Országos döntő - 2021. február 27.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája. A csapatok évfolyam, kategória, majd csapatnév szerint vannak rendezve. Az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("n" = normál gimnázium, "sz" = szakgimnázium/szakközépiskola).

Évfolyam Csapatnév
Iskola, város Csapattagok
09n4n
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Kovács Botond Bence
Morvai Levente
Pituk Mátyás
Kadem Anis
09n9-ából
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Balla Botond
Bányai Benedek
Chrobák Gergely
Fazokán Marcell
09nA napi szeg
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Chen Yi Wei
Gudra Georgina Anna
László Anna
Wiener Anna
09nBig Louis
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Arnold Levente
Békési-Marton György
Rittlinger Bálint
Csonka Illés
09nBobólyai
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Jenei László
Hegedűs Bobó
Bettesch Helga Adél
Péntek Domonkos
09nKókusz klónok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Cserna Péter Barnabás
Fodor Gergely
Hevesi Dániel
Tarján Bernát
09nNutella
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Dulf Dávid
Durugy Attila
Mezei Hunor
Zágoni Mátyás
09szD.O.G.T.
Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium
Győr
Földi Dániel
Dremák Olivér
Abos Gergő
Szabó Taddeus
09szGépÉsz
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum
Debrecen
Kiss Árpád
Bokor Bence
Rácz Imre
Juhász Máté Noel
09szOne of the Lot
BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapest XIV.
Buborék Márkó Zsolt
Csóka Márton
Hayth Ferenc
Kórodi-Juhász Dávid
10nAjándék sáskák
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Böhm Hanna
Filótás Tamás
Drávai Szilveszter
Koczkás Árpád
10nCéltudatos sereghajtók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Czehlár Gergely
Polyányi Zorka
Skarka Boris
Székely Milán
10nCsőcselék
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Balog Barnabás Dezső
Tordai Ákos
Vizi Attila
Bereczki Anna
10nÉrtelmes csapatnév
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Hazadi Noémi
Fenyvesi Bence
Fekete Patrik
Fazekas István
10nKeresztfiúk
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Budaörs
Vigh Péter
Császár András
Lángi Máté
Tichy Márk
10nMazso-lák
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Botos Márk
Dezső Kende
Fejes Botond
Fischer Máté
10nPolinomosztást Végrehajtó Bizottság Közép-afrikai Kirendeltsége
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Móricz Benjámin
Móra Márton Barnabás
Bognár András Károly
Seres-Szabó Márton
10szKósok
Energetikai Technikum és Kollégium
Paks
Pálfi Kinga
Szoboszlai József
Vajda Dominik
Vörös Levente
10szPionírok
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum
Debrecen
Gombola Csenge Adél
Mester Lajos
Tóth László
Nyíri Antal
10szStonks
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési és Informatikai Technikum
Budapest IX.
Balázs Ádám
Kovács Dominik
Rapcsányi Bence
Nguyen Hoang Viet
11nAmit a fókák már nem tudnak
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Beinschroth Ninett
Kovács Alex
Szabó Eszter
Harmat Máté
11ncsapatnév
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Budapest VIII.
Lichter Bertalan Ede
Kovács Veronika
Zelei Mátyás
Lipcsey Magyar Márton Pál
11nEverest
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bencsik Ádám
Terjék András
Bán-Szabó Áron
Kovács Tamás
11nFastrox
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Jánosik Máté
Ternyák Gábor
Győri Gellért
Gecsei Mátyás
11nJókai 7
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Holczer Ákos
Kempf Alex
Metzger Ábris
Takács Tamás
11nKonkurens Kongruensek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Blázsik Árpád
Szépvölgyi Gergely
Szendrei Botond
Makrai-Kis Balázs
11nVudubaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Bányai Kristóf
Koleszár Domonkos
Rácz Dániel
Szathmári Gergely Márton
11szCsirepelnek a Verebek
BMSZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Budapest XIII.
Borbás Krisztián Mihály
Hegyi Roland
Horváth Leila Kiara
Kiss Bence
11szHild-11ab
Győri SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma
Győr
Farkas Márk Tamás
Tóth Márk
Józsa Benjámin Ferenc
Inczédy Emese
11szRafináltak
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma
Békéscsaba
Németh Regina
Aleksza Lili
Varjú Gergó
Czégény Roland
12nÁsokk
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
Kiskunhalas
Zsikla Gréta
Mészáros Réka
Király Kata
Kovács Benedek
12nCsicseriborsó
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Schenk Anna Petra
Kulcsár Boglárka
Baranyai Ádám
Ráfli Ádám Márk
12nKecsapat 5.0
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Albert Márton
Argay Zsolt
Tóth Ábel
Tóth-Rohonyi Iván
12nMade in China
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Antal Botond
Horváth Áron
Kelemen Anna
Varga Árpád György
12nNemnyafog
Szent II. János Pál Iskolaközpont
Budapest XI.
Bonev Krisztián
Kiss Dóra
Nagy Olivér
Zeisler Bálint
12nVan-e karakterlimit?
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
Borbély Barbara
Gadácsi Brendon
Papp Zsombor
Szabó Vivien
12nZsárkonyi Vombor
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Für Dominik
Lengyel Ádám
Molnár Lehel
Vágó Bendegúz
12szAJTP
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési és Informatikai Technikum
Budapest IX.
Ihász Dániel
Kamuti Levente
Schmidt Ferenc
Siklódi Gellért
12szBalgák
Veszprémi Szakképzési Centrum Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum
Veszprém
Szabó Álmos
Vigi Dorka
Peidl Patrícia
Klettner Kitti
12szI dont know man
Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium
Nyíregyháza
Gál Péter
Páll Dominik
Pap Dániel
Szabó Ákos