Szóbeli döntő - 2024. március 9.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a szóbeli döntőbe jutott csapatok listája, valamint a zsűri elé kerülés sorrendje. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév Iskola, város Csapattagok Zsűri elé kerülés sorrendje
3AranybuckaTeleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Hován Ármin
Nagy Kristóf
Repcsényi Máté
Szilágyi Zsigmond
4.
3Biliárdos BogarakMegyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Vértessy-Koller Szófia Zoé
Babos Benjámin
Fuchs Olivér
Kovács Ottó
1.
3KörikölykökEgry József Általános Iskola és AMI
Keszthely
Domonkos Eliza
Takács Emma
Pallagi Petra
-
6.
3Környezet-barátokÚjpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IV.
Kovács Kristóf
Lukucz Barnabás
Székely Bence
-
3.
3SzámnindzsákEötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola
Diósd
András Kornél Krisztián
Fuchs Petra Boglárka
Miklós Mátyás
Tar Marcell
5.
3Tudományos TücskökZuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Kováts Bence Bertalan
Lakos Lóránd László
Lepp Ervin
Modla Hanna
2.
4BiocsapatSzent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvóda
Gödöllő
Rapai Krisztián
Kaszanyi Gergő
Rompos Bálint András
Gulybán Sára
3.
4Bölcs baglyokMezőkövesdi Általános Iskola
Mezőkövesd
Gyenes Sára
Gyenes Tamás
Takács Kristóf
Tóth Kövecs Zsolt
4.
4Erdei állatokSzegedi Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged
Lipinszki Eszter
Ifkovics Vanda
Katona László
Hődör Bertalan
6.
4HangyászokZuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Alich Bercel Viktor
Kerecsen Marcell István
Kinyik Zénó
Petre Barnabás
1.
4ÖkosokkKarolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Szeged
Plugor Hunor
Sipos Péter
Ádám Barnabás
Piros Fábián György
5.
4PalántákRózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XXII.
Horgas Huba
Literáty Godó Zoltán
Takács Botond
-
2.
5A torzsareszelőkPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Brolly Eszter
Lerchner Hunor
Ribiánszky Johanna
Subai Györk
1.
5Bomba GombákKőkúti Általános Iskola
Tata
Novoszádi Vince
Kishalmi Botond
Bak Gábor Ádám
Sokorai Nóra
6.
5MatraforgókPanonnhalmi Főapátság Máriaremete - Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája
Budapest II.
Krizsma Zsombor
Kaleta Csongor
Börzsei Balázs
Egervári Bulcsú
2.
5Rossz "fiúk"Általános Iskola
Herceghalom
Kormámyos Viktória
Osztovits Réka
Horváth Lilla
Izményi Sára
5.
5TermészetbúvárokRemetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
Bérczi-Siket Janka
Szilágyi Hanga
Réczei Donát
Herczeg István Benedek
3.
5TermészetesenSashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
Hetényi Dóra
Seres Ráhel
Szekeres Imola
Szeniczey Brúnó
4.
6Baglyi TengerKodály Iskola
Kecskemét
Kántor Botond Bódog
Kósa Ferenc Bence
Salánki Sámuel
Mann Péter
5.
6Hehe 1.0Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Antus Áron
Keszthelyi Roland
Lerchner Ákos
Mohácsy Domonkos
1.
6Mozdulatlan kőzetlemezPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Fülöp Erika
Rechtorisz Mátyás
Schmidt Júlia Lelle
Tóth Sebestyén
4.
6Szerencse CseresznyékÁltalános Iskola
Herceghalom
Balogh-Csapár Eliza
Claus Dóra Ágnes
Claus Lili Eszter
Hollósvölgyi Luca
6.
6Természetes négyesPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Ágoston Hanna
Halbauer Tímea
Mátraházi Benedek
Mihalkov Zsombor
2.
6TerminátorZuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest
Kiss Mátyás Csaba
Kiss Fanni Amália
Feith Márton
Nguyen Le Quynh-Lan
3.
7aBioTrio+1PTE GYÁIG Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Kőnig Márton
Márton Petra
Csapó Levente
Gál Marcell
4.
7aKék szlörtyÁldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Al Salti Maria Hazar
Fejér Jázmin
Kerekes Bonifác
Kiss-Bíró Vice
1.
7aMenőmanókPestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII.
Csik Attila Nimród
Csik Antal Csongor
Dévényi Ádám János
-
3.
7aRovarászokVári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Kurucz Hunor
Borsi Máté
Tóth- Gál Csongor
Nagy Dávid Viktor
6.
7aRózsaszín párducokPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Makovsky Júlia Klára
Nényei Gyöngyvér
Polgár Borbála
Szabó Karolina
5.
7aTudós Zöld varangyokMegyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Demeter Bertalan
Kovács Emil
Markowski Péter
Szakolczay-Vrábel Gergely
2.
7gAblaktörlő intelligens szappan gyurmákoló sündisznalyokTörök Ignác Gimnázium
Gödöllő
Várszegi Levente
Várszegi Zsombor
Molnár Levente
Kokas Gergely
5.
7gAlma-Banán együttMiskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Gál Mózes
Kovács Dániel József
Sasvári Zoltán
Szabó Zoárd
4.
7gFehérfejű rétisasokBudapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Baradlai Botond
Gyapay Soma Péter
Simon Kornél
Szepesi Géza Péter
2.
7gGembákDebreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Bálint Benedek
Dulai Bátor Mihály
Kaszab Kristóf István
Molnár Tibor Zalán
6.
7gKönyv-esÚjpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
Pintér Apolka
Kolarovszki - Sipiczki Anna
Telegdy Mira
Péter Eszter
3.
7gLeprás delfinekVárosmajori Gimnázium
Budapest XII.
Csaba Koppány Krisztián
Csikós Attila
Zámborszki Simon
-
1.
8aAnonimRemetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
Honti Marcell
Sándor Dániel
Varga Benedek
Balaton Kristóf
2.
8aCHLOEPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Késmárky Dániel
Sass János
Szmola Erik
Zsolt Levente
6.
8aCsigákRozgonyi Úti Általános Iskola
Nagykanizsa
Szabó Ádám
Sási Kristóf
Pávlicz Gergő
Báder László
4.
8aEzt csak tippeltük.Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Ágoston Lilla
Ekler Mihály
Juhász Johanna
Keszthelyi Botond
5.
8aRadiátor csapatBudapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Gózon Luca
Huang Yasen
Kemény Bernát
Lendvai András
3.
8aSzivárványpegazusSvábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XII.
Falus Gergely László
Mészáros Kornél
Sipos Koppány Dániel
-
1.
8gAlakul a molekulaDombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Apáti Márk
Kálmán Gergő
Kárpáti Márton
Lukács Balázs
6.
8gFizokosokNémeth László Gimnázium
Budapest XIII.
Frivaldszky Mária
Nagy Katalin
Szilágyi Ádám
Varga Kristóf
2.
8gKémokosokBudapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Le Thu Anh
Póser Dóra
Szabó Karolina
Harangozó Gergő
4.
8gKróm KecskékPécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Dohoczki Igor
Koleszár Barnabás
Molnár Balázs
Vágvölgyi Zsolt
5.
8gMont BlancBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Kun Csanád
Szele Miklós
Pászti Sámuel
Vasi Vince
1.
8gÖkockákIllyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Kukucska Szabolcs
Lazányi Márton
Damsits Ádám
Cserkúti Dávid
3.