Országos döntő - 2022. november 18.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája, valamint helyszínbeosztása. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév
Helyszín
Iskola, város Csapattagok
31 + 1 IQ
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
Székely-Doby Lőrinc Ákos
Tóth-Patkó Simon
Gethe Pál Kornél
Kiss Artúr
32+2
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk.
Dunakeszi
Bajkó Péter
Gertner Milán
Balázs Luca
Nallbani Gabriella
33.c lányok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Budapest III.
Takács Nóra
Kenyeres Orsolya
Géczy Imola
Nagy-Fülöp Zorka
34negyed.hu
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája - Arany János téri feladatellátási hely
Debrecen
Barkó Márton
Barkó Zsófia
Biró Anna Zorka
Kun Fruzsina
3A három muskétás
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI
Nyíregyháza
Jakab Péter Mátyás
Jasku Dániel
Jászai Zétény Milán
-
3A számok világa
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Fónagy Bertalan
Kanyó Lilla
Pakusza Vilmos
Visszás Martin
3Agymenők
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Budapest XVIII.Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
Szedlacsek Zita
Rábai Csenge
Bagdi Boglárka
Szabó Lili
3Agymenők
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
Duronelly Petra
Csetri Bence
Süttő Gizella Mária
Halász Benigna Flóra
3Agyvágók
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
Bernáth Áron Zsigmond
Albert Ádám
Fekete-Nagy Maja Márta
Chen Yicheng
3Ászok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Dunaharaszti
Czakó Ádám
Kránicz Gábor
Gyulai Dóra
Gulyás Gergő
3Atomcsigák
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Nagykanizsa
Bekő Dániel
Szunyogh Ábel
Vass Gergely
Zámbó Boglárka
3Az irodalom visszavág
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Kerekes Balázs
Terényi Milos
Urbán Áron
Szép Sarolta
3Bendi és a csajok
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
PTE GYÁIG Deák Ferenc Általános Iskolája
Pécs
Kónya Katalin
Maul Gréta
Tóth Blanka
Mrekva Bendegúz
3Brain Hackers
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Prdagógiai Szakgimnázium
Miskolc
Váczy Vanda
Kardinál Zalán
Ki-Pál Gergő
Márton Bence
3Csodacsapat
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
Botyánszki Dóra
Horváth Lili
Laurinyecz Dominik
Peregi Zétény
3Digvin
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Blahó Dominik
Kanizsay Kende László
Sárközi Réka
Szobotka Lilit
3Egerek
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Babos Barnabás
Bárdos Alex Áron
Hársfai Emese
Zelenák Dóra
3Egy meg egy az egy
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XII.
Gölthl-Lechner Márton Dávid
Herczeg Áron
Molnár Ábel
Molnár Noel
3Észbontók
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Bonyhád
Bechtel Gellért Vendel
Dobai Tamás Sándor
Király Olivér
Kosztancsek Flórián
3Észbox
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Győr
Hujber Gergő
Kottra Péter
Nagy-Fábián Anna
Sipőcz Ábel
3Észforgatók
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
Hetzer Hanga
Kállai Fruzsina Éva
Kajtár Nóra
Kaszás Vivien
3Észkombálynok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Cserey Attila
Imecs Szilárd
Jakab Krisztián
Pulbere Cristian
3Észpörgetők
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szatmárnémeti
Orosz Máté
Harkácsi Albert
Pénzes Kristóf
From Áron
3Fireteam
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Prdagógiai Szakgimnázium
Miskolc
Ferenc Ábel
Szabó Martin
Zarka Mihály
Fehér Máté
3GÁNT
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Budapest IX.
Holl Tamara
Szilágyi Ákos
Kocsis Gréta
Keszei Nikolett
3Gárdonyi Griffendér
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
Bécsi Adél
Bors Bíborka
Istók Levente
Dudás Antónia
3Géniuszok
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Fidel Patrik
Hartai Máté
Horváth Ákos Balázs
Komár Milán
3Gondolkodók
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Balasa Endre Rudolf
Gróf Zétény
Hentsey Regő
Németh Olívia
3Hunyadi3
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
Gyetvai Lázár
Tózsa Botond
Jakab Réti Nimród
Orosz Péter
3Időnyerők
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Prdagógiai Szakgimnázium
Miskolc
Raffai Eszter
Vígh Adél
Hegedűs Lili Enikő
Koncz Dóra Csepke
3Jégmadarak
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Komárom
Szalay László
Czina Márton Ábel
Üveg Dániel
Nagy Dorottya
3Kávai villámok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Bénye-Káva Általános Iskola
Bénye
Zurócsik Zora
Sebők Csaba
Szakács Gábor
Kiss András
3Kéknefelejcs csapat
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
Kovács Zselyke
László Krisztina Réka
Szabó-Mező Fanni
Szabó-Mező Zselyke
3Kis Okosok
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
Ádám Marcell
Hideg Henrietta Katalin
Pataki Ákos Pál
Sendula Zalán
3Kis Zsenik
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
Varga Nimród Bence
Gyarmati-Paor Dániel
Gerencsér Dániel
Binder Dániel
3Kobakok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Mile-Szőke Regő
Nagy Nimród Flórián
Szabó Zétény
Tóth Barnabás Kornél
3Kobrák
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Budapest III.
Bézi Dániel Iván
Bob Rajmund
Kotró Bence
Vincze Szófia
3Lángelmék
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Győr
Farkas Milán
Hamed Adrián
Sipőcz Abigél
Ternyák Szilárd
3Lángész csapat
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
Lakatos Máté
Mike Károly
Németh Simon
-
3Lili és a fiúk
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
PTE GYÁIG Deák Ferenc Általános Iskolája
Pécs
Kutas Lili
Fritz Leó János
Perencz-Szklenár Joel
Takács Zalán
3MAKO matek
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Kovács Orsolya
Veress Marcell
Takács Kristóf
Molavi Armin
3Manócskák
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nyíregyháza
Szőke Dóra
Márton Réka Hajnalka
Végső Míra
Kiss Eszter
3Másból
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Harausz Márk
Vincze Márta
Serestély Sámuel
Jankó Botond
3Matek 1 2 3
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
István Zalán
Farkas Fülöp
Mészáros Viola
-
3Matek agy
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Gondy Barnabás
Horváth Maja
Navarrete Viktória
Tóth Boglárka
3Matek Ászok
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Hódmezővásárhely
Balázs Boglárka
Csávás Gréta Lilla
Madarász Botond Péter
Nedelkovics László
3Matek kalózok
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
Kovács Ábel
Kovács Bence
Nagy Márton Bendegúz
Lakatos Márton
3Matek kutyák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest XIV.
Novák Tamás Vince
Héder Csaba
Kiss Áron
Bernot Damien
3Matek sztárok
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és
Jászberény
Bugyi Dorka
Fekete Noel
Juhász Lili
Magera Péter
3Matek zsenik
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Hollender Ádám
Czmarkó Vencel
Sógor-Jász Regő
Göröncséri Barnabás Bence
3Matek-mágusok
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Tapolca
Richter Gergő
Szekerczés Félix
Nagy Zsombor
Barabás László
3Matekbajnokok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
Bonnyai Dóra
Kardos Vivien
Kéri Angéla
Tihanyi Noémi
3Matekbúvárok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Berzsenyi Dániel Tagiskola
Kaposvár
Tóth Ádám
Balázs Berill
Rafael Ágnes
-
3Matekhörcsik
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Mihály Iringó
Olosz Panna
Kovács Kata
Koncz Gyopárka
3Matekkirályok
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Chernel István Ált. Isk. és Gimn.
Agárd
Aradi Szabolcs
Bérczes Márton
Csanaky Lili
Glázer Hugó
3Matekokosok
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Torda Zsófia
Szilágyi Dorka
Kepenyes-Darida Alex
Körösparti Mátyás
3Matekos mozdony
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Major Ádám
Balogh Alex
Németh Dániel
Kovács Noel
3Matekos Pingvinek
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Dénes Szilveszter
Erdődi Blanka
Major Márton
Németh Dániel
3Matekosok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Ivácskovics Márk
Bajor Gergő
Batári Bendegúz
Szopkó Szonja
3Matekosok
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
PTE IGY Gyakorlóiskola
Szekszárd
Végh Ajtony
Balogh Anna
Jakab Zselyke
Jakab Zoé
3Matekzsenik
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
Badi Hunor Zoltán
Bereczky Tamara
Hajdu Zalán Zsolt
Nagy Bernát
3Matematikusok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Péter Andrea
Zsigmond Fruzsina
Bucsi Balázs
Rápolti Richárd
3Matokosok
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
Farkas Benedek
Nagy Zoltán
Németh Bence
Vass Iringó Sára
3Menő Fortniteosok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kunszt József Katolikus Általános Iskola
Akasztó
Nagy Balázs
Suhajda Pál
Judák Levente
Bagó Zsolt
3Mészöly Klub Focistái
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Dr. Béres József Általános Iskola - Kiserdei Tagozat
Budapest III.
Győrffy Szabolcs
Molnár Mór
Torma Zsombor
-
3Négy Univerzum
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Pásztó
Markó Bálint
Cvanczig Marcell
-
Szeles Bence
3Négyes páros
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Albrecht Róbert
Kubránszky Gergő
Tóth Kornél
Pálinkás Bence
3Nutellás Palacsinták
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Pásztó
Vincze Dorka
Hajas Polett Petra
Lakatos-Kiss Lili
Balogh Letícia
3Nyerő négyes
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Csikihegyek Általános Iskola
Budapest XI.
Szentmiklósi Eszter
Kovács Dániel
Szücs Kornél
Suhajda Ádám
3Nyerők
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Árpád -házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Esztergom
Győző Tamás
Herczegh András
Tódor Vince
Tóth Ádám
3Okos banda
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy István Művészeti Középiskola
Csikszereda
Bölöni Balázs
Székely Vakon Sámuel
Csiszer Botond
Lőrincz Máté
3Okos Unikornisok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Eger
Domán Balázs
Horváth- Suhajda Borisz
Kovács Hanna
Veres Tekla
3Okosok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapest Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskola
Budapest VII.
Tarpataky-Hary Levente
Szepesvári Dorka
Pályi Sámuel
Okoye Amanda Chimnecherem
3Okosok
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Sashegyi Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Pomáz
Almási Levente
Hajducsi Gergely
Gasztonyi Júlia
Kónya Boglárka
3Ősz
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
Nagy Sebestyén
Neszmély Gerda
Pál Teodóra
Petrás Bence
3Pittner3
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Péteri
Gombos Csaba
Nyári Jázmin
Urbanovics Botond
Óvári Péter János
3PRO MATEK
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Dombay Balazs Bence
Todor Bence
Juhasz Rego
Incze Soma
3Röfi- Töfi
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola
Győrzámoly
Varga Flóra
Földes Borbála
Pál Katalin
Kababik Lotti
3Skorpiók
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Biai Gáspár Református Általános Iskola és Szőlőszem Óvoda
Biatorbágy
Garay Fülöp
Garay Jakab
Lőrinz-Hadnagy Dávid
Sipos Máté
3Sólyom
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Kabai Áron
Kovács-Bruckner Miksa
Nagy Márton Dániel
Jancsó Zalán
3Süsü a sárkány
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Jászberény
Lakatos Nándor
Marinka-Tóth Réka
Kocsis Levente
Nagy Benedek
3Számfánkok
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Bárányos Zétény
Fekete Csaba
Varga Hanna
Miskey Milos Máté
3Számhódító gumikacsák
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Imrei Zsigmond László
Pál Félix Adorján
Tarsoly Abigél
Veress László
3Számkirályok
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Boros Fruzsina
Csörge Luca
Gál Emese
Paczári Kende
3Számmágusok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Bashir Ramy
Bogdán Előd
Fülöp Ákos
Nyárádi Roland
3Számológépek
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
PTE GYÁIG Deák Ferenc Általános Iskolája
Pécs
Lucza Virág
Lucza Zsófia
Juhász Csenge
Tóth Péter
3Számosfickók
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
PTE IGY Gyakorlóiskola
Szekszárd
Dravecz Gergő
Barocsai Mihály
Balogh Kende
Kvárik István
3Számpiramisok
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Kiss Kende Gellért
Minárovits Olivér
Szabó Bíborka
Vörös Veronika
3Számtudorkák
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
Gura Lelle Niké
Juhász Petra
Efthymiadis Joannis
Kalmár Zétény
3Számuralók
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szatmárnémeti
Berecz Hunor Csongor
Szilágyi Zoé Csenge
Ilie Dávid Ármin
Ozsváth Heléna Lara
3SZIVACSOK
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Szabó Magda Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest II.
Fazakas Zalán
Illés - Szeőke Izabella
Kollmann Ádám
Kollmann Péter
3Szorzók
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
Tóth Szilamér
Szakács Nóra
Károly Boróka
Király Kata
3Szorzótényezők
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Vak Bottyán János Általános Iskola
Siófok
Bejczi Ádám
Bejczi András
Aszalós György
Füredi Sándor Levente
3Találó lányok
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
Bíró Elena
Enyedi Blanka
Nusser Zsófi
Trakál Emma
3Tappancsok
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Kesjár Csaba Általános Iskola
Budaörs
Bánáti-Baumann Bence
Kis Dorka
Szabó Adél
-
3Töprengők1
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Jászberény
Édes Dániel György
Kispál Péter
Magoss György Bálint
Szancsik Emili
3Tudorok
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Lipinszki Eszter
Katona László
Hődör Bertalan
Berta Csanád
3Tüzes számok
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
Gáspár-Dukai Anna
Kodák Dorina
Molnár-Valkó Donát
Tegze Titusz
3Ügyesek
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
Hegyi Gergely
Balogh Vivien
Nagy Heléna
Szabó-Szakál Panna
3Vadak
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kecskemét
Rákosi-Szabó Réka
Nagy Róza
Madarász Ádám
Virág Vajk
3Villámlás
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye
Tata
Auer Zsombor
Balaskó Mátyás
Molnár Ádám
Szanyi Márton
3Villámszám
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
Budapest I.
Fráter Vince
Halmos Ferenc
Mihály Dávid
Papp Korinna
3VIPGYEREKEK
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest XIV.
Sagát Adél
Szittya-Lokáncz Ábris
Gombár Zsombor
Tóth-Dinh Mina
3Was
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szatmárnémeti
Nagy András
Lajtos Ákos
Stângeran Milán József
Wekker Erik
3Zsenik
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Nagy Zétény
Nagy Blanka Olivia
Gócs Ádám
Ulveczki Márton
41+1 az 2
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
Pászti Huba
Bieless Bertalan
Béres Anna
Liszek Márton
41+1=2
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Szabó Gergely
Érdi Fidél Valér
Pastyik Lázár
Kocsis Mihály
4200-as IQ
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Szári Romhányi György Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Szár
Balogh Csenge
Borda Viktória
Tordai Botond
Schmidt Balázs
42x2 néha 5
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Bajcsi Bíborka
Fábián Anna
Molnár Lelle Ágota
Pál Nemes Hanga
4A 4 arany matekos
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Bassola Éva
Lerchner Hunor
Pollner Bernát
Subai Györk
4A matek határain túl
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Fekete István Általános Iskola
Lajosmizse
Nagy Benett
Nagy Gergő
Tóth Hanna Panna
Ugrina Lelle
4A négy zseni
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Hevesi Sándor Általános Iskola
Nagykanizsa
Tóth Botond
Papp Olivér
Herczeg Hanna
Lukács Zsigmond
4A négy zsivány
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Balogh-Madár Bendegúz
Balogh-Madár Botond
Borsody Csanád
Botos Merse Krisztián
4Agyasok
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Ágoston Zente
Fenyves Marcel
Molnár Rebeka Roberta
Orbán Zalán Pál
4Agymanók
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Kothencz Ida
Kurai Marcell
Mihály Balázs
Szaszkó-Horesnyi Zénó
4Az okosok
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
Novák Bence
Iván Ferenc
Aszódi Márk
Németh Levente
4Az utolsók
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
Antoni Dániel
Molnár Zsombor
Spányik Vilmos
Szoboszlai Péter
4B.4.2.
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola
Budapest IX.
Dóczi Csaba
Homonnay Kincső
Pataki Albert
Vértes Gyula
4Baglyok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
Elekes Máté Tuzson
Koltai Mihály
Szalai Zsófia
Szilágyi Márk
4Banán agyúak
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Timkó Benedek
Hegyi Balázs
Kropf-Kiss Barnabás
Laki Domonkos
4Bölcs Baglyok
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Alvári Nóra
Boros Kincső
Laki Patrícia Liza
Merics Kata
4Csodaaszok
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
Bús- Czimbor Boglárka
Kelemen Viktória
Lajos Hanna
Lugosi Flóra
4Dobókockák
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Bálint Márton Általános- és Középiskola
Törökbálint
Ács Gréta
Asztalos Fanni
Dudás Márton
Komáromi Vilmos
4Édes négyes
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája
Pécs
Bertalan Illangó Sára
Bálint Gergő
Sárosi Levente
Rácz Attila Vajk
4Einstein
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda
Pécs
Bozsogi Ábel
Bozsogi Ádám
Fekete Janka Júlia
Schmidt Levente
4Einstein csapat
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
Mukkamala Kasu
Tóth-Kovács Luca
Ivády Lelle
Varga-Dénes Bendegúz
4Ékes-Négyes
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Kaposvár
Antalicz Botond
Márkus András
Márkus Barnabás
Büki Balázs
4Életképtelen Számok
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola Szakgimnázium és Kollégium
Győr
Szerbeczky Szófia
Csapó Dóra
Várföldi Napsugár
Hergenrőder Jázmin
4Ész-kombájnok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Halásztelek
Balázs Liliána Luca
Kirchmayer Balázs
Korényi Ádám
Kovács Kinga
4Észbontók
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Rózsadombi Általános Iskola
Budapest II.
Tomasovszki Márton
Kisari Gáspár
Zádor Iván
-
4Eszes medvék
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Tisza-parti Általános Iskola
Szeged
Makai Nóra
Mészáros-Csonka Dávid
Rákóczi Lia
Somodi Hédi
4Észkombájnok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
Blazics Aurél
Kelényi Kornél
Heréb-Baróti Dániel
Tóth Domonkos
4Észpörgetők
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Orosháza
Hangya Borisz
Kaszai Ábel
Vági Dorka
Walki Dorina
4Ez a név már megint foglalt
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Höncz Anna Zsófia
Nemes Zalán
Muntyán-Nagy Marót
Roth Balázs
4Fehér cápák
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Árpád -házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Esztergom
Balogh Hunor
Herczeg Eszter
Légrádi Imre
Tőberling Ervin
4Fodrosos Matematikusok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Fodros Általános Iskola
Budapest III.
Bertalan Vince
Giang-Nguyen Truong An
Hunyadi Márton
Móczár Olivér
4Furfangos fejtörők
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Orosháza
Alzubi Yahya
Kinyó Kende
Kiss Zsófia
Szász Regina
4Furfangos lányok
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
Kóródi Léna
Ligeti Alíz
Gaál Franciska
Goda Adél
4Gepárdok
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
Czédulás-Farsang Hunor
Hetényi Dóra
Szekeres Imola
Verebes Lilla
4Goldenbee
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája - Arany János téri feladatellátási hely
Debrecen
Bérczes Attila
Dankai Panka Emma
Hegymegi Tamás
Lieber Hanna
4Gryffindor
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Bíró Angéla Erzsébet
Eszényi Orsolya
Lőrinczi Zsófia
Uszkai Csongor-Miklós
4GYBBB
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI
Szolnok
Biró Luca
Bede Martin
Gyuriczky Gergő
Balogh Anna
4Győztesek
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
Kammer Nimród
Molnár Brúnó
Soós Ágoston
Szöllősy Zaránd Lázár
4Izlandi Gejzírek
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Lakó Lőrinc
Lavrik Kornél
Rudnicki Grzegorz Mihály
Somogyi Tibor
4KARMA!
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Döme Zsófia
Kenyeres Adél
Kis Olga Karina
Pincze Borka
4Kis Tudósok
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Telki
Garics Olívia
Wancsakovszky Zalán
Ferenczi Zsófia
Kovács Flóra
4KISELEFÁNTOK
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Tapolca
Biró Tamás
Fodor Barnabás
Molnár Zétény
Verebélyi Zalán
4Kisrefi4
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debrecen
Bende Zétény
Szabados Zalán
Biró Csilla
Berényi Enikő
4Kockák
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Technikum
Eger
Bolyki Bence
Katona Amina
Korózs Emma
Szilvási Gyöngyvér
4Kópék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
Bödör Csaba
Komláti Mirkó
Kertész Dániel
Árvai András
4KósOkosok
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Tóth Panna
Csizmazia Zsombor Alvin
Nagy Barnabás László
Tihor Flórián
4L2M2
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Boda Lara
Borkó Lora
Csonka Marcell
Mikó Marcell
4Legyőzhetetlenek
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
Vörös Anna
Khan Amir Sadiq
Zilai Barnabás
Maczkó Balázs
4Logik
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Petrányi Nóra
Szakonyi Zsuzsanna
Szekeres Luca
Tomkovics Adél
4Logikusok
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szeged
Sári Anna
Szombati Luca
Budai Bence
-
4LogikuSOKK
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Fleischmann Rudolf Általános Iskola
Kompolt
Kovács Zsombor
Kulics Liza
Szabó Luca
Zele Bence
4Lukas lukak
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
Deli Ádám
Tárkányi Péter
Ivády Zénó
Volosinovszki Márk
4Matek a köbön
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
Heidinger Levente
Kishalmi Lili Eszter
Szőnyi Elena Míra
Lipcsei Adél
4Matek az előny
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
1. számú Általános Iskola
Budaörs
Takács Bence
Kelle Nóra
Kelle Eszter
Haypál Zalán
4Matek kapitányok
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
Bierer Máté
Szabó Vince Fábió
Fekete Benett
Sztrinkai Dávid
4Matek macskák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Farkas Lara Anita
Portörő Csepke Sára
Király Nóra Zita
-
4Matekagyak
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
Borbély Liza
Horváth Benedek
Szanyi Emília
Győrffy-Horváth Samu
4Matekcé(h)sek
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
Kató Áron
Egyed Hunor
Sütő Ábel
Daczó Csanád
4Mateklovagok
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szolnok
Bíró Ákos
Csató Roland Károly
Gazdag Marcell
Kakuk Zétény
4Matekmanók
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
Felsőzsolca
Kállai Márk
Varga Bálint
Bársony Botond
Timkó Kristóf
4Matekmanók
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Demján Liza
Keszte Zsófia
Tatai Éva
Varga Zsófia
4Mateknyerők
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Bősze Luca
Kishalmi Botond
Köblös Koppány
Novoszádi Vince
4MatekSztárok
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Teskándi Csukás István Általános Iskola
Teskánd
Czett Loránd
Mándli Áron
Németh Alex
Boronyák Lia
4Matekzsenik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Dancsó Dóra
Prepuk Nóra
Sütő Máté
Szundi Borbála
4Micskei Bajnokok
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Miskolczy Károly Általános Iskola
Micske
Diós Dominik
Halász Júlia
Nadis Sinthia Stefánia
Bányász Áron
4Misztikus Matekosok
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
Kiss Gábor
Sümegi Bende Botond
Lukács Levente
Hreblay Vilmos
4Mogyorótörők 2.0
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
Bereczki Kovács Balázs
Bíró Balázs
Gaál Endre
Kelemen Márk
4Mustang
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola és Gimnázium
Szentendre
Ürögi Enikő
Hála Godvin
Bencsát Lilla
Kaselyák Olivér
4Muzsikusok
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Herman Borbála
Benedek Janka
Emődi Tamás
Nagy Gergely
4Nasa
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
Anisonyan Lusine
Radóczi Levente
Farkas Darel
Katona Olivér
4Négyben a kettő
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskolája
Pécs
Kiss Marcell
Papp Szilas
Péterfi Zoltán
Sebestyén Zsófia Linett
4Négyen a számok ellen
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Bajkai Borka
Farkas Zselyke
Kaip Luca
Szabó Kornél
4Nem félünk
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Dombovári Patrik
Kállay Csongor
Szabó Sebestyén
Tátrai Tamás
4Okos Baglyok
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szolnok
Horváth Kornél
Ónodi Janka
Ónodi Csilla
Szabó Lili
4Okoskodók
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános iskola
Győr
Deme-Kovács Míra
Németh-Kövi Levente
Margli Zsófia
Kovács Ákos
4OKOSKOLÁSOK
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy István Művészeti Középiskola
Csikszereda
András Kristóf Zoltán
Csomos Réka
Kisgyörgy Sándor
-
4Okosokk
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium
Székelyudvarhely
Balázs Zsófia
Balázs Csaba
Biró Mátyás
Covaci Máté
4Pittner4 fiúk
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Péteri
Óvári Károly
Molnár Erik
-
Szentesi János Manó
4Prímszámok
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Éliás Vendel
Kovács Illés
Kutassy Bálint
Németh Bence
4Red Bull
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI
Vásárosnamény
Balogh Leila
Jurina Róbert
Siket Milán
Tóth Bíborka Janka
4Sajtos-falatkák
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
11-es Számú Általános Iskola
Nagyvárad
Baban Benett
Horváth Hanna
Kis Dorka Eliza
Kis Eduárd Hunor
4Sün
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Fillér Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Jáger Anna
Patkós Adél
Vargha Zsófia
-
4Számászok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Jánosi Dóra
Lőrinczi Thomas
Pócs Milán
Roth Ákos
4Számbajnokok
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Gyulai Implom József Általános Iskola
Gyula
Balogh Csanád
Kern Zsombor
Nagy Benjámin
Papp Gergő László
4SZÁMMESTEREK
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Nicolae Titulescu Iskola
Kolozsvár
Bogdán Tímea
Cardos Zsófia
Katona Adorján
Szász Júlia
4Számok ászai
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
Csiki Réka Rebeka
Pokorny Réka
Sárai Borostyán Mária
Víg Johanna
4Számoló Mókusok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
Budapest III.
Bodnár Áron
Horváth Benedek
Kiss Zaránd
Szarka Dalma
4Számoló-gépek
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
Csapó-Fazekas Botond
Siklóssy Hanga
Schaffhauser Ábel
Terdik Artúr
4Számológép
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Varga Noel
Sipos Miklós
Joó Janka
Dudics Levente
4Számpiramis
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Mészáros Zorka
Molnár Vivien
Papp Levente Kristóf
Tóth Szabolcs
4Számsereg
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
Erdősi Lénárd
Kosik Zsombor Ádám
Szilvási Balázs Tege
Tamás Ferenc Géza
4Számszomszédok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Vak Bottyán János Általános Iskola
Siófok
Édes Emília Zoé
Fekete Martin
Sápi Gergő
Székely Dávid Tamás
4Száműzők
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Halásztelek
Budai Lili
Éberlein Dénes
Korényi Ádám
Palcsó Emma
4Számvarázsló
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Széchényi Imre Általános Iskola és AMI
Balatonföldvár
Kovács Anna
Papp Angéla Eszter
Farkas Zsombor
Koseluk Balázs
4Számvitézek
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Dervalics Hunor
Fenyvesi Olivér
Stern Boróka
Zsenyuk Sára
4Szerencsés Számolók
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII.
Baumann Artúr
Dobosi Nándor
Dukai Dániel
Pach Benjamin
4Tacskók és hörcsögök
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Illés-Kimmel Konor
Takács Bence
-
-
4TÁLZs
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Cserényi Tamás
Farkas Lóránd
Bánhalmi Áron
Czifra Zsombor
4Táncoló Számok
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola Szakgimnázium és Kollégium
Győr
Kozári Zelma
Nyári Virág
Zámolyi Dorina
Kiss Virág
4TBV4.
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Miskolc
Illés Márton János
Károly Leó
Deák Ármin Botond
Pákozdi Vince Teodor
4Tök(jó)fejek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Csikor Klára
Bucsi-Szabó Lőrinc
Polgár Sára
Vatay-Nemere Botond
4Tökös négyes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
Horváth Vanda
Péter Villő
Fazekas Benedek
Kunos Benedek
4Ütősök
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Lauder Javne Iskola
Budapest XII.
Gál Márton
Héber Samu
Németh Emma
Tóth-Pinkóczy Sára
4VGFB erőspisták
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XXII.
Jákó Valter Ferenc
Egyházy Fülöp
Király Bulcsú
Madarász Gábor
4Villámválasz
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Valálik Vajk
Kauten Bercel
Hoffmann Péter
Lénárt Bendegúz
4Zsenipalánták
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Miskolc
Elek Huba
Róde Zsigmond
Érsok Boróka
Kurucz Áron
51 plusz 2
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bóly
Jozifek Zalán
Szabó Kristóf
Maul András
-
5200 IQ
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Stubán Gergely
Sallai Olivér
Kránicz Gergely
Szekér Szandra
54 a köbön
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Budapest II.
Ürge Hajnalka
Ürge Boglárka
Gaál Borbála
Szelei Borbála
54ország
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
Huang Jia Yi
Sergeev Timur
Szabó Botond
Szmirnov Kirill
55.c
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprém
Bodor Gellért Gordon
Mátyás Zsolt
Halmágyi Soma
Szigeti Marcell
56x4
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Tatabánya
Ódor Holló
Bublovics Adrienn
Nagy György Trisztán
Horváth Erik
5A számok királyai
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Füle Dóra
Kocsis-Tóth Boldizsár
Hajdú Zsombor
Czakó-Korom Dávid
5Agyasok
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Békéscsaba
Demjén Hanga Dorina
Karácson Petra Jordána
Meliska Marcell
Stégermájer Tamás
5Albert Einstein Bizottság
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XII.
Balogh Richárd
Czenthe Balázs Levente
-
-
5Alma008
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Bányai Áron
Gyémánt Bendegúz
Illés András
Kelemen Koppány
5Anna, Gábor, Zsuzsi, Virág
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Árpád -házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Esztergom
Alföldi Zsuzsanna
Hámos Anna
Herczegh Gábor
Vas Virág
5Baglyok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Albu Péter
Bóér Szabolcs
Niță David
Timofte Cristian
5Batyi51
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Mitró Réka
Schüszler Ákos
Mezei Judit
Petrikó Anna
5Bések
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
Koselák Zalán
Pongrácz Ferenc
Sámik Balázs
Sarok Eszter
5BJG lányok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Halupa-Tiba Virág
Schweibert Luca Klára
Varga Vanda
Veress Réka
5BKV
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Farkas Bori
Major Krisztina
Németh Vanda
-
5Bűvös kockák
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Pál Menyhért Leó
Pintér Júlia
Szabó Zoltán Apor
Vági Flóra
5Csekikoma
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
Cserkuti Adél
Kis Emma
Kovács Lili Veronika
Maksa Tekla
5Csillagok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Ferencz Hanna Barbara
Gyárfás Rózsa
Kölcze Kriszta
Szabó Kádár Viola
5Csirkék
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
Yousef Samy
Bodnár Ádám
Czakó Nimród
Mináry Benedek
5Csodamanók
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Havasi Léna
Horváth Zsombor
Miklós Regina
-
5Dobókockák
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Batthyány Ilona Általános Iskola
Budapest XVI.
Baczkó Míra
Falvi Levente
Nemestóthy Gerda
Sarusi-Kiss Péter
5Einstein 2.0
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
Budapest III.
Turda Fruzsina
Bethlenfalvy Simon
Lakatos-Zvada Áron
Ipolyi Bálint
5Elmés négyes
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Lontay Szabolcs László
Dési Barnabás
Pinczés Dominik
Fehér Botond
5Első hely lakói
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Technikum
Eger
Tajti Márton
M. Kiss Márton
Sági Szabolcs
Győrváry Dániel
5EMBEREK
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Orosháza
Kis Dorottya
Fejes Dániel
Dávid Hanna
Bereczki-Varga Rihárd
5Esszesek
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Szelka Barbara Fruzsina
Szendrői Kata Abigél
Székely Bulcsú
Szabó Gergő
5Észbombák
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
Bicskei Kata
Bock Mia
Görcsös Enikő Anna
Plesz Boglárka
5Eszek
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
Bencsik Bianka
Érsek Hajnalka
Barna Rozália
Laki Ilona
5Észkerék
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Budapest IX.
Pamula Nelli
Szabó Júlia Anna
Mosolygó Julianna
Urbán Réka
5Fantasztikus négyes
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
Bodoki Márk-Tibor
Nemes Dávid
Fülöp Gellért
Csehi Árpád
5Fekete sereg
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Gyömrő
Becker Léna
Czipa Marcell
Halmágyi Zalán
Baksa Máté
5Felemás Büdös Zoknik 2.0.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium Kincskereső Tagiskolája
Budapest XI.
Feledy Máté Dániel
Gergely Bálint
Szőnyi Barnabás
Tapolcai Mihály
5Felsős tudósok
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Erdélyi Dominik
Pincze Csanád
Grenyó Gábor
Mikó Levente
5Frissen sült kebabok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Bükkös Márk Aurél
Király László Balázs
Korompay Bálint
Sziráki Marcell
5Gomb-Á-szok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Antal Dávid
Vitus Bulbuk Áron
Bede Gábor
Rácz István
5Gönczy51
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen-Józsa
Baráth Bence
Gorzsás Bence
Papp Sára
Szilágyi- Lund Hanna
5Gumimacik
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
Beszteri Kinga
Őrlős Emese Norina
Bulyáki Gréta
Kis Lilla
5Gumimacik
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
Bálint Adrián
Bálint Krisztián
Kerekes Gergő
Sipos-Péterffy Zoltán
5Gyökkettő
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Ács Nóra
Benke Anna Petra
Gulyás Dorottya
Szűcs Lujza Sára
5HARCOSOK
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Bonyhádi Általános Iskola, Széchenyi Általános Iskola
Bonyhád
Báter Anna
Fazekas Míra
Morvai Gréta
Reisz Jármin
5Herman Mazsolái
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Lehotai Léna
Kóródi Boróka Lilla
Morvai Mira Fanni
Koncz Olivér
5IQkuk@cok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Benő Mátyás
Ferencz Evelin Emese
Párhonyi Péter
Fodor Richárd Benjamin
5Jöttünk-mentünk, egyet nyertünk
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Pintér Iván Mór
Kopácsi Martin
Németh Zalán
Pfliegler Balázs
5Kazinczy5.1
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
Viszoczky Ábel
Szitka Nimród
Szitka Kolozs
Sári Botond
5Kecskék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Ai Le
Váradi András
Pauk Ignác
Németh Kornél
5Kedvenc csapatom
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
Román Csenge
Mihály Lilla Fruzsina
Bíró Szilveszter
Veres Alpár Kristóf
5KISOKOSOK
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
Nagy Zoé
Bulik Krisztina
Szűcs Emese Gizella
Ternyik Keve
5Kisrefi5
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debrecen
Madar-Kiss Dalma
Sarkadi Éva
Kornicki Elizabet
Rácz Enikő
5Kockák
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
PTE IGY Gyakorlóiskola
Szekszárd
Kardos Máté
Boros Máté
Csupor Gréta
Waffenschmidt Eliza
5Kockanégyes
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Veszprém
Győri Balázs
Szász Albert
Vörösházi Attila László
Weinper Vendel
5Kopasznyakú kisgimisek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Sólyom Eszter
Gábos Nóra
Hu Zhanyun
-
5LÁZA
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XVIII.
Gál-Ritzl Léna
Gulyás Alíz
Lengyel Zoltán
Nagy Ádám
5Lemmingek
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Papp Anna Viktória
Byatets Antonina
Poptodorov-Kirilov Ádám
Poptodorov-Kirilov Bence
5Mancs varázslók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Mike Liliána
Molnár Lili
Nagy Kamilla
Verók Zsófia
5MARS girls
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Répási Regina Amira
Matécsa-Sergyán Mira
Srágli Anna Sára
Senkó Alíz
5Matek 4
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Debrecen
Komlósi Ádám
Várbíró Benjámin
Kenéz Barnabás
Cogoi Mihály
5Matek Chompskyk
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Gazsi Ákos
Gazsi Donát
Kohári Ádám
Orosz Ádám
5Matek csajosan
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
Németh Dóra
Baradits Kinga
Teleki Letícia
Csáki Emma
5Matek királyok
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
Kertész-Kanalas Emili
Tamási Levente
Fehér Denisz Róbert
Kiss Lőrinc
5Matek nyomozók
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Boros Benedek
Kupai Zsigmond
Nas Levente Kamil
Szép Károly
5Matekisztikusok
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
PTE GYÁIG Deák Ferenc Általános Iskolája
Pécs
Kutas Hanna
Fülüp Lili
Szőke Emma
Baranyai Boróka
5Matekosok
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Bécsi Laura
Horváth Barnabás Mór
Molnár Máté
Ragács Ádám
5matekosok
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zalaegerszegi Liszt Ferenc Ált. Isk.
Zalaegerszeg
Kiss Eszter Boglárka
Boczkó Vencel
Wagner Anna
-
5Matekozók
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Bauer Soma
Bódis Bence
Gábor Dorottya Erzsébet
Juhász Zsófia
5Math Busters
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Tran Hai Nam
Bodó Bence Csongor
Stiblár Mihály
Koleszér Dénes
5Mazsolás kalács
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Bogya Julianna
Maródi Bercel
Tóth Márton
Váradi Emma
5Mekis saláta
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Kocsi Zoltán
Ihnáth Gergő
Deák Valéria
Szeifried Zsombor
5Misztikus matekosok
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Győrújbarát
Baki Lilla
Csaplár Csenge Regina
Halász Ábel
Varanka Levente
5Mittomén
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Csonka Nimród
Fodor Tamás
Granik Szilvágyi Dániel Leon
Vida Zétény
5Négy nagyokos
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Babai Hédi
Molnár Dávid
Kovács Áron
Horváth Ákos
5Nekemnyolc
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
Kodra Mátyás
Burcus Alexandra- Helga
Szabó Dávid- István
Kovács-Kuruc András - Szilárd
5Nekünk mind A
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
Kunszentmiklós
Bertók Brenda
Mikus Málna Mimi
Illyés Hanna
Kaszala Flóra
5Nyerő csapat
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Bősze Dávid
István Hanga
Török Dorka
-
5Oko-Sokk
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Kapuvár
Németh Gergő
Kugler Luca Piroska
Bősze Bernát
Csizmadia Péter
5Okos csapat
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Ladányi-Gannoruwa Samu
Lin Zixuan
Pásztor Nanda
Szabó Zétény
5Okos pasik
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Balogh Benett András
Horváth Ákos
Márton Péter
Tömösváry Martin
5Okoskecskék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV.
Horváth Lelle
Kovács Márton
Lázár Boróka
Tóth Rozália
5OkosKódok
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
Lőrinczi Mátéfi Nóra
Molnos Botond
Dajka Tamara
Nagy Orsolya
5Okostojások
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Emhő Eszter
Hetényi Mátyás
Szabó-Menyhárt Benedek
Tríz Noel
5Őszikék
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Nyíregyháza
Bodzás Fruzsina
Zolcsák Lilien
Nizsalóczki Nóra
Pusztai Panka
5Ötödök
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Lenkey János Általános Iskola
Eger
Domán Adél
Domán Liza
Menyhárt Lia Jázmin
Mihály Nóra
5Parasztkolbász SK
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Bóka Bálint
Csengeri Noel
Fazekas Bence
Szabó Lóránt
5Periódusosok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Reich Károly Általános Iskola és AMI
Balatonszemes
Bihary Soma Botond
Pavelka Keve
Batki Boldizsár
-
5Piar.5.1
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Piarista Gimnázium
Vác
Engszler Sámuel
Antal Borbála
Stefán Bendegúz
Fornay István
5Pingvinek
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Börcsök Rozi
Verses Abigél
Görbicz Mór
Jamniczky Benedek
5Pobarali
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Pozsár-Szentmiklósy Eszter
Baranyai Zsófia
Ali Rudolf
Winkler-Antal Dalma
5Reggelit ebédkor vacsorára
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Hegedüs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Áldott Nóra
Szabó - Bakos Márton
Varga Dominik
Túry Kristóf Dániel
5Ria, Ria Hungária
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Buzder-Lantos Áron
Komjáthy István
Nagy Levente
Tánczos Bátor
5Rombolók
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Balla Bulcsú Eörs
Gidiman Márk
Szilágyi Róbert
Unatovszki Tamás
5Síkidomok
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
Győrffy Boróka
Péntek Hanna
Pongrácz Ágnes
Vas Johanna
5Smart(ies)
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Herceghalmi Általános Iskola
Herceghalom
Balogh-Csapár Eliza
Claus Dóra Ágnes
Claus Lili Eszter
Nagy András
5Számhalászok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
Bunevácz Mihály
Király Balázs
Pintér Sebestyén
Torjai Johanna
5Számsrácok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Csete Botond
Toth Alpár
Dózsa Kristóf
Bálint Mátyás
5Számurájok
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Ádám Péter
Farkas Donát Balázs
Halasi Dániel
Vas Marcell Bálint
5Szentesi Fiúk ÚMR
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
Héjja Albert Sándor
Malkócs Dávid Attila
Mogyorósi Zalán
Tar Gábor
5Szuper számolók
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Maucha Vince
Szalma Dániel Imre
Szeiferman Botond János
Fehér Félix
5Tatuk
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Antus Áron
Keszthelyi Roland
Lerchner Ákos
Mohácsy Domonkos
5The four magicans
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Andrási László
Bánhelyi Barnabás
Kocsis Máté
Nagy Márton
5Tizedestörtek
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Simon Krisztián
Gallai Ákos
Kocsis Vince György
-
5Trébuszok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
Miskolc
Kulyassa Márton
Mikó Dániel
Pető Helka
Prokop Domonkos
5Tünde néni csillagai
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Bakos Beatrix
Bodnár Benedek
Teplán Gábor Levente
-
5Villám-Négyes
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Fekete Attila
Szűcs Botond
Szövetes Milán Ferenc
Ungváry Botond Márk
5Villámész
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Horváth András Vilmos
Borbás Péter Olivér
Fremda Lilla
Erős Panka
5Zacskósleves
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kaposvár
Vas András Benedek
Ujvári Gergő
Ruff Gergely Tamás
Zakócs Ádám
6 E=mc^2
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Debreczeni Csoma
Herpai Szabolcs József
Wang Zehan
Xi Haoxiang
6[unnamed]
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII.
Béni Sándor
Móricz Ádám
Tárnoki Barnabás
Vissy Dániel
61+1 az néha 3
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Balasa Tibor Ferenc
Molnár Damján
Pintér Luca Boglárka
Szabó Bálint Ákos
6201 IQ
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon
Békéscsaba
Farkas András
Fábián Tamás
Mátyus György
Dán Márton Jutas
63+1 muskétás
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kaposvár
Böröcz Regina
Gelencsér Réka
Szommer Barna
Csillag Levente
64 faktoriális
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Kiss Ajsa Borbála
Kremnitzky Dóra
Molnár Liliána
Szabó Eszter
6A Trió
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szent József Katolikus Általános Iskola
Kiskunhalas
Fülöp Menyhért
Halász Abigél
Kothencz Luca
-
6Abrak a dabra
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Albert Károly László
Minárovits Milán
Nyikos János
Strasszer Botond
6Agyasok
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Forgó Richárd
Kothencz Nándor
Mihály Attila
Sinkó Ádám
6akinekvanötletenevezzeel
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Merkl Milán
Várszegi Zsombor
Kokas Gergely
Molnár Levente
6Alufóliák
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
Szigyártó Botond
László Botond
Juhász Anett
Szakács Judit
6Amazonok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium
Eger
Bozsik Borbála
Csabai Klára
Prokaj Panna Sára
Schalbert Anna Zsófia
6Anonymus
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Bencsik Dávid
Doró Zsombor
Fazekas Soma
Nagyapáti Bence Vendel
6Aranyalma
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
Antal Ottó Máté
Balog Dániel
Mezei Gábor Patrik
Pór Bence Máté
6Aritmetika
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Erzsébethelyi Általános Iskola
Békéscsaba
Petró Bálint
Simon Szimonetta
Török József Olivér
-
6Athéni Matekosok
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Békés
Kendrella Bence
Kendrella Máté
Petrás Bertalan Sándor
Szilágyi Áron Vilmos
6Baglyok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Mihai Eminescu Altalanos Iskola
Zilah
Kiss Janka
Módi Ősz Emma
Hunyadi Mátyás
Kulcsár Klaudia
6Banános békák
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
Bartha Dominik
Erdős Hedvig
Köteles Dorka
-
6Báthoryqsok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Bogdán István
Nagy Mátyás
Márton Benedek
Györkös Ábel
6Batyis csajszik
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Ludányi Emese
Szabó Hanna Nóra
Takács Dóra
Tóth Zselyke
6Boblox Nokik
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Bujdos Gergő
Láng Máté
Ónódi Kata
Tóth Milán
6Bocskaisok
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Páty
Fésüs Dalma
Csikós Attila
Karsai Botond
Varga Domos
6Bolyai bánatos baglyok
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Vácdukai Benedek Elek Ált.Isk.
Vácduka
Csepregi Áron
Glázer Ádám
Hárs Benjámin Gábor
Kertész Andor Móric
6BossTeam
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Borsody Máté Ede
Molnár Marcell Gábor
Szabó Roland Zsigmond
Lazur András
6Brig bain
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XVI.
Kocsis-Cséfán Olivér
Schubert Gergő
Somogyi Dániel
Szentkuti Ádám
6Cirkuszi csibecombcsont
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
Szabó Csanád
Horváth Ferenc
Zombor Zalán
Vona Bence
6Cobra Kai
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Kálvin János Református Általános Iskola
Mátészalka
Baumgartner Dávid
Horváth Csaba Mihály
Sipos Árpád
-
6Csajos fogat
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Seres Jaina Aisah
Smutzer Adrienn
Szabó Anna Zsófia
Virág Iringó
6Csirkebombák
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
Feil Anna
Tandi Krisztina
Szabados Gréta
Pataki Panna
6Csokis Keksz
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Bao Jiayu Ádám
Boda Péter
Kovács Bence Dániel
Zhu Yi
6Dorka és a fiúk
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
Collingwood Edvárd Kornél
Nagy Máté Lajos
László Tibor István
Kiss Dorottya
6Egymegegyazhárom
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium
Székelyudvarhely
Dáné Máté-László
Gedő Ágota-Ibolya
Feleki Sarolta
Simó Gergő
6Einsteinek
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Kolláth Ádám
Musah Bilal David
Pusztai Bendegúz
Wiener Marcell
6Elefántok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
Borsodi Boglárka
Czonev Réka
Hajgató Anna Luca
Horváth Zalán
6ExohatA
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Kiss Csongor
Hegedüs Márton
Fűke Barnabás
Fügi Bence
6Fantasztikus Hármas
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Technikum
Eger
Kakuk Péter
Pálóczi Jázmin Eszter
Román Ádám
Tihor Laura
6Fejtörő Menő Manók
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XII.
Grace Patrik
Grosz Gergely
Zsoldos Máté
Zsuppányi Zétény
6fírklúgeMencsen
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest
Budapest XII.
Biró Bertalan
Horváth-Deák Tamás
Vingelmann Márton
-
6Flanninna
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Horváth Inez
Kollár Natasa
Magyar Anna
Szabó Flóra
6Gólyai
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Kovács Kara Koppány
Angster Barnabás
Bangha Lóránt
Németh Dávid
6Gyerekök
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Németh László Gimnázium, Általános Iskola
Hódmezővásárhely
Mile-Varga Csanád
Bouzouidja Zakaria
Lekrinszki Gergő
Móczó Nimród
6Gyerökök
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Ferenczi Donát
Hollósy Jázmin
Nyevzgogyin-Bicskey Alexander
Vigassy Boldizsár
6Hármas halmaz
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Herczeg Zsuzsanna
Tobiás Botond-Endre
Szabó Demeter László
-
6HataNegyediken
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Lenti
Karavidaj Erijona
Molnár Zsófia
Rudas Hunor
Rudas Medárd
6Hatásokkk!
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Beszédes József Általános Iskola
Dunaföldvár
Baracskai Rézi
Kertész Fanni
Majláth Zsolt Benjámin
-
6Hatodikos zsenik
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk.
Budapest XI.
Kis Ágota
Mátyássy Borbála
Nemes Elena
Varjú Boldizsár
6HEES
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Hunyady Zita
Ecsédi Tamás
Engi Dániel
Mezriczky Aurél
6Hódok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
Csécsei Dominik
Hornyan Mátyás
Petrik Laura
Katona Levente
6Huckerhackers
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Almási Andor
Gonda Ábel
Kismarczi Botond
Eszik Zalán
6Inkey négyes
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Általános Iskola és Óvoda Nagykanizsa-Palin
Nagykanizsa-Palin
Szente András
Páva Barnabás
Takács Gergő
Ferencz Balázs
6IQ Asztal Harcosai
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Hatvan
Nagy Attila
Pál András
Galovics Ádám
Jakabovits Soma
6Jókai 6/2
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Kiss Máté
Dobos Zalán
Niklai Nimród
Rőder Ádám
6Kecskefejű Sárkányok
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
Török Zsófia
Örvössy Vilmos
Iovescu-Udvardy Mánuel Asur
Glatt Dorottya
6Kerti törpék
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Balajthy Bálint
Mizsei Attila Álmos
Takázs Zsófi
Trenka Belián
6Kisrefi6
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debrecen
Karap Anna
Karap Virág
Fülöp Levente
Balogh András
6Kulcs32
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Gerő András
Joó László
Rotter Szabolcs
Yuan Zihan
6LogIQsok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Furman Csanád József
Gál Mózes
Sasvári Zoltán
Szabó Zoárd
6LogIQsok
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Fillér Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Blága-Csák Nimród
Szöllősi Máté
Deák Zsófia
Elekes Léna
6Magyaros Kolbászok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest XIV.
Balogh Bence
Hanich András
Görög Bence
Szulyák Adrián
6Malackák
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Wosinsky Mór Oktatási Intézmény
Tolna
Haász Adrienn
Kovács Gyula
Frai Petra
Fodor Merse
6Matek-Guru
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Kolozsváry-Kiss Samu
Fórizs Vanda
Kovács Villő
Budavölgyi Julianna
6Matekászok
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Bella Mátyás
Horváth Lilla
Schneider Viola
Szabó Zsombor
6Matekecske
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bóly
Zubán Rita
-
Pál-Auth András
Csobán-Rott Zétény
6Matemágusok
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
Lőkös Ákos Bence
Mihály Ármin
Szabó Erik
Vigh Lénárd
6Matematikászati észKombájnok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Czirják Eszter Luca
Kovács Flóra Lilla
Kozma Sándor
Móricz Tímea
6Matokosok
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza
Bárány Zalán
Semsey Panna
Szuchánszki Nóra
Tamás Ilka
6Menőmanók
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Benedek Noel Martin
Csik Antal Csongor
Csik Attila Nimród
Dévényi Ádám János
6MenőMatek
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye
Kisújszállás
Andrekovics Krisztián
Kádár Gusztáv
Pabar Tamás
Hodut Alex
6Metán gáz KFT
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Lipták Gergő
Márik András
Péterdi Regő
Rózsahegyi Nándor
6Micskei Kockák
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Miskolczy Károly Általános Iskola
Micske
Demjén Gábor
Diós Máté-Károly
Ruha Mónika-Ildikó
Kun Emanuel-Gergő
6Mítikus matekosok
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Ráthonyi Lili Niobé
Bakó Gergely
El-Ali Ádám
Miskei Máté
6My little pony
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Kiss Árpád Általános Iskola
Balassagyarmat
Bernáth Flóra
Fekete Luca Teodóra
Hírei Jázmin
Vartik Eszter
6Négy a hatodikon
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Jászberény
Balázs Benedek
Baráth Hunor
Oláh-Hajnal Zalán
Tar Balázs
6Négyen a köbön
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Kerényi Balázs
Losonczy Konrád Márk
Varga Sándor
Tóth László Magor
6Nem tudom
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
Budapest XIX.
Kiss Bianka
Kiss Miett
Konfár Emílija Virág
Tanhauser Tamara
6Néma Leventék
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Pállai Dávid Donát
Román György Zoltán
Szebeni Miklós
Váci Botond
6NEMTOM
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Hatt János
Józsa Júlia
Kiss Laura
Koch-Beyer Tamás
6Nincs kettő négy nélkül még mindig
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Árpád -házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Esztergom
Győző Balázs
Harcsa Levente
Mlaka Benedek
Pédl Dániel
6Normális Név
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III.
Eczl Márton
Galambos Anna Luca
Hajdu Zsófia Laura
Ilija Botond
6Nyerő Malacok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Reiner Bercel
Füzesi Fanni
Tölgyesi Emma
Szakács Benjámin
6Nyerő négyes
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Kovács Áron
Köblös Álmos
Molnár Donát
Nagy Sándor
6Okos Fókák
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Csáki Abigél
Kozma Rákhel
Gáspár Hanna
Sass Márk
6Okos mókusok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Fodor Panna
Kelemen Panna
Vargyasi Emma
Márkó Kincső
6Okoska és társai
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Máté
Tóth-Gál Csongor
Kurucz Hunor
Jónás Jázmin
6Pablo Squad
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Kocsis Boldizsár Tibor
Molnár Kolos
Szűcs Benedek Tamás
Tóth Levente Zsigmond
6PacekPockok
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szombathely
Berta Péter
Szitár Ádám
Módly Samu
Jankovics Máté
6Polip
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Kiss-Bíró Vince
Ovádi Mátyás
Kerekes Bonifác
Pálinkás Ádám
6Refiúk
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája
Pécs
Gönczi Zalán István
Jámbori Vilmos
Pintér Benedek
Trellák András Benedek
6Repülő szerencsemalacok
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola
Biatorbágy
Somogyi Bendegúz
Polgár Dávid
Szijártó Hunor
Bánky Tamás
6Repülő Vízipacik
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Dávid Emma Sára
Golecz Lelle
Papp Lili Emma
Sziklai Eszter
6Robbanó Számok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Zsiros Gergő
Márton Keve
Kéri Márton
-
6Sakk-matt
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola
Pomáz
Bátonyi Bence
Letonai Bese Vince
Seres Barnabás
-
6Sasok
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
György-Kovács Olivér
Kotormán Botond Ádám
Pap Gábor Brendon
Széll János Kenese
6Sátorosok
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Orbán Balázs Általános Iskola
Székelyudvarhely
Bacó Attila
Kercsó Szilárd
Balázsi Benedek
Kovács Orsolya
6Spongyák
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium Kincskereső Tagiskolája
Budapest XI.
Bődey Anna
Selmeczy Erik
Lakatos Barnabás
Horn Dávid
6Team Gabinéni
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
Pásztor Lili
Kovács Lili
Balázs András
Thomas Gabriel
6Tepsik
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Gubányi Károly Általános Iskola
Pilis
Dobai Emma
Dévényi Péter
Gál Áron
Varga Bálint
6Traktorista tudósok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Fülöp Zsigmond-Zsolt
Deák Zalán-Gyárfás
Fodor Gréta
Simon Stefánia
6Tündérmoszatok
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
Becze Bulcsú
Dömötör Kerecsen
Mánya Hanna Tamara
Németh Fanni
6Udvari Bolondok
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Kulcsár Áron
Csurgay Bálint
Ritter Bálint
Baradlai Botond
6Új aak
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Bacher András
Kránicz Attila
Alvári Zsolt
Alvári Gergő
6Vegyestört
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola
Szentgál
Gángó Virág
Páli Bence
Szekfü Botond
Bozzai Gergő
6Vénusz holdjai
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Cserjés-Kopándi Lili
Adamcsek Ágnes
Aranyi Réka
Vajda Júlia
6Villámok
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Ady Endre Elméleti Líceum
Nagyvárad
Erdei Dorottya Anna
Zátyi Anna Dorottya
Boeriu Sebastian
Póti Ákos Ferenc
6Zsozoniba
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Balázs Győző Református Gimnázium
Miskolc
Leskó Zsófia
Tóth Zoé
Vadas Sára
Kiss Barnabás
7a1 meg 1 az 3
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Balogh Adél
Farkas Richárd
Harcsa-Pintér Csongor
Sipos István
7a3+1 IDEA
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Mircea Eliade Általános Iskola
Satu Mare
Török Írisz
Lázin Dominik
Micu Erik
Püsök Alexander
7aA csapat
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Aradi Ádám
Gudász Milán
Nemesi Bence Miklós
Stépán Sámuel Zsolt
7aA csapat
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapest XIV.
Hrivnák-Jamrik Dániel
Rajtik Sándor Barnabás
Rabecz Mihály
Csató Bence
7aA Király hölgykoszorúval
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
Bíró Bálint Áron
Némedi-Varga Rita
Szalai Janka
Kiss Hanna
7aAbszolút Értékek
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Győrújbarát
Káldy Petra
Konyha Géza
Mecséri Barnabás
Nagy Dávid
7aAgymenők
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
Bajnóczi Mihály Balázs
Chován Bálint
Tálas Levente
Pecze Levente József
7aAgymenők
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Ady Endre Iskola
Kalotaszentkirály
Benk Lilla-Nóra
Okos-Rigó Rózsa
Péter Koppány
Vincze-Jancsi Orsolya
7aAlfabéták
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Lenti
Kovács Ábel Ferenc
Mánfai Anna
Orbán-Tóth Zoltán
Weinhoffer Pál Vilmos
7aAlgebrák
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Reich Károly Általános Iskola és AMI
Balatonszemes
Batki Balázs Bendegúz
Benedek Virág
Dancsó Kata
Pádár Dóra
7aAlma
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII.
Kuminka Dorka
Albert Melinda
Vass Katinka
Simala Bálint
7aAnna and the Kens
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
Antal László
Forgács Ákos
Forstenheizler Anna
Hajdu Gergő
7aAnonimuszok
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
Bicskei Bianka
Fuchs Vince
Radó Sára
Villi Bertold
7aAnonymus
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
Antal Simon
Papp Szabolcs
Nagy Laura
Kelemen Nóra
7aÁpexlegendák
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szentes
Balogh Ádám Zoltán
Ferencz Boldizsár
Német Barnabás
Rádóczi Richárd
7aArany Cések
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Hegedűs Tamás
Bostyán Zsófia
Som Bence
Váradi Zsófia
7aAranycsapat
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Marcali
Bereczk Bálint
Koltai Áron
Tálos Bence Bálint
Pap-Csiha Zoltán Sándor
7aAranyfiúk
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Arany János Elméleti Líceum
Nagyszalonta
Bront Remusz
Kádár Botond
Lukács Attila
Szabó Patrik
7aArtemis
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szentendre
Horváth Tamás
Mihalek Márk
Ónody Olivér
Tanyi Dániel
7aÁsta mindenit!
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Ady Endre Elméleti Líceum
Nagyvárad
Csép Áron
Czirják Ákos
Pencz Tamás
Mesnyi Alexander
7aÁszok
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Török Flóris Ált. Isk.
Budapest XXIII.
Várhegyi Ádám
Juhász Máté
Magyar Domonkos
Kim Hunor
7aAutista Teknőcök
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Technikum
Eger
Majoros Bálint
Mátyus Zsombor
Deme András
-
7aAzt hittük töri lesz
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Budapest XV.
Csónaki Marcell
Nyizsnyi Meliton
Mesteri Lázár
Tyukodi Mátyás
7aBaglyos négyes
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Dr. Boga Alajos
Csíkkozmás
Borbély Bíborka - Anna
Dániel Norbert
Kozma Kamilla
Szántó Molnár Dávid
7aBarcelona
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Fülöp Péter
Juhász Johanna
Késmárky Dániel
Mohácsy Zsombor
7aBlum
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
Benkő Tamara
Kisgyörgy Szellő
Lőrincz Ágnes
Nagygyörgy Júlia
7aBrokkoli
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Pálffi Gergő
Bálint Emese
Mosescu-Dobra Laura
Vigh Balázs-Hunor
7aBűvös Kockák
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Herceghalmi Általános Iskola
Herceghalom
Marosi Hanna
Izményi Ákos
Dósa Dániel
Szabó Panna Zsuzsanna
7aBűvös Négyes
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Gerendi Emma
Varga Vivien-Hanna
Bede Júlia
Goga Máté
7aCBA-s varázs
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI
Nyíregyháza
Nagy Kira
Kiss Mihály
Nemes Norbert
-
7aCsak csajok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Gyömrő
Fiers Míra
Lőrincz Réka Lili
Szabó Barbara Laura
Lilik Zsófia
7aCsapatnév kettőspont
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola
Mezőhegyes
Bodnár László
Gurmai Nóra
Kézsmárki Eszter
Laurinyecz Tamás
7aDarazsak
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Darázs László
Nagy Botond
Péter Noel
Sári Balázs
7aDEÁKDIÁKOK
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Fülöp Nóra
Rajcsányi Milán
Szalai Fruzsina Teréz
Rozsos Benedek
7aderMedve
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Batthyány Ilona Általános Iskola
Budapest XVI.
Baczkó Sára
Bakos Levente
Pálfi-Gábor Nátán
Simon Barnabás
7aEgy+egy az mindegy
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XVI.
Dvorák Dávid
Lászlófy István
Fabu Csaba
-
7aÉlen négyen
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
Soós Réka
Hriczó Domonkos Noel
Havaj Luca
Barakat Bence
7aElszáradt fűszálak
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III.
Győrfi Ádám Milán
Sztojka Balázs István
Neményi Ádám
Földes Ádám
7aÉsz a hetediken
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Hollai Laura
Varga Hanna
Herháger Ádám
Hipszki Barnabás
7aÉszbontók
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Judea-Farkas Anna Réka
Mecséry Rozi Kata
Szigeti Zsófia
Tímár Eszter
7aÉszbontók
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
Soós Máté
Seibert Bálint
Szarka Gábor
Tolvaj Máté
7aEszes Négyes
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI
Vásárosnamény
Bíró Milán
Simon Dóra
Varga Dániel
Farkas Máté
7aFahéjas csigák
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Békés
Durkó Szilárd
Öreg Álmos
Tatár Máté
Kis Norbert
7aFourmath
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Őrmezei Általános Iskola
Budapest XI.
Csecsődi Alexandra
Pelei Balázs
Simon Vince
Szalai András
7aFraktálok
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Bodor Bence
Knapp Hanna
Mészáros Menyhért
Németh Eszter
7aGonosz Koszinusz
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Bartos Balázs
Ercse Ferenc
Szentes Ágnes
Vas Petra
7aHanyattlás
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Hangyál Máté
Péjó Gergő
Kovács Máté
Tóth Bence
7aHátulról az első
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Huang Yasen
Kemény Bernát
Lendvai András
Pataki Botond
7aHét a negyediken
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kőszeg
Kató Bence
Polnisch Gréta
Róka Anna
Tislerics Mátyás
7aHúsleves
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Kunsziget
Antal Dóra
Gessner Mike
Józsa Barbara Laura
-
7aIrgum-Burgum
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Cseresznyés Harmat
Daczó-Füzi Lóránd
Imre Botond
Péter Boglárka
7aJázmin és a többiek
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Veszprém
Tóth-Pető Flóra
Tóth-Pető Jázmin
Fugli Regina Mária
Sótonyi Borbála
7aJók leszünk
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Plattner Kata
Lakos Jázmin
Sándor Darina Anna
-
7aKabbasokogel
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
Budapest XII.
Rátkai Regő
Schuszter Vince
Török Soma István
Ozsváth Réka Mária
7aKeronyíró
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
Miskolc
Kertész Ákos Barnabás
Nyíri Bence László
Robb Horkay Jázmin
Rózsa Szabolcs Ádám
7aKisrefi7
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debrecen
Madar-Kiss Zselyke
Tokaji Fruzsina
Mogyorosi Panna
Dobos Eszter
7aKockák
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola
Kazincbarcika
Németh Dávid Zoltán
Fonó Szilvia Nikolett
Orbán Alexandra
Söderberg Kajsa
7aKolbászkák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Hegedüs Hanga
Kovács Dóra
Muszev Natalie
Yan Xinran
7aKubu gang
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Palotási Általános Iskola
Palotás
Csizmár Luca
Molnár Petra
Somodi Fanni
-
7aKubus Alfafarkasokon Lovagló Teletábi Geng
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Göd
Gollmer Gréta
Almási Andor
Farkas Bence
Varsányi Benedek
7aLegendás matekosok
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Kecskés Márton
Lusztig Dániel
Kövecs Kolos
Oláh Titanilla
7aLog-x
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Katona József Általános Iskola
Budapest XXI.
Ecseri Zsombor
Jáger Margaréta
Bajor Dorina
Zombori Anna Blanka
7aLogiKacsaLád
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Hadházy Hanna
Muraközi Hanna
Kovács Dorka
Veres Laura
7aMatekászok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kecskemét
Csík Szemere
Kaldenecker Ármin
Somodi István
Végh Napsugár
7aMatekkoszorú
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XX.
Bula Noémi
Gulyás Réka
Galambos Lili
-
7aMATEKOLÓGUSOK
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
Berettyóújfalu
Briczky Balázs Zsolt
Domokos Zalán
Gulyás Emma
Molnár Tünde
7aMatemágusok
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
Falusy Ákos
Ferencz Dóra
Görcsös Zalán János
Posta Dániel Bence
7aMatematika Tudósok
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Biai Gáspár Református Általános Iskola és Szőlőszem Óvoda
Biatorbágy
Farkas Boglárka
Tokai Andrea
Vándor Gergely
-
7aMatOkosok
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Cseresnyés Dániel
Gellisz Noel
Murai Balázs
Simon Alex
7aMégdolgozunkrajta
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Bakonyi Balázs
Fábián Bence
Keserű Levente
Kulifai Szilárd
7aMeglepetés
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
Juhász Gergő
Juhász Máté
Bártfai Krisztián
Mátyás Csoma
7aMegtörtek
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola
Győr
Bognár Lili
Mészáros Liza
Vesztergom Dániel
Kurtyák Samu
7aMenő Matek 2.0
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Technikum
Eger
Katona Korinna
Koncz Helga Dóra
Beksi Dalma
Fiser Domonkos
7aMind-1
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
Molnár Lili
Tyukodi Emma
Szerencsés Nóri
Papp Zsófia
7aMókuskák
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Alföldi Anna Boglárka
Kéner Ádám
Kunyik Levente
Szántó Sára
7aMunsz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
Monok Anna
-
Nagy Fanni
Szép Norka
7aNapfelkelte
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Vasvár Úti Általános Iskola
Ózd
Elek Nóra
Mérő Gergő
Tóth Nina Georgina
Sándor Liza
7aNégyhuszad
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III.
Fleming Dávid
Cser Dávid
Cser Dániel
Lukács Kornél
7aNekem mindegy
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Gregor József Általános Iskola
Szeged
Bihari Áron
Plesovszki Áron
Nagy Eszter
Miskolczi Alíz
7aNEM
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
Nagyváradi Áron
Vadas Renáta
Riegl Mia
Kozma Zsigmond Gyula
7aNoszy 3
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Marcali
Kovács Lilien
Gyovai Kíra Eszter
Zsirai Nóra
Kovács Endre Péter
7aOkos Kosok?
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
Rácz Villő Dóra
Sági Lilla
Széles Balázs
Turi Panka
7aOkoshármas
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
Berényi Kristóf
Esmerov Jan
Horváth-Sáfár Anna
-
7aÓszőlők
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Tiszaföldvár
Árvai Dániel Endre
Döbrei Gergő
Tóth Barnabás
Tóth Regina
7aÓvodaszekció
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Garay János Általános Iskola
Fót
Morvai Várkony
Hegedűs Bendegúz
Tar Kriszta
Szabó Lívia
7aPedig tudtuk!
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
Bodor Ádám
Egyedi Ábel
János Gergő-Krisztián
Sájter Klaus
7aPogácsák
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Aradvári Nándor
Balla Csaba Zsolt
Kocsis Ádám
Tóth Barnabás
7aPozitívak
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Szabó Benedek
Csányi Noémi
Héjjas Bernadett Anna
Bánházi Bulcsú
7aProfi BFPL
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda
Pécs
Bíró Borka
Bíró Flóra
Börcsök Péter
Sárosdi Luca
7aRECIPRÓKÁK
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Bosnyák Ákos
Lakatos Levente
Steib Miklós
Töttős Gábor János
7arómaiak
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapest Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskola
Budapest VII.
Czifrinec Dániel
Pataki Sámuel
Czeglédy Eszter
Tarpataky-Hary Botond
7aRúgd a falat!
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk.
Szolnok
Malatinszki Máté György
Molnár Ármin Péter
Szécsi Péter Márton
Szolnoki Zoltán
7aSpagetti Maffia
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
Balis Milán
Geosits Levente
Halász Márk
Patassy Csanád
7aSpáros vitamin drink
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Kiséry Ákos Zoltán
Sipos Gábor
Szabó Ferenc Richárd
Tóth Dávid
7aSzamuráj kecskék
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy István Művészeti Középiskola
Csikszereda
Kovács Anna
Balogh Hanna Jázmin
Léstyán Péter
Szőcs Koppány
7aSzent 7.A
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk.
Budapest XI.
Dévai Zsófia
Gáspár Emese
Nádor Zsigmond
Tóth-Oborni Dorottya
7aSZIGIO
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
Lukács Éva Melinda
Molnár Bence Attila
Orosz Edina
Radnai Kristóf
7aTábla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Hölzl-Szabó Emília
Zita Vivien
Kis Benedek Ákos
Szakonyi Marcell
7aTekergők
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Keresztes Janka
Nagy Júlia
Novoszádi Dorka
Papp Kinga
7aTizedesek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III.
Boczkó Benedek
Handzó Dániel
Szikora Máté
Maróti Dóra Anna
7aTudorkák
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Peresztegi-Szakály Mátyás
Horváth Olivér
Korpics Zalán
Meizel Lili
7aÚjlengyeli Matekosok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Újlengyeli Általános Iskola
Újlengyel
Telek Ádám
Hornyák Levente
Tóth Valentin
Petyán Patrik
7aVÉGTELEN
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Orosháza
Kovács Domonkos
Szloszjár Csaba
Katona Kira Nadin
Pásztor Zsombor
7aVII. Alfonz
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Apáczai Csere János Nevelési Központ I. Sz. Általános Iskola
Pécs
István Alíz
Csillag Marcell
Mátrai Nóra
Hideg Rebeka
7aZöld majmok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Benedek Dávid
Molnár Dávid
Finta Tihamér
Barta- Martina Áron
7g Bagolytudósok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Pokol Sarolta
Farkas Bence
Farkas Dániel
Turányi Gergely
7g198
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Ágoston Bálint
Balla Botond
Gellén Mátyás István
Máté Kristóf
7g1x2x3x4x5x6x7x8x9x10
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Kispál Zsolt
Kóczián Benedek
Kovács Bence
Zainkó Gergő
7gA 4 ius mali
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
Dörömbözy Botond
El Badaoui Bendegúz
Lukács Krisztián
Magyar Dávid
7gA kör
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Vak Bottyán Gimnázium
Paks
Friesz Valér
Lizák-Pető Balázs
Takács Dániel
-
7gB a negyediken
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Tóth Árpád Gimnázium
Debrecen
Barna Ákos
Bedekovics Barnabás
Boda Marcell
Boros Gábor
7gBatyi 71
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Dániel Jázmin
Hague Dóra
Polgár Zsombor
Takács Vince Ata
7gBeszélő gombák visszatérnek
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Brázai Benjámin
Lenkey Zsombor
Juhász Márton
Dulkai Botond
7gBicske2
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Demetrovics Zselyke
Frank Benedek
Nagy Nimród
Pallinger András
7gBolyaiSokk
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Balla Ignác
Németh Júlia Mandula
Nguyen Ngoc Mai
Teng Da
7gBomba
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Koleszár Barnabás
Lovas Márk Erik
Major Botond
Molnár Balázs
7gBonbon
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Tánczos Szonja
Scheich Abigél
Balázs Dóra
Jóvér Jázmin
7gBrutál burrito
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Mosonyi Mátyás
Szabó Milos
Sztankov Áron
Tatár Gellért
7gCsak a banánért jöttünk
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Kurucz Lilien
Molnár Dalma Réka
Szaszkó Benedek
Takács Dániel
7gCsak az Újpest
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
Dunca-Stadler Zalán Dániel
Szlavicsek Zorán Mór
Stribli Soma Kornél
Molnár Csongor Kristóf
7gCsillámkolbászok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Kaposvár
Hász Mátyás
Gresa Csilla
Hajdu Lotti
Tóth Helka
7gCsíra Csirkék
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Gincsai Gábor
Jókai Tibor
Mátyássy Lázár
Fegyverneki Borbála
7gCsontváz matekosok
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Bartha Laura
Balatoni Boglárka
Szilvási Tímea
Rézsó Hanna
7gCzigány Gang
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Gyulai Dorka
Halmi Katinka Gréta
Kőhegyi Luca
Koós Hargita Róza
7gDártv-éderek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Pozsár András
Kaiser Alex
Gergely Dániel
Dörnyei Boldizsár
7gDeltoidok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Miskolc
Bialkó Zoltán
Forrai Blanka
Tóth Petra
Török Balázs
7gDémoni Angyalok
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szolnok
Máthé Csongor Őrs
Szín András
Mészáros Benedek
Wilhelm Csanád Sándor
7gDezoxiri-bonuklein sav
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Balázs István
Győrffy Csanád
Osváth Árpád
Forró Dániel
7gDobókocka
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Budaörs
Nagyházi Lili
Damsits Ádám
Hegedűs Anna
Lazányi Márton
7gDöglődő sirályok
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Molnár Tamás
Vajda-Kolek Fülöp
Kláris-Barsvári Zente
Vető Csanád Zoltán
7gEgyenletek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Földes Blanka Borbála
Juhász Dóra Panka
Kiss Piroska
Kovács Dorka Szonja
7gEinstein utódai
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Hajdu Nóra
Orosz Marcell
Varga Boglárka
Zala Zsófi
7gElső csapat
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Lukács Balázs
Horváth Ábel
Kárpáti Márton
Gáspár Emma
7gFejszámolók
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
Kottán István
Benczes Barnabás
Kőhalmi Regő Balázs
Tordai Zoárd Jonathán
7gFlow guys
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Bolyky Barnabás
Jóni Péter
Perjési Lukács
Riba Dénes
7gFriendly numbers
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Mátyás Bence
Réthy Sámuel
Tatár Márton
Tihanyi Tibor Benedek
7gGarnélák
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Budaörs
Kukucska Szabolcs
Osztobányi Gergő
Jerminecz Bence
Iklódi Milán
7gGumikacsa
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Kaposvár
Vitkai Barnabás
Horváth Áron
Dénes Enikő
Antalicz Anna
7gGumimaci kommandó
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Bali Fédra
Csány Fruzsina
Sulyák Alexandra
Rogovszky Ilona
7gHódok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Eger
Szabó Ábel
Sike Norbert
Szalóki Roland
Nagy Hunor
7gJóéccakát!
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium
Győr
Burányi Barnabás
Fejérvári Kamilla
Stum Rezső Benedek
Vigh Bence
7gJULIANUS BARÁTÉK
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
Roza Zétény
Kremnicsán Zsombor
Kispál András Norbert
Zsiros Bálint
7gKell az a torta
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Bánhegyi Barnabás
Korpácsi Nóra
Szappanos Kadosa
Zelenyánszki Bánk
7gKimechasix
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Czirják Fruzsina
Tarján Emma
Tóth Zsófia Elza
Watterich Vanda Violetta
7gKinder Kommandó
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Körmendi Réka
Nagy Dóra
Tilki Flóra
Szilágyi Zsófia
7gKis pénz, kis foci
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Egri Szilvia
Kilczin Emma
Kindl Álmos
Kovács Milán
7gKisabdul
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Raschek Vince
Serényi Barnabás
Szedenics Máté
Wiener Bence
7gKockás füzet
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Nikovits Dorottya
Prohászka Borbála
Rácz Valéria
Pozsonyi Zselyke
7gLADA
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Lamos Dávid
Andriska Dávid
Gyányi András
Mátyás Levente
7gLimitált kiadás
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Benedek Zorka
Kozma Fruzsina
Kulcsár Boglárka
Nagy Lara
7gMásodikok
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Drofti Balázs
Csiszár Dávid Barnabás
Dékán Donát Tamás
Borbély Dávid Balázs
7gMATALANDA
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Miskolc
Szarka Zille
Szamos Alíz
Olajos Eszter
Orosz Borostyán
7gMatek méhek
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Magyar Katalin
Tukora Eszter
Tukora Nóra
Túróczi Sára Panna
7gMatekguru
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Radnai-Kiss Tibor
Sárai Levente
Czékmány Bendegúz
Nádasi Helga
7gMATEKTERMÉS
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
Boskó Bene Dénes
Együd Anna Mikolt
Mohács Zétény
-
7gMathsBoys
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI
Nyíregyháza
Gyulai Kristóf
Szabó Dániel
Sztupa András
Linzenbold Ádám
7gMatokosok
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Illés Zsombor
Rózsa Péter
Janurik-Nagy Vencel
Bakó Bence
7gMatrózok
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Békéscsaba
Földi Armand
Giricz Levente
Paluska Viktor
Szűcs Dániel
7gMi is jelentkeztünk a Bolyaira?
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Árpád -házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Esztergom
Erős Borbála
Gula Léna
Herczegh Géza
Horváth László
7gMikiegér és barátai
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Debrecen
Márton Ákos
Nagy - Szendrey Leon
Nagy - Szendrey Noel
Telepóczki Máté
7gNégy meggymag
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Baranyi Ernő
Molnár Zsófia Hanga
Sógor-Jász Soma
Vadkerti Vince
7gNégyÁsz
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
Dobronyi Marcell
Fekete Ákos Bátor
Varga Noémi
Kádár Márton
7gNumero Uno
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
Debreceni Noel
Hejel Hunor
Kelemen Attila
-
7gNutella-lekvár
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskemét
Deli Ágnes Anna
Pesti Mirjam
Kovács Gellért
Tusa Barnabás
7gNyíregyházi Nagyokosok
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Pataki PÉter
Petrohay Emese
-
Majláth Fruzsina
7gÓBG5
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Füle Péter
Kertesi András Simon
Kerek Boldizsár
Kirsch Torda Levente
7gPapírlap
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Horváth Kende
Káldy Zsófia
Lay Kristóf
Wendl Júlia
7gPéksütemények
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Lőrincz Márk
Gulyás-Szabó Áron
Süli Maximilián
Deésy Kolos
7gPepitacsapat
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Havasi Gergely
Havasi Huba
Havasi Máté
Fekete Simon
7g
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Szász Bálint
Fekete Zalán
Szayly Zita
Wágner Tímea
7gPufi szőlőkornisok
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Ábrahám Réka Lora
Barabás Anna
Gilányi Bettina
Malomsoki Alma
7gRadióaktív almalé
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Nemoda Ajna
Czibere Krisztina
Pipicz Máté
Verebély Dániel
7gReciprókák
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Pintér Nikoletta
Apáti Márk
Kálmán Gergő
Vincze Szilvia
7gRecipróóóka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Atanaszov Kornél
Fodor Benjámin
Turi Ármin
Mihálszky Dávid
7gROAD TO MAMUT
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bolla Donát
Czanik Dániel
Kocsis Mátyás
Portörő Bene
7gSonkás pizza
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Kaposvár
Kis Milán
Németh Benedek Áron
Balázs Bulcsú
Ale Sándor
7gSzigma
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Schmidt Botond
Szemán Gergő
Szalay Balázs
Muszka Gábor
7gSzotyisok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Dobó István Gimnázium
Eger
Berta Csanád
Bora Ádám
Magyar Levente Árpád
Tóth Domonkos
7gSzőlőcukor
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Háda Máté Zéta
Pázmándi József Áron
Szabó Álmos Benedek
Szilágyi Márton
7gTescos kifli
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Gulyás Richárd
Kóródi Bernát Zoltán
Szolnoki Péter
Terjék Tomaj
7gTOMCAT
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Bajkó Márton
Kiss Bence Dominik
Street Boldizsár
Varga Szabolcs
7gTúlokosok
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon
Szeged
Gulyás Imre
Jászberényi Miklós
Sipos Márton
Szabó Sámuel
7gVali néni kedvencei
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Hentsey Huba
Magyar Balázs Attila
Nagy Noémi Anna
Orbán Álmos
7gVégtelen szakaszos tizedes törtek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Kakuszi Lili
Bátay Liliána
Bognár Nóra
Mohay Janka
7gVegyészpalánták
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Baranyi Dóra
Faragó Gyöngy Virág
Farkas Petra
Fey Elza Anna
7gVík-tór.ék
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Bálint Zalán
Akantisz Kornél
Cséplő Tamás
Várszegi B. Dániel
7gVillám kecskék
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Hegedüs Hanna
Vörös Laura
Gosztola Míra
Lányi Panna
8a#nemszámítxd
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének- zenei Általános Iskola
Kecskemét
Kovács Mór
Telek Sámuel
Jambrik Nóra
Berta Linett
8a0,5 fő
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Csőre Réka
Petróczki Luca Panna
-
-
8a2-szer 2 néha 5
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Molnár Kata Zsófia
Szentpéteri Szonja
Huang Yase
Duong Chi Thanh
8a2D+PH
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Antolik Dániel
Csizmadia Petra
Fürtös Hanna
Somogyi-Laczik Donát
8a3 a magyar igazság és 1 a ráadás
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
Berta Mária Johanna
Nász Maja
Várhegyi Dalma Judit
Vörös Zsófia Eszter
8a4IGEN!
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Beinschroth Máté
Domokos Ádám Tamás
Juhász Aliz
Nagy Nóra
8a4lifers
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Kónya Zsanett
Muntyán-Nagy Zorka
Bartha Csilla
Vargyas Boróka
8a6!
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Borsi Olivér
Csóka Vencel József
Király Bálint
Smulovics Áron
8a9+10=21
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Attila
Hohlov Iván
Kurucz Nimród
-
8aA pusztaszabolcsi
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Budavári Zsófia
Kohári Lilla
Molnár Zsófia Bianka
Orosz Dorka
8aA Várkerti vitézei
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
Csernák Réka
Gadanecz György
Lakatos Bence
Szendi Marcell
8aABBA
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
András Anna
Sorbán Anna
Ilonka Bálint
Szász Balázs
8aAdminok
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
Jánó Andrea
Nete Dániel
Tamás Nimród
Péter Botond
8aAgyatlanok
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola
Hajdúdorog
-
Friedrich Katalin
Lukács Lilla Mária
Szőke Barbara Viktória
8aALFÁK
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Móra Ferenc Általános Iskola
Rábatamási
Domonkos Bence
Földesi Máté
Szabó Levente
Tóth Olivér
8aAlgebra-atkák
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szentendre
Szurmay Emma
Kollár Barnabás
Szivós Bende
Tenger Olivér
8aAnanászexpressz
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
Farkas Tímea
Barkovics Hédi
Tóth Botond
Talabér Ádám
8aB a negyediken
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kaposvár
Nedeczky Bettina
Biró Barnabás
Borhi Botond
Bruncvig Bálint
8aBanánpalánták
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
Németh Milán
Németh Péter
Németh Olivér
Nagy Bendegúz
8aBékásgumicukor
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
Helenkár Erik
Hujber Dávid
Sebestyén Barna
Ferenczy József Ákos
8aBox
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
Gere Lajos Dominik
Gróf Eliza
Lakatos Levente
Subicz Márton
8aBruce Lee
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Biatorbágy
Leveles - Barta Botond
Leveles - Barta Csongor
Szabó András Máté
Szabó Márton
8aBusz Kígyó Földimogyoró
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XV.
Szlávik Zalán Ferenc
Ottmár Dominik
Közantal Ákos Bendegúz
-
8aCAT-té válók
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Bibza Boldizsár
Jaskó Márk-Apor
Szücs Botond
Jakabffy Domokos
8aCirbolyai
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Budapest II.
Ujvári Levente
Duzmath Noémi
Ramocsai Tamás
Gayerhosz Kristóf
8aCsak deriválj!
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Szirmai Balázs Olivér
Petren Barnabás
Lin Bo Wen Jocó
Varga Márton Gyula
8aCsapatnév
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Hajdu Tamás
Kiss Ádám
Simon Zsombor
Vadász Kristóf
8aCsiga
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XXII.
Pál Balázs
Kurilla Luca
Óvári Virág
Lipták-Ramirez Almudena
8aDeriválunk
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ Bethlen Gábor Általános Iskola
Törökszentmiklós
Bohács Péter
Dobos Máté
Szalóki Árpád
Volf István
8aDobozos Penészes Krumplipüré Démonok
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Boda Benedek
Dérer István
Paczári Zétény
Rozgonyi Violetta
8aEGY
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
Tőkés Levente Botond
Tomka Ézer
Horváth Zoltán
-
8aEinstein utódai
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bakai Dávid
Kirei Hunor
Kovács Viktória
Váradi Kristóf
8aÉletrevalók
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Balázs Zselyke
Balogh Márta
Medák Anna
Sipos-Vizaknai Katinka
8aEPEG 8.
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Apáczai Csere János Nevelési Központ I. Sz. Általános Iskola
Pécs
Dudás Pálma
Kiss Enikő
Csordás Gréta
Papp Emese
8aErste Bank
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Pilinszky János Általános Iskola
Nyúl
Hauszknecht Henrik
Iványi Hanna
Laffer Réka
Sárközi Klaudia
8aÉszbontók
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
Mészáros Réka
Lázár Botond
Lázár Noémi
-
8aEz a név már foglalt
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon
Békéscsaba
Ardelean Balázs
Recski Levente
Reisz Nándor
Szirony Gábor
8aFree 5-ös
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Pilinszky János Általános Iskola
Nyúl
Eklics Tamás
Gróf Kristóf
Koreny Márk
Molnár Mátyás
8aGeg
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Szmodics Emese
Keresztes Bendegúz
Zsömbör Bálint
Gurisatti Gergő
8aGeorge and the blondies
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
Antal Modeszta
Groppioni Fiona
Kertész Gergő
Kislinder Viola
8aHarcosok
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Gyömrő
Bata Márton
Simon-Kovács Boglárka
Marton Jázmin
Veréb Viola
8aHavas bácsi
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvar
Kiss Ákos
Kiss Csongor
Monoses Tamás
Somogyi Hunor
8aHermelinek
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Takács - Bajay Fruzsina
Szabadházi Petra
Rantal Sára
Mátyás Dóra
8aHexagon
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Bocskai István Általános Iskola és AMI
Derecske
Arany Zoltán
Molnár Simon Tamás
Simon Petra
Tivadar Lilien Ágnes
8aHóbiárt Bisztró és Pizzéria
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Göd
Bogdán Tünde
Gulyás Zsombor
Pók Domokos
Sajgál Botond
8aIldi és a fiúk
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Biatorbágy
Paulik Domonkos
Nagy Ildikó
Hajagos Péter
Márkus Szabolcs
8aKazinczy8
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
Tömöri Márk
Tasnádi Zsombor
Lőrincz Larina Kinga
Lőrincz Bence
8aKBR^2
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Kiss Bálint Református Általános Iskola
Szentes
Losonczi Bence
Vigh-Molnár Rudolf
Fazekas Réka
Kálmán Kamilla
8aKockák8
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda
Edelény
Berecz Kristóf Szabolcs
Horváth Bence
-
-
8aLámák
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
Dénes Máté Gergő
Nagy Hanna
-
Gábor Abigél
8aLegyen a tavalyi
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
Czermann Zétény
Hideg Hunor
Józsi-Tóth Petra
Pap Gergő
8aLeó és a lányok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Eisemann Júlia
Kassai Leó
Nagy Bianka
Páll Panna
8aLogikukacok
János Zsigmond Unitárius Kollégium
400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Bíró Andor
Kovács Gergő
Márton Ágnes
Ruff Brigitta
8aLogikus(?) vidám csajok
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Vajda János Általános Iskola
Vál
Klein Lilla
Lukács Jázmin
Lukács Liza
Németh Csenge
8aMarci angyalai
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
Barabás Emma
Hajdu Izabella
Jószai Zóra
Hornyan Marcell
8aMatek 3
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Dunaharaszti
Gittnár Atina Panka
Horváth Luca
Kubon Petra
Kránics Oszkár
8aMatekológusok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Antal Benedek
Kali Csenge
Kelemeny Tünde
Plahy Gerda
8aMatekosokk
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
Miskolc
Kulyassa Csaba
Sisári Ádám
Enyedi Lili
Farkas Réka
8aMatekoZoltán
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
Lovkovics László
Benkő Balázs
Kiss Ábel
Bachmann Bálint
8aMatobbitok
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Csató Máté
Böcskei Bence Zsombor
Tófalvy Máté
-
8aMegszentségteleníthetetlenek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda
Budapest III.
Fullajtár Zita
Kezdődy Gréta
Osváth Ágnes
Mészáros Benedek
8aMegy a maszek
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Fiar Bence
Jusztin Dávid
Sáry László
Szabados Bence
8aMelóDiák
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
Aguilar - Alvarez Dominik Márk
Bárány Brigitta
Csekő Bálint
Dobos Mátyás
8aMeseország
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III.
Csatári Barnabás
Fazekas Áron
Molnár Bertalan
Sándorfi Bende
8aMesterek
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Beck Luca
Ladányi Száva
Kolimár Kristóf
Boross Veronika
8aMIXI Tudósok
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Marcali
Horváth Dominika
Pozsonyi Márk
Tamasián Gergő
-
8aMokambo Gang
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Széles Gergely
Szeles Kristóf
Vitányi Zsombor
Petrovec Alex
8aMokambo gang
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
Kráner Róbert
Németh Rajmund
Németh Petra
Rodler Barnabás
8aNekem mindegy
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Diadal Úti Általános Iskola
Budapest XVII.
Békefi László
Debreczeni Anna
Kapuszta Tímea
Nagy Domonkos
8aNekem nyolc
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely
Budapest XXI.
Szilasi Regina
Kovács Dalma
Fehér Gergő Márton
Lozsádi Laura
8aNemesek
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Eger
Görömböly Gergely
Moós János
Sebe-Pap Sebastian
Vályi Dániel
8aNévtelen nulla
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Gregor József Általános Iskola
Szeged
Kis Ákos
Borsos Szabolcs
Koltai Zalán Attila
Szélpál Botond István
8aNincs ötlet
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Paks
Feil Kristóf
Rosta Gergő Péter
Bana Zétény
Lénárt Klaudia
8aNyelvtan-kirájok:-)
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Szentesi Botond Ádám
Dér Áron
Rohály Péter
Varga András János
8aNyerő Négyes
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Békéscsaba
Kitzing Sebő Tamás
Meliska Zsolt
Nagy Ákos
Szathmáry Zsombor Péter
8aNYOLCADIKOSOK
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Manhalt Lisa
Mármarosi-Gazdag Lea
Miklóssy Anna
Nagypál Enikő
8aOkos bolondok
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Fekete Edmond
Sajgó Tamás
Szász Tamás
Zoltáni Márk
8aOktogon
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
SKI Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
Bakó Boglárka
Katona Ákos
Holczknecht Brúnó
Bottka Zalán
8aOSZSZ
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III.
Veprik Botond
Varga Olivér
Rékasi-Varsádi Bálint
Czikkely Márton
8aÖtösfogat
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Bisztray Frigyes
Kovács Zita
Subai Piroska
Taczman Vince
8aPazi Lázska
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV.
Kiss Kamilla
Kundráth Panna
Tóth Balázs
Zhang Yan
8a
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Lauder Javne Iskola
Budapest XII.
Biró Dániel
Dunne Conor
Gábor Manka
Nemes Ármin
8aPi
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Mór
Világi Levente
Andavölgyi Brigitta
Kopácsi Kincső
Szing Anna
8aPilvax Kávéház
Székely Mikó Kollégium
520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Laczkó- Angi Hanna
Váncsa Balázs Benő
Balázs Marcell
Gáspár Dániel
8aPomádé
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
Prouteau Fleur
Füle Kiara
Antal Dominik
Vudi Csenge
8aRacionális Hányadosok
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Jászberényi Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola, Szakközépiskola, Gimnázium és
Jászberény
Ágnecz Bence
Bugyi Huba
Szabó Balázs
Terenyi Réka Blandina
8aRózsabimbók
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
Pados Kira
Pató Dóra
Illés Kata
-
8aRózsaszín inteligens lámák
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
Bagó Petra
Gulyás Dorka
Kovács Flóra
Kővári Kincső
8aRubiklabdák
Petőfi Sándor Általános Iskola
530210 Csíkszereda, Petőfi Sándor u. 40.
Nagy István Művészeti Középiskola
Csikszereda
Csomós Dávid
Elekes-Köllő András
Incze Noémi
Nagy Anna-Lilla
8aShanghai-i Keszegek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Hajagos Konor
Nguyen Tuan Dung
Tran Bao Nam
Weng Chenxin
8aSpongyabob
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Palotási Általános Iskola
Palotás
Bán Anna
Sáfrány Iván
Sándor Roland
-
8aSzámadó közmunkások
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
Báldos Simon
Bagi Róbert
Kállai Attila
Lakatos Márton
8aSzámlálók
Puskás Ferenc Általános Iskola
1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
Csáki Dalma Polett
Kiss Kinga Zsófia
Nagy Nóra Zsófia
Tóth Liliána
8aSzámológépek
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Exner Xavér Tamás
Mohácsi Bálint
Nagy Dorka
Orbán Laura Judit
8aSzivacs
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI
Vásárosnamény
Magyar Dávid
Kajdy Balázs
Huszti Lóránt
Szigeti Zsolt
8aSzoborcsoport
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Szarvas
Harsányi Botond Dezső
Misúr Csaba Marcell
Ollé Bálint Csaba
Tóth Máté
8aSzupercsapat 8
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XXII.
Ács Botond
Bandzi Levente
Nádasdy-Mánássy Hanna
Lukács Viktória
8aTengeriuborka
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
Budapest V.
Baumstark Bálint
Bíró Mihály
Dankó Zoltán
Kovácsics Marcell
8aTitudjátok
Mircea Eliade Általános Iskola
440152 Szatmárnémeti, Mircea Eliade u. 3.
1.számú Szakképző Líceum
Berettyószéplak
Borzási Damarisz-Petra
Fazekas Zsófia
Gal Evelin-Brigitta
Varga Kristóf
8aTörött buckók
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Lauder Javne Iskola
Budapest XII.
Szántó Dénes
Szimeiszter Dávid
Yefet Koren
Varga Bernát
8aTrombózis
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Farkas Viktória
Keszi Gellért
Péntek Szabolcs
Varga Zita
8aTudorkák
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Bakurecz Hanna
Czimondor Kamilla
Simon Nóra
-
8aVegyes a-c
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
Kerek Csongor
Pálóczi Bálint
Varga Dávid
Tóth András
8aXDD
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
Ferger Zsófia Julianna
Hajdu Attila
Csóti Brigitta
Kolompár Amanda
8aZenélő matek 2,8%
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének- zenei Általános Iskola
Kecskemét
Csepella Nóra
Horváth Zsombor
Oláh László
Szabó Lujza
8g#Manchesterisblue
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Csontos Merse
Gyarmati Richárd
Olasz Domonkos
Perger Márton
8g#No Name Team
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Körmendy Botond
Márton Száva
Nagy Regina Jázmin
Perger Mátyás
8g2 szoknya 2 nadrág
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Börzsei Sára
Hajdinák Mátyás
Molnár Liza
Pichler Bertalan Péter
8g4-es számrendszer
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Pozsonyi Milán
Szentkirályi Botond Zsombor
Terdik Zselyke
Zámbori Anna
8g8.d/A
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Andicsku Bence
Babják Elizabet
Kepics Veronika
Péter Alíz
8g8.D/B
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Gadányi Emma
Páll Adél
Páll Csaba
Yang Xunkai
8ga+b=4
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Gyenes Zsuzsanna
Heizer Orsolya
Kovács Adél Emma
Kovács Luca Kata
8gAlfa
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Csapó András
Kirst Alexander
Szesztay Dániel
Vincze Márton Attila
8gAlzebrák
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Czető Viktória
Madár Hanna
Nguyen Van Anh
Török Hanna Zsófia
8gAMŐB+A
ELTE Bolyai János Gyak Általános Isk és Gimn.
9700 Szombathely, Bolyai u. 11.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Varga Levente
Karáth László
Pintér Szofi Hanna
Sütő Tamara
8gBatyi81
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Nagy Máté
Radics Lehel
Szabó Erik
Kovács Milán
8gBatyi88
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Darabos Eszter
Lohonya László
Nagy Roland
Sári Dániel
8gBEST TEAM
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Vak Bottyán Gimnázium
Paks
Hoang Minh Tuan
Kollár Kristóf
Nguyen Thien Minh
Nős Dalma
8gBogims 4
Batthány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.
Ócsai Bolyai János Gimnázium
Ócsa
Csóka Nátán
Csóka Marcell
Bán Bence
Örvendi Péter
8gBongya Spob
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Szabó Keve
Szálka Lehel
Takács Norbert
Tóth Noel
8gCapybarák
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és AMI
Bonyhád
Künsztler Eliza
Csige Éva
Szőts Anna
Kerekes Kata
8gCibosztag
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium
Eger
Maszárovics Lukács
Németh Bálint
Pozsonyi Gergő
Szűcs Vencel Ferenc
8gCsapat
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Herke Milán
Kádár Zsolt
Takács András
Torma Zalán
8gCsillámpóni
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Csányi Márton
Pernyész Patrik Botond
Tóth Bálint
Váczi Dávid
8gCsipás szeműek
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Ranics Norbert
Nagy Zsolt Zalán
Szlovák-Baris Balázs
Fekete András
8gD4
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Jurácsik Marcell
Bodor Noémi
Ráthonyi Levente Marcell
Tóth Bálint Levente
8gDobógósok
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Dobó István Gimnázium
Eger
Lanszki Márton
Bora László Dániel
Molnár Dániel
Kvaszinger Jenő
8gEgérfog tiszteletére
Petőfi S. Evangélikus Gimn., Koll. és Á. I.
7150 Bonyhád, Szent Imre út 7.
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Fodor Csongor
Gelencsér Vince
Farkas Roland
Kiss Máté
8gEllen tétek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Pereczes Borbála
Meng Jiyongzhen
Oláh Eszter
Tarnai Réka
8gEnergiatakarékos villanytűzhely
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Bakon Ákos
Dancsák Dávid
Marczin Zsombor
Tóth Erik
8gFókakecskék
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon
Szeged
Kurucz Lilla
Zimmermann Katalin
Tóth Marcell Titusz
Mokcsay Dóra
8gFülem-ül-e
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Benedek Zsombor
Gáspár Barnabás
Palotai Mátyás
Marik János
8gGumimacikommandó
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Kriston Regő Márton
Paksy-Szabó Győző
Ujvári Vince György
Német István
8gGyros Gang
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Bereczky Márton
Benedek Baján
Gottlasz Nóra
Surányi Kolos
8gHarcimarcik
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
Móricz Zsigmond Gimnázium
Budapest II.
Bognár Márk
Bognár Milán
Sha Jingyuan
Székely Márton
8gHáromszög háromszorozó metszőleges
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
Dubiczki Ákos
Konta Mira
Kruska Márton
Studt Abigél
8gHasábok
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Bárdos László Gimnázium
Tatabánya
Lichtenstein Máté Tamás
Paróczai Ákos
Sándor Marcell Ferenc
Teller-Balogh Gábor
8gHegyi kecskék
Vaszary János Általános Iskola
2890 Tata, Országgyűlés tér 4.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Mosolygó Máté
Mátyus Gábor
Nagy Bekény
Turai Márton
8gHello there
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Baán Illés Attila
Nagy Emma Szonja
Nagy Levente
Szeidl András Áron
8gImagine losing
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Racskó Ádám
Székely Botond
Székely Gergő
Székely Ádám
8gImagine Losing
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Pannonhalmi Bencés Gimnázium
Pannonhalma
Drozdik Máté Dániel
Folly-Ritvay Balabán
Sárközi Pál
Világi Kálmán
8gJu nó?
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
Csizmadia Gergő
Németh András
Pálinkás Gergely
Isóczki Endre
8gKacsa
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Halápi Boglárka
Lendvai Hanna Réka
Parajdi Petra
Turcsik Zsófia Katalin
8gKakaós csigák
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Iván Vivien
Szijártó Nóra
Szili Magda
Pete Zoé
8gKarbantartók
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Hajna Ádám
Gyüre-Garami Blanka
Auber Adél
Pirity Márton
8gKecskebéka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Csehi Laura
Megyeri Helena
Mráz Hanna
-
8gKétszer kettő néha öt
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Bana Ilona
Gegő Ákos
Pusztai Gergely Sándor
Szekeres Linda
8gKinder Kommandó
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Blumenau Áron
Kis Ágoston
Komán-Birtalan Dániel
Túri-Kiss Zsombor
8gKockás füzet
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Hajdu Zsombor
Zólyomi Péter Vilmos
Szepesi Zoltán
Paál-Koroknai Bence
8gKöbcik
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Imreh Dávid
Kószó Ferenc
Nagy Botond
Szathmáry Zalán
8gLekváros gombócok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Fáy Barnabás
Fáy Vince
Füzesi Balázs
Halupka Dániel Tibor
8gLézer Benedek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Lázár Benedek
Simity Zorán
Suba Olivér
Zólyomi Csongor
8gLLLA
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Gecse Lilla
Komzák Lenke
Sándor Luca
Szécsi Anna
8gMatek az Orient Expressen
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Csáky-Semsey Ilka
Tombor Veronika
Kiss-Zichler Luca
Kovács Miklós
8gMatekecskék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Nádasdy Benedek
Golecz Ábel
Hartel Tamás
Hollósi Milán
8gMi és Ti
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Bodnár Ákos
Czuder Lehel
Novothny Petra
Tóth Luca
8gMi nyerünk
Reich Károly Általános és Zeneiskola
8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Kaposvár
Hegedüs Botond
Halmai Gábor
Varga Richárd
-
8gMigiri
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Ferencz Kevin
Korompay Péter
Ozsváth Botond
Vasvári Bátor Aladár
8gMind1
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Badar Levente
Kelemen Csongor
Kocsis Géza
Kránicz Dániel
8gMiskolc Angels
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Lupkovics Lázár
Papp Máté Milán
Stenczel Attila
Terjék Temes
8gMost már mindegy
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Balatoni Anna
Jauck Julianna
Németh Alíz
Petschnig Panna
8gMZ/X
Eötvös József Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Apró Barnabás
Jákli Illés Adorján
Hegedüs Márton
Zámolyi Norbert
8gNégyzetgyökerek
Bocskai István Gimnázium
4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 12.
Tóth Árpád Gimnázium
Debrecen
Koncz Tibor
Szigeti Szabolcs
Vajda Lilla
Mosolygó Ábel
8gNem túl rejtett erőforrás
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Csombordi-Tóth Máté
Andrásy Richárd
Bolvári-Takács Bálint
Csernus Márton
8gNévtelenek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Fábián Gergő
Halmos Márton
Makai László
Székedi Igor
8gNoname
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Süth Miklós
Ungár Vince
Váczi Lóránt Tamás
Baranyai Dóra Mária
8gOranzova caj
Baár-Madas Ref. Gimn.
1022 Budapest, Lorántffy Zs. u. 3.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Mók Dorottya Blanka
Tari Flóra
Papp Dorottya
Szabó Lili
8gPirosak
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Fremda Júlia
Mitták Fanni
Rick Dorka Lili
Kulcsár Nelli
8gQuattuor Puellas
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Fekete-Páris Enikő
Mészáros Anna
Péntek Luca Napsugár
Takács Fanni
8gRandom
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Ivák László
Kertész Márton
Sághy Aba Soma
Ujpál András
8gRecipRókák
Piarista Gimnázium
2600 Vác, Konstantin tér 6.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Szüle Zita
Tóth Anikó
Ujváry Petra
Major-Nemes Marcell
8gRévai 8.F
Kovács Margit ÁMK
9024 Győr, Répce u. 2.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Bedőcs Máté
Hajba Milán
Hideg János
Petrecz Ákos
8gRíz Ottó
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Steffler Vince
Szigetvári Demeter
Szabó Csanád
Nagy Zsombor Balázs
8gRombusz
Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
3100 Salgótarján, József Attila út 2.
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Salgótarján
Jekken Patrik
Balázs Hanna
Hegedűs Gergő
Kállay Cintia
8gSanyikák
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Budaörs
Abonyi Balázs
Voicsek Vince
Boros Ákos
Zelei Barnabás
8gSütiszörnyek
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Bartus Péter
Hamar Barnabás
Gyenes Donát
Márkus Viktória
8gSzámkirályok
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Farsang Ábris
Tóth Miklós
Rozsonits László
-
8gSzámológépek
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola
3300 Eger, Kodály Z. u. 5.
Egri Dobó István Gimnázium
Eger
Takács Orsolya
Molnár Csenge
Fónagy-Árva Zsófia
Popovits Réka Zsófia
8gSzkubisznekk
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Elekes Lilla
Hajdu Sándor
Ringenbach Botond Álmos
Safranka-Timár Marcell
8gSzpész
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
Alonso-Ibarra Emilio
Hoffman Bálint
Lics Gergő
Németh Zsombor
8gSzületett Tehetségek
Eötvös József Általános Iskola
4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 9.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI
Nyíregyháza
Orosz Anna Jázmin
Göre Anna Boróka
Szigili Kitti
Nagy-Kató Luca
8gUwU
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
6722 Szeged, Béke u. 7-9.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Viczián Adél
Varga Vivien
Guirguis Mariam
Tasnádi Annaléna
8gVén Tapacs
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Horák Zsófia
Kiss Lícia
Bui Nikolett
Máté Marcell
8gVirágkötők
Babits Mihály Gimnázium
1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Kendi Panna
Ostyáni Anna
Mátó-Brezán Luca
Bors Virág Panna
tanar5Diadal 5.0
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
1161 Budapest, Béla u. 23.
Diadal Úti Általános Iskola
Budapest XVII.
Dallos Zsuzsanna
Kóti Szilvia
Magyar Ágnes
Mihály Magdolna
tanar5Egyenesen aranyosak
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
Földvári Luca
Süveges Krisztina
György Erzsébet
Nagy Andrea
tanar5ÉRETLENEK
GYAKI 5. Sz. Ált. Isk. és Sportiskola
5700 Gyula Nürnbergi u. 2.
Erzsébethelyi Általános Iskola
Békéscsaba
Kiglics Ágnes Lilla
Jastyur Marianna
Gyulainé Novodomszki Borbála
Kovács Nikoletta Cecília
tanar7Perpetuum mobile sereg
Szolnoki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari Szakgimnázium
5000 Szolnok Baross út 37.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
Nagy Judit
Pásztó Dániel
Pozderka Éva
Fülöpné Krisztián Szilvia
tanar7Péter és a lányok
József Attila Kat. Ny. Német Nemzetiségi Ált. Isk.
1201 Budapest, Attila u. 25-27.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
Bernáth Péter
Gévay-Nagy Zsuzsa
Kóródi Márta
Samu Ildikó
tanar7Teleki Téka
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
1118 Budapest, Törökugrató u. 15.
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Bártfai Lászlóné
Moróné Pálos Zsuzsanna
Dr. Prőhléné Hehl Éva
-
tanar8Ki jön velünk Bolyaira?
1. sz. Általános Iskola
2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola
Biatorbágy
Szauer Csilla
Lendvayné Hromoda Ildikó
-
-
tanar8Nagy találkozás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Burian Hana
Koncz Levente
Pintér Richárd
Tassy Gergely
tanar8Négyoldalú gúLajos
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk.
7624 Pécs, Tiborc u. 28/1
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Baráti Ákos
Czigány Gábor
Kiss Zoltán
Szalahov Mária