Országos döntő - 2022. március 12.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája és terembeosztása. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév
Terem
Iskola, város Csapattagok
34 ÖKO MANÓ
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Csillaghegyi Általános Iskola
Budapest III.
Baranyi András Barnabás
Barcánfalvi Zsófia
Papp Sámuel
Piros Dorka
3Állatszeretők
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Teichman Vilmos Általános Iskola
Kisvárda
Kovács-Barta Benedek
Gyimesi Jázmin
Halász Diána
Varró Melinda
3Aranyos futrinkák
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Arany János Általános Iskola
Budapest
Antoni Dániel
Blaske Liza
Lázár Borbála
Szepesi Rita Eulália
3BOLONDOS BÉKÁK
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Smulovics Bettina
Varga Mihály
Bakosi Bánk
Góbor Albin
3HIÚZOK
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Budapest III.
Gallai Tamás
Károlyi László
Krebsz Gergő
Nagy Vince
3Kertecske
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Bakó Noémi
Bánhalmi Áron
Cserényi Tamás
Vincze Emma
3Környezet Barát
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
Kolejanisz Adrián
Várossy Ákos
Szabó Mátyás
-
3Mezei tücsök
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
Pákozd
Földi Dorina
Huszár Vilmos
Juhász Panna Sára
Nyikos Mihály
3NOTELICSE
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Veress Lilla
Varga Noel
Gyüre Csenge
Ésik Teodóra
3Okoskák
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Maglód
Barna Bálint
Marosvölgyi Martin
Sándor Gergely
Scheibelhoffer Botond
3Őszi falevelek
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Lajosmizse
Ugrina Lelle
Nagy Gergő
-
Karda Andrea
3Platán
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola
Szőlősgyörök
Bodó Gréta
Fritz Mária
Gyarmati Leon
Valkó Zora
3Természetkedvelők
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
-
Magyari Ábel
Tóth Noémi
Zsák Botond
3Újrahasznosítók
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Budaörsi 1.sz. Általános Iskola
Budaörs
Darabos Zsombor
Strang Mátyás
Tárai Patrik
Répási Edvin
3Villám okosok
Veres Péter Gimnázium 
1. terem
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
Tóth Franciska
Stégmár Balázs
Sólyom Máté
Antal Gergő
4Erdőjárók
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
Tóth Nimród
Tóth-Gáti Vilmos
Debreczeni Fülöp
Hamvas Levente
4Észbontók
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilágyi Tamás
Sánta Nóra
Baumann Máté
4Környezettudatos tutajoscsiga
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Szabadság Sugárúti Általános Iskola
Budapest XVII.
Hrubos Fanni
Kerülő Levente
Németh Hanna
Rocskay Orsolya
4Nagy Vadak
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
Halmai Mátyás Vince
Nagy Dániel
Szita Nimród
Molnár Csongor
4Okoskák
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola
Hajdúböszörmény
Bácsi Anna
Pócsi Rebeka
Kincses Dániel
Margitics Szilárd
4Ökoskodók
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Jobi Anna
Farkas Anna Róza
Szűcs Réka
Stehler Kincső
4Palánták
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XXII.
Balotai Sándor
Székely Bulcsú
Pálmai-Szargszjan Mátyás
Veres Zalán
4Rókaevő ananászok
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XX.
Kenyó Zétény
Hegedűs Alíz
Papp Anna
-
4Szarvasbogarak
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Komjáthy István
Lőrincz Ádám Levente
Pintér Júlia
Pál Menyhért Leó
4Természet csodái
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
Miskolc
Vígh Zalán
Szendrey Zsombor
Morvai Míra
Kóródi Boróka
4Természetesen
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
Bükkös Márk Aurél
Desypris Achilleas
Bakos Tekla
Siragakis Alexisz
4Zafír huskyk
Veres Péter Gimnázium 
2. terem
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Ónodi Iringó
Macher Mira
Kerekes Dorka
Jakab Áron
4Zöldmanók
Veres Péter Gimnázium 
3. terem
Szombathelyi Neumann János Általános Iskola
Szombathely
Baranyai Emese
Érsek Júlia
Gyepes Kolos
Orbán Zétény
5Bableves
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba
Beke Kristóf
Kalincsák Noémi
Vida Alma
Timár Boldizsár
5Gyümölcskoktél
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Tiszafüred
Árvai Zsigmond Levente
Elek Áron
Kovács Kitti
Pócs Lilien Luca
5Hiperkecske
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium
Érd
Tényi Gergő
Tényi Ákos
Apostol Csongor
Gelencsér Zalán
5Környezettudósok
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Máté
Baglyos Eleonóra
Kurucz Hunor
Tóth - Gál Csongor
5Magyar vizslák
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Kautny Mátyás
Makovsky Júlia
Nényei Gyöngyvér
Nikli Marcell
5Mangók
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Tiszafüred
Nagy Dorka
Keller Blanka
-
Ruzsányi Adél
5Névtelen természettudósok
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Kő Benedek
Környei Laura
Kern Ádám
Csanádi Ármin
5Ökotoxikológusok
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Suli Harmónia Általános Iskola és Óvoda
Káld
Berki Bonifác
Németh Attila
Lakatos Noel
Tarsoly Eliza
5Pindúr Pandúrok
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Harmat Általános Iskola
Budapest
Szarvas Luca
Groh Luca
Groh Botond
Birinyi Bálint
5Stréberek
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
Tóth Marcell Brúnó
Gulyás Bence
Terray Marcell
Simon Benedek
5Szemfüles
Veres Péter Gimnázium 
5. terem
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Tóth Luca Emese
Rózsa Sebestyén
Bázel Zoé Hanna
Márton Richárd
5Tudós tininindzsa nyílméregbékák
Veres Péter Gimnázium 
4. terem
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Kovács Emil
Markowski Péter
Rácz Dalma
Szakolczay-Vrábel Gergely
6Belső erők
Veres Péter Gimnázium 
7. terem
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Kossuth utcai feladatellát
Debrecen
Batár Hanna Dóra
Birtha Roland
Gombos Nóra
Mezei Marcell
6Bölcs Baglyok
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Dombóvár
Apáti Márk
Bizderi Orsolya
Juhász Nóra
Somogyvári Zsombor
6Bölcs Baglyok
Veres Péter Gimnázium 
7. terem
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Hegedűs Donát
Hegedűs Júlia
Szőke Natasa
-
6El bolhítók
Veres Péter Gimnázium 
7. terem
Általános Iskola
Herceghalom
Csabai Áron
Dósa Dániel
Izményi Ákos
-
6gravitációmentes dehidratált paralelepipedon
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium
Budapest VII.
Buday Levente
Sebestyén András
Szabó Áron
Végső Nándor
6Kétfoltos pöfögőfutó
Veres Péter Gimnázium 
7. terem
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Balázs Bulcsú
Sárai Levente
Radnai-Kiss Tibor
-
6Menő méhecskék
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Magyary Dóra
Fricsovszky Leila
Merényi Sára
Ligeti Eszter
6Nem baj, majd legközelebb
Veres Péter Gimnázium 
7. terem
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Ágoston Lilla
Ekler Mihály
Sass János
Szendrői-Kovách Pál
6Pillangók
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
Bodor Boglárka
Ferenczi Noémi
Harangi Zoé
Krizsán Luca
6Szefencséd
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Auer Roland
Gelei Júlia
Keresztély Péter
Kóczián Gréta
6Túrórudi
Veres Péter Gimnázium 
6. terem
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Becske Panni Kamilla
Nikolich Emma
Kővágó-Laki Nóra
Horváth Borbála
6Zöldbábfőzelék
Veres Péter Gimnázium 
7. terem
Ujhelyi Imre Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Tuba Imola
Vida Barnabás
Takács Zsombor
Varga Simon
7a(Fő)gyökerek
Bárczi Géza Általános Iskola 
3. terem
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
Németh Ábel
Németh Gergő
Németh Kolos
Szalai Ádám
7a7.b
Bárczi Géza Általános Iskola 
2. terem
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
Skopál Kristóf
Puppán Ákos
Szabó Panna
Árvai Miksa
7aAndriska 72
Bárczi Géza Általános Iskola 
3. terem
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Berkeszi András
Péter Zámor Samu
Marek Réka
Fürcht Benedek
7aBárka Fiúk
Bárczi Géza Általános Iskola 
2. terem
Krisztus Király Római Katolikus Általános Iskola
Dunakeszi
Fekete Roland
Szinovszki Péter
Tóth Dávid
Dellei Márton
7aCerebellum
Bárczi Géza Általános Iskola 
4. terem
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Budapest XV.
Szabó Sarolta
Kovács Botond
Csemniczky Zsófia
Rónai Albert
7aFarkasok
Bárczi Géza Általános Iskola 
2. terem
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
Molnár Mihály
Mechler Dénes
Tóth Attila
Erdélyi Károly Márton
7aFeláldozhatók
Bárczi Géza Általános Iskola 
1. terem
Hegyháti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mágocs
Farkas Norbert
Ömböli Dániel
Világos Mercédesz
Vinczheim Marietta
7aFöldlakók
Bárczi Géza Általános Iskola 
2. terem
Őrmezei Általános Iskola
Budapest XI.
Aradi Hanna
Benke Noémi
Dudás Domonkos
Rideg Barnabás
7aJani
Bárczi Géza Általános Iskola 
3. terem
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Attila
-
Kurucz Nimród
Szürös Jázmin
7aJókai 7.a
Bárczi Géza Általános Iskola 
1. terem
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Iván Mirkó
Vizer Donát
Takács Máté
Zimányi Áron
7aKis tigrisek
Bárczi Géza Általános Iskola 
1. terem
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bóly
Schmidt Dávid
Bohner Zsanett
-
Keibl Bence
7aOrchidea
Bárczi Géza Általános Iskola 
4. terem
Bornemisza Péter Általános Iskola
Budapest XVI.
Joób Hajnal
Kovács Ráhel
Demjén Dorka
Tusnády Sára
7aTenger gyöngyszemei
Bárczi Géza Általános Iskola 
1. terem
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Tiszafüred
Jáger Jázmin
Gyöngy Zsanett
Krausz Eszter
Lovász Edina
7aTermészetesek
Bárczi Géza Általános Iskola 
3. terem
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Szeged
Simon Eija
Kürti Luca
Kis Ákos
Borsos Szabolcs
7gA természet gyermekei
Pais Dezső Általános Iskola 
2. terem
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós gimnázium
Zalaegerszeg
Gellén Csongor Endre
Jákli Illés Adorján
Zámolyi Kira
Zámolyi Norbert
7gAranyászok
Pais Dezső Általános Iskola 
3. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Garad Bercel Gábor
Nagyházi Levente Dániel
Lupkovics Lázár
Terjék Temes
7gbölcs bagoly
Pais Dezső Általános Iskola 
1. terem
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
Mácsár Magor
Vásárhelyi Kristóf
Kiss Vince
Csábi Benedek
7gEgy szoknya, három nadrág
Pais Dezső Általános Iskola 
1. terem
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Börzsei Sára
Hompok-Téttry Noel
Pichler Bertalan
Hajdinák Mátyás
7gÉszvillámok
Pais Dezső Általános Iskola 
1. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Horváth Luca
Kovács Adél
Zsák Ádám
Nyirády Jázmin
7gKálium-permanganát
Pais Dezső Általános Iskola 
2. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnáium
Budapest,
Golda Vilmos
Bauer Dénes
Lőrincz Norman
Szücs-Paluch Zoltán
7gKém-csövek
Pais Dezső Általános Iskola 
1. terem
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Balogh Benjamin Péter
Simsay Vince
Kiss Attila
Kocsis Donát
7gSpice girls
Pais Dezső Általános Iskola 
2. terem
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Madarász Gréta
Lassu Fanni
Pimm Olívia
Tarján Janka
7gSzilicium-dioxid
Pais Dezső Általános Iskola 
3. terem
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba
Novográdecz Damján
Novográdecz Bernát
Müllner Albert
Nemes Koppány
7gTermészet ereje
Pais Dezső Általános Iskola 
2. terem
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Valent András
Szepesi Zoltán László
Paál-Koroknai Bence
Zólyomi Péter Vilmos
7gTudósok
Pais Dezső Általános Iskola 
3. terem
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Auber Adél
Gyüre-Garami Blanka
Méhes Levente
Seder Gergő
8aBiozsenik
Bárczi Géza Általános Iskola 
6. terem
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
Zilahi Nándor
-
Farkas Bence
Bányai Milán
8aBolyai peronoszpórák III.
Bárczi Géza Általános Iskola 
5. terem
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
Horváth Ábel Nándor
Zhu Yi
Menyhárt Zsombor
Bánhidi Csongor
8aHaLeMaKi
Bárczi Géza Általános Iskola 
5. terem
Szent Péter és Pál Görögkatolikus Általános Iskola
Nyírlugos
Szalai Hanna Anita
Hugert Kincső
Szenyita Marcell
Kiss Levente
8ajégmadarak
Bárczi Géza Általános Iskola 
4. terem
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Diószeghy Lili
Rajkai Bíborka
Varga Dorottya
Lőrincz Luca
8aJókai 8.
Bárczi Géza Általános Iskola 
7. terem
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Kis-Vidéki Bíborka
Gerber Luca
Őss Nikolett
Gódi Máté
8aJókai 8.b
Bárczi Géza Általános Iskola 
6. terem
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Szabó Zsombor
Koszorús Alex
Perjési Bence
-
8aKávé
Bárczi Géza Általános Iskola 
4. terem
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Kávai Ádám
Szipőcs Levente
Szűcs Péter
Takáts Dániel
8aKirajok
Bárczi Géza Általános Iskola 
6. terem
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Ekbauer Tamás
Tóth Kristóf
Várady Patrik
Frank Bálint
8aRetkek
Bárczi Géza Általános Iskola 
7. terem
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Papp Levente
Márta Szilárd
Tafferner Márton
Pásztor Áron
8aSZUPERPANDÁK
Bárczi Géza Általános Iskola 
5. terem
Szegedi Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
Erdővölgyi Lotti Sára
Borbély Imola
Murár Zoltán
Tóth Richárd Róbert
8aTarka rókák
Bárczi Géza Általános Iskola 
5. terem
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Geiger Ágoston
Kasnya Georgina
Virányi Gertrúd
Papp Luca
8aZöld gyíkok
Bárczi Géza Általános Iskola 
7. terem
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Baradlai Kata
Farkas Korinna
Farkas Roxána
-
8gA Negyvenkettek
Pais Dezső Általános Iskola 
4. terem
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Illés Csanád
Kerekes Kázmér
Papp Bence
Zagarics Zétény
8gÁtlátszó Hófehér Brutál Gamer Zenész csapat
Pais Dezső Általános Iskola 
6. terem
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
-
Pál Máté
Rosta Péter
Szűcs Botond
8gAtomAnti
Pais Dezső Általános Iskola 
5. terem
Europa2000 Gimnázium
Budapest
Iványi Lenke
Sellyei Sára Éva
Papp Olivér
Rétlaki Patrik
8gAxolotl
Pais Dezső Általános Iskola 
5. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Parragi Zsombor Dénes
Szabó Imre Bence
Pálfi András
Görög Csanád Botond
8gB+Al+At+O+N=BAlAtON )
Pais Dezső Általános Iskola 
4. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Antal Barnabás
Kelemen Dániel
Kelemen Márton
Milán Zsolt
8gBolygóvédő Piciszilvák
Pais Dezső Általános Iskola 
5. terem
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Köblő Anna
Minyó Ingrid
Rozgonyi Gréta
Tóth Petra
8gBúzacsírák-2
Pais Dezső Általános Iskola 
4. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Jeges Péter
Sztrinkai Anna
-
Krüpl Boglárka
8gEgy doboz újratölthető toboz
Pais Dezső Általános Iskola 
6. terem
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Achim Patrik
Borbély Dénes Attila
Karaffa Ferenc Áron
Sipos Gergő Csanád
8gGizgazok
Pais Dezső Általános Iskola 
3. terem
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Demeter Jázmin
Dénes Alexa Laura
Bán Vince
Szabó Domonkos Attila
8gMedveállatkák
Pais Dezső Általános Iskola 
6. terem
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Dunaújváros
Pillár Bence
Vasaji László
Magyar Zalán Ferenc
Puskás Péter
8gPapírhajók
Pais Dezső Általános Iskola 
5. terem
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Dömös Hédi
Sáska Julianna
Kovács Hanna
Mucsi Zsófia
8gZita és a vegyÉSZek
Pais Dezső Általános Iskola 
4. terem
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Bíró Zsombor
Crespo Ruben Enrique
Lévai Zita Kata
Szabó Máté György