Országos döntő - 2024. február 9.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg az írásbeli döntőbe jutott csapatok listája. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév
Helyszín
Iskola, város Csapattagok
3A természet gepárdjai
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
Pataky Vince
Csomai Benedek
Partleton Arthur Terry
Holéczy Mihály
3Afrikai Pingvinek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Panonnhalmi Főapátság Máriaremete - Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája
Budapest II.
Gunda Barnabás
Vető Ágoston
Zlinszky Oszkár
-
3Állati jó
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Klenovics Máté
Holtzinger Anna
Terbe Gergő
Szabó Kristóf
3Anakondák
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és AMI
Jászárokszállás
Banya Bertalan
Nagy Szabolcs
Gál Máté
Varga Kornél
3Aranybucka
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Hován Ármin
Nagy Kristóf
Repcsényi Máté
Szilágyi Zsigmond
3Biliárdos Bogarak
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Vértessy-Koller Szófia Zoé
Babos Benjámin
Fuchs Olivér
Kovács Ottó
3Borzas lenek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Albertirsa
Benkó Noémi
Horváth Viktória
Kerekes Boróka
Szabó Ivett
3Citromgalócák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Albertirsa
Ciceu Dóra
Horváth Enikő
Gimesi Lukács
Götz Nimród
3Denevérek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Lunczer Zalán
Tiszai Olivér
Hosszu Adél
Nagy Alex
3Eszes füvek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Bihari Kinga
Datzuk Máté
Havelda Barna
Turbéky Benedek
3Gombák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagi
Kaposvár
Keszthelyi Barna
Medvegy Máté
Szabad Mihály
-
3Körikölykök
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Egry József Általános Iskola és AMI
Keszthely
Domonkos Eliza
Takács Emma
Pallagi Petra
-
3Környezet-barátok
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Kovács Kristóf
Lukucz Barnabás
Székely Bence
-
3Legjobb csapat
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagi
Kaposvár
Dancsics Dorka
Rébay Lilien
-
Tóth Zsófia
3Lyukas zokni 4.
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
Szilágyi Olivér
Stegaru Erik
Bucsi Kolos
Szita András
3Négylevelű lóherék
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Budapest III.
Csapodi Mór
Gallai Tádé József
Gyurcsik Dániel
Kasztner Sebestyén
3Ökofarkasok
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
Solymosi Kálmán
Vincze Dániel
Ternyilla Kornél
Schaffler Zalán
3Ökomanók
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és AMI és Óvoda
Hajdúsámson
Kövecsi Léna
Nagy Izabella Letti
Szabó Zsanna
Szinai Odett
3Öreg tudósok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Diadal Úti Általános Iskola
Budapest XVII.
Fodor Bálint
Karlinszky Miklós
Simon Kátya
Venczel Teodor
3Számnindzsák
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola
Diósd
András Kornél Krisztián
Fuchs Petra Boglárka
Miklós Mátyás
Tar Marcell
3Természet ereje
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
Németh Máté
Molnár-Sáska Márton Péter
Szabó Benedek
Tuli Balázs
3Természet Professzorok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
Gyula
Balog Gábor Ádám
Réfi Márkó
Székely Zselyke
-
3Tölgyfa
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Nacsa Gergely
Alföldy Márk
Száraz Hanga
-
3Tudományos Tücskök
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Kováts Bence Bertalan
Lakos Lóránd László
Lepp Ervin
Modla Hanna
3Tudorkák
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XX.
Gyóni Nándor
Kovács Botond
-
-
3Túri fiókák
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szent István Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mezőtúr
Bíró Luca
Bugyi Kornél Zétény
Hévizi Mátyás
Tóth Csongor Csaba
3Üstökösök
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
Bencze Barnabás
Marton Anna
Mayer Tamás
Uzsák Anna
3Varázslatos hüllők
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
Berendi Lilla
Dukai-Nagy Viola
Nádudvary Blanka Zita
Szokoly Milos
3Virágszálak
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
Vető Helga
Hajba Zsuzsanna
Semegi-Nyulas Anna Léna
Barta Flóra
3Virslis papucsok
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Bakosi Bálint Miklós
Balázs Bertalan
Král Dániel Milán
Zsidel Márk
3Zöld kölök klub 2
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Miskolc
Bartók Hunor
-
Jálics Viola
Nagy Zsófia
3Zöld Pandák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Dravecz Marcell
Zajácz Iván
Kádas Lilien
Mácsik Regő
3zuzmók
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Miskolc
Máté Botond
Rácz Júlia
Vladár Viola
Kosnyider Zsolt
4"Gyurgyalagok"
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
Pintér Réka
Ilyés Adél
Csuka Lilla
-
4A Föld megmentői
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Fidel Patrik
Hartai Máté
Horváth Ákos Balázs
Komár Milán
4Állatvédők
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Fónagy Bertalan
Kanyó Lilla
Pakusza Vilmos
Veress Péter
4Baglyok
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
Grósz Julianna
Kiss Karina
Walter Léna
-
4Bambuszok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Vilhelm Zsombor
Gémes Dániel
Máté Kolos
Gaál Barnabás
4Biocsapat
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Rapai Krisztián
Kaszanyi Gergő
Rompos Bálint András
Gulybán Sára
4Biológusok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Brinner Soma
Mucsi Panna
Zai Lilla
-
4Bölcs baglyok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Mezőkövesdi Általános Iskola
Mezőkövesd
Gyenes Sára
Gyenes Tamás
Takács Kristóf
Tóth Kövecs Zsolt
4Cuki pumácskák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Lucza Virág
Váczi Anna
Porkoláb Márk
Tamaskó Barnabás
4Dermesztő denevérek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Keserű Róza
Palai Patrik
Kapiás Márton
Bacskó Bende
4Erdei állatok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szegedi Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Lipinszki Eszter
Ifkovics Vanda
Katona László
Hődör Bertalan
4Farkas falka
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Debrecen
Finta Barnabás
Imre-Gőgh Konrád
Makkai Péter
Dalanics Áron
4Gyémántok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
Básthy Emma Melodi
Volter Aliz
Dombi Tamara
Podani György
4Hangyászok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Alich Bercel Viktor
Kerecsen Marcell István
Kinyik Zénó
Petre Barnabás
4Hápogó békák
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Sipos Emma
Som Bercel Zoltán
Szauer Zsigmond
Tóth-Almásy Kornél
4Kék bolygó
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Egry József Általános Iskola és AMI
Keszthely
Krasznai Zétény Zoltán
Szálteleki Dávid
Mihálovics Patrik
Tóth Zoltán
4Kicsi Gesztenye Klub
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Fehér-Sáfrány Emma
Lutár Andor Zétény
Supola Zsombor
-
4Kö(ő)risek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Szent András Általános Iskola
Szentendre
Jónai Márton
Szász Bence
Varga-Bozsai Áron
Kolozs Benedek
4Környezeti fehéregerek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Bernot Damien Andor
Héder Csaba
Kiss Áron
Novák Tamás Vince
4Környezetvédők
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Tárnok
Ducsay Levente
Farkasdy Miklós
Kovács Rebeka
Prokob Dorka
4Levélcsajok csapat
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Baráth Frida
Szuprics Vivien
Tollas Eszter
Török Mira
4Mezei nyulak
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Budapest XVI.
Kolozsváry-Kiss Léna
Lackó Áron
Szabó Blanka Júlia
Hovány Anna
4Mezőföldi gyerekek
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Fürjes Donát
Kanizsay Kende
Sárközi Réka
Szobotka Lilit
4Nekem 8
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
Bognár Benjámin
Makai Zalán
Máté Domonkos
Ónodi Gábor
4Okos négyes
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
Bak Péter
Éles János
Szabó Botond
Vincze Anna
4Ökomanók
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Kádas Miklós Márk
Pákozdi-Szabó Csongor
Tóth-Hochvárt Balázs
Varga Nóra Bella
4Ökosok
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Fritz Leó
Maul Gréta
Kutas Lili
Rideg Ádám
4Ökosokk
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Szeged
Plugor Hunor
Sipos Péter
Ádám Barnabás
Piros Fábián György
4Palánták
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XXII.
Horgas Huba
Literáty Godó Zoltán
Takács Botond
-
4TermÉSZesetek
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
Szikszó
Kiss Hajnalka
Tóth Dóra
Kristóf Kincső
Varga Boglárka
4Terminátorok
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Erdősi Dénes
Paizs Péter
Tulipán Karina
Varga Lili
4Vakondokok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Oláh Janka
Ónodi Írisz
Pataki Nolen János
Pataki Norina Noémi
4Zöldségek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Mester Anna Erzsébet
Kézdy Blanka Nóra
Tóth-Csendes Léna
Balogh Emma Laura
5"Aranyos Futrinkák"
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
Antoni Dániel
Blaske Liza Emma
Lázár Borbála
Spányik Vilmos
5A torzsareszelők
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Brolly Eszter
Lerchner Hunor
Ribiánszky Johanna
Subai Györk
5Bébi répák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
Jovánovics Míra
Maczkó Balázs
Virág Harmat Boglárka
Vörös Anna
5Bomba Gombák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Novoszádi Vince
Kishalmi Botond
Bak Gábor Ádám
Sokorai Nóra
5CSILLAGSZÓRÓK
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
Csapó Hanna
Duric Elenor
Győrffy Bálint
Holéczy Júlia
5Csodabogarak
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Teichmann Vilmos Általános Iskola
Kisvárda
Halász Diána
Takács Fanni
Varró Melinda
Horváth Milán
5Gerinctelen puhatestűek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XII.
Gál Huba
Fodor Domonkos
Novák Mirkó
Pálfi Károly
5Gyökerek
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Egry József Általános Iskola és AMI
Keszthely
Kárász Gergő
Szabó Márton Aladár
Stubán Zoltán
Tusor Milán
5Kétnyári növények
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kispesti Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
Sárosi Márk
S. Nemzetes Bence
Boros Marcell
Eke Máté
5Kiwik
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Juni Zsófia
Czuppon Anna Kamilla
Dombóvári Júlia
Baki Bence
5Koala kommandó
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
Nagy Boglárka Panna
Molnár Levente
Varga Krisztina
Vig Artúr Zalán
5Körihernyók
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Kossuth utcai feladatellát
Debrecen
Béke Blanka
Gombos Fruzsina
Illés Mia
-
5Lapított palacsinták
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Általános Iskola
Herceghalom
Sántha Luca
Szijártó Szilárd
Hodován Imre Hugó
Dobó Liza
5Lost The Key Guys
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Farkas Lóránd
Szász Bence
Kosik Zsombor Ádám
Liszek Márton Milán
5Matraforgók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Panonnhalmi Főapátság Máriaremete - Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája
Budapest II.
Krizsma Zsombor
Kaleta Csongor
Börzsei Balázs
Egervári Bulcsú
5Megújuló energia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Elekes Máté
Krebsz Gergő
Győrfi Kornél
Zhang Zicheng
5Napos csibék
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI
Kiskunfélegyháza
Nógrádi Lina
Szólya Borbála
Konkoly Lilla Márta
-
5Négy kisbolygó
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Neumann Emma
Tálos Eszter
Fehér Dóra Júlia
Kölesdi Anna
5Négylábú madarak
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Lakatos Botond Zsombor
Németh Benedek Szilárd
Farsang Benedek
-
5Ördöghalak
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
Molnár Zoé
Nagy Zétény
-
-
5Rose Kacsa
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Kolejanisz Adrián
Szabó Mátyás
Dergács Domonkos
-
5Rossz "fiúk"
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Általános Iskola
Herceghalom
Kormámyos Viktória
Osztovits Réka
Horváth Lilla
Izményi Sára
5Szentjánosbogarak
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szegedi Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Szaszkó-Horesnyi Zénó
Kurai Marcell
Avramov Dávid
Kovács Áron Attila
5Term-Ész
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Bucsi-Szabó Lőrinc
Polgár Sára
Szőke Emma
Vatay-Nemere Botond
5TermÉSZet
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Általános Iskola
Herceghalom
Hodován Péter István
Galambos Vilmos
Vajda Kristóf
-
5Természetbúvárok
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
Bérczi-Siket Janka
Szilágyi Hanga
Réczei Donát
Herczeg István Benedek
5TERMÉSZETesek
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Hegedüs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Aszódi Lilla
Szebeni Barna
Turi Olivér
Kovács Ádám Zsombor
5Természetesek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI6781
Domaszék
Forster-Ungvári Ákos
Asbóth Lilla Ágnes
Ótott-Kovács Ábel
Benák Emma
5Természetesen
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
Hetényi Dóra
Seres Ráhel
Szekeres Imola
Szeniczey Brúnó
5Tökfejek
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Szilágyi Benedek
Ivor D. Mór
Harkai Ákos
Kató Antal
5Tudás kommandó
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti V. kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola
Budapest V.
Fülöp Emili
Bitó Annamária
Luciano-M. Róza
Agócs Vince
5Túlélő medvék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Baranyák Albert
Gódor Olivér
Pápai Áron
Hámor Csongor
5Vetésforgók
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Bag
Paltán Fanni
Katona Sára
Varga Viktória Anikó
Vígh Minka
6"Bemegyünk és megnyerjük!"
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
Madarasi Gellért
Marczi Csaba
Lakner Barnabás
Király Károly
6Almalé
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kodály Iskola
Kecskemét
Ádám Kamilla
Bajusz Luca
Bartko Botond
Bartko Bence
6Ásványok
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Kiskanizsai Általános Iskola
Nagykanizsa
Hanusz Zorka
Pintér Bettina
Simon Marcell
Bedő-Miháczi Illés
6Baglyi Tenger
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kodály Iskola
Kecskemét
Kántor Botond Bódog
Kósa Ferenc Bence
Salánki Sámuel
Mann Péter
6Csatacsirkék
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Debrecen
Német Dániel
Vaskó Máté
Rácz Enikő
Leiter Imre
6Elit osztag
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Szabó Ádám
Szépe Máté
Sziládi-Losteiner Áron
Sziládi-Losteiner Ádám
6Erdei vöröshagyma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Fodros Általános Iskola
Budapest III.
Tinnyei Bulcsú Tamás
Csányi Tamás
Lakner Lola Dalma
Petró Tamara Pálma
6Fűnyíró Lajos
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Jászberény
Berdó Száva
Bőndi Zsombor
Darvas Máté István
Német Marót
6Három grácia + 1 fő
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
Dósa Luca
Gubán Hannaróza
Németh Gréta
Zsigmond Hanna
6Hehe 1.0
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Antus Áron
Keszthelyi Roland
Lerchner Ákos
Mohácsy Domonkos
6Ízeltlábúak
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest VI.
Daragó Mihály Péter
Pálosi-Németh Botond
Szikszai Gáspár András
-
6Jómadarak
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
Tóbiás Lora
Ambrus Csongor
Dénes Liza
Tamás Levente
6Környezetvédők
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Budapest IV.
Bolla Illés András
Komáromi Kevin
Nyárs Bulcsú Csaba
Pocsai József Alex
6Még izmosabb kecskék
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Szűcs Botond
Éles Konrád
Fekete Attila
Imre Ádám
6Minyonok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
Kőszegi Emma Zorka
Seprűs Fanni
Szászi Eszter Lili
Tóth-Havasi Olívia
6Mókusok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Pincze Csanád
Mikó Levente
Szabó Csenge
Szabó Petra
6Motorozó rántotthúsok
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Molnár Bence
Németh Patrik
Sebestyén Dávid Mór
-
6Mozdulatlan kőzetlemez
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Fülöp Erika
Rechtorisz Mátyás
Schmidt Júlia Lelle
Tóth Sebestyén
6Mutánsok 2.0
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
Tóth-Kutszegi Flóra
Kajtár Lilla
Tanai Barnabás
Samu Zsófia
6Nincs
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Éberlein Mihály
Táli Domonkos
Halasi Zalán
Tóth Béla
6Poloska
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Timár Huba
Tisch Veronika
Domboróczki Dorina
-
6SAMU
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest III.
Bethlenfalvy Simon
Ipolyi Bálint
Lakatos-Zvada Áron
Szarvas Kamilla
6Sárgarigók
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Reich Károly Általános Iskola
Balatonszemes
Batki Boldizsár
Kucserák Sára
Málnási Hanna
Pavelka Keve
6Sumurf Cat
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Hetényi Mátyás
Strausz Márton
Szabó-Menyhárt Benedek
Taizs Benedek
6Szárnyaló sasok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Pap
Lengyel Levente
Kántor Amina
Pál Panna
Marczi Laura
6Szerencse Cseresznyék
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Általános Iskola
Herceghalom
Balogh-Csapár Eliza
Claus Dóra Ágnes
Claus Lili Eszter
Hollósvölgyi Luca
6Tatu
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Hidvégi Előd
Kristóf István
Vertse István
Vlajk Vince
6Természetes négyes
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Ágoston Hanna
Halbauer Tímea
Mátraházi Benedek
Mihalkov Zsombor
6Terminátor
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Kiss Mátyás Csaba
Kiss Fanni Amália
Feith Márton
Nguyen Le Quynh-Lan
6Vegyes felvágott
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Szeift Lili
Deák Bié Áfra
Szamosközi Dóra
Böhm Péter
6Vidám fiúk
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
Budapest XVI.
Ács Botond
György Dominik
Mátyus Eliot
Nagy Eliot
6Virágharcosok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Budapest
Czeglédi Lajos
Fraller Zsombor
Hámori Benedek
Papp Nándor
6Vízityúkok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Általános Iskola
Herceghalom
Jenei Mátyás
Csányi Csanád
Nagy András
Kunkli Dávid
7a"Albert mondja, de a természet jobban tudja"
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Tarnamérai Általános Iskola
Tarnaméra
Bánka Péter
Nagy Nikol
Nagy Nóra
Vámosi Anna
7a3 a Magyar igazság!
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Balatonlelle
Gelencsér Maja
Komáromi Gergő
Fekete Boróka Emese
Siska Luca
7aAvaRock
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
Csollár Virág
Francia Villő
Rácz-Szabó Kata
Perlaki Máté
7aBioTrio+1
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Kőnig Márton
Márton Petra
Csapó Levente
Gál Marcell
7aCH4
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium
Érd
Györe Bence
Tényi Gergő
Tényi Ákos
Gerencsér Zalán
7aCsillag-ászok
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely
Budapest XXI.
Kun Antónia
Kardos Erik
Juhász Hunor
Ánosi Fanni
7aFantasztikus négyes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola
Kecskemét
László Kincső
Takács Luca
Nyári Noel
Kovács Kamilla
7aFarkasok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
Jármai Benjámin
Molnár Dominik
Vig Laura
Pék Botond
7aGarcia
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XVI.
García-Megyesi Javier
Tóth Mátyás
Kovács Donát Ádám
Rácz Olivér
7aHarminckettő
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Diadal Úti Általános Iskola
Budapest XVII.
Békefi Ádám
Bense Áron
Laczkovich Milán
Tóth Benedek
7aHRM 7
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gubányi Károly Általános Iskola
Pilis
Varga Bálint
Dévényi Péter Dávid
Dósa Márk
Gál Áron
7aJeges Panda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola
Budapest III.
Rozsnyai Georgina
Kezdődy Áron
Kovács Vjacseszláv
Tas Lúcia
7aKék szlörty
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Al Salti Maria Hazar
Fejér Jázmin
Kerekes Bonifác
Kiss-Bíró Vice
7aKert-ÉSZ
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Kőszegi Kende
Andersen-Soós Anna
Bolváry Franciska
Golda Ferenc
7aMadagaszkár
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kaposvár
Filipinyi Csilla
Gróf Boglárka
Látrányi Ádám
Kristóf Borbála Kincső
7aMenőmanók
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Csik Attila Nimród
Csik Antal Csongor
Dévényi Ádám János
-
7aNévtelenek
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
Újvárosi Balázs Bálint
Ráti Márk
Virágh Dávid
Berecz Nimród
7aOposzun
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Szt.Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
Földi Szonja
Kovács Gergely Mór
Szép-Magyar Izabella
Városi István
7aPáfrányfejűek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Bán Lelle
Rozmán Liza
Török Tímea
Szabó Dóra
7aPálinkáskenyér
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Lőrinczy Hunor Botond
Serlegi Bálint Máté
Szőri Levente
-
7aPapucsállatkák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
Városi Hédi
Kovács Léna Dorka
Kovács Szofi Kata
Bognár Blanka
7aPlútó kis Angyalai
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
Stefka Gréta
Garda Boglárka
Csonka Emília
Havasi Noémi
7aRovarászok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Kurucz Hunor
Borsi Máté
Tóth- Gál Csongor
Nagy Dávid Viktor
7aRózsabogár
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
Szabó Noémi Eszter
Tzvetkov Emil
Fehér Marcell
Bokor Lőrinc
7aRózsaszín párducok
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Makovsky Júlia Klára
Nényei Gyöngyvér
Polgár Borbála
Szabó Karolina
7aSzalakóta
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Kristóf Janka
Károlyi Vanda
Lipóczki Emma
Sándor Milán
7aSzékelykapuk
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Derecske
-
Temesváry Zsófi
Oláh Zétény Attila
Sereg Máté
7aTeam Z
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Böröczki Áron
Sussmann Lehel
Tóth Nimród
Lakatos-Lévai Balázs
7aTermészÉsz
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Tisza-parti Általános Iskola
Szeged
Kotormán Viktor
Persaits-Pósa Ádám
Olajos Gergely
Hegyközi Zalán
7aTermészetvédők
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
Gyenes Angéla Rita
Baráth Balázs Botond
Bede Alexandra
Botlik Ajsa Boglárka
7aTörpeegerek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Sashegyi Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Pomáz
Bakos Patrik
Révész Benedek
Szotlár Botond
Palik Béla György
7aTörpillák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Győrújbaráti II. Rákóczi F. Általános Iskola
Győrújbarát
-
Kiss Jázmin Kloé
Németh Manuéla Noémi
Princzes Amira
7aTudós Zöld varangyok
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Demeter Bertalan
Kovács Emil
Markowski Péter
Szakolczay-Vrábel Gergely
7g4 okos
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola
Tiszafüred
Hamar Péter
Tajta Bence Martin
Józsa Attila Noel
Molnár Donát
7g712
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Blaskovics Bence
Horváth Gergő
Szemes Bence
Szijártó Tibor Bence
7gAblaktörlő intelligens szappan gyurmákoló sündisznalyok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Várszegi Levente
Várszegi Zsombor
Molnár Levente
Kokas Gergely
7gAgysejtek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
Joós Ajsa Luca
Kormos Málna
Melhem Dána
Soós-Lakos Kinga
7gAlma-Banán együtt
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Gál Mózes
Kovács Dániel József
Sasvári Zoltán
Szabó Zoárd
7gBableves
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba
Beke Kristóf
Kalincsák Noémi
Timár Boldizsár
Vida Alma
7gBioLogika
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Bóth Olívia
Kelényi Henriett
Bednárszky Szonja
Nagy Emma Boróka
7gBiosz Kecskék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Lipták Mária
Elek Dorottya
Jaszevin Vitold
Géczi Dorka
7gCobra kai
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Fehér Viktória
Huang Rui
Kiss Boglárka Lili
-
7gCsillagÁSZOK
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Győr
Vitéz Zsolt
Farkas Zoltán
Musitz Marcell
Dobra Dániel
7gCsírák
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Gaál András
Csintalan Zalán
Kelle Ábel
Gellért Zalán
7gEgyes csapat
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Váczy Luca Fanni
Petrás Emma
Török Zsófia
Sonkoly Bence
7gFehérfejű rétisasok
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Baradlai Botond
Gyapay Soma Péter
Simon Kornél
Szepesi Géza Péter
7gFöldigiliszták
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Fésüs Dalma
Götz Enikő
Perlaky Anna
Forrai Borbála
7gGembák
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Bálint Benedek
Dulai Bátor Mihály
Kaszab Kristóf István
Molnár Tibor Zalán
7gGeoidák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Balasa Tibor Ferenc
Baranyai Csaba
Molnár Damján
Szabó Bálint Ákos
7gGorillák
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
Szablics Bálint
Rétfalvi Dániel
Szocsák László
Vass Gergely
7gKékfülűek
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Fancsali Tamara Teréz
Drimmer Mátyás Mór
Mezősi Panna
Zab Nóra
7gKönyv-es
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
Pintér Apolka
Kolarovszki - Sipiczki Anna
Telegdy Mira
Péter Eszter
7gLeprás delfinek
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Csaba Koppány Krisztián
Csikós Attila
Zámborszki Simon
-
7gMákvirágok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Sipos Botond
Lengyel Márton
Lakatos István
Szécsényi Balázs Bence
7gNégylevelű ló-herék
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Monori József Attila Gimnázium
Monor
Budai Bánk Levente
Dolmány Áron
György Sebestyén
Horváth Máté
7gPEPPA
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Bércesi Dániel János
Hákli Hunor
Kispál Villő
Klenyán Dávid
7gPULYKACSKE
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Ciszterci Szent István Gimnázium
Székesfehérvár
Dreska Borbála Mária
Juhász-Duró Júlia
Borbély Réka Magdolna
Alonso-Ibarra Dániel
7gSIVATAGI RÓKA
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Csire Róbert Ákos
Debreczeni Csoma
Szathmári Boldizsár
Wang Zehan
7gSpartacii
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Kiss Gergely
Gergely Márton
Pári Bertalan
Stefán András
7gSzemfülesek
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Tóth Luca Emese
Papp Zselyke
Tóth Attila
Kutyik-Szabó Álmos
7gSzuják Adrián
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Mezős Levente
Görög Bence Levente
Hanich András Dániel
Balogh Bence
7gThe Beetles
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Vigh Fanni
Martoncsik Adél
Adamcsek Ágnes
Cserjés-Kopándi Lili
7gTT-s csajszik
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Lampert Lili
Popovics Milla
Sas Flóra
Béres Alíz
7gTudatlan Tudósok
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Berki Zsófia
Nagy Tekla
Rozsvai Mónika
Takács Anna
7gTúrógombócok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Grósz Balázs
Bóna Tamás
Szerencsés Balázs
Bollók Zalán
7gŰrlények
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Borsos Benedek
Földi Máté
Kis Vilmos
Zsombor Áron
7gVEGYI EMBEREK
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Bally Bendegúz Máté
Becságh Péter Bendegúz
Csutorka-Vadnai Balázs
Jánosi Bence
8a4okos
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Balatonlelle
Brantmüller Huba
Keresztes Zalán
Mészáros Kristóf
Récsei Ádám
8a8.-csak természetesen
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Vácrátóti Petőfi Sándor Általános Iskola
Vácrátót
Balogh Csongor
Borbély Alexandra
Zagyva Eszter
Szóládi Nóra
8aAmazonok
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium
Érd
Kaáli Szonja
Kovács Villő Veronika
Szloszjár Lilla Róza
Sasvári Borbála Julianna
8aAnonim
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
Honti Marcell
Sándor Dániel
Varga Benedek
Balaton Kristóf
8aAntarktiszi Albatroszok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI6781
Domaszék
Csiszár Fanni
Kun-Péter Emma
Masa Viktória
Bakos Petra
8aBerbécsflény
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Budapest III.
Détári Antal
Károlyi István
Kozák Botond
Tóth András
8aCHLOE
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Késmárky Dániel
Sass János
Szmola Erik
Zsolt Levente
8aCranium
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Budapest XV.
Szabó Fanni
Kapus Lili
Matusek Zsófia
Huszár Panna
8aCsigák
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Nagykanizsa
Szabó Ádám
Sási Kristóf
Pávlicz Gergő
Báder László
8aCsillagos májmohák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Árok Dávid
Mészáros Menyhért
Nagy Júlia
Novoszádi Dorka
8aEgyagysejtűek
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Landmann Dorottya
Orova Tamás
Suki Korina
-
8aEmberek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Szeged
Nagy Eszter
Bihari Áron
Plesovszki Áron
Szabó Sára
8aEzt csak tippeltük.
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Ágoston Lilla
Ekler Mihály
Juhász Johanna
Keszthelyi Botond
8aGombóc Artúr
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola
Kecskemét
Gyenes Lilla
Arató Alex Benjamin
Szilágyi Dániel
Varga Johanna
8aJókai 8.
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
Emődy Barnabás
Radics Lara
Török Amina
Zemkó-Szűcs Melinda
8aJózanész
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Krúdy Gyula Általános Iskola
Budapest III.
Chen Shibo
Fleming Dávid
Lukács Kornál
Cser Dávid
8aKacagó hiénák
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
Bese Bodza Anna
Czuczor Ada
Kárai Máté János
Telek Antal
8aKelkáposzták
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX.
Berke Amina
Gut Gréta
Honti Fruzsina
Wágner Zsófia
8aKenguruk
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Horváth Anna
Ádám Blanka
Kovács Eszter
Fábián Máté
8aKitöltendő mező
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
Boros Viktória
Paulicska Miklós
Szabó Zoltán
Szilágyi Gergő
8aMakók
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Bottyán Marcell
Enzsöl-Válóczi Benedek
Nagy László
Serfőző Balázs
8aNyolc-ásók
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
Komlóssi Dalma
Juhász Laura
Deák Hanga
Hajcskó Szabolcs
8aNyolccések
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Pintér Jázmin
Pásztor Noémi
Angyal Bence
Nagy Ervin
8aOkos Négyes
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Lizák Eszter
Faragó Anett
Sipos Panna
Nagy Levente
8aOroszlánok
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Torzsa Dániel
Kokavecz Gergő
Petróczy Ádám
Vajzer Attila
8aRadiátor csapat
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Gózon Luca
Huang Yasen
Kemény Bernát
Lendvai András
8aRiflyqmxdoy
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Andrássy Emma
Gelei Júlia
Keskeny Flóra
Kóczián Gréta
8aSzaturnusz
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Hegedüs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
Farkas Karola
Dósa Viktória
Hegedűs Johanna
Prauda Panna
8aSzivárványpegazus
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XII.
Falus Gergely László
Mészáros Kornél
Sipos Koppány Dániel
-
8aTermészet fiai
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Dobos Tamás
Blága Bálint
Marton Csaba
Skorcze Dávid
8aTermÉszet SN
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Batthyány Ilona Általános Iskola
Budapest XVI.
Baczkó Sára
Bakos Levente
Raffay Zétény
Bella Levente
8aTizedikek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Dulai Vivien
Dulai Dávid
Dulai Márk
Lajtos Barnabás
8aUniverzity2
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
Budapest XVI.
Németh Rodé
Király Léna
Holbis Dávid
Vass István
8gA MESTEREK
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Veresegyházi Katolikus Gimnázium
Veresegyház
Kardos Gréta
Novák Alexandra
Köntös Izabel
Horváth Fruzsina Lia
8gAlakul a molekula
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Apáti Márk
Kálmán Gergő
Kárpáti Márton
Lukács Balázs
8gBaár-Madasi besurranók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Gonda Botond
Osváth Árpád
Szlankó András György
Verebély Dániel
8gBiosz patkányok
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Héjjas Márton
Dániel Dávid
Ugrai Milán
Veress András
8gBolyai Falók
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Felső-Nemes Viola
Gradwohl Anna Nóra
Sárkány Boglárka
Tóth-Bán Luca
8gBuckalakók
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Budapest II.
Balázs István
Gyányi András Ferenc
Győrffy Csanád András
Koren Dániel Maximilián
8gÉrző idegsejtek
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Kiss-Ferenczi Bíborka
Dudás Márk
Szász Bálint
Egri Szilvia
8gFacilitált passzív transzport
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Szurdi Anna
Varga Villő Dorottya
Kurucz Lilien
Desics Panni
8gFizokosok
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Frivaldszky Mária
Nagy Katalin
Szilágyi Ádám
Varga Kristóf
8gFő gyökerek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Yan Gaohaotong
Dobos Zsófia
Cseh Benedek
Török Sarolta
8gHajszálerek
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
Csizmadia Mátyás
Szita Jázmin
Altarcha Daniel
Pántya Nóra
8gHóemberek
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Papp Orsolya
Sajó Nóra
Tipold Rebeka
-
8gJáromcsont
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Demetrovics Zselyke
Hodász Róza
Rezessy Berta
Zsákai Judit
8gKémokosok
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8.
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Le Thu Anh
Póser Dóra
Szabó Karolina
Harangozó Gergő
8gKiadó reklámfelület
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Berta András
Makkos Boldizsár
Német Donát
Szabó Ármin
8gKissejmi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
1039 Budapest, Csobánka tér 7.
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Bank Márton
Pulai Nimród
Szilágyi Gergely
Berta Buda
8gKróm Kecskék
Toldi Lakótelepi Általános Iskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Dohoczki Igor
Koleszár Barnabás
Molnár Balázs
Vágvölgyi Zsolt
8gMagas érték
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Győr
-
Kőhalmi Virág
Pusztai Panna Melinda
Tóth Liza
8gMont Blanc
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Kun Csanád
Szele Miklós
Pászti Sámuel
Vasi Vince
8gNégy szelek
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
Lakatos Áron Levente
Petrás Áron István
Hadázy Kund
Surányi Domonkos
8gNemesgázok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Bajkó Márton
Dulkai Botond
Szabó Álmos
Tiborcz Botond
8gNoname
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
Bedő Luca
Kozma Cecília
Kovács Lilla
Radics Helga
8gÖkockák
Baár-Madas Református Gimnázium
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna u. 3.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Kukucska Szabolcs
Lazányi Márton
Damsits Ádám
Cserkúti Dávid
8gPalack
Karinthy Frigyes ÁMK Ált. Isk.
1046 Budapest, Hajló u. 2-8.
Ady Endre Gimnázium
Budapest XIII.
Imre Léna Lea
Németvölgyi Félix
Bodor Németh Johanna
Kovács Panna Lili
8gPalánták
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek u. 1.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Bélai Anna Bella
Jakab Emma
Mihály Regina
Nikitscher Emma
8gPapírkutya
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Csoma Hunor
Bódi-Máté András
Dombovári Máté
Gulyás Péter
8gplanktonok
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Bőhm Mihály Márton
Gyulai Dorina
Kurunczi Nóra Klára
Nguyen Ngoc Mai
8gPorpiczák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
Cservári Örs
Mezei Gergely
Kántor László
Czéh Botond
8gTantál
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Europa2000Gimnázium
Budapest XIV.
Germán Olívia
Nagy-Molnár Anna
Papp Szonja Napsugár
Facskó Szilárd Kornél
8gTermészeti Katasztrófák
Hétvezér Általános Iskola
8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Győr
Nagy Ágoston
Pongrácz Dániel
Horváth Dóra Emília
Tátrai Dániel
8gTöbbiek és Boti
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola
3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Asztalos Botond Hunor
Hicsó Máté Kristóf
Molnár Emese
Sándor Hanna
8gUtcagyerekek
Szent István Gimnázium
1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Pázmándi József Áron
Street Boldizsár
Szilágyi Márton
Varga Szabolcs
8gVesztesek
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Ált. Iskola
6000 Kecskemét, Katona József tér 14.
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Hódmezővásárhely
Dora-Tóth Péter
Balázs János
Kelemen Máté
Dombóvári Nándor