Megyei/körzeti forduló 2021/2022.
Az eredményhirdetések időpontjai

A megyei/körzeti forduló eredményhirdetéseinek időpontjai és helyszínei az egyes körzetekben:
(A díjak esetleges későbbi átvételére csak a megadott szervezőnél van lehetőség, azokat postázni nem tudjuk.)

Bács-Kiskun 2021. november 4. csütörtök 15:00
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
(6000 Kecskemét, Katona József tér 14.)

Szervező: Meskóné Farkas Gabriella
 
Baranya 2021. november 3. szerda 14:00
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. Sportcsarnok
(7624 Pécs, Tiborc u. 28/1)

Szervező: Hebling Eszter
 
Békés 2021. november 4. csütörtök 15:00
Erkel Ferenc Zeneiskola, Bartók
(5700 Gyula, Bartók Béla u.3.)

Szervező: Kiss Andrásné
 
Borsod-Abaúj-Zemplén 2021. november 3. szerda 14:30
Sajószentpéteri Kulturális és Sportközpont, Városi Könyvtár
(3770 Sajószentpéter, Sport u. 32/1.)

Szervező: Kozma László
 
Dél-Buda 2021. november 5. péntek 14:30
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola tornaterme
(1118 Budapest, Törökugrató u. 15.)

Szervező: Fehér Kaplár Attila
 
Délkelet-Pest 2021. november 3. szerda 16:30
Puskás Ferenc Általános Iskola
(1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.)

Szervező: Ábrahám Dániel
 
Dél-Pest 2021. november 5. péntek 15:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Észak-Buda 2021. november 3. szerda 16:00
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
(1039 Budapest, Csobánka tér 7.)

Szervező: Békéssy Szilvia
 
Észak-Pest 2021. november 4. csütörtök 16:00
Babits Mihály Gimnázium
(1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)

Szervező: Kürtiné Ivitcz Irén
 
Kelet-Pest 2021. november 2. kedd 14:30
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
(1161 Budapest, Béla u. 23.)

Szervező: Szigeti Mátyás
 
Kőbánya-Zugló 2021. november 3. szerda 15:30
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Közép-Buda 2021. november 5. péntek 15:00
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
(1124 Budapest, Meredek u. 1.)

Szervező: Merényi Gabriella
 
Közép-Pest 2021. november 3. szerda 14:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Nyugat-Buda 2021. november 2. kedd 15:30
Baár-Madas Ref. Gimn.
(1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.)

Szervező: Süveges-Szabó Marianna
 
Csongrád-Csanád 2021. november 5. péntek 14:30
Szent József Kertvárosi Katolikus Ált. Iskola
(6800 Hódmezővásárhely, Bartók Béla u. 23.)

Szervező: Papp László
 
Fejér 2021. november 5. péntek 14:30
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)

Szervező: Bernáth Valéria
 
Győr-Moson-Sopron 2021. november 5. péntek 14:00
Kovács Margit ÁMK
(9024 Győr, Répce u. 2.)

Szervező: Palasics Tamásné
 
Hajdú-Bihar 2021. november 3. szerda 15:00
Bocskai István Általános Isk. Tornacsarnoka
(4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 11.)

Szervező: Kissné Horváth Ágnes
 
Heves 2021. november 5. péntek 14:00
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
(3300 Eger, Kodály Z. u. 5.)

Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix
 
Jász-Nagykun-Szolnok 2021. november 5. péntek 15:00
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
(5000 Szolnok Baross út 37.)

Szervező: Tóth Éva
 
Komárom-Esztergom 2021. november 3. szerda 14:30
Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata, Országgyűlés tér 4.)

Szervező: Avramcsevné Hegedüs Ildikó
 
Nógrád 2021. november 3. szerda 14:30
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
(3100 Salgótarján, József Attila út 2.)

Szervező: Barta Angéla
 
Pest megye - délkelet 2021. november 3. szerda 16:00
Batthány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.)

Szervező: Herbayné Dudás Éva
 
Pest megye - délnyugat 2021. november 4. csütörtök 14:30
1. sz. Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)

Szervező: Mester Enikő
 
Pest megye - észak 2021. november 3. szerda 15:00
Piarista Gimnázium
(2600 Vác, Konstantin tér 6.)

Szervező: Horváthné Stumm Erzsébet
 
Somogy 2021. november 2. kedd 14:00
Latinovits Zoltán Művelődési Ház
(8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.)

Szervező: Kazsokiné Reinhardt Katalin
 
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2021. november 5. péntek 14:00
Vásárosnaményi Művelődési Központ
(4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.)

Szervező: Székelyné Apáti Rita
 
Tolna 2021. november 2. kedd 15:00
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Atlétikai Centrum
(7150 Bonyhád, Bajcsy-Zsilinszky út 2. (BONI parkoló felől))

Szervező: Kovács Erzsébet
 
Vas 2021. november 4. csütörtök 14:30
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn. díszterme
(9700 Szombathely, Bolyai u. 11. )

Szervező: Bogáthné Erdődi Judit
 
Veszprém 2021. november 4. csütörtök 14:30
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
(8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.)

Szervező: Horváth Szilárdné
 
Zala 2021. november 4. csütörtök 14:30
Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.)

Szervező: Mikóné Kocsis Éva
 
Bihar és Szatmár 2021. október 29. péntek 15:00
Ady Endre Elméleti Líceum
(410001 Nagyvárad, Moscovei u.1.)

Szervező: Báthori Éva
 
Hargita 2021. október 26. kedd 13:30
Segítő Mária Gimnázium díszterme
(530003 Csíkszereda, Mihai Eminescu u. 3 sz.)

Szervező: Hodgyai László
 
Kolozs/Szilágy 2021. október 29. péntek 15:00
János Zsigmond Unitárius Kollégium díszterme
(400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.)

Szervező: Nyitrai János
 
Kovászna 2021. november 27. szombat 14:00
Székely Mikó Kollégium konferenciaterme
(520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.)

Szervező: Ugron Szabolcs