Szóbeli döntő - 2022. december 3.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a szóbeli döntőbe jutott csapatok listája, valamint a zsűri elé kerülés sorrendje. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév Iskola, város Csapattagok Zsűri elé kerülés sorrendje
32+2Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk.
Dunakeszi
Bajkó Péter
Gertner Milán
Balázs Luca
Nallbani Gabriella
5.
3EgerekKastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Babos Barnabás
Bárdos Alex Áron
Hársfai Emese
Zelenák Dóra
1.
3Kéknefelejcs csapatNagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
Kovács Zselyke
László Krisztina Réka
Szabó-Mező Fanni
Szabó-Mező Zselyke
2.
3Lili és a fiúkPTE GYÁIG Deák Ferenc Általános Iskolája
Pécs
Kutas Lili
Fritz Leó János
Perencz-Szklenár Joel
Takács Zalán
6.
3Matek 1 2 3 Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
István Zalán
Farkas Fülöp
Mészáros Viola
-
3.
3Matek agyZalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Gondy Barnabás
Horváth Maja
Navarrete Viktória
Tóth Boglárka
7.
3SZIVACSOKSzabó Magda Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest II.
Fazakas Zalán
Illés - Szeőke Izabella
Kollmann Ádám
Kollmann Péter
4.
4A négy zseniHevesi Sándor Általános Iskola
Nagykanizsa
Tóth Botond
Papp Olivér
Herczeg Hanna
Lukács Zsigmond
6.
4ÉszkombájnokKaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
Blazics Aurél
Kelényi Kornél
Heréb-Baróti Dániel
Tóth Domonkos
2.
4GyőztesekTemplomdombi Általános Iskola
Szentendre
Kammer Nimród
Molnár Brúnó
Soós Ágoston
Szöllősy Zaránd Lázár
5.
4MustangSzentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola és Gimnázium
Szentendre
Ürögi Enikő
Hála Godvin
Bencsát Lilla
Kaselyák Olivér
4.
4OKOSKOLÁSOKNagy István Művészeti Középiskola
Csikszereda
András Kristóf Zoltán
Csomos Réka
Kisgyörgy Sándor
-
1.
4Red BullVásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI
Vásárosnamény
Balogh Leila
Jurina Róbert
Siket Milán
Tóth Bíborka Janka
7.
4VGFB erőspistákRózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XXII.
Jákó Valter Ferenc
Egyházy Fülöp
Király Bulcsú
Madarász Gábor
3.
5Elmés négyesNéri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Lontay Szabolcs László
Dési Barnabás
Pinczés Dominik
Fehér Botond
2.
5MittoménVárosmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Csonka Nimród
Fodor Tamás
Granik Szilvágyi Dániel Leon
Vida Zétény
1.
5Négy nagyokosPetőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Babai Hédi
Molnár Dávid
Kovács Áron
Horváth Ákos
7.
5NekemnyolcHám János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
Kodra Mátyás
Burcus Alexandra- Helga
Szabó Dávid- István
Kovács-Kuruc András - Szilárd
4.
5Piar.5.1Piarista Gimnázium
Vác
Engszler Sámuel
Antal Borbála
Stefán Bendegúz
Fornay István
6.
5PobaraliTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Pozsár-Szentmiklósy Eszter
Baranyai Zsófia
Ali Rudolf
Winkler-Antal Dalma
5.
5TatukPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Antus Áron
Keszthelyi Roland
Lerchner Ákos
Mohácsy Domonkos
3.
6AgyasokSZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Forgó Richárd
Kothencz Nándor
Mihály Attila
Sinkó Ádám
6.
6BossTeamBudapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Borsody Máté Ede
Molnár Marcell Gábor
Szabó Roland Zsigmond
Lazur András
3.
6GólyaiKazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Kovács Kara Koppány
Angster Barnabás
Bangha Lóránt
Németh Dávid
5.
6LogIQsokMiskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Furman Csanád József
Gál Mózes
Sasvári Zoltán
Szabó Zoárd
4.
6MatemágusokKölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
Lőkös Ákos Bence
Mihály Ármin
Szabó Erik
Vigh Lénárd
1.
6Matematikászati észKombájnokBudapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Czirják Eszter Luca
Kovács Flóra Lilla
Kozma Sándor
Móricz Tímea
2.
6MatokosokNyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza
Bárány Zalán
Semsey Panna
Szuchánszki Nóra
Tamás Ilka
7/1.
6Repülő VízipacikELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Dávid Emma Sára
Golecz Lelle
Papp Lili Emma
Sziklai Eszter
7/2.
7aA csapatÁlmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapest XIV.
Hrivnák-Jamrik Dániel
Rajtik Sándor Barnabás
Rabecz Mihály
Csató Bence
2.
7aLegendás matekosokÚjpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Kecskés Márton
Lusztig Dániel
Kövecs Kolos
Oláh Titanilla
1.
7aMATEKOLÓGUSOKBerettyóújfalui József Attila Általános Iskola
Berettyóújfalu
Briczky Balázs Zsolt
Domokos Zalán
Gulyás Emma
Molnár Tünde
7.
7aÓvodaszekcióGaray János Általános Iskola
Fót
Morvai Várkony
Hegedűs Bendegúz
Tar Kriszta
Szabó Lívia
3.
7aPedig tudtuk!Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
Bodor Ádám
Egyedi Ábel
János Gergő-Krisztián
Sájter Klaus
4.
7aRECIPRÓKÁKSzekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Bosnyák Ákos
Lakatos Levente
Steib Miklós
Töttős Gábor János
6.
7aTáblaPetőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Hölzl-Szabó Emília
Zita Vivien
Kis Benedek Ákos
Szakonyi Marcell
5.
7gBatyi 71Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Dániel Jázmin
Hague Dóra
Polgár Zsombor
Takács Vince Ata
3.
7gBolyaiSokkELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Balla Ignác
Németh Júlia Mandula
Nguyen Ngoc Mai
Teng Da
1.
7gCsak a banánért jöttünkBudapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Kurucz Lilien
Molnár Dalma Réka
Szaszkó Benedek
Takács Dániel
5.
7gDártv-éderekELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Pozsár András
Kaiser Alex
Gergely Dániel
Dörnyei Boldizsár
2.
7gMatekguruBatthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Radnai-Kiss Tibor
Sárai Levente
Czékmány Bendegúz
Nádasi Helga
6.
7gROAD TO MAMUTBudapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bolla Donát
Czanik Dániel
Kocsis Mátyás
Portörő Bene
4.
8a4IGEN!Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Beinschroth Máté
Domokos Ádám Tamás
Juhász Aliz
Nagy Nóra
5.
8a9+10=21Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Attila
Hohlov Iván
Kurucz Nimród
-
4.
8aCsapatnévSzent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Hajdu Tamás
Kiss Ádám
Simon Zsombor
Vadász Kristóf
6.
8aMesterekDeák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Beck Luca
Ladányi Száva
Kolimár Kristóf
Boross Veronika
3.
8aNyerő NégyesLencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Békéscsaba
Kitzing Sebő Tamás
Meliska Zsolt
Nagy Ákos
Szathmáry Zsombor Péter
7.
8aÖtösfogatPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Bisztray Frigyes
Kovács Zita
Subai Piroska
Taczman Vince
2.
8aRubiklabdákNagy István Művészeti Középiskola
Csikszereda
Csomós Dávid
Elekes-Köllő András
Incze Noémi
Nagy Anna-Lilla
1.
8gAMŐB+AELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Varga Levente
Karáth László
Pintér Szofi Hanna
Sütő Tamara
6.
8gKétszer kettő néha ötBalassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Bana Ilona
Gegő Ákos
Pusztai Gergely Sándor
Szekeres Linda
4.
8gKöbcikRadnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Imreh Dávid
Kószó Ferenc
Nagy Botond
Szathmáry Zalán
3.
8gMigiriBékásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Ferencz Kevin
Korompay Péter
Ozsváth Botond
Vasvári Bátor Aladár
2.
8gRévai 8.FRévai Miklós Gimnázium
Győr
Bedőcs Máté
Hajba Milán
Hideg János
Petrecz Ákos
5.
8gVén TapacsBudapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Horák Zsófia
Kiss Lícia
Bui Nikolett
Máté Marcell
1.