budapest, Béla u. 23.)

Szervező: Szigeti Mátyás
 
Kőbánya-Zugló 2020. november 25. szerda 17:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Közép-Buda 2020. november 27. péntek 14:00
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
(1124 Budapest, Meredek u. 1.)

Szervező: Merényi Gabriella
 
Közép-Pest 2020. november 25. szerda 16:30
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Nyugat-Buda 2020. november 23. hétfő 15:00
Baár-Madas Ref. Gimn.
(1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.)

Szervező: Süveges-Szabó Marianna
 
Csongrád-Csanád 2020. november 24. kedd 14:30
Szent József Kertvárosi Katolikus Ált. Iskola
(6800 Hódmezővásárhely, Bartók Béla u. 23.)

Szervező: Papp László
 
Fejér 2020. november 23. hétfő 14:30
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)

Szervező: Bernáth Valéria
 
Győr-Moson-Sopron 2020. november 25. szerda 14:00
Kovács Margit ÁMK
(9024 Győr, Répce u. 2.)

Szervező: Palasics Tamásné
 
Hajdú-Bihar 2020. november 24. kedd 15:30
Bocskai István Gimnázium
(4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.)

Szervező: Kissné Horváth Ágnes
 
Heves 2020. november 24. kedd 15:00
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
(3300 Eger, Kodály Z. u. 5.)

Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix
 
Jász-Nagykun-Szolnok 2020. november 25. szerda 15:00
Tóth Éva, lakás
(5200 Törökszentmiklós, Kölcsey Ferenc u. 16.)

Szervező: Tóth Éva
 
Komárom-Esztergom 2020. november 25. szerda 14:30
Vaszary János Általános Iskola, Haranglábnál
(2890 Tata, Országgyűlés tér 4., Haranglábnál)

Szervező: Hohner Natalja
 
Nógrád 2020. november 24. kedd 14:30
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
(3100 Salgótarján, József Attila út 2.)

Szervező: Barta Angéla
 
Pest megye - délkelet 2020. november 24. kedd 16:00
Batthány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.)

Szervező: Herbayné Dudás Éva
 
Pest megye - délnyugat 2020. november 24. kedd 14:30
1. sz. Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)

Szervező: Rétiné Munkácsi Ágota
 
Pest megye - észak 2020. november 24. kedd 15:00
Piarista Gimnázium
(2600 Vác, Konstantin tér 6.)

Szervező: Horváthné Stumm Erzsébet
 
Somogy 2020. november 24. kedd 14:00
Latinovits Zoltán Művelődési Ház
(8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.)

Szervező: Kazsokiné Reinhardt Katalin
 
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2020. november 27. péntek 14:00
Eötvös József Általános Iskola
(4800 Vásárosnamény, Rákóczi út 6-12)

Szervező: Bíró Éva
 
Tolna 2020. november 24. kedd 15:00
Petőfi Sándor Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
(7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.)

Szervező: Kovács Erzsébet
 
Vas 2020. november 26. csütörtök 14:30
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn..
(Szombathely, Bolyai u. 11. )

Szervező: Horváthné Sámson Andrea
 
Veszprém 2020. november 24. kedd 14:00
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola, 10.terem
(8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.)

Szervező: Horváth Szilárdné
 
Zala 2020. november 25. szerda 14:30
Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.)

Szervező: Grófné Györkös Valéria
 
Bihar és Szatmár Egyeztetés alatt.
(A megyei szervező közli az érintettekkel.)
Szervező: Báthori Éva
 
Hargita 2020. november 24. kedd 13:30
Segítő Mária Gimnázium díszterme
(530003 Csíkszereda, Mihai Eminescu u. 3 sz.)

Szervező: Hodgyai László
 
Kolozs/Szilágy 2020. november 25. szerda 15:00
János Zsigmond Unitárius Kollégium díszterme
(400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.)

Szervező: Nyitrai János
 
Kovászna 2020. november 25. szerda 14:00
Székely Mikó Kollégium konferenciaterme
(520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.)

Szervező: Ugron Szabolcs