Országos döntő - 2023. február 24.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg az írásbeli döntőbe jutott csapatok listája. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév
Helyszín
Iskola, város Csapattagok
3A környezet mesterei
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXII.
Fazekas Marcell
Papik Dániel
Koncz Botond
Bányai Áron
3Arany mókusok
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Székhelyintézmény
Nagykanizsa
Koma-Mátyás Zénó
Wahler Dániel
Sipos Benedek Gyula
Gregász Máté
3Bolygók királyai
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Budapest IV.
Kolarovszki Zoe Emma
Liptai Imre László
Pesti Buda Péter
Szalma Vince
3Cicavédők
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XIV.
Gulyás Panna Ilona
Koller Zsanka
Nagy-Kiserős Anna
Sklena Viktória
3Csak a Csata!
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
Deák Dorka
Szabó Borbála
Fazekas Borbála
Éri Olivér
3Dermesztő denevérek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Keserű Róza
Palai Patrik
Tóth-Harsányi Zayne
Bacskó Bende
3Észbontók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Fodros Általános Iskola
Budapest III.
Árvai Vince
Filipenko Valér
Jankó Milán Dávid
Szauer Márton
3Faültetők
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Garami Vince
Opper Zoé
Tóth Arthur Joseph
Tóth Péter
3Grizlik
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
Contreras Eliza
Szani Veronika
Dézsi Andris
Kádár-Németh Levente
3Gumbák
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Som Bercel Zoltá
Sipos Emma
Szauer Zsigmond
Tóth-Almásy Kornél
3Gyík
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Panonnhalmi Főapátság Máriaremete - Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája
Budapest II.
Ujfalussy Bertalan
Tatár Gábriel
Zalán Áron
Szabó-Megyer Zalán
3Hamsters
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Kézdy Blanka
Mester Anna Erzsébet
Balogh Emma
Tóth-Csendes Léna
3Hurrikánok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
Bakos Dániel
Kodák Dorina
Molnár-Valkó Donát
Tegze Titusz
3Kaméleonok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Karácsony Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Földes
Erdei Zsombor Gyula
Korvin Blanka
Patai Dávid
Sári Bence
3Kamilla
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
Horváth Laura
Stankovics Péter
Baki Adriána
Hamza József
3Kék bolygó
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Egry József Általános Iskola és AMI
Keszthely
Krasznai Zétény Zoltán
Szálteleki Dávid
-
Tóth Zoltán
3Környezetvédők
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Váci Földváry Károly Általános Iskola
Vác
Képes Hunor Gábor
Németh Íván Zsombor
Pittlik Mia Zoé
Tréfás Nándor András
3Körtefarkasok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
Novák Tamás Vince
Kiss Áron
Héder Csaba
Bernot Damien Andor
3Mérsékelt égöviek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Szeged
Plugor Hunor
Tajti Dominik
Sipos Péter
Piros Fábián György
3Nemtudjuk
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
Albert Ádám
Albert László
Halász Erik
Lakos Dániel
3Okos négyes
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
Bak Péter
Éles János
Szabó Botond
Vincze Anna
3Olvasómanók
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Fodor Bianka
Fehér Nóra
Kósik Anna
Potornai Liliána
3Oroszlánkirályok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Szent András Általános Iskola
Szentendre
Szász Bence
Jónai Márton
Varga-Bozsai Áron
Fonódi Gellért
3Ökokölykök
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Hajdúböszörmény
Katonka Hédi
Sneider Bettina
Nagy Nándor
Oláh Zita
3Ökomanók
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Sztejki Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Lipinszki Eszter
Ifkovics Vanda
Katona László
Hődör Bertalan
3Patonai kis tudósok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Rábapatona
Balázs Sára
Nagy Olivér
Papp József
Szalay Zsófia
3Sakálok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Szili Olivér
Csuti Katica
Nagy Huba
Orsós-Tóth Alíz
3Természetes 4-es
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Gárdonyi Zalán
Balla Benedek
Pataki Norina
Pataki Nolen
3Természetjárók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Fónagy Bertalan
Kis Zsófia
Móré Emma
Kanyó Lilla
3Természetvédő telekisek
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Fürjes Donát
Kanizsay Kende László
Sárközi Réka
Szobotka Lilit
3Természetvédők
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Albrecht Róbert
Bencsik Boglárka
Kalocsai András
Kubránszky Gergő
3Zöld jövő
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Dániel Szonja
Smekál Szilvia
Virág Gergely
Zebegnyei Ádám
3Zöld kölök klub 2
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Miskolc
-
Vozárik - Illés András
Jánosi Sára
Udvary Erna
4Agyak
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola
Szőlősgyörök
Gyarmati Leon
Ledneczki Léla
Rédai Kevin
Valkó Zora Eliza
4Aranyos futrinkák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
Antoni Dániel
Blaske Liza Emma
Lázár Borbála
Szepesi Rita Eulália
4Banditák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola
Dömsöd
Csaplár Zsombor
Csécs István
Rab Sándor Benedek
Szombati Kornél
4Bio@-ok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Budapest III.
Galla Tamás Péter
Királyi László
Krebsz Gergely
Nagy Vincze Levente
4Black and White
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Budapest VIII.
Nguyen Khanh Toan
Simon Csanád
Kolek Léda Panna
Lakatos Emma
4Bogárkák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Balázs Emese
Lelkes Liza
Pénzes Laura
Takács Béla
4Bomba Gombák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Bak Ádám
Kishalmi Botond
Lakatos Dorottya
Novoszádi Vince
4Csodabogarak
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
Bago Lőrinc
Nagy Zdenka
Pisák Hanna Orsolya
Varga Roland
4David Attenborough
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Csillaghegyi Általános Iskola
Budapest III.
Baranyi András Barnabás
Barcánfalvi Zsófia
Papp Sámuel
Piros Dorka
4Hagymás fogasír
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Csernyi Réka
Csikor Klára
Polgár Sára
Bucsi-Szabó Lőrinc
4Kecsapat
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
MOA Magán Általános Iskola
Budapest III.
Auguszt Marina
Winkler-Lukács Via
Koncz Bence
Jakusch Pál Máté
4Kertitörpék
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Nyerges Julianna
Cserényi Tamás
Farkas Loránd
Bakó Noémi
4Köri kör
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tahitótfalu
Szabó Virág
Horváth Levente
Kolcsár Olivér
-
4Köri titánok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Belvárosi Zrinyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
Bagi Dániel
Bíró Szilárd
Hámos Péter
Kocsis Luca
4Körisek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tahitótfalu
Ragó Márton
Varga Miklós
Sziva Soma
Kiss Hunor
4Mákvirágok
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Nagykanizsa
Mezei Boglárka
Németh Péter
Kálovics Dávid
Molnár Lili Anna
4Marslakók
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Eger
Dancsó Dóra
Prepuk Nóra
Sütő Máté
Szundi Borbála
4Medveállatkák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Berta Flóra
Fritz Lili
Lux Dorottya
Kiss Hanna
4NASA titkosszolgálat
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XIV.
Pásztor Tamás
Szöllősi Márta
Vidnyánszky Zoltán Dávid
-
4Okos Ankiloszauruszok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Ábel Ákos
Juhos Nándor
Kocsis-Kis Hanna
Molnár Mária Margit
4Oroszlánok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
Ludassy Péter
Mészáros Dávid
Somogyi Bence
Szabó Ferenc
4Ősgombák
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Gyenge Sára
Hajnal Szófia
Kálmán-Gombos Anna
Kopasz Linda
4Ribizlik
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Esztergom
Remetei Zsombor
Sallai Enikő
Sándor Bence
Till Imola
4Se-Vi-Ba-Czi
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Szeged
Czibulya Ádám
Szakáll Sebestyén Bálint
Fogas Balázs
Rózsavölgyi Vilmos Milán
4Szuperzöldségek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
Vác
Varga Ákos
Szendrényi Emma
Csala Milán
Greff Luca
4TERMÉSZETESEN
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
Hetényi Dóra
Dóra Zalán Márton
Szekeres Imola
Szeniczey Brúnó
4Természetkutatók
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
Agócs Vince Dániel
Fülöp Emili Gréta
Kovács Dénes
-
4Természetőrök
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kecskemét
Vincze Vilmos
Fóti Barnabás
Murár Annabella
Szabados Liliána
4Tokaji szőlőszemek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Csikai Alexandra Hanna
Földházi Hunor
Mikó Patrik
-
4Tudós Törpe Harcsák
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
Gallyas Máté
Nagy Emese Edina
Breitner Gábor
Sásik Áron
4Újpesti okostojások
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Mócsai Norbert
Bőle Zétény
Kovács Misa
-
4Vénusz légycsapója
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
Budapest XII.
Falvay Máté
Horváth Hédi
Kanizsai Lilla
König László
4Zöld kölök klub 1
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Miskolc
Vozárik - Illés Márton
Simon Csenge
Varga Lili
Kiss Szonja Zsófia
5"Gedzsgék"
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bóly
Bohner Dávid
Stréb Ádám
Dukovits Bence
-
5Biopalánták
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Jánosháza
Vitéz Lilla
Horváth Tamás Mátyás
Lakatos Tamás
Horváth Emiliána
5Biopalánták
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Halászy Károly Általános iskola
Ócsa
Nagy Bence
Orosz Milán
Rózsa Gergő
Szöllősi Ádám
5Csatacsirkék
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debecen
Német Dániel
Vaskó Máté
Rácz Enikő
Leiter Imre
5Csibecsapat
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
Budapest IX.
Matkovics Karolina
Bassi Nóra
Erdei Klaudia
-
5Die Naturkunde-Mädchen
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bóly
Brutyó Hanna
Jozifek Zalán
Post Vera Linn
Reitz Hanni
5Erdőjárók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
Debreczeni Fülöp
Érsek Abigél
Hamvas Levente Róbert
Tóth-Gáti Vilmos
5Éva néni Palántái
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatel
Debrecen
Gyöngy Zétény
Gyulai István
Lente Luca
Matkó Gréta
5Fejlődő természet
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Krisztus Király Római Katolikus Általános Iskola
Dunakeszi
Kovács Jakab Gábor
Kosztolányi Mátyás
Pusztai Artúr László
Földi Flóra
5Forrás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
Budapest I.
Csapó Zsombor
Fráter Barnabás György
Halmos Mátyás
Lőrincz Magdolna
5Gondolj, gondolj Micimackó!
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecskemét
Bogovics Dominik Pál
Horváth Ágnes Tamara
Juhász Ádám
Mezei Míra
5Három Grácia
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
Dósa Luca
Németh Gréta
Zsigmond Hanna
-
5Hattyúk
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Elek Szonja
Heuer Szófia
Mikusi Dorottya Flóra
Ottucsák Luca
5KertÉszek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Hegedüs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Áldott Nóra
Túry Kristóf
Németh Mátyás
Szabó - Bakos Márton
5Környezetvédők
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Tárnok
Berekméri-Szigeti Zsombor
Ducsay Rozina
Ivan Andrea
Szvák Jázmin
5Kutyák
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debecen
Mester Csanád
Páll Áron
Ősz Botond
Papp Nándor
5Lábgombák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Bolyán Ákos
Tábori Kristóf
Nagy Ádám
-
5Medvék
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Antus Áron
Keszthelyi Roland
Lerchner Ákos
Mohácsy Domonkos
5Menők
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
Anka Cecilia
Dabi Gábor
Rauscher Ambrus
Szemerédi Zsigmond
5Nuku IQ
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Sovány Alíz
Kun Dalma
Gyulai Laura
Hortobágyi Petra
5Nyertes Csírák 3.0
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Csonka Nimród
Granik-Szilvágyi Dániel
Fodor Tamás
Vida Zétény
5Papucsállatkák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Berecz Marcell Máté
Kovács Zétény
Zelei Marcell
Szitt Mátyás László
5Partyfecskék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Bauer Soma
Gábor Dorottya
Juhász Zsófia
Estók Eliza
5Szerencse cseresznyék
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Általános Iskola
Herceghalom
Claus Lili Eszter
Hollósvölgyi Luca
Claus Dóra Ágnes
Balogh-Csapár Eliza
5Térképészek
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprém
Muraközy Bogi
Budai Johanna
Mátyás András
Mátyás Zsolt
5Természetes anyagok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Nagy Dániel
Gerendás Bernát
Molnár Csongor
Cseri Balázs Benedek
5Természetes négyes
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Ágoston Hanna
Halbauer Tímea
Mátraházi Benedek
Mihalkov Zsombor
5Természetóvók
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
Lugosi-Hajdú Ramóna
Bálint Ádám
Sallai Antal
-
5Természettudósok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Jászberény
Bőndi Zsombor
Földi Krisztián
Gál Cecília
Német Marót
5Tövismadarak
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
Losonci Jázmin Lili
Gergely Hanna
Szabó Emma Lujza
Ondi Zita
5Villám viperák
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
Fábián Elvira
Barna Izabella Emma
Barna Alíz Dorina
-
5Zöld küllő
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
Budapest XVI.
Ács Botond
Mátyus Eliot
Németh Tifani
Petruska Lola
5Zöld küllők
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Ai Le
Bérces Eszter
Jesztl Péter József
Szőllősi Sára
6 "Albert mondja, de a természet jobban tudja"
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Tarnamérai Általános Iskola
Tarnaméra
Bánka Péter
Nagy Nóra
Nagy Nikol
Vámosi Anna
6A természet pillérei
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI
Tatabánya
Molnár Benedek
Straubinger Éva
Szabó Kristóf
Tóth Gergő Dávid
6AvaRock
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
Csollár Virág
Francia Villő
Perlaki Máté Pál
-
6Bauxitkecskék
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
Lukasik Nóra
Ribár Levente Álmos
Ficzere Gergő
Hara Dániel
6CO2
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
Hild Janka
Hasszán Vilma
Sándorfi Léna
Fleiner Sarolta
6Cooltúráltak
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Ward Mária Általános Iskola
Budapest V.
Kiss-Hindy Bernadett
Pálos Lőrinc
Dér Ambrus
Henger Ágoston
6Csípős csirkék brokkolival
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
Szarvas Luca
Groh Luca
Bohn Levente
Malik Nimród
6Csótányvadászok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
Orosi Márk
Géczy-Szabó Dávid
Zilahy Erik Csanád
Belce Róbert
6Erdőjárók
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Veszprém
Balogh Benjamin
Balogh Simon
Petróczi Dávid
Torma Richárd
6Fáramászó vízilovak
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium
Budapest VII.
Kellerman Botond
Letenyei Kolos
Németh Zalán
Pályi Barna
6Fehérpettyes álcsüngőlepkék
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kodály Iskola
Kecskemét
Györkös Nóra
Szabó Panna
Szabó Szonja
Szente-Varga Gergely
6Földgáz
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola
Biatorbágy
Gróf Sebestyén
Szijártó Hunor
Dobai Zsombor
Radnai Csongor
6Giz-gazok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Győr
Hatt János
Jósvai János
Kiss Csongor
Tátrai Manó Álmos
6Gould-amandina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Kovács Emil
Markowski Péter
Rácz Dalma
Szakolczay-Vrábel Gergely
6Hami Gyapi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
Franta Imola
Garas Zóra
Oroszki Lara
Gyimesi Enikő
6Hatások
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Bakó Boglárka
Geiger Luca
Pálinkás-Geréd Marcel
Szatmári Ádám
6Kisasszonyok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatel
Debrecen
Clemens Villő Eszter
Csernátony Hanna Blanka
Horváth Noémi Réka
Tar Liza
6Kiskörték
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Veresegyház
Lukács Adorján
Barsi Bálint
Pácz András
Csapó Kolos
6Kós 7
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Juhász Bence
Demjén Szabolcs
Bartus Jónás
Lóránt Csongor
6Lábatlankodó Pókok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
Bakos Dávid
Szentesi Nóra
Prikidánovics Bálint
Wellborn Sophie
6Magyar vizslák
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Kautny Mátyás Zsombor
Makovsky Júlia Klára
Nényei Gyöngyvér Sára
Nikli Marcell
6Makkant Mókusok
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagi
Kaposvár
Kostyova Luca
Csillag Levente
Gyenesei István Máté
-
6Micimackó fá-zik-zik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Szabó Zsófia
Szabó Luca Emma
Mura Liza Katalin
-
6Négyész
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kiskanizsai Általános Iskola
Nagykanizsa
Dervalics Anna
Barabás Márton
Szamos Réka Flóra
Varga Boglárka
6RovarÁszok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Máté
Baglyos Eleonóra
Kurucz Hunor
Tóth - Gál Csongor
6Szemfülesek
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Tóth Emese Luca
Magyar Kata
Bázel Zoé
Horváth Attila
6Szupernova
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium
Érd
Tényi Gergő
Tényi Ákos
Apostol Csongor
Gerencsér Zalán
6Természetesen
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
Szabó Noémi
Duronelly Tamás
Bűdi Balázs
Bokor Lőrinc
6Természeti 6ások
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Várszegi Zsombor
Kokas Gergely
Molnár Levente
Várszegi Levente
6Újpesti Ultrák
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Újpesti Károlyi István Általános iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Jakab Márk
Pál Bendegúz
Lőkös Farkas
Király Levente
6Vegyi emberek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Becságh Péter Bendegúz
Bally Bendegúz Máté
Jánosi Bence
Csutorka-Vadnai Balázs
6Vissza a természetbe
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium
Fót
Deák-Guzsaly Levente
Kaló Tamás
Sóti Csaba
Várady Péter
6Zsoli Kolbászok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
Görög Bence
Hanich András
Szabó - Hudák Barnabás
Nándori Balázs
7a!
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Muhi Borbála
Késmárky Dániel
Szmola Erik
Zsolt Levente
7a7aaaaa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
Kosztolni Réka
Csucska Róbert
Szemen Péter
Törköly Laura
7aAlias Kiskanizsa
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kiskanizsai Általános Iskola
Nagykanizsa
Kálóczy Ádám Dávid
Farsang Dávid Gergő
Lenkovics Kinga
Gerencsér Szamanta Barbara
7aAmazonok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium
Érd
Kaáli Szonja
Szloszjár Lilla Róza
Kovács Villő Veronika
Sasvári Borbála
7aAmőbák
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Sipos Panna
Pócsik Gréta
Lakatos Zsófia
Gyerák Zsófia
7aánlájn
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
Bodor Benedek
Nagy Balázs
Osztényi Áron
Tátrai Kornél János
7aBakancsállatkák
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Budapest III.
Tóth András
Kozák Botond
Détári Antal
Károlyi István
7aBiomasszák
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Isk. és Óvoda
Miskolc
Bánfalvi Hajnalka
Bojsz Jázmin
Novák Gréta
Robb Horkay Jázmin
7aBundássünök
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Debecen
Pataki Máté
Látkóczki Levente
Vincze-Gál Milán
Berényi Simon
7aCanis lupus
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Mórahalom
Bíró Bence
Fábián Tamás
Kotogán Brendon
Tandari Ákos
7aCsillagos Májmohák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Árok Dávid
Novoszádi Dorka
Nagy Júlia
Mészáros Menyhért
7aCsúcsragadozók
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Kárai Máté
Hengsperger Péter
Bese Bodza
Csikós Levente
7aDihidrogén-monoxid
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
Beck István
Gyuris Lőrinc
Selim Elie
Tihanyszegi Zsolt
7aEgy kupac kopasz kukac
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Árvai Nikolett
Földes Fanni
Hernády Gréta
Rósa Letícia
7aÉlősködők
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
Hajduk Zsigmond
Urbán Ákos
Tihanyi László Levente
Balaton Kristóf
7aFadongók
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
Boros Viktória Flóra
Paulicska Miklós
Szabó Zoltán
Szilágyi Gergő
7aFFKB
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII.
Puy Ádám
Németh Donát
Karg Dániel
Naserghosdi Dániel
7aFöldrengetők
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI6781
Domaszék
Csiszár Fanni
Gergulics Bence
Molnár-Tóth Lilla
Nagy Benjámin
7aKékszalag 3
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola
Budapest XXI.
Kiss Noémi
Konkoly Anna
Varga-Bata Áron
Erdélyi Mira
7aKis Boáz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Hanula Boldizsár
Vadas Oszkár
Ferencz Zsombor
Czirok Márton
7aMI
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Siofoki Vak Bottyan Janos Alt. Isk.es AMI
Siofok
Komáromy Máté Pál
Péter Roland
Lehota Hanna Anna
Kollár Júlia Rita
7aMilegyenanevetek?
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Péjó Gergő
Hangyál Máté
Kovács Máté
Tóth Bence
7aMoha és páfrány
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Győrújbaráti II. Rákóczi F. Általános Iskola
Győrújbarát
Gólya Noémi Eszter
Káldy Petra
Szeglet Bíborka
Veszprémi Panna
7aNem a győzelem a fontos, hanem kaja
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Andrássy Emma
Gelei Júlia
Kóczián Gréta
Krasznai Zsófia
7aPálmavarázs
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Siofoki Vak Bottyan Janos Alt. Isk.es AMI
Siofok
Novotny Márk
Biszkót Balázs Barnabás
Czinki Bálint
Molnár Natália
7aRémeseek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Grassalkovich Antal Német Nemz. és Kétny. Ált.Isk.
Vecsés
Kun Réka Noémi
Vidák Mercédesz Dóra
Sirály Fanni
Heer Péter
7aSejtek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Gyepesi Andrea
Füstös Laura
Jeremejev Marcell
Pandur Ákos
7aSziporkák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk., Alapfokú Múvészeti Isk. és Iparművészet
Győr
Veszprémi Lili
Szabó Emma
Kovács Luca
Stolcz Leó Bánk
7aTermészetvédők
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Dulai Vivien
Dulai Márk
Dulai Dávid
Lajtos Barnabás
7aTUTYI-MUTYIK
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Budapest XV.
-
Német Nóra
Szalai Bernadett
Kapus Lili
7aVegyjellemek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Szőke Natasa
Wintermantel Zoé
Kosztolányi Dorka
Máté-Tóth András
7aVidra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Fülöp Péter
Juhász Johanna
Juhász-Matafán Jácint
Mohácsy Zsombor
7aZöLdSégEk
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Batthyány Ilona Általános Iskola
Budapest XVI.
Baczkó Sára
Bakos Levente
Raffay Zétény
Tóth Eszter Dóra
7gA vadon ereje
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Lazányi Márton
Zöld Noémi
Forgács Mira
Damsits Ádám
7gAbajnokvillámpónik
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombatta
Fekete Lili Adrienn
Karsai Anna
Kajtár Angéla
Mikhail-Tóth Zakaria Dominik
7gAlakuló Molekulák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Apáti Márk
Horváth Ábel
Kálmán Gergő
Lukács Balázs
7gAranyos papucsállatkák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Balázs Dóra
Jóvér Jázmin
Svégel Hanna
Tánczos Szonja
7gAutotróf szervezetek
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Jankovszky Sándor
Molnár Tamás
Bali Fédra
Vető Csanád Zoltán
7gBabgulyás
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Mezei Marcell Zsolt
Sári Csongor Noé
Vad Nimród
Zipszer Zalán
7gBenomáli
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
Vági Nóra
Bohák Gergely Bendegúz
Varga Lili
Kőszegi Máté
7gBiomok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Demetrovics Zselyke
Kondorosy Mátka
Rezessy Berta
Zsákai Judit
7gCapybara
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Monori József Attila Gimnázium
Monor
Jánosovits Miklós
Nagy Gellért
Novotarski Noémi
Tóth Barbara
7gCimpánzok
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Novák Emil
Szappanos Attila
Zöldy Máté
-
7gCsapatnév
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
Városi Áron
Szoboszlay Zétény
Virág Kristóf
Digner Noé
7gFacilitált Passzív Transzport
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Desics Panni
Kurucz Lilien
Szurdi Anna
Farkas Petra Csilla
7gFotykosok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Győrffy Csanád András
Osváth Árpád
Szlankó András György
Verebély Dániel
7gHungarolid-ok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Botos Gergő
Dinnyés István
Sándor-Teszáry Szabolcs
Tamás Gergő
7gIts corn
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Atanaszov Kornél
Fodor Benjamin
Máthé Gergely
Mihálszky Dávid
7gKeménymag
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Deák Martin
Koleszár Barnabás
Major Botond
Rózsai Botond
7gKémokosok
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Harangozó Gergő
Szabó Karolina
Póser Dóra
-
7gKettő
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Tóth Árpád Gimnázium
Debrecen
Kertész Réka
Ander Réka
Jakab Enikő
Batár Dóra
7gMarino 565
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Berta András
Makkos Boldizsár
Német Donát
Szabó Ármin
7gMetilalakulat
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Frivaldszky Mária
Nagy Katalin
Szilágyi Ádám
Varga Kristóf
7gNekünk mindi
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Kapuvár
Nagy Barnabás
Koós Róbert
Szabó Ákos
Locsmándi Bálint
7gPopocatépetl
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Berényi Krisztián
Dankó Barnabás
Farkas Örs
Nábrádi Balázs
7gProkaridióták
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Papp Orsolya
Sajó Nóra
Tipold Rebeka
-
7gSchrödinger macskája
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XI.
Fehér Fanni
Szegfű Ábel
Tenk Zoltán
Pintér Janka
7gSzürke gólyák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Kalmár Timea
Csia Natália
Galambos Maja
Balogh Csongor
7gTantál
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Europa2000Gimnázium
Budapest XIV.
Germán Olívia
Nagy Molnár Anna
Papp Szonja Napsugár
Facskó Szilárd Kornél
7gTengeri szivacsok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Győr
Angyal Jázmin
Pálffy Eszter
Patai Zsófia Mária
Varga Dóra
7gTengernyi Töpörödött Krumpli
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Bökönyszegi-Busay Botond
Molnár-Gábor Dániel
Baráth Balázs
Császka Balázs
7gTermés
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Halbritter Ádám
Pászti Sámuel
Sárospataki Zente
Vannay Márton
7gUtcagyerek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Street Boldizsár
Szilágyi Márton
Pázmándi József Áron
Varga Szabolcs
7gVesztesek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Hódmezővásárhely
Balázs János
Dombóvári Nándor
Dora-Tóth Péter
Kelemen Máté
7gZABA
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Szegedi András
Gyányi András
Daróczi Béla Hunor
Dezsényi Zsombor
7gZsíros B. Ödön
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Dörnyei Boldizsár
Pozsár András
Kiss-Orosz Botond
Gergely Dániel
8a(Fő)gyökerek
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
Németh Ábel
Németh Gergő
Németh Kolos
Szalai Ádám
8a3/4 Andriska 72
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Péter Zámor Samu
Sárosi Sámuel
Marek Réka
Fürth Benedek
8a8.a W
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Iván Mirkó
Takács Máté
Vizer Donát
Zimányi Áron
8a8.a.c.
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Balogi Márk
Csökli Bence
Lakatos József
Varga Bálint
8aAnanász
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Debecen
Fekete Fruzsina
Bogdán Csenge
Bakó Hédi
-
8aAntimon
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Budapest III.
Harmat Eszter
Laczkó Diána
Rendek Boglárka
-
8aBéta-bomló atomok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szolnok
Nagy Zsombor
Fülöp Zsombor
Pintér Tamás
Nádas Barnabás
8aBiosz Zsenik
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola
Százhalombatta
Csák Zétény
Nagy Noel
Nagy Nimród
László János Csongor
8aC-Turbo
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Fónyad Liza
Malozsák Dániel
Jurkovich Petra
Kovács Hanna
8aDominik és a lányok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Tarnamérai Általános Iskola
Tarnaméra
Fritz Fanni
Heiling Laura
Pintér Alíz
Váradi Dominik
8aErdőtündék
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
Bajor Hajnalka
Kósa Réka
Koppány Emma Rebeka
Magyar Kincső
8aFöldlakók
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Őrmezei Általános Iskola
Budapest XI.
Aradi Hanna Dorottya
Benke Noémi
Jónás Kinga
Rideg Barnabás
8aGyökerek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Szabó Imola
Diósi Petra
Kovács Johanna
Hortobágyi Hanna
8aHarcipockok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
Budapest XVI.
Hegedüs Doroti
Vas Zelma
Dőtsch András
Kiss Jonatán
8aIQ-kvartett
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola
Abony
Büki Előd
Falusi Levente
Kárteszi Szabolcs
Sebestyén Gitta
8aKlorofillkirályok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Attila
Hohlov Iván
Kurucz Nimród
Veress Blanka
8aKrumplisnégyes
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Kádas Roland Félix
Himer Máté
Horváth-Zombori Zsombor
Dumánszki Levente
8aLabdazsonglőrök
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola
Kecskemét
Végh Adrienn
Kiss Gábor
Tóth Ivett
Karancsi Dorina
8aMusculus Sternocleido Mastoideus
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
Molnár Mihály
Erdélyi Márton
Mechler Dénes
Tóth Attila
8aNégy Észkerék
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
Fazekas-Szűcs Tamás
Bedecs Anna Boróka
Valent Péter
Rauscher Fülöp
8aÖtösért megyünk
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Újpesti Károlyi István Általános iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Kormány Nina
George-Mathew Dániel
Krilek Regina
Felkúti Laura
8aPéhápockok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Hajtó Gergő
Nagy Zalán
Zelenák Zsombor
Sepsi Előd
8aSejtelmes sejtek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
Turcsányi Erik István
Kiss Levente Csanád
Ambrus Emma
Szák Péter Barnabás
8aSheldon
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Takács Kitti
Tóth Emma Borka
Bárdos Petra
Virág Flóra
8aSzuper csapat
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Garai Benedek
Márkus Dorottya
Nagy Bertalan
Vajas Nimród
8aTantál Ék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Gyömrő
Bata Márton
Tordai Dávid
Tóth Petra
Veréb Viola Lujza
8aTesla a gőzmozdony
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapest XIV. kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Budapest
Halmai Marcell
Popescu Barnabás
Sándor Levente
Vasziljev Iván
8aTetra-édesek
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium
Tatabánya
Kubinger Ákos
Maschek Botond
Sztancsik Márton
Veréb Zalán
8aTiszavirág
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
Balogh-Duray Dóra
Csuzdi Boglárka
Wenhardt Szonja
Latorcai Bulcsú
8aTööökmindegy
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Bolváry Luca
Jónás Aliz
Láng Terézia
Golda Kinga
8aTüskés sünik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Budapest IV.
Forró Tamás
Al-Sabr Adam
Halmi Hunor
Bolla Dominik Simon
8aVízicsacsik
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Bisztray Frigyes
Kovács Zita
Subai Piroska
Taczman Vince
8aZöld lóherék
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
Berki Kíra
Dang Dang Duong
Oláh Ajtony Ambrus
Tóth Boglárka
8g4 cent
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Europa2000Gimnázium
Budapest XIV.
Guba Zalan Dániel
Kóbor Bence
-
Nátly Anka
8gAranyászok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Garad Bercel Gábor
Lupkovics Lázár
Nagyházi Levente Dániel
Terjék Temes
8gAsztenoszférai zsiráfonyák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Ferencz Adrienn
Göntér Jenni Lizandra
Varga Zsuzsa
-
8gBazaltos 4-es
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Kovács Adél Emma
Nagymihály Liza Lara
Nyirády Jázmin Nóra
Zsák Ádám Attila
8gCéhánégy
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Jurácsik Marcell
Ráthonyi Levente Marcell
Vágó Márton Bence
Válek Péter
8gCsaka C
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Erdélyi Berta
Sánta Gergely Péter
Szabó Sámuel
Szabó-Komoróczki Csenge
8gCsapatnév
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Dávid-Tulassay Anna Mária
Jánoskuti Hanna Lili
Szaniszló Dóra
Toók Panni
8gEzt most értékelik?
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Biró Boglárka
Börzsönyi Flóra
Inczeffy Vivien
Novothny Petra
8gGuruló Kövek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Madarász Gréta
Pimm Olívia
Tarján Janka
Lassu Fanni
8gH2OPOK
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Győr
Szili Vince
Szalai Márton
Hajba Milán
Hun-Szabó Aba
8gHány ujja van a malacnak?
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Suba Olivér
Szabó-Győrfy Csongor
Szöllősi Szabolcs
Zólyomi Csongor
8gHippoMancinella
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Édes-Fábián Sebestyén
Halmos Balázs
Lampert Bence
Parditka Márton
8gHuncutkák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Szathmáry Frida
Gulyás Zoltán
Sasvári Bálint
Sasvári András
8gKapibarák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
Balaton Benedek
Berkes Ágoston
Nemes-Palotai Hunor
Szaszkó Szófia
8gKis tudósok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Páncél Patrícia
Repcsényi Zoltán
Teklits Pál
Vörös Máté
8gLuongchi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Földes Márton Gábor
Tótvári-Lázár Ábel
Veres Benjámin
Czeller-Kovács Daniel
8gMacskák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Szüle Zita
Ombódi Réka
Eglesz Petra
Ujváry Petra
8gMagas ház két bokorral
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Krasznói Ágoston
Németh Zoltán
Pozsgai Balázs
Sipos Dániel
8gMajd holnap
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Csombordi-Tóth Máté
Macsus Máté
Balajti Péter
Zhu Che
8gMengyelejev Junior
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
Réthi Bence
Pesti Péter Barnabás
Albert Márk
Prinz Olivér
8gMih jönnih Indiah
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Fáy Barnabás
Fáy Vince
Füzesi Balázs
Halupka Dániel
8gMInd 1
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Fábián Gergő
Csukás Barna
Halmos Márton
Kondorosi Vencel
8gMIND3
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Győr
Badar Levente
Kránitz Dániel
Kelemen Csongor
Hideg János
8gMr. White
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XI.
Bardócz Adél
Ács-Hanák Zille
Szloboda Dorka
Zalán Barka
8gOliBa ZiBa
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
Mészáros Olivér
Varga Balázs
Ékes Vince Ádám
Szűcs Zita
8gÖrsz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Korcsmár Kiara
Viczián Hanna
Borhy Péter
Ozsváth Dóra
8gPacekaotill
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Bodnár Milán
Voicsek Vince
Abonyi Balázs
Bárdy Csanád
8gPingvin Kink
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium
Pilisvörösvár
Fehér Ákos
Horváth Noel
Kerek Dávid
Víg Áron
8gSzilícium dioxid
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba
Novográdecz Damján
Novográdecz Bernát
Nemes Koppány
Müllner Albert
8gTeam gwen
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Csombok Zétény
Harmati Luca Borka
Horváth Zsófia
Nánási Boglárka
8gVa.si.pa.Konda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
Szocsák István
Csák Simon Máté
Szász András
Wittmann Veronika
8gVan
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
Frenyó Áron
Fekete Kornél
Udvari Bence
Váradi Olivér
8gZrínyi
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós gimnázium
Zalaegerszeg
Zámolyi Kíra
Zámolyi Norbert
Jákli Adorján
Gellén Csongor